>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Fito nie zartuj, teraz zbieraja skaldy a kiedys nie zbierali? Po prostu byla roznica klas, pamietasz turniej Mcdonalda czy jestes pokoleniem lebronow? Ja nie mam pewnosci czy gracze przez Ciebie wymienini beda kims, moze tak moze nie, nie mam za to watpliwosci, ze tak dlugie serie koncza sie lada chwila w przypadku takich zespolow jak SPURS czy MAVS wiec o czym tu mowic? Przeciez na przerwanie serii, passy gra sie nawet przeciw tym najlepszym a co dopiero przeciw sredniokowi ligi i to przy takim kursie.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Muszę sprostować. Nie wiem skąd wziąłeś bilans Boston i Detroit, ale ma nie wiele wspólnego z rzeczywistością.
Boston Celtics - 25-3 (14-1 home | 11-2 away)
Detroit Pistons - 23-7 (12-2 home | 11-5 away)
Dokładnie mój błąd ... Może nie tyle błąd co pomyłka przy wpisywaniu :] Patrzyłem zapewne na bilans meczów domowych Detroit ;) Dzięki za zwrócenie uwagi ... Ale niech już tak zostanie w analizie ... Ktoś przeczyta to i niżej ma wyjaśnione co i jak nie tak :] :jezora:
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Kurs na Philę jest bardzo ciekawy, nie zaprzeczam ;-) Bardziej korzystny w stosunku do ryzyka niż na faworytów Blazers, ogólnie ten mecz raczej nie jest warty wg mnie typowania, jeśli już to właśnie na Sixers za małą stawkę.
 
rss05 3

rss05

Użytkownik
to co zrobila Philadelphia w ostatniej kwarcie to woła o pomstę do nieba!! jak mozna przegrac 4.kwarte wynikiem 9-35??????jednak wynika z tego ze Portland to duzyna wlasnego parkietu i bardzo dobrze pokazala to w dzisiejszym meczu. Philadelphia prowadzila przez 3/4 ;) spotkania ale ostatecznie przegrala i to aż 25!!!!!! punktami 97:72????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
To co zrobiła Philadelphia to jedno a jak grało Portland to drugie . Ludzie to nie jest słaby zespół i ich wygrane nie są przypadkowe . Każdy kto twierdzi inaczej nie ma pojęcia o NBA ...
Boston pokazał klasę pokonując i Utah i LAL na wyjeździe . Teraz czekam na ich powrót na Zachodnie wybrzeże i pojedynki z SAS , Suns czy GSW ;-)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hahaha a co gralo Portland? Przegrywali praktycznie caly mecz +10 miala Phila, w IV kwarcie zrobils ie run 0-7 i sedziowie ten mecz podarowali PTB, najpierw technik dla trenera, zaraz potem technik dla Williamsa, to jest linia osobitstych + pilka, majac juz +7 w kwarcie. To sobie dodaj. Portland tak jak dzis gralo to bankowo w tym roku nic nie osiagnie, nie beda miec sedziow po swojej stranie w kazdym meczu, zreszta za kilka godzin Jazzmani pokaza tym frajerom gdzie jest ich miejsce.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Dzisiaj postanowilem zagrac troche ryzykowny kupon i zagrac wlasnie na Portland w meczu z Utah kurs. 3.25 (Znakomita seria, bardzo poukladany zespol, czuja sie pewnie po tych wygranych i mysle ze beda chcieli odniesc nastepne zwyciestwo, a Utah jak juz we wczesniejszych postach pisalem gra w kratke. No i beda oslabieni, bo w ich szeregach nie zagra prawdopodobnie Kirilenko) Poprzedni mecz tych druzyn zakonczyl sie wynikiem: 12/12-07 NBA Utah vs. Portland 89:97.
Kolejny mecz: Chicago - Orlando 2 kurs: 1.80 - Orladno jest o klase lepszym zespolem niz Chicago. Nabrali wiatr w zagle notujac juz 3 zwyciestwo z rzedu. Howard napewno bedzie dominowal pod koszem, bo watpie zeby Ben Wallece sobie z nim radzil, ktory nie pokazuje sie z najlepszej strony w tym sezonie. (Chyba za duzo mu dali;)). Chicago pod wodza nowego trenera nie bedzie gralo od razu lepiej i mysle ze nie powstrzymaja tak silnej druzyny Magikow. ????

Kupon:

Chicago - Orlando 2 kurs: 1.80
Utah - Portland 2 kurs: 3.25
Stawka - 10zl
Kurs - 5.85
Maks. wygrana - 52.70zl


Mysle tez ze dobrym typem jest Golden w meczu z Houston. Kurs na Golden 2.20 ????

Ps Roxanne nie badz taki pewny, bo ten typ wczorajszy tez nie wszedl. Pzdr ????
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
Roxanne- można wygrać przypadkiem jedno, ale nie 13 spotkań z rzędu ;-) Jeśli zespół wygrywa kwartę 35-9 to chyba świadczy o klasie zespołu, liczą się głównie ostatnie kwarty, bo wtedy zaczyna się prawdziwa gra. I nawet nie żartuj z tymi sędziami, nie wygrali o kosza po źle naliczonym faulu, ale o 25 punktów! Ten zespół jest po prostu dobry czy to się komu podoba czy nie, wyniki jak na razie same go bronią.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
New Orleans Hornets - Toronto Raptors
Hornets -4,5 ⛔ ahh ta 4 kwarta
1,75
Betgun

Dziś w nocy a dokładnie o godzinie 2:05 w hali Charlotte Coliseum noe Orleans Hornets podejmowac bedą zespół Toronto Raptors. Faworytem tego meczu według bukmacherów jest zespół z Nowego Orleanu, ja również tak uważam i spróbuje przekonac was do tego typu. Zespół gospodarzy rozegrał 30 spotkań wygrywając 20 wiec dobry wynik u siebie w hali prezentuje się nieźle, wygrywali 9 razy i 5 razy schodzili z parkietu jako przegrani.&quot;Pszczoły&quot; są ostatnio w świetnie formie co pokazują ostatnie mecze na piec ostatnich wygrali... pięc, może nie grali z wielkimi zespolami ale zwycięstwa im juz nikt nie odbierze, zresztą Toronto też nie zalicza się do dobrych teamów tylko albo do słabych albo do przeciętnych. Toronto rozegrało 31 meczów z czego 16 wygrało i 15 przegrało więc wynik zwycięstw i porażek bardzo wyrównany, na wyjazdach zespół nie prezentuje się źle bo 9 razy przegrał ale i osiem razy wygrywał. Ostatnio zaskoczyli zwycięstem z San Antonio i to w ich hali różnicą 10 punktów, ale w następnym meczu przegrali z Suns 20 punktami, ostatnio przegrali z Housto. Obie drużyny w tym sezonie spotkają się po raz pierwszy. Moim zdaniem
New Orleans Hornets ten mecz wygrają, są w gazie i potrafią naprawdę dobrze grac z tak przeciętnymi zespołami jak Toronto Raptors, dla Raptors będzie to już siódmy z rzędu wyjazd i dziś nie podołają i przegrają, korzystam z analizatora który jest autorstwa Dukata (polecam) i dziś bezprzecznie potwierdził mój typ na Hornets ;)
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks
Pistons -9,5 ✅ izzi
1,70
Betgun

Dziś wieczorem mało kto w Polsce będzie obserwował mecz pomiędzy Pistons a Bucks mecz ten rozpocznie się o godzinie 21:35 większośc polaków będzie wtedy się bawiła, ale i tak przeanalizuje to spotkanie. Detroit gra bardzo dobrze w tym sezonie ogólny bilans to 23 zwycięstwa i 7 porażek, u siebie w hali The Palace of Auburn Hills grają kapitalnie 12 wygranych i tylko dwie porażki z Utah i Chicago ale miało to miejsce miesiąc temu. Zespół
Milwaukee Bucks gra słabo ogólnie 11 wygranych przy 18 porażkach to nie za dobry wynik na wyjazdach ta drużyna gra bardzo słabo ponieważ aż 14 razy przegrywała i tylko dwa razy cieszyli się oni ze zwycięstwa. Detroit Pistons w ostatnich meczach spisują się wyśmienicie ponieważ wygrali osiem meczów z rzędu m.in pokonali Boston na wyjeździe a to robi olbrzymie wrażenie. Bucks grają słabiutko w ostatnim w czasie sześc ostatnich spotkań i tylko jedno zwycięstwo z u siebie z Charlotte. W tym sezonie obie drużyny już ze sobą się spotkały Bucks we własnej hali dostali dużo &quot;łomot&quot; od Detroit przegrywając 91:117 różnica 25 punktów to przepaśc. Reasumując Detroit gra świetnie, Milwaukee słabo Pistons u suebie są piekielnie mocni i dziś powinni to udowodnic, ich zwycięstwo jest pewne, czy z handi moim zdaniem pokryją dziś handi 9,5 ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jasne przegrywajac 0-18 faktycznie mogli wiele zdzialac. Skoro Portland jest takie dobre to niech im dodatkowo sedziowie nie pomagaja, oni sobie sami poradza. Dzis gram dwa mecze z niezlymi kursami:

Bulls - Magic 2 1.79

Moim zdaniem gora beda koszykarze z Orlando. Maja dobre wyjazdy, kryzys wyrazny minal juz chyba od meczu z Mavs wiec jakis czas temu. Byki po zmianie trenera i po kontuzji Bena powinni grac lepiej ale chyba jeszcze nie teraz, jakos mnie ta gra ich nie przekonuje. Szczegolnie zawodzi Nocioni, Deng z Gordonem graja w kratke. Magic wyjazdy 14-5, 3 W z rzedu sa na fali, Bulls maja 2 W z rzedu i nie wytrzymaja tego w moim przekonaniu, sa obencie za slabi na serie zwyciestw. Nelson i Battie nie zagraja (Nelson nie na 100%), w Chicago wszyscy zdrowi, uwazam ze Magic maja wieksze szanse a krusy sa bardzo wyrownane.

Bobcats - Indiana (z dogrywka) 2 1.79

Kurs na Pacers mnie zdziwil, maja 3 L z rzedu a ogolnie sezon jest udany, moze nie patrzac na bilans ale na gre w poszczegolnych meczach. Wyglada to niezle. Byc moze kurs jest wysoki bo nie ma Tinsleya. Gralam BOBS z Hornets i wyglada ich koszykowka dramatycznie, zero walki, oddali tamtem mecz od 1 minuty bedac cieniem dla rywali. Przez kilka dni nie mogli nauczyc sie gry i ambicji. Maja 4 wtopy z rzedu i zanosi sie na 5, nie zagra Harington, Morrison i May. Taktyki nie maja zadnej, rzuca sobie Wallace z roznych pozycji, zazwyczaj nie trafie i koniec taktyki. Radze Charlotte zatrudnic Kijewskiego, pasuje tam. Pacersi powinni zaczac nadrabiac ostatnie przegrane, podoba mi sie gra Danielsa i Grangera, szczegolnie licze na tego pierwszego, ze jakos zastapi Jamala mimo, ze to nie do konca jego pozycja.
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
A co powiecie na taki typ:

???? Utah-Portland +9,5 ----&gt; 2 1,65

Taki handi jest dobrym zabezpieczeniem:-D Portland ze swoją poukładaną grą powinno nawet wygrać, ale to już nie ich hala:-D Jeśli przegrają to zapewne nie znacznie i te 9,5 na plus może pomóc.


Myśle że zagram typ sutka:spokodfhgfh:
 
juancarlos 0

juancarlos

Użytkownik
Juz wole sprobowac sobie wygranej SuperSonics na podmeczonych i z pewnoscia zalamanych koszykarzac 76ers. Ostatnia kwarta wspomnianego wczesniej meczu musiala sie odbic na ich psychice. 26-punktowa przewaga Blazers w 4Q i az 34 oczka roznicy w calej drugiej polowie to pogrom!
A Seattle grali ostatnio przedwczoraj, miazdzac Timberwolves 19 punktami. Mysle, ze dzisiaj, we wlasnej hali stac ich na pokonanie 76ers ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hahaha a co gralo Portland? Przegrywali praktycznie caly mecz +10 miala Phila, w IV kwarcie zrobils ie run 0-7 i sedziowie ten mecz podarowali PTB, najpierw technik dla trenera, zaraz potem technik dla Williamsa, to jest linia osobitstych + pilka, majac juz +7 w kwarcie. To sobie dodaj. Portland tak jak dzis gralo to bankowo w tym roku nic nie osiagnie, nie beda miec sedziow po swojej stranie w kazdym meczu, zreszta za kilka godzin Jazzmani pokaza tym frajerom gdzie jest ich miejsce.
Roxanne Ty widziałeś mecz ? Zobacz jaki wynik był na 3 minuty do końca 2 kwarty . Powiem Ci Portland jeszcze prowadziło .Dostali runa pod koniec 2 kwarty , a od 3 regularnie odrabiali straty i na ostatnią kwartę wyszli już mając przewagę 1 punktu . Przez 20 pierwszych minut był mecz na styku potem wspominany run i dominacja Portland w 2 połowie . Na początku jeszcze Iqoudala i Miller trafiali ale kwestią czasu było to jak przestaną , bo nie mieli pomysłu na grę . 76ers w 4 kwarcie nie istnieli i to nie wina sędziów tylko tego że mają bardzo wąską ławkę i po prostu starting five nie mieli już siły .
Jeśli dla Ciebie Portland to słaby zespół i ich zwycięstwa są przypadkowe to szkoda gadać . To że przez ostatnie lata dostawali ostro po dupie , przed sezonem odszedł ich lider a obecny nie zagrał ani jednego meczu to nie znaczy że ta ekipa jest słaba . Ciekaw jestem czy obejrzałeś choć ich jeden mecz , bo mam wrażenie że tylko wyczytujesz bzdury z polskich portali o NBA ... Ta drużyna ma mnóstwo potencjału . Niemal wszyscy byli wybierani w 1 rundzie draftu , większość w pierwszej dziesiątce w tym LaFrentz , Miles , Aldridge czy Oden w TOP 3 + Sergio Rodrguez i Steve Blake którzy są diamentami którzy nie znaleźli się wysoko w drafcie . Roy to rookie of the year . Jak to jest słaby zespół to co można powiedzieć o 76ers ???
Sutek też troszkę przeginasz z pisaniem przeciętny zespół o choćby Raptors ;-)
Edit
Na początek mecz w Charlotte . Niespodziewanie szokująco wysoko dziś bukmacherzy wystawili linię . Dość powiedzieć , że tylko raz w meczu z udziałem Ryśków linia była wyższa . Na początku sezonu z Suns ... Goście zagrają bez swojego lidera Jamaala Tinsleya i będzie to olbrzymie osłabienie notujących dobrych sezon Pacers . Od niego się wszystko w tym zespole zaczyna a bez niego tylko połowę wartości prezentuje Danny Granger czy przede wszystkim Mike Dunleavy , którzy bez JT oddają o wiele mniej rzutów . Więcej Indiana w takim wypadku gra bez PG , bo Marquis Daniels i Kareem Rush , którzy próbują łatać dziurę bo JT w żadnym wypadku nie są rozgrywającymi a młody Andre Owens to nie ta klasa i widać to w grze Indiany . Co ciekawe pora rozgrywania tego meczu ( południe ) jest wybitnie underowa i niemal każda gra kończy się właśnie niskim wynikiem . Bobcats też nie są obecnie w najwyższej formie toteż nie spodziewam się popisu strzeleckiego z ich strony , bo to wybitnie underowa drużyna . W tym sezonie obie ekipy spotkały się już raz i górą byli koszykarze z Charlotte , którzy wygrali 96-87 . Myślę , że obie ekipy będą chciały wygrać ten mecz poprzez obronę toteż typuję tutaj under .

Drugi mecz , który wpadł mi w oko to oczywiście gra przeciwko Rakietom z Houston . Ta drużyna bez Tracego traci bardzo dużo . Jakby na przekór moim słowom ostatnio wygrali dwa mecze z Toronto ( wygrali tak naprawdę dlatego , że Raptors opadli z sił w 4 kwarcie po meczu w San Antionio ) i Memphis . Na tamte ekipy może i starczy , lecz Golden State Warriors to wyższa półka . Przede wszystkim grają zupełnie inną koszykówkę która nie bardzo pasuje Rakietom . W zeszłym sezonie przegrali 3 z 4 meczów z GSW , przy czym od trejdu Stephena Jacksona i Harringtona za m.in. Diogu , Dunleavego oraz Muphego przegrali wszystkie 3 mecze . Wysoko . Dziś powinno być podobnie . Jedyne co mnie martwi to fakt , że grają dzień po dniu a Houston gra po dniu przerwy . Stąd gram z handicapem . Głównie dlatego , by przerwać złą passę bo w innym przypadku nie wahałbym się tutaj postawić czystą dwójkę po 2.30 .

Inny ciekawy do typowania mecz odbędzie się w Los Angeles , gdzie dojdzie do pojedynku outsiderów . Miejscowi Clippers podejmują Twolves . Szczerze powiem , że nie widzę różnicy klas między tymi zespołami toteż handicap + 8.5 na Wilków uważam za dobre posunięcie . Gospodarze są w tym roku prześladowani przez kontuzje . Co prawda lista kontuzjowanych którzy nie mogą grać nie jest jakoś strasznie długa ( bo do Branda i Livingstona wszyscy się chyba przyzwyczaili ) ale wielu graczy gra z nie do końca zaleczoną kontuzją jak np. Correy Maggette , Sam Cassel , Cuttino Mobley czy Quinton Ross . Timberwolves może nie są szczodrze obdarowani talentem ale woli walki , przygotowania i ambicji im odmówić nie można .

Na koniec warto według mnie też zwrócić uwagę na mecz w Seattle . Jeśli ktoś będzie mógł poczekać do okolic 22-23 to niech patrzy czy pojawiły się jakieś informacje czy w tym meczu na 100 % nie wystąpi Kevin Durant . Jeśli tak się stanie to nie ma szans ( biorąc pod uwagę również absencje Chrisa Wilcoxa oraz Luke’a Ridnoura ) by 76ers nie wygrali tego meczu . W niektórych bukmacherach już zablokowali typowanie tego meczu .
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Druga osoba pisze, ze uwazam wygrane BLAZERS za przypadkowe, uzylam gdzies tego zwrotu? Moze tak nie pamietam ale nie sadze, dzis to byl przypadek, w ciagu calej serii wiekszosc to nie przypadki ale nie przegianajmy tez w drug strona, juz widze typy na nich z Jazz, handi po 1.65 smiechu warte albo pisanie, ze Oden bedzie kims, on nie zagral w tym roku ani 1 meczu wiec wstrzymajmy sie z takimi opiniami. Co powiecie kiedy beda mieli serie L a mieli juz w tym sezonie, dlatego potrafili przegrac kilka z rzedu skoro sa tacy mocni? Ja uwazam, ze sa przecietni bo TWOL, CLI czy SONICS to zepsoly slabe (chociaz widze w MIN potencjal i to wiekszy niz w PTB), MAVS SPURS PISTONS to zespoly lepsze wiec jak usytuowac Portland? Mimo takiej serii bilans wstakuje na troche wiecej niz srodek ligi, seria sie skonczy to ze srodka beda przecietni lub w tym srodku zostana, nie wiem wiec czym sie tu zachwycac. Znajac zycie to jeszcze lyknie ich Utah, moze nawet Wizards (dla mnie zaskoczenie, brak Arenasa wiec trzeba poczekac), calkiem mozliwe, ze CAVS (duzo proazek pod nieobecnsoc LeBrona), byc moze Indiana, Toronto (uwazam, ze Pacers lepsi mieli slaby poczatek teraz powinno byc lepiej), Atlanta nie jest bez szans (chociaz zabardzo w nich nie wierze), no i Rakiety ale tylko kiedy sa w pelnym skladzie, na razie graja w kratke. Wiec z 10 miejsca moga spasc nawet na 16 a to juz nawet nie srodek ligi bedzie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Sutek też troszkę przeginasz z pisaniem przeciętny zespół o choćby Raptors ;-)
Dla mnie są przecietnym zespołem to jest moje zdanie i mam prawo napisac co chce. Ja podałem swój typ jak ja to widze i tyle, pamiętaj każdy ma swoje indywidualne zdanie, nie wszystko musi się zgadzac z twoim zdaniem na dany temat ;)
Pozdro
Sutek

Edit by Jacques
Oczywiście że ma prawo . I w 80 % przypadkach mają inne ale chodziło mi o coś innego . Za dużo jest w Waszych analizach słowa cieniasy , przeciętniacy itd. Rozumiem jak ktoś napisze tak o TWolves ale o Raptors czy Blazers ?
 
S 0

sebastian28

Użytkownik
Jasne przegrywajac 0-18 faktycznie mogli wiele zdzialac. Skoro Portland jest takie dobre to niech im dodatkowo sedziowie nie pomagaja, oni sobie sami poradza. Dzis gram dwa mecze z niezlymi kursami:
Bulls - Magic 2 1.79
Moim zdaniem gora beda koszykarze z Orlando. Maja dobre wyjazdy, kryzys wyrazny minal juz chyba od meczu z Mavs wiec jakis czas temu. Byki po zmianie trenera i po kontuzji Bena powinni grac lepiej ale chyba jeszcze nie teraz, jakos mnie ta gra ich nie przekonuje. Szczegolnie zawodzi Nocioni, Deng z Gordonem graja w kratke. Magic wyjazdy 14-5, 3 W z rzedu sa na fali, Bulls maja 2 W z rzedu i nie wytrzymaja tego w moim przekonaniu, sa obencie za slabi na serie zwyciestw. Nelson i Battie nie zagraja (Nelson nie na 100%), w Chicago wszyscy zdrowi, uwazam ze Magic maja wieksze szanse a krusy sa bardzo wyrownane.
Bobcats - Indiana (z dogrywka) 2 1.79
Kurs na Pacers mnie zdziwil, maja 3 L z rzedu a ogolnie sezon jest udany, moze nie patrzac na bilans ale na gre w poszczegolnych meczach. Wyglada to niezle. Byc moze kurs jest wysoki bo nie ma Tinsleya. Gralam BOBS z Hornets i wyglada ich koszykowka dramatycznie, zero walki, oddali tamtem mecz od 1 minuty bedac cieniem dla rywali. Przez kilka dni nie mogli nauczyc sie gry i ambicji. Maja 4 wtopy z rzedu i zanosi sie na 5, nie zagra Harington, Morrison i May. Taktyki nie maja zadnej, rzuca sobie Wallace z roznych pozycji, zazwyczaj nie trafie i koniec taktyki. Radze Charlotte zatrudnic Kijewskiego, pasuje tam. Pacersi powinni zaczac nadrabiac ostatnie przegrane, podoba mi sie gra Danielsa i Grangera, szczegolnie licze na tego pierwszego, ze jakos zastapi Jamala mimo, ze to nie do konca jego pozycja.
z pierwszym typkiem sie zgodze ale piszesz o Bobcats jakby byli jakimś dnem a Indiana jakby to byl mistrzowski team.Jest Richardson który w pojedynke potrafi wygrac mecz,w Pacers nie zagra Troy Murphu czyli podtsawowy center wiec uwazam ze Okafor z Richardsonem i Wallacem ograją Indiane jak jeszcze 3 grosze dorzuci Felton to Pacers nie mają czego szukać w hali Bobcats.Dunleave,O&#39;Neal i Granger czyli najlepiej punktujący w Pacers niewiele będą mieli do powiedzenia.
Byki żeczywiście ostatnio troszke sie przebudziły ale dzisiaj nie widze atótów na Howarda i spólke zwłasza przy dobrej grze away Magic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom