>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
borewicz 0

borewicz

Użytkownik
Phoenix Suns - Los Angeles Lakers
Phoenix Suns - Los Angeles Lakers :
Los Angeles Lakers -3.5 2.7 bet365
Los Angeles Lakers 2.25 bWin
Los Angeles Lakers +3 1.91 bWin
Witam wszystkich, co myślicie o zagraniu takiego singielka(jednego z tych trzech) za dość dużą stawkę?
Pozdr
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Jak dla mnie typ bardzo ryzykowany , i choc bardzo LAL lubie to dzisiaj bede gral przeciw temu zespolowi ... po tym co ostatnio pokazali w NY to nie widze zeby mieli jakies szanse w z PHX ... No chyba ze Kobe rzuci z 40-50 pkt ... ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP


Phoenix Suns vs. Los Angeles Lakers
Ponad 221 ✅
1,91
Bwin


Dziś o godzinie 23:00 w hali The Great Western Forum Lakersi podejmowac bedą druzyne Phoenix Suns. Lakers w tym sezonie spisują się nieźle na 27 rozegranych spotkań wygrali 17 i 10 razy musieli przełknąc gorycz porażki ich rywale czyli Suns rozegrali także 27 meczów z czego 19 wygrali i w ośmiu przegrali. &quot;Słońca&quot; na wyjazdach wygrywali 11 razy i 5 razy przegrywali, zaś koszykarze z Los Angeles u siebie wygrali dziewięc razy a cztery razy przegrali. Lakers mają serie dwóch spotkań bez porażki a Suns jeden mecz bez porażki dziś ktoś tą serie skończy kto? według mnie ciężko odpowiedziec na to pytanie ponieważ obie drużyny bedą chiały wygrywac. W tym spotkaniu wydaje mi się że obie drużyny zdobedą łacznie dużo punktów, bukamcher Bwin wystawił linie 221 i myślę że tyle punktów mogą nabic koszykarze Lakers i Suns. W tym sezonie obie drużyny spotkały się ze sobą i górą był team Phila Jackosna wygrywając z Suns wysoko bo aż 119:98 warto podkerślic że to Phoenix było gospodarzem. Dziś spodziewam się wysokiego wyniku ponieważ Suns zawsze dużo rzucają myślę że Lakers się dzis do nich dostosują ;)
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik


Phoenix Suns vs. Los Angeles Lakers
Ponad 221
1,91
Bwin

Dziś o godzinie 23:00 w hali The Great Western Forum Lakersi podejmowac bedą druzyne Phoenix Suns. Lakers w tym sezonie spisują się nieźle na 27 rozegranych spotkań wygrali 17 i 10 razy musieli przełknąc gorycz porażki ich rywale czyli Suns rozegrali także 27 meczów z czego 19 wygrali i w ośmiu przegrali. &quot;Słońca&quot; na wyjazdach wygrywali 11 razy i 5 razy przegrywali, zaś koszykarze z Los Angeles u siebie wygrali dziewięc razy a cztery razy przegrali. Lakers mają serie dwóch spotkań bez porażki a Suns jeden mecz bez porażki dziś ktoś tą serie skończy kto? według mnie ciężko odpowiedziec na to pytanie ponieważ obie drużyny bedą chiały wygrywac. W tym spotkaniu wydaje mi się że obie drużyny zdobedą łacznie dużo punktów, bukamcher Bwin wystawił linie 221 i myślę że tyle punktów mogą nabic koszykarze Lakers i Suns. W tym sezonie obie drużyny spotkały się ze sobą i górą był team Phila Jackosna wygrywając z Suns wysoko bo aż 119:98 warto podkerślic że to Phoenix było gospodarzem. Dziś spodziewam się wysokiego wyniku ponieważ Suns zawsze dużo rzucają myślę że Lakers się dzis do nich dostosują ;)
sutek jak dla mnie to jest loteria. Może paść niski wynik poniżej tej granicy którą wyznaczyli buki, a też może być kosmiczny wynik w tym spotkaniu. Uważam że lepszym rozwiązaniem byłoby postawienie na Los Angeles Lakers. Kurs jest wysoki który wynosi okolo 2.10.
 
vipever 0

vipever

Użytkownik
Manu Ginobili kontuzjowany????
Jeden z najlepszych koszykarzy zespołu San Antonio Spurs Argentyńczyk Manu Ginobili z powodu kontuzji nie zagra co najmniej w jednym meczu ligi NBA. Mistrz olimpijski z Aten w tym sezonie nie opuścił jeszcze ani jednego spotkania.
&quot;Ginobili nie będzie mógł grać przez jakiś czas&quot; - poinformował trener drużyny z San Antonio Gregg Popovich. Przerwa jest wynikiem kontuzji palca, której Argentyńczyk doznał podczas sobotniego meczu z Los Angeles Clippers.

&quot;Ostrogi&quot; w środę zagrają z Chicago Bulls. Popovich nie sprecyzował, czy Ginobiliego zabraknie w innych meczach.
 
lukasz17st 0

lukasz17st

Użytkownik
Może trochę późno ale życzę Wszystkim Wszystkiego Dobrego I Wysokich Wygranych
Seattle Supersonics-Portland Trailblazers
A więc myślę że na dzisiejszą noc dość pewnym typem jest Seattle+8. Za tym typem po pierwsze przemawia to ,że Portland notuje serię 10 win z rzędu, co nie zdarza się często drużynom tego formatu i nie z dziwił się bym jak by sonic tą serię przerwało i pokusiło się o niespodziankę. Drugim powodem jest fakt,że Portland od 2004 roku nie wygrało z Seattle różnicą większą niż 8 pkt. Swój typ poparłem wyłącznie o statystyki i proszę o komentowanie
 
max-de-luca 0

max-de-luca

Użytkownik
Nie widze, zeby probowal ktos wybrac cos z linii w pojedynku Seattle @ Portland \:\) Pinnacle wystawil linie na poziomie 199.5 punktow i mysle, ze jest ona do przeskoczenia. Blazers atakuja i wygrywaja, ale z obrona u nich kiepsciutko, oj kiepsciutko. Dzisiaj z pewnoscia nie bedzie inaczej, a naprzeciw stana Seattle. Zespol grajacy umiarkowanie miedzy atakiem a obrona - z przewaga jednak tego pierwszego ;\) Srednio rzucaja pod 100 oczek - dokladnie 98.85 ppg. Mysle, ze przeciwko bardzo kiepsko spisujacym sie w defensywie PTB, podejda pod 100 punktow, o ile ich nawet nie przeszkocza.
Slabe defensywy przede wszystkim sklaniaja mnie do zagrania over 199.5, a i u jednych i u drugich ma kto rzucac - w wybornej formie Roy, czy Aldridge w Blazers, czy tez Durant, Wilcox, Szczerbiak w ekipie SuperSonics. Co wiecej, w ostatnich dwoch sezonach, na 8 rozegranych pojedynkow mamy 6O/2U przy linii dwustupunktowej.
Co zas sie tyczy innych pojedynkow, to wlasnie under 221.5 w Los Angeles. Pojedynki miedzy tymi zespolami powinny miec swoj osobny rozdzial w ostatnich latach. Jak pamietamy, za rowno w poprzednim sezonie, jak i 2 lata temu Slonca i Jeziorowcy spotykali sie nie tylko w regular season, ale rowniez w PO. W tych dwoch sezonach rozegrano az 20(!) pojedynkow miedzy tymi ekipami - under/over przy wystawionej dzisiaj linii prezentuje sie na korzysc undera - 5O/15U. Jeden mecz rozegranu juz rowniez tego sezonu. Padl wynik underowy 119:98. Jedynym mankamentem jest fakt, ze wydaje sie, ze pol swiata to dzisiaj gra \ ????
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Co myślicie o zakładzie na więcej punktów dziś
Aldridge LaMarcus - Wilcox Chris 1.40 2.70
Akurat typ jak na taki kurs dość ryzykowny przynajmniej z mojego punktu widzenia ... Teoretycznie statystycznie lepiej wypada ten pierwszy jednak ja daje tutaj szanse po równo ... Jak dla mnie Wilcox może zrobić suprise i jesli miałbym już obstawiać to dałbym na niego ...
PS. Jakby ktoś nie wiedział to od dzisiaj moje typy, przemyślenia i propozycje stawia się odwrotnie ... :jezora:Bo czuję, że czarna seria dla mnie nadchodzi ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jednak Lakersi dali radę i wygrali choc mecz wyrównany, mój typ siadł tak jak myślałem obie drużyny narzucały się sporo. Suns po przegranej bedą chcieli w następnych meczach wygrywac wiec można na nich pikowac ????
 
bej 178

bej

Użytkownik
vs

Orlando Magic - New York Knicks
typ: Orlando Magic✅✅✅

O Knicksach pisalem i nic sie nie zmienilo. Nie sugerowac sie wynikiem z Lakers bo padaki mialy tam i tak sporo szczescia (dekoncentracja Jeziorowcow - duzo strat i fauli w 4tej kwarcie) Pozatym niby mieli te 4sek. na rzucenie trojki to i tak raczej by nie trafili (skut. 18% w tamtym meczu). Co wazne grali w magicznej Madison Square Garden i jak tam nie potrafili wygrac to dzis w Orlando nawet im wigilijny karp w galarecie nie pomoze. Magicy maja serie 4 porazek na wlasnej hali, a z kim jej nie przerwac jak z druzyna z Nowego Jorku? Idealny przeciwnik, chyba prezent na swieta od Mikolaja :twisted: Ogolnie bedzie to dobry moment na przelamanie Orlando, zaczeli swietnie sezon, byli bardzo HOT, a teraz.. przegrali 7z9 ostatnich meczy. Howard tez nie jest hot jak z poczatku ale w ostatnim meczu z NYK zaliczyl 22pkt i az 20zb. Pod tablicami dzis zdecydowanie na korzysc Magikow. Trener Knicksow, Isiah Thomas zapowiedzial zmiany w pierwszej piatce. Tonacy brzytwy sie chwyta? Co prawda zawodnicy tacy jak - Lee czy Robinson, zagrali ladnie przeciw Lakers to dzis wg mnie juz tak kolorowo nie bedzie. Dodatkowo bilans 1-10 on the road... Gdybym nawet porownywal poszczegolncyh graczy to tez na korzysc dzisiejszych gospodarzy. Punkty - Crawford(18.9) : Howard(23.4), asysty - Marbury(4.7) : Nelson(6.1), zbiorki - Randolph(10.2) : Howard(15.0), bloki - Curry(0.5) : Howard(2.6). Marbury dzis po raz kolejny nie zagra.

vs

New Jersey Nets - Detroit Pistons
typ: Detroit Pistons✅✅✅

Detroit jest bardzo HOT, od przegranego meczu z Houston doslownie miazdzy rywali. Wszystko dzieki wspanialej obronie. Nie pozwalaja przeciwnikom rzucic nawet 90pkt, a Memphis nie pozwolili 70 :twisted: Gdyby ktos znalazl typ &quot;w ktorej kwarcie padnie najmniej pkt&quot; to spokojnie moze grac 3 kwarte. To wlasnie w niej Pistons pokazuja kapitalny defense i odskakuja rywalom na x punktow. Jak mowilem Detroit = wg mnie obrona, wyrownany sklad, niewygodny przeciwnik. New Jersey w akcje ofenswyne angazuje 3 graczy - Kidda, Jeffersona i Cartera. Carter gra nierowno, ostatnio zagral b.dobrze (nie mowie ze dzis zagral zle, ale sporo prawdopodobienstwo) Jefferson jak zostanie zatrzymany to ze tak powiem dupa blada, a Kidda napewno pomeczy Billups i to niego bym typowal jako zwyciezce tego pojedynku. W ostatnim meczu miedzy tymi zawodnikami Chauncey zdobyl 18pkt i 9as, Kidd tylko 6pkt i 16as. W poprzednim sezonie wygladalo to jeszcze lepiej na korzysc zawodnika Detroit, ktory nie pozwalal Kiddowi na duzo. Reasumujac, Netsi nie maja takiego potencjalu w ofensywie aby przedrzec sie przez bardzo hot obrone Detroit.

vs

Memphis Grizzlies - NO Hornets
typ: New Orlean Hornets✅✅✅

Gracze z Nowego Orleanu nie maja ostatnio problemu z pokonywaniem druzyn, ktore zaliczaja losing streak i &quot;musza&quot; wkoncu wygrac, np. Minnesota czy Seattle. Jak powiedzial Morris Peterson &quot;W meczach w ktorych oczekuja ze wygrasz, wychodzisz na parkiet i poprostu zwyciezasz. Nie chcesz przed samymi playoffami walczyc o dostanie sie do nich. Nie chesz patrzec wstecz na przegrane mecze i pluc sobie w brode bo nie dales z siebie wszsytkiego.&quot; Hornets faktycznie nie moga sobie pozwolic na porazki z underdogami jesli mysla o PO. Z Memphis spotkali sie juz 2 razy, 2 razy wygrali po dogrywce. Chris Paul w obu zaliczyl swietne wystepy. Ryzyko adekwatne do kursu, nie polecam, nie odradzam. Zagra ten kto bedzie chcial ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • Sacramento Kings-Boston Celtics 2 @ 1.30
  • Golden State Warriors-Minnesota Timberwolves + 10.5 1 @ 1.70
  • Denver Nuggets-Milwaukee Bucks 1 @ 1.28
AKO 2.83
Kalendarz dla Warriors jest w tym sezonie bardzo dziwny . Na początku sezonu grali większość meczów u siebie w hali Oracle Arena . Ostatnio jednak zagrali aż 5 meczów z rzędu na wyjeździe ( wygrali 3 z nich ) . Dziś po 10 dniach wracają do Oakland i zapewne będą chcieli wygrać przed swoją bardzo żywiołową publicznością . Jest to bardzo realne , bo przyjdzie im się zmierzyć z jedną z najsłabszych drużyn ligi -TWolves . Obie drużyny już raz w tym sezonie się spotkały i w tamtym meczu górą byli Warriors którzy wygrali w Minnesocie 13 punktami . Dziś powinni wygrać nawet wyżej , bo wśród Leśnych Wilków sporo kontuzji . Ponadto Warriors mają w zwyczaju gromić rywali po powrocie z długiej przygody w obcych halach . Do tego gram jeszcze Boston , który w końcu zostanie sprawdzony na Zachodzie ale w pierwszym meczu na drugim wybrzeżu górą powinni sobie jeszcze poradzić . No i jeszcze Denver , bo oni u siebie nie zwykli przegrywać z klubami pokroju Millwaukee .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
New York Knicks u Orlando Magic
Orlando Magic -10,5 ✅
1,91
Bwin

1:05 o tej godzinie w hali Orlando Arena w której pomieścic się może ponad 15 tysięcy widzów miejscowe Orlando magic podejmowac będzie zespoł z Nowego Jorku Knicks. Faworytem tego meczu są z pewnością Magic którzy w obecnych dużo lepiej spisują się od swoich najbliższych rywali. U siebie jednak Orlando gra średnio bo na 11 spotkań wygrali tylko pięc, lepiej spisują się na wyjazdach. Po serii cięzkich mecżów z Bostonem,Utah, Houston, Dallas wreszcie łatwiejszy rywal z którym Magicy powinni sobie poradzic bez problemów. Knicks na wyjazdach grają fatalnie wygrali tylko jedno spotkanie pokonując Netsów. Ich kibice doznali ogromnego zawodu jak ich pupili zbłaźnili się w Bostnie gdzie przegrali róznicą 45 punktów. Ostatnie dwa mecze to porażki moim zdaniem dziś będzie trzecia porażka z rzędu. W tym sezonie oba zespoły spotkały się ze sobą i góra byli Magic którzy wygrali 10 punktami. Dziś stawiam na wysokie zwycięstwo, myślę że Orlando stac dziś na rozegranie dobrego spotkania i wysokie zwycięstwo
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Wielu z Was się pewno nie zgodzi z tym typem

San Antonio SpursHC(-9,5) - Chicago Bulls 1 1,91

Mimo, że dzisiaj wątpliwy jest występ SG gospodarzy (Ginobili), to ja stawiam zdecydowanie na nich. W Chicago panuje bardzo zła atmosfera, zwolnili oni trenera, ostatnio przegrali u siebie z Houston, a powracający po kontuzji &quot;Big Ben&quot; zagrał 28 minut nie zdobywając żadnego punktu i zbierając tylko 5 piłek. Natomiast San Antonio świetne u siebie bilans: 14W-1L mówi sam za siebie, przegrali tylko z Phoenix, po drodze pokonując takich rywali jak: Houston, Orlando, Dallas, Utah, Denver, robi wrażenie ?, pamiętajmy, że często grali osłabieni brakiem jednego ze swoich 3 czołowych koszykarzy, więc dzisiaj bez Manu też powinni dać rade, stawiam zdecydowanie na nich.


Pozdrawiam
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Phoenix Suns u Los Angeles Clippers
Phoenix Suns -7,5 ✅
1,91
Bwin

Nad ranem a dokładniej o godzinie 4:35 w hali Mamorial Sports Arena miejscowa drużyna Los Angeles Clippers podjemowac będzie znacznie silniejszy od siebie zespół z Phoenix. Clippers ogólnie grają słabo wygrali tylko dziewiec z pośród 25 meczów wiec wynik ten na kolana nie powala, u siebie grają słabo bilans 4-8 czyli dwa razy więcej meczów przegrywają niż wygrywają. Słóńca spisuja się znacznie lepiej od ekipy Clippers wygrali 19 meczów 9 przegrali, na wyjazdach grają solidnie ponieważ na 17 rozegranych meczów 11 razy schodzili z boiska jako wygrani. Obie drużyny w tym sezonie juz się spotkały i chyba nie zdziwi się nikt że mecz wygrali Suns w stosunku 113:94 wiec na luzach. Moim zdaniem pomiędzy tymi drużynami jest duża róznica poziomu i dziś to koszykarze Phoenix Suns udowdnią i pewnie pokonają rywali z Los Angeles ;)
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Jacques teraz dopiero zobacyzlem Twoj edit wiec odpisuje ????

Powody dla ktorych oddalbym Gordona opisalem w poprzednim poscie. Mnie juz naprawde nudzi ta jego jednowymiarowosc. Do tego opieranie sie na jumpshocie to loteria kazdego dnia, co pokazuje nie tylko jego przyklad. Jeszcze w jego dwoch pierwszych sezonach widac bylo inklinacje do penetracji, grania roznorodnego. Ale on jest generalnie zakochany w trudnych pozycjach i woli rzucic z 6 m przez rece niz sprobowac minięcia.

Ale to jedno, druga rzecz to potrzeby Bulls. Wywalenie Skilesa to tylko poczatek. Paxson glupi nie jest i wie ze gdy sie powiedzialo A, trzeba powiedziec i B. Byki chronicznie cierpią na brak efektywnego ofensywnie frontcourtu. Te gigantyczne braki starano sie ukryc, ale przez to stracono tylko praktycznie 2 lata. Glownie za sprawą łysola w Chicago myslano ze bez kogos takiego jak Eddy Curry da rade zyc, ale rzeczywistosc okazala sie bolesna. Teraz zacznie sie zatem polowanie na Gasola a mowienie Paxsona o tym jak pozyteczny i wazny jest gordon dla tego zespolu to tylko i wylacznie dyplomacja i grzecznosc ???? Przeciez nie powie ze jest do dupy, nieptorzebny, bo potrafi walic jedynie jumpshoty, bo po pierwsze zalamie chlopaka (ten bedzie kiepscil i nikt go nie zechce), po drugie spadnie jego wartosc rynkowa (bo wszyscy zobacza ze to Paxowi zalezy na tradzie Gordona, a zatem postanowią ze moga go wyczekac az ten odda go po maxymalnie niskiej cenie, no bo skoro jest niepotrzebny to ile go moze trzymac? ???? )

Ostatnio chodza plotki ze z malym Benem pojdzie duzy Ben. Widac zatem ze ta zmiana orientacji frontu z obrony na atak moze byc calkiem spora... Jednak to tylko spekulacje. Ja mysle jednak ze jak Bulls zrobia jakis ruch to do odstrzalu pojdzie wlasnie Gordon w pierwszej kolejnosci. Thomasa nie oddadzą bo to jest wielki potencjal z dwoch stron parkietu, do tego towar bardziej deficytowy niz Ben. O Dengu juz nie wspominając... Do pakietu moze dolaczyc jeszcze Duhon ktorego temat transferu trwa od mniej wiecej tego samego czasu co temat Gordona, no i moze Noah + picki...

PS. A i jeszcze o jednym zapomnialem. Paxson na pewno nie da Gordonowi takiego kontraktu jakiego sobie zazyczył (ok. 10 mln za sezon...), bo po prostu Ben na niego nie zasluguje, zwazywszy nawet na to czego sobie zyczą dzisiaj co poniektore &quot;gwiazdy&quot;...
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Dallas-Cleveland 3,25 (bet-at-home)

Więc pare słów o tym pojedynku... Choć w tym sezonie Cleveland już przegrało i to dość wysoko z Dallas 74-92 to w dniu dzisiejszym jestem optymistą co do tego spotkania. Lebron James po ostatnich wygranych pojedynkach z K.Bryantem i D.Wade-em będzie chciał sobie kolejnego zawodnika &quot;ustrzelić&quot; :) Dzisiaj takim zawodnikiem bedzie Nowitzki. Jak sami wiecie ostatnio w NBA jest dużo niespodzianek więc czemu nie nieliby dzisiaj sprawić Cleveland? A poza tym kurs jest ciekawy...
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Mi sie dzisiaj widzi porażka Celtics.Fakt że mają najlepszy team w NBA ,fakt że grają jak z nut i roznoszą wszyskich po kolei .Ale w czym innym rzecz.Mecz na Zachodzie.Ciężko bedzie ciągnąć taki bilans 27-3 z Zachodzie,zadyszka musi natąpić.Allen na swoich starych śmieciach ale czy z dobrym skutkiem.Chłopaki z Seattle doskonale znają Roya i mogą go wyłączyć z asyst które ciągną całą gre ofensywną Celtics.Garnett i Pierce też sami meczu nie wygrają bez obrazy ale nie ta klasa co np...Lebron czy Kobe.Durant jak bedzie miał odpowiednie wsparcie ze strony kolegów to powalczy o zwycięstwo a Boston musi w końcu zacząć przegrywać ....
U mnie 4.60 na Seattle warte grania i jutro będziecie niemile zaskoczeni...
.......oby........
 
max-de-luca 0

max-de-luca

Użytkownik
Sam już nie wiem co było najdziwniejsze w tej &quot;nocy&quot; czy 10
bloków Cambiego, a może jego triple-double ? nieee chyba jednak
to, że trafił trójkę \ ???? Celtics wiadomo \:\) z takimi zespołami jak Seattle w tym sezonie Boston nie przegrywa. Wczoraj w Sacramento 89-69 (mimo okresów bardzo kiepskiej gry) - także dziś ze słabymi Sonics myślę, że na spokojnie można zagrać -7.5.

Heh pierwsze zdanie coś znajome z innego forum , nieprawdaż :p ?
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
czemu non stop wywalane są moje posty?:kwasny4565:
Zapewne dlatego, że podajesz tak zwane &quot;suche typy&quot; ... Jak podasz jakąś propozycję to dopisz do niej 3-4 zdania ... Dużo czasu to nie zajmuje a może innego usera przekonać do propozycji ...

Edit by Jacques
Właśnie dlatego Smyku ;-)

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom