>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Atlanta-Utah- wygra Utah 1,6zł
Analiza:
Jakie by dać argumenty za tym typem? Ostatnio prawie wszystkie analizy były złe. Przemawiają ze mną dwa nazwiska z drużyny gości. Kirlienko- najlepszy koszykarz wrześniowych mistrzostw europy; oraz Boozer lider zespołu Utah. Ten pierwszy może się pochwalić średnią ptk 10,5 a mecz oraz całkiem dobrą średnią asyst 5,2 na mecz. Zaś Boozer to dla mnie &quot;czołg&quot;- bardzo silny dzięki czemu ma przewagę nad rywalami po tablicami (11 zbiórek na mecz) oraz bardzo dobra skuteczność z gry co owocuje w piękną średnią 25 ptk na mecz. W Atlancie nie ma tak znaczących nazwisk i takich indywidualności jak w zespole Utah. Myślę że jak nie będzie niespodzianki to powinien wygrać faworyt-czyli UTAH!!!
Szanse: 7/10


Cleveland-Milwaukee- wygrana Cleveland 1,30zł
Analiza:
Nie ma co ukrywać Cleveland Cavaliers tp moja ulubiona drużyna NBA. Ubiegłoroczny finalista tych rozgrywek. Sezon zaczeli słabo i w tej chwili mają bilans 10-14???? Lebron James po kontuzj wraca powoli do formy i mam wielką nadzieję że w tym meczu pokaże na co go stać. Dotychczas jego statystyki wyglądają całkiem nieżle (29,4ptk, 7,8ast, 7, zb) lecz nie przekłada się to na grę zespoł-u. Ostatnie dwa mecze Cleveland kończyły się porażkami- z Philadelphia 86-92 i z New Jersey 97-105. Dzisiaj nadszedł dzień w którym trzeba poprawić bilans i pokonać Milwaukee. W tym pojedynku zanosi się ciekawa rywalizacja pomiędzy Lebronem a M.Redd-em. Kto wygra? Mam nadzieje że LJ:grin:

Miami-Minnesota- wygrana Miami 1,22zł
Analiza:
W dniu dzisiejszym spotykają się dwie najsłabsze ekipy ligi: Miami i Minnesota. Ta pierwsza ma narazie na swoim koncie zaledwie 6 wygranych i 17 przegranych- największa sensacja ligi do tej pory; oraz Minnesota która zdołała wygrać tylko lub aż 3 spotkania, a przegrali 19. I na kogo postawić? Doradzam na Miami. Czemu? Po pierwsze grają u siebie. Po drugie muszą kiedyś zacząć wygrywać. Po trzecie mają Dwayne Wade oraz O&#39;Neala (starego ale jeszcze potrafi biegać:smile ???? te trzy argumenty powinny być wystarczalne:smile:
Szanse: 9/10


http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=13345&amp;amp;page=2
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Zauważyłem ciekawe typy dzisiejszej nocy, mianowicie dodatnie handicapy na Milwuakee i Minnesotę. Moim zdaniem kurs na gospodarzy jest cholernie zaniżony, więc stąd te typy. Co do Cleveland to mam większe obawy, bo Lebronowi moze wyjść dobry mecz, poza tym Cavaliers grają lepiej u siebie. Jesli chodzi o Miami, to paradoksalnie grają gorzej u siebie niz na wyjeździe (z resztą, w ogóle grają słabo więc tutaj nie ma mowy o lepszej/słabszej grze), tyle ze znowu Minnesota to najgorsza druzyna ligi, ale jesli popatrzy się na ich mecze na wyjeździe to mozna zauwazyc, ze dużą różnicą punktów przegrali tylko z Lakersami czy Washingtonem. Co sądzicie? Szczególnie z chęcią zobaczyłbym wypowiedź Jacques&#39;a ????
 
I 6

insaner

Użytkownik
Właśnie ja również mam ochotę postawić na Miami i Utah - no i faktycznie jest dylemat - bo niby w historii u siebie zawsze Miami rozjeżdzało Minesote, a z drugiej strony Minesota nie daje się niszczyć jak na razie w tym sezonie - chociaż prawie wszystko przegrywają to raczej niewielką ilością punktów (handicapy na minesote prawie zawsze wchodziły jak masełko).

Podobny problemik z Utah mam - zawsze dotąd wygrywali ostatnimi czasy z nimi i to z handi 4.0 jaki dziś mamy. Do tego Utah ma serię 5 porażek na wyjeździe. Czy nie czas skończyć tą złą passę?

Jakieś pomysły?
 
bej 178

bej

Użytkownik
vs

Miami Heat - Minnesota Timberwolves
typ: Timberwolves +9.5 / 1.91✅

Spotkanie dwoch najgorszych druzyn i handicap 9.5? pomylka bukow albo ich cwaniactwo, ja stawiam na to pierwsze. Wilki byly bliskie przelamania z Bucks, zabraklo jednak 4 pkt. O Formie obu zespolow nie bede pisal bo widac czarno na bialym jak im idzie w tym sezonie. Jednak zauwazylem, ze Minnesota jakby bardziej sie mobilizowala na mecze z niezbyt wymagajacymi rywalami, np w/w bucks czy philadelphia. W tych dwoch meczach naprawde nie wiele braklo do zwyciestwa. Dzis mysle ze rowniez powalcza, moze nawet wygraja? hmm ... moze jednak przesadzam xD Do Miami natomiast nie pasuje mi tak wysoki handi, nie pamietam kiedy ostatnio wygrali ponad 10 punktami (nie mowie tu tylko o biezacym sezonie) Poprostu cos mi sie tu nie zgadza, brak jakichs waznych kontuzji w obu teamach. Chyba ze jest cos o czym buki wiedza a ja nie - to by wynikalo z ich cwaniactwa ???? Wg mnie dobry typ, po dobrym kursie.
Skomentuje pokrotce mecz Portland - 7winning streak, o czyms swiadczy, nie wmawiajcie mi ze tak nie jest. Do skladu dzis powinien powrocic center Aldridge (lider druzyny) dodajmy do niego Roya i Outlawa, ktorzy sa w bardzo dobrej formie, wyglada to solidnie. W Hornets natomiast watpliwy wystep Stojakovica (odnowiona kontuzja pachwiny.. ja go w tym meczu nie widze) , jesli nie wystapi to spore oslabienie. Portland gra na wlasnej hali gdzie notuje ladny bilans hmm.. wg mnie tu jest wlasnie przejaw cwaniactwa bukow, wiele osob typuje typ na przelamanie serii Portland. Faktycznie kiedys musi nadejsc (w sumie mialo to nastapic wczoraj, ale cos nie wyszlo ???? ) Stawialbym mimo wsyzstko na Blazers
edit: Aldridge jednak nie zagra
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Typy na dzisiaj: 2 kupony

R. Gay (Memphis) 19,5 2 (wiecej) - Jest to bardzo dobry zawodnik ktory z meczu na mecz rozwija sie coraz bardziej. Staje sie mocnym ogniwem zespolu. Co udawadnia iloscia zdobytych pkt. na mecz, a ma ich srednio 20. Po ostatniej wygranej z Orlando rzucil 32pkt. Jest to jego najwieksza jak narazie zdobycz w karierze. Napewno w meczu z Golden bedzie czul sie pewnie i jest w stanie rzucic zdecydowanie wiecej niz 19,5.

Portland - New Orleans 1 - Blazers po serii 7 zwyciest z rzedu sa na fali i beda chcieli zdobyc kolejne, tym razem z NOH. Wczoraj wygrali bardzo ciezki mecz z Denver i malo kto stawial na nich. Jednak udowodnili ze sa w stanie wygrac z kazdym. Atutem jest jeszcze gra we wlasnej hali. NOH nie jest to latwa druzyna do pokonania, ale czy Denver bylo...?. Spodziewam sie dobrej gry ze strony B. Roya i T. Outlawa. Przekonala mnie tez calkiem wysoka stawka, bo az 2,05 na Portland. Zeby tylko nie przerwali tak dobrej serii wygranych (akurat jak stawiam na nich)

Typy: kupon 1

R. Gay (Memphis) Pkt. 19,5 2 (wiecej) kurs 1.80✅
Portland - New Orleans 1 kurs 2,05✅
Stawka - 10zl
Kurs - 3,69
Maks. wygrana - 33.20zl

Kupon 2 - (bez wiekszej analizy)

Miami - Minesota SP 193 1 (ponizej) ✅
Memphis - Golden ST. SP 224 1 (ponizej)⛔
Stawka - 5zl
Kurs - 3.61
Maks. wygrana - 16.20zl


Sorry ze tak pozno wstawilem. Pzdr ????

insaner - nie przegra;)

Kuponik 1 wszedl ladnie ????
 
S 0

siner

Użytkownik
Jest to mój debiut w tym dziale ???? Mam nadzieję,że od razu wpadki nie zaliczę ;)
Na dzisiaj wybrałem jedno spotkanie (poza tymi,które już wyżej zostały przeanalizowane). Mianowicie:
Utah Jazz u Atlanta Hawks (Totals) Więcej niż 191
Swój wybór uargumentuje liczbowo ;)
W spotkaniach Atlanty u siebie średnia punktów to 192,5
W spotkaniach wyjazdowych Utah średnia punktów wynosi 208
Gdy weźmiemy średnią mamy ok 200 punktów,więc granica znacznie przekroczona.
Średnio Atlanta zdobywa u siebie 96,4
Średnia zdobycz punktowa zawodników Utah na wyjeździe 103
Czyli w sumie średnio te zespoły są gwarantem 199,4 ????
No i na koniec analiza 10 ostatnich spotkań obu ekip (wybrałem w przypadku Atlanty 7 spotkań,bo tyle zagrali w ostatnich tygodniach u siebie,a Utah zagrało 6 na wyjeździe)
Wyniki są następujące:
Atlanta średnio 90,5
Utah 103
Czyli w sumie 193,5
Z ww analiz matematycznych wynika jasno - będzie więcej niż 191 punktów ????
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Siner statystyki to nie wszystko. Wiele osob na tym forum sie juz przejechalo na statystykach razem ze mna. Musisz wziasc pod uwage kontuzje, forme i wiele roznych wariantow.
Powodzenia życze:-D
 
I 6

insaner

Użytkownik
Siner - używasz zbyt skomplikowanych obliczeń moim zdaniem ???? Weź pod uwagę że z jednymi drużynami zdobywa się 120 pkt a z drugimi 90 wygrając nawet mecz. Chociażby dlatego statsy robione w twój sposób w tym przypadku raczej o kant D. ???? Szczególnie overy są problematyczne - bo trudno utrzymać zawsze wysoką skuteczność. Wystarczy jakiś słabszy dzień głównego strzelca itp - albo jego kontuzja co gorsza.

Mimo wszystko muszę przyznać, że ten overek bardzo możliwy - próg niski a z moich rachunków wynika również że faktycznie overek paść powinien. Ale mimo wszystko ja tego nie stawiam. Nie czuje tego wcale. :/

Ale próbuj - zobaczymy, może się mylę - w końcu to wszystko tylko matematyka i rachunek prawdopodobieństwa :spokodfhgfh:
 
angellukic 0

angellukic

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Miami - Minnesota [1]

To stawiam na pewną jedynkę...
Przeczytałem wypowiedź Bej&#39;a, który powiedział, że nie ma kontuzji w zespołach. Ja natomiast na jednej stronie znalazłem kontuzje w Minnesocie...
12/15/07 Greg Buckner Questionable for Dec. 17 at Miami
12/11/07Randy Foye until at least mid-January
12/14/07Theo Ratliff until at least early January
12/16/07Antoine Walker Questionable for Dec. 17 at Miami
Za bardzo się nie znam na NBA, ale jasno wynika że występ dwóch zawodników Greg Buckner i Antoine Walker jest pod znakiem zapytania.
A pozostali 2 bankowo nie wystąpią. Poza tym Miami miało trudniejszych przeciwnikowi w ostatnich meczach.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sam dziś nie gram , bo nie mam kasy na necie ( poza tym robię sobie przerwę :p ) ale jak dziś dla mnie jest jedna wielka promocja od bukmacherów .
Mianowicie mecz Indiany w Nowym Jorku . Wygrana gości z handicapem - 3.5 m.in. w Betgunie za 2.10 to bardzo dobra IMO oferta . Indiana ewidentnie złapała formę a Knicks grają tą swoją padaczkę :p Niby są niejasności odnośnie gry JO , ale nawet bez niego tablice powinny być dla gości . Dla mnie 9/10
Inny typ to under w meczu Miami - Minnesota . Miami ma jedną z najlepszych defensyw w lidze a w ataku grają przeciętnie . Moim zdaniem nie ma szans na przekroczenie linii 194 punkty . 9/10
No i mniej pewne ale według mnie również warte grania typy to Suns dla których będzie to mega zmotywowani by ograć mistrzów oraz Dallas ( po 6/10 ) .
To tyle , bo parę osób prosiło o typki ;-)
 
M 0

mojo

Użytkownik
No Jacques gratki. Jakbyś tak wszystkie typy zagrał na jednym kuponie po stałej Twojej stawce to byś ładnie liczył dzisiaj $$. A może zagrałeś? Ja dzisiaj postawiłem na PTB oraz wilki +9 i również pięknie weszło.
 
S 0

siner

Użytkownik
Siner - używasz zbyt skomplikowanych obliczeń moim zdaniem ???? Weź pod uwagę że z jednymi drużynami zdobywa się 120 pkt a z drugimi 90 wygrając nawet mecz. Chociażby dlatego statsy robione w twój sposób w tym przypadku raczej o kant D. ???? Szczególnie overy są problematyczne - bo trudno utrzymać zawsze wysoką skuteczność. Wystarczy jakiś słabszy dzień głównego strzelca itp - albo jego kontuzja co gorsza.
Oczywiście,że takie aspekty jak kontuzje, słabsze dni trzeba uwzględnić,ale wielu rzeczy niestety nie da się przewidzieć i moim zdaniem bazowanie na matematyce jest w takich meczach sprawą najważniejszą.
W każdym razie podany przeze mnie typ wszedł i to z duuuuuuużym zapasem 227 punktów nawrzucały obie ekipy,czyli 36 ponad zakład. Mam nadzieję,że dalej będzie szło równie dobrze.
P.S. Oczywiście coś mnie podkusiło,żeby dorzucić &quot;pewny&quot; typ na Detroit w NHL,więc przegrałem :p
Później edytuję posta i podam coś ciekawego na dzisiaj ????
No i zgodnie z obietnicą dokonałem po raz kolejny stosownych obliczeń i tym razem jest bardzo ciężko jednoznacznie wskazać,czy padnie over czy under.
Najbardziej prawdopodobny wydał mi się jednak over 187 w spotkaniu Toronto Raptors u Los Angeles Clippers.
Jeżeli chodzi o kwestie czystko matematyczne,to wskaźniki przedstwiają się następująco: (takie same parametry jak w ww przypadku)

1. LAC średnia 188,2 ---- Raptors 194,4 - średnia 191,3
2. LAC średnia 92,3 -----Raptors 98,5 - suma 190,8
3. Ostatnie 6 spotkań LAC (u siebie) 88 - Raptors (wyjazdy) 98 - razem 186
Nowości w dzisiejszej analizie ????
4. Średnio stracone punkty przez obie ekipy w ostatnich 6 spotkaniach (dom-LAC i wyjazd - Raptors)
LAC = - 94 ; Raptors = - 99 suma 193
5. Czy dany typ wszedłby w ostatnich 6 spotkaniach ekip (oczywiście zasada ta sama co wyżej LAC - dom,Raptors - wyjazd)
LAC - 3 over 3 under (Milwaukee, Houston,Chicago,więc ekipy mega uderowe, ale undery z H i Ch dość dawno bo kolejno 27 i 18 listopada)- jeżeli by wziąć pod uwagę ostatnie 5 spotkań bez względu na miejsce grania ,to otrzymamy wynik : 4o1u(w którym było 183 punkty także blisko)
Raptors 5 over 1 under ( 22.11. z Memphis 184 punkty,ale jak widzicie dość dawno) - a ostatnie 5 spotkań 3u2o,ale i tu Siner znalazł wytłumaczenie :p
W dwóch z trzech underów,to rywale zawodzili i rzucali 76 i 80 punktów,a w trzecim przypadku to był Boston,który nie dał pograć drużynie z Kanady,poza tym dach przeciekał w hali,więc nie powinno się liczyć :p. Oczywiście możecie mi zadać pytanie,a może i tym razem zawiodą rywale. A ja Wam mogę odpowiedzieć - nie zawiodą aż tak bardzo,bo grają u siebie,a undery z Dallas i Houston miały miejsce w meczach domowych Raptorsów ????
Ostatnio zwrócono mi uwagę,że nie interesuję się kontuzjami . Postanowiłem i to poprawić.
LAC
Shaun Livingston - nie gra od dawna,zresztą do tej pory wiele nie pokazał
Elton Brand - j.w.
Sam Cassell - no jego szkoda najbardziej,zawsze swoje ponad 10 punktów by dorzucił,ale wtedy buki nie dałyby tak niskiej linii
Tim Thomas - drugi wielki nieobecny w zespole z miasta Aniołów,który przed kontuzją był w niezłej formie - zastąpi go jednak Davis,który z LAL pokazał,że w kosza grać potrafi
Toronto (czyli nasza ofensywna drużyna)
Ford - rzucający często powyżej 10 punktów,całe szczęście zastąpi go Parker,który również ma średnią powyżej 10 oczek
Jorge Garbajosa - już długo nie gra,więc wszyscy się przyzwyczaili
W pojedynku z Indiana z bardzo dobrej strony pokazali się Capono i Calderon,którzy notują ostatnio zdecydowaną zwyżkę formy. Poza tym mamy Bosha,który regularnie punktuje.
Jeżeli chodzi o dwa pozostałe spotkania,to z liczb wynika,że powinien być over 202 Lakersów,ale Kobe podobno ma coś z nadgarstkiem,więc nie stawiam tego typu i under Netsów,ale oszczędzę Wam wyników analiz :p
Sorka za dość długi post :p
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Kupon na dzisiaj:
(Krotkie analizy)

New Jersey - Sacramento SP 188 1 (ponizej) - Oba zespoly znane sa z niskich wynikow. Nie bedzie tu jakiegos szalonego tempa i nie wiadomo jakiej skutecznosci. NJ rzuca okolo 85-94 pkt na mecz. Sacramento podobnie.

LA Lakers SP1 100,5 2 (powyzej) - Mysle ze ta bariera 100pkt dla LA nie bedzie problemem. Chicago nie jest az tak dobre w obronie. Przemawia tez fakt ze w ostatnich 6 meczach zanotowali wyniki powyzej 100pkt, a z ogolnych statystyk maja okolo 99-106pkt na mecz. LA gra bardzo rowno i wszystko wskazuje na to ze i tym razem tak bedzie.

Typy:

New Jersey - Sacramento SP 188 1 (ponizej) kurs 1.90⛔
LA Lakers SP1 100,5 2 (powyzej) kurs 1.80✅
Stawka - 10zl
Kurs - 3.42
Maks. wygrana - 30.80zl


Licze na komenty;)

Co za wynik w meczu NJ - Sacramento...tego sie nie spodziewalem;) Juz myslalem ze mieli dogrywke.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
hehe, analiza meczu Raptors mnie rozbroila... Juz pomijam te &quot;analizy liczbowe&quot; z ktorych tyle wynika ze nic nie wynika... Przyczepie sie za to do kontuzji. Jedynym wielkim nieobecnym Clippers jest Brand i to on jest powodem dla ktorego graja tak jak graja. Tim Thomas to zaden tam wielki nieobecny, gosc ktoreog obchodzi raczej kasa a nie progres gry jego jak i druzyny. Zreszta wystarczy spojrzec jak gral w contract-year w PO i sezon potem. Owszem nie sa to ogromne roznice, ale na tyle znaczace by wzbudzaly podejrzenia. Do tego liczy sie jeszcze zaangazowanie ktore u niego dziwnym trafem nagle mocno spadlo...

Paul Davis? Gosc ledwie co liznal parkiet kilka razy, a Ty juz go wysuwasz jako argument do dobrej gry ofensywnej... Moze i trafiac umie jak mowisz, ale w tej lidze to kazdy potrafi trafiac bo inaczej by tu nie gral. Tyle ze jedni to potrafia lepiej inni slabuiej dlatego jedni sa lepsi inni gorsi. Davis zalicza sie do tych gorszych i to ze raptem stuknal jakims cudem 10pkt z Lakers znaczy ze ma to robic w kazdym meczu? Przeciez facet nic nie znaczy w tej lidze. A juz w ogole inna kwestia jest ze Thomas gra SF/PF, a Davis to czysta &quot;piątka&quot;... Spoko, wystartowal z Lakers, ale przebywal stosunkowo krotko na parkiecie wspolnie z Kamanem. Poza tym wystawienie go na duzo szybszego i zwrotniejszego Bosha nie byloby dobrym pomyslem.

Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze mimo tych wszystkich zarzutow wcale nie zaprzeczam temu ze padnie tu OVER. Wrecz przeciwnie, jestem sklonny przychylic sie do koncowego wniosku, tyle ze z innych powodow :p

pzdrawiam
 
S 0

siner

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Branda to się nie zrozumieliśmy, a właściwie ja źle napisałem. Chodziło mi,że w tym sezonie nic nie pokazał z oczywistego względu - nie grał jeszcze,ale nie chciałem się nad nim rozwodzić,bo wszystkie analizy oparte są na obecnych rozgrywkach,a on jak już napisałem w nich nie uczestniczył.
A juz w ogole inna kwestia jest ze Thomas gra SF/PF, a Davis to czysta &quot;piątka&quot;
Wiem,że gra nominalnie jako ceter,ale na stronce LAC znalazłem,że dzisiaj jest awizowany do &quot;pierwszej 5&quot;.
Fakt faktem troszeczkę przesadziłem w jego ocenie ;)
Juz pomijam te &quot;analizy liczbowe&quot; z ktorych tyle wynika ze nic nie wynika...
Uważam,że właśnie analizy liczbowe są najbardziej miarodajne,ale każdy ma swoje sposoby na analizowanie spotkań. Ponieważ mam świadomość,że NBA jest na tyle wyrównaną ligą,że często to dyspozycja dnia decyduje o wyniku, dlatego właśnie skupiam się na liczbach ;)
W każdym bądź razie dzięki za podpowiedzi,bo jest rzeczą niepodważalną,że to Ty znasz się lepiej na NBA ;)
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
heh, no tak tyle ze z tych obliczen to naprawde ciezko zrobic taki jasny pkt wyjscia do postawienia tego overa. W niektorych ledwo co przekraczana jest ta linia, w innym jest nawet ponizej... ????

Co do tego &quot;znania sie&quot; to jedna rzecza jest zainteresowanie ligą, ogladanie meczow i sledzenie tego wszystkiego przez dlugi czas a co innego obstawianie over/under i handi. W tym to akurat mistrzem jest Jaques, ja tylko sobie gdybam bo przez wiele lat nie patrzylem na NBA akurat pod katem bukmacherki ;-)
 
lebron44 0

lebron44

Użytkownik
Chicago Bulls-Los Ageles Lakers- LA Lakers wygra 2,10zł
LA Lakers SP 100,5- over 1,8zł
Kobe Bryant SP 27,5- over 1,8zł
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 02:30 czasu polskiego w Chicago Byki będą podejmować koszykarzy z Los Angeles Lakers. Faworytem tego spotkania według bukmacherów jest Chicago. I tu jak dla mnie jest zaskoczenie; ponieważ w tym sezonie obie drużyny ze sobą się spotkały i lepszą ekipą były &quot;Anioły&quot; wygrywając we własnej hali 106-78. Jedną niewiadomą dzisiejszego meczu est Kobe Bryant który w meczu z Golden State odniósł kontuzje pachwiny. Udzielając wywiadu dla &quot;TV FOX&quot; powiedział: &quot;jeśli odpowiednio zmniejsze obciążenie pachwiny przez krótsze kroki to powinno być dobrze&quot;. Właśnie ta kontuzja może spowodować różny wynik tego meczu. Postanowiłem dzisiaj zaryzykować 3 typy na drużyny LA Lakers. Jedynym argumentem jest to że Bryant odniósł tą kontuzję 14 grudnia a dwa dni póżniej już latał nad obczami w meczu z lokalnym rywalem LA Clipper notując na swoim koncie 32 oczka:grin: Jeśli Kobe będzie grał na maksa to LA Lakers zdobędzie powyżej 100 ptk i wygra ten mecz. Co powiedzieć o zawodnikach Chicago? Jak dla mnie liderem jest B.Gordon. Jeśli znajdzie jakąś taktykę na Kobe-go Bryanta to myślę że wtedy zatrzyma całą ekipe LA. Kobe stanowi 90% siły drużyny.
Szanse: 6/10
Szanse: 6/10
Szanse: 6/10
================================================== ================================
New Jersey Nets-Sacramento Kings
Sacramento SP 91,5- over
J.Kidd AST 10,5- over
Analiza:
Co do pierwszego typu jakim jest suma punktów 91,5-over na drużynę Sacramento. Choć wygrali zaledwie 9 spotkań przegrywając 14 to całkiem przyzwoicie im idzie. Pamiętajmy że grają bez Bibiego i Martina. Tam gdzie widzą dla siebie szansę na powalczenie to się mobilizują (Philadlephia-Sacramento 99-109, Sacramento-Milwaukee 96-93, Sacramento-San Antonio 112-99) Dałem kilka wybranych mecz tej drużyny żeby ukazać że mają potenciał do gry w koszykówke:smile: Może dzisiaj nie odnotują wygranej ale jestem pewien że granicę 91 punktów przekroczą. Co za tym przemawia? Styl gry Netsów. Ekipa Cartera gra szybką koszykówke w której nie zwracją specialnie na obrone tylko na atak. Właśnie taki styl koszykówki gwarantuje duże wyniki. Co do Kidda to przekonały mnie jego statystyki. Przeciętnie w meczu ma 11 asyst. i powtaż ten wyczyn cyklicznie:smile: to czemu miałbyy dzisiaj nie powtórzyć tego:grin:
Szanse: 7/10
Szanse: 7/10
================================================== ================================
Los Angeles Clippers-Toronto Raptors
Toronto SP 95,5- over
Analiza: zamiast analizy podam statystyki pomiędzy tymi zespołami
NBA 2006/2007
Toronto-Clippers 122-110
Clippers-Toronto 96-98
NBA 2005/2006
Toronto-Clippers 113-115 OT
Clippers-Toronto 103-100
Szanse: 8/10
 
bej 178

bej

Użytkownik
vs

Chicago Bulls - Los Angeles Lakers
typ: Chicago Bulls / 1.87 ⛔

Pamietacie poprzedni sezon i gre byczkow na United Center? ojj tak.. ja pamietam doskonale, nie mieli sobie rownych. Mysle, ze czas powrocic do tego poziomu, ktory reprezentowali na wlasnej hali. Lakers to Kobe, tak samo jak Cavaliers to LeBron, to oni graja pierwsze skrzypce i nie da sie temu zaprzeczyc. Reszta spelnia drugoplanowa role. Co prawda Lakers graja lepiej niz w poprzednim sezonie, kiedy to cala taktyka opierala sie na schemacie: zawodnik xxx -&gt; podaje pilke do Bryanta -&gt; Kobe rzuca. Teraz otrzymuje on wieksze wsparcie od kolegow z druzyny. Szczerze powiedziawszy jestem troche zaskoczony ich forma. Nie zapominajmy jednak ze Chicago to przedewszystkim mocna defensywa, moze nie widac tego tak bardzo w tym sezonie :p ale wiem jaki posiadaja potencjal. Warto by bylo wkoncu go wykorzystac. Bulls zaczeli sezon od serii porazek, obecnie troche sie poprawili i przeplataja wygrane z przegranymi, warto wskoczyc na ten wyzszy poziom i zaczac wkoncu jakis winning strike. Mam dziwne przeczucie,ze zaczeli go wlasnie w ostatnim meczu z Knicksami. Dobry mecz Luola Denga - 29pkt, kapitalny Hinricha, jak sie dobywa triple-double to musi byc kapitalny :p zwlaszcza ze to drugie w jego karierze (1sze zaliczyl rowniez w tym sezonie). Pod tablicami bedzie rzadzic Big Ben, nie wyobrazam sobie zeby moglo byc inaczej. Dodajmy Gordona, ktory potrafi dorzucic 20pkt i Nocioniego u ktorego sytuacja wyglada podobnie. Widac, ze Chicago ma wyrownany sklad w przeciwienstwie do wielu zespolow z NBA, gdzie gra opiera sie na 1,2 zawodnikach - do tych rowniez zaliczam Lakers. Mysle, ze jesli nie dadza rozbrykac sie Kobiemu to wygraja. Typ bardziej dla relaksu ale warty uwagi.

rozwazam jeszcze mecz toronto, jak cos wymysle to napisze pozniej.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
????Sacramento – Nets????



Sacramento jak to sacramento – przy odrobinie mobilizacji da się ich pokonac bez wiekszych problemów. Na wyjezdzie poki co udalo im się wygrac raz, a szans mieli 11. Nie należy również zapominac ze graja bez najskuteczniejszego zawonika w druznie – Martina, a grajacy za niego Salmons nie jest w stanie go zastąpić. Jedynym graczem w dobrej i pewnej formie jest Artest który w czasie nieobecności najlepszego ofensora kingsow stara się przejmowac część jego obowiazkow. Nadzieje Netsow na ten sezon nie pokrywaja się zupelnie z ich wynikami. Kilka dni temu doznali przeblysku grajac u siebie z cavsami. Kiddowi ostatnio idzie coraz to lepiej. Biorąc pod uwage iż w dwoch spotkaniach minionego sezonu z Sacramento zaliczył triple-double to bardzo dobrze go ustawia na dzisiejszy mecz - dyspozycja, umiejętności i psychika to jedne z najważniejszych czynników podczas spotkania. Odkąd pamiętam NJ swobodnie gralo się z dzisiejszymi przeciwnikami. Kidd Jefferson i Carter – trojka na której barkach leży wynik dzisiejszego meczu jak wielokrotnie mieliśmy okazje się przekonać, potrafią się oni zgrac lecz musza być zmotywowani, a dzisiejszy mecz powinni potraktowac jako swego rodzaju przełamanie i zacząć nim winning-streaka, chociaż o niskiej wartości ;) Zespol musi się w końcu przełamać i zacząć zdobywać punkty bo jak nie teraz to kiedy ? Ja stawiam ze nastąpi to właśnie dzisiaj i to oni będą grac pierwsze skrzypce.

Mój typ: Sacramento – Nets(-4.5) @ 1.91
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom