>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
A 0

adi.nwcsd

Użytkownik
Wiem ile temu ???? )) to taka mala anegdotka, zeby bylo wesolo. Bo jak bardzo lubie Boston, tak mysle, ze moga jednak przegrac.
Bulls to taki nie pewniak masz racje, ale wole Wizardsow, mysle, ze dadza rade, oby!!!!! 3maj kciuki ????
Cavsow sie boje bo mnie wkurzyli porazka z Milwaukee? Chyba tak.

Ten mecz Houston tez chcialem pominac, ale dam im szanse albo ich polubie albo znienawidze ???? CIEKAWE ????
Jak przegraja to Yao&#39;wi zabieraja karte Visa ???? - ps. dobra reklama - poszukajcie na youtube.com - Yao Commercial.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Wczesniej to pczeoczylem...

Max de Luca - Indiana gra poukladana koszykowke? Poukladana koszykowka to Spurs, Mavericks w tamtym roku, Pistons z lat mistrzowskich, czy juz na upartego teraz Celts... Pacers to wielki balagan, ekipa ktora owszem, moze i zrobic super runa, ale rownie dobrze tracic seryjnie punkty. Ja tam nie widze konkretnego pomyslu na zespol od czasow Reggiego, a juz zeszloroczny transfer z Dunleavym juniorem i Murphym (ktory btw. w tym roku wyglada jak przecietny żul ;-) ) utwierdszil mnie w tym przekonaniu. Dla mnie Indiana to hcolernie nieprzewidyalna druzyna, tak samo zreszta jak i Sixers dlatego pisalem o overze a nie zadnych handi ;-) (zeby nie bylo - teraz w meczu jest remis, wiec niczym sie nie sugeruje konkretnym :p)

PS. fajna znajoma ;-)
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Na dzisiaj polecam 2 typy:
Miami - New Jersey 2 wygrana NJ kurs 2.20. Ze wzgledu na kontuzje A. Mourninga. Kto zastapi Shaqa pod koszem? Nie ma centra na zmiane, a Shaq nie wytrzyma kondycyjnie. Wiadomo sam Wade nie wygra meczu. Nastepnie brak Williamsa w skladzie takze ze wzgledu na kontuzje. Quin pomimo ze radzi sobie coraz lepiej znacznie odstepuje skutecznoscia od J. Willa. Graja dzien po dniu, a NJ mialo przerwe i sa znacznie wypoczeci. Tym bardziej ze Miami wczoraj mialo ciezki przebuj w Atlancie. Zobaczymy tez jak sie spisze trojka NJ(Kidd, Carter, Jefferson).
Drugim w miare pewnym typem jest Houston SP 97,5 1 (ponizej). W ostatnich 6 meczach Rockets notowali wyniki w granicy 80-90pkt na mecz. Wczoraj pomimo tego ze grali u siebie zdobyli 92pkt. Zbytnio nie blyszczeli skutecznoscia nawet na wlasnym parkiecie. Licze na to ze w Denver to sie nie zmieni.

Co o tym sadzicie? Pzdr ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
PANOWIE NIE RÓBCIE SOBIE CZATU Z TEGO TEMATU !! ZROBIŁEM PORZĄDEK ALE KAŻDY NASTĘPNY POST ŁAMIĄCY REGULAMIN = OSTRZEŻENIE !!
 
rozaldinho 0

rozaldinho

Użytkownik
ja bym obstawił Cleveland Cavaliers - Los Angeles Lakers na Jeziorowców. Są w formie, ale najciekawsze to będzie pojedynek L. James - K. bryant! ! !
 
bej 178

bej

Użytkownik
vs

Miami Heat - New Jersey Nets
typ: NYN / 2.15 ✅

Miami nadal w kryzysie, a o przelamanie bedzie dzis bardzo trudno zwlaszcza, ze zagraja bez A.Mourninga. Weteran ligi doznal bardzo powaznej kontuzji, ktora moze spowodac koniec jego kariery. Pod tablicami bedzie jak widac krucho, Shaq notuje swoj najslabszy sezon, a jak zejdzie z parkietu to nie bedzie nikogo kto moglby go zastapic. Nie wiem co sie stalo z zespolem Heat, dwa lata temu byli mistrzami NBA, dzis sa najgorsi, a przeciez rdzen zespolu pozostal identyczny. Wade co prawda jest hot ale to i tak nie przeklada sie na gre zespolu. Wczoraj przeciwko Atlancie zdobyl 36pkt (najwiecej w tym sezonie) a Miami przegralo. New Jersey rowniez w dolku, ale przelamanie musi przyjsc, a Floryda to idealne miejsce ;) Juz z Sacramento powinni wygrac, prowadzili po 3 kwartach 1 punktem i w 4 kwarcie zaliczyli 7 strat. Mecz zakonczyli majac na koncie az 22 straty. Trojki 4-15, rowniez mozna sie zalamac. Sam trener przyznaje ze jest to pieta Achillesowa druzyny. Kidd -ostatnio mu zabraklo 1 asysty do triple-double i Jefferson -36pkt-jego rekord w tym sezonie. Vince rowniez zaliczyl niezly wystep. Wydaje mi sie, ze wkoncu cos drgnelo w Netsach. Gdyby nie tyle bledow w meczu z Kings jestem przekonany zeby wygrali. Zawodnicy z New Jersey sa dzis w oczach bukmacherow underdogiem wiec zal by bylo nie sprobowac, zwlaszcza ze mieli dzien odpoczynku, a Miami musialo wczoraj grac jeszcze dogrywke.


vs

Denver Nuggets - Houston Rockets
typ: Denver✅
typ: Denver -5.5⛔

Tak.. Denver zagra na wlasnej hali gdzie ma elegancki bilans 10-4, nie maja zadnych absencji spowodowanych kontuzjami. Oczywiscie mowie to o waznych kontuzjach. To juz jest dobry argument zeby na nich stawiac, ale nie najwazniejszy. W Houston nie zagra podstawa tej druzyny, jedna z gwiazd nba - TMac. Nie wiem czy widzieliscie jak Rakiety graja bez tego zawodnika.. ale nie wyglada to dobrze. Ostatnio nawet z Tracym w skladzie, Houston przegralo 4z5 meczy, a dzis maja wystapic bez niego .. hmmm i to przeciwko denver, ktore posiada swietna ofensywe dzieki Melo i Iversonowi. To jest najlepszy duet w NBA jesli chodzi o punkty i kto ma go dzis zatrzymac? Nie sugerujmy sie poprzednim spotkaniem miedzy tymi ekipami, bo wtedy gral TMac ktory porzadnie pozamiatal. Pod tablicami bedzie natomiast bardzo ciekawie, z jednej strony Camby (wg mnie najlepszy center ligi) z drugiej Yao (ktory regularnie jest wybierany do ASW).

vs

Cleveland Cavaliers - LA Lakers
typ: Lakers -1.5 / 1.91⛔

Tutaj krotko. Kobe i Lakers sa hot i zaskakuja mnie forma. Cavs jada po rowni pochylej w dol a LeBron nie jest poki co w stanie tego zjawiska powstrzymac. Obrona gospodarzy jest dziurawa jak ser szwajcarski, jak mogli pozwolic rzucic Knicksom 56% z gry (ich rekord)? Knicksom, ktorzy wystapili bez Marburego i przyzwyczaili mnie do swojej padaki. Lakers dodatkowo mieli dzien odpoczynku, nie bede sie tu rozpisywal bo szkoda slow na Cleveland
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • Miami Heat-New Jersey Nets 1 @ 1.77
  • LA Lakers @ Cleveland Cavaliers Under/Over 205.5 pts @ 1.85
AKO 3.28

Na dzisiaj kolejny dubel za dość nieznaczną stawkę . Na początek pojedynek dwóch upadłych(?) potęg konferencji Wschodniej Heat - Nets . Tak na prawdę to typowy no bet , bo obie ekipy są nieobliczalne . Potrafią sprawić niespodziankę pozytywną ( Heat w Phoenix , Nets w LAL ) ale też przegrać z outsiderami ( Seattle , NYK ) . Dodatkowo Miami ma w tym meczu trochę kłopotów , bo nie zagra Mourning , Parker a niepewny jest występ Williamsa ale mimo wszystko zagram na ich zwycięstwo w tym meczu . Netsi mają bardzo słabą ławkę i zero zawodników podkoszowych , bo Magloire , Krstić czy Collins zawodzą na całej linii . Nie ma też kto powstrzymać Wade , który jednak po mału wraca do swojej wielkiej formy . Heat u siebie grają fatalnie , ale czas to zmienić . Zwłaszcza , że rywal jak najbardziej do ogrania .
I drugi mój typ i mam nadzieje kolejna perełka u/o . Cavaliers ostatnio grają żenująco ale wciąż to wicemistrzowie Ligii i będę się upierał że mają spory potencjał . Bronić też wbrew pozorom potrafią . I jeśli chcą wygrać z Lakersami to muszą zagrać lepiej w obronie , bo atakiem nie przebiją Lakersów . A mogą to zrobić , bo średnio zdobywają u siebie 96 punktów a tracą jeszcze mniej . Dobre wyniki Cavsi notują wtedy jak wyniki są underowe . Dziś jestem przekonany , że powalczą. Lakersi też ostatnio poprawili się elemencie obronnym . Rzadko kiedy pozwalają rzucić sobie 100 punktów ( jeśli już to z drużynami typowo overowymi ) . Co więcej mając na względzie fakt , że Lakersi są na &quot;tournee&quot; po Wschodzie i w ciągu 4 dni zagrają 3 razy wątpie , by zależało im na podkręcaniu tempa . Reasumując 205 punktów to linia według mnie bardzo przesadzona . Być może za bardzo się kieruje tym co było , ale linia na Cavsów w ostatnich latach zawsze to 185-190 max. Jak jest 205 i to w Cleveland to aż żal nie zagrać .
Co do trzeciego dzisiejszego meczu to wszystko wydaje się być jasne . Świetnie grający u siebie Nuggets podejmują przeciętnie spisujących się w tym sezonie Rockets , którzy na domiar złego zagrają bez Tracy McGradego oraz Steve Francisa . Jak dla mnie jednak handicapy wcale nie są małe , a potencjał wśród gości jest spory i nie warto ryzykować . Niby bez T-Maca tego zespołu nie ma , lecz tam jak mówię sporo jest graczy którzy mogą zdobyć 20 punktów i w końcu dostaną więcej rzutów . Po 1.30 nie warto .
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - LA Lakers ⛔ wynik 94:90
typ: 2
Kawalerzysci ostatnio spisują sie bardzo słabo czego potwierdzeniem jest bilans ostatnich 11 spotkań, sposród których 9 razy schodzili z parkietu pokonani. LA Lakers ostatnio wygrali z Bullasami i teraz też nie powinni mieć problemów z odniesieniem zwyciestwa. i tak jak napisał bej Kobe i Lakers sa hot i zaskakuja mnie forma.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Jaques - dwie sprawy jesli mozna ;-)

1: Mourning to juz nie tyle dzisiaj co prawdopodobnie w ogole nie zagra. To kolano to zdaje sie nie jest kwestia day-to-day, a zwazywszy na obecna sytuacje Heat Zo raczej definitywnie konczy kariere. W zwiazku m.in. z tym zarowno od strony sportowej jak i pozasportowej, uwazam ze ten mecz to straszliwy NO BET :p Ryzyko jest dla mnie wielkie. Tak jak mowisz - nieobliczalnosc w obecnej sytuacji tych ekip tez spora, choc jak bym mial grac to byloby to Nets z handi ok. &gt;5 ????

2: Co do pozorow defensywnych Cavs i ich umiejetnosci bronienia. Wg mnie nie tylko ot tak po prostu poytrafią ;-). Cavaliers gralia fantastyczną obrone w zeszlym roku, co bylo przede wsyzsktim zaslugą Mike Browna. Tyle ze kibice mieli do niego wielkie zarzuty ze nie ma pomyslyu na gre w ataku. I teraz zespol wg mnie placi za to tracac wiecej pktow przy zwiekszaniu nacisku na offense. Ale jesli sie zbiorą w sobie to jest to IMO drugi najlepiej broniacy team w NBA... Dlatego tym bardziej dobry typ. Po katasftrofie w NY Cavs beda mocno zmobilizowani, rowniez po tej stronie parkietu.

Ja ze swojej strony przychylilbym sie do typu na Lakers jeszcze choc wydaje sie on bardziej ryzykowny niz Twoj under...

A tak swoja droga - dziwne jest ze nie wybrales undera Heat - Nets. Uwazasz to za słaby typ? Pytam, bo chcialbym zagrac i milo byloby uslyszec Twoja opinie ;-)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jacues :p
Nie no wiem co jest z ZO i przykro mi z tego powodu ale mam nadzieje jednak , że zdecyduje się jeszcze pograć . Tyle . Natomiast co do gry ZO to ja powiem tak . Świetny obrońca , ale w ataku bezużyteczny . Taki Blount może w końcu dostanie więcej minut i to wykorzysta . Przecież on ostatnie lata miał całkiem całkiem . W Miami za dużo obrony , za mało ofensywnych graczy ostatnimi czasy więc kontuzja ZO nie musi być aż tak wielkim osłabieniem w kontekście pojedynków z takimi ekipami .
Co do undera to sądzę , że dziś może być over bo obie ekipy są strasznie ... underowe :p A Miami z pełni zdrowym Wadem powinni rzucić z 100 punktów u siebie , bo też kibice mają już dość 90 punktów na mecz :p
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
hmmm... no spoko. W sumie zanim odpisales zaczaelm analizowac sytuacje z underem Cavs i nagle stal sie jakby mniej pewny dla mnie :p Mowisz ze wczesniej bywala linia duzo nizej w przypadku Cleveland, ale zwroc uwage ze teraz jest inaczej bo:
- przede wszystkim Cleveland ma lepszy atak... tzn nie tyle lepszy co taki, ze jak juz siadzie to idzie ostro na over ;-) Pokazalo to juz kilka meczy w tym sezonie... Potrafia byc bardziej konsekwentni w ataku, utrzymac natezenie gry, nie miewaja juz tak czesto takich przestojow...
- Lakers stali sie czołową ofensywnie ekipą NBA. Juz (na szczescie) nie ma tam tak, ze Kobe odgrywa wszystkim po kolei na czysto a ci nie trafiaja... teraz kazda pozycja punktuje, jest spore zbilansowanie, zwykle zawsze zdarza sie kto kto ma swoj dzien, czesto maja mecze jako druzyna +50%
- biore poprawke tez na shootout KB vs LBJ. Nie byliby sobą gdyby nie stoczyli pojedynku. Podejrzewam ze moze byc tak ze jeden rzuci nagle wyzwanie drugiemu i... sie zacznie ;-)
Oczywiscie ten ostatni pkt to troche dla zartu ale i tak po dluzszym namysle ta linia nie wydaje sie juz taka bezsensowna ze strony buków...
Inna sprawa, ze najlepsze bedzie jak ten under wpadnie niski jak cholera a te moje dywagacje okaza sie o g**** warte : ] Co jest zreszta prawdopodobne bo w koncu nie ja tu jestem vip-em :p
Co do tego Nets - Heat no coz... ciezko sie nie zgodzic ;-) Ale... nawet zakladajac ze Heat walną te 100 pkt u siebie, to idąc zgodnie z Twoim wczensiejszym typem, Netsi rownie dobrze moga rzucic tych pktów 80 :p Graja na wyjezdzie, przeciwko dobrze broniacej ekipie, moze nic nie stoi na przeszkodzie aby powtorzyc wynik z Celtics ;-)
Tak czy inaczej zaryzykuje...
Lakers - 2,5 @ 1.90
Nets-Heat under 189.5 @ 1.90
za male pieniadze...
&quot;na boku&quot; zagram jednak tez Twoje typy bo moja statystyka przy Twojej to skuteczny argument ku temu by tak uczynic ????
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
????Cleveland Cavaliers - LA Lakers @ 1.81????
cavs ostatnimi czasy po prostu gra żalowo ! w czasie nieobecnosci krola musieli troche pozmieniac taktyki aby chociaz probowali powalczyc pod jego nieobecnosc, co im sie nie udalo. z ich gry widac ze to nie jest taki sam styl co przed kontuzja LeBrona, teraz PROBUJA rozlozyc gre rowniez na innych zawodnikow co im sie rowniez nie udaje. oczywiscie winy nie mozna zwalic na jeden czynnik, bo liderowi zespolu rowniez idzie gorzej chociaz tutaj doczepic sie zbytnio nie mozna bo roznica jest zbyt mala. Sam trener Kawalerzystow stwierdzil ze nie wie czy kiedykolwiek grali gorzej w defensywie niz teraz. Natomiast lakers... to co prezentowali w poprzednim sezonie bylo ponizej krytyki. Teraz idzie im znacznie lepiej, gra rozlozona jest na wielu zawodnikow ale w przeciwienstwie do dzisjejszych przeciwnikow jest to skuteczne. Lawka lakersow zdobywa srednio 38.3 pnk na mecz co swiadczy o wyrownaniu zespolu. Jak juz bej napisal Knicksi ktorzy graja calkowit padake zdolali ich pokonac a z gry rzucili 56 % ! Chociaz jestem fanem Cavsow to dzisjaj nie mam zamiaru na nich stawiac bo nie chce wtopic kasy, mam tylko nadzieje ze w krotkim czasie przywroca swojej grze porzadek ... Moj typ jest jasny.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
???? Houston Rockets - Denver Nuggets(-5.5) @ 1.75 ????

Kontuzjowany tmac dzisiaj nie wystapi i chociaz denver nie ma jakiejs super defensywy to bez niego trudno bedzie ich nastraszyc. jedyną nadzieją moze byc dobijajacy yao, bo wybijajacyh ofensorow to Houston nie ma - nie wliczajac oczywiscie McGradiego. Chociaz patrzac na to z innej perspektywy to przegrali ze swoim liderem w skladzie 4z5 meczy, a wiec jak maja wygrac bez niego ? Malo jest tak dobrze poukladanych druzyn jak denver, z nimi rzadko zdarzaja sie przypadki a jedyny jaki pamietam w tym sezonie to byl mecz z knicksami lecz to bylo daaawno dawno temu. podsumowujac to jestem pewien ze Iverson i Anthony zrobia dzisjaj swoje i Denver nie bedzie mialo duzych problemow.
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
To jest jakies fatum, znowu jakis straszliwy pech... caly mecz Heat z Nets ida na nizutki under... nic ze troche sie wstrzeliwują przez kawalek trzeciej i koniec czwartej kwarty... załamka jest gdy Carter odpala trojke na 10 sek przed koncem a Haslem na sam koniec rzut z prawie 6 m... malo tego, bylby under gdyby nie dogrywka... :-?

Lakers nie lepiej... przewaga +11 i w jakies 4 minuty robi sie -5...

To tyle, chcialem jedynie na swiezo skomentowac swoje typy...
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Dzisiaj proponuje cos takiego:
Denver - SP 100,5 2 (powyzej) - Denver prezentuje znakomita forme. Sa nastawieni na szybkie akcje. Dobrze radza sobie w obronie jak i w rzutach z poldystansu. No ale maja w koncu Iversona ???? Do tego dochodzi Martin jak i sam Carmelo. Powinni zdobyc grubo ponad 100pkt. Ostatni ich mecz z Blazers 17/12-07 Denver vs. Portland 105:116 zakonczyl sie sporym wynikiem punktowym. Mysle ze tym razem bedzie podobnie.
Minesota SP1 98,5 1 (ponizej) - Minesota w tym sezonie gra bardzo slabo. Ostanie 6 meczow w ich wykonaniu konczyly sie wynikami ponizej 100pkt, bo kto ma to rzucic... Nawet nie potrafili zdobyc tego grajac z tak ofensywnie nastawiona druzyna jaka jest Golden State. Nie oczekuje tutaj zbyt wiele.

Bardzo dobrym typem na dzisiaj jest jeszcze Philadelphia SP 98,5 1 (ponizej) jak i Charlotte SP 98,5 1 (ponizej). No i mysle ze Orlando (graja u siebie) zgniecie slabiutka Utah i bedzie to ich 10 porazka z rzedu;)

Pzdr ????
 
kapa91 2

kapa91

Użytkownik
Boston Celtics HC(-9,5) - Chicago Bulls 1 1,91

Dawno nie grałem NBA, ale dzisiaj spotkanie wydaje mi się dosyć pewne. Jeden z pretendentów do tytułu mistrza (bo tak już chyba trzeba mówić) - Boston Celtics podejmą u siebie średnio spisującyh się w tym sezonie graczy z Chicago Bulls. Ostatni mecz gospodarzy to minimalna przegrana z Detroit 85:87, przegrana która przerwała serię 12 kolejnych zwycięstw na własnym boisku, jednak mimo to Celtowie to drużyna niezwykle silna, a dzisiaj do ich składu wraca Ray Allen, na pewno będzie to spore wzmocnienie. Dodatkowo na ostatnich 10 spotkań gospodarze wygrali 9 i wszędzie wygrali różnicą nie mniejszą niż 10 oczek. Poza tym Boston nie wygrał z Chicago na własnym parkiecie już od 4 spotkań, dzisiaj licze na solidne przełamanie. Z drugiej strony Bulls, dzisiaj mogą zagrać bez jednej ze swoich gwiazd - centra Ben&#39;a Wallace&#39;a, będzie to na pewno spora strata, a i z nim Byki spisują się słabo. Są ostatnią drużyną w swojej dywizji, a na wyjazdach notują bilans 4W-8L. W tym sezonie drużyny spotkały się póki co raz, wtedy Boston wygrał na wyjeździe 92:81, dzisiaj liczę na podobną sytuację i pewne zwycięstwo Celtów.


Pozdrawiam
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
under 192,5 Bobcats
- 3,0 Lakers

:?::?::?:

to sie wydaje dosdc prawdopdobne. Lakers juz takiej kichy nie powinni zagrac jak w Cleveland... a under Bobków to już na przeczucie... Jacques nic nie zapodaje to trzeba samemu sprobowac ;-)
 
the-maro 8

the-maro

Użytkownik
Dzisiaj spróbujemy z NY Knicks + 7.5 , ostatnio dosyć sensycyjne zwycięstwo , ciekawe tylko czy jednorazowo ... Bobcats to napewno nie chłopcy do bicia ale z handi 7,5 mozna zaryzykować

Dzisja gram też na przegrana Blazers .... graja z Denver ktore wczoraj po dwóch dogrywkach wygralo z Rakietami ... będą zmęczeni ale Melo czy Iverson sami mogą wygrać ten mecz , z drugiej strony natomiast Roy I Aldrige .... no zobaczymy , dla pewnosci +6.5 na Denver
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
  • Philadelphia 76ers-LA Lakers 2 @ 1.73
  • Boston Celtics-Chicago Bulls 1 @ 1.19
  • Detroit Pistons-Memphis Grizzlies Under/Over 96.5 pts @ 1.85
AKO 3.81
Znowu za niezbyt wielką stawkę . Lakersi to dość popularny typ dzisiaj i trudno się nie zgodzić z argumentami za LAL . Kobe wraca do domu i poprowadzi Jeziorowców do zwycięstwa . Boston przeciwko Bykom bez Wallace powinien spokojnie sobie poradzić . Na koniec kolejny prezent(?) od buków chyba . Memphis to fajny zespół i potrafią sporo rzucać ( choć dziś ponownie bez Pau ) , ale grają przeciwko jednej z najlepszych jeśli nie najlepszą defensywą ligi . Detroit u siebie na 12 meczy tylko dwa razy stracili więcej niż 95 punktów . Z GSW i na początku z Jazz . Wnioski wyciągajcie sami ...​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom