>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Drugi mecz Hawks - Wizards. W pierwszym meczu przewidywalem ze Wizards zrobia psikusa jednak dzisiaj przeczuwam ze Atlanta zrobi odwet jednak co ciekawe handicap wiekszy niz w pierwszym meczu mimo wygranej Wizards. Ostatecznie ide w ten sam typ co w pierwszym meczu. Over 1.5 asysty Marcina Gortata. Opisywalem to pare postwo wyzej. W pierwszym meczu Marcin zdobyl 2 asysty. Jednak pierwsze 30 minut Wizards bylo bardzo nieskuteczne. Marcin mial trudne zadanie z przebiciem sie do czystych pozycji. Mysle ze dzisiaj bedzie wiecej oddawal pilki na obwod a Czarodzieje na trojce na pewno cos potrafiaja.
Marcin Gortat over 1.5 asyst @ 1.80 STS⛔⛔⛔

Niestety Marcina wyfaulowana co mu sie zdarza bardzo rzadko i musial przed wczesnie opuscic boisko. Byly okazje po podqniach Marcina pudlowal Beal, Porter ale najbardziej boli w 4 kwarcie layup Sessiona ktory powinien trafic. Niestety skonczylo sie na 1 asyscie

NBA Playoffs 3✅ 1
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Drugim dzisiejszym meczem jest Warriors-Grizzlies. Pierwszy mecz 101:86 dla GSW. Niski wynik jednak gram dzisiaj over 195.5. W pierwszej polowie wygladalo to bardzo dobrze lacznie zdobyli 113 pkt a druga polowa zalamanie formy obu druzyn zwlaszca gosci i zaledwie 74 pkt. Bardzo szwankowala w drugiej polowie skutecznosc Miskow. Potrafia oni grac szybka i skuteczna koszykowke chodz wiadomo ze najsilniejsza bronia ich jest obrona. Jednak wedlug mnie zeby wygrac z GSW musza przyspieszac a nie zwalniac. Jak nastawia sie na obrone to co drugi rzut beda karceni trojka a Memphis u siebie nie ma bombardierow trojkowych wiec ciezko to bedzie nadrabiac. A wracajac do trojek to mam jakies glupie przeczucie ze dzisiaj oddadza mnostwo trojek zwlaszca Curry. Jak wiemy zostal MVP i czuje ze druzyna bedzie chciala dzisiaj uczcic to jakas pokazowka. Ale to tylko przeczucie. Nie bawie sie tutaj w typowanie handicapow bo tu moze byc wszystko zarowno z wygrana Miskow jak i przegrana 20 punktowa. Gram w over.

Golden State Warriors - Memphis Grizzlies over 195.5 @ 1.83⛔⛔⛔


Tak jak w pierwszym meczu brakowalo skutecznosci Memphis tak teraz GSW zawiodlo na calej lini. Co do jednego sie nie mylilem to Warriors dali popis szkoda tylko ze w klubie dzien przed meczem.

NBA Playoffs 3✅ 1⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thejet 2K

thejet

Użytkownik
06/05/2015 04:30 CET
Draymond Green (Warriors) over 13.5
1.99 (Pinnacle) ✅
5/10

Green ma najłatwiejszy match-up, bo jest kryty przez Zacha Randolpha, który jest najsłabszym ogniwem Memphis Grizzlies w obronie. W pierwszym spotkaniu Green zagrał mniejsze minuty, bo miał problemy z faulami. Dzisiaj powinien zagrać +35 minut i dostawać swoje rzuty/akcje, aby wykorzystywać nieudolności defensywne Zacha.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Atlanta Hawks - Washington Wizards under 200,5 1,97 ✅ 196
Marcin Gortat over 9,5 rebounds 1,757 ⛔ 9
Paul Pierce over 13,5 points 1,952 ✅ 15
Atakuje lekko ale mam dobrze przeczucia odnośnie tego typu. Zauważyłem tendencje, że te drugie spotkania raczej są wolniejsze. Atlanta przede wszystkim chyba musi skupić się na solidnym przygotowaniu akcji bo ta szybka gra wychodzi im różnie. Przede wszystkim mają problem z dystansem, który szwankuje od początku tych PO. Kiedy zaczynają się dzielić piłką i wjeżdżać pod kosz wygląda to lepiej. I wydaje mi się, że dzisiaj mogą troszkę zwolnić tempo.
Wizards też nie powinno zależeć na szybkiej wymianie ciosów bo w takiej grze po prostu Atlanta może ich rozbić. Mają dużo więcej opcji strzeleckich. Do tego Beal z kontuzją, bieganie za mobilnym Korverem da się we znaki, więc przy okazji zwalnianie tempa w ofensywie powinna dać im więcej jakości w defensywie, bo co by nie mówić w pierwszym spotkaniu ładnie Beal spisał się w defensywie.
Problem jest jeżeli dalej zaczną tak sypać trójkami jak w pierwszym meczu bo ponad 63 rzutów zza łuku do duża (wpadło 22 co i tak daje nie najgorszą skuteczność 35%).
Ponawiam zakład na zbiórki i odsyłam do tej analizy.
Lopeza też powinni podwajać, kryć. A jak wyszło ? 19.8pkt, 9reb przy 17.2 i 7.4 reb w sezonie regularnym. Marcin grał rewelacyjnie w serii z Raptors i widać, że ma patent by łapać dobrą dyspozycję na PO. Te linie wydają się bardzo atrakcyjne przy tych kursach i wg. mnie sporo zaniżone. Hawks bardzo słabo zagrali na tablicach więc pewnie Marcin tutaj powinien zdominować szczególnie bronioną tablicę a w ofensywie zaczęli w końcu znakomicie z nim funkcjonować co przełożyło się na 17.3pkt i 10reb/game.
W pierwszym meczu zaliczył 12 zbiórek.
Co do Pierce&#39;a.
Dodaje over Paula. Po pierwsze w pierwszych czterech spotkaniach grał na rewelacyjnej skuteczności i trzykrotnie przekroczył tą linię. Druga sprawa to obrona Hawks na obwodzie, jedna ze słabszych w lidze. Problem, że pewnie pokryje go Caroll, który jednak wie na czym polega defensywa na obwodzie, jednak mimo wszystko ta linia wydaje mi się zaniżona.
Dodatkowo wydaje mi się, że powinien przejąc kilka rzutów Beala, bo ten jednak ważne by skupił się na Korverze w defensywie a wydaje mi się, że ta kontuzja na pewno będzie w jakimś stopniu odczuwalna i będzie jechać na przeciwbólowych zastrzykach bo to po prostu wyglądało źle. Linia poszła o punkt do góry ale Pierce ogarnął w pierwszym meczu na luzie na przeciętnej skuteczności.
NBA 2014/2015 96:73:2
NBA 2014/2015 PLAYOFF 10:8
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Proponuję już dziś połapać za drobne awans Miśków. Oglądałem tę żenadę w wykonaniu GSW. Tak bezradnej drużyny w tych play offach, poza może ostatnim meczem w parze Atlanty, nie było. Końcówkę grali już przy pustej hali. Curry, jak to słusznie ktoś tutaj przewidział, momentami wzbudzał litość airballami za trzy czy oddawaniem piłki na przechwyt i pewne punkty w decydujących akcjach meczu. Żelazna taktyka i jej realizacja Memphis dały efekt. Zmiana na SG - kolosalna różnica. GSW pewnie już drugi raz tak żenująco nie zagra, ale dostali solidnego liścia, bo wynik i tak był lepszy niż gra (cała druga połowa to 10-15 pkt. w pysk) i teraz to oni mają problem.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Proponuję już dziś połapać za drobne awans Miśków. Oglądałem tę żenadę w wykonaniu GSW. Tak bezradnej drużyny w tych play offach, poza może ostatnim meczem w parze Atlanty, nie było. Końcówkę grali już przy pustej hali. Curry, jak to słusznie ktoś tutaj przewidział, momentami wzbudzał litość airballami za trzy czy oddawaniem piłki na przechwyt i pewne punkty w decydujących akcjach meczu. Żelazna taktyka i jej realizacja Memphis dały efekt. Zmiana na SG - kolosalna różnica. GSW pewnie już drugi raz tak żenująco nie zagra, ale dostali solidnego liścia, bo wynik i tak był lepszy niż gra (cała druga połowa to 10-15 pkt. w pysk) i teraz to oni mają problem.
Awansu miśków bym nie grał, bo też potrafią pokazać niezłe inwalidztwo w ofensywie, ale to co wczoraj zagrało GSW to była mega kaszana.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls +6 1,952 ⛔ 106:91
Oto co pisałem przed pierwszym spotkaniem:
W sumie wiele zostało napisane i szkoda troszkę się powtarzać. Cleveland osłabieni i bez ławki. Brak Love może być krytyczny w mojej opinii. Nie dlatego, że notował rewelacyjne cyferki, ale dlatego, że rozciągał obronę i dawało to większe możliwości manewru Irvingowi czy LBJ. Teraz Chicago będzie mogło zagęścić strefę podkoszową a to powinno być bardzo ważnym czynnikiem w tej serii bo zmusi Cleveland do wielu akcji na zewnątrz a wiemy i nie sądzę by byli w stanie utrzymywać dobrą skuteczność z gry w takim wypadku. Do tego wypada Smith, który co by nie mówić swoje w ofensywie dokładał, szczególnie zza łuku. Mozgov nie istnieje a tutaj nie będzie mieć łatwiej.
Bulls mają też swoje problemy, przede wszystkim w ofensywie strasznie nierówni. Jednak mimo to wg. mnie seria bardzo wyrównana a kursy wskazują jakoby Cleveland miało tutaj dużą przewagę. Z tymi osłabieniami i bez ławki ? Nie sądzę.
Generalnie nie zmieniło się wiele. Irving jasno przyznał w wywiadzie, że w 4 kwarcie jego kiepskie decyzje rzutowe wynikały ze zmęczenia i ja nie sądzę by tutaj coś się zmieniło, bo po prostu nie ma kto przejąć rzutów od niego czy LBJ. Ten kryty był całkiem solidnie i też nie wiem na ile to wrażenie a na ile prawda, ale wydaje mi się lekko wypalony. Nie widać w nim takiego błysku. Nie potrafi otrzymać dobrej dyspozycji dłużej.
Oczywiście oni mogą we dwóch odpalić i wygrać jakieś spotkanie, ale to za mało by dawać ich w roli tak wyraźnego faworyta. Bulls mimo, że mieli swoje problemy i tak wygrali raczej spokojnie. Ta seria może dobitnie pokazać ile solidnie broniąca ekipa z ławką może mieć handicapu nad ekipą z dwoma gwiazdami bez ławki. Każdy to wie, ale dalej dziwnym trafem Cleveland jest na -6 w tym spotkaniu...
NBA 2014/2015 96:74:2
NBA 2014/2015 PLAYOFF 10:9
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Ja ponawiam typ na Cleveland. Nie wierze zeby przegrali dwa mecze u siebie. Pierwszy mecz slaby. Pierwsza kwarta wrecz fatalna i pozniej polowa 3 kwarty 15-0 run. Slaby mecz LBJ mimo prawie triple double. Slabo kryl Rosa i w ataku kicha. Sledze jego poczynania i jestem pewny ze dzisiaj polapie drzazgi od parkietu byle dac z siebie wszystko. Bullsa siedziala rewelacyjnie trojka 10/16 o ile dobrze pamietam u Cavs zupelnie odwrotnie bardzo niska skutecznosc. To nie Bullsi wygrali mecz a Cavs go przegrali, chodz nie mozna odmowic im dobrej gry w obronie. Jednak dzisiaj nie widze opcji by wygrali.

Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls 1/1 @ 1.75✅✅✅
LeBron James over 28.5 punkta@ 1.85✅✅✅


Drugi mecz Rockets - Clippers. Ponownie najprawdopodobniej bez CP3, gdyby gral to szedlbym w LAC. Jednak nie bedzie gral wiec ide ponownie w over 212.5. Houston dalo ciala w pierwszym meczu mnostwo strat a Clippersi z zimna krwia to wykorzystywali. Oczywiscie byl deszcz trojem co sprzyja overom. Zapomnialem o waznej rzeczy gdy pisalem po raz pierwszy o tym meczu. Hackowanie Howarda Smitha i Jordana. Oczywiscie skutecznosc pozostawia wiele do zyczenia ale w przeciagu calego meczu uzbiera sie tych 10 punkcikow i mozna powiedziec ze sa one darmowe. Houston pewnie dzisiaj zrobi wszystko zeby nie przegrac drugiego meczu wiec spodziewam sie ze beda mega podmrecac tempo.
]
Houston Rockets - Los Angeles Clippers over 212.5 @ 1.83✅✅✅


NBA Playoffs 3✅ 3⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Cleveland - Chicago
Koszykówka NBA, ze środy na czwartek 01:00
Typ: over 22,5 punktów Kyrie Irving
Kurs: 1,6
Bukmacher: Expekt


W dzisiejszym spotkaniu w zabraknie oczywiście Kevina Love (16,4 pkt. na mecz) oraz zawieszonego jeszcze na to spotkanie J.R. Smitha (12,1 pkt. na mecz). Irving w pierwszym starciu z „Bykami” grał aż 44 minuty (30 pkt., 10-23), co jak sam twierdzi w ostatniej kwarcie przełożyło się na jego kiepskie decyzje rzutowe. Dzisiaj nie będzie inaczej, bo Irving musi przebywać na parkiecie dużo, bo praktycznie na nim i LeBronie opiera się cała ofensywa. Można się spodziewać ponownie dużo indywidualnych popisów tej dwójki, bo zespołu za bardzo tam nie ma;)
Kurs może nie powala na kolana, ale linia wystawiona przez Expekt troszkę przesadzona ????
Wynik: 21 punktów⛔
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Cleveland vs. Chicago ⛔⛔⛔⛔⛔
Typ: Lebron James - Triple Double - 6.0
Niestety przez złe przeczytanie regulaminu na betssonie straciłem 200 zł, więc żeby się odegrać gram swoimi ostatnimi pieniędzmi na TD Lebrona po kursie 6.0. Ostatnio brakowała mu tylko jedna asysta żeby tego dokonać. Ostatnio zagrał słaby mecz Lebron, bo Butler go odciął. LBJ&#39;a można kochać albo nienawidzić (ja osobiście jestem w tych drugich) ale trzeba go doceniać jako koszykarza, bo jest aktualnie najlepszym na świecie a ma szansę być za MJ i Kobasem tym trzecim w historii. Dziś nie może zagrać tak słabego spotkania jak ostatnio i powinien zrobić to co robi Griffin w ostatnim czasie. Takiemu zawodnikowi nie wypada zagrać dwóch słabych spotkań z rzędu i dziś wydaję mi się, że robi 35/15/10 z palcem w swoim czarnym tyłku. W 4 meczach z Bostonem zrobił 1 TD a mi to wystarczy. Będzie zbierał zamiast Love, asystował zamiast Irvinga, który musi rzucać i zdobywać punkty jak to sam ma w zwyczaju! Dla mnie LBJ dziś gniecie Chicago i piszę to wszystko jako ogromny fan Bullsów!
 
deepred 873,6K

deepred

Moderator
Członek Załogi
A mnie się wydaje, że buki przeceniają LeBrona i nie doceniają Byków. Linia 29,5 jaką proponuje betsson jest chyba mimo wszystko ciut za wysoka. W pierwszym meczu Byki zagrały tak jak stare dobre Byki, czyli obrona totalna i wykorzystywanie słabości w tej formacji u Cavs. Widać brak Love&#39;a, dodatkowo nie gra J.R. Smith, a Blatt chyba nie do końca wie jak ustawić zespół pod jego nieobecność. Dobrze, że mają Shumperta i Mozgova, bo w obronie byłyby dziury jak w polskich drogach. LeBron został ładnie przypilnowany przez Butlera i w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby dzisiaj było podobnie. LeBron w ostatnim meczu robił wszystko, ale musiał za dużo harować w obronie i nie był w stanie dodać aż tyle od siebie w ataku. Byki zagrały bardzo mądrze i wykorzystały swoje największe atuty. Dodatkowo mieli dobry dzień i fajnie rzucali z dystansu. Cavs mają dobrą pierwszą piątkę, ale facet, który wchodzi z ławki jest o dwie klasy gorszy od gościa, za którego wchodzi. Dzisiaj Cavs znowu bez Smitha, Love&#39;a już nie zobaczymy w tym sezonie, więc nie skreślałbym dzisiaj Byków, bo szczerze mówiąc nie wierzę, że przyjechali tutaj tylko z nastawieniem na jeden wygrany mecz. Z pewnością dziękują Olynykowi, że wydymał Love&#39;a z postseason. Mimo, że Kevin i tak nie grał najlepiej. Byki mogą znowu wyeliminować LeBrona, który nawet w topowej formie nie jest jakimś wybitnym strzelcem. Linia 29,5 trochę przyduża jak dla mnie, dlatego pykam underek.
LeBron under 29,5 @ 1,87 betsson
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
07/05/2015 01:00 CET
LeBron James (Cavaliers) over 29.5
1.82 (Pinnacle) ✅
5/10

Dla LeBrona jest to bardzo ważne spotkania dla jego całej kariery. Cavs przegrali pierwszy mecz, a LeBron zagrał słabe zawody. Bez Love&#39;a i J.R. Smitha jest mała siła ataku i LeBron musi zagrać świetnie, aby Cavs wygrali.

07/05/2015 01:00 CET
Pau Gasol (Bulls) over 18.5
1.92 (Pinnacle) ⛔
5/10

Gasol nie ma przeciwnika w Cavs. Nie ma Love&#39;a, Mike Miller jest za mały, LeBron to SF. Dla Cavs Gasol jest przeogromnym problemem. Center Joakim Noah jest w słabej formie i jedynie głównie Pau jest szansą na zdobycie większej ilości punktów z pozycji PF/C.

07/05/2015 03:30 CET
James Harden (Rockets) over 27.5
1.80 (Pinnacle) ✅
5/10

Harden z Currym byli najlepszymi koszykarzami regularnego sezonu NBA. Czas na przebudzenie Hardena i lepsze mecze. Rockets przegrali pierwszy mecz i są postawienie pod ścianą. Harden jest liderem &quot;Rakiet&quot; i nie ma mocnego obrońcy na sobie, bo nie zaliczam do takich Redicka.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
VS

Cleveland Cavaliers - Chicago Bulls over 194,5 pkt @1,90 ✅✅ (Bet365)
Dzisiaj wydaje mi się, że obie ekipki poszaleją w ataku, agresywniej zagra LeBron, szybkie tempo także odpowiada graczom Bulls więc widzę tutaj overka, pomimo braków kadrowych Cavs nadal do gry jest Shumpert, który może dziś także dorzucić parenaście punktów, no i oczywiście Kyrie. Z przeciwnej strony dobrze dysponowany Gasol, Rose oraz niemrawy ale nadal groźny Butler. Liczę na wyrównane spotkanie i niezłe transition offense w wykonaniu obu drużyn.

Kyrie Irving over 2,5 trójki @1,95 ⛔⛔ (betano)

Kyrie potrafi rzucać za trzy i myślę, że pomimo pierwszego meczu, gdzie trafił 2/5 rzutów zza łuku, dzisiaj poprawi skuteczność i te 3 trójki spokojnie ogarnie. Derrick nie jest jakimś super obrońcą, więc sytuacje do rzutu PG Cavs będzie miał i według mnie dzisiaj może ponieść razem z LBJ drużynę z Cleveland do zwycięstwa, wykręcając minimum 25 pkt.
VS

Houston Rockets - LA Clippers HOUSTON/HOUSTON (HT/FT) @1,74⛔⛔ (Bet365)
Do tego dorzucam Rockets/Rockets. Houston musi dzisiaj wygrać, bo znajdą się w trudnej sytuacji w tej serii, dwa nastepne mecze w LA w których na pewno łatwo nie będzie. Myślę, że popis dzisiaj da Harden, który dostał niezłą burę po pierwszym spotkaniu, zagrał po prostu przeciętnie. Dzisiaj widzę win Rakiet aby poprawić sobie humorki, a przede wszystkim swoją sytuację w tej serii. Świetnie w pierwszym meczu bez CP3 poradzili sobie goście. Dobrze zaprezentował się Rivers, który wygląda naprawdę co raz lepiej/ Jeśli potwierdzą się informacje o braku Paul&#39;a, to nie widzę większych przeciwskazań do gry na Rockets, którzy powinni dzisiaj zagrać lepiej przede wszystkim w ataku, gdzie mieli bardzo dużo strat.​
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
10.0 na wygraną LAC w PO?! Urwali jeden mecz Houston, powalczy w drugim grając przecież na wyjeździe i to bez CP3! Griffin mega forma, szeroka ławka z doświadczonymi zawodnikami. Pierwsza runda i już wyeliminowali Spurs czyli wciąż aktualnych mistrzów NBA. Myślę że Houston spokojnie przejdą, później GSW które pokazało w ostatnim meczu z Memphis że da się ich spokojnie ograć nawet w ich własnej hali. Jednak LAC tutaj będzie miało łatwiej dlatego że też świetnie rzucają trójki także mając swój dzień to mogą i GSW ich własną bronią załatwić. W finale pewnie Cavs, to nie jest drużyna na mistrzostwo, przynajmniej na razie. Na razie to jest zlepek gwiazd i nic więcej, LAC mają po prostu kompletny zespół. Ja gram na LAC po takim kursie, chyba że ktoś jest mi wstanie wytłumaczyć skąd taki kurs?
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Taki wysoki kurs bo maja strasznie ciezko droge. Od kiedy interesuje sie NBA to nie pamietam takiej ciezkiej sciezki. Spurs rockets warriors cavaliers. TO sa pojedynki na 7 meczy. Bylo ze spurs nie wykluczone ze bedzie tez 7 meczy z rakietami moze byc z warriorsami i w finale z cavaliers. 28 meczy playoff? Nie ma szans wytrzymania kondycyjnie. Kibicuje im i mysle ze rakiety pokonaja ale to w 6-7 meczach i juz w nastepnej potyczce z GSW czy Miskami beda mieli bardzo ale to bardzo ciezko. Maja fajny dobry zepol gra wyglada dobrze ale jednak zawsze brakuje im tej kropki nad i. Ja przed PO murowane faworyta do mistrzostwa stawialem Cavaliers. Po utracie Lova troche sie skomplikowalo jednak jak moalbym wybierac to nadal Cavs. Dla mnie to nie jest zlepek gwiazd. LBJ nie mozna nazwac gwiazda jest czyms wiecej zaadaptuje sie w kazdym zespole, Irving na status gwiazdy pracowal caly czas w trj druznie jest cos ala DWade w Miami a widzieli wszyscy jak to sie skonczylo. Reszta to dobrzy gracze a nie gwiazdy. Wiedza kto w druzynie rzadzi i kto dyktuje gre.
Love odpadl ale zato niemrawy Shumpert wkoncu odpalil i zagral dwa bardzo dobre mecze z Bulls. Narzekal wczoraj na pachwine jednak to raczej nic powaznego. Wraca JR teraz dodatkowo wczoraj w koncu trafial z obwodu Jones a dlugo na to czekal od niego. Nawet Perkins zagral przyzwoicie w obronie. Ciezko stwierdzic czy Cavs ma najsilniejszy zespol jednak maja Jamesa ktory robi roznice a gdy jemu nie idze to Irving ciagnie zespol. U Warriorsow tego brakuje. Jesli Curry gra slabo to caly zespol gra slabo. Bylo to widac w ostatni meczu czy tez jeszcze w RS gry Curry nie gral. Nie dalem sie podpalic tak jak wiekszosc ich grze. Rakiety gra indywidualna i Harden uwazajacy sie za boga. Kolega wyzej pisal ze obok currego byl najlepszym zawodnikiem. Z calym szacunkiem ale dla mnie to troche kpina. Chlop rzuca polowe punktow z lini osobistej, gra obronna lezy komplemtnie a zeby zdobyc 30 punktow musi oddac 10 rzutow za 2 pkt 10 rzutow za 3pkt i oddac 15 rzutow osobistych. Miski bardzo dobra fajna druzyna jednak tez im czegos brakuje. Takiego jaja przyslowiowego. Wiec moim zdaniem Cavs siegna po mistrzostostwo. Takie jest oczywiscie tylko moje zdanie i mam taka wizje jak wyzej opisalem.



NBA Playoffs 6✅ 3⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/05/2015 02:00 CET
Jimmy Butler (Bulls) G3 over 20.5
1.90 (Pinnacle)
5/10
To powinien być świetny mecz, w którym Chicago musi zrobić wszystko, aby utrzymać przewagę parkietu nad Cavs. Jimmy Butler to obecny lider &quot;Byków&quot;. Ostatnio ma serial czterech spotkań bez tej linii, ale dzisiaj powinien brać dużo ciężaru gry na siebie, bo LeBron dużo mu rzuca w ataku i Butler musi odpowiadać na to. Spodziewam się też w końcu dobrego dnia rzutowego Jimmy&#39;ego.
e: nie lubię się wcinać w cudze posty, ale moim zdaniem mamy tu typowy przykład analizy pod typ. Pierwsze zdanie to oczywista oczywistość, i wszystko byłoby ok, gdyby dalej było &quot;mięso&quot; czyli konkretne argumenty, czy też przydatne statystyki w kontekście typu.
Dziś powinien brać ciężar gry na siebie? Czy g1 i g2 były dla Bulls mniej ważne? Nie, to są półfinały konferencji.
Zarówno Rose, jak i Gasol, mają zdecydowanie łatwiejsze niż James matchupy, natomiast Butler jest przede wszystkim fachowcem od obrony, jak dobrego sezonu w ofensywie by nie notował. &quot;James mu dużo rzuca i musi odpowiadać na to&quot; - czy to jest rzeczowy argument?
Nie mówię, że typ nie wejdzie, ale nie widzę niczego w tej analizie, co miałoby przekonać kogokolwiek do typu. To, że to ważny mecz dla każdego gracza Bulls wie każdy, kto spojrzy na playoffową drabinkę.
Pozdrawiam i apeluję o nie odbieranie moich uwag jako personalnego ataku ????
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Ja systematycznie ide w Cleveland. Pierwszy mecz bardoz slaby traktuje jako wypadek przy pracy. Drugi mecz juz pokazal gdzie jest miejsce Cavs a gdzie Bulls. Dzisiaj do skladu wraca JR Smith. Shumpert bardoz dobry w dwoch meczach, przebudzenie Jonsa, wiec jest czym straszyc. Bullsi wrocili do gry z serii z Bucks. Nad wyraz dobrze w pierwszym ale nie potrafili tego utrzymac. Rose bardzo chimeryczny, Butler tez ostatnie mecze strasznie obnizyl loty. LBJ zagral bardzo agresywnie i podczas wjazdow nie mogl go nic zatrzymac, tylko jump shoty pudlowal. JR na pewno bedzie glodny gry wiec troche 3 posypie. Mysle ze od poczatku Cavs narzuci swoje warunki i systematycznie bede prowadzic gre.

Chicago Bulls - Cleveland Cavaliers 2 @ 2.10⛔⛔⛔

Ehhh co mozna napisac po raz kolejny bardzo slaby mecz Cavs. LeBron pudlowal, duzo strat, Irving 0/9 za 2 pkt. Bardzo frajersko przgrali praktycznie 3 kwarty prowadzili i w ostatniej dali ciala jak amatorzy. Bulls w ostatnich 5 minutach trafil tylko jednego kosza z gry nie liczac buzzer betra Rosa wiec to troche pokazuje nieudolnosc Cavs. Lepiej byloby gdybym zostawil ten mecz bez komentarza ...



W drugim meczu ide w strone LAC. Nie lubie Rakiet i nie podoba mi sie ich gra. Obrona Houston nie istnieje i w pierwszych dwoch meczach Clippersi to bezwzglednie wwykorzystywali i to bez CP3. Dzisiaj nie wiadomo czy zagra ale jestem dobrej mysli. Juz trenuje wiec pewnie jest to jeszcze zaslona przed meczem. Griffin w bardzo dobrej formie rzadzi i dzieli na boisku. Hardenowi tego brakuje. Poki co Howard sprawia lepsze wrazenie. Pod koszem bardzo wyrownany boj trwa miedzy Howardem a Jordanem. Jesli Reddick z Jamalem beda trafiac to o wynik jestem spokojny.

Los Angeles Clippers - Houston Rockets 1(-3.5) @ 1.90✅✅✅

Pogrom. Drugi mecz nie bedzie inny wiec juz warto vrac poki kursy nie leca leb na szyje.

NBA Playoffs 6✅3⛔
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mistrzostwo: Los Angeles Clippers @ 9,00 Bet365
Finał: Cleveland Cavaliers/LA Clippers @ 12,00 skyBET
Wygra konferencję wschodnią: Cleveland Cavaliers @ 2,25 Bet365
Wygra konferencję zachodnią: Los Angeles Clippers @ 5,25 MayPlay
MVP: Blake Griffin @ 17,00 Unibet
Dla mnie osobiście mogą być dwa finały, albo właśnie Cavs vs LAC albo ewentualnie Cavs vs GSW. Żadnych innych zespołów nie widzę, żeby mogły zagrać o mistrzostwo. Jeśli chodzi o wygraną w konferencji wschodniej, to myślę że tutaj jest wszystko jasne i tylko jakaś plaga kontuzji mogłaby zmienić to, że Cleveland nie wygrają słabej konferencji wschodniej. W półfinale grają z Bykami i jak na razie jest 1-1 po dwóch meczach w Cleveland. Pierwszy mecz Bulls udało się wygrać ale w drugim Cavs pokazali kto jest lepszy, o co najmniej klasę i myślę że teraz może się to szybko skończyć 4:1 dla Cavs. Sprawa jest prosta, Chicago niby ma Rose&#39;a czy Gasola w składzie, ale ten pierwszy to już nie ten sam Rose który zdobywał tytuł MVP, Gasol to świetny zawodnik ale pewnego poziomu już nie przeskoczy bo najlepsza lata ma już za sobą. Dobry team z dobrymi zawodnikami i świetną defensywą, ale na Cavs to zdecydowanie za mało. Wypadł ze składu Cavaliers Love i dlatego na pewno nie postawię na zdobycie przez nich mistrzostwa bo z kim nie zagrają w finale, to Zachód jednak jest bardzo mocny. Cavaliers zostaje do wygrania konferencji jeszcze finał, po przejściu Bulls. Tutaj będzie jeszcze łatwiej bo czy zagrają z Wizards czy Hawks to może się to skończyć w czterech, może pięciu meczach. Wizards, bez Walla który już w tym sezonie nie zagra, są drużyną która nie ma szans w pojedynku z Cavs bo nawet z nim byłoby mega trudno. Fajna team, z potencjałem ale nic więcej. Hawks to dla mnie śmieszna drużyna i związku z kontuzją Walla to pewnie oni zagrają w finale konferencji. Drużyna która wygrała sezon zasadniczy i teraz kompletnie nic nie grają. Co z tego że brylowali w RS jak teraz przyszły najważniejsze mecze to oni grają piach. Męczyli się z naprawdę słabymi Nets, możliwe że to była najsłabsza obok Bucks ekipa która dostała się do PO. Ogólnie to nigdy się jakoś nie podniecałem tą ekipą, głównym ich plusem to gra zespołowa, ale to jest NBA, tu trzeba opierać skład o jedną, dwie albo i trzy gwiazdy. Wtedy też trzeba grać zespołowo ale bez wyraźnego lidera, nie ma szans na wygranie Playoffs co pokazały ostatnie lata. Miami, mając wielką trójkę trochę musiało poczekać na to żeby zdobyć mistrzostwo, bo były gwiazdy ale nie było to wszystko poukładane. W Hawks jest sytuacja dziwna, bo oni mają tzw. zespół, ale potencjał tego składu jest na co najwyżej wygranie RS a w PO już trzeba czegoś więcej. Myślę więc że dla Cavs to będzie po prostu spacerek i nic więcej, przygotowywanie się do wielkiego finału.
Na Zachodnie już wszystko takie jasne nie jest. Głównym faworytem do wygrania konferencji zachodniej jest GSW bo również brylowali w RS i mają w składzie MVP sezonu zasadniczego czyli Curry&#39;ego. Jednak jak pokazał ostatni ich mecz z Memphis, da się ich w dziecinny sposób ograć nawet u siebie. Niby tylko to jest jeden mecz ale nawet z jednego meczu można dojść do daleko idących wniosków. Myślę że Memphis mogą tutaj jeszcze sporo krwi napsuć graczom z Oakland. Dlaczego? Obecnie w tej rywalizacji jest 1-1 i dwa mecze w Memphis. Jak wiadomo o wiele łatwiej gra się u siebie i to dla GSW oznacza jedno, będą musieli zmierzyć się z jedną z najlepszych defensyw w NBA. Pierwszy mecz Memphis zagrało bez Conley&#39;a i to mógł być powód tego, że wyglądali jak dzieci we mgle. W drugim meczu zdominowali ich w grzej defensywnej i GSW nic nie mogło zrobić, oddali o wiele mnie rzutów niż Grizzlies a ich trójki które były ich główną bronią zamieniły się niemal w kata. Ten mecz pokazał to co wszyscy wiedzieli, ale czego innym się wcześniej nie udawało. To znaczy ustawienie obrony w taki sposób, żeby jak najtrudniej oddawać czyste rzuty za trzy punkty. Memphis się to udało, więc teraz dodatkowo grając u siebie, będą mogli narzucić swój styl, także GSW będzie naprawdę trudno z tak agresywną i dobrze zorganizowaną obroną więc kto wie czy tutaj to nie skończy się w siedmiu meczach.
Po drugiej stronie mierzy się mój faworyt do wygrania konferencji, mimo że buki widzą to kompletnie inaczej. W rywalizacji LAC z Houston jak na razie jest 1-1 ale dla mnie osobiście LAC wygrało tą serie po... pierwszym meczu. Grając na wyjeździe bez CP3 niemal zmiażdżyli Rakiety a w drugim meczu, mimo że go przegrali to walczyli do końca. Teraz dwa mecze w LA, czy CP3 zagra w obu czy tylko w jednym to nie ma aż takiego znaczenia. Houston to nie jest drużyna która mogłaby przejść kompletną drużynę z Los Angeles. Jest Harden i...? Howard? Ten gamoń który potrafi w ważnych meczach zdobyć kilka fauli po kilku minutach gry? Kiedyś był to najlepszy center ligi ale już nim na pewno nie jest a z myśleniem też ma problemy. Rzuty osobiste to ja lepiej wykonuję... No ale ok, jest Harden, jest Howard i nic więcej. Ta drużyna ma za mały potencjał żeby przejść Clippers. Ani ławki, ani zadaniowców, po prostu nic... Jeśli chodzi o Clippers to może trochę jestem w nich &quot;zapatrzony&quot; ale naprawdę podoba mi się ten zespół. CP3 to jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy rozgrywający w NBA, DeAndre Jordan może i nie jest najlepszym centrem ligi ale na pewno jest to ścisła czołówka i co najważniejsze co różni go od wcześniej wspomnianego Howarda, nie schodzi poniżej pewnego, wysokiego poziomu, mają zadaniowców, mają graczy którzy potrafią rzucać za trzy. Choćby taki Barnes, ma doświadczenie, ma już w swojej kolekcji pierścień za mistrzostwo i przede wszystkim ma charyzmę i jaja a tacy zawodnicy są bardzo potrzebni, zwłaszcza w najważniejszych meczach gdzie jest na przykład do końca pięć sekund i trzeba rzucić trójkę. Ogólnie lubię też tą drużynę że takich zawodników jest tam sporo. Również mają świetnego trenera który powoli ale bardzo skutecznie buduje ten zespół, w końcu Rivers to jeden z najlepszy obecnie trenerów w NBA.
Teraz najważniejsze co skłania mnie do grania w stronę LAC. BLAKE GRIFFIN! To co ten gość gra to głowa mała. Dla mnie to jest gracz naprawdę kompletny. Rzuca, zbiera, asystuje. Gra mega efektownie przy czym też bardzo efektywnie. Też ma jaja i charyzmę, potrafi wziąć odpowiedzialność na siebie, potrafi pod nieobecność Paula sam wygrać mecz. Ogólnie zawodników dobrych jest dużo, ale jak przychodzi co do czego to tylko potrafią koledze piłkę oddać żeby tylko nie spieprzyć czegoś, żeby nie było na nich że nie trafił najważniejszego rzutu w sezonie. Co zrobił Griffin w pierwszym meczu z Houston pod nieobecność CP3? Rzucił 26 punktów, miał 14 zbiórek i 13 asyst. Graczy który myśli, który ciągle się rozwija ale i tak już jest na takim poziomie, że ja osobiście widzę go jako MVP Playoffs. Oczywiście, pierwsze LAC muszą wygrać mistrzostwo ale na to myślę że są spore szanse. W końcu wyeliminowali już Spurs, którzy ciągle są przecież aktualnymi mistrzami. Teraz przychodzi czas żeby wyeliminować o wiele słabszą ekipę która nie ma za dużo argumentów, która ze Spurs pewnie by odpadła po max. pięciu meczach. Patrząc też na kursy nie opłaca się w ogóle grać na to że konferencję zachodnią wygra GSW bo kursy są śmieszne, a wcale nie jest to mocniejsza drużyna niż LAC, na razie w PO nic nie pokazali w odróżnieniu właśnie od Clippers.
Podsumowując, Cavaliers wygrywają prawie na pewno &quot;Wschód&quot;, kurs 2,25 nie wiem skąd wzięli. Clippers myślę że jak najbardziej powalczy o finał &quot;Zachodu&quot; a kursy są z kosmosu, więc jak najbardziej opłaca się zainwestować w ten zespół bo są po prostu nie doceniani przez buki. Value jest tak naprawdę w każdym typie na LAC.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jak wszyscy wiemy Jasiek Ściana w meczu nr 1 przeciwko Hawks skontuzjował sobie nadgarstek i tym samym prawdopodobnie pozegnał się z playoffami. Nie ma jeszcze co prawda oficjalnego potwierdzenia bo Janek walczy o powrót ale jeśli miałby jeszcze w tych playoffach zagrać to prędzej w meczu 4 lub 5 niz w spotkaniu dzisiejszym. Nie mniej z pięcioma złamaniami bez przemieszczenia w lewym nadgarstku i dłoni gra się raczej cięzko ;) Nawet jeśli jakimś cudem lekarze postawiliby go do pionu to rozgrywający bez rzutu będzie większym osłabieniem niz wzmocnieniem. Brak Walla to większe minuty Sessionsa i Beala a takze większy wpływ tych zawodników na grę. Beal jest bez wątpienia pierwszą opcją i jego gracze Hawks beda chcieli zatrzymać w pierwszej kolejności. Otwiera się zatem perspektywa punktowania dla innych graczy Wizards. Na pewno nie będą to Nene i Gortat. Brazylijczyk zmaga się z jakimś urazem i jego wpływ na ofensywę jest maryginalny. Gortat zaś bez Janka nie funkcjonuje na parkiecie tak jak z nim. Sessions to nie jest tej klasy kreator co Jasiek i odbija się to na Marcinie. Ostatni mecz jest tego dobitnym przykładem. Swoje powinni dorzucić Pierce i Sessions ale cięzko przewidywać ile rzutów oddadza w danym meczu. Zdecydowałem się na over Portera bo linia która wystawił marathon - 9.0 jest kosmicznie niska w stosunku do jego minut i ilości oddawanych przez niego rzutów. Porter powinien być pierwszą opcją z ławki i na pewno będzie próbował punktować a to wychodzi mu całkiem niezle. Szczególnie dotyczy to trójek. 50 % skutecznośc Portera zza łuku w obecnych playoffach robi wrazenie, Otto przebija nawet tak znakomitego bombardiera jak Korver, który ma 37,5 % ???? Trzy trójeczki to dla Portera nie problem a marathon wymiata jeśli chodzi o konsekwencje :p Przed game 2 wystawili na niego linię 8.5. Ten sieka 15 punktów z 12 rzutów a marathon wystawia niemal taką samą linię, I like it ! Obecna linia 10.0 tez wydaje się do gry. Sądze ze wykręci podobną zdobycz co w game no. 2.
Porter over 10 @ 1,75 marathonbet
17 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Pytanie do kolego wyzej. Pisales w analizie ze 9 punktow marathon wystawil a w typie podajesz 10.

e: odpowiem za kolegę, to chyba proste - mati zagrał rano linię 9 która wzrosła, zapewne tuż po jego zagraniu, do 10 ;-)

Co do meczu Wizards-Hawks to mam dziwne przeczucia. W pierwszym meczu typowalem Wizards a teraz gdy przenosimy sie do DC to mam przeczucie ze Hawks wygraja. Pewnie za sprawa tego ze nie zagra Wall. Jest to bardzo duze oslabienie co widac bylo w drugim meczu. Beal bierze ciezar gry na siebie ale z indywidualnych akcji duzo nie trafia. Nene kompletnie bez formy, kolega wyzej napisal slusznie ze Marcin bez Walla nie rozwija tak skrzydel jak z nim. Solidny Pierce jest i myslalem czy nie grac w strone jego overa jednak gram na zwyciestwo Hawks wiec tez wybralem Carolla do overa. Co do Atlanty jakies rewelki nie gra ale maja 3 solidnych zawodnikow ktorzy poki co nie zawodza Horford, Caroll i Millsap a do tego w kazdej chwili moze przebudzic sie Korve czy Teague, jesli to nastapi to bedzie pogrom. Co do Carolla rozgrywa znakomite zawody. Rzuca na bardzo wysokiej skutecznosci. Stwarza sobie duzo czystych pozycjo co umozliwi mu taka duzo skutecznosc. Atlanta jesli chce wygrac serie musi przynajmniej jeden mecz na wyjezdzie wygrav i doskonale o tym wiedza. Jest okazja bez Walla wiec trzeba z niej korzystac. Washington teraz jest jak postrzelona sarna trzeba juz ja tylko dobic.

Washington Wizards - Atlanta Hawks 2 @ 1.70⛔⛔⛔
D. Caroll over 16.5 @ 1.80
⛔⛔⛔


Nie mam pytan. Atlanta tak slaba ze sie w pale nie miesci. Teague to pierwzzy do zmiany. Schroder gral o wiele mniej a zdobyl tyle samo punktow na dobrej skutecznosci i zero strat. A tea jezdziec bez glowy kompletnie bez mapy. Korver rzuca w pierwszych minutach 2/2 za 3 i do konca meczu nie oddal rzutu dopiero na minute przed koncem. Carroll ostatnie 16 minut siedzial na lawce zabrakly mu 3 punkty do overa i w ogole trojek nie oddawal w meczu. Szkoda ze nie bylo dogrywki bo wtedy Caroll by lekko mial over i pewnie Atlanta by wygrala bo DC mialo mocno podciete skrzydla po prowadzeniu 21 punktami. Jednak Pierce oddal niemozliwy rzut i tak jak Rose tak Pierce zalatwlili mnie bank shotami w ostatwniej sekundzie. Z drugiej strony Atlanta pod zadnym wzgledem nie zasluzyla na zwycienstwo.


NBA Playoffs 7✅ 4⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom