>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
S 265

stingnwo

Użytkownik
Czytając Waszą wymianę zdań ciężko nie odnieść wrażenia że Easy przedstawia temat merytorycznie, w Kostuch życzeniowo ???? Cavs zrobili w tej serii bardzo dużo, ale mimo tego że GSW pokazali w tych playoffach że sporo im jeszcze brakuje do miana faworytów na lata, to czas Cavs już skończył. Są jednak zbyt przeciętną drużyną, aby wygrać serię z tak dobrym zespołem.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ciekawe,ze cavs ostatni mecz zagrali niskim składem,a właśnie z Mozgovem mieli bardzo duze problemy i to mogłoby wymusic trzymanie tragicznego Boguta albo matchup ze znacznie nizszym Greenem. Cavs właśnie powinni wysokimi ukryć takich zawodników jak JR czy Shumpert bo grają tragicznie,nawet Dellavedova powinien być w cieniu w ataku bo gra na kiepskiej skuteczności.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przychylam się do opinii Izziego, że już jest niestety po serii i Warriors powinni dziś wygrać. Steve Kerr odrobił pracę domową w G4 i Cavs w tej chwili nie mają żadnych argumentów by stoczyć bój z tak utalentowanym zespołem. Szkoda kontuzji Irvinga bo Lebron mimo znakomitej gry nie ma wsparcia. JR i Shumpert grają fatalnie w ataku. Dodatkowo GSW wyłączyli z gry wysokich. Zostawili mnóstwo energii w poprzednim meczu i to była bardzo bolesna porażka. Obawiam się, że już niewiele jej zostało.
Cavs pewnie mimo wszystko pokażą serce i unikną blowoutu ale po prostu są za krótcy na GSW. No chyba, że będą potrafić zwolnić grę, doprowadzić do &quot;ugly game&quot;, JR przypomni sobie że potrafi robić efektywnie ponad 20 ppg, a wysocy będą dominować w paint. Ale niestety dla nich to GSW stawiają tutaj warunki gry. Świetnie bronią, dyktują tempo. No sorry gregory ale skoro LBJ nie dostał wsparcia do tej pory, to czemu zakładać że dziś się coś zmieni? Dziś pewnie znów będą go podwajać, bo King wyjdzie pewnie na pełnej k ale bez wsparcia niewiele da radę. Co ciekawe eksperci z http://tinyurl.com/or78rdk
&quot;]ESPN [/url] stawiają tutaj na Cavaliers, ale jak się w nich wsłuchać ... to co drugie zdanie &quot;że mam przeczucie&quot;, &quot;że się dziś przebudzą&quot; itd. a tak de facto zero argumentów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Dawno sie nie wypowiadalem wiec doloze swoje trzy grosze. Ja ide w Cavs. Kurs 2.55 bardzo zachecajacy. Ogladalem kazdy mecz i piszecie tutaj o swietnej grze GSW w game 4 ze Kerr odrobil lekcje. Dla mnie to Cavs przegralo ten mecz a nie GSW wygralo. Zdecydowanie najslabszy mecz w ich wykonaniu w tej serii. W obronie nieprzytomnie 60% za 3 punkty bylo z kompletnie wolnych pozycji, slaby LeBron, 16 zbiorek w ataku i zdobyte 82 punkty. Trio Shumpert, JR, Delly skutecznosc 7/35. Kapitalny Mozgov z 28 punktami a przychodzi game 5 i 0 punktow i tylko 10 minut gry. Dla mnie troche niezrozumiala jest decyzja Blatta na obnizenie skladu, gdyz z Mozgovem rzadzili zdecydowanie na tablicy. Cavs najgorzej wypadaja w 4 kwarcie. Tak bylo w game 2, game 3, game 4 i game 5. W 4 kwarta GSW wszystko trafia a Cavs nic. W game 6 do polowy 2 kwarty Cavs proawadzilo 7-8 pkt. Nawet na koniec 3 kwarty mimo nie duzej straty wygladalo to w miare optymistycznie a przychodzi ostatnia kwarta i jakby zapomnieli jak sie gra w koszykowke. Barbosa 13pkt ? C&#39;mon to jakies zarty. Jestem rowniez ciekawczy Blatt zaryzykuje hackowanie Iggiego. 2/11 FT i przynosilo to efekt to czasu gdy po wolnym Curry zbiera w ataku. Mysle ze gdyby GSW odskakiwalo to mozna troche pofaulowac Iggiego. Mysle ze to bedzie najglosniejszy mecz w tej serii jesli chodzi o kibicow. To tez moze miec swoje znaczenie. GSW wcale nie wyglada lepiej w tej serii. LBJ musi ponownie zagrac bardzo dobry mecz i nieco lepsza skutecznosc JR i Delliego i mysle ze Cavs doprowadza do game 7.
Co sadzicie o MVP ? Wiadomo ze bez watpienia LBJ ale czy organizatorzy przy wygranej GSW odwazyli sie ? O ile sie nie myle raz w historii przegrany zdobyl statuetego MVP Jerry West. A jesli mialbym kogos wybrac z GSW to blizszy wyboru jest Iggi niz Curry a na ten ruch tez uwazam ze sie nie odwazyliby wiec bardzo mnie ciekawi jak to roztrzygna przy winie GSW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 265

stingnwo

Użytkownik
Na 100% MVP będzie Curry (oczywiście jeśli Warriors wygrają). Oczywiście wszyscy wiedzą kto był najlepszym zawodnikiem tych finałów, ale organizatorzy nie odważą się złamać tradycji, tym bardziej że ze statystycznego punktu widzenia Curry &quot;się obroni&quot; (średnio 26,2 punktu, 6 asyst i 5 zbiórek).
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Jeśli przedstawienie historii występów prowadzonych przez obecnego trenera Cavs i liczenie na to, że jednak zawodnicy, którzy obok LeBrona powinni dorzucać swoje (J.R i Shumpert) jest aż tak rażącym myśleniem życzeniowym i brakiem argumentów no to trudno...chyba przegrałem ????
 
S 265

stingnwo

Użytkownik
Ale przecież oni dorzucają swoje, średnia z sezonu Smitha to 12 a Shumperta 8 punktów. Więc oczekiwanie że nagle dołożą po 15-20 punktów każdy to właśnie życzeniowe argumenty.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Od tych zawodników można jednak wymagać skuteczności lepszej niż 2-12, 2-9 czy 5-15, no chyba że nie można. To wcale nie jest myślenie życzeniowe, bo wszyscy wiedzą na co stać Smitha czy Shumperta.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
MAMY NOWYCH MISTRZÓW!!! GOLDEN STARE WARRIOS WYGRYWAJĄ SERIĘ 4-2!!! MVP zostaje &quot;Igi&quot;!!!
Moim zdaniem zasłużone mistrzostwo, bo poza małym przestojem z Grizzlies to byli nie do zatrzymania! Nagroda MVP równie dobrze przyznana gdyż to wprowadzenie Igiegu do s5 pozwoliło wrzucić kolejny bieg drużynie z Golden State. Do tego dokładał punkty gdy nie szło Splash Brothers. Fajny sezon się skończył. Teraz czas czekać na draft, wymiany oraz rozpoczęcie kolejnego sezonu!!!
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Panowie, gratuluje, mieliście rację. W przerwie, jak już było pod kreską, liczyłem na jakieś ratowanie serii, może bójkę, wyluczenia, cokolwiek. Jak już zostało napisane - moje myślenie życzeniowe się nie sprawdziło. Gratuluję wszystkim zarówno trafnego typowania na bieżąco jak i tym co trafili długoterminówki ???? do następnego ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom