>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
kebi 259

kebi

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Golden State Warriors
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies

Typ: Pelicans +14.5 / Grizzlies +11 @ ako 1.56 ✅ Bet365
edit: Fantastyczny mecz Warriors. Kontrola nad spotkaniem od samego początku. 13/24 zza łuku, aż strach pomyśleć co by było, gdyby grali na wschodzie. Chapeau bas!
Pelikany grają być może ostatni mecz w PO. Sytuacja byłaby diametralnie inna, gdyby nie porażka w game 3 mając 17pkt zaliczki na 6min do końca. Kursy na Warriors rzędu 1.3-1.35 są wg mnie kompletnie nie do gry. Nie mają za przeciwnika Bostonu czy Brooklynu, a team, który w RS wykręcił na własnym parkiecie bilans 28-13. Z przegranych gier ledwie 2 były rozmiarów 15pkt lub więcej. W Oakland przegrywali odpowiednio 7 i 10 oczkami. Czy mieliby na własnych śmieciach pożegnać się z PO wysoką porażką? Nie wydaje mi się.
Miśki w pierwszych 2 grach byli zdecydowanie lepszą drużyną. Rzutowo rozkłada się to na cały zespół, dzięki czemu przy słabszym dniu jednego z graczy, ktoś inny może wziąć ciężar zdobywania punktów na siebie. Zupełnie odwrotną sytuację mamy w Portland, gdzie ofensywną grę ciągnie Aldridge. Statystyki guardów Blazers są żałosne.
Średnie statystyki z dwóch pierwszych gier: (Portland - Memphis)
Portland:
18/67 FG - 27%
3/22 3pt - 14%
7 asyst w game 1 + 2! asysty w game 2
Memphis:
39/72 FG - 54%
10/20 3pt - 50%
11 asyst w game 1 + 8 asyst w game 2
Wraca Afflalo, a to ograniczy minuty Crabbe&#39;a i McColluma. Nie wiadomo jednak jak z jego formą po przerwie. Być może zobaczymy dzisiaj inne Portland. Przegrana w tym meczu właściwie przekreślałaby już ich nadzieje na awans do 2. rundy. Kursy na Memphis są kuszące, ale ja osobiście asekuruję się wysokim handi. Ako może nie za wysokie, ale wydaje mi się, że do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Brooklyn Nets - Atlanta Hawks over 199 1,90 ⛔ 174
Linia spadła o 2 punkty a trzeba powiedzieć, że potencjał jest tutaj na dużo więcej patrząc na przebieg meczu. W pierwszym spotkaniu uzbierali 191 oczek a skuteczność była bardzo średnia. Obie ekipy z 158 rzutów trafiły tylko 70 z czego zaledwie 15/50 zza łuku. W szczególności Atlanta ma tutaj potencjał na co najmniej 7-10 punktów więcej. Obie ekipy też miały całkiem sporo czasu na odpoczynek, więc nie powinno być tutaj aż tak wielkiego zmęczenia. Wg. mnie po tym pierwszym meczu ta linia jest do zaatakowania bo wiemy jaki potencjał ma Atlanta a Nets jednak zdecydowanie lepiej czują się w grze szybkiej a jak już wielokrotnie pisałem Atlanta potrafi w takim stylu się znakomicie odnaleźć.
To pisałem przy okazji meczu numer dwa. Znowu wykręcili under (187 punktów) na kosmicznie niskiej skuteczności. Obie ekipy razem trafiły zaledwie 70 z 168 rzutów. Szczególnie Atlanta fatalna skuteczność na poziomie 39%. Tempo tych meczów jest dosyć szybkie i te linie trzeba wg. mnie grać. Znowu poleciała po ostatnim meczu o 3 punkty i jeżeli tylko zagrają na trochę wyższej skuteczności to ta linia zostanie przekroczona. Brooklyn u siebie lubi grać szybko, nie mają nic do stracenia. W wolnej grze raczej nie mają szans z Atlantą bo w przemieszczanie się bez piłki i kreowaniu pozycji to Atlanta przerasta ich o klasę. Dodatkowo ten mecz powinien być troszkę bardziej close co też w końcówce może oznaczać sporo puntów pod koniec meczu z linii rzutów wolnych.
Millwaukee Bucks - Chicago Bulls under 188,5 2,00 ✅ 182
Wg. mnie linia powinna być kilka punktów niżej. Prócz chwilowych przebłysków jednak przeważa obrona i w szczególności w tym drugim meczu w Millwaukee powinno być wolniej. Spodziewam się podobnego spotkania do tego numer 2 i wolniejszego tempa. Poza tym Bucks jeżeli chce myśleć o czymkolwiek musi postanowić na defence bo przy wymianie ciosów nie mają po prostu szans. Pokazała to dobitnie pierwsza połowa pierwszego spotkania gdzie mimo genialnej ofensywy cierpiała defensywa i mimo to przegrywali. Linia jak na tak defensywie nastawione ekipy całkiem wysoka i wydaje mi się, że warto tutaj wejść w under.
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies +3 2,00 ✅ 109:115
Nie, nie i jeszcze raz nie dla Portland w PO. Ta ekipa nie ma ŻADNYCH argumentów na Memphis. Wraca Affalo i co ? Naprawdę ktoś sądzi, że to jest gość co może odmienić grę gospodarzy ? To gość dobry jako szóstka ale nie jako starter i tego będę się trzymać. Poza tym pierwszy mecz po powrocie nie będzie łatwy. Portland nie gra nic od miesiąca i powtarzam kolejny raz, że oni nie mają nic do powiedzenia w tej serii. Fakt u siebie w RS bilans rewelacyjny ale patrząc na to przez pryzmat czysto sportowy to czym oni mają zaskoczyć Memphis ? Oni nie mogą zmienić gry bo po prostu nie mają możliwości. Nawet jak Aldridge będzie miał dzień konia to przecież ławka to jakaś komedia obecnie. Memphis na tym polu nokautuje ich strasznie w tej serii. To są PO i tutaj własny parkiet często nie ma aż takiego znaczenia bo każdy gra w każdym meczu na 100% i nie wiem jakim cudem Portland może być tutaj faworytem w tym spotkaniu. Jeżeli tylko Memphis nie zagrają dużo gorzej a Portland dużo lepiej to tutaj nie powinno być problemu z pokryciem tego hc.
NBA 2014/2015 89:67:2
NBA 2014/2015 PLAYOFF 3:2

Do tego mamy 4 typy długoterminowe w grze.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Człowieku Chicago ma 3:0 to czego ma bronić?
Obrona Bucks-ów to jakieś żarty ;)
Dla mnie over 200,5 jak w masło ???? ???? ????
Widać jakie masz pojęcie o czym mówisz.

W RS czwarta najlepsza defensywa ligi.

Chicago 1st game: 103 points 45,8% z czego chyba 60 nabili w pierwszej połowie gdzie tempo była przeogromne.
2nd game: 38,3% 91 punktow
3rd game: 44,9% (bez dogrywki Chicago rzuciło 95 punktów)

Więc wydaje mi się, że nie bardzo wiesz o czym mówisz.

Bucks wiedzą, że tempem nic nie ugrają, więc nie sądzę by tempo było wysokie.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dzisiejsza noc ciężka do wytypowania, jak we wcześniejsze dni byłem niemalże pewien tego co gram to dzisiaj odpuściłem. Jest jednak bardzo proste i sensowne AKO na 2 meczyki Spurs + Clevland. Analiz na temat tych drużyn pojawiła się już tutaj masa, dosłownie kupa tematu została poruszona. Nie zmieniło się nic, a nic od tamtego czasu, może za wyjątkiem tego że Clippers(mimo iż jestem fanem) już powoli odpuszczają walkę o PO, niestety mentalność tej drużyny mnie przeraża, nie wiem czy to jakas presja czy juz taka wrodzona zasada - no nie nadają sie do PO bez ławki, a tego Davisa powinni wyjeb** już dawno ???? Ale Doc Rivers to Doc Rivers...Szkoda, bo naprawdę lubie ten zespół. Leonard na fali na pewno u siebie w drugim meczu zaprezentuje się należycie. No co tutaj dużo pisać, Spurs wygrają u siebie i to chyba jeden z najbardziej prawdopodobnych meczy do postawienia w PO na dzisiejszy dzień. Dokładam do tego Clevland. 3-0 w serii, zakładam że nie bedzie czegoś na zasadzie &quot;dajmy wygrać jeden mecz, dobijemy u siebie&quot;, bo w PO nie o to chodzi, tutaj liczy się czas, każdy dzien na odpoczynek jest niesamowicie ważny. Zamkną to w 4 spotkaniach i na tym skończy się udział Bostonu w offach. Skład potężny, zgranie coraz lepsze..No nie bede sie powtarzał, warto. Piąteczka!
Spurs + Clevland = 1,8 @betsson ⛔ rezerwy daly rade..
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Gram kolejny raz przeciwko Celtics. love odblokowal sie w ostatnim meczu rzucajac dwoe wazne trojeczki w koncowce spotkania i kto wie moze zacznie jakos wygladac na tle Celtics. Trzeba pryznac, ze gosc ma ladnie zryta psychike, bo jak nie kibice rywali to wlasni koledzy non stop na niego krzycza. No ale moze zagra wreszcie na takim poziomie na jakim ma podpisany kontrakt. Zapewne Thomas nie zagra kolejnego tak slabego spotkania ale z drugiej strony Turner takze nie powinien powtorzyc linijki z ostatniego spotkania. Dodatkowo aevan oststnio mocno popyskowal do Kinga wiec jezeli ten jest pamietliwy to mozna spodziewac sie kolejnego dobrego wystepu Lebrona. Mocno do poprawy Irving, wiadomo ze nikt nie nauczy go juz kreowac ale niech chociaz trafia te swoje rzuty. Martwi postawa Mozgova bo traci pilki, nie trafia i daje nabierac sie na proste pompki. Bezskillowiec koszykarskim Tristian Thompson samym sercem gra zdecydowanie lepiej od rosjsnina. Dodatkowo chicago gra dalej wiec trzeba konczyc serie i miec wiecej czasu na przygotowanie do kolejnej rundy.
CAVS/CAVS 1,70 betsson✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Jae Crowder will be replacing Marcus Smart in the starting lineup for Game 4 against the Cavaliers on Sunday
Chociaz w pierwszej kolejności rzucił mi się w oko over punktów, asyst i zbiórek Evana Turnera na lini 24.5 którą w normalnych okolicznościah powinien zrobić to z uwagi na zmianę lineupu Celtów decyduję się odpuścić Evana na rzecz wspomnianego przez easy&#39;ogo Isaiaha. Z Jae Crowderem w s5 Evanowi bedzie ciezej wykręcić takie linijki jakie majstrował do tej pory. Jae lubi rzucać na siłę jak dostanie piłkę w łapska ???? Do tego jest, wydaje mi się, efektywniejszy w zbiórkach, zarówno od Turnera jak i od Marcusa Smarta. Bardzo mozliwe ze statystyka Evana będzie wiec pomniejszona o tych parę cyferek które przejdą na Jae Crowdera :p Z tego samego wzlędu biorę over Isaiaha, który bedzie musiał niemalze w pojedynkę ciągnąć drugi garniutur Celtów. Marcus Smart nie zabierze mu az tylu rzutów co Crowder. Ponadto tak jak easy pisze Thomas powinien zaliczyć duzo lepszy mecZ niz ostatnio. Tym tropem, oby nie mylnym, biorę jego over punktowy.
Isaiah Thomas overt 17.5 @ 1,87 betsafe
bet365 dodał linie na Jae więc ją pobieram śmiało. Do tej pory pokrywał ją we wszystkich spotkaniach z Cavs. Nie inaczej bedzie dziś. Stevens nie bez przyczyny wstawia Jae do wyjściowej piątki.
Jae Crowder over 9.5 @ 1,76 bet365
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
26/04/2015 21:30 CET
Blake Griffin (Clippers) G4 over 22.5
1.84 (Pinnacle) ⛔
5/10

Cała ofensywa Clippers idzie wokół Blake&#39;a. Clippers to głównie Paul i Griffin oraz banda wyrobników, która traci na wyjazdach. Griffin jest szansą dla Clipps, bo Spurs nie potrafią sobie radzić z atletycznymi PF&#39;ami i tylko tutaj należy upatrywać szans LAC na wygraną. Paul nie bardzo chce brać na siebie rzuty i powinien kreować Griffina, który wg mnie przekroczy dzisiaj 25 punktów.

27/04/2015 03:00 CET
James Harden (Rockets) G4 over 27.5
1.80 (Pinnacle) ⛔
5/10

Po wypadnięciu Rondo z Mavs, na Hardena nie ma żadnej odpowiedzi. Monta, Barea, Felton, Devin Harris, Jefferson - nie są w stanie ustać Hardena, który dzisiaj ma świetny mecz do zdobycia 30 punktów i zakończenia serii 4:0 na korzyść Rockets.
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Dirk Nowitzki over 20,5 1,8 @betsson ⛔ Była mocna seria, nadszedł moment wyciszenia
Dzisiaj polecam taki becik. Zagrałem ostatnio overy Elliasa i Dirka, wlazło bez problemu. Wiadomo Parsons, Rondo nie zagrają. Do tego questionable Jefferson, który co prawda nie robi wielu punktów, ale pod nieobecność tamtej dwójki wychodził w podstawowej 5. No kto ma siekać te punkty..Ellias również jest dobrym pomysłem na granie overa. Myślę, ze pogra +/- 40 minut. Dirk to doświadczony zawodnik, wie że dzisiaj jest ostatnia szansa na utrzymanie honoru i podtrzymanie jakiś tam nadziei dla Dallas. Zrobi wiele aby przed wlasną publiką pokazać się jak najlepiej, czy to ma być ostatnie dla nich spotkanie czy też nie. Polecam.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Washington Wizards - Toronto Raptors
Toronto Raptors zw 3,2@ 2/10
Toronto Raptors +9,5 1,55@ 3/10

Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić żeby akurat w tej parze skończyło się tylko na 4 meczach. Jak narazie Wizards po dwóch zwycięstwach w Kanadzie również w trzecim spotkaniu u siebie pokonali ekipę Raptors 106:99. Podczas sezonu zasadniczego gracze Toronto nie raz pokazywali świetną koszykówkę także tak jak pisałem wyżej nie chce mi się wierzyć,że tutaj Wizards zakończą tą rywalizację w 4 spotkaniach. Muszą się w końcu zawodnicy Raptors obudzić bo to już ostatni dzwonek dla nich. Najważniejsze spotkanie dla Toronto ponieważ w przypadku zwycięstwa w dzisiejszym meczu kolejne spotkanie rozegrają we własnej hali i mogą jeszcze spokojnie wrócić do gry :)
 
testerek13 11

testerek13

Użytkownik
Washington Wizards - Toronto Raptors
Toronto Raptors zw 3,2@ 2/10
Toronto Raptors +9,5 1,55@ 3/10


Jakoś ciężko mi sobie to wyobrazić żeby akurat w tej parze skończyło się tylko na 4 meczach. Jak narazie Wizards po dwóch zwycięstwach w Kanadzie również w trzecim spotkaniu u siebie pokonali ekipę Raptors 106:99. Podczas sezonu zasadniczego gracze Toronto nie raz pokazywali świetną koszykówkę także tak jak pisałem wyżej nie chce mi się wierzyć,że tutaj Wizards zakończą tą rywalizację w 4 spotkaniach. Muszą się w końcu zawodnicy Raptors obudzić bo to już ostatni dzwonek dla nich. Najważniejsze spotkanie dla Toronto ponieważ w przypadku zwycięstwa w dzisiejszym meczu kolejne spotkanie rozegrają we własnej hali i mogą jeszcze spokojnie wrócić do gry :)
Zwyciestwo Wizards 4-0 jest bardzo prawdopodobne i nie podales zadnych sensownych argumentow , ktore przemawialy by za Kanadyjczykami . Wizards graja ostatnio bardzo efektowna koszykowke a z Toronto po dobrym sezonie zasadniczym uszlo powietrze, nie mają kompletnie rezerwowych i głównie przez to przegrywaja mecze i nie wierze aby bylo dzis inaczej bo Wizards beda chcieli zakonczyc to wynikiem 4-0 i odpoczac przed kolejnymi meczami. Jestem pewny , ze jezeli zagrają na takim poziomie jak pierwsze 3 mecze to wygrają dzis w przed wlasna publicznoscia . Portland bez rezerwowych nie ma szans na ugranie tutaj korzystnego wyniku. Oczywiscie nie wykluczam niespodzianki ale to tylko gdyby Wizards zagrali naprawde slabo w co nie chce mi sie wierzyc

Toronto vs Wizards ✅✅
Typ 2
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tutaj zadnej filozofii nie ma. Chicago jak i Atlanta sa po prostu lepszymi druzynami. Bucks po oddaniu Knighta na MCW stracili bardzo duzo mocy w ataku co bardzo widac w PO. MCW biega po tym boisku bez jakiegokolwiek pomyslu, nie straszy na dystansie a dobrze zastawiona trumna przez Chicago odstrasza od penetracji. Parafrazujac Wojcika czasami mozna krzyknac &#39;kurw$ gramy w 4&#39; Chicago tez nic specjalnego ale maja tych przyzwoitych opcji w ataku troche wiecej. Dodatkowo bardzo prawdopodobne, ze Mirotic wroci na jutrzejsze spotkanie i ten gosc pomimo niewielu minut na parkiecie daje naprawde duzo. Na pewno trzeba oddac Bucks to, ze swietnie trzymaja Gasola. Hiszpan naprawde ma ciezke zadanie w tej serii i przez to atak Bulls duzo traci. Nie mniej atutow mamy zdecydowanie wiecej po stronie gospodarzy i to jest ich obowiazek dzisiaj wygrac bo Cavs juz skonczyli seriie i glupio byloby meczyc sie z Bucks jeszcze kilka dni gdy Cavaliers, ktorzy prawdopodobnie zagraja bez Love z Bykami beda odpoczywac. Drui mecz to HAwks z Nets. Hawks przewyzszaja swoich rywali prowadzeniem gry i zagrywkami. Czesto akcje Nets sa totalnie bez pomyslu, jakies pojedynki 1v1, rzucanie przez rece itp. Wiem, ze ostatni mecz pewnie troche odstraszyl przed graniem na Hawks ale spokojnie. Oni grali swoje tylko po prostu nie trafiali. Nic wiecej. Mieli ponad 10 wiecej czystych pozycji od swoich rywali, brakowalo wykonczenie. Zapas zdecydowanie po ich stronie. Horford tak zle po obydwu stronach parkietu raczej nie zagra, Korver nie przestrzeli wszystkich czystych pozycji jak mialo to miejsce w game3.
Atlanta + Chicago = 1.95 marathon⛔
Atlanta -2,5 1polowa 1.90 marathon✅
Atlanta -5,5 2,08 marathon
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

susu23

Użytkownik
Jestem kompletnym żółtodziobem, bukmacherke traktuje całkowicie dla zabawy.
Dzisiaj zainteresowały mnie:
CHI-MIL under187,5 @ 1,88
POR-MEM 2 @ 2,32
Ma to jakieś ręce i nogi?:p
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Jestem kompletnym żółtodziobem, bukmacherke traktuje całkowicie dla zabawy.
Dzisiaj zainteresowały mnie:
CHI-MIL under187,5 @ 1,88
POR-MEM 2 @ 2,32
Ma to jakieś ręce i nogi?:p
Under w meczu Chicago to 50/50. Bulls mają potencjał, żeby nawrzucać Bucksom 100pkt lekko. 28 strat z poprzedniego meczu już nie powtórzą. Dzisiaj będą chcieli zakończyć serię i prawdopodobnie to zrobią. Co do Miśków wszystko jest opisane parę postów wyżej i nic się nie zmieniło, poza tym, że przy dzisiejszej przegranej Portland wylatują z PO.
edit: Racja, dzięki Szymon. Moje niedopatrzenie, Conley rzeczywiście dzisiaj wypada, a więcej minut dostaną w takim razie Udrih (który nie grał w game 3) i Calathes.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Under w meczu Chicago to 50/50. Bulls mają potencjał, żeby nawrzucać Bucksom 100pkt lekko. 28 strat z poprzedniego meczu już nie powtórzą. Dzisiaj będą chcieli zakończyć serię i prawdopodobnie to zrobią. Co do Miśków wszystko jest opisane parę postów wyżej i nic się nie zmieniło, poza tym, że przy dzisiejszej przegranej Portland wylatują z PO.
Zmieniło się to, że dzisiaj wypada Conley.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
27/04/2015 01:00 CET
Joe Johnson (Brooklyn) G4 over 16.5
1.80 (Pinnacle) ✅
5/10

Deron jest w fatalnej dyspozycji w tych PO. Z Browna zrezygnowano w rotacji i na pozycjach SG-SF zostało trzech graczy: Johnson, Anderson oraz Bogdanovic. Joe powinien dzisiaj w końcu mieć lepszy rzutowo dzień za trzy i spodziewam się dzisiaj z jego strony 20 punktów.

27/04/2015 02:00 CET
Derrick Rose (Chicago) G5 over 19.5
1.93 (Pinnacle) ⛔
5/10

Rose wraca do wysokiej formy i gra bardzo dużo minut. Może w końcu wróci na dawny poziom, kiedy był MVP ligi. Ostatnio zagrał słabszy mecz, ale przy takiej ilości minut i formie powinien dzisiaj zrobić te 20 punktów we własnej hali, gdzie gra lepiej.

27/04/2015 04:30 CET
Damian Lillard (Portland) G4 over 22.5
1.92 (Pinnacle) ✅
5/10

W Memphis zabraknie dzisiaj podstawowego rozgrywającego - Mike&#39;a Conleya. Lillard powinien mieć wczasy w obronie, gdzie nie będzie wymagających przeciwników i powinien skupić się na ataku, gdzie obok Aldridge&#39;a jest centralną postacią Blazers. Portland będzie potrzebować dobrego meczu Lillarda, aby dalej utrzymać serię i dziś wygrać.
 
kefir0076 20

kefir0076

Użytkownik
27/04/2015 04:30 CET
Damian Lillard (Portland) G4 over 22.5
1.92 (Pinnacle)
5/10
W Memphis zabraknie dzisiaj podstawowego rozgrywającego - Mike&#39;a Conleya. Lillard powinien mieć wczasy w obronie, gdzie nie będzie wymagających przeciwników i powinien skupić się na ataku, gdzie obok Aldridge&#39;a jest centralną postacią Blazers. Portland będzie potrzebować dobrego meczu Lillarda, aby dalej utrzymać serię i dziś wygrać.
To spora strata ale wydaje mi się, że Lillarda poszczują dziś Tony Allenem który wejdzie do pierwszej piątki. Mogę sie mylić, ale nawet jeśli zacznie z ławki i tak go będzie krył prędzej czy później. A jakim perimiter defensorem jest Tony.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies +4 1,961 ⛔ 99:92 ładnie pograli w końcówce ;)
Nie, nie i jeszcze raz nie dla Portland w PO. Ta ekipa nie ma ŻADNYCH argumentów na Memphis. Wraca Affalo i co ? Naprawdę ktoś sądzi, że to jest gość co może odmienić grę gospodarzy ? To gość dobry jako szóstka ale nie jako starter i tego będę się trzymać. Poza tym pierwszy mecz po powrocie nie będzie łatwy. Portland nie gra nic od miesiąca i powtarzam kolejny raz, że oni nie mają nic do powiedzenia w tej serii. Fakt u siebie w RS bilans rewelacyjny ale patrząc na to przez pryzmat czysto sportowy to czym oni mają zaskoczyć Memphis ? Oni nie mogą zmienić gry bo po prostu nie mają możliwości. Nawet jak Aldridge będzie miał dzień konia to przecież ławka to jakaś komedia obecnie. Memphis na tym polu nokautuje ich strasznie w tej serii. To są PO i tutaj własny parkiet często nie ma aż takiego znaczenia bo każdy gra w każdym meczu na 100% i nie wiem jakim cudem Portland może być tutaj faworytem w tym spotkaniu. Jeżeli tylko Memphis nie zagrają dużo gorzej a Portland dużo lepiej to tutaj nie powinno być problemu z pokryciem tego hc.
Co się zmieniło ? Wypada Conley, ale Udrih przed lekką kontuzją spisywał się bardzo dobrze w pierwszych dwóch meczach. Do tego Lillarda zawsze można postraszyć Allenem. Portland nie ma argumentów na Memphis i to widać w każdym spotkaniu. Ławka robi miazgę z Portland a defensywa nie pozwala im na wiele, bo też umówmy się jakie opcje w ataku ma PTB ? Aldridge i co potem ? Lillard bez formy, Batum, Affalo ? Bądźmy poważni. Nie wiem czemu tak faworyzowane jest Portland, które obecnie pewnie z taką grą miałoby problem zakwalifikować się do PO.
NBA 2014/2015 89:68:2
NBA 2014/2015 PLAYOFF 3:3
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dziś kolejne spotkanie aktualnych mistrzów z głodną sukcesu ekipą z LA. Rywalizacja jest bardzo wyrównana i ciężko wskazać zdecydowanego faworyta. Osobiście uważam i wyżej stawiam w tym starciu ekipe Clippers dlaczego? Zostały rozegrane 4 spotkania. W meczu nr 1 Clips wygrali gładko 107-92 gdzie przez całe zawody kontrolowali spotkanie. Spotkanie nr 2 do końca było bardzo równe gdzie po 3 kwarcie mielismy wynik 74:74. W 4 kwarcie Spurs przyjęli taktyke faulowania Jordana, który notorycznie pudłował osobiste co mogłą nieco sfrustrować koszykarzy LAC. Doszło do dogrywki i w niej minimalnie lepsi okazali się gracze z San Antonio. 3 spotkanie bez wielkiej historii zdecydowane zwyciestwo graczy Popa 100:73. Po tym spotkaniu przychodziły do mnie myśli, że może być po Paula i spółce, ale Mecz nr 4 pokazał, że prawdopodobnie bedzie naczej i tu mielismy już pokaz ofensywnej gry obu stron i zwycięstwo zgarnęła drużyna, który wygrała każdą z kwart, zatem bezdyskusyjne wygrana Clips 114:105. Na kolejne spotkanie wracamy do LA i daje większe szanse w tym starciu gospodarzom. Podobudowujące wyjazdowe zwycięstwo może mieć tu ogromne znaczenie. Clips w sezonie zasadniczym wykręcili bilans meczy domowych 30:11, San Antonio natomiast 22:19, zatem przy wyrównanych kurs kieruje sie w strone młodszych i żądnych sukcesu koszkarzy z Miasta Aniołów.

Clippers - Spurs =&gt; Clippers -2 =&gt; 1,99 ⛔⛔⛔
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
29/04/2015 02:00 CET
Dwight Howard (Rockets) G5 over 17.5
2.15 (Pinnacle) ✅
5/10

Howard wrócił do zdrowia i znowu gra duże minuty. Houston gra u siebie i powinni ten mecz wygrać, a wtedy Mavs łapie się wszystkiego i zaczyna faulować Howarda, aby ten rzucał wolne. Dzięki temu Howard dostaje dodatkowe szansę na zdobywanie punktów. Myślę, że po ostatnim słabszym spotkaniu tym razem zagra dobry mecz i rzuci te 18 punktów i więcej.

29/04/2015 04:30 CET
Blake Griffin (Clippers) G5 over 23.5
2.02 (Pinnacle) ✅
5/10

Ostatnio świetne zawody dla Clipps zagrał Chris Paul. Tym razem spodziewam się dobrego występu Griffina, który dużo rzuca z półdystansu i we własnej hali powinien mieć lepsze procenty. Do tego Spurs słabo sobie radzą z atletycznymi PF&#39;ami i spodziewam się 25 punktów ze strony Blake&#39;a.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
@TheJet sts na obu z tych zawodników których opisałeś wystawił niższe linie po kursie 1,8-1,85
Howard 15.5 (duża roznica)
BG 22.5 (tez oczko nizej)
A cyferkami Blake&#39;a bym się nie podniecal bo Spurs w ostatnim meczu ładnie go wyłączyli z gry i troszkę zniechecony się wydawał , jako ciekawostkę powiem ze Clippersi wygrywają wtedy kiedy to CP3 ma dobre statystyki a nie Blake także widziałbym tu raczej over PG niż PF zwłaszcza ze Paul robił z Parker em i Millsem co chciał i widać ze się rozkręca
CP3 over 21.5 1,8 sts
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom