>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs

Status
Zamknięty.
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Kawalerzyści jak i Celtowie potrafią mocno przypunktować, często kosztem słabszej obrony. Nie liczyłbym w tej rywalizacji na mozolne konstruowanie akcji tylko na intensywne tempo z obu stron. Jedyna szansa Bostonu w tym starciu to granie run and gun, średnio widze u nich atak pozycyjny. Goście po odejsciu Jeffa Greena (w tym czasie najlepszego strzelca Bostonu) rzucają średnio 100 pts na mecz, zatem i tych zawodach są wstanie rzucić koło setki. Po gospodarzach natomiast możemy się spodziewać ofensywnej gry dzięki, której mogą zbliżyć się nawet do 120. W ostatnich 4 meczach bezpośrednich linia 203 została przekroczona tylko raz, natomiast należy wziąć pod uwagę fakt, że w jednym ze spotkan dzisiejsi gospodarze grali drugim składem. Nie liczyłbym w tym spotkaniu na blow-out, gdyż forma przyjezdnych w ostatnim czasie zwyżkuje - mają 6 zwyciestw w rzędu gdzie punktowali następująco - 105, 95, 117, 99, 113, 117, + 4 meczy wcześniej - 101, 100, 116, 104. Jak widać skuteczności nie brakuje zatem dziś powinnismy byc świadkiem świetnego widowiska z dużą ilości ciekawych akcji ofensywnych i ogromu celnych rzutów.

Cleveland - Boston =&gt; Over 203 =&gt; 1,89
✅✅✅ 113:100
Cleveland - Boston =&gt; Cleveland Over 107,5 =&gt; 1,94 ✅✅✅ 113:100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co do Nets to nie daj Boże wiecej takich Big 3 ????
Lopez to nie potrafi sie odrywac od ziemi a technike ma jak jakis dinozaur. Williams co potrafi ładnie podać ale rusza sie jak miekka piczka i Johnson co jest dobry jak mu siedzi rzut a tak to potrafi mięc 5 meczów na poziomie 25% FG. Oczywiscie jak na wschód to potencjał mają ale na 4-5miejsce.
Brooklyn nie wygrał z Atlantą od 16 stycznia 2014roku i wątpie czy uda im sie przerwać te passe.
Atlanta over 105,5 @ 1,9
Unibet
W tym sezonie wrzucili Netsom kolejno 98, 113, 131 i 114 pkt i te ostatnie w meczu gdzie Hawks grali na luzie a Nets walczyli o PO. Czuje dzisiaj, ze sporo nawpada trójek ze strony Hawks. Brooklyn bardzo słabo broni na obwodzie. Pod koszem jest lepiej bo mają tam mięsa jednak to za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
friendly 421

friendly

Użytkownik
Pytanie spoza tematu, do usunięcie za jakiś czas. Ma ktoś może link do play offów w niezłej jakości? Jeżeli tak poproszę na PW będę wdzięczny
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
19/04/2015 23:30 CET
Joe Johnson (Nets) G1 over 13.5
1.82 (Pinnacle) ✅
5/10

To pierwsze spotkanie PO w serii Hawks-Nets. Joe Johnson jest byłym zawodnikiem Atlanty Hawks, w której grał w latach 2005-2012. Dla mnie jest x-facotrem tej serii i Brooklyn będzie potrzebował tego zawodnika, który w ostatnich latach był ich liderem w ostatnich akcjach. Linia jest niska i to dobra szansa, bo JJ zarabia prawie najwięcej w lidze i powinien się w końcu przebudzić do lepszej gry i większej ilości punktów.

20/04/2015 04:30 CET
Chris Paul (Clippers) G1 over 21.5
2.06 (Pinnacle) ✅
5/10

Paul jest jednym z najlepszych zawodników w lidze, który nie ma praktycznie żadnych sukcesów w PO. Paul w maju będzie miał 30-lat i to dla niego ostatni dzwonek, aby osiągnąć sukces z drużyną, której jest liderem. Griffin, który jest obok niego najlepszym graczem w PO schodzi na niższy poziom i ma problemy. Dla mnie wszystko w Clippers ograniczy się do rąk Chrisa Paula. Widzę tutaj jego świetny mecz i dużo punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Paul jest jednym z najlepszych zawodników w lidze, który nie ma praktycznie żadnych sukcesów w PO. Paul w maju będzie miał 30-lat i to dla niego ostatni dzwonek, aby osiągnąć sukces z drużyną, której jest liderem. Griffin, który jest obok niego najlepszym graczem w PO schodzi na niższy poziom i ma problemy. Dla mnie wszystko w Clippers ograniczy się do rąk Chrisa Paula. Widzę tutaj jego świetny mecz i dużo punktów.
Obawiałbym sie o Jego over. San Antonio ma na niego kogo rzucić, mogago bronić Mills,Green,leonard do tego Spurs moga przez jakiś czas zastosowac hack a Jordan i wtedy jest masa posiadań ofensywnych Clippers stracona na to.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
na sb masz prawie wszystkie mecze tylko okienko male bet365 coś tam miał i w dobrej jakosci jakiś meczyk zawsze pości sts
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dzisiaj na tapetę biorę ofertę Sbobet i moje ulubione bety co roku w PO czyli m.in. zbiórki i asysty drużyn. Krótko i na temat bo więcej to będzie można napisać w G3 albo G4 ale wtedy linie już mogą być nieatrakcyjne. Na pierwszy ogień idzie handi z asyst na Hawks, którzy pod tym względem są 2gą ekipą w lidze (25.7), podczas gdy Nets zajmują odległe 20 miejsce(20.9). Na 4 spotkania które obydwie ekipy rozegrały między sobą w regular Hawks kolejno robili na asystach względem Nets +6; +3; +18; +8 z czego dwa ostatnie spotkania rozgrywane były w kwietniu a w nich faworyci wykręcili łącznie 26 asyst więcej niż Brooklyn. Świetna gra zespołowa, mocny obwód, grad trójek - tego spodziewam się w tej serii po ekipie Hawks tym bardziej w spotkaniach u siebie liczę na ich pewne zwycięstwa oparte własnie na tym co prezentowali w regular. O Nets zostało sporo napisane ale ja tam specjalnie w nich nie wierzę, dwa mecze jak wezmą to będzie naprawdę sukces, a dla mnie tym lepiej bo linie na asysty w stronę Atlanty na poziomie 4/5 w meczach u siebie to chętnie będę pobierał.
Atlanta -4.5 assist 1.88@⛔⛔⛔
Sbobet


Kolejny bet ma asysty i zawitamy w LA, gdzie zmierzą się pod tym względem dwie czołowe ekipy ligi a linia wystawiona jest wcale nie wyżej nić np w starciu Hawks i Nets a tylko o 4 wyżej niż Miśki PTB dlatego uważam, że jak najbardziej do wzięcia biorąc pod uwagę, że w regular byli w stanie wykręcić w dwóch spotkaniach po blisko 60 asyst.
LAC - SAS over 46.5 assist 1.77@⛔⛔⛔
Sbobet
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Los Angeles Clippers - San Antonio Spurs
Typ:
-Chris Paul over 18 pkt średnia w
serii@1,87 (betano - podwójna stawka)

O Paulu pisałem kilka razy przy okazji różnych analiz, przede wszystkim należy przypomnieć jeden fakt w kontekście jego osoby - pod nieobecność Griffina urosły mu jajka i wspiął się na wyższy poziom, o ile jeśli chodzi o takie aspekty jak kreowanie gry, defensywa, tu zawsze Paul brylował, o tyle z punktowaniem, przejmowaniem meczów, agresywną grą były problemy. CP3 wciąż nie jest Russem i wciąż ma jeśli o to chodzi braki, jednak postęp jest wyraźny.
Do momentu wypadnięcia Griffina, w 51 meczach Paul tylko 3 razy rzucał 25 pkt lub więcej. Od chwili, gdy wypadł Griffin, 8 stycznia i meczu z Thunder, Paul w pozostałych 31 spotkaniach, aż 11 razy rzucał +25 pkt, w tym 6 razy +30 pkt (przed kontuzją Blake&#39;a - 1 mecz 30+pkt).
Paul polubił swój rzut, zwłaszcza dalej od kosza, kulminacją i podsumowaniem tego trendu był ostatni mecz sezonu, gdzie Paul odpalił...11 trójek ???? (trafiając aż 6). Jako ciekawą statystykę dodam okres od 15 marca do 5 kwietnia, kiedy to Paul na 11 spotkań w aż 10 rzucał +21 pkt. Seria, która jeszcze pół roku czy rok temu byłaby raczej nie do pomyślenia.
Naturalnie, Griffin w grze jest już od dłuższego czasu, jednak nie przeszkadza to Paulowi nadal rzucać (i trafiać) więcej.

Oczywiście PO to inne granie, lepszy difens...ale też większa rola liderów. Liczę, że Paul, który wciąż na plecach dźwiga małpę wielkiego przegranego corocznych PO, na sportowej złości pociągnie dalej swoją świetną grę z ostatnich 2,5 miesięcy. Ma wiele do udowodnienia, ale też wiele do zaoferowania swoją grą.
Spurs niby mogą na niego rzucić kilku ludzi, w tym gronie będzie pewnie przez jakiś czas Leonard, jednak słaby w obronie staruszek Parker też będzie musiał swoje &quot;odbębnić&quot; przy kryciu CP3 i na pewno nie uniknie potyczek z Paulem, z resztą Leonard to moim zdaniem jedyny, który może coś zdziałać przeciw będącemu w formie Paulowi.
Nie przypadkiem Paul w meczach ze Spurs notował więcej niż przyzwoite cyferki w tym sezonie, poczynając od ostatniego, lutowego meczu:
9/16 z gry, 22 pkt
9/16 z gry, 20 pkt
8/17 z gry, 25 pkt
6/13 z gry, 12 pkt
Razem daje nam to 19,25 punkta i co najmniej tylu spodziewam się w serii obecnej. Ktoś powie, że to staty z regulara, ja odpowiem, owszem, dlatego w PO można spodziewać się kilku meczów Paula z większą liczbą rzutów, niż 16.
Uważam, że Paul zaliczy w tej serii co najmniej jeden mecz na poziomie +30 pkt, z drugiej strony myślę, że jeśli Paul będzie notować undery, to raczej nie tak odbijające od średniej jak overy. Na czym opieram ten optymizm? Na ostatniej, świetnej formie Chrisa i potwierdzających to wynikach (od wylotu Griffina tylko 7 meczów poniżej 15 pkt na 31 spotkań), na świetnych meczach przeciwko Spurs.
Co do hack a Jordan to nie obawiałbym się za bardzo tego w kontekście pkt Paula, faulowanie to zwykle kilka minut z meczu, na więcej zwykle trudno sobie pozwolić, bo przecież Jordana można zdjąć a bonus i problemy z faulami przeciwników zostają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Po raz kolejny uderzam w linie punktowa w meczu GSW z Pelicans. Ostatnio linia podana na forum została trafiona w punkt - zatem zwrot. Typ podałem dopiero po 18 zatem linia zdążyła podskoczyć. Osobiscie pograłem wczesniej gdzie złapałem 204,5. Cóż zdania co do tej rywalizacji nie zmienilem zatem.
Wybrałem spotkanie GSW z Pelikanami, gdzie licze na mocne wejście Wojowników w Playoffy. Drużyny grały w tym sezonie 3krotnie i w 2 z tych spotkań linia 205 została przekroczona. Dziś powinnismy zobaczyć spora ilosc punktów, w koncu gospodarze wykręcają najlepsze cyferki w całej lidze. Ich rywale również dobrze czują w grze transmisyjnej i pewnie pójda na wymiane z GSW. W ostatnich 5 meczach domowych gospodarze rzucili kolejno: 107, 116, 110, 111, 133, goście na wyjazdach natomiast - 113,101, 90, 74, 114, 100. Należy również zaznaczyć ze ekipa Steva Kerra, przy swojej swietnej ofensywnej grze traci sporo w obronie, co przekłada się na ilość rzucony koszy przez rywali. Na ostatnie 10 spotkan, tylko w jednym meczu stracili mnie niż 100 punktów.

GSW - Pelicans =&gt; Over 205 =&gt; 1,91 ZWROT 106:99

GSW - Pelicans =&gt; Over 204,5 =&gt; 1,88
⛔⛔⛔ 97:87





Playoffs 2014/2015 - 2 ✅ 0 ⛔ 1
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wybrałem również spotkanie Byczków z Kozłami. Gospodarze są faworytem i powinni dziś ponownie wygrać. Byki grają całkiem szybko, wrócił Rose, który napędza akcje gospodarzy zatem zapowiada się overowo. Spoglądając na ostatnie 10 spotkan gości można dostrzec, że sporo tracą, mimo tego, że wcześniej często świetną obroną wygrywali mecze. Statysyki ich rywali kształtują sie następująco - 108, 101, 91, 101, 104, 91, 73, 97, 105. Tam gdzie tracili koło setki grali z czołowymi druzynami, natomiast gdzie ponizej 100 z oustiderami - NYK, Sixers, Magic oraz nieco słabszymi druzynami m.in. Nets.
Byki zakończyły sezon bilansem 4W-1L gdzie punktowali następująco - 89A, 114H, 113A, 91H, 103A. Po powrocie byłego MVP widać tendencje wzrostowa jesli chodzi o zdobycze punktowe. Akcje gospodarzy nabierają rozpędu gdzie przy sprawnej grze transmisyjnej poszczególni gracze bedą mieli szanse na zdobycie relatywnie łatwych punktów.
Biorąc pod uwagę ostatnie 10 spotkań Bucks widzimy kolejno jak punktowali- 95, 88, 95, 110, 90, 99, 99, 96, 107, 100. Jaki wniosek? Powinni zakręcić się przy 95, a reszte dorzucą Byki i over pokryty. Takie mam odczucie co do tego spotkania. Propunuje na dzisiejszą noc:

Chicago - Milwuakee =&gt; Chicago Over 97,5 =&gt; 1,95 ⛔⛔⛔ 92:81 Bucks 35% Bulls 38% i wszystko jasne, Chicago w 1 kwarcie zdobyło najmniej punktów w historii swoich gier w Playoff
Chicago - Milwaukee =&gt; Over 187,5 =&gt; 1,95
⛔⛔⛔ 92:81
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Dzis mam więcej czasu, więc dorzucam jeszcze jeden typ z tym, że na jutrzejsza noc mianowicie pogram ilość punktów w meczu Toronto z Washingtonem. W otwierającym spotkaniu gospodarze ulegli po dogrywce przyjezdnym Czarodziejom. Przyznam, że oglądając spotkanie otwierające tegoroczne Playoffs odczuwałem niesmak widząc kolejne nieskuteczne akcje obu drużyn. Zagrałem w tym spotkaniu również over, no cóż nawet dogrywka nie pozwoliła aby został pokryty. Wystarczy przywołać ilość prób oraz trafień najlepszych graczy obu ekip: Raptors - DeRozan - 6/20, Lowry 2/10, Ross 3/11, Williams 4/16, zaledwie 15 trafionych koszy przez liderów zespołu, Wizards - Wall 5/18, Beal 6/23 i Pierce 7/10 on jako jedyny sie spisał się i zagrały dobry mecz, nasz Marcin zagrał przecietny mecz, zeby nie powiedziec słaby 8pts i 8rb. Z tego co zaobserwowałem obie ekipy nie zagrały wielkiego meczu w obronie, poprostu niski wynik był odwzorowaniem słabej skuteczności jednych i drugich. Często w NBA dzieje sie tak, że po spotkaniu gdzie skutecznosc kulała, w kolejnym gracze prezentuja się zdecydowanie lepiej gdzie liczby mogą być zdecydowanie wyższe. Liga NBA jest przewrotna i w tym szukam szansy na powodzenie moich przewidywań. Licze również na zwycięstwo gospodarzy, gdyż przy kolejnej porażce na własnym parkiecie ich szanse spadają do minimum. Zagram to w dublu z Houston, które powinno się rozprawić z Mavs.

Toronto - Washington =&gt; Over 191,5 =&gt; 1,92✅✅✅
Toronto + Houston =&gt; 1,48 X 1,42 =&gt; 2,12
⛔⛔⛔
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Play offy to zawsze okres w NBA, w którym szanse na niespodziankę spadają o wiele na tle tego co można spotkać w ligowych spotkaniach. Wszyscy w temacie wiedzą, że nie ma obijania, najlepsze piątki spędzają na parkiecie 30/40 minut. Jeżeli mamy do czynienia z faworytem spotkania, który na dodatek ma przewagę parkietu i gra u siebie, to trzeba brać korzystać póki jest taka możliwość. Zagrałem 2 na pierwszą rundę i obydwa weszły mi bez problemu, to że toronto przegrało z Wizards wcale mnie nie zdziwiło, ponieważ obie drużyny nie zachwycają, a Raptors mieli problem ze złapaniem rytmu i jak widać cały czas nie jest to dopracowane. Tak czy owak startujemy z następną serią gier. Stworzyłem AKO moim zdaniem z szansą powodzenia na około 80%.
Golden State vs Pelicans 1 1,12 + Chicago Bulls vs Bucks 1,27 + Rockets vs Dallas 1,45 + Clevland vs Boston 1,14 AKO 2,35 @betsson ✅ ✅ ✅ ✅ EASY, tak jak pisałem, nie było w sumie szansy żeby to się nie udało, kontynuuje dalej ten system.
Warriors przeszli przez sezon niesamowicie efektownie, mają szeroki skład, do tego przywódcę, który zawsze wprowadzi wiele do gry, ale nie jest to na zasadzie Davisa - który jeżeli wysypie się z Pelikanów to nie mają już o czym mówić, Golden ma po prostu DRUŻYNĘ. Własny parkiet, świetna forma, co tutaj dużo opisywać, 2-0 na miękko.
Kursu na Rockets nie rozumiem. Zanotowali dobry sezon, grają naprawdę ciekawy basket, wrócił Howard, motywacji nie brakuje, własny parkiet. Ostatnio pokonali dallas przewagą 10 punktów. Nie widzę innej opcji w środę. Mavericks dla mnie to drużyna naprawdę przeciętna, wiem że zaboli to wszystkich fanów, ale na parkiecie Rakiet nie mają oni większych szans na zwycięstwo, dogrywka byłaby dla mnie dużym zaskoczeniem.
Na Clevland mam identyczną argumentacje jak w przypadku Golden. Pierwszy sezon po sporej ilości transferów i już nieźle im ta gry wychodzie, Irving w PO pokazuje klase, wchodzi jak do klubu między tych wszystkich Panów z ogródka. Własne podwórko = win, zakładam tutaj nawet 4:0 / 4:1.
Ostatni mecz to Chicago..Tutaj bym się jedynie mógł delikatnie obawiać. Nie darzę sympatią tego zespołu, Bucks lubili zaskoczyć w sezonie i nie wykluczam, że tak może być i teraz. Patrząc jednak na statystyki Byków w domu, notują w zasadzie same zwycięstwa, po absencjach wrócił Rose, odziwo rzuca nawet nieźle, bo w trakcie meczów ligowych jeżeli wchodził na boisko to średnio mu to wychodzilo.
Reasumując wydaje mi się to bardzo realne i sensowne AKO, z reguły nie lubię pchać powyżej 3 games na kupon, ale w tej sytuacji..Polecam, piąteczka!
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Golden State Warriors v New Orleans Pelicans
Jutro nad ranem drugi mecz pomiędzy zwycięzcą konferencji zachodniej czyli GSW a New Orleans Pelicans. Faworyt jest jeden i to jest oczywista oczywistość. GSW to główny faworyt do tego żeby wygrać ligę a Stephen Curry to możliwe że obecnie najlepszy koszykarz na świecie. W dzisiejszym meczu stawiam że GSW wygra a Curry rzuci co najmniej 22 punkty. Co do wygranej GSW nie mam żadnych wątpliwości, w sezonie zasadniczym była to najlepsza drużyna ligi a grający u siebie mieli bilans 41-2 gdzie jeden mecz przegrali po dogrywce. Pelikany za to z ledwością w ogóle dostały się do PO i w sumie dla nich to już jest sukces. W tej serii skończy się wszystko pewnie w czterech meczach a jak już Pelikany mają powalczyć to grając u siebie. Głównie w tym typie więc chodzi o to ile rzuci Curry. Nie wiem skąd oni wzięli tą linie bo zawsze w tych zakładach specjalnych dają linię wyższą o 2-3 punkty w stosunku do tego co mają inne buki w ofercie standardowej na over danego zawodnika. Dziś jest znowu odwrotnie i myślę że to gapiostwo buka trzeba wykorzystać. W innym buku linia to 25,5 po 1,87 a tu praktycznie to samo (wygrana GSW to formalność) po wyższym kursie i linia o 4 punkty niższa! Curry średnio rzuca 23,2 punktów na mecz ale wiadomo że jak ma dzień to potrafił rzucić w tym sezonie i 51 punktów więc gracz wiadomo że z najwyższej półki. W pierwszym meczu rzucił 34 punkty i wiadomo że w PO będzie ich rzucał więcej ponieważ niektóre mecze w sezonie zasadniczym mógł zagrać słabiej i na luzie bez jakieś stresu bo w końcu tych meczów jest ponad 80 więc nie da się cały czas błyszczeć. Teraz przyszło Playoffy także wiadomo że tutaj każdy mecz jest ważny i z tak łatwym rywalem trzeba to skończyć jak najszybciej żeby odpocząć przed następną rundą. Curry to bez wątpienia największa gwiazda i w Oakland najbardziej rzecz jasna liczy się na niego także te 22 punkty to powinien spokojnie rzucić a błąd buka trzeba wykorzystać.
Stephen Curry rzuci 22 lub więcej punktów i Golden State Warriors wygra @ 2,20 WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
M 31

mierzej22

Użytkownik
Chicago Bulls - Milwaukee Bucks

Ersan Ilyasova over 13 pkt 1,87 betsson



Uderzam dzisiaj w kierunku overu punktowego power forwarda Bucksów rodem z Turcji, Ilyasowa jest to zawodnik mało grający tyłem do kosza, jego rola ogranicza się bardziej do grania pick and popów i wychodzenia na półdystans bądź za linie za 3 punkty co z pewnością nie będzie odpowiadało jemu dzisiejszemu obrońc Pau Gasolowi , Gasol pomimo 35 lat na karku świetnia gra w ataku tyłem do kosza oraz świetnie walczy na tablicach co sprawiło że w obecnym sezonie uzyskał aż 51 DOUBLE - DOUBLE, nie mniej jednak trzeba przyznać że Hiszpan nie jest już tak szybki na nogach jak kiedyś, ma problemy z przejmowaniem krycia po pick and rollach oraz pick and popach, te niedociągnięcia defensywna Gasola mogą sprawić że Ilyasowa może mieć dziś dużo czystych pozycji do oddawaniu rzutów. średnia punktowa Turka z sezonu zasadniczego wynosi 11,5 punkta , ale trzeba przyznać ze Ilyasowa w ostatnim czasie złapał całkiem niezłą forme, w Game 1 przeciwko Bulls Ersan był 6/14 z gry 1/5 za 3 i na 2/4 FT zdobywając 15pkt co przełożyło się na pokrycie przez niego dzisiejszej linii. Ilyasowa na 4 spotkania przeciwko Bulls w których wystąpił w tym sezonie 3 krotnie pokrywał linie zdobywając kolejno 15,16 i 15 pkt , oraz raz zdobywając tylko 7&quot;oczek&quot; . Wracając do formy Turka ta ostatni jest coraz wyższa , w ostatnich 15 spotkaniach aż 10 razy rzucał więcej niz 13 oczek , jestem dobrej myśli no i generalnie typ polecam ????



do tego wszystkiego gram jeszcze Klay Thompson over 22 pkt - 1,90 Betsson
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP

Jestem własnie po obejrzeniu pierwszego spotkania w tej serii i sprawa wygląda tak. Celtics obecnie nie mają kompletnie żadnych argumentów przeciwko średniawym Cavs. Jedynym malutkim światełkiem jest Thomas ale nawet on był dobrze powstrzymywany przez zagęszczanie pomalowanego. Bradley co pisze już któryś rok z rzędu podobnie jak DeRozan nie jest zawodnikiem na PO. Zeller nie jest centrem na PO bo przepchnąć dałby go rade pewnie nawet Adam Małysz a co dopiero Mozgov. Zabawne było także krycie Turnerem Lebrona co jest oczywiście samobójstwem patrząc na defensywne umiejętności ET. Nie wierze, że drugi mecz z rzędu Cavs zaczną tak słabo na własnym parkiecie bo po prostu nie wypada przeciwko tak słabym rywalom. Lebron bardzo fajnie prowadzi grę Cavs wiec niech reszta skupi się na swoich zadaniach i powinno być ok. Pierwsze spotkanie było przetarciem dla obydwu ekip ale w drugim moim zdaniem już nie będzie litości i bardzo łatwe zwycięstwo Cavaliers.
Cavs -3,5 1q 1,9 marathon⛔
Cavs -6 1polowa 1.9 marathon⛔ zenada z mojej strony, jak ktos pogral to sorry.
Cavs/Cavs 1,5betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Cavs - Celtics

Cavs -9.5 @1.71 Bet365


Nie widzę w tej serii żadnych szans dla Celtów. Nie ważne, czy mecz będzie rozegrany w Cleveland czy w Bostonie, wszystkie te spotkania powinny się zakończyć wysokim zwycięstwem Kawalerzystów.
Celtics mają dziurawą obronę. Zeller jest praktycznie bezproduktywny, ledwo radzi sobie z Mozgovem. Olynyk i Thomas próbują coś nadrabiać, jednak na zabójczego Irvinga i solidnego Jamesa to zdecydowanie za mało. Dzisiejszy mecz może skończyć się nawet 20-punktową wygraną Cavaliers, ja jednak nie chcę przesadzać i zagram dosyć bezpiecznie.

Rockets - Mavs

Mavs +8.5 @1.59 Bet365

Jedna z ciekawszych part pierwszej rundy PO. Faworytem według bukmacherów są Rakiety, jednak zdania w światku NBA są mocno podzielone. Patrząc na ostatnie mecze tych ekip między sobą można zauważyć, że pojedynki te praktycznie zawsze były emocjonujące i bardzo zacięte. Ostatni mecz Houston pewnie wygrało dziesięcioma punktami, jednak nie sądzę, by ten scenariusz miał się powtórzyć. Trener Carlisle na pewno wyciągnął wnioski po porażce i drugi raz pewnych błędów nie popełni. Brawa jednak za skuteczną obronę na Hardenie, jeżeli dzisiaj Parsons zagra równie dobrze, to o typ jestem spokojny. Czuję w powietrzy dogrywkę i zwycięstwo Mavs, jednak to tylko przeczucia.
 
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Przed nami drugie spotkanie pomiędzy Toronto Raptors, a Washington Wizards w fazie play-off NBA. Pierwszy mecz w Kanadzie wygrali po dogrywce Czarodzieje, 26 minut i 8 punktów na swoim koncie zapisał natomiast jedyny Polak w NBA - Marcin Gortat. Przed najbliższym pojedynkiem przyjrzymy się właśnie łodzianinowi.
Wspomniane drużyny zmierzyły się w tym sezonie ze sobą już czterokrotnie (3:1 dla Raptors), a w żadnym z tych pojedynków Gortat nie zdobył dwucyfrowej liczby punktów, spowodowane było to trudnym matchupem z Jonasem Valanciunasem oraz małą liczbą minut przebywanych na parkiecie (26, 25, 24, 28), mimo tego, że w dwóch spotkaniach rozgrywane były dogrywki.
Dzisiejszej nocy również nie wróżę Marcinowi, jak i całemu zespołowi z Washingtonu łatwego spotkania, a linia 12.5 punktów wystawiona przez betano jest bardzo kusząca, pozostali bukmacherzy wystawili niższe linie.
Toronto Raptors - Washington Wizards
Marcin Gortat - poniżej 12.5 punktów
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betano​
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Wczoraj totalna klapa patrząc na moje typy. Dziś czas sie odbudować. Nie bede oryginalny stawiając coś w strone Cavs. Popieram typ na pierwsza pierwsze połowe kolegi wyżej i z przyjemnością go zagram.
Kawalerzyści są drużyną o poziom wyżej aniżeli Celtowie, nie zdziwi mnie koniec rywalizacji po 4 meczach. W 1 starciu gospodarze ulegli w 1 kwarcie, w kolejnej zdeklasowali rywali, w 3 natomiast powiększyli nieznacznie przewage, a na końcu przegrali ostatnią kwarte 24:22. Dziś przewiduje podobny scenariusz, z tym że przewage powinni budować od samego startu, możliwy jest podobny wynik ze spotkania obu ekip z 4 marca 2015 - 110:79


Cleveland - Boston =&gt; Cleveland -11 =&gt; 1,95⛔⛔⛔
Cleveland - Boston =&gt; Boston under 98 =&gt; 1,83✅✅✅

Wybrałem również mecz Rakiet z Mavs. Tutaj również ufam gospodarzom, którzy jednak wydają się odrobinę lepszą drużyną z szerszą ławką, lepszym zgraniem i prezentującą nieco wyższy poziom oraz kulture gry niż przyjezdni. Wrócił Howard, robi swoje w obronie oraz w ataku, Harden potrafi sam wygrać mecz, niestety po drugiej stronie nie dostrzegam takich zawodników którzy mogli w pojedynke przechylić szale na korzyść drużyny z Dallas. Wiadomo jest Dirk, ale to już nie te lata, Rondo który jednak nie spełnia pokładanych w nim oczekiwań, jedynie Monta Ellis jak odpali moze rzucic koło 30, ale moim zdaniem i tak bedzie to za mało koszykarzy z Houston.


Houston - Dallas =&gt; Houston -5,5 =&gt; 1,95
✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
thejet 2K

thejet

Użytkownik
22/04/2015 03:30 CET
James Harden (Rockets) G2 over 27.5
1.96 (Pinnacle) ⛔
5/10

Harden jest liderem Rockets i obok Curry&#39;ego najlepszym zawodnikiem ligi w sezonie regularnym. Mavs nie mają żadnego plastra na niego, a świetny w ataku Harden powinien to wykorzystać i przekroczyć próg 30 punktów. W pierwszym spotkaniu nie siedział mu rzut za trzy i zanotował tylko 1/5. Myślę, że tym razem trafi dwie/trzy trójki, a także przy problemach zdrowotnych drugiego lidera ekipy - Howard, będzie brał dużo na siebie i we własnej hali dostanie kilka gospodarskich gwizdków i będzie miał rzuty wolne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Portland Trail Blazers poniżej 92pkt ✅✅
1,89
Betsafe​


Portland stoi przed dzisiejszym meczem na straconej pozycji. Kontuzja Matthewsa sprawiła, że z tego zespołu uszło trochę powietrze. Afflalo, który miła być liderem rezerwowego garnituru nie wkomponował się do s5, tak, jak tego oczekiwano i póki co zawodzi, a dzisiaj jego występ stoi pod znakiem zapytania. W pierwszym meczu jedynym zawodnikiem, który dawał coś od siebie dobrego po stronie gości był Aldridge, który oddał aż 34 rzuty. Widać, jak bardzo Portland jest uzależnione od jednego gracza. Lillard jest kompletnie bez formy. Od dawna nie potrafi odnaleźć swojego rzutu, a akurat warunki na przełamywanie nie są najlepsze, skoro po drugiej stronie stoi ekipa, która słynie z żelaznej obrony i ma świetnych defensorów. Wąska ławka rezerwowych również nie wróży żadnej ciągłości, ani płynności w poczynaniach ofensywnych Portland. Wystarczy wspomnieć, że w pierwszym meczu serii tylko 3 rezerwowych wspomogło swoją zdobyczą punktową swój zespół. Wydaje się, że przeciwko tak zorganizowanym Miśkom i poprzez własne problemy, goście nie będą w stanie rzucić więcej, niż wyznaczona powyżej linia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom