>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
W 67

wezsiee

Użytkownik
Cavs under 105
2.030
Pinnacle

Szalony bet no ale nie moze byc inaczej.Raptors maja noz na gardle dzisiejsza porazka to dla nich byc albo nie byc Bo Cavaliers jeden mecz w Kanadzie wezma.Dzisiaj trzeba z calych sil walczyc o zwyciestwo.Ktos pisal ze Raptors musza ofensywa to ugrac.No nie wiem mi die wydaje ze oni musza brudna defensywa pomeczyc LeBrona I spolke.Twarda gra w pomalowanym Biyombo czekajacy na wjazdy...a jak sie nie uda I przegraja to moze zatrzymaja Cavs na 100 punktach a sami beda mieli jakies 90?
Licze na defensywe w koncu to PO!
piedolenie o szopenie. Lebron w g1 miał 11 na 12 z pomalowanego, wiec toronto se moze chciec bronic pomalowane, nie maja kim. Analiza zyczeniowa pod typ.


I co do podniety nad OKC to skonczy sie 4-1 max 4-2. GSW to druzyna.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Mecz podobny trochę do ostatniego, dużo punktów w 1 połowie, w drugiej underowo,
punkty Cavs z zapasem weszły ????
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
niestety nie mogłem oglądać meczu gdyż nie pozwoliła mi na to praca ale postawiłem dla zabawy NBA z rożnymi jako AKO, oczywiście Boca się nie popisali i nie było powyżej 7 rożnych ale NBA wbiło... Dałem taki zakład Kyle Lowry Suma punktów, Zbiórek i Asyst poniżej 32,5, po kursie 1,66

Swoją drogą z Cavs coś nie wychodzą mu rzuty, ale gdy grałem ostatni mecz z Majami to dałem wszystko powyżej 28 to samymi punktami pokrył linie...
Ciekawe czy u siebie pokaże coś więcej i jakie buki wystawia linie, a wy jak myślicie dalej under ?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dotychczasowe dwa spotkania były raczej z gatunku tych szybszych, Lowry miał kilka open look&#39;ów, bardziej bym stawiał na over. Zależy od linii oczywiście. G3 na własnym parkiecie to jest ostatni dzwonek jeśli mają jeszcze wiarę że można cokolwiek zmienić w tej serii. Jak przegrają to do czwartego spotkania wyjdą jak na ścięcie, bo już będzie pozamiatane.
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Jako fanboy LBJ po tym co narazie widze postanowilem postawic na wygrana Kawalerii mistrzostwa. Kurs @2.50 i leci w dół. Po regularnym sezonie wygrana mistrzostwa przez Golden State wydawala sie byc tylko formalnoscia, ale patrzac na to jak graja obecnie nie wygladaja juz jak bogowie gry. Moze śróbowanie rekordu zwyciestw kosztowalo ich zbyt duzo? Seria z OKC tez nie bedzie spacerkiem i bedzie kosztowac dodatkowe paliwo. Po drugiej stronie tez zaskoczenie bo James i spółka mozna powiedziec ze gwałcą wschod i wygladaja jakby sie bawili. Jak nie deszcz trojek (25 rekord nba) to wjazd do trumny Lebrona 11/12 w 1 meczu co kto lubi, asortyment zagran wydaje sie nie miec konca. Irving tez sie obudzil i to malo powiedziane bo jak narazie to wszystko wychodzi mu prawie perfekcyjnie. Ławka wkońcu daje swoje, dziadek Foye potrafi rzucic 8/10 za trzy punkty wchodzac z rezerwy! Thomson ma wiecej zbiorek w ofensywie niz w defensywie i cala ta maszyna wyglada naprawde zadziwiajaco, jak mistrzowie. LBJ widzac to wszystko tez na pewno czuje ze sukces jest blizej niz kiedykolwiek i zaczyna dawac z siebie maximum, ostatnio triple-double w finale wschodu!! Final prawie pewny z Goldenami i tylko oni sa w stanie byc mocna przeszkoda na drodze do 3 pierscienia dla Kinga LBJ ???? Szanse na zwyciestwo upatruje w indywidualnym kryciu Currego przez LBJ, robili juz tego próbe w ostatnim finale NBA i James pokazal ze moze calkowicie wyeliminowac go z gry. Rok temu bylo trudniej bo Kawaleria byla w rozsypce a i tak urwali dwie gry. W tym roku patrzac jak gra zespol i majac do dyspozycji caly sklad zdrowy mysle ze wezma rewanz na zlotych chlopcach z Kalifornii ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No dokladnie rok temu tez by wzieli, smiech na sali przeciwnicy Golden w calej serii. Najslabszy mistrz od lat?
Lebron wygral dwa mecze i zaczal sie klangor bo moglo dojsc do sytuacji, ze sam pokona cala druzyne, ale cos tam ogranely Goldeny, jesli w tamtym roku Golden State w3ygral 4-2 to w tym kazdy zdrowy zawodnik Cleveland jest warty jeden wygrany mecz i mamy Cleveland wygrywajace final 4-1 4-2

Co prawda jeszcze na zachodzie nie wszystko jasne, ale tam jest sytuacja ze rywale dostaja malpiego rozumu w konfrontacji z nimi, o ile sa mocni i sie slizgaja po play offach mimo ze az sie prosza o dobicie.

Ktos powie, ze Clevelan przegralo i to usiebi 30ma punktami w regularnym? W play offach wygra na wyjezdzie 30ma. I co bedzie wazniejsze?
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
A kto powiedział, że Goldeny będą w tym finale w ogóle?

Bo póki co to na Zachodzie imponuje formą OKC i na dzień dzisiejszy są przynajmniej pół na pół jak nie więcej z szansami na ogarnięcie tej serii. A niech się jeszcze odnowi kontuzja szczęki .....
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quintana 425

quintana

Użytkownik
Na szybko bo nie ma co się pieprzyć. Cavs chcą przejść do historii i wygrać wszystkie mecze PO przed finałem NBA. Wiedzą, że seria OKC-GSW troche potrwa, a to dobrze dla nich, bo będą mogli się spokojnie przygotować. Toronto no naprawdę szans nie ma żadnych, nawet jak dzisiaj ugrają mecz co jest mało prawdopodobne, są po prostu za słabi i mało doświadczeni. Pewnie gracze z Kandy zostawią serce na boisku, zagrają na maksa, ale to nic nie zmieni, mają za mocnych rywali. Całoroczny oferuje przyjemną linie zwycięstwa, którą spokojnie mogą nabić. Nie będzie to tak jak w poprzedniej rundzie, gdzie będą decydowały ostatnie sekundy.

Cavs - 5,5 @1,86 Bet365
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA Play-off&#39;s
Spotkanie: Cleveland @ Toronto
Godzina: 02:30
Typ: Channing Frye powyżej 7.5 punktów ✅ ✅ ✅ Mega easy, w 5 minut na parkiecie rzucił 8 punktów!
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betano

Analiza:


Długo szukałem typu na dzisiejsze spotkanie w Toronto, aż w końcu natrafiłem na taką oto perełkę. Nie idę dzisiaj w stronę handi ani overów meczowych, gdyż sam mecz może okazać się dosyć &#39;śliski&#39; w typowaniu, ale zakład na zdobycz punktową koszykarza Cleveland pobieram z pocałowaniem w pierścień.

Linia wystawiona przez bukmacherów (taka sama jest na bet365) jest w moim odczuciu dosyć niska. Żeby przybliżyć skalę możliwości Frye&#39;a, przedstawię jego wyniki z ostatnich 6 spotkań w fazie play-off. Rzucał on kolejno: 8, 12, 27 (!!!), 8, 8, 10 punktów. Jak widać w każdym z tych 6 ostatnich pojedynków, czy to grając przed własną publicznością, czy na wyjeździe, za każdym razem pokrywał tę linię. Trzy razy co prawda na styk, natomiast potencjał na uzbieranie dwupunktowych wyników jak najbardziej w tym zawodniku drzemie. Zdarzyły się już także słabsze mecze, w serii z Detroit, gdzie nie zdobył ani punktu, grał wtedy jednak mniej niż 10 minut. Było to już jednak jakiś czas temu, a od tego momentu regularnie punktuje.

To jest jedyna moja obawa odnośnie tego typu - minuty jakie złapie Frye. Poza tą wątpliwością uważam, że linia jest dla niego absolutnie do pokrycia i to bez większych problemów, zwłaszcza z jego skutecznością rzutów z dystansu. Jeżeli obrońcy z Toronto skupią się bardziej na liderujących w punktacji w pierwszych dwóch meczach Jamesie oraz Irvingu, to Frye może dzięki temu zyskać więcej swobody i skarcić ekipę Raptors.

Trudno jest powiedzieć, czego możemy spodziewać się po dzisiejszym meczu. Będzie to tak naprawdę odpowiedź na pytanie: czy Toronto jest w stanie nawiązać rywalizację z Cavs? Jeśli zobaczymy overowe spotkanie, to jestem pewien, że swoją cegiełkę dorzuci do tego Channing Frye. Powodzenia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
C 581

czajnol

Użytkownik
Dzis kolejne spotkanie pomiedzy Oklahoma I Wojownikami , bedzie to napewno interesujace I szybkie spotkanie, wg bukmacherow faworytem sa koszykarze Warriors I trudno sie nie zgodzic pierwszy mecz u siebie przegrany wg mnie wypadek przy pracy 2 mecz juz pokazal kto jest wyraznym faworytem tej seri , mysle ze jutro w nocy bedzie podobnie I Curry I spolka odrobia przewage parkietu dobra defensywa I mega potencjalem jaki maja w ataku.
Typ - Warriors ( -3) kurs 1.90 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quintana 425

quintana

Użytkownik
Czy Westbrook zaliczy double-double? - TAK @1,4 Bet365 ✅

Kurs może niewielki, ale dodam sobie do dubelka. Wiadomo jaką maszyną jest Russel i jakie cyferki kręci. Jeżeli nie zdobędzie DD z asystami to ze zbiórkami, albo wgl walnie kolejne triple double, kto wie. Jedno też jest pewne, będzie grał bardzo długo, więc szanse są bardzo duże. Jest on graczem wszechstronnym, ale również zachłannym na statystki, dlatego często na siłe podaje, albo na siłe pcha się po zbiórki. To akurat na plus dla typu.

Zwycięzcy tutaj nie typuje, ale jak kolega wyżej skłaniałbym się ku Wojownikom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 24

soupik

Użytkownik
Wczoraj myślałem, że GSW wezmą rewanż za pierwsze spotkanie u siebie i na wyjeździe wygrają pierwsze spotkanie. Straciłem noc patrząc na moich ulubieńców jak zbierają srogi baty. Dziś nie mam złudzeń: Thunder -5.5 @3.25 Unibet!! Pomimo, że sercem za GSW nie sądzę, że się poprawią. Na wyjazdach zawsze ciężko, a teraz to całkiem bez pomysłu na przeciwnika. Może poprawią skuteczność, bo nie wierzę w przestój 2 na 23 z pola po raz drugi, ale wiarę w zwycięstwo w tej batalii też straciłem. Ktoś ma inne zdanie?
 
T 4

thelukasz2

Użytkownik
Ciekawy zakład i ciekawe kursy
Who will be the nba finals mvp 2015-2016

myślicie ze lebron czy curry ? ???? kursy są rowne 3.40 i 3.50
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ciekawy zakład i ciekawe kursy
Who will be the nba finals mvp 2015-2016

myślicie ze lebron czy curry ? ???? kursy są rowne 3.40 i 3.50
Curry za final konferencji to chyba nie dostanie.

Stawiam na Duranta.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
ja myśle że warto się łapać kursu @1.65 że GSW NIE zostanie mistrzem NBA, jest to czyste value zakładając czy poradzą sobie z OKC a potem jeszcze ewentualnie finał z Cavs
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Kolejny ciężki mecz do typowania. Z jeden strony Cavs nie zagra tak słabo jak ostatnio i powinni wygrać, a drugiej strony Toronto wywęszyło szanse, aby jeszcze namieszać i będą sie mega starać. Zagram znów na zawodnika : Ilość punktów + asyst + zbiórek LeBron James over 42 @1,87 Betsson
29 punktów + 9 zbiórek + 6 asyst = 44!✅✅✅
Szybka analiza - wkurzony Król to świetnie grający Król, a taki jutro będzie. Spokojnie może rzucić ponad 30 punktów i na pewno dołoży sporo zbiórek i asyst. Jest chytry na statystyki, więc powinno być spokojnie. Plusem dla typu jest to, że jest to faza sezonu, gdzie będzie grał baaaaardzo długo. Cavs wiedzą, że dużo zależy od tego meczu i na pewno mocno przycisną i włączĄ najlepszego moda, a w szczególności LBJ. Licze na coś typu 35 punktów, 7 zbiórek, 8 asyst.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Na dzis podobaja mi sie dwa typy
C.Frye powyzej 7.0 pkt. @ 1.87✅

Cleveland powyzej 14 celnych za 3pkt. @ 1.75⛔

betsson

Frye kilka dni temu 11 pkt. Wiadomo ze powtarzanie typu nie zawsze wychodzi na dobre, ale chyba warto sprobowac.
Cleveland w tegoroczych PO bardzo dobrze grali na dystasie. Strzelcow maja solidnych, wiec nawet i ta linia moze tutaj nie okazac sie wysoka. Byiombo kasowal wszystko pod koszem i chyba trzeba bedzie postrzelac z dystanu.
Co myslicie?
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - lider serii po G4 1.53 Bet365⛔⛔⛔
Typuję tu cztery zero dla Cavs, ale dopuszczam możliwość że Raptors gdzieś ten jeden mecz urwą. Bądź co bądź to druga drużyna wschodu, mają za sobą najlepszy sezon w historii klubu i trzeba im to oddać, chociaż ich gra w postseason tego nie pokazuje. Poobijani, zmęczeni Raptors, którzy grają dziś 15 mecz w 31 dni. Przez miesiąc co drugi dzień mordercze spotkanie w Play Offs, do tej pory 3 dogrywki i dwa razy G7. Mają w nogach sporo minut i odczują to w tej serii. Naprzeciwko lepsi o klasę, wypoczęci Cavs z najlepszym graczem ostatniej dekady zdeterminowanym żeby zdobyć tytuł dla swojego rodzinnego Cleveland. No co tu więcej pisać, każdy kto śledzi NBA wie że na 99% Cavs rozbiją rywali w tej serii, więc typ można uznać za pewniak. Kurs niski ale wciąż do gry.
Spora niespodzianka, ale trzeba przyznać że Toronto w G3 i G4 byli poprostu lepsi, a Cavs praktycznie nie mieli nic do powiedzenia. Kto by pomyślał. Dzisiejszy wynik trochę mylący, bo te dwa spotkania odbyły się na warunkach Raptors i Cavs tej serii nie wygrają w ten sposób. Jestem spokojny że przejdą dalej, ale na pewno muszą zmienić taktykę.

Jak tak dalej pójdzie to zamiast powtórki finału z przed roku będzie OKC vs TOR :grin: Ale by było ????

Wszystkie LBJ fanboye juz widzieli Cavs w finale a tu prosze Raptors wyrownuja serie, gdzie tu porownywac Cavs do batali na zachodzie, tu nie ma innej opcji zwyciesca seri OKC I GSW zgarnia mistrzostwo I czekam na kolejny placz
Na pewno warto spróbować już teraz lekko zagrać OKC na mistrza, bo jak przejdą GSW to easy money moim zdaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom