>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
V 1,1K

viren

Użytkownik
jak Curry taki dobry to niech pojdzie do Atlanty albo detroit i zobaczymy co zwojuja

Na dzis dwa zaklady

OKC + 7,5 i to wchodzi
ponizej ponizej 220 1,99 pinek

Koniec zabawy. Dla obu druzyn wygrana jest wygrana i to juz bedzie mecz na styku i malej ilosci punktow, jak ktos odskoczy na 4 punkty automatyczny time-out. To bedzie dlugi mecz. No chyba, ze bedzie to mecz, w ktorym Oklahoma odjedzie albo odpusci - to od nich zalezy rezultat dzisiejszego meczu

Jak odpuszcza, oby ich Bog skaral ale wiedza ze nie za bardzo wolno,
220 to bardzo duzo punktow, 3/4 meczow konczyly sie blowoutami a w jednym byla wojna nerwow, mielismy 3 na 4 undery mimo wszystko, jesli jedni sie rozrzucaja to under jednak zawsze ma szanse wejsc, popatrzcie wczoraj jak nas oskubali

Tu nici z normalnej gry, nawet jak Golden sie obudi i wpadna im dwie trojki z rzedu to zaraz czas i wytracenie z rownowagi, na dodatek zmeczenie obronas, znowu raczej nie beda im wpadac . A Oklahoma niech wie ze odpuszczenie meczu to az proszenie sie o porazke, tu nie ma kosmicznej roznicy poziomow, w gospodarzach drzemie potwor i trzeba postawic kropke nad i jak najszybciej

Co do pierwszego typu dzis mamy mecz na styku cos a la pierwszy mecz, Oklahoma tez raczej nie ma co marzyc ze odjedzie, a na za duzo gospodarzom tez nie pozwoli
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
[B]S.Curry over 36 pkt+asysty+zb[/b] @ 1,75 U.nibet
Taki sam zakład z linia az 41,5 w b365-jak ktoś robi jakiś obrót albo lubi takie zakłady to ma jak znalazł.
Do rzeczy-Myślę ze lider GSW dziś odpali a linia jest dosc niska-przy dobrym wietrze samymi punktami to zrobi ???? Licze,ze mając nóż na jajach MVP sezonu będzie gryzł parkiet,koniec ceglenia trojek,tym bardziej przed własną publicznością
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dreamgrinder 0

dreamgrinder

Użytkownik
S.Curry over 36 pkt+asysty+zb @ 1,75 U.nibet
Taki sam zakład z linia az 41,5 w b365-jak ktoś robi jakiś obrót albo lubi takie zakłady to ma jak znalazł.
Do rzeczy-Myślę ze lider GSW dziś odpali a linia jest dosc niska-przy dobrym wietrze samymi punktami to zrobi ???? Licze,ze mając nóż na jajach MVP sezonu będzie gryzł parkiet,koniec ceglenia trojek,tym bardziej przed własną publicznością
Pzdr
Albo nie zauważyłeś albo Unibet pomylił, ale taka linia widnieje tylko na PUNKTY + ASYSTY. Pkt + as + zb unibet wystawił tylko na Westbrooka
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
jak Curry taki dobry to niech pojdzie do Atlanty albo detroit i zobaczymy co zwojuja
Na dzis dwa zaklady
OKC + 7,5 i to wchodzi
ponizej ponizej 220 1,99 pinek
Koniec zabawy. Dla obu druzyn wygrana jest wygrana i to juz bedzie mecz na styku i malej ilosci punktow, jak ktos odskoczy na 4 punkty automatyczny time-out. To bedzie dlugi mecz. No chyba, ze bedzie to mecz, w ktorym Oklahoma odjedzie albo odpusci - to od nich zalezy rezultat dzisiejszego meczu
Jak odpuszcza, oby ich Bog skaral ale wiedza ze nie za bardzo wolno,
220 to bardzo duzo punktow, 3/4 meczow konczyly sie blowoutami a w jednym byla wojna nerwow, mielismy 3 na 4 undery mimo wszystko, jesli jedni sie rozrzucaja to under jednak zawsze ma szanse wejsc, popatrzcie wczoraj jak nas oskubali
Tu nici z normalnej gry, nawet jak Golden sie obudi i wpadna im dwie trojki z rzedu to zaraz czas i wytracenie z rownowagi, na dodatek zmeczenie obronas, znowu raczej nie beda im wpadac . A Oklahoma niech wie ze odpuszczenie meczu to az proszenie sie o porazke, tu nie ma kosmicznej roznicy poziomow, w gospodarzach drzemie potwor i trzeba postawic kropke nad i jak najszybciej
Co do pierwszego typu dzis mamy mecz na styku cos a la pierwszy mecz, Oklahoma tez raczej nie ma co marzyc ze odjedzie, a na za duzo gospodarzom tez nie pozwoli
Śmieszne te hejty na Curry&#39;ego, koleś zagrał 2 sezony na kosmicznym poziomie i dlatego 2 razy został MVP. Koniec i kropka. Atlanta i Detroit? Westbrook rok temu nie wprowadził OKC nawet do play offów, bo nie było Duranta, więc zapewne z tymi drużynami też by nic nie wygrał. Żeby była jasność, uwielbiam styl obu tych graczy i obu drużyn, ale daje tylko przykład, że w pojedynkę nikt nic w tej lidze nie wygra. W tym momencie tylko i wyłącznie LeBron jest w stanie sam pociągnąć zespół na sam szczyt, co pokazał w ostatnim sezonie w Miami i rok temu w Cleveland. Dziwią mnie więc takie dywagacje co by było, gdyby Curry grał w gorszej ekipie. GSW się zajechało przez śrubowanie rekordu w RS i teraz za to płacą. Tyle w temacie.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
są poprostu drużyną lepszą
????
No tak, są drużyną lepszą, dlatego przegrywają 3:1 i za chwilę odpadną z walki o tytuł ????.
Polecm grać typ na serię , dlaczego ? Dlatego że jest Value , a wyższego kursu juz napewno mieć nie będziecie ! Go Warriors !
*****, nie value. Value to jest dzisiaj na Thunder, gdzie można łapać kursy 4+ na OKC, a nie na zwycięstwo w serii Warriors po mega śmiesznym na ten moment 3,35. Zaledwie 9 drużyn wyszło z deficytu 1:3 i uwaga, żaden z nich nie był mistrzem, wniosek wyciągnij sam.
Poważnie wy chcecie grać handicapy na GSW dziś w nocy po jakichś śmiesznych 1,9? Przecież to jest żart. Zajebisty argument: &quot;Bo to Warriors&quot;, &quot;bo mistrzowie&quot;, &quot;bo Curry&quot;, &quot;bo MVP&quot;. W regularze Warriors ani razu nie zaliczyli porażki B2B - Thunder nie mieli żadnych kłopotów, aby tego dokonać w PO, dwukrotnie blowout. To były gwałty, walec się przejechał po Golden State, mecze w żadnym stopniu nie były wyrównane, GSW nie miało jakiejkolwiek siły, aby przeciwstawić się Thunder.
Pytanie z mojej strony brzmi - co się dzisiaj w nocy zmieni, że nagle Warriors zagrają lepiej niż Thunder i zwyciężą w dzisiejszym meczu? Pytam poważnie. &quot;Bardzo małe szanse ma dziś OKC&quot;, &quot;Wojownicy postawią wszystko na jedną kartę&quot;, &quot;Splash Brothers się zepną&quot;. Kerr przed meczem z pewnością powie: &quot;Dobra Steph i Klay, musicie się spiąć, stawiamy wszystko na jedną kartę&quot; i nagle gra Warriors się odmieni ????.
Powiem wam coś - dzisiejszy mecz zależy tylko i wyłącznie od Oklahomy. To oni są na fali, Durant i Westbrook dzielą i rządzą na parkiecie. Wyjątkową koszykówkę gra Waiters - właściwie trzeci rozgrywający, nie sądziłem, że kiedykolwiek zobaczę go tak grającego w trykocie Thunder. Adams i Roberson grają najlepszą koszykówkę w życiu, Ibaka z Kanterem, mówiąc w skrócie, robią swoje. Small-ball Thunder gwałci Death Lineup Warriors. Dlaczego? Mistrzom nie siedzi rzut, a w reszcie aspektów OKC góruje nad GSW. Są równie szybcy, a także wyżsi, bardziej atletyczni, a przez to lepiej bronią. Oczywiście na koniec warto wspomnieć o Billym Donovanie, który rucha w tej serii Kerra tak, że aż go kukla swędzi, Steve nie ma odpowiedzi na działania Billy&#39;ego.
Warriors nie mają pewności rzutowej, rozumiecie? Pewność siebie Curry&#39;ego i Thompsona została nadszarpnięta. Widać było to po samych FT Stepha w G4. Jasne, 5/7 to nie jest tragedia, ale z linii egzekwuje jak automat, w jego mowie ciała nie było tego luzu, automatyzmów. Usilnie starają się grać zza łuku bądź z dalekiego półdystansu, choć rzuty w ogóle nie siedzą. Mimo, że Thunder wielokrotnie umożliwiali im wjazdy to Warriors nie są w stanie tego wykorzystać. Draymond Green miał za zadanie wejść do głowy Westbrooka, tymczasem został więźniem własnego umysłu. Jak ważnym jest graczem dla GSW pokazały G3 i G4. Nie dojechał i Warriors wyjechali z ogromnym deficytem. Pytanie brzmi - dlaczego ma się zmienić cokolwiek w tej materii dziś? Bo to Oracle Arena?
O tyle, o ile do Kantera wciąż można mieć jakieś zastrzeżenia, tak cała reszta rotacji Thunder gra obecnie elitarną defensywę. Durant, Ibaka, Adams, Roberson to jest TOP TOPów. Są szybcy, mają ogromny zasięg ramion, przez co podania, które wychodziły Warriors w regularze nie mają miejsca bytu. Po drugiej stronie parkietu mamy Curry&#39;ego, który - powiedzmy sobie szczerze - nie broni. O tyle, o ile w normalnych okolicznościach Kerr mógł to maskować wystawiając Thompsona na Westbrooka, tak teraz to nie wychodzi - Roberson, mimo niepewnego rzutu, trafia trójki, a wobec jego ścięć pod kosz Warriors są bezradni. Draymond oddelegowany do krycia Duranta jest tłamszony, Bogut szybko łapie faule gdy Thunder wbijają się w pomalowane... tutaj nic nie wygląda dobrze.
Warriors nie mają pomysłu, pewności siebie, tego ognia, luzu, co w regularze. Oklahoma jest na fali i jeśli Durant/Westbrook bądź ławka - jak pisałem wcześniej - nie zagra jakiegoś tragicznego meczu to duża szansa, że dziś OKC rozstrzygnie serię na swoją korzyść. Na tę chwilę GSW nie ma żadnych argumentów, rozumiecie? Żadnych. Jak ktoś pisze, że Thunder nie mają dzisiaj żadnych szans to mam ochotę parsknąć śmiechem. W normalnych okolicznościach Thunder byliby tutaj faworytem, no ale to Mistrzowie, we własnej hali, gdzie w regularze grywali kosmiczną koszykówkę - dlatego takie kursy, a nie inne. Do czego zmierzam? Tak, tutaj jest value na OKC. Oczywiście Warriors są w stanie odpalić ale na tę chwilę nic na to nie wskazuje.
Żeby ktoś mnie źle nie zrozumiał - nie uważam, że Golden State Warriors na pewno nie wygrają dzisiejszego meczu. Jest ku temu szansa, ale granie handicapów, które są zawyżone, jest po prostu poronionym pomysłem. No chyba, że ktoś poda jakieś sensowne argumenty na moją korzyść - chętnie się zapoznam i przemyślę czy warto zmienić zdanie. Ja przytoczyłem argumenty dlaczego Thunder są w stanie wygrać dziś w nocy w Oracle Arena. Spośród głosów typujących Warriors nie ma żadnych argumentów.
Nie, &quot;Dobrze wiecie ze są w stanie dokonać niemożliwego&quot;, &quot;Pierwszy mecz w Oakland to był wypadek przy pracy&quot;. To nie są argumenty. Chętnie przeczytam w jaki sposób Steve Kerr ma zamiar zatrzymać Dynamic Duo, zablokować grę na trzech rozgrywających, przeciwstawić się small-ball Thunder, blokować ścięcia Robersona i mijać wysokich po picku, którzy wychodzą do obwodowych z łapą w górze jak Wehrmacht podczas parad w Berlinie w 39.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Co do tego, że jest value na OKC dzisiaj to się zgodzę, bo jest. Ale co do reszty, to trochę popłynełeś ????

Wszystko w tej serii dalej zależy od GSW. I to podstawowy błąd z Twojej strony. Game 1 i OKC &quot;ukrada&quot; mecz, lecz później wszystko wraca do normy i u siebie GSW przejmuje cały mecz i wygrywa. Później 2 blowouty. OK. Ale mówienie, że to były dwa blowouty spowodowane super świetną grą OKC to już nieporozumienie. Zagrali świetnie, to prawda. Ale te porażki były spowodowane słabszymi dniami GSW. Sam to przyznajesz, że Curry już tak nie gra świetnie - tak, ale nie widzisz jak gość jest zajechany ??? Tylko dlatego OKC potrafiło tak ich zdominować u siebie. Odjechali im na początku meczu, a później cięzko się do niego wraca, gdy masz w świadomości -20 pkt. Bardziej forsujesz, ryzykujesz i nie siedzi. A mimo tego, w G4 GSW zrobiło comeback, jednak finał należał do OKC.

Osobiście nie lubiałem, a może po prostu nie ceniłem GSW i ich gry oraz mistrzostwa w tamtym sezonie, ale po tym co pokazali w RS, jest dla mnie jasne, że wszystkie argumenty są po ich stronie. Jak mają się przeciwstawić OKC ? No właśnie wspomnianym przez Ciebie Death Lineupem. Według mnie Iguadola będzie tym x-factorem, który zmieni oblicze tej serii. Bardzo niedoceniany zawodnik, dla mnie jeden z najlepszych w lidze. All Star.

Podsumowując. Wystarczy, że GSW wróci do swojej gry. Nie kosmicznej, tylko do swojej. Wystarczy, że będą trafiać to, co należy. Sam Curry w G4 przestrzeliłtyle rzutów kelnerskich, że cięzko było w ogóle w to uwierzyć. Ja wierzę, że GSW &quot;wróci do siebie&quot; i ogarnie tą serię. Jak wygrają ten mecz, to wcale nie GSW będzie z nożem na garle, a OKC i to bardzo ważne. Przy stanie 3-2 i meczu u siebie, OKC zacznie się gubić według mnie, mimo, że będą u siebie. Dzisiejszy mecz jest z nożem na gardle dla GSW.

A co do tego, że tylko 9 ekip wyszło z 1-3 i żadna z nich nie wygrała mistrzostwa. Golden State Warriors to ekipa, która tworzy historię.
 
blind71 141

blind71

Użytkownik
Owszem, przykro patrzeć na bezradność GSW w obronie, a zarazem miło oglądać w pełni ogarnięte OKC, którzy idealnie trafili z formą. Każdy gracz w OKC gra na maxa swoich umiejętności, tak jak zawsze powinno to wyglądać. Ja jednak wierzę, że GSW są w stanie odwrócić losy tej rywalizacji. Wszystko sprowadza się do jednego, magicznego zdania:
Warriors nie mają pewności rzutowej, rozumiecie? Pewność siebie Curry&#39;ego i Thompsona została nadszarpnięta.
Oczywistym jest na chwilę obecną fakt, że OKC miażdżą atletyzmem, są szybsi i grają naprawdę świetnie, grają najlepszą koszykówkę, do jakiej są zdolni (ile można?), jednak ja wierzę w Stephka Currego i jego pewność rzutową.
GSW -17.5 @5
GSW -12.5 @3
Steph 32pkt lub więcej i GSW wygra @2.7
WH
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Warriors nie mają pomysłu, pewności siebie, tego ognia, luzu, co w regularze. Oklahoma jest na fali i jeśli Durant/Westbrook bądź ławka - jak pisałem wcześniej - nie zagra jakiegoś tragicznego meczu to duża szansa, że dziś OKC rozstrzygnie serię na swoją korzyść. Na tę chwilę GSW nie ma żadnych argumentów, rozumiecie? Żadnych. Jak ktoś pisze, że Thunder nie mają dzisiaj żadnych szans to mam ochotę parsknąć śmiechem. W normalnych okolicznościach Thunder byliby tutaj faworytem, no ale to Mistrzowie, we własnej hali, gdzie w regularze grywali kosmiczną koszykówkę - dlatego takie kursy, a nie inne. Do czego zmierzam? Tak, tutaj jest value na OKC. Oczywiście Warriors są w stanie odpalić ale na tę chwilę nic na to nie wskazuje.


Nie wymądrzam się po meczu ale Warriors cały sezon byli genialni,wyśmienici,lepsi Curry dostał MVP zgarniając wszystkie możliwe głosy pierwszy raz w historii.Nie powineła im się noga w końcówce serii z Rockets i na początku z Blazers.Wiem że to nie są tuzy NBA ale jednak to są playoffy i grali bez MVP sezonu,swojego lidera i jakoś dali radę.Teraz dostali dwa blow outy i każdy jest ekspertem w dziedzinie NBA i jak ktoś grał dzisiaj Warriors -7 to jest niespełna rozumu? Przecież wiadomo że jeśli Warriors zagraliby dzisiaj jak przez 95% sezonu zasadniczego to nie byłoby czego zbierać z Grzmotu.Dzisiaj Golden State kontrolowało cały mecz,raz był remis przez chwilę i w trzeciej kwarcie przegrywali jednym punktem.Nie oglądałem meczu,widzę to w statystykach więc można powiedzieć że zagrali swoje .Teraz piłka jest po stronie gości bo Westbrook i Durant doskonale wiedzą że jeśli teraz im się powinie noga to siódmy mecz grają na wyjeździe więc muszą to teraz skończyć,z drugiej strony presja też będzie na Warriors bo porażka oznacza definitywny koniec.Niczego tu nie typuje,tylko trochę rozumu pisząc o typach a nie że mistrz fazy zasadniczej nie ma żadnych argumentów mimo że gra u siebie bo tego nawet nie da się skomentować
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
jak Curry taki dobry to niech pojdzie do Atlanty albo detroit i zobaczymy co zwojuja

Na dzis dwa zaklady

OKC + 7,5 i to wchodzi
ponizej ponizej 220 1,99 pinek

Koniec zabawy. Dla obu druzyn wygrana jest wygrana i to juz bedzie mecz na styku i malej ilosci punktow, jak ktos odskoczy na 4 punkty automatyczny time-out. To bedzie dlugi mecz. No chyba, ze bedzie to mecz, w ktorym Oklahoma odjedzie albo odpusci - to od nich zalezy rezultat dzisiejszego meczu

Jak odpuszcza, oby ich Bog skaral ale wiedza ze nie za bardzo wolno,
220 to bardzo duzo punktow, 3/4 meczow konczyly sie blowoutami a w jednym byla wojna nerwow, mielismy 3 na 4 undery mimo wszystko, jesli jedni sie rozrzucaja to under jednak zawsze ma szanse wejsc, popatrzcie wczoraj jak nas oskubali

Tu nici z normalnej gry, nawet jak Golden sie obudi i wpadna im dwie trojki z rzedu to zaraz czas i wytracenie z rownowagi, na dodatek zmeczenie obronas, znowu raczej nie beda im wpadac . A Oklahoma niech wie ze odpuszczenie meczu to az proszenie sie o porazke, tu nie ma kosmicznej roznicy poziomow, w gospodarzach drzemie potwor i trzeba postawic kropke nad i jak najszybciej

Co do pierwszego typu dzis mamy mecz na styku cos a la pierwszy mecz, Oklahoma tez raczej nie ma co marzyc ze odjedzie, a na za duzo gospodarzom tez nie pozwoli

Jak tak czytam Twoje wpisy w tym temacie to nie wiem za bardzo czy Ty poważny jesteś czy tak trolujesz? Po co Szczęka ma iść do Atlanty? Żeby CI udowodnić, że będąc Jastrzębiem nie będzie już rzucać 3????? Gra w GSW czyli drużynie, która jest drużyną systemową opartą na smallb. To tak jakbyś pisał, że Ronaldo jak taki kozak to niech idzie do Lechii Gdańsk i zobaczymy czy będzie strzelał gole????

To tyle, soryy za off top.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lsc 18

lsc

Użytkownik
całkowicie zgadzam się z Andersonem Silvą a panowie pod nim chyba nie do końca zrozumieli, dalej przywołując GSW z RS, bądź poprzednich serii gdzie ani blazers ani rockets nie stanowili takiego problemu co thunder
e. anyway nikt nie wypomina tu pokanianie SAS przez OKC
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Toronto - Clevland
Toronto win @3.3
Toronto wygra 1 połowe @2.68
Toronto win (razem z dogrywką) @3.05
Pierwsza połowa/koniec 1/1 @ 4.65 (tu trochę lżej gram)
K Love under 16.5 @1.7
D.Derozan over 23.5 @1.8
Lowry over 20.5 @1.85

Kursy brałem z ifortuny więc jak ktoś znajdzie większe na necie (a na pewno znajdzie) to wiadomo.

Przed nami g6. Serial tych spotkań jest z jednej strony nieprzewidywalny, a z drugiej mega przewidywalny. Ktoś z was spodziewał się g6 w tej serii? No właśnie, ja też nie. Na początku dwa spotkania zakończone mega oklepami,Clevland wciąga nosem Toronto, po czym jadą do Kanady i zapominają jak się gra w kosza., Później znów meczyk w Clevland, u siebie, i blowout na Raptorsach. Dziś udajemy się ponownie do Toronto, i co się wydarzy? Jak dla mnie powtórzy się scenariusz poprzednich spotkań w Kanadzie. Clevland zapomni jak się gra, Derozan i Lowry znów będa liderami i zakręcą się koło +- 30pkt, K.Love ze skuteczności 8/10 zejdzie do pułapu 2/10 a Biyombo będzie czyścił pod koszem Lebrona aż miło. Clevland w tym sezonie nie wygrali ANI RAZU w Kanadzie, to też daje do myślenia. W serii jest 3-2 dla Cavs, nawet jeśli dziś nie wygrają to mają decydujący meczu siebie, gdzie raczej znów obejrzymy to co zwykle, czyli Masakracje ???? Jak dla mnie to jest bet dnia a raczej bet dzisiejszej nocy ???? I wchodzę w to dość mocno, mocno też wierzę ze z rana jak się obudzę będe liczył sarę. Powodzenia
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
1. LSC - Sam stawiałem SAS ciut wyżej od GSW, ale jednak Spursi w play offach chyba już dobitnie potwierdzili, że czas najwyższy, aby nadeszła u nich zmiana warty. Nie wyglądali wogóle jak na SAS. No może oprócz LMA.

2. Ja osobiście uważam, że 2.10 na GSW w Game6 to value. Spodziewałem się kursu 1.65

3. dawidzbazin - Cleveland poczuło się zbyt mocno przy stanie 2:0, stąd &quot;olali&quot; trochę sprawę. Przy 2:2 pełna koncentracja i gra na całego, co dało blowout na Toronto. Pytanie podstawowe to czy Cleveland czuje się teraz na tyle pewne, że oleje przeciwników ? Według mnie na pewno nie, bo przy stanie 3:3 będą mieć pełne gacie, mimo gry u siebie. Sportowo Cleveland bije Toronto jak tylko chce i nie widzę tutaj żadnych podstaw, by miało się to zmienić. Aczkolwiek życzę powodzenia i oby ta seria doczekała 7 meczu ????
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Cavs -6 @1,9 Bet365✅✅

Dzisiaj poznamy pierwszego finalistę finału NBA 2016! Cavs po dwóch pierwszych meczach poczuli sie zbyt pewnie i Toronto to wykorzystało. W game 5 doszło do gwałtu i myśle, że jak to po gwałcie jakaś skaza została na umyśle ofiary. Pisane było wielokrotnie - Cavs jest znacznie lepsze od Toronto, mimo dzisiejszej przewagi parkietu to Kawalerzyści odniosą sukces. Nie chce mi sie więcej pisać, grać i nie marudzić ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Dwa typy na dziś:
✅✅✅Cavaliers -6 1.943 Pinnacle✅✅✅
✅✅✅Cavaliers over 101 1.900 Pinnacle✅✅✅
Dziś koniec finałów wschodu. Koniec kropka. Wszystkie karty już odkryte, nie ma opcji żeby Casey zaskoczył czymś nowym. Poprzedni mecz pokazał kto rządzi. Do tej pory gracze Cavs nie traktowali przeciwnika poważnie, co zresztą LeBron po cichu dał do zrozumienia. Nie wierzę że odpuszczą dziś, nie mogą dopuścić do meczu nr 7 bo sprowadzenie całego sezonu do jednego meczu byłoby niepoważne, gdy są o wiele lepsi od rywali. Zdają sobie sprawę że skończą to jeśli tylko zagrają na swoje 100%. Trzeba już się szykować na finały, a te startują już w czwartek. Nic więcej pisać nie trzeba.
Co do drugiego typu, to niejako jest on uzupełnieniem pierwszego. Cavs za każdym razem w tych PO gdy wygrywali rzucali co najmniej 100 punktów. Jeśli zagrają w swoim stylu to śmiało pęknie ze 110 i rywale odprawieni na ryby. Tego oczekuję dziś i typuję tu wynik w okolicach 110 - 95 i pewne zwycięstwo.

113 - 87.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Ja osobiście uważam, że 2.10 na GSW w Game6 to value. Spodziewałem się kursu 1.65
a dlaczego taki kurs ? przecież GSW w Oklahomie wygląda jak Toronto w Clevland,
czyli tak że nie mieli w obu wyjazdach jak Raptors nic do powiedzenia .

Co do meczu Cavs to wystarczyć spojrzeć na oba mecze wyjazdowe, na wyjazdach nawet w regularnym sezonie nie kryli często handicapów. Dla mnie linia na ich punkty jest za wysoka, nawet jak wygrają to setki nie przekroczą,

Toronto u siebie dawno nikt tylu punktów nie rzucił http://www.flashscore.pl/mecz/rw17RQSh/#h2h;home

dla mnie będzie to kolejny underowy mecz Toronto u siebie.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Toronto (+6) Cleveland 2 pinek
Toronto - Cleveland powyzej 196,5 2,05 pinek

Cleveland jedzie po wygrana, ale gospodarzom tez da sie wyszumiec, bedzie to mecz na styku, cos w stylu tego ostatniego z Atlanta. Leb w leb, a potem dwa kluczowe zagrania i po meczu.

Ale ten zaklad uwzglednia scenariusz, gdzie sie totalnie myle czyli ze Cleveland znowu sobie odpusci jak w meczu numer 3 czy 4. Ale juz blisko konca serii, powalcza o wygrana, choc przegrac oczywiscie tez moga.

Napewno to nie bedzie rzez gospodarzy na ich parkiecie, oni tez moga byc zadowoleni ze dosc daleko jak na siebie zaszli, pora gasic swiatlo i zapasc w sen letni, nie byl to zly sezon w wykonaniu Toronto mimo ze tak duzo na nich pomyj wylano. pokaza pare myczkow i do domu.

A jak wygraja to skoncza znowu na patelni w meczu numer 7. Chyba lepiej honorem sie pozegnac minimalna porazka u siebie niz meczem w stylu w dupe 46ma punktami
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
a dlaczego taki kurs ? przecież GSW w Oklahomie wygląda jak Toronto w Clevland,
czyli tak że nie mieli w obu wyjazdach jak Raptors nic do powiedzenia .


Co do meczu Cavs to wystarczyć spojrzeć na oba mecze wyjazdowe, na wyjazdach nawet w regularnym sezonie nie kryli często handicapów. Dla mnie linia na ich punkty jest za wysoka, nawet jak wygrają to setki nie przekroczą,

Toronto u siebie dawno nikt tylu punktów nie rzucił

dla mnie będzie to kolejny underowy mecz Toronto u siebie.
Nadal trzeba wałkować temat od nowa ????

Stal Sanok pokonała kiedyś Legię Warszawę w Pucharze. Stal Sanok gra w a klasie, a Legia zdobyła mistrzostwo. Jak to więc możliwe? ????

Jakbyś nie skumał, chodzi mi o to, że Warriors są o klasę lepszą drużyną. Słowo klucz w tym zdaniu to drużyna. KD i Russ niczego we dwójke nie ugrają. To czas dla prawdziwych twardzieli, a nie dla chłopców do bicia jakim jest OKC. Samo serce i atletyzm, który prezentują m.in. Ibaka czy Adams serii nie wygra. W ostateczności wygrywa lepszy, czyli także, a może przede wszystkim ten, kto jest bardziej utalentowany. We dwójke OKC nie wygra.

Co do tego, dlaczego taki kurs, mimo, że 2 razy blowout zaliczyli, wyjaśniłem w poprzednim poście. Sezon ma po 100 meczy, nie 2.
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Kawaleria dzisiaj kończy serię, świetny w ostatnim meczu Love nie powinienn mieć jak dla mnie problemu z przekroczeniem 16,5 punkta, toronto jest totalnei zajechane i wszystko wyjdzie w drugiej połowie gdy przejadą sie po nich jak walec po boisku ????
Kevin Love @ over 16,5 pkt 1,85 Bwin
 
vaen 1,8K

vaen

Użytkownik
Kawaleria dzisiaj kończy serię, świetny w ostatnim meczu Love nie powinienn mieć jak dla mnie problemu z przekroczeniem 16,5 punkta, toronto jest totalnei zajechane i wszystko wyjdzie w drugiej połowie gdy przejadą sie po nich jak walec po boisku ????
Kevin Love @ over 16,5 pkt 1,85 Bwin
W bet365 Love over 16.5 pkt @2.00 ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom