>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Wszystko w tej serii dalej zależy od GSW. I to podstawowy błąd z Twojej strony. Game 1 i OKC &quot;ukrada&quot; mecz, lecz później wszystko wraca do normy i u siebie GSW przejmuje cały mecz i wygrywa. Później 2 blowouty. OK. Ale mówienie, że to były dwa blowouty spowodowane super świetną grą OKC to już nieporozumienie. Zagrali świetnie, to prawda. Ale te porażki były spowodowane słabszymi dniami GSW.
Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Rzuty nie siedzą, ale sporo z nich oddawanych jest pod presją, jak już pisałem, Kanter, Adams, Ibaka po picku obowiązkowo z łapą w górze, a jak pokazuje dotychczasowa seria - wcale nie jest tak łatwo ich minąć na szczycie. Defensywa Thunder mocno ogranicza poczynania ofensywy Warriors.
A mimo tego, w G4 GSW zrobiło comeback, jednak finał należał do OKC.
O jakim comebacku mówisz? Najbliżej byli -9. Rozumiem, jakby to było jakieś -5 lub mniej. To nie był comeback, to było zredukowanie deficytu, tyle. Comeback to zrobiło Thunder w pierwszym meczu pomiędzy obiema drużynami w regularze, doprowadzając bodajże z -20 do remisu.
Jak mają się przeciwstawić OKC ? No właśnie wspomnianym przez Ciebie Death Lineupem.
Bodajże na przestrzeni ostatnich dwóch meczów (nie licząc G5) small-ball Thunder rozstrzelał Warriors 73:36. To nie przypadek.
Podsumowując. Wystarczy, że GSW wróci do swojej gry. Nie kosmicznej, tylko do swojej. Wystarczy, że będą trafiać to, co należy.
Piszesz tak, jakby wynik serii był efektem impotencji Warriors. A jest zupełnie odwrotnie i proszę nie deprecjonować gry OKC.
Jak wygrają ten mecz, to wcale nie GSW będzie z nożem na garle, a OKC i to bardzo ważne
Podobnie było w serii ze Spurs. Tam również SAS nie miało odpowiedzi na przewagi Thunder i OKC w meczu pod presją dokonali blowu na ekipie Popa.
Nie wymądrzam się po meczu ale Warriors cały sezon byli genialni,wyśmienici,lepsi
Ale jakie to ma znaczenie, gdy PO po raz kolejny pokazują, że prawdziwa koszykówka zaczyna się w post-season? Dobitnie pokazują to Thunder, którzy w regularze nie odkryli wszystkich kart i wychodzi im to na dobre.
Curry dostał MVP zgarniając wszystkie możliwe głosy pierwszy raz w historii
Głupszego argumentu dawno nie słyszałem. Zastanówmy się czy Wilt z 50 PPG czy Jordan z recordem 72:10 nie zasłużyli na &quot;wszystkie możliwe głosy&quot;. Otóż zasłużyli. Pięknie to określił Gary Payton.
Przecież wiadomo że jeśli Warriors zagraliby dzisiaj jak przez 95% sezonu zasadniczego to nie byłoby czego zbierać z Grzmotu.
To już opisałem wyżej.
Ogólnie fajnie, że chociaż jedna osoba zrozumiała to, co miałem na myśli. Durant wczoraj 38%, Westbrook 39%. Gdy jeden z nich kręci się wokół 50%~ w meczu to zdobycie 30~ punktów w okolicach skuteczności 40% bywa wystarczające do zdominowania meczu. Gdy obaj grają poniżej 40% jest to dość rozczarowujące. Trzeci rozgrywający Waiters zagrał wczoraj najsłabszy mecz w serii. To nie był dobry dzień Thunder, to nie był ich dobry mecz i to imo słabsza niż w pozostałych meczach serii dyspozycja KD i RW sprawiła, że Warriors kontrolowali wynik.
Teraz seria wraca do Oklahomy i będę naprawdę zaskoczony, jeśli Thunder tego nie zamkną.
 
pokerzysta 98

pokerzysta

Użytkownik
Anderson Silva, z kim Ty się wdajesz w dyskusje. Nie mogę ze śmiechu z gości, którzy są ekspertami w każdym dziale i również w dziale NBA się próbują popisywać typami. Wiedza zerowa, no ale jak się wplącze w &quot;analizę&quot; słowa typu comeback, blowout, sweep itd. to już wygląda mądrze ???? Żenada co się z tym forum na przestrzeni lat stało.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Czym było spowodowane że ostatnio Bogut zagrał tak dużo minut? Znalazłem ciekawy typ na większą ilość zbiórek przez Westbrooka w pojedynku właśnie z Bogutem. Pytanie tylko czy Bogut znowu nie zagra tak dużo, bo wtedy wolałbym już w jego stronę chyba ten typ zagrać.
 
nevener 1,2K

nevener

Użytkownik
Czym było spowodowane że ostatnio Bogut zagrał tak dużo minut? Znalazłem ciekawy typ na większą ilość zbiórek przez Westbrooka w pojedynku właśnie z Bogutem. Pytanie tylko czy Bogut znowu nie zagra tak dużo, bo wtedy wolałbym już w jego stronę chyba ten typ zagrać.
Przede wszystkim nie połapał szybko fauli jak w poprzednich spotkaniach, po drugie mecz był do samego końca nierozstrzygnięty, więc był potrzebny na parkiecie. Trudno przewidzieć jak będzie w kolejnym meczu.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Steve Kerr w tej serii odchodzi trochę od grania totalnym smallballem z D. Greenem na centrze. Z uwagi na to że piątka z Bogutem lepiej radzi sobie z wysoką grą OKC, Bogut powinien grać te 5 - 10 min więcej niż zwykle.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Nadal trzeba wałkować temat od nowa ????

Stal Sanok pokonała kiedyś Legię Warszawę w Pucharze. Stal Sanok gra w a klasie, a Legia zdobyła mistrzostwo. Jak to więc możliwe? ????

Jakbyś nie skumał, chodzi mi o to, że Warriors są o klasę lepszą drużyną. Słowo klucz w tym zdaniu to drużyna. KD i Russ niczego we dwójke nie ugrają. To czas dla prawdziwych twardzieli, a nie dla chłopców do bicia jakim jest OKC. Samo serce i atletyzm, który prezentują m.in. Ibaka czy Adams serii nie wygra. W ostateczności wygrywa lepszy, czyli także, a może przede wszystkim ten, kto jest bardziej utalentowany. We dwójke OKC nie wygra.

Co do tego, dlaczego taki kurs, mimo, że 2 razy blowout zaliczyli, wyjaśniłem w poprzednim poście. Sezon ma po 100 meczy, nie 2.
tylko, że sezon regularny w PO się nie liczy patrz na San Antonio z Oklahomą :grin: ,
narazie Oklahoma jest lepszą drużyną od GSW w tym pojedynku.
W poście Andersona jest dużo zdań, które to podkreślają.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Ostatnio kto grał ze mną mógł nieźle zarobić i dzisiaj też polecam spróbować jak ja.

GSW -3,5 @2,8 Bet365✅✅

Świetna masówka na OKC, ale ludzie zapomnieli z kim Grzmoty grają. Warriorsi jest do duzyna kompletna i gdyby nie pierwszy przegrany mecz byłoby całkowicie inaczej. Dzisiejszy mecz jest jak dla mnie 50/50 znowu i taki kurs z chęcia biorę! Nie ma tu argumentów za i przeciw, które by przeważyły, bo może stać się wszystko, ale po prostu wierze w Warriors, zrobią dzisiaj wszystko aby wygrać i wrócić do siebie na ostatni mecz, który zapewne wygrają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
Oklahoma-GSW 1 1,6 Bet365

Czytałem, że tylko 9 zespołom w historii NBA udało się odrobić taką stratę na tym etapie rozgrywek. Patrząc wstecz jakie ekipy kiedyś grały nie wydaje mi się, żeby GSW dołączyło do tego grona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Warriors dzisiaj odpada grubi gracze stawiają OKC a Wy myślicie ze sie dorobicie na Warriors...
Mecz będzie rozstrzygnięty do przerwy bo Warriors to drużyna 3 a tak sie nie da

Zacznijcie troche oglądać.Lepsza drużyna jest OKC co tu w ogóle za bzdury sa ze gdyby nie pierwszy mecz.Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem OKC jest lepsze i tyle w temacie!

Nawet jak Warriors dzisiaj wygra to OKC weźmie game 7 zwyciezca rywalizacji jest znany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
G 1

gorniks

Użytkownik
Weź sie Konar nie ośmieszaj. Kolejny raz czytam twoje śmieszne wywody, dzisiaj GSW ich dojedzie i siódmy mecz w Oakland - tyle . Russ za gorąca głowa żeby dojść do finału i swoim stylu będzie miał 25% z gry a Durantula sam tego wszystkiego nie pociągnie. Curry jest &#39;&#39;unstoppable&#39;&#39; kilka trójek sprzed ryja Westbrooka na pewno pomoże doprowadzić do game 7
GSW handi + 2,5 - 1,95(Betsson)
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Seria typow na dzisiejszy moim zdaniem ostatni mecz polfinalow

K.Durant rzuci 30.5 pts i OKC wygra @ 2.65 ⛔
R.Westbrook powyzej 6.5 zbiorek@ 1.62✅
R.Westbrook over 2.5 steals @ 3.56✅
OKC -2.5 @ 1.90⛔

betano &amp; betcity

Moim zdaniem to koniec. Nie lekcewarze w zadnym wypadku mistrzow, ale w tej chcili OKC gra swoj najlepszy basket. Durant i Russ graja na niewiarygodnym poziomie. Adamsa w lepszej formie nie widzialem. Robertson i Waiters ta dwojka zaskakuje mnie najbardziej. Przez spora czesc sezonu zadawalem sobie pytanie co oni robia w tym zespole a tu prosze. Spore rezerwy drzemia w Ibace, a jeszcze wieksze w Kanterze. Mimo ze Kanter broni bardzo slabo to jednak w ataku jest przydatny. U mistrzow w slabej formie jest Green, a to gracz kluczowy. Curry po kontuzji nie zlapal jeszcze optymalnej formy. GSW nie bronia tak dobrze aby zatrzymac rozpedzonych Thunder.
Fajny kurs na przechwyty RW. W tej serii w pierwszym meczu skradl az 7 pilek. Pozniej 2, 2, 4, 5. Po takim kursie probuje, bo poziom defensywy powinien byc bardzo wysoki
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 6

klolk199

Użytkownik
Nie będę się dużo rozpisywał, dlaczego? Dlatego że jest tutaj wielu ekspertów którzy wypisują analizę pod swoją ulubioną drużynę na pół strony a wynik jest odwrotny, krótko:

Bet dnia
GSW -3 @2.75

Bet365

Drużyna lepsza, piszę jako osoba postronna, OKC jak ktoś wyżej wspomniał Russell się zagotuje i będzie po meczu, a Warriors nie takie spotkania wygrywali, będzie zwycięstwo minimum 4pkt.
 
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Gorniks ty sie raczej osmieszac podajac takie argumenty. Serio piszesz ze Curry jest niepowstyrzmany w tej serii..wylacz nba 2k16 i wroc do rzczywistosci, bo ja nie widze zeby ladowal po 40pkt na jakies swietnej skutecznosci, te 3 z sprzed ryja russa, w oklahomie 2/10, 3/11, faktycznie westbrook pewnie zalamany psychicznie musi byc. Russ w tej serii faktycznie pokazuje ta swoja goraca glowe, ogarnal sie i nie gra pod siebie tylko na korzysc zespolu, jaki to ma skutek to widac. Ogolnie jest najlepszym graczem tej serii i no pewnie sympatykowi GSW trudno obiektywynie stwierdzic ze Curry mniej daje zespolowi niz 1-ka oklahomy. To jest sport i GSW przypadkiem rekodru nie zrobili, dlatego sam nie podejmuje sie typowania 1x2, lepiej poszukac overow na poszczegolnych zawodnikowi imo. Gosciu jak masz pisac takie glupoty w analizie to podawaj same typy, i zostaw swoje subiektywne zdanie dla siebie, a nie wprowadzaj innych w blad.
kursy betano;

Kevin Durant over 31,5 1.87 ⛔
Klay Thompson over 3.5 trojki 1.75 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 63

l7

Użytkownik
Oklahoma-GSW 1 1,6 Bet365

Czytałem, że tylko 9 zespołom w historii NBA udało się odrobić taką stratę na tym etapie rozgrywek. Patrząc wstecz jakie ekipy kiedyś grały nie wydaje mi się, żeby GSW dołączyło do tego grona.
Idac tym tokiem rozumowania, jezeli dojdzie do G7 to kurs na zwyciestwo OKC powinien wtedy wynosic 1.1 bo przeciez udalo sie tylko 9 razy na ponad 250 prob  Panowie, nie patrzcie w zamierzchle czasy, nie patrzcie w historyczne statystyki bo one tutaj nie beda mialy znaczenia. Nie ma znaczenia ze GS dwukrotnie zostalo zgwalcone, ze swoje dwa mecze wygralo lacznie roznica ponad 30 pts. Dzisiejszy mecz jest 50/50, licze na wspaniale widowisko i horror do ostatnich sekund, dlatego tez:
Warriors (+3.5) @ OKC 1, Bwin, kurs: 1.91 edit kursu na 2 godziny przed meczem, wiec lecimy.; wynik 108-101✅✅✅

PS tak poza bulmacherka, to chyba wszyscy milosnicy koszykowki czekaja.na takie mecze. Mistrz pod sciana i przeciwnik majacy szanse na wlasnym boisku przypoeczetowac awans do Finalu. Liga, ktora chce w finale rywalizacje LeBrona z Durantem i mistrz z MVP na czele ktory nie chce do tego dopuscic. Panowie zycze Wam, aby w pierwszej kolejnosci oprocz trafionych typow bylo wspaniale widowisko 
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
teee... typer a sam pisałeś że OKC to chopcy do bicia to dałeś chątę i samochód że GSW wygra z nimi ;) ?
Nie. Uważam kurs na GSW za value. OKC są mocni u siebie, lecz GSW jest lepszą drużyną. W OKC gra tylko dwójka, co prawda świetna. Szczególnie Durant, na którego nie ma odpowiedzi. Wedlug mnie GSW ogarnie ten mecz i kolejny. Oby ???? Ta druzyna, ktora na poczatku przejmie ten mecz, wygra. Dlatego warto pooglądać i obstawiac live.
 
wcaleniee 195

wcaleniee

Użytkownik
Nie. Uważam kurs na GSW za value. OKC są mocni u siebie, lecz GSW jest lepszą drużyną. W OKC gra tylko dwójka, co prawda świetna. Szczególnie Durant, na którego nie ma odpowiedzi. Wedlug mnie GSW ogarnie ten mecz i kolejny. Oby ???? Ta druzyna, ktora na poczatku przejmie ten mecz, wygra. Dlatego warto pooglądać i obstawiac live.

No i tu widać, że nie ogarniasz OKC. Jaka 2 gra? Gdzie kosmiczny w tej serii Roberson? Gdzie Adams? Popatrz jak Donovan ich mega ustawił pod GSW, jak zaczął wykorzystywać to co ma przeciwko small ball. Moim zdaniem jedynym typem w tym meczu jest gra na OKC, ale... jedyne ale to to, że OKC grają z Dubs. Splash Brothers jak odpalą to będzie stypa w Chesapeake Arena. Ja osobiście będę to oglądał na lajcie, może coś na live pogram ale oceniam szansę 50/50. Jeśli z przymusu miałbym coś stawiać to Durant over albo Curry over. Tu się wszystko może wydarzyć. Najlepiej dogrywka:razz:

Powodzenia;)
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Brawo OKC. Końcówkę rozegrali jak dzieci z podstawówki, a GSW w 100% zasłużenie wyrównali stan rywalizacji i jak dla mnie to oni awansują do finału. I co z tych bezużytecznych triple-double Westbrooka, skoro w końcówce zrobił 4 straty pod rząd i zawalił mecz? Curry i Thompson dziś poezja i po tym można poznać prawdziwych mistrzów, jak grają w decydujących momentach, a nie, gdy prowadzą 20 punktami. Takiego frajerstwa, jak w ostatniej minucie w wykonaniu OKC nie widziałem w NBA od bardzo dawna i niestety prawdopodobnie zostaną za to ukarani.
 
J 3K

jatyper

Użytkownik
Ten mecz był podsumowaniem &quot;nowej koszykówki&quot;, jaką wprowadzili GSW. Z każdą upływającą minutą widać było coraz większe ciśnienie i błędy w obozie OKC, a w szczególności Duranta i Westbrooka, którzy po prostu tego nie wytrzymali. Ogromne błędy w końcówce z ich strony, reszta zespołu stoi (plus jedynie dla Robersona, szkoda tych jego 5 fauli). Andre Iguodala świetny występ z ławki, ale to co zrobił w tym meczu Klay - to nie ma słów. Nie wyobrażam sobie, ażeby po takiej wygranej GSW u siebie, przegrało, aczkowlwiek na nic ta wygrana, jeśli nie domkną siódmej gry. Od porażki OKC może uchronić tylko ogromne wkurwienie w ich zespole, a w szczególności Duranta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom