>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
quintana 425

quintana

Użytkownik
Kolejny ciężki mecz do typowania. Z jeden strony Cavs nie zagra tak słabo jak ostatnio i powinni wygrać, a drugiej strony Toronto wywęszyło szanse, aby jeszcze namieszać i będą sie mega starać. Zagram znów na zawodnika : Ilość punktów + asyst + zbiórek LeBron James over 42 @1,87 Betsson
29 punktów + 9 zbiórek + 6 asyst = 44!✅✅✅
Szybka analiza - wkurzony Król to świetnie grający Król, a taki jutro będzie. Spokojnie może rzucić ponad 30 punktów i na pewno dołoży sporo zbiórek i asyst. Jest chytry na statystyki, więc powinno być spokojnie. Plusem dla typu jest to, że jest to faza sezonu, gdzie będzie grał baaaaardzo długo. Cavs wiedzą, że dużo zależy od tego meczu i na pewno mocno przycisną i włączĄ najlepszego moda, a w szczególności LBJ. Licze na coś typu 35 punktów, 7 zbiórek, 8 asyst.
Ładna seria ostatnio. Kursy na OKC-GSW podobne i dzisiaj spróbuje na GSW-9,5 @3,75 Bet365

Wiele osób mnie pewnie zgani za ten typ, ale poczekajmy do jutra. W ostatnim meczu OKC zjadło Wojowników i dzisiaj czas na rewanż. To, że Green nie został zawieszony przez lige za kopnięcie Adams&#39;a trochę nam mówi o faworyzowaniu aktualnych mistrzów i myśle, że lekko przełoży się to też na sędziowaniu. Czysto sportowo obie ekipy ze świetnymi składami, ale dzisiaj sportowa złość Splash Brothers i reszty da o sobie znać. Nie będę przytaczał setek argumentów, które i tak nie będą miały pokrycia. To są Playoffs, Raptors pokazali to dobitnie. Liczę na pokazanie mistrzowskiego charakteru Warriors.
 
L 63

l7

Użytkownik
Oklahoma - GS 2 bwin, kurs: 1.78 ????
rape, rape, rape

Moja jedyna rozterka jest, czy stawiac na zwyciestwo Wojownikow w dzisiejszym meczu czy postawic na ich zwyciestwo w calej serii. Kursy sa identyczne, ale po dluzszym zastanowieniu sklaniam sie ku opcji jednego meczu. Jestem przekonany ze GS urwie albo G4, albo G6.
O obu druzynach wszyscy wiemy wszystko, wiec analizowanie gry poszczegolnych zawodnikow nie ma wiekszego sensu.
Oklahoma: Na pewno zaskoczyli zwyciestwem z SAS, na pewno zaskoczyli latwoscia zdobycia G3, na pewno zaskoczyli charakterem kiedy odrobili 14 pts w G1, na pewno zaskakuje Adams. Od kilku lat ogladajac zmagania Oklahomy i niejednokrotbie szczerze im kibicujac jestem zdania, ze Durant z Westbrookiem RAZEM niczego nie wygraja.

Warriors bez watpienia przezywaja w tych PlayOffach trudne chwile, maja wzloty i upadki co widac zwlaszcza po ich defensywie. Te &quot;dziwne&quot; klopoty pojawily sie juz kilka kolejek przed koncem RS i trwaja po dzis dzien. Jednak jest to druzyna ktora w najwazniejszych meczach i w trudnych momentach potrafi wlaczyc swoj mistrzowski bieg.
Na to licze dzisiaj, na ostry zaciety mecz, to bedzie drodzy Panstwo piekne widowisko ktore osobiscie bede zmuszony obejrzec jutro z odtworzenia.

&quot;Don&#39;t ever underestimate the heart of a champion&quot;
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Okc -3.5 - GSW
@2.12

Nie będę sie tu za bardzo produkował bo sporo już zostało powiedziane wcześniej. Jak Dla mnie dziś OKC lekko wygra ten mecz, może nie takim blowoutem jak ostatnio ale ogarną ze spokojem. GSW nie pokazuje tego zrywu co w rundzie zasadniczej, myslę że pogoń za rekordem daje o sobie znać. Curry z formy świetnej zjechał do formy dobrej, nie sypie już seryjnie trójek skąd chce i kiedy chce, Green jak widzi Adamsa w pomalowanym to już ma gorąco pod kopułą i to są dwa główne powody dla przez które po g4 będzie 3-1 dla OKC. Piszecie że Durant i Russel niczego razem nie wygrają jak dla mnie jest to własnie ten czas w którym mogą to zrobić, Westbrook już nie chapie sie na kazde punkty, widzi wszystko do tego dochodzi wysoki % skutecznosci u niego jak i u Duranta i to daje efekty takie jak ostatnio. Oczywiście GSW powalczy ale w g4 nie wywiozą wygranej z OK City. Nie zmienia to jednak faktu że liczę ze seria zakończy się dopiero po g7 czego każdemu fanowi NBA życzę ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Argument Durant i Westbrook razem niczego nie wygrają jest fajny ale niedługo będzie nie modny po tym jak OKC zdobędzie mistrzowskie pierścienie.A zdobędzie je bo najpierw odprawi Warriors a w finale pokonają Lebrona i spółkę.Co ja nie mogę tak napisać a inni mogą?
Warriors leży na dechach i kwiczy.Curry wygląda na popłakanego a nie daj Boże nie wejdą mu 2-3 trójki i już będzie strach w oczach...
Nikt nie wygra drugi raz mistrza jakimiś rzutami z dystansu...
OKC to dojrzały twór dwóch koszykarzy w kwiecie wieku którzy są głodni mistrzostwa jak nikt w lidze.
Niech tylko pomagierzy zagrają na swoje 75 % i Warriors nie da rady dzisiejszej nocy a wynik będzie brzmiał 3-1.

OKC win
2.020
Pinnacle
✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Oklahoma - GS 2 bwin, kurs: 1.78

Moja jedyna rozterka jest, czy stawiac na zwyciestwo Wojownikow w dzisiejszym meczu czy postawic na ich zwyciestwo w calej serii. Kursy sa identyczne, ale po dluzszym zastanowieniu sklaniam sie ku opcji jednego meczu. Jestem przekonany ze GS urwie albo G4, albo G6.
O obu druzynach wszyscy wiemy wszystko, wiec analizowanie gry poszczegolnych zawodnikow nie ma wiekszego sensu.
Oklahoma: Na pewno zaskoczyli zwyciestwem z SAS, na pewno zaskoczyli latwoscia zdobycia G3, na pewno zaskoczyli charakterem kiedy odrobili 14 pts w G1, na pewno zaskakuje Adams. Od kilku lat ogladajac zmagania Oklahomy i niejednokrotbie szczerze im kibicujac jestem zdania, ze Durant z Westbrookiem RAZEM niczego nie wygraja.

Warriors bez watpienia przezywaja w tych PlayOffach trudne chwile, maja wzloty i upadki co widac zwlaszcza po ich defensywie. Te &quot;dziwne&quot; klopoty pojawily sie juz kilka kolejek przed koncem RS i trwaja po dzis dzien. Jednak jest to druzyna ktora w najwazniejszych meczach i w trudnych momentach potrafi wlaczyc swoj mistrzowski bieg.
Na to licze dzisiaj, na ostry zaciety mecz, to bedzie drodzy Panstwo piekne widowisko ktore osobiscie bede zmuszony obejrzec jutro z odtworzenia.

&quot;Don&#39;t ever underestimate the heart of a champion&quot;
Kolego Twoja analiza to jakieś widzimisie i do tego sam widzisz że Warriors mają problemy ale grasz na nich bo potrafią w ważnych chwilach włączyć wyższy bieg...
A OKC przegra bo Durant i Westbrook nic ze sobą nie wygrają chociaż sam widzisz że drużyna gra fajnie.Nie rozumiem więc Twojego typu bo on jest przeciwko Twojej analizie...
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chciałbym coś zagrać na dzisiejszą noc, ale po prostu brak mi słów i sił jeśli chodzi o te play offy. Najpierw SAS, teraz Kawaleria męczy się i już robi 2:2. Golden się potrafi tak zaciąć czasami, że aż oczy bolą. Oglądałem ich ostatnich 8-9 meczów i w co drugim mają okres 6-7 minut pod rząd totalnego piachu. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane. Curry też mógłby czasami odpuścić jak widzi, że nie idzie i nie rzucać szaleńczych trójek. Zawsze przecież wchodzić mu nie będą. Jedno co widać także gołym okiem to problemu, które już zaczęły się w meczach z Portland. Moim zdaniem GSW nie lśni jak przed rokiem i nie odważyłbym się gry na nich za jakieś wielkie pieniądze.
Nie postawie już chyba ani grosza w tym sezonie. No chyba, że będzie finał OKC - Raptors. ???? Wtedy cały dobytek na OKC.


Wypowie się ktoś na temat under 222,5 pkt? Typ bardziej na przeczucie. Poza tym po prostu nie wierzę aby był kolejny tak zwariowany mecz z kwartą typu 78 pkt. Stawka już jest tak wysoka, że ciężko mi w to uwierzyć. Z drugiej strony tak jak pokazało Portland i OKC najlepiej zbić GSW ich własną bronią. Czyli ich &quot;przerzucić&quot;. ;) Ktoś coś?
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Sam gralem Undery wczesniej ale w game 3 juz over a to dlatego ze linia wystawiona wysoko.Dzisiaj undera bym nie gral OKC to potwor w ataku a Warriors musi dotrzymać im kroku a wiec odradzam bo może sie skończyć na 240 punktach.
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Ja dzis proponuje typ na zawodnika, ktorego dzis nie powinno byc na parkiecie.

D.Green zaliczy double double @ 1.65⛔
betano

Green byl w mojej ocenie najgorszym zawodnikiem poprzedniego spotkania i nie chodzi tu tylko &quot; jajecznice&quot;. Z nim na parkiecie GSW przegrywali najwieksza iloscia punktow. Fatalna skutecznosc 1/9 z gry. Dzis oczy wielu ludzi beda skierowane na niego. Nie wiem czy zagra drugi tak fatalny mecz. Sercem jestem za OKC, ale uwaxam ze Greena stac na DD. Pod koszem walczy, dobrze broni, a przymierzyc tez potrafi
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Kolego Twoja analiza to jakieś widzimisie i do tego sam widzisz że Warriors mają problemy ale grasz na nich bo potrafią w ważnych chwilach włączyć wyższy bieg...
No i co w tym dziwnego? Akurat zgadzam się z kolega ze Warriors potrafia w trudnych chwilach odpalic maszyne tak ze z Oklahomy nic nie zostanie wiec nie wiem czemu sie tego uczepiles.
 
L 63

l7

Użytkownik
Po prostu: OKC gra fajnie JAK NA SIEBIE, a Golden State POKI CO gra ponizej swoich mozliwosci, co moim zdaniem ma przelozenie 60-40 dla GS jezeli chodzi o szanse awansu na dzien dzisiejszy
 
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Tak powiadacie ? kurs z 5.00 na 2.10 spadł na awans OKC.. Durant i Westbrook zaczęli wkońcu czuć siebie a RW wkońcu zaczął się rozglądać a nie ślepo na kosz rzucać, Adams zapora i gramy dziś OKC @2.10 ✅✅✅
i OKC 26 lub więcej @51.00 za pare złotych ???? ⛔ TAK BLISKOOOOOO ????
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA Play-off&#39;s
Spotkanie: Golden State @ Oklahoma
Godzina: 03:00
Typ: Draymond Green nie zaliczy double-double
Kurs: 1.66 ✅ e: jak się okazuje, wczoraj był dostępny w kursie 2.25 na Betano ;) ✅
Bukmacher: Bet365

Analiza:

Dzisiaj na szybko i bez rozpisywania sie, zeby kazdy mial okazje zarobic. Na ten mecz mialem tez inny typ po wyzszym kursie, ale stwierdzilem, ze lepsze jest pewne 66 punktow.

Napisze krotko - w mojej ocenie kurs powinien oscylowac w grannicach 1.3 na ten typ. To jest raczej nieporozumienie. Do tej pory w trzech meczach serii z Thunders, Green ani razu nie uzyskal double-double, nie byl nawet blisko. Fani NBA wiedza jak duze problemy ma ze soba, a konkretnie z zawodnikiem Oklahomy - Adamsem. Za ostatni niesportowy faul grozilo mu nawet zawieszenie na dwa mecze. Problem mentalny jest widoczny i moze ciazyc druzynie, stad nie jest pewne, czyy dzisiaj Green dostanie duzo minut, ktore do tej pory lapal z automatu.

W serii z Portland zdarzylo mu sie co prawda zaliczyc double-double, ale wszystko bylo &#39;na styk&#39;. Co wiecej, grajac swiietny bodaj ostatni mecz w tamtych pojedynkach, potrafil rzucic prawie 40 punktow, a mimo too double-double nie zaliczyc. Jedyna szansa to dla niego moim zdaniem zbiorki + punkty. OKC grajjac ponownie na wysokiej skutecznosci moze nie dac okazji na zbyt wiele zbiorek. W ataku podraznieni ostatnim niepowodzeniem Thompson i Curry wezma wiekszosc gryna siebie, co da mniej pola do manewru Greenowi z pu ktami i asystami.

Podsumowujac, jak dla mnie perelka na miare mojego ostatniego typu z Channingiem Fryem. Kurs co prawda nie powala, ale moim zdaniem naprawde warto w to zaiinwestowac wiecej $$. Powodzenia ;)


Powyzej moje z typow dnia. Do tego polecam i lekko wchodze w over 23.5 Klaya Thompsona 1.90 w Bet365 . Zwyciezcy konkursu trojek nie wypada drugi raz z rzedu trafic 2/8 z dystansu. Mysle, ze on i Curry dzisiaj pograja i zapunktuja zdecydowannie lepiej
✅ / e: świetna passa w NBA trwa, mam nadzieję, że ktoś grał ze mną od jakiegoś czasu i również dorobił sobie dodatkowe pensje ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
V 1,1K

viren

Użytkownik
Cleveland -12,5 2,12 Unibet

Co do zasady w play off NBA jest metoda gwarantujaca zarobek i to juz od kilku lat.

Graj na zespol LeBron Jamesa cokolweiek by nie grali w podstawowym to w play off biora sie na powaznie do roboty. I na ogol zamiataja wszystkich, przynajmniej na wschodzie nie ma dla nich konkurencji. I juz pieniazki same wpadaja

Tutaj mamy remis po 4 meczach 2-2 ale

1. Toronto jest jednak troche lepszym zespolem niz gwalcone jastrzebie, pieczone kroliki i inny kryl ktore przeszly w pierwszej rundzie, tez juz dwie rundy przeszli i w regularnym mieli tylko jedna wygrana mniej.

2. Toronto jednak to co pokazuje to glownie u siebie, tylko Paul George wyrwal im jeden mecz na ich parkiecie, ale odrobili to z nawiazka. Na wyjazdach, a juz szczegolnie w Cleveland, nie podskocza goscie. To u siebie Biyombo fruwa, DeRozan w koncu sie ogarnia, gra idzie

3. No gdziez personalnie Toronto do Cleveland. Niby jest 2-2 ale Cleveland wygrywa kiedy chce, na wyjezdzie lekko odpuscili, kiedy przyjdzie decydujacy moment Toronto stanie, Cleveland odjedzie. Tak jak w poprzednich rundach. Toronto moze wlasnie dlatego wygalo oba mecze u siebie bo pisaliscie - inne fora tez - ze to kolejna ofiara do polyku na 4-0, Cleveland idzie po rekord play off. I macie

Ale wazne gry bez obaw. To bedzie kopia meczu 1 czy 2. Wystarczy ze Cleveland na powaznie podejdzie do sprawy, a Toronto straci na wyjezdzie 2/3 swoich atutow czyli uskrzydlajaca domowych zawodnikow publicznosc

Aha i zapomnialem. To Toronto sie psztykalo zeby nie dostac u siebie, grali pod presja i uwaznie, bo mieliby po zawodach. To wcale nie jest tak,ze teraz presja na Cavaliers itp.

W koszu lepsze zespoly wygrywaja, kiedy chca, nie ma przypadku, to nie pilka czy hokej, jest wystarczajaco duzo czasu zeby wyzsi, silniejsi, zwinniejsi ludzie po prostu wiecej razy zaniesli pilke do kosza i ja wlozyli, jak nie wpada z dystansu

To Toronto teraz sie czuje jak kierowca po 16 godzinach uwaznej jazdy. Cleveland mogli grac na pol gwizdka, tragedia sie nie stala
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Biyombo under 19,0 zbiorek i punktow @ 1,85 U.nibet ✅

Z nudów znalazłem takie coś-podobno dziś wraca Valanciunas=mniej minut dla naszego bohatera.(W b365 taka sama linia+dodatkowo asysty!!)Bez lania wody
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
quintana 425

quintana

Użytkownik
Cavs/Cavs @1,4 Bet365✅✅

Na szybko. Bardzo przyjemny kurs do dubelka z overem 3,5 w NHL. Nie ma co się rozpisywać, dzisiaj Kawaleria przejedzie się po Dinozaurach i nie bedzie co zbierać. Mamy 2:2 i koniec żartów.

// Ogólnie polecam te overy, kursy ponad 1,25, a do kombinacji miodzio i rzadko nie wchodzi
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Ja spróbuję zagrać na następnym mecz takie zdarzenie, że Thunder wygrają mecz i w meczu będzie więcej niż 220.5pkt po kursie 6.75 w Unibet. Oglądając dwa ostatnie mecze mam wrażenie, że Warriors mogą przegrać u siebie kolejny mecz a Thunder zakończą serię. Jak widać Thunder są głodni wygrania i duet Westbrook-Durant grają jak do tej pory w tej serii świetnie, więc dlaczego mieliby przegrać kolejny mecz skoro już teraz mogą zakończyć serię. Warriors mają swoje problemy i nie potrafią zagrać tak jak w sezonie regularnym a właściwie nie mają pomysłu jak tu ugryźć tą OKC. Curry chyba do końca nie jest zdrowy, Green kompletnie zawodzi a sam Klay może nie wygrać im tego meczu nr5. Westbrook wreszcie gra tak jak od niego oczekiwano. Durant też świetnie plus fenomenalny Adams który odwala kawał dobrej roboty i reszta graczy, więc dlaczego mieliby nie wyrwać wygranej w Oracle Arena tak jak w meczu nr1 ? Wydaję mi się , że to bardzo możliwe tym bardziej, że Curry chyba nie jest w stanie zagrać i wrócić tak jak w dogrywce z Portland. Typ powyżej bardzo możliwy obie ekipy dużo rzucają, Goście na pewno będą przyśpieszać grę a Warriors jeżeli chcą jeszcze zagrać w wielkim finale to muszą poprawić swoją grę a wtedy też sporo rzucą. Typ warty gry tym bardziej, że kurs jest znakomity, patrząc na dyspozycję obu ekip w ostatnich meczach. Oczywiście może być tak, że Kerr wymyśli coś i to coś sprawi odrodzenie pogrzebanych przez większość ludzi ekipę Wojowników i w sumie mam taką nadzieję, jednak rozsądek podpowiada, że to może się już teraz zakończyć.
 
T 4

tomson_112

Użytkownik
moim skromnym zdaniem powyzszy typ ma sens ???? glownie dlatego, ze 220pkt powinno pasc na bank, w 7 meczach miedzy soba w tym sezonie zdobywali srednio 222,7 pkt w ktorych pokrywali ta linie 4/7. GSW skutecznosc u siebie powinni podniesc, bo gdzie jak nie u siebie, a typ na OKC win raczej prosty od tego blowoutu w 1 meczu z SAS graja swietnie, nie wierzylem w nich w poprzedniej rundzie przyznaje, ale cos tam sie zmienilo sa w gazie taki kurs biore z przyjemnoscia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
quintana 425

quintana

Użytkownik
Oj dzisiaj raczej daje małe szanse OKC. Trzeba przyznać, że mimo iż grają naprawdę fajnie, to dzisiaj Wojownicy postawią wszystko na jedną karte z nadziejami, że wynik serii można jeszcze odwrócić. Splash Brothers i reszta zepną tyłki i przejadą sie po Oklahomie. Wiadomo jakim handicapem jest własna hala, co dzisiaj pokazało Cavs. Pierwszy mecz w Oakland to był wypadek przy pracy, będzie powtórka z game 2

Warriors -7,5 @1,9 Bet365✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
O 9

otsochodzi

Użytkownik
Wojownicy pewnie postawia wszystko na jedna karte, ale grajac z nozem na gardle, wystarczy ze zaczna ceglic 3-ki Curry z Thompsonem, jak we 2 ostatnich meczach oprocz 3q w game 4 klaya, i wtedy zacznie sie robic mega nieciekawie dla nich. Dla mnie bd to mega wyrowany pojedynek, OKC rozpedzona gdzie wszystko funkcjonuje genialnie, westbrook, chowa Currego jak chce w tej serii, KD swietna obrona i dobrze w ataku, reszta zadaniowcow wspina sie na wyzyny swoich umiejtnosci, kto by sie spodziewal ze taki robertson moze byc x-factorem w ostanich meczach. Jesli nie obudzi sie line up smierci i nie zagra jak w najlepszych meczach RS, to w takich dysproporcjach kursow, to grzech nie grac na OKC. Bukamcher bet365.

Oklahoma win 3.75 1/10
Oklahoma +7 4/10
 
K 6

klolk199

Użytkownik
A ja pójdę w całkiem inną strone , jak wiemy są to PO a te rządzą się swoimi prawami , skoro GSW potrafiło się spiąć i pobić rekord Chicago , to dlaczego mieliby się nie spiąć i nie wygrać serii z wyniku 1-3 ?! Dobrze wiecie ze są w stanie dokonać niemożliwego , dzisiaj grają u siebie , tutaj nie będzie innego wyniku jak wygrana Warriors , są poprostu drużyną lepszą .

Mój typ :

Golden State Warriors -7 @1,90
Bet365

oraz

Golden State Warriors wygrają serię @3,35

Bet365

Polecm grać typ na serię , dlaczego ? Dlatego że jest Value , a wyższego kursu juz napewno mieć nie będziecie ! Go Warriors ! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom