>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
uefowillcox 796

uefowillcox

Użytkownik
Hawks win 2.05 ⛔ W pewnym momencie meczu Atlanta prowadziła 16toma punktami. Porażka w dogrywce.
Heats win 2.25 bet365

Sytuacja taka : 2:1 dla drużyn na które stawiam po trzech spotkaniach. Moim zdaniem i Atlanta i Miami będą chcieli rozstrzygnąć rywaliAcje w piątym spotkaniu, na swoim parkiecie. Do tego potrzebne są zwycięstwa w 4 serii na wyjeździe. Atlanta i Miami mają lepszy roster od swoich przeciwników, ponad to u Celtów i w hornets kontuzje ważnych zawodników z s5.

To tak na szybko, bo trzeba cos kimnąć przed meczem :

Atlanta moim zdaniem lepszy zespół. Szerszy skład, z bardzo solidnymi podkoszowymi. Boston Celtics - zespół, który jakoś tak od odejścia Davida Lee stracił rytm. Wypada Avery Bradley - bardzo dobry obrońca na pozycji nr 2, ale też skuteczny shooter. Myślę, że dziś sam Thomas tego nie pociągnie, ciężko, żeby dwa razy z rzędu wyszły tak samo dobre mecze. Okej, może pomóc Crowder, zaskoczyć Turner, Sullinger, czy Smart, ale według mnie to będzie za mało. Hawks będą chcieli wziąć ten mecz, na pewno zmotywowani wyjdą podkoszowi - Horford i Millsap, którzy w meczu nr 3 nie popisali się. Dodatkowo, z rotacji Bostonu wypada Olynyk, rezerwowy center. Jakby coś to Horford ma jakieś problemy z kroczem, ale jest &quot;probable&quot;, stąd zakład może być trochę ryzykowny, ale wierzę, że nie powinien wypaść, a nawet jak wypadnie to Atlanta sobie poradzi.

Generalnie z tych dwóch zdarzeń, które podałem, jeśli nie wejdzie przynajmniej jedno to będę mocno zaskoczony. Jutro Analiza Heatsów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 0

pyskatysqrviel

Użytkownik
Tez dziś idę w stronę Hawks betathome dają za win 2.02 wiec grzech nie brać... Ogólnie oglądałem wszystkie spotkania i Atlanta jest o wiele szersza ekipa z lepsza jakością game 3 dałem na Celtów wierząc w Thomasa i jak wiemy nie zawiódł, ale bić dwa razy się nie zdarza i dziś Jastrzębie solidniej pokryją no i jemu już tak nie będzie wpadać. Serce mówi Celci rozum Jastrzębie i dziś posłucham rozumu
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co sądzicie o typie na dokładny wynik Spurs - Grizzlies 4-0? Bet365 daje aż 1,83. Zastanawiam się od rana czy nie położyć większej kwoty na to.
Teoretycznie nie ma prawa się tu nic wydarzyć, w takim składzie jak obecnie Memphis nie nadają się do PO, gdyby sezon potrwał z 5 gier więcej to na ich miejsce z pewnością wskoczyliby Utah Jazz. Mike Conley i Marc Gasol obaj skończyli już występy w tym sezonie. Ten jeden mecz mogą urwać chyba jedynie przez nieuwagę Spurs. Tylko czy tak poukładana ekipa pozwoli sobie na jakąś chwilę nieuwagi na tym etapie rozgrywek? Nie sądzę, tym bardziej że San Antonio słyną z tego że cenią sobie odpoczynek między grami i z pewnością będą chcieli zakończyć serię jak najszybciej i przygotować się do półfinału z Oklahomą, którzy też najpewniej szybko uporają się z Mavericks. Niemal każdy typuje tu max jeden mecz dla Grizzlies, co w mojej opinii i tak będzie sporą niespodzianką. Co sądzicie?
✅✅✅
No i opłaciło się, tydzień czekania, cztery mecze i po sprawie :cool: Troszkę było nerwów w G3 ale to się nie mogło inaczej skończyć. Dzięki Quintana za upewnienie mnie że warto było zagrać.
✅✅✅
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
✅✅✅
No i opłaciło się, tydzień czekania, cztery mecze i po sprawie :cool: Troszkę było nerwów w G3 ale to się nie mogło inaczej skończyć. Dzięki Quintana za upewnienie mnie że warto było zagrać.
✅✅✅
Tutaj nie mogło być inaczej.

Na dzisiaj świetnie wygląda kurs na Cavs, ale ja odpuszczę i mam swoje powody. Trzeba pamiętać, że NBA to jeden wielki biznes, gdzie najbardziej liczą się pieniądze, a co je zapewnia? - kolejne mecze w i to najlepiej u siebie. Wyobraźcie sobie ile osób przyjdzie na mecz w Quicken Loans Arena, aby obejrzeć ostatnie spotkanie w serii, oczywiście jeżeli Detroit dzisiaj wygra. Wiem, że to naciagana teoria spiskowa, ale mam swoje powody tak uważać, ponieważ co roku zauważam takie przypadki. Finały bodajże 2014 rok Heat - Spurs, gdzie obserwowaliśmy 7 spotkań. Oglądałem każdy mecz i zawsze sędziowie pomagali drużynie, która wygrywała, mimo, że w poprzednim meczu przyszli przegrani mieli znaczą przewagę. Naciągane, ale ja nie gram. Pewnie wygrają na luzie i mnie zabiją osoby, które się moją analizą zasugerują.

A tak bardziej koszykarko. Pistons zrobią wszystko aby wygrać dla kibiców. Skład mają świetny, w pierwszym meczu nawiązali walkę, ostatnio też nawet bo -10 to nie jest tak dużo w NBA z przyszłym mistrzem konferencji. Cavs podejdą do tego meczu na luzie, a Pistons sie zepną, przecież to moze być ich ostatni mecz w tym sezonie.

Blisko było, a troszkę naciągana wygrana
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Golden State jaki kabaret.
W piatym meczu mozna smialo polowac na zwyciestwo Houston. Golden State to zjawisko jednosezonowe, i tak wygrali tytul dzieki furze szczescia, probowali w tym sezonie dokupic pomocnikow i utworzyc druzyne w stylu Cleveland do pomocy Curryego ale to starczy tylko na sezon zasadniczy.
Slawa Bykow musi pozostac nienaruszona, nawet jesli rekord zwyciestw w sezonie zasadniczym zostal pobity
Nawet ja nie sadzilem ze wyloza sie juz na pierwszej mozliwej przeszkodzie, choc od poczatku bylem pewien ze rywale im odpuscili w rundzie zasadniczej.
I to czy Curry zagra, czy nie, jesli nie to fanboje beda sobie tlumacz\yc &#39;gdyby nie kontuzja&#39;. Ta jasne
Game 5 juz ostrzymy sobie zabki na Houston. Kurs powinien byc w okolicach 6 jesli Houston dzis wygra a 10 jesli Goldeny wyciagna. Ale raczej po dzisiejszym meczu 2-2
 
U 0

Usunięty użytkownik 118192

Gość
Postawione na Live po kursie 3.1 bwin Houston po połowie z GSW. Może viren trochę przesadził, ale Houston bardzo dobrze wygląda. Po takim kursie nawet bym nie ryzykował grać, gdyby nie to że Curry chyba już dzisiaj nie zagra po tym poślizgnięciu. Ryzyko warte świeczki, bo Rakiety będa jeszcze bardziej zmobilizowane.
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Cześć, cześć. Co dziś tak słabo na powyzej/poniżej jeśli chodzi o sumę punktów w meczu OCT? 205 powinni z palcem wrzucić? Patrząc na ostatnie spotkania?
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Analiza meczu 26.4.2016.
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Data: 26.4.2016/godz: 4:35
Spotkanie: Blazers-Clippers
Typ:Clippers
Kurs: 1.71
Buk: bet365
Analiza: Ostatnie typy fatalne.Dziś myślę że nie pomylę się i drużyna Clippers wygra mecz w Portland.Po prostu nie wierzę żeby kolejny tak słaby mecz zagrali Redick czy Griffin. Kolejną sprawą jest to że star duet z Blazers czyli Lillard i C.J.McCollum nie zagrają tak świetnych zawodów co ostatnio no i to samo tyczy się Plumlee co ostatnio przycmil nie tylko Griffina ale także i Jordana w walce na tablicach (21 zbiórek!). Liczę na usprawnienia Doca Riversa i na zwycięstwo gości.Ten typ trafi do konkursu jak nie zapomnę jak ostatnio z OKC siadlo a nie opublikowałem bo za późno ludziska dajecie typy na kolejne dni.Nie po raz pierwszy zresztą.Dziś moje urodziny więc dlatego znów mam kasę na grę ????
 
A 97

analyst

Użytkownik
Typy tylko i wyłącznie na podstawie wystawionych kursów.
Charlotte-Miami 2 @2,11 pinnacle
W ich ostatnim ich meczu na parkiecie Szarlotek, gospodarze wygrali aż 96:80. Kurs na nich wynosil wtedy średnio 1,65. Mimo takiej wygranej w dzisiejszym meczu kurs na nich wynosi średnio 1,75. Buki się tutaj nie mylą
Analogiczna sytuacja jest w meczu Portland-Clippers 2 @1,61 pinnacle
W ostatnim meczu na parkiecie Portland zwyciężyli gospodarze w stosunku 96:88, kurs na nich wynosił średnio @2. Po tym zwycięstwie dzisiaj mamy kurs który wynosi średnio 2,40.
Zaufam Vegas w tych przypadkach
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie, Oklahoma-Dallas Under 206,5 1,90 jak dla mnie pewny bet, co o tym myslicie? na ostatnie 5 spotkan w oklahomie tylko raz zostala przekroczona linia 200pkt z dallas.

Portland- clippers under 206,5 1.90. Myslicie ze dzisiaj spotkania beda underowe?
 
tsigalko 356

tsigalko

Użytkownik
Ciężko dzisiaj typować overy/undery
Clippers u siebie - 220 i 203 ptk w meczu
Mecz w Portland - 184 ptk
(over 197 płacą @1,40) ⛔!

Mecze w Miami - 214 i 218 ptk
Mecz w Charlotte - 176 ptk.
(over 186,5 płacą @1,38) ⛔!!!

Mecze w Oklahomie - 178 i 169 ptk
Mecze w Dallas - 233 i 227 ptk
(over 197,5 płacą @1,40) ✅
Ostatni raz toleruję suche typy w Twoim wykonaniu. Następnym razem post pójdzie do kasacji. Dział to miejsce, gdzie wypada dodać choć kilka słów uzasadnienia do swojego typu. Suche typy możesz podawać w dziale &quot;kupony&quot; [Anderson]
/// OK
 
Z 0

ziomaly2

Użytkownik
Portland- clippers under 206,5 1.90. Myslicie ze dzisiaj spotkania beda underowe?
Tutaj obstawianie UNDER/OVER to jest moim zdaniem loteria. Te ekipy moga smialo zrobic 230 w meczu, albo grac underowo jak ostatnio, az za underowo jak dla mnie no ale to jednak jest PO.
 
P 441

polish.hammer

Użytkownik
No i co Heat cos znacza na wschodzie ? Nie ! Bez Batuma dostaja bencki 2x ! Teraz to Boobki sa faworytem !
Clipers z CP3 czy bez jacys &quot;starzy i lewi&quot; sa. Lewy to Grifin i Jordan ! Jak CP3 odpada, to z Riversem wylapuja 4-2 &quot;w ryj&quot; i mam nadzieje ze Rivers&#39;y dostana kopa &quot;w jape&quot; i zrobia szybki wyjazd z miasta aniolow. Bo Austin Rivers to nie zasluguje nawet na miano 3 rozgrywajacego w zadnym team&#39;ie NBA !
Boston vs Atlanta : ten pojedynek pokazuje nam jak zmienny jest &quot;bambus&quot;. Na Atlante strach grac, a Boston jest za cienki wiec odpuszczamy !

Dzis Toronto vs Indiana. Trzeba wjezdzac w Indiane win i handicapy. Analiza pozniej . ;)
 
monta-ellis11 587

monta-ellis11

Użytkownik
Panowie czy kurs 3.60 na Indiane to nie jest jakas zalegla paczka od Swietego Mikolaja?
Toronto gra fatalnie. Widac ze bez formy DeRozan. Lowry ma tylko przeblyski. Lawka zawodzi, a najlepszy do tej pory gracz Raptors w fazie PO czyli JV ostatnio zostal zgluszony.
Indiana rowniez dupy nie urywa, ale ich lider jest w formie, a ostatnio Hill i Mahinmi zagrali bardzo dobre zawody. Ellis zawodzi, ale pamietajmy, ze on czesto lubil grac z Toronto i to wlasnie z nimi rzucal duzo punktow. Defensywa na naprawde dobrym poziomie, no i Vogel niezly taktyk
Co myslicie?
 
K 6

klolk199

Użytkownik
A ja Wam dobrze radze , nie piszcie głupot , ostatnie 3-4 posty to głupoty ,
Miami gorsze od Szerszeni bo przegrali na wyjezdzie ? Stuknij się chłopcze w beret , Miami bez Bosha wiec nie pisz ze przegrali z Hornets bez Batuma , kolelne bzdury ponizej to faworyzowanie Indiany .. Pod jakim względem , wygrali 1 spotkanie w Toronto , tyle by było dobrej gry a raczej słabej gry Raptors ???? Dzisiaj bedzie zwycięstwo dinozaurów , nie pomoże sam PG , reszta gra słabo , zachęcam do grania handi w stronę Toronto !! -6,5 @1,83 Bet365
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Z calym szacunkiem Indiana to tylko Paul George, w pierwszym meczu mu wchodzilo wszystko i Toronto tradycyjnie spalili sie jak Piotr Zyla w Bischofshofen
Powoli Raptory odzyskuja kontrole, lubi niespodzianki ale znowu musialby byc teatr jednego aktora, Toronto ma troche wiekszy potencjal i chyba ale niestety dzis wygra
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Cala tajemnica ostatniego meczu Indiany to jest to ze Toronto ogarnelo i wiedza, ze sobie poradza. Pojechali do Indiany odrobic przewage parkietu, udalo sie to zrobic za pierwszym razem i juz sie nie rozbijali.
Drugiego takiego meczu jak Game 1 nie bedzie. Georgowi wchodzilo wszystko, a Toronto sie spalili. Dzis ich stluka
Duzy handikap na Toronto bym wial, tak jakies 12-14 punktow
Toronto -12,5 3,18 Bet at Home
Poa tym pierwszy mecz mogl byc zaaranzowany bo kilka dni wczesniej Toronto &#39;niespodziewanie&#39; stukknelo Indiane walczaca o play offy majac pewna druga lokate. Wszystko juz wrocilo do normy, w kazdym sensie i wymiarze
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
Toronto-Indiana DeMar DeRozan poniżej 22,5 pkt. ostatnio rzadko przekracza linie 20pkt? mysle ze mecz bedzie underowy co o tym myslicie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom