>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoffs 2016

Status
Zamknięty.
vinchenso 1,4K

vinchenso

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina: 03:30
Spotkanie: Houston - Golden State Warriors
Typ: -3.5pkt Golden State
Kurs: 1.7
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Najskuteczniejsza w historii drużyna (pobity rekord wygranych z sezonie zasadniczym Chicago Bulls),w pierwszej rundzie mierzy się z Houston.
Dwa pierwsze mecze wygrali 104-78 i 115 - 106.
Pora na spotkanie wyjazdowe. Wg mnie nawet na wyjeździe nie dadzą szans rakietom.
Golden State zechcą jak w poprzednim sezonie, wygrać w pierwszej rundzie 4-0.
To są play offy i warto szybko zakończyć rywalizacje ze znacznie gorszym przeciwnikiem, aby odpocząć przed rywalizacją w 2 rundzie z Clippersami, którzy na pewno się postawią.
Jeżeli spojrzymy na konfrontacje Houston i Golden State, to zobaczymy serię 7 wygranych z rzędu mistrzów NBA: 14 punktami, 22pkt, 20pkt, 4pkt, 13pkt, 26pkt, 9pkt. To nie dziwi biorąc pod uwagę to, jakich w składzie fantastycznych mają graczy... Ostatnio najlepszy z nich Stephen Curry nie zagrał,mimo to nie przeszkodziło im w wygranej. Z tak szeroką ławką ... Igudala i Livingston zrobili swoje.
W środę Curry powiedział, że biorąc pod uwagę jak się czuje prawdopodobnie nie zagra, ale jutro może być inaczej. Element zagrywki, warto trzymać przeciwnika w niepewności. Trener Kerr twierdzi natomiast, że nie ma powodu, aby ryzykować, jeżeli lider nie będzie w pełni sprawny, bo mają 2 wygrane zapasu. Wygląda na to, że musimy wziąć kolejną nieobecność Stephena pod uwagę.
Patrząc jednak na brak współpracy liderów Houston Hardena i Howarda oraz fakt, że ten ostatni został zneutralizowany (tylko 12pkt i 10zbiórek) przez Boguta, Ezeliego i Speightsa, zdecydowałem się typować,ale jednak bezpiecznie -3.5pkt.
Pod koniec października Golden State grało na wyjeździe z Houston bez Currego i wygrali 4pkt...
Jeżeli to wygrają, będzie 3-0 i Curry będzie mógł w 4 spotkaniu dalej odpoczywać, najwyżej zakończą rywalizacje po powrocie na parkiety GSW...

Jak pomogłem kliknij &quot;dzięki&quot;
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Panowie nie ma co się pchać w jakieś overy.OKC z małym minusowym handicapem i tyle.Czy jest ktoś kto myśli że Dallas ma szansę powalczyć?Moim zdaniem OKC dzisiaj łatwo.Zgadzam się co do Toronto też idę w ich stronę a jeśli dziś wtopią to kolejny mecz już bardzo mocno.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ja dzisiaj wbijam w Thunder. G2 uznaję po prostu jako zwykły wypadek przy pracy. Durant 7/33, Adams z dobitką już po zegarze... przede wszystkim nie wierzę, aby KD zagrał ponownie na tak beznadziejnej skuteczności. Oczywiście Rick Carlisle to świetny coach i można było zakładać, że Mavs mimo problemów wywalczą jeden mecz... ale naprawdę nie wykluczam sytuacji, gdy Oklahoma po powrocie do domu będzie myślała o zamknięciu serii w G5. Spójrzmy na problemy, z jakimi muszą radzić sobie Mavericks - Dirk questionable, okej, podobno czuje się dziś już dobrze, ale ma swoje lata, więc nie wiem czy nie odbędzie się to na zasadzie poświęcenia wobec problemów kadrowych. Deron i Barea game-time decision, David Lee także questionable... zaraz dojdzie do tego, że w S5 zobaczymy Charliego V albo Salaha Mejriego ????. Felton to dobry zawodnik w ofensywie, fajnie gra 1vs1, ale w defensywie stoi słabo, zresztą, nie sądzę, aby OKC nabrali się na niego po raz drugi - zwłaszcza, jeśli nie zagra Williams, gdzie możliwości odegrania będą ukrócone. Thunder miażdżą Mavericks głębokością kadry, atletyzmem i sądzę, że będą chcieli zrehabilitować się za klęskę w G2. Mavs będą starali się zapewne zwalniać, ale OKC powinno zależeć na zmaksymalizowaniu tempa, bo zwyczajnie są w stanie zabiegać Dallas. Moim zdaniem dzisiaj na parkiet wchodzą na pełnej i rozstrzygają mecz do przerwy. Poza tym sądzę, że wywiozą dwa zwycięstwa z Teksasu, bo drugi tak słaby mecz jak w G2 w tej serii po prostu nie powinien im się zdarzyć.

Oklahoma City Thunder -5,5 HT @ 1,9 ✅
Uni
OKC/OKC @ 1,62 ✅
Bet365
W całorocznym zapewne będzie podobna linia, ale trzeba będzie poczekać do wrzucenia spotkania na live, bo 365 nie wystawia zakładów HT w zakładach przedmeczowych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
Williams OUT Nowitzki i Barea nadal Questionable - to się nie może skończyć inaczej jak blowoutem.
OKC -7,5 @1.80 Bwin✅✅✅
OKC -3,5 do połowy @ 1,72 Bwin✅✅✅
______
Ellis gra i kursy lekko podskoczyly
Toronto Raptors Win @1.91 Bwin✅✅✅

Toronto, GSW, OKC @ 3.16 Bwin⛔⛔⛔
GSW pierwsza połowa porażka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kamyqq 7

kamyqq

Użytkownik
GSW 6 celnych trójek w meczu pod nieobecność Stefana. Co tu dużo mówić, gdyby jego kontuzja była poważniejsza Harden i spółka mogliby zrobić największą niespodziankę tego sezonu.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Teraz zaczniecie pisać że mają szansę a jest to dość oczywiste pod nieobecność Stephena ta seria mogła by trwać nawet 7 meczy.Rockets wczoraj fuksem końcówka ale 4 mecz bez Currego może dac kolejną wygraną Rockets.Ja wiedząc o kłopotach z kostką Currego dałem na awans Rockets przy kursie 51 na William Hillu.Jeszcze coś.Powtarzam się ale co tam.Na majstra za drobne polecam Thunder i Cavaliers i Heat. Może i Spurs ale kurs za mały narazie.W serii z OKC wzrośnie jestem przekonany.
 
verno 714,6K

verno

Znawca - Hokej
Curry odpoczywa i GSW tonie ???? a tak serio, nie ogladalem calego meczu tylko 1 kwarte i jedyne co widzialem to brak pomyslu na gre GSW i ta 1 kwarta zawazyla bo widzialem ze potem jakos weszli w rytm w miare rowne te kwarty a do tego dobry mecz brodacza czyli poprostu na swoim poziomie ????
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Panowie jak zapatrujecie się na dzisiejsze mecze Clevland i San Antionio? W dubelku mamy kurs około 1,7, zastanawiam się jednak jak duże szanse ma Detroit coś ugrać? Nie widziałem dwóch pierwszych meczy, a po wyniku stwierdzam, że Clevland wcale tak kolorowo nie miało
 
T 13

trafimow

Użytkownik
Panowie jak zapatrujecie się na dzisiejsze mecze Clevland i San Antionio? W dubelku mamy kurs około 1,7, zastanawiam się jednak jak duże szanse ma Detroit coś ugrać? Nie widziałem dwóch pierwszych meczy, a po wyniku stwierdzam, że Clevland wcale tak kolorowo nie miało
Widziałem pierwszy mecz i Detroit wchodziło dużo trójek toteż utrzymywali się wysoko. Drugiego niestety nie oglądałem.
 
P 0

pyskatysqrviel

Użytkownik
Oglądałem obydwa spotkania i sam zagrałem dziś Cavs. Cavs spokojnie kontrolują ta rywalizacje a wg mnie dziś na wyjezdzie zaczną od początku mocno żeby szybko wybić z głowy gospodarzom nadzieje na zwycięstwo.

Zagrałem także Boston na win, u siebie musza dziś pokazać pełnie swoich możliwości no i Thomas musi w końcu pociągnąć ta ofensywę... Pytanie tylko brzmi na ile mu pozwolą Jastrzębie bo póki co swietnie go trzymają na niskim procencie.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Też widziałem obydwa mecze i powiedziałbym Cavs tak na 70%. Detroit było dosyć mocne w RS na swoim parkiecie, w tym można by upatrywać ich szansy, ale to jednak Cavs rozdają tu karty i jak zagrają tak jak w G2 to easy win dla nich.
Co do Bostonu to jednak braki Bradleya i Olynyka mogą mieć wpływ, trudno tu powiedzieć co będzie. Jednak w tym momencie Hawks wyglądają dużo lepiej. Tego spotkania raczej nie tykam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
A ja odważnie idę w Hawks. Przed rozpoczęciem play-offs naprawdę wierzyłem, że Celtowie po długiej serii będą w stanie awansować do drugiej rundy, tymczasem Jastrzębie konsekwentnie ich punktują. Niby G1 rozstrzygnięty zaledwie jednym punktem, ale był to efekt rozprężenia gospodarzy i agresywnej, wręcz heroicznej obrony Bostonu. Prawda jest taka, że bez Bradleya i Olynyka ofensywa cierpi, wydaje się wręcz, że Celtics nie mają pomysłu na sforsowanie bardzo dobrej obrony Hawks. Odnoszę nieodparte wrażenie, jakoby Isiah Thomas był fajnym zawodnikiem jedynie na regular. Kręcił dobre statsy, wielokrotnie ciągnął zespół, ale zawodnik z 1,75m wzrostu nie może być supergwiazdą stanowiącą o sile zespołu w PO, takiego gościa po prostu całkiem łatwo wyeliminować, no sorry, Iverson to to nie jest. Pragnę też zauważyć, że przez większą część sezonu to Jae Crowder był x-factorem Bostończyków, jednak chyba wciąż odczuwa skutki kontuzji kostki i nie wrócił do pełni formy sprzed urazu. Sullinger jest przestawiany przez parę Millsap - Horford, a Smart nie stanowi jakiegokolwiek zagrożenia rzutowego. Dochodzimy więc do sytuacji, ze Celtics w zasadzie nie mają kim postraszyć. Można sobie tłumaczyć, że PO to inna bajka, bo w serii przygotowujemy plan taktyczny na jednego konkretnego rywala i nie wiadomo czym może zaskoczyć Brad Stevens dzisiejszej nocy. Okej, ale nie widzę aspektu, w którym Stevens (widzę w nim wielkiego trenera w przyszłości) mógłby zaskoczyć Budenholzera, równie świetnego trenera. Atlanta ma wszelkie argumenty, aby rozstrzygnąć serię na swoją korzyść - komfort psychiczny, bądź co bądź, większą kulturę gry - piłka zwyczajnie lepiej krąży między zawodnikami Hawks, zawodników, którzy w trudnych momentach są w stanie pociągnąć zespół - nie mówiąc już o Horfordzie czy Millsapie - taki Teague, piaszczący przez większą część sezonu, w PO zaczyna grać świetnie robiąc naprawdę produktywne cyfry. Nie widzę powodów, aby cokolwiek miało tutaj się zmienić. Będę szczery - przed PO typowałem 4:3 dla Celtics po heroicznym boju w G7. Na tę chwilę Hawks nie mogą liczyć na nic więcej, jak 4:1... i to przy dobrych wiatrach.
Atlanta Hawks @ 2,35 ⛔
Bet365

Isiah co mi zamknął mordę to klękajcie narody ????. Po takiej pogoni niestety jest rozczarowanie, Jastrzębie wróciły z -20 i osiągnęli nawet prowadzenie w czwartej kwarcie... niemniej jednak - nie żałuję porażki i ani sekundy poświęconej na oglądanie tego spotkania. Czuć było playoffs, czuć było ogień na parkiecie. Naprawdę świetne widowisko.
Hawks przegrali ten mecz, mimo wszystko, pierwszą kwartą. Po prostu ją przespali. Gonitwa ich trochę wykończyła w końcówce być może zabrakło pary. Wiem, że wyciągną wnioski i najprawdopodobniej zagram ich ponownie w G4, bo momentami pokazywali jak wielką są drużyną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rasiak221 68

rasiak221

Użytkownik
G4 nie wypuszczą - to co pokazali w 3 kwarcie pokazuje, że są drużyną na miarę Finału konferencji - jestem tylko ciekaw kursów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
quattro 98

quattro

Użytkownik
Panowie warto dzisiaj znowu iśc w strone Toronto z lekkim handicapem? myśle że indiana bedzie chciala dzisiaj za wszelka cene wygrac po ostatniej porazce na wlasnym parkiecie.
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Godzina:two:05
Mecz: Dallas-Oklahoma
Typ:Oklahoma -5.5
Kurs:1.51
Buk:Unibet
Analiza: To co się stało w meczu numer 2 nadal nie moge uwiezryć jednak moja ulubiona drużyna w całym sezonie np była na minusie w czwartych kwartach! To coś niesamowitego biorąc pod uwagę na skłąd jaki mają. Dallas natomiast to drużyna która ma serce i jednego z najlepszych trenerów na świecie. A OKC ma chyba najgorszego coacha nawet gorszego od tamtego poprzedniego Scotta Brooksa. Jednak dziś po raz kolejny Durant i Westbrook postarają się sprawic łomot Mavericks. Wiem że to nie będzie łatwe więc zagram OKC -5.5 przy świetnym kursie na Unibecie. Nie jestem jednak przekonany do mojego typu jak ostatnio jednak w końcu Thunder muszą coś dla mnie zrobić ???? Typuje ich na mistrza już od dawna mimo Warriors, Spurs czy Cavaliers. Ale to moja drużyna od lat od pierwszego sezonu KD jeszcze w Seattle jak grali. Ten gość musi zdobyc majstra a jak nie w tymroku w Oklahomie kto wie może pożegna się z Russellem i powędruje do miasta w którym się urodził czyli do Waszyngtonu. Do boju OKC!
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Panowie warto dzisiaj znowu iśc w strone Toronto z lekkim handicapem? myśle że indiana bedzie chciala dzisiaj za wszelka cene wygrac po ostatniej porazce na wlasnym parkiecie.
Myślę nad tym i ja ;) Powinni wygrać, chociaż to będzie najbardziej zacięty mecz jak dotąd. Indiana jak teraz przegra to pojedzie do Toronto z wynikiem 1-3, więc to dla nich mecz o wszystko. Niemniej Raptors są drużyną lepszą, ja chyba zagram ich win, jeszcze do wieczora to przetrawię.
Edit:
A co myślicie o pograniu coś na OKC? Chyba odzyskali kontrolę nad serią, Dallas podmęczone, trochę drobnych urazów. Widzi mi się tu jakiś over bo OKC swoje rzuci a do obrony raczej się nie przykładają ze słabszymi rywalami, więc i oddadzą pewnie koło setki. Albo druga moja myśl OKC over 106.
Poza tym jak na live złapię w pierwszej połowie Toronto w kursie powyżej 2 to gram, marzy mi się coś koło 2,5 ???? Spodziewam się że Indiana dobrze wejdzie w mecz, grają u siebie być może po raz ostatni w tym sezonie i będą chcieli od startu zaatakować. Wtedy może uda się złapać dobry kurs na Raptors którzy moim zdaniem wygrają dziś. Argumenty takie jak przy ostatniej analizie, uważam Toronto za drużynę o niebo lepszą. Indiana to tylko George i może Ellis, który i tak zawodzi w tej serii jak dotąd. U przeciwników motywacji nie zabraknie, na pewno chcieliby w końcu pokazać że stać ich na więcej niż w ubiegłych latach. Ostatnie dwa sezony to rozdmuchane oczekiwania i zawód na całej linii. Czas wynagrodzić to kibicom i przejść pierwszą rundę.
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Charlotte Hornets - Miami Heat - 2 @2.39 ⛔⛔⛔ I znowu przestój...
Bukmacher:
Marathonbet

Po fatalnym pierwszym meczu Szerszenie już w drugim pokazały charakter. Nie było dominacji gospodarzy na tablicach, choć różnicę zrobiła skuteczność. Miami to zespół o wiele bardziej doświadczony, co pokazuje przebieg tej serii. Wielka szkoda, że nie gra Bosh, bo szanse na finały NBA byłyby znacznie większe. Niemniej jednak liczę, że tam się znajdą. Seria z Hornets powinna zakończyć się maksymalnie w pięciu meczach, a nie będzie niespodzianką szybkie 4-0. Dziś w nocy nie zagra Nicolas Batum i ciężko będzie go zastąpić. Zdecydowanie uszczupli to możliwości w ataku, a defensywa straci na jakości. Jeśli Bobki nie zagrają na jakiejś kosmicznej skuteczności zza łuku, Heat powinni podwyższyć prowadzenie.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
OKC - 3,5 + Miami Heat @3,08 @Bet365

Od razu mówię, że nie jest to mega pewny dubelek, już rozjaśniam.

OKC chce jak najszybciej skończyć serię, więc postara się dzisiaj spokojnie wygrać, aby dokończyć dzieło u siebie. Williams i Lee GTD, pewnie ten drugi zagra, a pierwszy ma małe szanse. Poprzedni mecz był całkowicie pod dyktando Oklahomy, dzisiaj będzie tak samo.

Miami oceniam 60/40 szans, kurs duży, wiec warto spróbować. Pierwsze dwa mecze to dominacja Miami, które grało przy świetniej skuteczności. Jestem ich kibicem od lat i nareszcie po odejściu LBJ ta drużyna gra fajnego kosza i moim zdaniem może w konferencji namieszać. Dodatkowym argumentem będzie brak u gospodarzy Batum&#39;a, czyli gracza uniwersalnego, który rzuci, poda i zbierze. Jednak wygrana Szerszeni mnie nie zdziwi, ale bardziej widzę dzisiaj 3:0 w serii.
 
K 139

kurczak-z-kfc

Użytkownik
Playbook Raptors leży i kwiczy. To co oni grają momentami w ataku pozostawię bez komentarza. Ale to jest NBA i zaraz nie zdziwię się jak będzie w drugą stronę. -15 to oni mogą odrobić w trzeciej kwarcie. Za drobne @6.75 na Óni za drobne można rzucić, a na pewny typ wygląda Raptors +11.5 @1.87
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
To racja, Pacers nie pozwalają na wiele. Raptors jacyś tacy spięci wyszli ogólnie. Zobaczymy, to są PO i pewne jest że będą walczyć do samego końca. Jak się nie uda to trudno, ja już zagrałem i jestem przekonany że przynajmniej skontruję w którymś momencie z zyskiem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom