>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2012

Status
Zamknięty.
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tak jak Jacques uważam, że Celtics mogą powalczyć, choć ja bym jeszcze poczekał, bo linia może wzrosnąć. Celtics od lat mają dziwną tendencję do przegrywania pierwszych spotkań wyjazdowych w PO dość wysoko by w kolejnym meczu powalczyć w close game czy nawet wygrać. Publika ostro ciśnie Heat, więc linia powinna pójść w górę, a jeśli nie pójdzie to wszyscy wiemy jak to się skończy.

Potwierdze jeszcze to, co pisało już kilka osób. RS a PO to dwie bajki.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
ja powiem szczerze, że po tym co zobaczyłem w g1, chodzi o ofensywę prowadzoną przez wielkiego Rajona R. to nie wiem czy postawię w tych playoffach jeszcze jakąś kasę na C&#39;s.. Oczywiście podobne fragmenty mieli w spotkaniach z 76ers.
Z drugiej strony jednak czy możliwe, aby dwa raz tak tragicznie zagrali w ataku pod rząd? Defensywa Heat to naprawdę nie było nic specjalnego, ale u Bostonu nie było żadnego ruchu, Rondo był pasywny, Pierce też, a Allen zamienił się w jakiegoś nieprawdopodobnego ceglarza. Myślę dlatego nad over 84 Celtics, bo chyba mimo tego powinni się poprawić znacznie.
dobra no to jedziemy:

Boston Celtics over 84,5 @ 1,86
Betsafe✅ no po takim meczu przynajmniej wiesz, że napisanie takiej dłuższej analizy ma jakis sens;)
W poprzednim poście wyrażam swoje rozgoryczenie po tym co zobaczyłem w ofensywie w wykonaniu Celtics, którzy zdobyli tylko 79 pkt i tak dzięki jednej znakomitej drugiej kwarcie, gdy złapali niesamowity rytm i rzucili aż 35 oczek. Reszta kwart to kolejno: 11, 15, 18.. brzmi żenująco, ale każdy kto oglądał mecz, chyba nie ma wątpliwości, że nie dało się więcej tak grając. Rondo, którego osobiście raczej hejtuje, ale nie dlatego, żeby deprecjonować jego klasę, tylko aby pokazać jego miejsce w szeregu. Ktoś powie top5 pg ligi i się zgodzę, ale jak słyszę, że to najlepszy rozgrywający ligi, to zbiera mi się tylko na śmiech. No ale mniejsza z tym, bo Rondo dodatkowo rozegrał jeden z najgorszych swoich meczów w tych playoffach. Absolutnie nie rozgrywał, szybko pozbywał się piłki albo klepał 20 sek by podać na ostatnie do Garnetta, wymuszając na nim tym samym nieprzygotowany rzut z dalekiego półdystansu. Nie grał agresywnie, nie kreował partnerów. Nie jestem jego zwolennikiem, ale pokazał już niejednokrotnie, że potrafi to robić (ale absolutnie nie na poziomie Nasha czy Paula!). Kolejne gwiazdki: Ray Allen - nie wiem co się z nim w playoffach stało, ale jak w regularze był w kapitalnej formie, tak teraz jest tragiczny i nie tylko nie trafia trójek, które zazwyczaj trafiał, ale także pudłuje na potęgę osobiste (przedwczoraj 3/7, a ma ponad 90% ft w tym sezonie). Jest jeszcze Paul Pierce, który gra z kontuzją w tych playoffach, ale pokazał już nie raz, że potrafi przezwyciężyć te utrudnienia, zmobilizować się i popunktować trochę. Liczę, że taki mecz przyjdzie dzisiaj. Brandon Bass także mało aktywny, nie walczył pod koszem tak jak zawsze, ale jego gra zależy właśnie w dużej mierze od Rondo, ponieważ grają sporo dwójkowych akcji, więc lepszy mecz RR będzie oznaczał także lepszy mecz Bassa. Na koniec z pierwszej piątki człowiek do którego nie mam żadnych zastrzeżeń absolutnie po obu stornach parkietu od początku tych playoffów. Panie i Panowie - Kevin Garnett, który rozgrywa naprawdę doskonałe po, może nawet lepsze niż gdy Celtics zdobywali mistrzostwo.. KG świetnie się prezentuje w ofensywie, bardzo pewny jumper, więc o niego się nie obawiam. Niech koledzy dostosują się do jego poziomu.
Ławka? Na ławce niestety Boston nie ma strzelców, ale potrafi zaskoczyć czy to Pietrus czy Dooling. Jeżeli s5 będzie grało dobrze, to rezerwowi także złapią rytm i dorzucą swoje.
Kolejna kwestia to co pisałem u Allena - bardzo słabe wykonywanie osobistych. 11 trafionych na 21 z linii to bardzo słaby wynik w playoffach, gdzie osobiste nieraz mogą decydować o wyniku i nawet całych seriach. Oczekuję tu znacznie poprawy do przynajmniej 75%.
Wypowiem się także na temat obrony Heat, która wg mnie nie jest jakaś wybitna i nie jest przyczyną takiej postawy C&#39;s w ofensywie. Nie było ruchu, wszyscy byli pasywni, więc można było odnieść wrażenie, że obrońcy Miami nie dają ani trochę swobody koszykarzom Celtics, ale to naprawdę wina Bostonu.
Tak podsumowując: linia 84 naprawdę nie jest wysoka i wystarczy nawet nie tak wielka poprawa w ataku, skuteczności rzutów wolnych do jej przekroczenia.
Celtics są zbyt doświadczoną drużyną, świadomą swoich błędów, ale także atutów, żeby dwa razy pod rząd na tym etapie zagrać tak słaby mecz. Pokazują to wyniki z tegorocznych playoffów, gdzie zawsze po słabym, szczególnie w ofensywie spotkaniu, w następnym zmobilizowany Boston pokazywał klasę i znacznie się poprawiał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 27

rakowiak

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Spotkanie: Miami Heat - Boston Celtics
Typ: Kevin Garnett over 18,5 pkt
Kurs: 1,76
Bukmacher: Bet 365
Analiza: w pierwszym mecz Play Off pomiędzy Miami a Bostonem Kevin rzucił 23 punkty. Kevin jak napisał kolega wyżej jest w kapitalnej formie w Play Off i nie sądzę żeby nagle przytrafił się mu gorszy mecz. Jeśli Boston chce osiągnąć korzystny wynik to na pewno dużo będzie zależało od Garnetta. Średnia jego na mecz w Play Off to 19,5 pkt. Przy słabszej obronie Miami powinien spokojnie pokryć tą linię. Powodzenia !!!
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Miami - Boston +14,5 bet365 @1,30
Pierwszy mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy. Owszem Boston zagrał przeciętnie, ale zapewne wyciągnął wnioski z tej porażki. Dziś śmiem twierdzić, że Celtowie będą bardziej szanować piłkę i kontrolować grę w pierwszych dwóch kwartach, kto wie może wygrają pierwszą połowę? BOS - MIA @5,25 kurs ciekawy. Dlaczego drugą połowę wygra Miami? Oni zawsze grają lepiej końcówki, to ich specjalność, ale nie sądzę, że wygrają więcej niż 10pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pollo78 63

pollo78

Użytkownik
Dziś jeden typ :

Miami -6 kurs 1,71 Bet365⛔

Skąd takie handi to już pisałem poprzednio przy okazji ostatniego meczu z Indianą, na Boston również tak grałem,a le tu nie pisałem, myślę że dziś również pokryją. W play-off na swoim terenie Miami 5/6 z takim marginesem w regular 21 pokryte 2 zwroty i 10 wtop (razem z 5 porażkami)
 
M 135

mhm

Użytkownik
Garnett zagral kosmiczny piach. Rondo over, Pierce over a ten dal ciala.
Nie bylo oferty na Allena niestety.
1.75 na Miami wyglada kuszaco. Wade w koncu powinien jakis over wykrecic bo na razie tylko James je kreci. Boston w tej rywalizacji nie ma wiekszych szans. Zastanawiam sie tylko czy bedzie 4:0. Drugi taki mecz Rondo nie wyjdzie a i tak mimo takiej dyspozycji przegrali.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zacznę dwa tematy, których zaczynanie pewnie nie ma sensu, ale co tam ????

Nie wiem, co trzeba mieć zamiast oczu, żeby nie odgwizdać faulu na Rondo w kluczowym momencie gry..cisną mi się tutaj przekleństwa, ale nic to nie da. Poziom sędziowania meczów Miami zawsze jest jakiś taki inny ????

Drugi temat to Lebron James. Believe me, this guy is soooo special. Koleś jest świetnym atletą - co do tego nie ma wątpliwości, ale chyba lepiej nadawałby się do footballu amerykańskiego na pozycję TE - bo w koszykówce jednak czegoś mu brakuje...4 kwarty. 0ptk, chybione FT, o kończeniu meczów nie wspomnę - layup nad Rondo..oczywiście chybiony. W meczach o pietruszkę RS jest ok, ale w playoffach, gdy wynik się waży, Lebrona nie widać. Nie wiem, może to obgryzanie pazurów na ławce niczym 12latek jest przyczyną?
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Podziekujmy sędziom za fascynujące zawody.To już zachacz o kuriozum co te pseudojeby w siwych koszulkach wyprawiają w tej serii.Blaise mam nadzieje że po tym meczu Twoje hejtowanie Rondo już sie nie pojawi na tym forum.
 
Baqu 959,7K

Baqu

Forum VIP
Nie wiem, co trzeba mieć zamiast oczu, żeby nie odgwizdać faulu na Rondo w kluczowym momencie gry..cisną mi się tutaj przekleństwa, ale nic to nie da. Poziom sędziowania meczów Miami zawsze jest jakiś taki inny ????
karma zawsze pamięta, dostało się Rondo za to ( nie dostał flagranta )

http://www.youtube.com/watch?v=EpPoZAxgYws

poza tym Ray Allen jest done, stary człowiek i jednak już nie może, nawet biegać, szkoda ????

http://www.youtube.com/watch?v=GkSXgX0NSyI

btw, Doc Rivers też gra z kontuzją ;-)
http://probasketballtalk.nbcsports.com/2012/05/30/even-doc-rivers-is-hurt-for-the-celtics-its-that-bad/
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Mimo ze Celtics byli tak blisko to chyba nikt na powaznie nie wierzyl ze moga to wygrac, tak jak w tamtym roku w tej serii wszystkie mecze wyrownane a i tak wiadomo kto je wygra

Czuje ze to beda najlepsze finaly od dawna

Konczac jestem ciekaw kiedy Chalmersowi utnie sie ta latke dobrego obroncy? (sic)
 
psotnick 894,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Kole ś jest ś wietnym atlet ą - co do tego nie ma w ą tpliwo ś ci, ale chyba lepiej nadawałby si ę do footballu ameryka ń skiego na pozycj ę TE - bo w koszykówce jednak czego ś mu brakuje...4 kwarty. 0ptk, chybione FT, o ko ń czeniu meczów nie wspomn ę - layup nad Rondo..oczywi ś cie chybiony. W meczach o pietruszk ę RS jest ok, ale w playoffach, gdy wynik si ę wa ż y, Lebrona nie widać. Nie wiem, mo ż e to obgryzanie pazurów na ławce niczym 12latek jest przyczyn ą ?
No z footballem ameryka ń skim to jest co ś na rzeczy, nawet zrobili z D-Wadem par ę takich akcji: długie podanie przez całe boisko i &quot;touchdown&quot; LBJ-a z góry do kosza Chocia ż ja bym go widział gdzie bli ż ej lekkoatletyki.. jaki ś dyskobol albo oszczepnik, budowa ciała by si ę zgadzała..
Ale co do meritum, to trudno si ę z tob ą nie zgodzić.. Koszykówka to jednak w głównej mierze rzut.. Nie mo ż e być najwi ę ksz ą gwiazd ą tego sportu go ś ć, który je ś li chodzi o jumpery to jest mocno przeci ę tny, symptomatyczne s ą tu jego problemy z osobistymi.. Pierce jako ś nie ma problemów, Nowitzki te ż .. bo maj ą dobry rzut (albo odwrotnie, maj ą dobry rzut bo maj ą uło ż on ą r ę k ę przy osobistych). A co do 4Q, to ju ż moim zdaniem problem psychologiczny. Albo jeste ś liderem albo nie... to ty masz o tym stanowić, a nie ż eby kto ś ci ę musiał prosić: &quot;mo ż e poliderujesz troch ę ? Bo wiesz, jest ko ń cówka, mamy mecz do wygrania i przydałaby si ę twoja najlepsza gra w tym momencie...&quot;. On po prostu tego nie ma i ju ż . Co nie oznacza, ż e nawet mimo tych słabo ś ci t nadal wybitny zawodnik. Ale było wielu wybitniejszych.. MJ-em to on, niestety, nigdy nie b ę dzie.. I dużą krzywdę mu się wyrządza takimi porównaniami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Fakt, że było kilka kontrowersyjnych gwizdków (albo ich braku), jednak ja jestem zdania, że jeśli ktoś ma jaja, to nie będzie narzekał na sędziów, tylko wyjdzie i pokaże w następnym meczu, że zasłużył na zwycięstwo.
Ja rozumiem jeszcze w piłce, gdzie często o wszystkim decyduje 1 mecz lub dwumecz, a jedna kontrowersyjna decyzja (np czerwona +karny) ustawia cały mecz. Jednak mówimy o koszykówce,seria do 4 zwycięstw, w każdym 4 kwarty po 12 minut. Tu nie ma przypadków, jeśli jesteś lepszym zespołem, przechodzisz dalej.
A to co wrzucił Baqu to dla mnie metafora powiedzenia &quot;suma szczęścia wynosi zero&quot;.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Podziekujmy sędziom za fascynujące zawody.To już zachacz o kuriozum co te pseudojeby w siwych koszulkach wyprawiają w tej serii.Blaise mam nadzieje że po tym meczu Twoje hejtowanie Rondo już sie nie pojawi na tym forum.
dlaczego? Bo rzucił 44 pkt? Ja go nie hejtuję dla samego hejtowania, ale jak ktoś będzie wypisywał, że to najlepszy pg ligi to będę zdecydowanie protestował. Wczoraj trzeba mu oddać w końcu pokazał, że może potrafi rzucać. Zobaczymy jednak czy był to jednorazowy wyskok, czy będzie już regularnością..
 
money 52

money

Użytkownik
ojj macie racje wszyscy,jaki ten James jest słabiutki....zgadzam sie co do 4 kwart LBJ...ale jeszcze pare wpisow i LeBron bedzie łaczony z PLK,zobaczymy co wasz Durancik pokaze,bo jak narazie to przegrywaja az miło 0-2
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Dzisiaj akurat James mial dobra 4q co chwile dostawal sie na linie, spudlowal winnera zdarza sie, dla niektorych i tak bedzie zle nawet jakby trafil. To jest sila Miami ze Rondo gra najlepszy mecz w zyciu a i tak przegrywaja, to jest sila Spurs ze Harden Durant i RW rzucaja 90 pkt na ponad 50 proc. i tez przegrywaja, to jest wlasnie przyszly final i za 10 dni ogladamy g1 w SA miedzy tymi ekipami to tyle.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
ojj macie racje wszyscy,jaki ten James jest słabiutki....zgadzam sie co do 4 kwart LBJ...ale jeszcze pare wpisow i LeBron bedzie łaczony z PLK,zobaczymy co wasz Durancik pokaze,bo jak narazie to przegrywaja az miło 0-2
Durant jest jeszcze młody i wszystko przed nim,już kilkadziesiąttttttt razy pokazał że ma jaja i potrafić jebnąć buzzerem przez widelec w oczach w ważnych końcówkach.Już w tych PO to pokazał.Więc takie pisanie odrazu zalatuje mi sfrustrowanym fanbojem Jamesa.Dobrze,że chociaż na początku zdania przyznałeś że James jest miękki na końcówki ale już pozostała cześć posta nie była potrzebna.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
do Wilq Durant juz 5 lat gra w NBA jeszcze rok i zacznie sie liczenie jak Jamesowi lata bez tytulu sam zobaczysz
Roznica zwykle jest taka ze jak James zrobi 10pkt w 4q to wiadomo lipa ale jak inny gracz zrobi 10pkt w koncowkach to jest swietny
Kwestia podejscia od jednego wymagamy a nad drugim jeszcze sie litujemy jak ty nad KD, narazie sa 2-0 w plecy oczywiscie jak odpadna to powiesz nic z tego, jakby James odpadl na jego miejscu powiedzialbys ze znowu dal dupy
Nie mam racji? czemu zaprzeczysz? ze Durant trafil 2 trojki na win w tym sezonie to jest od razu clutch?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Choćby to. A nie jest clutch? Lebron nie potrafi layup&#39;a nad małym i drobnym Rondo trafić. Jest Clutch? Nie jest. Durant nie znika w 4kw, jak to często zdarza się Lebronowi. Co ich jeszcze różni? Rzut. Durant bije Lebrona na głowę jeśli chodzi o technikę rzutu. Gdyby Lebron miał warunki fizyczne Duranta byłby w tej lidze średniakiem.
Przypomnij sobie zeszłoroczne finały - co robił chory Nowitzki a co robił zdrowy Lebron? ???? Mniej więcej taka jest różnica między Durantem a Lebronem. A jeszcze lepiej zobacz sobie zeszłoroczne finały i grę Lebrona i PO sprzed kilku lat i rywalizację Cavs vs. Wizards. To jedna z najlepszych serii jakie oglądałem...ten sam Lebron a jednak czymś się różnią.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Mowimy tutaj o sytuacji kto ma dobry stat z clutch z tego roku czy kto nie boi sie rzucac. Co do rzutow James wymusza na tyle osobistych ze nie musi koniecznie oddac tego rzutu z 5-6 metra pod koniec. Co do Rondo to akurat gosc dostal juz tyle blokow w karierze od Jamesa ze to nie on raczej ma zryta psychike na tym punkcie. LeBron ma swietny lauyp byc moze jeden z lepszych w lidze kazde jego wejscie pod kosz to albo w 80 procentach akcja zakonczona powodzeniem (celny rzut lub osobiste) Durant tak samo trafia te decydujace rzuty jak partaczy tylko o tym sie nie mowi taki casus Kobiego Bryanta jak na 10 meczow wygra im 6 a 4 przegra to o tych 4 nikt juz nie pamieta bo psuja statystyke, ktora Bryant okazuje sie ma jeszcze gorsza jak James w clutch, Rose ktory jest uwazany za swietnego gracza w tamtym roku grajac 1 na 1 na Jamesa trafil 1/18 rzutow do tego przestrzelil sporo ft w koncowkach, mowie to po to zeby ukazac ze kazdy clutcher ma mase ale to mase porazek na rekach, Nowitzki tamte playoffs mial swietnie a w tych? nikt juz o tym nie pamieta bo nikt od Dirka nie wymaga wygrywania meczow - jak wygra to dobrze jak przegra trudno. Z Jamesem jest inaczej jak on nie rzuci 30pkt na mecz to kompromitacja, Durant od 3 lat ma taki zespol jaki James dostal dopiero rok temu, Kobe tez mial Shaqa ktory mu nawygrywal troche. Roznica miedzy Jamesem 2007 i 2008 jest taka ze nie mial komu nawet podac tej pilki co teraz czyni, dlaczego clutch to tylko rzut? podania i zbiorki to dzisiaj bylo dzisiaj James rowniez mocno przyczynil sie do wygranej ale o tym sie juz nie pamieta, kazdy bedzie pamietal przestrzelony winner, to co mial nie rzucac?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
ojj macie racje wszyscy,jaki ten James jest słabiutki....zgadzam sie co do 4 kwart LBJ...ale jeszcze pare wpisow i LeBron bedzie łaczony z PLK,zobaczymy co wasz Durancik pokaze,bo jak narazie to przegrywaja az miło 0-2
Różnica między SAS a Bostonem , jest mimo wszystko dosyć spora. Nie wiem czy się z tym zgodzicie , czy nie , ale jak dla mnie Miami nie zagrałoby w finale (zobaczymy czy w ogóle zagra , ale jeśli Celtowie nie wygrywają taki meczów jak dziś to...) gdyby nie tak duża słabość Wschodu w tym sezonie . Oklahoma żeby dojść do finału musi przedrzeć się przez Dallas , Lakers i San Antonio , czyli jakby nie patrzeć drużyny które aspiracje mają gigantyczne (pomijając formę) . Miami , żeby zagrać w finale musiało pokonać dramatycznie słabe NYK , Indianę i Boston , różnica nawet dla zwykłego laika jest ogromna. Po prostu Miami nie miało za bardzo rywala , po wypadnięciu Rose&#39;a było już wiadomo kto w tym finale zagra i pewnie dopiero w finale zobaczymy na co tak naprawdę stać Heat . Moim zdaniem , czy to OKC , czy to SAS będą faworytem w starciu z Miami i zostaną mistrzem Nba.
A no i tak na marginesie oczywiście Durant&gt;James :razz: . A tak na serio to obaj są po prostu zajebiści i każdy z nich ma swoje atuty . LeBron ogromna siła fizyczna , świetny w defensywie . Durant fantastyczny rzut , nie zawodzi w najważniejszych momentach . Nie ma lepszego , obaj są świetni , moim ulubieńcem jest Durant , dla kogoś innego James jest królem. Mnie osobiście najbardziej rażą bardzo słabe osobiste LeBrona , ustępuje pod tym względem znacznie Durantowi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom