>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2010

Status
Zamknięty.
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: LA Lakers - Utah
Typ: Utah wygra różnicą 1-5 pkt
Kurs: 5,0
Buk: sportingbet
Analiza: Przedwczoraj postawiłem dokładnie identyczny typ i niecelny rzut Williamsa w ostatniej sekundzie pozbawił mnie wygranej. Lakersi wygrali jednym punktem, a gdyby trafił, to jednym punktem wygrali by Utah. Dzisiaj moim zdaniem mecz będzie miał podobny przebieg jak game nr 3 i w zasadzie cała seria czyli będzie niezwykle wyrównany. Lakersi wygrywają już 3-0 ale nie ma mowy o odpuszczaniu bo ich rywal w finale konferencji już na nich czeka i każdy dzień odpoczynku jest ważny. Jednak po prostu nie wierzę w to, żeby Utah przegrali 0-4. Są zbyt dobrą drużyną aby sobie na to pozwolić, w meczu nr 3 mieli dużo pecha bo powinni wygrać. Dzisiaj wyjdą zapewne jeszcze bardziej zdeterminowani bo sądzę, że nie przestali wierzyć w sukces, chociaż szansę są już praktycznie równe 0. Niemniej jednak wierze, że Utah w końcu postawi na swoim i wygra mecz z Lakersami. Typuje na wygraną 1-5 pkt bo jak pisałem wszystkie mecze tych drużyn są na styku i dziś zapewne też tak będzie.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Zgadzam się z typem kolegi Edypa co do wygranej Utah dzisiejszej nocy, natomiast sam typ na wygraną 1-5ptk jest dla mnie zbyt ryzykowny. Lakers to Lakers. Znając Jeziorowców dzisiejszy mecz potraktują zabawowo. Natomiast Utah u siebie jest niezwykle ciężkim zespołem, dlatego myslę, że dwóch meczów z rzędu w EnergySolutionsArena nie przegrają. Utah ML @ ~1.63
Do tego dodałbym Orlando, które jest w takim gazie, że trudno sobie wyobrazić, żeby dzisiaj w nocy nie zakonczylo tej serii. Magic pokryli hc w 7 kolejnych meczach, grają aktualnie najlepszy basket w NBA. Natomiast HAwks męczyli się już w 1 rundzie z Bucks, troche się wypalili, do tego dochodzą problemy matchup-owe vs, Magic. Nie gram hc ani na MAgic ani na Hawks, bo linia jest dość dziwnie ustawiona.
Utah+Orlando @ 2.12 Bet365
 
S 22

slooz3

Użytkownik
no i trzy razy po 4:0... spursi wygrywajacy z dallas, atlanta męcząca sie z bucks bez boguta - co następne? sunsi w finale nba? zobaczymy ????
na dzisiaj proponuje od razu z rana, bo fajny kursik:
Total Points Scored - Kevin Garnett (must start)
Under 15.5 Points 2.240 @ pinnacle⛔
w ostatnich meczach grał sporo i rzucal po rowno 18-20pkt, poniewaz perkins i big baby nie udzielali się w ataku i kg zabral troche ich punktow i nieznacznie przekraczal linię w kazdym z dotychczasowych meczy(srednia 18,5 w polfinalach), spodziewam się dzisiaj meczu raczej jak z sezonu regularnego, zwyciestwa cavs i duzej ilosci spedzonego czasu na parkiecie rezerwowych bostonu(rasheed, davis), dlatego taki kurs zachęca do grania.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Dzisiaj nie ma szans, skończyły się przelewki, cały urok NBA w jednym meczu pogrom Bostonu +29 punktami potem w dupsko dostaje Cleveland -10 ;) cały urok.

Jak ktoś dzisiaj ma mocne nerwy to polecam
Cleveland-Boston
1Q- Cleveland
kurs: 1,49 ✅ 23-20
/z dwojga złego dobre wyszło / Cleveland dostali baty ufff ale 1 kwartę won ????
betsafe
/ przepraszam za edit, malutka pomyłka nie kurs 1,50 lecz 1,49 jest ;)
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Nie mam tak mocnych nerwów, aby na taki krótki czas jak 1 kwarta brać typ po tak marnym kursie. Jeśli myślisz, że Lebron&amp;Co zaczną jak w meczu nr 3, to dlaczego nie wziąć 1kw z handicapem po &quot;normalnym&quot; kursie?
 
ninjor 0

ninjor

Użytkownik
Przewidzialem to, gdy LJ nie zagra BOGA meczu, wtedy cavs maja powazne problemy. LJ zagral fatalnie dzieki dobrze zorganizowanej obronie bostonczykow. Allen pokazal ladne trójki a rondo to juz jakosc sama w sobie. I kupon za kurs &gt;4 wszedl idealnie ???? Boston tak trzymac !
 
R 125

roger12

Użytkownik
Tak jest po raz drugi Boston pokazał iż warto na niego stawiać i to grube pieniądze a to co buki dają kurs na boston z cavas to po prostu PREZENT. Po raz drugi buki zostały ogolone dając kursy na wyjeździe po 4,0. A Boston od początku był faworytem do wyeliminowania Cleveland. BRAWO BOSTON ORAZ BUKI TAK DALEJ !!!!!!!!!!!!!
 
sneakerhead 0

sneakerhead

Użytkownik
Też grałem Boston ze względu na kurs. Rano jak zobaczyłem wynik byłem w lekkim szoku. LBJ skuteczność z gry 3/14 ???? Widać obrona Bostonu dała popis. Już czekam na G6.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Najbardziej cieszy, ze Rondo nie musial przejmowac calego meczy aby Celtics byli w grze. Niezla selekcja Pierca, KG wysmienicie w obronie jak i w ataku Ray Ray na wysokim poziomie- naprawde milo bylo ogladac ???? Cichym bohaterem serii na pewno jest T.Allen, ktory zajmuje sie LBJ naprawde swietnie, nie pozwalajac Kingowi dojsc do inicjatywy. Czekam z niecierpliwoscia na game6 i licze, ze Boston nie wymieknie tak jak to w mecz trzecim i zakoncza serie.
Pozdro.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Ja jestem fanem od samego początku Celtów i byłem na 99,9% pewny iz boston wyeliminuje Cleveland. jak zobaczyłem ten kurs w 1 meczu wyjazdowym celtów 3,8 to Pierw sprawdziłem składy każdy grał z podstawy więc poszło za grubo na 2 potem odpusciłem nie puszczałem ich co 2x przegrali dziś patrze się a tu kurs 4,0 to bez wahania poszło za grubo i jak oglądałem ten mecz to nie wierzyłem własnym oczom. Swietne bronienie skutecznosc rzuty za 3 allan. az chciało się oglądać. Buki tymi kursami i to że Cleveland dali jako faworyta były na pewno słabe ostatnie mecze bostonu w NBA przed play off i kazdy mówił że cavas to pewniak ja po cichu się z tego śmiałem moim zdaniem Boston wygra te Play offy
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Teraz to na dwoje babka wróżyła ... Ja przed postseason wiedziałem, że Magic wyeliminują Bobasy 4:0, a potem Atlantę 4:0, gdzie wcześniej Hawks będą mieli 7 spotkań z Bucks i się nie chwalę :| .. Skończcie pisać, że Boston to, Boston tamto, bo seria się jeszcze nie skończyła. Celtowie potrafią robić blowout w Q Arena, ale Cleveland również potrafią zrobić blowout w TD Graden, więc sprawa pozostaje jeszcze otwarta ..
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Nie ma tutaj wstawiania żadnych screenów kuponów. Temat służy do merytorycznej dyskusji o NBA..im więcej merytorycznych wpisów, tym lepiej. Od podbudowania ego macie PW albo swoje tematy. Pozdrawiam
 
A 0

antoniotcz

Użytkownik
Również obstawiałem Boston po kursie 4 i się nie zawiodłem. Dziś kolejny mecz i znów postawiłem na celtów bo ???? (BAH kurs 1,85 BOS-1,5)
-Boston jeśli chcę zakończyć półfinał ma ostatnią szansę u siebie;
-wspaniała defensywa w ostatnim meczu;
-coraz głośniej o kontuzji LBJ łokieć
i tu uwaga
-LBJ już myśli raczej o zmianie klubu niż o PO, rozważane są Bulls i NY, jego zapowiedzi że nie spocznie póki nie zdobędzie miszcza dla Cavs może sobie o kant d*** odbić tyle
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Chcecie porządnego info, to tylko ze stron amerykańskich. James mówi już chyba od tygodnia, że nie szuka wymówki z powodu łokcia i zajmie się tą sprawą po sezonie. Co nie zmienia faktu, że w ostatnich dwóch meczach grał jak dziwka;-)

Cleveland@Boston
Typ: Shaq O&#39;Neil over 6.5 zbiórki
Kurs: 2.13
Buk: pinnaclesports

Dziś w nocy około godziny 2 rozpocznie się być może finałowe spotkanie serii pomiędzy Boston Celtics, a Cleveland Cavaliers. Jeśli James i spółka chcą przedłużyć jeszcze swoje szanse (moim zdaniem, równe niemal zero, biorąc pod uwagę, że graliby z Orlando, a później??! prawdopodobnie z Lakers) na mistrzostwo NBA, muszę ten mecz wygrać. Celci prowadzą 3-2 i mogą tym spotkaniem zakończyć tegoroczną przygodę Cavs z playoffami. Mój typ bierze się z tego, że niewątpliwym warunkiem do wygrania dzisiejszej rywalizacji będzie gra obronna i tablice. Moim zdaniem, jeśli Cavs zagrają tak jak w meczu nr 3 i będą w zbiórkach dużo lepsi od Bostonu, mają szansę na akcję z tzw. drugiej szansy i tak samo na bronionej tablicy mogą tym sposobem udaremnić je Celtom. Shaq ostatnie 2-3 mecze zagrał na dość poprawnym poziomie. Trochę punktował, trochę zbierał; wyglądało to już dużo lepiej, niż w meczach nr 1 i 2. Myślę, więc, że będzie dziś ważnym ogniwem w drużynie, przynajmniej na tablicach i w blokach. Jeśli tylko nie złapie szybko dwóch fauli w pierwszej kwarcie, powinien grać agresywnie i linia 6.5 zbiórki jest do pokonania.
 
kkslec 459

kkslec

Użytkownik
Tak czy inaczej nie zmienia to faktu że LeBron zawiódł. Owszem kontuzja to nie jego wina ale gdyby nie musiał brać zawsze ciężaru gry na siebie to pewnie nie miałoby to miejsca. Owszem jest gwiazdorem ale jest najlepszym graczem i lubię go mimo że robi z siebie gwiazdę i życzę mu aby trafił do jakiegoś lepszego zespołu po tym sezonie. Co do dzisiejszego meczu. Mam takie typy (milenium):
Celtics KZ @ 1.70
R. Rondo +17.5 @ 1.85
L. James -30.5 @ 1.85
Obawiam się jedynie o Rondo jeśli Celtics osiągną dużą przewagę to może być oszczędzany. W tym PO Rondo największe zaskoczenie. To co robi to jest masakra. Do tego dochodzi bardzo wyrównana skład włącznie z ławką i obecna dyspozycja LeBrona sprawiają że muszą to spotkanie wygrać. Myślę że w dzisiejszym meczu Bronek będzie więcej rozgrywał. Podejrzewam że wiele piłek pójdzie do Shaqa. Mają dobrych graczy z 3pkt więc tych też pewnie będzie szukał. O ile dobrze pamiętam rok temu też miał problemy z ręką i skuteczność miał fatalną. Teraz też ma więc według mnie powinien rozgrywać niż rzucać. Ale znając trenera i jego na siłe będzie próbował jednak i tak wątpie żeby celnie trafiał. Trochę chaotyczna analiza ale dawno nie pisałem a myślę że da się zrozumieć.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
No dzisiejszy mecz będzie bardzo ważny dla Cavs, jeśli zagraja tak jak w poprzednim meczu to mamy 4-2 i żegnamy Cleveland. Cavs przegrali trzeci mecz z Celtics i są o krok od zakończenia sezonu. Tego, jak grali lepiej nie komentować, bo nawet chyba nie ma czego. Oglądając ich w spotkaniu numer 5 trudno było sobie wyobrazić, że w sezonie zasadniczym byli najlepszą drużyną ligi. Ale znacznie większą uwagę w tym momencie poświęca się nie grze Cavs, a sytuacji LeBrona. Jeśli Cavs przegrają w Bostonie i odpadną, a James w offseason odjedzie z Cleveland, to wczorajszy mecz był jego ostatnim w barwach Cavs w Q Arena. A jeśli to był jego ostatni mecz w roli zawodnika gospodarzy w Cleveland, to pożegnał się z kibicami w naprawdę kiepskim stylu. Zagrał bardzo słabo, Cavs zostali zniszczeni przez Celtics, a kibice w hali Q Arena wygwizdali swojego gwiazdora schodzącego na ławkę pod koniec czwartej kwarty. I trudno się dziwić. Przecież Cavs mieli walczyć o tytuł i ciągle walczą, choć w tym momencie ich szanse na odniesienie tak wielkiego sukcesu są bardzo małe. James przez całą pierwszą połowę nie trafił rzutu z gry, ostatni raz zdarzyło mu się to w pierwszym meczu finałów 2007, kiedy Cavs zostali rozbici przez Spurs. Ale to jeszcze nie miało znaczenia, w końcu on zdobywa najwięcej punktów w czwartej kwarcie i wszyscy oczekiwali, że w drugiej połowie poprowadzi swoją drużynę. Ale tym razem to nie nastąpiło. James do końca grał fatalnie, pudłował i nie potrafił pociągnąć za sobą zespołu. Nie był liderem.
czwartakwarta.blogspot.com​
Osobiście uważam, ze dziś Cleveland zakończą swój udział w PO, Boston według mnie idzie na mistrza - ostatnie mecze to popis R.Rondo, typ na noc:
????Boston win, a Rondo over 16,5 pkt @2,89 - komentarz zbędny
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
kkslec, powiem Ci, że masz okropny kurs i linię na Jamesa..wszędzie jest 31.5 i under po kursie ponad 2, w pinnacle nawet 2.5 BARDZO GRUBA KASA MUSIAŁA PÓJŚĆ NA OVER! znowu typ kierowany tym, co działo się ostatnio. Cavs walczą o życie i mimo, że overa nie zagram, to tym bardziej undera. Z Rondo będzie ok, moim zdaniem. Nie będzie też raczej oszczędzany, przecież będą mieli kilka dni do starcia z Orlando. Jedynie gdyby powtórzyła się sytuacja z meczu nr 3 i Cavs prowadziliby 20+ w 3 kwarcie, to wtedy tak..Doc może go posadzić, bo będzie ich czekał mecz nr 7. Tym razem jednak, myślę, że Rajon będzie bardzo agresywny od początku i do krycia go wróci dużo wolniejszy Parker, gdyż Lebron musi mieć więcej swobody i skupić się w końcu na ofensywie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom