>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Playoffs 2010

Status
Zamknięty.
L 51

legionista880

Użytkownik
Boston zaskoczyl mnie wygrana w Cleveland, ale wciaz wg bukow i mnie jest mocnym faworytem do wygrania tej serii, jednak po tym co pokazali wczoraj Magic zaczyna mi troche &quot;zwisac&quot; ta para bo na magików w finale wschodu nie bedzie chyba bata. Na dzisiaj wydaje mi sie ze spurs powinni wygrac to spotkanie a takze dorzucilbym typ na Manu over 20,5pkt i Steve Nash over 10ast.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Magic ze standardowym hc- ✅✅✅
Dzisiaj drugie spotkanie w Amway Arena i myślę, że warto łapać kurs na hc Orlando bo moim zdaniem jeszcze urośnie. Teraz standard -9,5 więc jest ok, ale tak do 3 pktów może wzrosnąć. Ogólnie co można powiedzieć o Orlando to po zeszłorocznym PO podążają tą samą drogą. W regularu grali bardzo solidnie, a co najważniejsze żadnego spotkania nie kalkulowali czy to grając z NJN czy Bostonem albo Spurs. Każde rozgrywali na 100%, realizując taktykę, bez większych przestojów i teraz w PO grają nadal na speedzie. Pierwszą rundę przejechali jak czołg po Bobasach nie dając większych szans czego w ogóle się nie spodziewałem. Charlotte trzymali dystans, ale wymiękali i Magic to wykorzystywali. Teraz mieli 8 dni odpoczynku czekając na rywala z pary Hawks vs. Bucks, bo tutaj mieliśmy o 3 spotkania więcej na co też liczyła garstka osób. Zapachniało sensacją po 5 spotkaniu gdzie z 0:2 Bucks wyjechali na 2:3, ale na tym koniec, a szkoda bo zapowiadało się świetnie. Teraz po pierwszym spotkaniu w Amway wygląda na to, że Magic znowu zrobią sobie szybką przeprawę i będą czekać na finał konferencji. Najbardziej w głowie po pierwszym spotkaniu utkwiło mi to:
http://img443.imageshack.us/img443/492/orl.jpg
i dzisiaj powinno wygadać to podobnie.

e: uuu, ale spotkanie. To co zrobił Howard w pierwszej kwarcie było kosmiczne: 18 pktów + 5 zbiórek robi ogromne wrażenie. Druga kwarta była koszmarna. Większość rzutów ORL była wymuszana, a więc rzadko który wpadał do kosza, Dwight miał lekkie problemy z faulami i na ht ATL schodziła z 8 punktową zaliczką. W przerwie SvG ładnie musiał zbluzgać co niektóre aspekty Magic i na parkiet wyszli już zupełnie inni, inni jak Ci z pierwszego spotkania. Zaczęli swój ładny pocisk, ale w między czasie Howard dostał w kluchę i musiał się pozbierać. W tym momencie do gry wkroczyli Nelson+Carter i zaczęli uciekać Hawks. Świetny bb w wykonaniu Jameera pod koniec 3Q, a w czwartej to już tylko formalność.
Howard 29 pktów + 17 zbiórek = duże double double
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Zgadzam sie z Magiki. Atlanta jak dla mnie nie ma najmniejszych szans na pokonanie Magic w ich własnej hali. Hawks u siebie będa mieli ogromne problemy z Orlando. Przecież wynik 114-71 kompletnie mógł rozbić drużynę gości. Tutaj kilka typów na ten mecz.
▶Ile punktów zdobędzie D.Howard? over 19,5 @1,85✅ - mimo iż bez formy ostatnio, liczę na świetny mecz w jego wykonaniu
▶Ile wyniesie przewaga zwycięzcy? over 10,5 @1,72✅ - tutaj pewny nie jestem, ale uważam, że Orlando poraz drugi rozniosą Atlante
▶Spread 1. kwarta typ: Atlanta +3 @2,00⛔ - 1 kwarty, z nimi nigdy nic nie wiadomo. Kurs warty grania
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Atlanta Hawks - Orlando Magic (Mecz 2) - Suma punktów w regulaminowym czasie.
Typ: 191 to 200
Kurs: 3,90
Buk: Bwin
Analiza:
7 maja o godzinie 2.05 polskiego czasu odbędzie się 2 mecz Play Off. Orlando Magic podejmuje na własnym parkiecie Atlanta Hawks(nie wiem czemu na Bwin jest na odwrót napisane). W pierwszym meczu drużyna Marcina Gortata rozgromiła Hawks 114:71, 9 punktów zdobył Polak. Orlando Magic mają serię 6 meczów zwycięskich, zaś Atlanta po wyeliminowaniu Bucks (ledwo 4:3) pokazała się z słabej strony z Magikami. Jeszcze będąc przy statystykach zaznaczę, że Atlanta dawno nie wygrała na parkiecie Orlando. Oto ostatnie 5 meczy:
05.05-10 NBA Playoffs Orlando Magic vs. Atlanta Hawks 114:71
31.01-10 NBA Orlando Magic vs. Atlanta Hawks 104:86
10.01-10 NBA Orlando Magic vs. Atlanta Hawks 113:81
24.10-09 NBA Presezon Orlando Magic vs. Atlanta Hawks 123:86
10.01-09 NBA Orlando Magic vs. Atlanta Hawks 121:87
Na mój typ dałem to, że suma punktów będzie wynosiła w przedziale od 191 do 200, bo zauważyłem, że Orlando rzucają dużo koszów, a Atlanta dopełni i mam nadzieje, że zmieszczą się w przedziale przeze mnie typowanym.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
(nie wiem czemu na Bwin jest na odwrót napisane).
jest na odwrót kolego bukmacherze, ponieważ jakbyś czytał uważnie to byś zauwazył, że pisze Atlanta hawks u Orlando Magic ????



Spotkanie: Orlando Magic vs Atlanta Hawks
Typ: Orlando win, D.Howard over 19,5
Kurs: 2,13
Buk: Bwin
Analiza:
Każdy kibic NBA chyba zadje sobie pytanie przed tym meczem, czy Orlando poraz kolejny rozgromi Atlantę. No moje oko powinni, ale pewnym być nie można dlatego biorę w miarę spokojny typ. Co do pierwszej częsci typu nie mam żadnych wątpliwości. Orlando w świetnej formie nie może przegrać w nocy z Atlantą. Co do drugiej części, tutaj można mieć wątpliwości. Dwight jest ostatnio zupełnie bez formy. Dopiero ostatni mecz zagrał na swoim w miarę wysokim poziomie. 21 pkt to nie jest to czego się od niego oczekuje ale są postepy:smile: Co do tych słabych meczów, można Howarda obronic tym, że trener dał pograć trochę więcej Gortatowi. Tak więc, dzisiaj Atlanta przegywa w serii 2-0,a Howard jeśli dostanie szansę zagrania ponad 30 minut to spokojnie zdobędzie te 20 punktów. Myślę, że nie ma co się więcej rozpisywać, ponieważ nic więcej do dodania chyba nie mam:smile: Polecam typ
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Spotkanie: Atlanta Hawks at Orlando Magic
Typ: Home Total Points - Over 101,5
Kurs: 2,20
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dzisiaj w nocy czas na 2 spotkanie półfinału konferencji zachodniej między Orlando a Atlanta. W pierwszym meczu padł pogrom 114-71. Przewaga Orlando wyniosła ponad 40 pkt. Atlanta nie istniała. Oglądałem cała drugą połowę i Orlando robiło co chciało. Dzisiaj moim zdaniem scenariusz będzie podobny. Widać, że w drużynie Atlanty coś się zacięło. Te męczarnie z Milwaukee, nie trzeba tego chyba opisywać. Zastanawiałem się co wybrać, czy handicap na Orlando około -10 czy grać na liczbę pkt. Wybrałem typ na liczbę pkt. Doszedłem mianowicie do wniosku, że jeżeli Atlancie uda się coś poprawić to może jedynie swoją skuteczność, ale z grą w obronie już nic nie zrobią, bo Orlando robiło i będzie robić z nimi co chce! Chciałem grać jeszcze wyższy próg, ale wybrałem taki najbardziej optymalny. Stawiam na to, że Orlando rzuci 102 lub więcej oczek. :smile:
 
lucas_lo 0

lucas_lo

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic - Atlanta Hawks
Typ: -16,5 hsc
Kurs: 3,11
Bukmacher: Expekt
Stawka: 150zł ⛔⛔⛔
Orlando jest w gazie, to widać po serii wygranych spotkań, Atlanta po mękach z Milwaukee gra już nie na takim poziomie jak to było w sezonie zasadniczym. Pierwsze spotkanie w PO zakończyło się miażdżącym zwycięstwem Magic 114- 71 ;)
Dzisiaj liczę, ze ten pogrom będzie mniejszy bo Hawks na pewno coś zmienią w grze, ale to i tak nie powstrzyma gospodarzy, liczę na zwycięstwo co najmniej 20-25pkt. GO GO GO MAGIC !! ????
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: San Antonio vs Phoenix Suns
Typ: Tony Parker over 20,5
Kurs: 1,85
Buk: Bwin
Analiza:
Kolejny, trzeci już mecz tych ekip. 2-0 dla Phoenix nie jest niespodzianką ale stawia Spurs przed trudnym zadaniem. Jeśli przegrają choćby jeden z meczy u siebie mogą stracić szansę na dalszy awans. Wiec wydaje mi się że na dzisiejszy mecz powinni wyjść niesamowicie skoncentrowani. OStatnie dwa mecze zakończyły się bardzo podobnymi wynikami, pierwszy 111-102, drugi 110-102. Bardzo jest to rzadkie zjawisko żeby w dówch meczach tak podobbe rezultaty:smile: Ale do rzeczy. Tony Parker. Widać dużą różnicę w grze przeciwko Dallas i Phoenix. W walce z tymi pierwszymi, rzuty nie wychodziły mu aż tak dobrze jak teraz. Mimo iż grał dość długo na parkiecie. Jednak w ostatnich dwóch meczach gra długo i na swoim wysokim poziomie. Za zdobycze punktowe należy go pochwalić, jednak skuteczność trozkę zawodzi. 26 pkt, ale tylko 11/21 rzutów trafionych. Stać Parkera na lepsze rezultaty. No więc, w każdym z ostatnich meczy zdobywa co najmniej 20 pkt dlatego myślę, że dziś 21 pkt bez mniejszych problemów zdobedzie, tym bardziej że jest atut własnego parkietu.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Boston win ⛔⛔⛔

Cleveland tak jak i w poprzednim sezonie tak i teraz jest jednym z głównych pretendentów do zgarnięcia mistrzowskich pierścieni. Mają w swoim teamie podwójnego MVP sezonu regularnego - LJ - co zdarza się bardzo rzadko, a poza tym mają nieraz kreowany dream team. CC po ostatnim okienku transferowym wydają się być kompletni. Od tego sezonu pod koszem mają Shaqa, a później sprowadzili Jamisona, więc pierwszą piątkę mają naprawdę solidną. Potwierdzili to w regularu ponownie bijąc wszystkich na Wschodzie, a potem niby proste, ale z leciutkim oporem 4:1 z Bulls, którzy do ostatniego spotkania walczyli o ostatnią lokatę w PO. Teraz przyszła kolej na Celtów, albo odwrotnie na Cleveland, którzy dosyć prosto wyautowali Heat, czego się nie spodziewałem, ale sam Wade tak jak w zeszłym sezonie grając z Atlantą niewiele mógł wskórać choć grał jak na lidera przystało. Celtowie, którzy już w połowie regulara zaczęli się ciskać, że są znużeni i czekają na PO połowicznie to potwierdzili i cały czas potwierdzają. Szczerze to nie docierał do mnie ten argument, że nudzą się grą w sezonie zasadniczym, gdzie zaliczali banalne wpadki jak chociażby w TD Garden z NJN. Teraz prezentują zupełnie inną grę, bardziej poukładaną i widać, że Bostończycy mają chrapkę na powtórzenie wyczynu z przed dwóch lat. No, ale kto nie ma. Cavsi też o to walczą i zawsze po regularu są pewni swego. Teraz po super wzmocnieniach dla LJ powinno być łatwiej, ale do cholery nie jest. Shaq po kontuzji kciuka i powrocie dopiero na PO nie gra czarująco, a bardzo wiele miało zależeć od niego, żeby odciążył trochę Jamesa i skupił grę na sobie. Zupełnie tego nie ma. Shaq to trochę zbierze to trochę punktów zdobędzie, zupełnie jak zmiennik, a miał grać pierwsze skrzypce. Jamison w Wizards grał na rewelacyjnym poziomie, a na dodatek jak Arenas został zawieszony został liderem i sprawdzał się w tej roli całkiem nieźle. Po transferze do Cleveland nagle zaczął nie zauważać kosza i jego fg było naprawdę marne. Ok, trzeba trochę czasu na aklimatyzację, ale z jego doświadczeniem takie błędy są niedopuszczalne. Przecież nie jest młodziutkim J.J Hicksonem, którego w CC wyparł z pierwszej piątki. Teraz Antawn gra całkiem przyzwoicie, ale w Cavaliers tak jak i Shaq miał odciążać LJ, a przede wszystkim LJ miał w końcu z kimś grać, to trudno jest to zauważyć. Nie tylko z MO, ale całą piątką , by móc zbierać siły i troszkę odpocząć, bo ile można. Tutaj mamy sytuację analogiczną do poprzedniego sezonu, gdzie Cavsi dobrze zaczynają, a marnie kończą. Co dalej; tajemniczy łokieć LeBrona jak się zwykło mówić robi wiele szumu na parkiecie jak i kuluarach. Do końca nikt nie wie czy to kontuzja czy jak. Badania MRI wiele nie wskazują, a sam zainteresowany gra bardzo asekuracyjnie. Nie przeszkadza mu to w osiąganiu świetnych wyników, ale ewidentnie coś tu śmierdzi. Moim zdaniem Cleveland się kończy. Nie chodzi mi o drużynę, ale o obecne PO. Na Bostonie się chyba skończy,a nawet jakby przeszli Celtów to Magic, bo pewnie na nich trafią w finale konferencji, nie dadzą im nawet pograć. Cavsi strasznie się blokują, z dream teamu zrobił się taki jak zwykle czyli LJ + reszta i jest dupa, bo tak sporo nie pograją. Coś jeszcze o Bostonie. Wspominałem o marazmie w jaki popadli w regularu, oraz o 180 stopniowym obrocie sprawy w PO, ale z czegoś to wyszło. Mianowicie jest kim grać. Watro spojrzeć na ostatnie spotkanie, gdzie pierwsza piątka świetnie dzieliła się piłką, a szczególnie Rondo, który rozdawał Spaldingi na lewo i prawo. Po dwumeczu w Q Arena stan rywalizacji jest remisowy co dla Celtów jest ogromną szansą i jeżeli myślą o dalszej grze to od dzisiaj muszą tą szansę wykorzystywać.
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
Boston Celtics - Cleveland Cavaliers (Mecz 3) - Ile będzie wynosiła suma punktów w meczu?(bez dogrywki)
Typ: 201 to 210 pkt
kurs: 4,75
Buk: bwin
Analiza:
W sobote w nocy o 1:05 polskiego czasu odbędzie się trzeci mecz fazy Play-off pomiędzy Boston Celtics a Cleveland Cavaliers. Po dwóch meczach na parkiecie Cavaliers stan rywalizacji to 1:1. W ostatnim meczu R.Rondo zaliczył 19 asyst, a sześciu Celtów miało dorobek powyżej 10 puktów co zaoowocowało triumfem. R.Allen rzucił 22 oczka, a nie do przecenienia był wkład R.Wallaca z ławki (17pkt.,7/8 z gry). Na własnym parkiecie Boston rzadko przegrywa z Cavaliers:
04.04-10 NBA Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 117:113
26.02-10 NBA Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 88:108
07.03-09 NBA Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 105:94
29.10-08 NBA Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 90:85
11.10-08 NBA Presezon Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 96:94
18.05-08 NBA Playoffs Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 97:92
15.05-08 NBA Playoffs Boston Celtics vs. Cleveland Cavaliers 96:89
Według mnie Boston wygra na własnym parkiecie. Ale przechodząc do mojego typu, wybrałem sumę punktów 201-210 punktów, choć w pierwszych meczach padały wyniki z sumą punktów między 191-200 (101:93;86:104) to uważam że na własnym parkiecie Celtowie wpakują dużo koszy i Cleveland dołoży swoje i typ wejdzie pomyślnie. Polecam ;)
 
gred 6

gred

Użytkownik
http://www.cbssports.com/nba/injuries
Boston Celtics
Updated Player Pos Injury Expected Return
05/05/10 Kevin Garnett PF Foot Questionable for Game 3 of Eastern Conference semifinals
05/06/10 Kendrick Perkins C Knee Questionable for Game 3 of Eastern Conference semifinals
Jezeli to prawda to nie fajnie choc dziwie sie ze kursy mnie skacza...:]
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kevin Garnett and Kendrick Perkins are both going to suit up tonight after being questionable.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
cbssports.com raczej nie ma co się kierować, bo na PO coś nie chce im się tego aktualizować. Chociażby dzisiaj Garnett + Perkins, a poza tym Jason Collins jest cały czas quest, a mimo to w meczach jest aktywny.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
no to panowie cavs czy magic? po dyspozycji dzisiaj widac ze jak sie cavsom CHCE to umieja swietna partia LBJ co rzucal to wchodzilo w celtics BIG 1 rondo nie dawal rady bez wsparcia. C&#39;s nie zagrali fatalnego meczu w ataku oni zagrali padake w obronie praktycznie Tight-D byl tylko przez 3 minuty meczy a potem wszystko sie rozlazilo Perkins z KG szybko faule Sheed dzis nie blyszczal Pierce poczatek meczu 0/6 Parker chyba 3/3 za 3 tak mi sie wydaje nie bylo dzis bata na Cavs.w typerce na forum postawilem 4-1 w serii dla cavs i podtrzymuje to druzyna w tym sezonie najrowniejsza dobrze ze sa AJ i Shaq beda jak znalazl do utrudnienia(nie zatrzymania) Dwighta i Lewisa. LeBron wzial osobiscie ten mecz do siebie widaz ze chcial zniszczyc rywali od poczatku. Podobno to najwieksza prorazka u siebie w historii PO o_O nie moge sie doczekac rewanzu za 2 dni to najciekawsza para z obecnych PO (poza LAL OKC)
 
blads 187

blads

Użytkownik
Mecz bardzo dobry na twoje pytanie odpowiem Cavs ale dopiero w ostatnim meczu ???? Tak w ogóle witam bo to mój pierwszy post w tym dziale ???? Ciekawy post, analiza właściwie kompletna co do Cavs i Bostonu kolegi Magiki bardzo rzeczowa. Dziś to co wypunktowałeś odnośnie Oneala i Jamisona chyba wzięli sobie do serca chłopaki bo naprawdę ta gra dzisiaj funkcjonowała. Oglądałem tylko pierwszą połowę bo byłem w pracy, o wynik nie drżałem ani trochę po tym co pokazał James można było spokojnie oczekiwac końca. Coś mi się wydaje że ten pojedynek zakończy się już w Cleveland bo jeżeli Boston nie znajdzie sposobu na rozpędzone Cleveland w następnym meczu to będzie dla nich źle. Co do drugiego meczu to nie spodziewałem się że Suns dziś wygrają aż tak wysoko. Zwycięstwo wydawało mi się realne ale minimalne...Nie oglądałem więc nie będę się wypowiadał co do gry, ale podoba mi się w nich to że tam ciężar gry z meczu na mecz przejmuje na siebie kto inny. Dziś świetną robotę wykonał młodziutki Dragic, dobra partia Richardsona który ostatnio przechodzi samego siebie...Tutaj raczej niespodzianki już nie będzie, zakończenia serii nie spodziewam się już w przyszłym meczu ale maksymalnie dwa i po sprawie Wyniki niejako mi pasują bo obie drużyny darze wielką sympatią, stawiałem obie na dodatnich handicapach i teraz żałuję że dałem je tak duże ;)
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
No przecież to spotkanie było kompletną porażką. Aż przypominają mi się cudaczne spotkania Bostonu w regularu - zero obrony i ataku. Celtowie dzisiaj grali jakby byli osobami odpowiedzialnymi za czyszczenie parkietu. Nie widziałem ich gry, totalne dno. Co do LJ to widzę, że w końcu zakończył spekulacje co do swojego łokcia, rewelacyjne crossy, podania, a poza tym dzisiaj widziałem to na co narzekałem post wyżej czyli grę zespołową. LJ po pierwszej połowie zgarną 28 pktów, a później dołożył 10. Podobał mi się West, którego od zeszłego sezonu widziałem jak przez mgłę. Jamison świetnie współpracował z LJ-em i ogólnie można powiedzieć, że Cleveland zagrali dzisiaj jak na mistrzów przystało. Jednak nie chcę ich tutaj mocno faworyzować i trzeba przyznać, że to, że dzisiaj tak pograli zawdzięczają również Celtom, dlatego że ich w ogóle nie było.
 
czagrz 0

czagrz

Użytkownik
Celtics zagrali słaby mecz, ale Lebron wyjątkowy! 21 punktów w 1 kwarcie, ogólnie 38pkt., 8zb., 7as., 2bl. Coś niesamowitego! Ale na mnie większe wrażenie wywołał występ Dragicia w meczu Suns - Spurs. 23 punkty w 4 kwarcie! 5-5 za 3! 10-13 z gry! Brawo! Ciekawe, czy Nash doczekał się zastępcy, czy też był to tylko jeden taki występ Słoweńca.
A dziś wieczorem kolejne emocje. Hawks - Magic. Stawiam na Magic, bo są &quot;w gazie&quot;, a z taką czwórką (Howard, Carter, Nelson, Lewis), która rzuca w meczu łącznie 93 punkty, zbiera 29 piłek, ma 18 kluczowych podań, skuteczność z gry 31-52 (7-19 za 3), oraz skuteczność z rzutów wolnych 24-31, można wygrać wszystko. Na dodatek solidni zmiennicy (Pietrus, Gortat, Redick, Williams), który wykonują swoją robotę, dając chwilę wytchnienia graczom z pierwszej piątki.
Od dawna jestem fanem i zawsze oczekuję ich zwycięstwa. Go MAGIC! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom