>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Playoffs 2010

Status
Zamknięty.
L 51

legionista880

Użytkownik
Oba typy weszly 300 na plusie b.dobra noc. mecz blizniaczo przypominal ich 3eci w RS przezylem deja vu. Boston pokazal ze brakuje umiejetnosci na 48minut. Po przerwie podwojenia na Rondo a takze LBJ nie baj sie rzucac mimo wszystko man of the match Mo za to co rzucal w 3 kwarcie to on odrobil te plecy 10pkt
na dzisiaj stawiam zlamanie linii przez LA
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Bardzo ciekawy mecz pomiędzy Cavs I Celtics. W obu dryżynach byli zawodnicy wyrózniający się. Z jednej strony LeBron a z drugiej Rondo. Zdobyli odpowiednio 35 i 27 pkt. Jeśli chodzi o pierwsza kwartę to była ona bardzo dobra w wykonaiu gości. Prowadzili już chyba nawet 8 pkt. Świetnie zagrał wtedy wcześniej wymieniony Rondo który zdobył decydujące w tamtej kwarcie 3 pkt. Boston schodził na przerwę z przewagą 6-ciu punktów. Druga kwarta to genialny początek drużyny gości. Przez ponad dwie minuty Cavs nie potrafili rzucić celnie do kosza a co się z tym wiązało przewaga Celtów jeszcze bardziej wzrosła. Po dwóch kwartach pojedynek h2h pomiędzy Rondo a LeBron miał następujący wynik: 19-14. Boston prowadził po 1 połowie dosyć znacznie 54-43. 3 kwarta to popisowa gra jednego zawodnika - LBJ. Grał dobrze, celnie rzucał i głównie dzięki jego grze Cavaliers wyszli na jedno-punktowe prowadzenie 79-78. Tak więc 4 kwarta zapowiadała się niezwykle ciekawie. I tak właśnie było - do czasu. Gdy na zegarze było 4.30 min do końca - coś się z Bostonem stało. Mieli szanse na wygraną w tym meczu ale coś w nich pękło. Było wtedy tylko 92-91 dla Cleveland. Do końca meczu już tylko Garnett potrafił celnie trafić do kosza. Gdyby Celtics bardziej się postarali kto wie czy nie wywieźliby jakże cennego zwycięstwa z Cleveland.
Poziom spotkania: 8/10

Spotkanie: Lakers vs Utah
Typ: Lakers win, a Paul Millsap(UTAH) zdobędzie under 16,5 pkt
Kurs: 2,17
Buk: Bwin
Analiza:
Pierwsze spotkanie półfinału konferencji między tymi drużynami. W poprzedniej rundzie Lakersi wyeliminowali Oklahomę po zwycięstwie w serii 4-2. takim samym stosunkiem Utah pokonało Denver. Stawiam dziś na zwycięstwo Lakersów z wielu powodów. Jednym z nich jest Kobe Bryant. W końcu rozegrał spotkanie na swoim normalnym poziomie, ponieważ w kilku ostatnich meczach formą nie zachwycał. Paul Gasol - zupełnie przeciwnie niż Kobe. W ostatnim meczu zagrał bardzo przeciętnie jednak w kilku poprzednich spotkaniach grał znakomicie. Szczęślwie spotkanie z Thunder pozwala dziś Lakersom grać 1. mecz z Jazz a nie 7. z Oklahomą. Przejdźmy teraz do drużyny gości. Boozer i Williams powinni dziś napsuć krwi Lakersom. Ich forma jest na tyle wysoka żeby powalczyć z LA o zwycięstwo. Chociaż z drugiej strony jest to bardzo wątpliwe że Utah wygrają dziś na wyjeździe. Zdecydowanie większe szanse będą mięc w meczach we własnej hali. Może teraz o moim typie. Paul Millaps - za ostatnie dwa mecze trzeba go pochwalić. Jednak faktem jest to że trener faktycznie dał mu pograc trochę dłużej niż zwykle. Denver to nie Lakersi i wątpie żeby dziś grał on powyżej 30 minut a co za tym idzie nie zdobędzie więcej niż 16 pkt. Nawet gdy gra długo ma problemy z przekroczeniem tej granicy. Stawiam na spokoje zwycięstwo Lakersów zarówna dziś jak i kolejnym meczu we własnej hali.
 
S 1

splot

Użytkownik
NBA
Spotkanie Atlanta Hawks Milwaukee Bucks +10,5
typ handclip Milwaukee
kurs 2.01
bukmacher Betsafe
Dziś o godzinie 19 czasu polskiego Gortat pozna swoich rywali w półfinale konferencji wschodniej. Atlanta jest silną drużyną która raczej wygra te spotkanie. Buck nie za dobrze radzą sobie na ich terenie. Tylko dwie wygrane na 10 przez ostanie 4 lata. ALe pamiętając wyczyn Milwaukee z z marca tego roku gdzie drużyny takie Clevland , Utah , Boston , nie potrafiły ich zatrzymać. A w tym samym czasie Atlanta pokonał dopiero po dogrywce Milwaukee. Jest bardzo duża szansa że i w tym być może ostatnim meczu sezonu Buck zabłysną.
Myślę że zaliczka punktowa przyniesie pozytywny wynik
 
fito85 0

fito85

Użytkownik
&quot;Tylko dwie wygrane na 10 przez ostanie 4 lata&quot;

Co ma wspólnego skład Milwaukee z tego roku z tymi z wcześniejszych lat? Przecież to zupełnie inny zespół (Tylko w tym sezonie doszli z ważnych zawodników Jennings, Delfino, Salmons, Kurt Thomas, Ilyasova, Stackhouse, Boguta nie ma, Redda też nie, Charlie Bell prawie nie gra). Podobnie Atlanta - zupełnie inne drużyny, inna forma, zmieniający się trenerzy. Bez sensu takie porównania, bo x lat temu ktoś grał tak a tak. Liczy się obecny sezon, a najbardziej ostatnich kilka tygodni (nawet sam fakt występu w play-offach może sprawiać, że zespół jest zupełnie inny niż ten z regular sezonu), a nie kto wygrał ile spotkań w przeciągu x czasu.


Nie, że czepiam się typu, bo może i jest dobry (raczej nie poddadzą się bez walki, a wygrać o 11 pkt. to też trzeba się mocno postarać), tylko nie lubię tego wyliczania ile kto wygrał w ciągu ilu lat.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Uważam, że dziś zwycięstwa odniosą: Atlanta - nie ma możliwości przegrania z Miwaukee
Lakers - wątpilwe żeby we własnej hali przegrali z Utah
San Antonio - tutaj kurs jest 2,70 i uważam, że jest to godne brania. Nie wiem czy Phoenix da radę wygrać więcej niż 2 mecze ze Spursami. Słońca już z Portland się męczyły a SA pokazało że na wyjazdach również potrafi wygrywac
 
vis 0

vis

Użytkownik
Popieram finishLINA co do Spursów. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł jak to się te dwie drużyny potykały i jak to się wszystko kończyło ;) Oto króciutka statystyka :
Rok 2003. Pierwsza runda. Spurs-Suns 4:2
Rok 2005. Finał Konferencji Zachodniej. Spurs-Suns 4:1
Rok 2007. Półfinał Konferencji Zachodniej. Spurs-Suns 4:2.
Rok 2008. Pierwsza runda. Spurs-Suns 4:1
Prawda że ciekawa tendencja ? Rozumiem że pewne zmiany w drużynach zaszły, ale wszystko wskazuje na to że i w tym roku Słońca utkną na ekipie z San Antonio ;) Kurs 2.7 warty ryzyka, choć z drugiej strony jeżeli nie w pierwszym meczu to kiedy mają spróbować przełamania złej passy ? Niestety, nie będę go mógł zagrać sam -&gt; buk ziemniaczany.
/Link do pełnego artykułu -&gt; http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,7832471,Kamien_kontra_nozyczki_czyli_San_Antonio_znow_gra.html
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Mecz: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Data: 04.05.2010 02:00
Typ: 2
Kurs: 3.73
Bukmacher: Pinacle
Analiza: Jutro w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego odbędzie się drugi mecz półfinałowy konferencji wschodniej. Ta para półfinałowa jest bardzo ciekawa, a jej zwycięsca zapewne będzie głównym faworytem do sięgnięcia po mistrzostwo w całej lidze. W tej potyczce stawiam na zwycięstwo Boston Celtics, pomimo, że pierwszy mecz przegrali, jednak nie są na straconej pozycji. Jeśli dzisiaj wygrają będą mieć przewagę własnego parkietu, jednak najpierw trzeba to spotkanie wygrać, aby myśleć o przyszłych meczach. Wczoraj Boston zagrał dobry mecz, a do połowy wygrywał już różnicą 1 punktów, jednak to nie wystarczyło. Świetna gra LeBrona Jamesa, który rzucił 35 punktów poproadziła jego zespół do zwycięstwa. W ekipie z Bostonu udane zawody rozegrał ich rozgrywający Rajon Rondo. Nie wiem dlaczego kursy u bukmacherów są tak wysokie, przecież mierzą się ze sobą dwie równe drużyny, ze wskazaniem według mnie na Boston. Grają u nich wszyscy oprócz Sclabrin&#39;a, jednak to nie będzie poważna strata. W Cleveland nie zagrają m.in. Telfair, Powe. Według mnie Boston wynieśie konsekwencje z przegranego meczu, a tacy zawodnicy jak Kevin Garnett, Ray Allen, Paul Pierce czy Rajon Rondo zapewnią im zwycięstwo!
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Mecz: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Data: 04.05.2010 02:00
Typ: 2
Kurs: 3.73
Bukmacher: Pinacle
Analiza: Jutro w nocy o godzinie 2:00 czasu polskiego odbędzie się drugi mecz półfinałowy konferencji wschodniej. Ta para półfinałowa jest bardzo ciekawa, a jej zwycięsca zapewne będzie głównym faworytem do sięgnięcia po mistrzostwo w całej lidze. W tej potyczce stawiam na zwycięstwo Boston Celtics, pomimo, że pierwszy mecz przegrali, jednak nie są na straconej pozycji. Jeśli dzisiaj wygrają będą mieć przewagę własnego parkietu, jednak najpierw trzeba to spotkanie wygrać, aby myśleć o przyszłych meczach. Wczoraj Boston zagrał dobry mecz, a do połowy wygrywał już różnicą 1 punktów, jednak to nie wystarczyło. Świetna gra LeBrona Jamesa, który rzucił 35 punktów poproadziła jego zespół do zwycięstwa. W ekipie z Bostonu udane zawody rozegrał ich rozgrywający Rajon Rondo. Nie wiem dlaczego kursy u bukmacherów są tak wysokie, przecież mierzą się ze sobą dwie równe drużyny, ze wskazaniem według mnie na Boston. Grają u nich wszyscy oprócz Sclabrin&#39;a, jednak to nie będzie poważna strata. W Cleveland nie zagrają m.in. Telfair, Powe. Według mnie Boston wynieśie konsekwencje z przegranego meczu, a tacy zawodnicy jak Kevin Garnett, Ray Allen, Paul Pierce czy Rajon Rondo zapewnią im zwycięstwo!
dwie rowne druzyny? orlando z cavs tak ale boston? ludzie prosze tylko o jedno OGLĄDAJCIE MECZE jezeli cavs wlaczaja 3-ci bieg to Boston niewie co sie dzieje i to nie byl pierwszy taki mecz. To o czym piszesz KG Pierce Allen ewidentnie najlepsze lata maja juz za soba nie zrobia roznicy juz jak to mialo miejsce 2 lata temu.Szanuje Boston, ale pisanie o dwoch roznych druzynach to jak Chelsea czy Arsenal niby obie dobre ale jak przychodzi co do czego to Gooners dostaja konkretne baty. Rajon Rondo to najlepszy gracz Bostonu w tym sezonie ogladalem ich okolo 30 spotkan w RS+4 PO i moge to jednoznacznie powiedziec, facet moze stworzyc nowa dynastie tylko nie ma z kim. mozna zagrac under na Jamisona dzisiaj bo ostatnio mial problemy z KG i tylko ten typ widze na dzisiaj jako konkretny
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Popieram finishLINA co do Spursów. Ostatnio czytałem ciekawy artykuł jak to się te dwie drużyny potykały i jak to się wszystko kończyło ;) Oto króciutka statystyka :

Rok 2003. Pierwsza runda. Spurs-Suns 4:2
Rok 2005. Finał Konferencji Zachodniej. Spurs-Suns 4:1
Rok 2007. Półfinał Konferencji Zachodniej. Spurs-Suns 4:2.
Rok 2008. Pierwsza runda. Spurs-Suns 4:1

Prawda że ciekawa tendencja ? Rozumiem że pewne zmiany w drużynach zaszły, ale wszystko wskazuje na to że i w tym roku Słońca utkną na ekipie z San Antonio ;) Kurs 2.7 warty ryzyka, choć z drugiej strony jeżeli nie w pierwszym meczu to kiedy mają spróbować przełamania złej passy ? Niestety, nie będę go mógł zagrać sam -&gt; buk ziemniaczany.

/Link do pełnego artykułu -&gt; http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,7832471,Kamien_kontra_nozyczki_czyli_San_Antonio_znow_gra.html
może faktycznie ostatnio spursi wygrywają w PO z phoenix, ale nie można porównywać tamtej drużyny z 2003 roku do tej teraz. Również uważam, że spursi awansują dalej, ale mam coraz więcej wątpliwości co do ich dzisiejszego zwycięstwa

Spotkanie: Phoenix Suns vs San Antonio Spurs
Typ: Phoenix win,a C.Frye(PHO) over 8,5 pkt
Kurs: 2,68
Buk: Bwin
Analiza:
Faworytem tego spotkania wydaje się być drużyna z Phoenix. I faktycznie pewnie w pierwszym meczu półfinału konferencji powinni sobie poradzić z drużyną z SA. Wielu fachowców, expertów uważa nawet, że to słonća awansują do finału konferencji, myślę jednak że jest to lekka przesada. Spurs wyeliminowali wcześniej dużo lepszego rywala niż Phoenix - Dallas Mavericks. Może na początek zajmę się drużyną gospodarzy. Ostatnie dwa mecze wygrali z Portland i dało im to awans do kolejnej rundy.W ostatnich meczach nie ma w ich drużynie lidera. W każdym meczu ktoś inny przejmuje obowiązek rzucania. Czasem jest to Jason Richardson, czasem Amare Stoudemire a jeszcze innym razem najlepiej na boisku grają rezerwowi czyli Channing Frye czy też Jared Dudley. Tak więc jak widać ciężko wytypować kto w tej drużynie zdobędzie ile punktów. No ale nie liczy się przecież kto ile rzuci tylko wynik końcowy. Drużyna Phoenix potrafi albo zagrać świetny mecz albo kompletnie go zawalić. Dziś pewnie wyjdą zmotywowani na mecz z SA. W ich druzynie zabraknie najprawdopodobniej Robina Lopeza. Najlepiej punktującym w ich teamie jest wcześniej wymieniony Amare Stoudemire, który według mnie może dziś zdobyć koło 25-30 punktów. Oczywiście jeśli nie stanie się to o czym powiedziałem wcześniej czyli obowiazku trafiania nie wezmą na siebie rezerwowi. Zajmijmy sie teraz drużyną San Antonio. Wyeliminowanie Dallas nie było jakąś mega niespodzianką ale sprawiło ono że morale w drużynie znacznie się podniosły. Tutaj sytuacja rzutowa jest bardzo podobna do Phoenix. Nie ma zawodnika który rozegrałby pare meczów na równym poziomie rzutowym. Do tych najskuteczniejszych trzeba napewno wymienić Manu Ginobliego, Geogre&#39;a Hilla czy Tima Duncana. Kończąc, obstawiłem już na Spurs, jednak coraz bardziej myślę, że wygrają dziś Słońca. Co do drugiej częci typu czyli C.Frye over 8,5 pkt. Myślę że jest tzw &quot;pewniaczek&quot;. W ostatnich mezach zdobywał 7, 20 i 3 pkt. Mam nadzieję że wróci forma z tego środkowego meczu ponieważ stać na to 27 latka. Może podam trochę ciekawostek odnośnie tego zawodnika. Przeciwko SA grał 4 razy. We wszystkich meczach zdobył 46 pkt, czyli średnia pkt na mecz to 11,5 czyli mój typ powinien niby wejść spokojnie:smile:
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Boston Celtics
Typ: 2
Kurs: 3.60
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Drugi mecz fazy play-off pomiędzy Cleveland Cavaliers a Boston Celtics w pierwszym meczu w Ohio górą byli Cavs wygrywając 101-93 dzisiaj liczę, że Celtics uda się zrewanżować i doprowadzić do stanu 1-1 w rywalizacji do czterech zwycięstw.
W pierwszym meczu Boston miał swoje okazję, prowadził do przerwy 11 punktami a mimo to roztrwonił tą zaliczę. Koszykarze Celtics wiedzą jednak, że kluczem do wyeliminowania Cavs jest zwycięstwo na ich parkiecie i dzisiaj ponowie będą starali się tego dokonąć, mam nadzieje, że z lepszym skutkiem.
Cleveland Cavaliers w Quicken Loans Arena tylko sześć ekip potrafiło wygrać jest to najlepiej grająca ekipa u siebie jednak należy również dodać, że wśród tych sześciu ekip które wygrały w &quot;The Q &quot; był także Boston Celtics.
Co ekipa Celtics musi zrobić by wygrać? Na pewno musi zneutralizować LeBrona Jamesa, który w pierwszym meczu zdobył 35 punktów. Kolejnym punktem który musi dzisiaj w nocy przyświecać Celtics to lepsza gra w defensywie oczywiście wiąże się to z neutralizacją LeBrona. Celtics nie mogą sobie również pozwolić na przestoje w zdobywaniu punktów jak miało to miejsce w drugich 24 minutach nie może być tak, że Paul Pierce trafia raz na dziesięć prób.
Wielu oczywiście powie, że łatwo się piszę trudniej jest to zagrać na boisku a Cavs i tak dzisiaj wygra. Nie zapominajmy jednak, że Boston Celtics to naprawdę solidna ekipa którą stać na wygrywanie i nawet wyeliminowanie Cavs z play-offów. Mam nadzieje, że dzisiaj to potwierdzą a w Quicken Loans Arena znów zobaczymy genialne widowisko tyle tylko, że wynik będzie inny i goście wygrają.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Cleveland Cavs - Boston Celtics
Typ: L. James ponad 16,5 zbiórek + asyst
Kurs: 1,85
Buk: Tobet
O 2 w nocy polskiego czasu zostanie rozegrany dziś drugi mecz z rywalizacji pomiędzy Cavaliers i Celtics. Pierwsze spotkanie pokazało, iż Boston nie ma zamiaru czekać na wygraną, aż rywalizacja przeniesie się do ich hali i postawili bardzo twarde warunki Kawalerzystom z Cleveland. Dziś może być podbnie i dlatego, jeśli Cavs chcą wygrać poraz drugi, przydałoby się aby zagrali bardziej zespołowo, niż w pierwszym spotkaniu, gdzie Lebron i Mo w najważniejszych momentach musieli wziąć niemal całość zdobywania punktów na swoje barki. James rozumie, iż sukces w playoffach może im zagwarantować równe zaangażowanie każdego członka zespołu. Że on sam meczy wygrywać nie będzie. Dlatego też zwykle rozpoczyna spotkania nie od rzucania koszy, a od asystowania przy rzutach swoich kolegów; bierze się za rozgrywanie i dostrzega lepiej ustawionych partnerów. Średnio na mecz zalicza około 9-10 asyst podczas tych playoffów. Jeśli natomiast chodzi o zbiórki, to tutaj liczby też kształtują się podobnie. LBJ dużo zbiera na bronionej tablicy, szczególnie kiedy na parkiecie nie ma Shaqa. Myślę, że linia 16,5 zbiórek i asyst łącznie jest bardzo możliwa do przekroczenia. Sorki za chaotyczną analizę, ale czas nagli...
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic vs Atlanta Hawks
Typ: Orlando over 100,5, Atlanta over 91,5
Kurs: 3,42
Buk: Bwin
Analiza:
Zaczynamy półfinał konferencji z tymi drużynami. W poprzednich rundach Magic wyeliminowali Charlotte, a Hawks - Milwaukee. Może na początek zajmę się drużyną faworyta, czyli naturalnie Orlando. Drużyna ta bez wiekszych problemów pokonała 4-0 Bobków i awansowała dalej. Martwić może dyspozycja D.Howarda, który w ostatnich meczach gra bardzo słabo. I to nie jest tylko spowodowane tym że to Gortat gra więcej. Dwight ma bardzo słabą skuteczność. No chyba nikt nie spodziewa się że w ciągu 26 minut rzuci on tylko 6pkt?! Od rozpoczecia PO to nie jest ten sam człowiek. Ale Howard to Howard, z nim nic nie wiadomo. Równie dobrze w tym meczu może zdobyc koło 30 pkt, w co bardzo watpie:wink: Obowiązek rzucania przejął na siebie za to Jameer Nelson. Jemu nie można nic zarzucić. dwa razy w PO zdobyte 32 pkt. W innych meczach coś koło 18-20. Prawdą jest że w obronie nie gra zdumiewająco, ale on nie jest od gry w defensywie. Co można powiedzieć o rezerwie? Niewiele - M.Pietrus, to on zwykle zdobywa najwięcej punktów spośród rezerw. Jednak dziś pewnie nie zagra i to jest spora strata dla Orlando. Przejdźmy teraz do gości z Atlanty. Dosyć dlugo zajęło im wyeliminowanie Milwaukee. Dopiero w siódmym meczu zakończyła się seria. No ale przecież liczy się efekt końcowy. Tutaj dwóch graczy można uznać za liderów drużyny. Joe Johnson oraz Al Horford. Oczywiście nie można zapomnieć o rezerwowym Jamalu Crawfordzie. On ostatnio rozgrywa super zawody. Właśnie dlatego uważam, że dziś Orlando nie wygra dosyć przekonywująco, własnie z tym zawodnikiem mogą mieć spore kłopoty w defensywie. Zacząłem mówić o defensywie więc przy niej zostanę. W drużynie gościu wyróżniającą się postacią w obronie jest Josh Smith. Co ciekawe na ostatnie 4 mecze w aż trzech miał ogółem 9 zbiórek:smile: Przejdę teraz do mojego typu. Co do Orlando praktycznie nie mam żadnych wątpliwości co do tego że zdobędą wiecej niż 100 pkt, tutaj kłopot może być z ATL, która ostatnio nie potrafi rzucić dużej liczby punktów. Jednak linia wystawiona przez Bwin jest chyba idealna. 92 pkt powinni spokojnie zdobyć.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
właśnie finiszLINE? nie widzę takiego zdarzenia na bwin?
coś ode mnie:
Spotkanie: Orlando Magic - Atlanta Hawks (handicap : 0-7.5)
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: BetGun
Analiza: O 2 w nocy rozpocznie się 1 mecz półfinału konferencji na wschodzie. Orlando Magic zagra u siebie z Atlanta. Faworytem są gracze z Orlando. W 1 rundzie łatwo uporali się z Charlotte wygrywając 4-0. Natomiast Atlanta przegrywała już 2-3 z Milwaukee, by ostatecznie wygrać 4-3. Moim zdaniem Orlando pewnie wygra te serię 4-1, może 4-2. Są drużyną zdecydowanie lepszą. Nie wyobrażam sobie, aby przegrali 1szy mecz. W sezonie zasadniczym grały te drużyny ze sobą 4 razy i 3 razy górą byli gracze Orlando. I za każdym z tych 3 razy wygrywali różnicą ponad 15 pkt. ;) A jedyny przegrany mecz to w hali Atlanty i minimalnie bo różnicą 2 pkt. Moim zdaniem Orlando dziś od początku będzie chciało odskoczyć na kilka pkt, żeby spokojnie wygrać 1szy mecz we własnej hali. Myślę, że wygrają gdzieś różnicą 10-15 pkt, jednak gram w miarę &#39;bezpieczny&#39; typ i stawiam na wygraną różnicą minimum 8 pkt. ;)
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
właśnie finiszLINE? nie widzę takiego zdarzenia na bwin?
To musisz iść do okulisty jak nie widziałeś tych typów, bo sam sobie kursów i typów człowieku chyba nie wymyśliłem!

A co do kolegi MaciekGKS, faktycznie nie można ich łączyć ???? Mój błąd ???? Jakbym wysłał taki kupon to bym nie pisał takich bzdur ????

No ale nie jestem na forum żeby się kłócić czy wchodzić z kims w konfilkt ???? Nie było sprawy ????

A co myslicie o dzisiejszym meczu Phoenix San Antonio bo wydaje mi się że jest szansa dla Spurs na pokonanie Słońc. Jakie jest wasze zdanie? ????
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
To musisz iść do okulisty jak nie widziałeś tych typów, bo sam sobie kursów i typów człowieku chyba nie wymyśliłem!

A co do kolegi MaciekGKS, faktycznie nie można ich łączyć ???? Mój błąd ???? Jakbym wysłał taki kupon to bym nie pisał takich bzdur ????

No ale nie jestem na forum żeby się kłócić czy wchodzić z kims w konfilkt ???? Nie było sprawy ????

A co myslicie o dzisiejszym meczu Phoenix San Antonio bo wydaje mi się że jest szansa dla Spurs na pokonanie Słońc. Jakie jest wasze zdanie? ????
Oczywiście, że widziałem oddzielny typ na Orlando over i Atlantę over, ale Twój &quot;typ&quot; to było połączenia którego nie było w ofercie jako pojedyncze zdarzenie. Był to jak już kupon akumulacyjny 2 zdarzeń, a nie pojedynczy typ. ;) Ale też chyba w ten sposób łączyć nie można. Stąd moje zdziwienie. A co do dzisiejszego meczu stawiam na San Antonio, kurs w miarę zachęcający, ale grać go nie będę. Aż tak przekonany nie jestem.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Ok, sprawa wyjaśniona ???? też byłbym dziś za san antonio ???? nwet z hc -4,5

Spotkanie: Phoenix vs San Antonio
Typ: 2
Kurs: 2,15
Buk: Betsafe
Analiza:
Dzisiaj nie będę się za bardzo rozpisywał. Jak narazie 1-0 dla drużyny gospodarzy jednak wydaje mi się że San Antonio jak że jest faworytem w tej rywalizacji nie pozwoli sobie na drugą wyjazdową porażkę. Oni chcieliby jak najszybciej zakończyć całą rywalizację. Ostatnie spotkanie bardzo zacięte. Pierwsza kwarta zadecydowała o końcowym tryumfie Słońc. Potem już tylko kontrolowali przebieg gry. Chyba dziś SA nie pozwolą sobie na takie coś. Powinni ruszyć ostro do przodu od początku gry. Stawiam na ich zwycięstwo w granicah 3-9 pkt.
 
armor 12

armor

Użytkownik
Wasze powody sa troche zenujace ze SA jest faworytem tej rywalizacji ???? Bo sa lepsza druzyna z ktorej strony prosze was. Phoniex prowadzi 1-0 i to zasluzenie. Malo kto wygrywa na ich parkiecie w tym sezonie juz 35-10. SA mieli dobra koncowke sezonu a poczatek tragedia i niby tym wzrostem formy maja wygrac napewno nie dzisiaj. Wygrali z Dallas wow. Dallas dla mnie po tych wymianach stracilo troche na wartosci ale kazdy uwaza jak chce. Phoniex to zespol nie poszczegolni gracze. Pierwszy mecz piekna pierwsza kwarta i kontrolowanie meczu. to zacznijmy od piatek
Nash-Parker to co pokazal Nash w pierwszym meczu 33ptk 10as to naprawde wielki wyczyn i tym sie rozni Nash od Parkera ze Parker gra dla siebie a Nash dla druzyny. Druga wazna para to Duncan-Stoudemire tutaj bardzo wyrownany pojedynek ale sadze ze lepszy Amare a to poniewaz dla mnie jest najbardziej zwinnym graczem podkoszowym i to nie jest Howard ktory gra na faul on spokojnie omijal Duncana i zaliczal wsady. Ostatnia para to Ginobili-Richardson Co do Ginobili gral swietnie jak nie bylo Parkera wrocil Parker spadl znow na boczny tor jak dla mnie. I ta kontuzja nosa niby juz jej nie ma a plaster dalej zalozony. I co najwazniejsze lawka rezerwowych i tutaj dla mnie moze byc dzis wynik kluczowy Frye, Dudley,Dragic czy Barbosa to dla mnie jest jedna z najlepszych lawek czy Bogans,Blair,Mason czy Bonner sa w stanie im dorownac moze i na wlasnym parkiecie tak ale nie tutaj. Sadze ze Phoniex dzisiaj znow pokaze klase i wygra spokojnie kontrolujac mecz
W tym sezonie w Phoniex grali 3 razy, 2razy w lidze i raz w PO wyniki jak dotad:
Phoniex 116-104 SA
Phoniex 112-101 SA
Phoniex 111-102 SA

Phoniex-San antonio
Typ(-3) 1✅
Kurs:1.9
Pewnosc:7/10

Wynik:110-102
Edit: Miodzik nie chce nic mowic ale wygranej druzyny nie rozlicza sie za straty.No i mamy atak 2:0 obrona ???? Co do samego meczu Phoniex rozgrywalo wysmienicie koncowki kwart odrabiali za kazdym razem straty ???? Chyba bylem prorokiem ale lawka Phoniex zagrala wysmienicie 31ptk ???? to co robil Dudley lub Frye 5/6 za 3 magia ???? I to miala byc obrona? z taka obrona daleko nie zajada a i tak to dziadki przeciez juz ???? dziekuje, dobranoc ????
 
baxik 0

baxik

Użytkownik
San Antonio Spurs - Phoenix Suns (Mecz 2) -Przewaga
Typ: Phoenix Suns wygrają różnicą 6-10 pkt
kurs: 5.00
Bwin
Analiza:
W czwartek o 3.05 polskiego czasu odbędzie się drugi mecz Play Off-u pomiędzy SA Spurs a Phoenix Suns. Pierwszy mecz tego PO zakończył się zwycięstwem drużyny Suns 111:102. Dość dużo punktów zdobyli zawodnicy w tym meczu i myślałem czy nie dać dzisiaj na to, że suma pkt będzie wynosiła od 191-200 ale po głęsbszej analizie zdecydowałem się postawić na to że Phoenix wygra 6-10 pkt. Nie wiem czemu na Bwin napisali San Antonio jako pierwsze bo przecież spotkanie odbędzie się na Phoenix a to ma znaczenie bo Phoenix ostatnio 3 razy z rzędu wygrał na swoim parkiecie z Spurs.
04.05-10 NBA Playoffs Phoenix Suns vs. San Antonio Spurs 111:102
08.04-10 NBA Phoenix Suns vs. San Antonio Spurs 112:101
16.12-09 NBA Phoenix Suns vs. San Antonio Spurs 116:104
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Armor, Twój rzekomo grający dla siebie Parker też wydaje się lekko trącić żenadą. Gość ma styl, jaki ma - nie jest to klasyczny playmaker - ale żeby mówić, że gra dla siebie i to w playoffach, to lekka przesada moim zdaniem. Jeśli już tak porównujesz Nasha i Parkera z pierwszego meczu, to popatrz jeszcze w statystykę strat. Nash 6 turnovers! Lubię jego grę, owszem, lecz można powiedzieć, że Tony jest szybszy, także z racji na wiek na pewno, ale fakt jest faktem.
Co do meczu, to ja bym powiedział, że to jest bardziej rzut monetą niż coś bliższego prediction. Z jednej strony Słońca u siebie są bardzo mocne - tak jak wspomniałeś - z drugiej znów San Antonio w ciągu ostatnich kilku lat leje ich w playoffach okropnie. I co lepsze wygrywa oczywiście i...w Arizonie. Czemu nie miałoby dziś wygrać? Greg Popovic jest mistrzem, gdy chodzi o wyciąganie wniosków z poprzednich meczy. Wcale nie zdziwię się jeśli dziś Spurs zdominują Suns obroną na całym korcie. Jeśli tak się stanie to mamy under i wyrównany mecz do końca, a SaS w końcówkach potrafią być zabójczy.
Trochę dziwi mnie ten cały hype na Sunz...co roku jest przecież podobnie - zaczynają świetnie, a potem okazuje się, iż to jednak obrona wygrywa w PO, nie tylko sam atak. Wielu na forum myślało, że Mavericks pogonią Duncana i Co., ja wiedziałem, że raczej jest to mało prawdopodobne, gdyż Spurs mają coś czego nie mają inne drużyny, a mianowicie jakąś niesłychaną zaciętość i charakter. W dodatku potrafią taktycznie rozwiązywać mecze.
No zobaczymy. Powinien być ciekawy mecz. Ja zagram coś na live, tzn zagram Spurs ;-) ale myślę, że poczekam pierwszą kwartę, aż słońca się wyszaleją.
Dobrym typem powinien być dziś over w 1kwarcie lub połowie. W drugiej połowie gra będzie wolniejsza, z uwagi na rangę meczu. Sunz mogą być już 2-0, więc nie sądzę że cały mecz będą grali szybko. Powinni być być bardziej uważni. Z drugiej strony Spurs też powinni lepiej bronić, bo dla nich starcenie w meczu ponad 110 punktów to strasznie dużo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom