>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wracają Bucks, więc wracam również ze swoimi typami na spotkanie przeciwko Wolves. Póki co mecze mojej ulubionej drużyny trafiam praktycznie w 100% i chce to podtrzymać również podczas kolejnej nocki z NBA. Kursik na zwycięstwo oscylujący w okolicach 1.98 to moim zdaniem spore value. Chicago pfu Minnesota ma na ten moment dość dziwną sytuację w szatni. Pierw ściągnięta szokująca duża liczba byłych Bulls, a przed sezonem rozpoczęta drama z udziałem Butlera, która tak naprawdę nie wiadomo jak się skończy. Dziś wypłynęło info, że Houston zaoferowało 4 pierwszorundowe picki i być może to jest ostatnie spotkanie Butlera? Nie wiadomo, ale w trudnych chwilach na parkiecie będzie można zapewne zobaczyć momenty zawahania. Dla mnie value w kursie na Bucks i szczerze polecam ich dzisiaj grać. Miałem grać punkty KAT&#39;a przy potencjalnym line upie z Lopezem jednak wydaję się, że Giannis przejmie młodego lidera gospodarzy, a do często bezużytecznego Gibsona zostanie przesunięty center Kozłów. Właśnie jego linia na trójki jest moim głównym betem na dzisiaj. Brook do tej pory rzucał odpowiednio 2,2,2 oraz 5 przy łącznie 29 próbach. Skuteczność na poziomie 38% jakoś mocno nie powala jednak jeżeli ktoś z was oglądał mecz Bucks w tym sezonie wie, że to jedyna broń Lopeza. Wychodzi na obwód robiąc miejsce Antkowi pod koszem i często zostaje sam po udzieleniu pomocy. Podobnie grałem na początku sezonu w stronę Middletona jednak tam buki ogarnęły się z linią i teraz idę właśnie w środkowego. Kurs niby nie powala, ale jak dorzucicie chociażby NOP czy Toronto to już całkiem znośnie się to prezentuję. Na koniec jeszcze asysty Antka, bo mecz z 76&#39;s pokazał, że przy trochę lepszym środkowym częściej trzeba będzie oddawać piłkę na obwód. W tym sezonie średnia 6.8 i myślę, że dziś w okolicach 6-8 się również zakręci. Na uni linia 5.5 ale kurs niski, więc biorę powyżej 6, gdzie w przypadku 6 mamy zwrot. Pozdro!
Bucks - 1.98/unibet ✅
Brook Lopez powyżej 1.5 celnej trójki - 1.65/unibet ✅
Giannis powyżej 6 asyst - 1.8/sportingbull
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
arekujago 75

arekujago

Użytkownik
podzielam zdanie co do typów na:
1) Hornets - będą rządni rewanżu, w Chicago szpital dołączył jeszcze Portis. Poszukałbym jakiegoś hc w unibecie dająćego kurs około 1,5 do dubla bo LaVine może się wstrzelić z początkiem. Może u Parkera jakiegoś overka pkt poszukam, ale ostrożnie bo raz już mnie oszukał
2) Houston Rockets win 1,57betsson
34-7 bilans domowy z zeszłego roku,a tymczasem &quot;nie byle z kim&quot; dwie porażki u siebie. Liczę na CP, dzisiaj z Judy rozmawiałem że Melo podobno zrozumiał co to selekcja rzutowa. No i najważniejsza sprawa przewaga na pozycji nr 5, której brak w Clipersach (rozważam over Capeli 15,5pkt)
3) Przeglądałem dzisiaj liderów pod kątem pkt i uwagę moją wzbudził Timothy Duane Hardaway Jr.,
Za wyjątkiem ostatniego meczu z Miami (gdzie zagrał tylko 22 minuty) linie 21,5 przekraczał. Jeżeli dodamy do tego, że jest liderem pod nieobecność Kristapasa i liczbę rzutów jaką oddaje liczę, że pokryje linie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
V 216

viewer12

Użytkownik
Tak na szybko, to Bucks dzis bet nocy ???? Sota prawdopodobnie bez Butlera i Wigginsa; Rose moze dostac sporo minut i mozna probowac over, ale nie wiem jaka linia. Na skrzydlach cienko bedzie w Minnesocie i Milwaukke z nowym systemem gry i ładowanie 40 trójek na mecz powinni spokojnie ich ogarnac, tym bardziej ze Sota malo rzuca za 3 (a jak juz rzuca duzo, to rzadko efektywnie).
Jak ktos lubi za drobne puszczac dogow, to Dallas jest ciekawe.. Jedyne, co za nimi przemawia, to ze kazdy musi kiedys przegrac ???? a do tego VanVleet raczej nie zagra i moze byc pewne naruszenie spojnosci lawki Toronto (ktora jest najlepsza w lidze). W Dallas potencjal z pewnoscia drzemie i przy dobrej nocy moga przerzucic kazdego, pytanie kiedy taka noc nadejdzie, bo ostatnio z Atlanta dali rade stracic 26pkt prowadzenie.
Co tam jeszcze, no Curry over 27,5 to na spokoju,a czkolwiek znow moze byc blowout i zagra tylko 3 kwarty (a raczej nie codziennie bedzie sadził 11 trójek i 50pkt w 30 minut), ale w MSG zawsze mu szło i to specjalny parkiet jest dla wielu koszykarzy,wiec na pewno bedzie starał sie od poczatku narzucic swoj styl i jak mu wejdzie kilka na dziendobry, to over mysle wykreci spokojnie.
Clippers +5,5 chyba jest linia (albo byla jakis czas temu); Rockets z Paulem, ale bez Hardena i nadal bez obrony i shooterow. Carter-Williams zagra za Hardena, wiec dramat bedzie. U Clippersow z kolei zabraknie MbahaMoute prawdopodobnie, co jest spora strata, ale i tak sklaniam sie ku wyrownanemu spotkaniu i nie wierze w Rockets. W glowie mialem under od wczoraj, ale widze buki nie spia i wystawili linie 218,5 na ten mecz, przez co wole nie ruszac, bo dosc latwo ja przekroczyc. Overy poboczne to np. Gordona, ktory pewnei pogra sporo minut no i ktos bedzie musial te 10 trojek za Hardena nadrobic w druzynie, a na pewno nie bedzie to MCW.
Odnosnie Beala, to ma jakis bol w klatce piersiowej, ale z GSW dal rade grac z nim do konca, zatem i dzis powinien zagrac. W Wizards moze zabraknac (oprocz Howarda) jeszcze Mahinmiego, co znaczy granie prawie cale spotkanie niska piatka i ogromne tempo spotkania; linia jest 236pkt i mysle, ze spokojnie do przekroczenia, bo Kings tez lubia pobiegac, no a odnosnie Wizards to widzielismy, co zrobili w meczu z GSW. Overy zawodnikow tez mysle do grania, ktos te 110-120pkt bedzie musial nawrzucac; Beal w Wizards, a u gospodarzy moj ulubieniec Fox.
 
sn0w_ 0

sn0w_

Użytkownik
Kemba Walker (Charlotte Hornets) to score at least 25 points
bah z kursem 1.57 ✅57

W ostatniach 5 gierkach zaliczone 31 pkt na gre, w Chicago nie zagraja 3-4 czołowe teamy i myslę, ze Hornets wezmą rewanż, za ostatnia porażkę ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
27 paź 2018 02:00
Punkty, zbiórki i asysty według gracza – wliczając dogrywkę
Over 26.5 (Gordon, Eric)⛔
Mogę tylko się wstydzić, facet kontynuuje pukanie w dno od spodu. Dziś 21% (3/14, 1/6 za trzy) :headbang: Ciekawsza obserwacja jest taka, że całe Houston niewiele mu w tym ustępuje. W poł. 4Q wyłączyłem, bo już oczy bolały, i CP3 na którego &quot;something big&quot; wszyscy liczyli - wypoczęty - miał 18% z gry.

Oglądałem ostatni mecz HOU i towarzysz Gordon pobił w nim rekord rzutowej żenady. Ceglił nawet gorzej niż wczorajszej nocy Westbrook, choć wydawałoby się to niemożliwe, Skończył z 5/21 i - uwaga - 1/12 za trzy. A tę ostatnią i jedyną celną trójkę wrzucił przy salwie śmiechu w ostatnich sekundach meczu. Do tego 3 as., 4 zb., co dało nędzne 18 punktów. Dziś linia jest prawie o 10 &quot;oczek&quot; wyższa. Wtedy brakowało Paula, dziś zabraknie Brodacza. Ktoś musi te jego rzuty rozdysponować. Gordon grał najdłużej, prawie 40 minut, i na tym ten typ opieram. Ten gość nie ma aż tak drewnianego nadgarstka, by kompromitować się co mecz.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Dziś gram dubla
Detroit - Boston
Boston 1.58
+
Cleveland - Indiana
Indiana 1.32
kurs: 2.10
✅

W skórcie bo nie mam dziś ani chęci, ani czasu:
Detroit dzięki łatwemu kalendarzowi jest jeszcze bez porażki, ale myśle, że dzisiaj już nie dadzą rady przedłużyć tej serii, Boston co prawda gra bardzo słabo jak do tej pory, to myśle, że uporają się ekipą Pistons, którzy mają lepszy bilans niż grę jak dotychczas. Troche na obecnosci Haya traci Brown, ktory znowu wyglada jak z pierwszego sezonu, pewnie bedzie mocno underowy wynik ale za pewne Boston do przodu.
Pacers to obecnie 2 półki wyżej niż Cavs którzy grają dramat, albo Lue sabotuje swoimi decyzjami wyniki albo jest nienormalny. Obciąć minuty Osmanowi, i TT, i jakos by to mogło wygladac, a wyglada fatalnie. Na obwodzie zero krycia, pod koszem to samo ( Drummond i Griffin przestawiali ostatnio wysokich jak pachołki), Indiana nie powinna tutaj mieć wiekszych problemów.
Gram to z przekonaniem dziś. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Proponuję Indianę na dzisiaj :
Cavs vs. Pacers ✅✅ 119 - 107 12 pkt. przewagi
Pacers - 4,5 pkt
1,57
Sportingbull

Chyba nie ulega wątpliwości, że Indiana stanowi inną ligę. To jak PLK i NBA.
Różnice widać, zarówno w ataku jak i obronie.
Pacers mają dobry atak pozycyjny pod wodzą Oladipo, z mobilnym Milesem, artylerią w postaci Bogdanovica i McDermotta, którzy robią miejsce na działania dwóch pierwszych. Ławka nie wygląda tragicznie, Young, Sabonis ( jak dotąd gra solidne zawody ).
Obrona również wysoki poziom. NickJonas opisał już wyżej komedię pt. &quot;Cleveland Cavaliers&quot;.
Myślę, że wliczając garbage time, Pacers utrzymają się na 8, 10 punktowym prowadzeniu.
Czekam jeszcze na linię spotkanie Atlanta vs. Chicago, Byki b2b, ale może będą jakieś korzystne linie na LaVine&#39;a / Younga, a wiadomo jaka jest apteka w szeregach panów z Chicago i jak wygląda ich obrona. Czego Trae nie rzuci, zrekompensuje wjazdami, obrona Byków to masło.

PEACE OUT
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Gucci Mane to ogarnial, ale teraz NFL się zajął pewnie i nie ma czasu. A ja dalej czekam żeby na wzór tematu z NHL zrobic punktację i ranking.
Na dzisiaj szybko:
Evan Fournier over 3,5 asysty kurs: 2,35 (Unibet) ⛔ (1)
Ciekawy kurs na francuza. Orlando póki co nawet daje radę, Vucevic wystrzelił sporo rzuca i dobrze to wygląda. Evan ostatni mecz 6 asyst wcześniej 10. Ogólnie na 5 meczów taka linijka została pokryta 3 razy, wiec nie rozumiem dlaczego jest taki wysoki kurs. Fournier nie jest znany z rozgrywania raczej jest to taki shooter, ale w tym sezonie daje radę. Ogolnie Orlando znowu na początku sezonu gra w miarę dobrze i znowu zaskakuje. Stawiam że to nie będzie łatwy mecz dla Bucks i goście postawią opór. Jeżeli będą dobrze trafiac to jest spora szansa na powodzenie tego betu. Po takim kursie warto spróbować.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Ja dziś pograłem myślę bardzo dobrego i pewnego dubla w postaci Indiany oraz Milwaukee. Zarówno jedni jak i drudzy na tle swoich dzisiejszych przeciwników są minimum klasę lepsi. Myślę że to dobry kierunek na dziś jeśli ktoś nie szuka czegoś mocno ambitnego. Do pomnożenia siana w sam raz.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Nie wiadomo, ale jesli tak to ino brac, poki graja tyle spod kosza i poki chlop ma forme i go znajduja pod tym koszem. Tym bardziej, ze SAS za bardzo obrony nie ma pod koszem mocnej.
Davis i Embiid na dzisiaj sa GTD, zatem przy zalozeniu ich braku dwa typy mi sie krystalizuja: Utah ML (uwazam ze nawet mozna handi wyzsze atakowac bez AD), Phi/Cha u235,5 (chora linia, na fortunie taka znalazlem, na forach usa widzialem cos w stylu 228... gruubo przesadzone).
Na dzis do Heat wracaja Ellington (spec od trojeczek) i Winslow (swietne wzmocnienie skrzydel). Miami swietnie broni linie 3pkt i licze, ze Portland ze swoimi wyczynami punktowymi troche ochlodzi sie na ciezkim b2b, Heat -1,5 mysle swietna opcja. Pobocznie fajny zaklad Lillard + Dragic ov 45,5pkt.

Idziemy dalej, Suns bez Bookera dzis przyjezdzaja do Memphis, ktore z Conleyem imo powalczy o playoffy. Obrona Phoenix nie istnieje, ofensywa bez Devina pewnie tez nie; na Memphis nie ma co grac i jakies kosmiczne handi, ja wybrałem Mem over 104,5 oraz Conley ov 19,5

Lakers z SAS ostatnio u siebie przegrali heart-breakera, w koncu wygrali cos, ale niestety dzis 3 mecz w ciagu 4 nocy i z tego powodu + przewagi parkietu Spurs biore przyjemne handi +3,5 na Spurs. Linia 230pkt tez wydaje mi sie przesadzona (mimo Spurs bedacych na dnie DefRtg sadze, ze to sie powoli bedzie zmieniac i jest wypadkowa malej liczby meczow + kilku zbyt overowych spotkan, m.in. tego z LAL). Tempo meczu imo bedzie sporo nizsze niz poprzednich spotkan Lakers.
Boston powinien wziac dzis na Detroit, Drummond o15,5 tez wyglada fajnie (nie ma Baynesa, wiec nikt nawet nie powinien zblizyc sie do powstrzymania AD od zrobienia czegos w stylu 20/20, ale no to jest Detroit i to jest Drummond, nigdy nie wiadomo).
Z overow na zawodnikow Mitchell 23,5 fajna linia i Young o18,5. [w Utah wynik zgodny, ale dzis Rubio sie rozrzucał i pod nieobecnosc AD poszalał Gobert ;-) a Atlanta musiala w koncu zagrac na swoim poziomie. Szkoda, ze Oladipo nie dorzuciłem, a myślałem o nim, a pokrył swoją linie]
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Ball w S5 pomimo powrotu Rondo.
Davis (elbow) will not play Saturday against Utah, Scott Kushner of the New Orleans Advocate reports.
 
sn0w_ 0

sn0w_

Użytkownik
Utah Jazz wygrana, kurs 1.60 (totolotek) ✅60

NOP graja back-to-back, Utah 2 dni wypoczynku. obydwie drużyny po w miarę średnim kalendarzu, Anthony Davis, czyli największa gwiazda ma status Day-To-Day, wiec są szanse, ze nie wystąpi w tym spotkaniu.

Zach Lavine, przynajmniej 25 pkt, kurs 1.50 (bah) ✅50

Motor napędowy w Chicago, pchają większość akcji przez tego zawodnika, szczególnie, że mamy mały szpital wśród byków. Linia nie pokryta jedynie w ostatnim meczu, co nie dziwi, Hornets chcieli wziąć rewanż za porażkę na wyjeździe + dobry plaster w postaci Batuma.
Trae Young, przynajmniej 20 pkt, kurs 1.85 (bah) ⛔

Przebojowy zawodnik, wdarł się praktycznie bez wstydu do ligi, nie boi się, szybki cyngiel. Obstawiam, że przeciwko szpitalowi z chicago, dadzą chłopaki strzelić pare trójek.
-5.5 Handicap na Indiane, kurs 1.65 (bah)✅

Love prawdopodobnie nie gra, Indiana to team stojacy x poziomow wyzej niz Cleveland, nie powinno byc kłopotu z handicapem.

Over 231.5 w meczu Philla - Hornets, kurs 1.74 (bah)⛔
Aldrigde over 22.5 pkt 1.67 (fortuna)⛔
 
brodaty-zolw 76,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Panowie, moderatorem jestem tutaj ja, ale jak każdy mam czasami mniej czasu. Nie wrzucałem ostatnio swoich betów i nie miałem też czasu tutaj zaglądać. Od dzisiaj proszę nie pytać o rzeczy typu &quot;Co sądzisz o overze Curryego&quot;. Widzicie kto wypowiada się w tym dziale i jeżeli macie jakieś pytanie to piszcie to na PW, a jestem pewien, że ktoś wam odpowie. Kolejna rzecz, przy absencjach itd proszę podawajcie źródło typu twitter czy jakaś strona internetowa. Zostawiłem posty z dwoma zdaniami na typ, ale od dziś też będę starał się takowe usuwać. A co do punktacji to coś dla was szykuję ;) Info niebawem!
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Podpisuje się do powyzszego pytania. Z tego co widzę po stronie GSW bez żadnych nowych kontuzji a kurs ciągle na nich rośnie nawet do 1,20 już a było chyba 1,08. Brooklyn nie ma w swojej ekipie jakiś zawodników którzy są liderami , często trener daje szansę pograć prawie wszystkim zawodnikom,, dziś przyjeżdża do nich mistrz ligi, będzie wielka motywacja i gra bez spiny. Myślę żeby zagrać jakiś handicap ale myślę jeszcze w która stronę i czekam na więcej wieści o kontuzjach lub nieobecności z racji wolnego od trenera sezon długi więc GSW nie muszą nabijac wielkiego bilansu, ciekawi mnie ten ruch kursów, jak ktoś coś więc to pisać
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Brooklyn w tym sezonie to bardzo niewygodna drużyna i nikt z nimi lekko nie miał. No może poza Indianą, która ich zlała u siebie 132:112. Generalnie to jest tak, że mecz może być wyrównany do pewnego momentu a potem jak GSW wrzuci 3 bieg to sobie odjadą od nich na spokojnie. Jakoś tak trudno tutaj wytypować czy Warriors się przyłożą czy Brooklyn się postawi. Taki mecz 50:50 gdzie pewnie GSW to weźmie, ale bez szału jeżeli chodzi o jakiś pogrom. Brooklyn fajnie wygląda i jeżeli już miałbym obstawiać to jakiś over LeVerta czy Russela oraz over punktowy Currego i asysty.
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Wypowie się ktoś na temat Nets vs GSW ?
Kusi mnie zagrać Netsów +12.5 ale aż tak głęboko nie siedzę w NBA.
Chłopie, brodaty-zolw napisał coś o takich pytaniach zaledwie post wyżej... Jeśli ktoś będzie miał coś do powodzenia na temat tego meczu to się wypowie. Nie będziemy tolerować postów właśnie typu &quot;Co sądzicie o...?&quot;. I tak, też jestem moderatorem tego działu.
Mimo wszystko dział trzyma fajny poziom i oby dalej rósł.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom