>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Dallas Mavericks - Utah Jazz 104:113 ✅
Utah Jazz -5.5
Handicap – Łącznie z dogrywką @ 1,98
Utah to maszyna do wygrywania meczów wyjazdowych w tym sezonie, z bilansem 3:0 jadą do Dallas zmierzyć się z bardzo słabą obroną pozwalającą rywalom na 119 pkt/mecz. Sami zaś tracą 106 pkt. co jest świetnym wynikiem. Pomimo meczu w sobotę z Pelicans uważam, że są obecnie on fire i powinni luźno pokonać Dallas.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pierwsze niedzielne spotkanie, które serwuję nam NBA w tym sezonie. Godzina mocno europejska i gdy spotkanie będzie się rozpoczynało w Nowym Jorku będzie 17. Często mecze popołudniowe są... dziwne. Zawodnicy jeszcze nie są w odpowiedniej dyspozycji i za mocno się nie spinają (chodzi o godzinę, a nie o dyspozycje). Linia jak na spotkania GSW jest odpowiednia, bo ekipa mocno overowa, ale nie zdziwią mnie cegły na potęgę. Brooklyn gra z typowym centrem i często próbuję dostarczyć mu piłkę pod kosz co również spowalnia grę. Typ zagrany głównie na &quot;Niedziele NBA&quot;, które potrafią być dziwne. Do tego łamaczek. W każdym z trzech wyjazdowych spotkań GSW widzieliśmy łamaki w tym sezonie. Dwukrotnie przegrywali do przerwy, a na koniec wygrali, a z Dennver prowadzili do przerwy a przegrali swoje spotkanie. &quot;Panowie 4 kwarty&quot; - właśnie tak nazwałem ekipę GSW i nadal się tego trzymam i dziś może być podobnie. Oba typy delikatnie.
Under 227 pkt - 1.88/unibet ⛔
Brooklyn/GSW - 5.7/fortuna ⛔
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Dziś mała karta, niewiele opcji wpadło mi w oko.
Meczu OKC - Suns nie ruszam; powinien być blowout, ale ruszanie handi (12,5 spread) niebezpieczne, tak samo overów, bo tutaj zarówno Suns moga skonczyc na 90 punktach, jak i na 110.. Przez chwile wahałem sie nad overem gości, ale dam spokój bez Bookera. Mimo wszystko warto wspomniec, ze Suns maja najwiekszy % asyst w lidze (blisko 70%), a obrona OKC pozostawia wiele do zyczenia, zatem pole do popisu jest.
Brooklyn z GSW powinien pokryc linie +12,5.. Mozna tez probowac cos w stylu +5,5 czy +7,5 w 1 połowie, jako ze Warriors na ogol rozpedzaja sie po przerwie. Nets dali pokaz jak sie nie gra w koszykowke pod koniec meczu z Pelikanami, ktory mieli w garści, stad ciezko ufac tej druzynie. Na pewno beda grali na maksa i na wlasnym parkiecie postaraja sie powalczyc z mistrzami, ktorzy podobno odwiedzają nowojorskie kluby, ale czego innego oczekiwać ????
Utah powinno ogarnac Mavs spokojnie, pomimo ze sa na b2b. Wczoraj Mitchell troche cichszy, to moze dzis przeciwko słabszej obronie sie rozrzuca? Linia ponownie 23,5. Uwazam ze Dallas powalczy, maja z pewnoscia potencjal ofensywny i tutaj akurat twierdze, ze linia 213pkt na over jest zbyt niska i mozna atakować.
Waszyngton ma gwiazdy, nie ma zespolu i to jest najwieksza ich bolaczka od paru sezonow, nie wiedza po prostu kim sa. Co innego Clippers, ktorzy fantastyczny mecz rozegrali z Houston, swietnie zorganizowany zespol z dobra defensywa. Wizards graja na bardzo szybkim tempie, jesli nie posiedzi im akurat trojka to moga miec ciezko, do tego Morris z powodu grypy wczoraj nie brał udziału w treningu, zobaczymy czy zagra i w jakim bedzie stanie. Bezpiecznie -1,5 Clippers, jak ktos lubi to mozna wyzsze handi atakować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
LA Clippers vs. Wizards✅ 240 pkt
over 223,5 pkt
1,50 - fortuna

Myślę linia do pokrycia, obie ekipy grają szybkie tempo. Wizards na 5 spotkań ani razu nie zeszli poniżej 112 pkt.
Raz notowali nawet 124, ale to przeciwko Goldenom więc wiadomo bieganina od kosza do kosza.
Wizards, gdyby ogarnęli furę talentu, jaką dysponują, byliby pretendentami do finałów konferencji imo.
Problem w stolicy polega na tym, że go nie ogarnęli i jest obleśny bilans 1/5. I to wygra jednym pkt.
Mimo wszystko nazwisko Beal, Wall, Oubre, Rivers, Porter, siłą rzeczą kolektywnie, swoje powinni osiągnąć moim zdaniem.
Pozostałe 112 powinni, mam nadzieję nawet z nadmiarem wklepać Clippersi, których średnia punktowa wynosi 112,6 pkt. Ostatnio było wielkie strzelanie w Houston gdzie padło 133, tak dobrze tu nie będzie myślę, mimo wszystko wspólnymi siłami ekipy powinny dojść do tego overu. Defensywa Wizards jest tragiczna, drużyny run &amp; gun.
C.LaVert + S.Kura over 45,5pkt
1,75 - forBet ✅ jestem pod wrażeniem Currego, przyszedł pobawić się z chłopcami do piaskownicy, łatwość z jaką zdobywa punkty jest niebywała, nawet jak na spotkanie z Nets

LaVert na 3 ostatnie spotkania najgorszy wynik to 21pkt, natomiast Curry nie zszedł poniżej 29 na 4 ostatnie mecze. Tak wiem, suche statystyki, ale obie drużyny grają szybkie tempo, przez obydwu panów przechodzi znaczna część akcji. Przeciwko Brooklynowi przeciwnicy notują prawie 45% FG i 37% 3P FG. Myślę, że Stefan skrupulatnie to wykorzysta, Nets powinni utrzymać się przez te 3 kwarty, grają u siebie, już tylko Caroll jest poza składem, LaVert powninem powalczyć.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ostatnia nocka nie udana, a dzisiaj mało spotkań więc bez szaleństw:
Carlis LeVert over 16,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ✅
Brooklyn gra z Warriors, więc trudna przeprawa przed nimi. Trudno powiedzieć co się tam wydarzy, trzeba będzie obstawić coś na żywo najlepiej, więc nie typuje tutaj wyniku czy overu. Ide w LeVerta czyli najjaśniejszą postać w Brooklynie. W ostatnim meczu 21 pkt pomimo kiepskiej skuteczności 8/23, w sumie to na 5 spotkań 4 razy przekraczał taką linijkę, raz tylko miał 10 pkt. Też się nie oszukujmy że GSW będzie się jakoś spinało w defensywie. Brooklyn powinien mocno przycisnąć i jak trójka będzie siedziała to powalczą.
Rudy Gobert pkt i zb under 28,5 pkt ⛔

Rudy się wystrzelał ostatniej nocy w Nowym Orleanie, oczywiście dlatego że nie miał godnego rywala pod koszem. Teraz stanie naprzeciwko DeAndre i już tak łatwo nie będzie. Jordan może nie słynie z jakiejś niesamowitej obrony, ale piłki zbierze i utrudni życie Rudemu. Jest bardziej mobilny i szybszy, więc wolny Gobert powinien mieć problemy w tym meczu.
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Dallas Mavericks - Utah Jazz
powyzej 213.5 pkt.
1.9
bet365
✅

Nie będę się tutaj długo rozprawiał, absolutny pewniak na dziś (a mało kiedy używam w życiu codziennym tego słowa) Utah ultra ofensywa, chyba obecnie najfajniej grająca ekipa w lidze. Wczoraj Pelikanom wrzucili 132 pkt. Dzisiaj mysle że spokojnie się mogą zakrecic w okolicach 115-120 oczek. Dallas dwa mecze u Siebie które gralo 140 i 115 pkt. Spodziewam sie grubo wyniku powyzej tej linii.
grać grubo!
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
I 365

iczasopisma

Użytkownik
LAC - WSH 1 (trzydrogowo) expekt 1.65 ✅
LAC - WSH 1/1 (do przerwy/mecz) expekt 1.98 ✅
Lou Williams over 16,5 totolotek 1,85 ✅
Lou Williams over 22,5 (pkt+as) unibet 2,05 ✅


Cóż, to było świniobicie, a nie mecz. A Lou jak młody Bóg. Napisałem, że nie imponował asystami (bo tak dotąd było)... więc w kilka minut 1. połowy przyniósł 6 &quot;ciasteczek&quot; Bradleyowi. A kiedy wszedł na kilka kolejnych w 4Q, to w 4,5 minuty wcisnął 14 punktów :bow:

Ostatni niedzielny meczyk, w którym - jak większość kolegów wcześniej - upatruję faworyta w Clippersach. Kurs jest wysoki i w moim odczuciu jest tutaj value. LAC pomimo braku wielkich gwiazd (a może właśnie dlatego) grają równo, nie notują wpadek czy długich minut bez zdobytych punktów, a O rywalach trudno w ostatnim czasie powiedzieć coś podobnego. Oglądałem ich pojedynek z SAC i puenta jest taka, że oni nawet wygrany mecz potrafia oddać. Swoją beztroską, brakiem zrozumienia na parkiecie, bylejakością, chyba już też żarzącym się konfliktem, co nie jest nowością w Waszyngtonie. Kiedy każdy chce rzucać, a nie ma komu biegać w obronie... Pewnie raz na jakiś czas Beal, Wall i reszta będą mieć dzień konia i trafiać wszystko. Wtedy nawet pomimo tego przerzucą rywali i coś wygrają, ale czy akurat teraz? Ja próbuję raczej opcji, że przegrają także 1. połowę po ładnym kursie 1,98.
Z typów na zawodników wybrałem Lou Williamsa. Nie jest to gwiazda pierwszej wielkości, ma już swoje lata (rocznik 86), ale w tegorocznym składzie LAC odnajduje się dobrze w tym, co wychodzi mu najlepiej - ofensywie, kiedy inni odpoczywają. Jego obecna średnia to 16,6 przy 25,5 min. spędzonych na parkiecie. Wszędzie linie są na poziomie 17,5 pkt, w totolotku dali 16,5. Z podatkiem, ale pobieram. Dodatkowo za niższą stawkę linia łączona w unibet. Choć w asystach Lou nie imponuje (śr. 2,4), to przy udanym meczu - a w końcu w taki wierzę - samymi punktami jest w stanie tę linię pokonać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
plusgresja 3K

plusgresja

Użytkownik
Dallas Mavericks - Utah Jazz
powyzej 213.5 pkt.
1.9
bet365
✅

Nie będę się tutaj długo rozprawiał, absolutny pewniak na dziś (a mało kiedy używam w życiu codziennym tego słowa) Utah ultra ofensywa, chyba obecnie najfajniej grająca ekipa w lidze. Wczoraj Pelikanom wrzucili 132 pkt. Dzisiaj mysle że spokojnie się mogą zakrecic w okolicach 115-120 oczek. Dallas dwa mecze u Siebie które gralo 140 i 115 pkt. Spodziewam sie grubo wyniku powyzej tej linii.
grać grubo!
Gratulacje za świetny typ choć początki były trudne. Dla mnie zakończył się pechowo, bo połasiłem się na over 217,5 pkt. Finał doskonale znany. Równe 217 pkt.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Denver vs. Pelikany
Pelikany podwójna szansa 2-2 fortuna
1,79

No sory fortuna wg mnie pojechała tu trochę po bandzie, ja rozumiem, że Denver to Denver, dobrze poukładana drużyna, piękny pozycyjny atak, Jokic dogra piłkę z 4,5 metra do obiegającego Harrisa, czy na obwód do Jamala.
Pelikany dysponują jednak ofensywą, która przy wymianie ognia powinni pokonać Nuggets. Wraca Davis i wraca Payton. Myślę, że kurs jest mocno przesadzony. Pelikany poległy raz, ale byli bez Davisa b2b i to z Utah w gazie.
Widzę value, dlatego też gram przede wszystkim. Po kursie 1,79 powinini ugrać, albo pierasĄ połowę, albo ogólnie spotkanie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Kawhi oficjalnie nie zagra, odpoczywa oraz wypada OG Anonuby. Generalnie mecz mogą nawet wygrać bez Kawhi, ale jednak tutaj gospodarze chyba mają większe szanse. Nie wierze ze Antek nie zagra.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Skąd info o Kawhim? Giannis ma uraz głowy, wiec tutaj nikt nie bedzie ryzykował (nie mial wstrzasu, wiec nie wiem czy protokół standardowy obowiazuje), podejrzewam ze dopiero przed meczem bedzie cos wiadomo. Linii i tak jeszcze nie ma w vegas chyba.
Co do Pelikanow, to Davis jest watpliwy, natomiast sam fakt grania w Denver to jest spory handicap dla gospodarzy, a po tym co Pelikany ostatnio pokazują (z Davisem z Nets lub bez niego z Jazz) to naprawde dziwi mnie, że tak wyrównane kursy ???? IMO Denver potencjalnie 3 siła Zachodu, wstepnie biorą to... Ale przyjrze sie dokładniej dzisiejszej karcie spotkań wieczorem.
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Lowry najniższa linia widze sbull 16,5 ???? , uni startował od 17,5 ale zdjęli i zapewne 18,5 lub 19,5 za chwile wskoczy
Szybka reakcja analityków - najpierw z 1,7 na 1,48 - później 19,5 podniesienie lini - więc juz nieopłacalne (w 20 minut sobie z tym poradzili - ale mam nadzieję , że ktoś zdążył )
ps: Lowry postanowił zrobić co tylko w jego mocy żeby nawet najniższa linia na niego nie weszła 0/6 już bodaj za 3 (końcówka 3qw - 5pkt w 1qw, 3pkt w 2qw ...i 0 w 3qw na tą chwilę )
Przeleciałem ostatnie 100 meczy Lowry&#39;ego - znalazłem 6 (słownie sześć) - takich gdzie pudłował wszystko zza łuku , niewątpiliwe to czysty przypadek , że teraz akurat te 6% szans na coś takiego zaistniało - mając juz całkiem spore doświadczenie z nba zagrałem to za dośc dużą stawkę , ale nie przekroczyłem 10/10 - niech to będzie przestroga dla wszystkich (ja miałem kiedyś ogromne) , którzy mają problemy ze stawkowaniem ???? Nawet gdyby cała pierwsza piatka jakiejkolwiek druzyny miała kontuzje - nie warto grac więcej niż 10/10 - dlaczego ......bo 6% to jednak szansa na niepowodzenie ????
 
R 8

rammzes

Użytkownik
Ponad 17,5 (LeVert, C.) 1,80
Liczba punktów zdobytych przez gracza – w tym czas doliczony
New York Knicks - Brooklyn Nets ⛔
Cześć, zazwyczaj staram się szukać overów na troszkę mniejszych cyfrach, lecz kurs nęci. LaVert wczoraj z GS wrzucił 23 pkt, poprzednio kolejno 21, 10, 19, 28, 27. Linia nie wpadła więc tylko raz. Wczoraj fajnie się oglądało grę z Rusellem. Zastanawiałem się właśnie między nim a LaVertem, lecz w moim przekonaniu LaVert wygląda lepiej.
2/11 za 2pkt, 0/6 za 3pkt ????
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet trochę poleciał zbyt optymistycznie moim zdaniem, bet dnia według mnie:
Kris Middleton over 2,5 trójki kurs: 1,95 (Unibet) ✅
Jak wiadomo nie zagra Antek, a Bucks stali się ekipą rzucającą bardzo dużo za 3, są w czołówce tej statystyki. Są też w czołówce trafionych rzutów. Oddali już 90 rzutów za 3, są tylko za Hornets. Do tego skuteczność 37% jest całkiem niezła przy takiej ilości rzutów, chociaż wiadomo to dopiero początek sezonu. Sam Middleton według mnie rzuca rewelacyjnie z dystansu. 57% w tym sezonie póki co! Oddaje średnio 7 rzutów za 3 i trafia 4, póki co to jest niesamowita statystyka. Generalnie na 6 spotkań w tym sezonie raz nie rzucił więcej niż 2,5 trójki w meczu. To było wczoraj z Orlando gdzie miał 2/4, no ale umówmy się wynik był rozstrzygnięty wcześniej, więc zagrał tylko 27min. Bardziej szczegółowo to wygląda tak, od początku sezonu patrząc, 3/6, 5/9, 7/8, 3/8, 4/7 i 2/4. Teraz z Toronto dostanie więcej minut pod nieobecność Giannisa i pewnie więcej tych rzutów będzie oddawał. W Toronto nie zagra Kawhi, więc pewnie Green mu będzie utrudniał robotę. Dobry obrońca, ale Bucks u siebie i Kris póki co spisuje się świetnie, więc liczę że podtrzyma passe. Polecam póki kurs nie spada!
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
X 357

xxxl

Użytkownik
iforbet trzyma 17.5 na Lowry&#39;ego po 1.85 (-podatek). zagrałem za drobne.
Warto grubiej w to wejść?
Nie ma Kawhiego - czyli 20-kilka punktów które zdobywa średnio minus powiedzmy 4/5 musi się rozłozyc na pozostałych członków zespołu - musisz sobie wybrac takiego , który na tym skorzysta najbardziej a buki nie podnosza jego lini i grać (dla mnie zdecydowanie najbardziej powinien skorzystać własnie Lowry ...zdaniem buków patrząc na to komu tylko i to mocno podniesli linie także )
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Idę w Zachariasza dzisiaj. ⛔ Goldeny odjechały za mocno, Chicago dogorywa, rezerwy na placu, szkoda, bo brakło 5 pkt
ForBet oferuje 25,5 pkt linię over wydaję się całkiem prawdopodobny.
Nie chodzi nawet o, to, że LaVine tylko raz na 6 gier nie przekroczył lini. Ale w większości łamał te linię i to znacznie. Od początku sezonu notuje 30, 33, 34, 32, 20, 27. Daje to średnią w wysokości 29 pkt na spotkanie.
Sytuacja w szeregach Bulls nie sprzyja, po kontuzji Portisa, który dołączył do Dunna i Lauri, Zach stanowi najmocniejszy punkt ofensywy Chicago.
I minuty to oddają - raz zszedł poniżej 30.
Ale to było z Charlotte zostali zmiażdżeni blisko 30 punktami, więc grały więcej rezerwy ( zostały im jeszcze jakieś? ). LaVine ma robić show, przyciągać kibiców na trybuny.
Ponadto Warriors grają szybkie tempo i są b2b, co moim zdaniem, będą rekompensować sobie w obronie.
Liczę, że się sprawdzi.
POWODZENIA!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom