>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Październik 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Sacramento under 109,5 (bez Foxa na b2b nie wierze, że ofensywnie tak pocisną :X)
C
Przecież Fox będzie grał.

Over 24 George 1,7✅
kto ma to to OKC pociągnąć jak nie PG z Russelem. PG13 cegli na potęgę, ale rzutów oddaje całą masę, więc wystarczy drobna poprawa i koło 30 wrzuci. Mecz zapowiada się na overowy, obie drużyny grają szybkie akcje, więc tych rzutów może dziś wyjść Georgowi spokojnie w granicach 20- 25, a z takiej ilości nie wrzucić overa 24 to kompromitacja. A wiadomo, że jeszcze kilka osobistych dostanie.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Istotnie Fox zagra; gdy pisałem post, był questionable (co na moje to poniżej 50%), sądziłem że go oszczędzą. Tak czy siak, linia 109,5 na Orlando mysle za wysoka; bez Foxa byłem praktycznie pewien, teraz wciąz jestem dobrej myśli :p
 
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Dziś proponuje mocny bet, i słuchac się Mnie i brać w ciemno.
Oklahoma City Thunder - LA Clippers
LA Clippers 2.2
bet365
⛔

Oklahoma ssie, i ssać będzie jeszcze długo, dziś prawdopodobnie nie zagra jeszcze Adams, Noel w ostatnim meczu z Phoenix go dość godnie zastąpił w tamtym spotkaniu. Ogolnie to co gra OKC to jest dramat, obwód kompletnie nie istnieje, w meczu z Phoenix trafili zaledwie 7 trojek.. nie ma wsparcia z ławki. Granie tym Terrencem Fergusonem to jest debilizm, jak z ławki wchodzi Abrines to efekt mamy podobny tylko tyle, ze ten chociaz moze czasem coś trafić zza łuku, Ferguson - nie. Patterson z Phoenix się w koncu odnalazł na parkiecie ale jedna jaskóła wiosny nie czyni, i może dzisiaj zagrać znowu to co odwala od początku sezonu czy cały poprzedni - czyli też jedno wielkie nic. Westbrook- George widać jeszcze obaj nie sa w dobrej formie, każdego rodzaju występ nadchodzącej nocy jest możliwy. Ogolnie uważam, że Donovan powinen być wywalony za jakiś czas na zbity pysk, ta drużyna nie ma flow, a błedy decyzyjne podejmowane przez trenera w takcie meczu aż biją po oczach.
Dziś rywalem LA Clippers których powiem, nie doceniłem przed sezonem, bardzo imponujący start, zwłaszcza ofensywa bardzo płynna, i widać po zagrywkach, ze wiedzą co chcą grać. Obejrzałem ostatni mecz na zywo vs Washington i kapitalna gra zarówno w ataku (136 pkt) jak i w obronie, zwlaszcza Avery Bradley który grał jak za czasów gdy byl jednym z najlepszych niskich obroncow w lidze, mysle ze dzisiaj z Beverlym utrudnią mocno życie Westbrookowi. Świetnie grał Harris, bardzo skuteczne akcje. Dzisiaj OKC jak będzie tylko z Noelem pod koszem to moze ich mocno kosztować, LAC ma Gortata, energizera z ławki Harrela czy Bobana na te kilka minut w razie W. Clippersi ostatnio zarzucali Wizards na obwodzie 16/29 czyli ponad 50 procent za 3!Maja dzisiaj wszystkie atuty by wygrac głębie skladu, mocny obwod, i solidnych podkoszowych, po tym co widzialem (zwlaszcza fatalna oklahome) to polecam to bardzo ale to bardzo mocno do gry.
Powodzenia!

E/ PIEKNA 3 KWARTA NIE MA CO!
No sorry Panowie, ale muszę się odnieść do tej analizy, bo widzę, że ludzie nieźle wtopili ponieważ kolega napisał w pierwszym zdaniu, że ma mocny bet i trzeba go brać w ciemno. A mnie to wygląda na analizę pisaną na przerwie między lekcjami w szkole, na telefonie komórkowym. Używanie określeń &quot;Oklahoma ssie&quot; ... no proszę Was, bez komentarza. Avery Bradley, który grał jak za czasów gdy był jednym z najlepszych! niskich obrońców? Bradley gra w lidze 8 lat, i w swoim najlepszym sezonie &#39;16-&#39;17 notował 16,3pkt na mecz grając tylko w 55 meczach. Pewnie wtedy był najlepszym niskim obrońcą. Co to za pozycja ? Ja znam pozycje nr 2 SG rzucającego obrońcy i tutaj jednym z najlepszych w lidzie kiedyś był Michael Jordan i nr 3 SF niski skrzydłowy gdzie kiedyś jednym z najlepszych w lidze był Carmelo Anthony. Dlatego kolega mógł juz po 3 kwarcie rozliczyć swój bet, a czytelników namawiam do odrobiny własnego myślenia i jakiejkolwiek analizy, a w szczególności gdy ktoś pisze,że ma mocny bet i grać go w ciemno.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Co Wy się czepiacie sama idea była dobra. Czy to Jego wina,że w przerwie Clippersi chyba zrobili jakieś masowe wciąganie towaru bo jak nazwac to co się stało w trzeciej kwarcie. To będzie rekord tego sezonu jeśli chodzi o pogrom w jednej kwarcie i takie rzeczy ciężko przewidzieć. Ja mam farta bo pół godziny po tym jak dałem over 109,5 to obniżona linia w totku poszła mi na 110. Do połowy to pewnie wy też myśleliście, że Oklahoma dalej ssie. Fakt sformułowanie o wchodzeniu w ciemno nie na miejscu bo w NBa to w ciemno można wchodzić w coś jedynie w marcu/kwietniu
 
B 13

bettercallsaul

Użytkownik
Moim zdaniem każdy ma prawo do swojej argumentacji . Każdy ma swój styl opisywania i analizowania zdarzenia, jednym się to podoba innym nie. Odnośnie meczu to wczoraj rano gdy zobaczyłem kursy na LAC pierwsze co pomyślałem to że buki się pomyliły i też ich wziąłem .
Jak widać 3Q przeważyła o przegranej. Trudno ,czasem tak jest i tyle. To nie my jesteśmy coachami drużyn ???? .
Ale jak NickJonas typował over z Dallas to nikt po meczu nie kwestionował analizy ????
Także głowa do góry i gramy dalej.
Pozdrawiam
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Tu nie chodzi o analizy bo jeden napiszę coś innego drugi coś innego .Tu chodzi o to że użytkownik pisze wchodzącej śmiało bo co nóż się zdarzyć innego po fatalnej serii OKC .Może się zdarzyć lepsZy mecz i russel zawsze może pociągnąć drużynę .Po meczu nie ma co teraz dywagowac ale w nba wszystko moze sie zdarzyc i trzeba przemsylec wszystkie wariany zakonczenia meczu .Popopstu nie ma co pisac ze wchodze grubo w ten zaklad bo musi wejsc....a rzeczywistość jest inna
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Oj tam a jak by ci ktoś napisał, wchodzę smialo, stawiam mieszkanie a jak nie wejdzie to się wieszam to.też byś wlaz albo sie powiesił? Można wchodzić w coś grubo gdy się patrzy na czyjś wpis ale to musi być ktoś na prawdę mega wypasiony w danym temacie a takich ludzi na forum jest kilkoro. Każdy ma swój rozum, gość napiszę,ze wchodzi grubo i to jego sprawa.Moze to działa lekko na psychikę innych co np.nie wiedzą za dużo w danym temacie ale każdy ma swój rozum i jest kowalem swojego losu no litości. Jak ktoś zagrał na Clippers albo dał na nich jakieś handi to przecież nikt nie stał nad nimi z pistoletem przy głowie. To forum słuzy do dyskusji i wyszukiwania jakieś info gdy ktoś ma na coś więcej czasu albo lepsze.dojscia a w większości przypadków jest tak, że kladziesz się spać i czujesz jakiś bet na drugi dzień ale wlazisz na forum i zaczyna się metlik w głowie i przeważnie później zamiast słuchać siebie to idziesz za tym co napisano na forum. To zazwyczaj kończy się zle.chyba, że posłuchasz kogoś mega konkretnego ale nikt ci gwarancji nie da na pismie. Bukmacherka to nie jest fizyka kwantowa, że aby to zrozumieć potrzebujesz mega mózgu albo lat nauki. Mozesz sie znać na wielu dyscyplinach ale jak nie masz albo konkretnego zapasu finansowego, odwagi czy nosa to nic nie zrobisz tylko zawsze będziesz te 100zl do tyłu na miesiąc albo 10k. Teraz mamy internet i samemu możesz miec wszelkie statystki, śledzić newsy, kontuzje opinie i później mieć.swoj poglad a forum to tylko podparcie. Ile.razy wielu z Nas zdarzyło.sie, że czyli np.remis w jakimś meczu gdzie był.kurs 3,5 ale.wchodzac na forum zobaczyli jednak więcej opinii na wygrana gospodarza po.kursie 1,7 i się wysrali. Ja wczoraj wlazłem grubo w handi setową na Kolbe w tenisie co napisałem i na szczęście pocisku nie dostałem bo nikt raczej tutaj niema zespołu Downa zeby robił.to co ktoś inny sugeruje mocno.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Co Ty w ogóle za brednie piszesz. Nikt nie stawia nawet tu takich kwot i zapewnie 2- 3%użytkowników ma mieszkania. Chłop miał swoją wizję m ten mecz ale niech nie wypisuję głupot ze śmiało wchodzcue w ten mecz nawet grubo bo to jest bukmacherka codziennie się nie będzie wygrywalo a nba to dyscyplina gdzie wszystko moze sie zmienić w 3 minuty i to trzeba myśleć przewidzieć.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdybym miał.np. reputację 3k.przy 500postachi i Ci napisał.wchodz jutro śmiało.w.np.Jazz u Volves to.co.zrobisz?Chyba byś wlazł tylko wtedy gdybym np.udowodnil że mam jakieś dojścia w tym klubie i że będzie taki a taki rezultat. Rany boskie gość napisał.w miarę ok analizę na ten mecz i wchodźcie śmiało ale jak napisałem w Ameryce żeby wchodzic w.cos.smiwlo to.trzeba mieć albo nosa albo dojścia albo czucie tamtych ludzi i tamtych sportów i to kiedy ktoś cos oleje albo i nie.
Pewnie gdyby np.napisal pod typem stawka 10/10 to by nie było.wontów.
Korwin często.powtarza,.że socjalizm to ustroj ktorym najlepiej rozwiązuje się problemy nie istniejące w innych ustrojach. Tak samo można powiedzieć o forum.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Tu trzeba nazywać rzeczy po imieniu, jeśli ktoś gra mocno w ciemno bet, bo gdzieś na forum przeczytał że trzeba wchodzić grubo, a sam nie potrafi zweryfikować czy warto, to jest po prostu idiota. Nawet kupujac bety, od kogos kto od lat robi, miesiąc w miesiac dodatni yeald, żeby zarabiac jak on trzeba jeszcze potrafić zarządzać finansami.
A to ze gosc tam sobie dopisał przed betem, żeby wchodzić bez obaw, to raczej sobie zrobił krzywdę, bo jego wiarygodność spadła, ale kilku się złapało, bo widzialem wczoraj, że post miał dużo likeow przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
V 216

viewer12

Użytkownik
Zacznijmy od tego, że Oklahoma istotnie ssie i istotnie Clippers wygrali kilka powaznych spotkan w tym sezonie bardzo przekonujaco i istotnie Bradley uwaza sie za top na swojej pozycji ;) Jesli statystyka by grala, to Oklahoma nie mialaby prawa wygrac tego spotkania, ale idac tropem statystyki, to do konca sezonu powinni wygrac &lt;10 spotkan. Sport jest na szczescie nieco nieprzewidywalny i mozna bylo sie spodziewac predzej czy pozniej lepszego meczu OKC czy wejscia w sezon Westbrooka (ktory bez presezonu z kazdym meczem bedize wygladal coraz lepiej) lub gorszego momentu Clippers, ktorym od kilku dni wychodzilo absolutnie wszystko na parkiecie.
Byc moze nie powinno sie rzucac gornolotnych tekstow w stylu &quot;stawiac domy&quot;, to moze byc nieco nie na miejscu, ale nadal nie trzeba byc pelikanem, by lykac to i bez swoich wlasnych przemyslen ufac wszystkiemu, co na forum jest napisane (przykladowo ja stawialem handi na OKC i masz dwa sprzeczne typy; komu zaufasz? To jest wlasnie Twoj wybor). Mozna zrobic wlasny risercz, przy czym nawet jesli risercz zrobi osoba, ktora łyka typy z forum szuflami, to po zerknieciu w h2h (lub, zapewne rzadko, w jakies staty na nba.com) dojdzie do takich samych wnioskow, co kolega od typu ;)
Troche dystansu, mniej hejtu, nie sadze by komus wszystko w zyciu wchodzilo, bo na pewno zdarzaly sie wieksze niespodzianki; a jak ktos sie czepia glownie tekstu, by grac grubiej w ciemno, no to ja sie czepiam rozumowania takiej osoby, ktora faktycznie to robi. Widocznie miala jakies podstawy - moze poprzednio ten uzytkownik swoimi typami pomogl, ze akurat jemu zaufala? Hmm?
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Ja umiem.czytać ale Tobą chyba też trochę ciężko. Niech teraz wszyscy wypisują ze grac grubo bo wejdzie to forum będzie jak jedno wielkie g.... . W sumie już dawno forum tak.jest I kilku forumowiczow trzyma poziom
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Więcej tutaj pisać nie będę, w sygnaturze, jest link do wątku z moimi typami który też prowadziłem, będę tam umieszczać swoje typy, by nie narażać się wszelkiej maści tego typu użytkownikom.
Powodzenia życzę, a jeśli są osoby poszkodowane na moim typie, i się wstydzą tego to prosze wiadomość prywatną z zalączonym zakładem, i postaram się to zrekompensować.
Miłego dnia, pozdrawiam wszystkich, bez odbioru.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
+13 to można mieć na 3 min przed końcem i przegrać ale nie pi....C farmazony grajcie w ciemno. Dobrze że człowiek czasem skontruje typy bo od wypisywania farmazonow mamy tu tysiące uzytkownikow

Inteligencja under 20 wyszła na jaw
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Panowie dajcie spokój z tymi Clippersami. W sporcie czasem zdarzają się takie rzeczy. Przynajmniej overy pewniaków powchodziły jak złoto w tym meczu. W Polskiej lidze nawet w sobote Anwil u siebie kontrolując mecz wychodzi na 3 kwarte gdzie rzuca 8 pkt, a w czwartej przez 7 minut dorzuca tylko kolejne 4 oczka. Jak macie się kogoś czepiać to tych co sie napalali na undery Valanciunasa, który over już chyba w pierwszej kwarcie wykręcił To jest dopiero pomyłka. Wszyscy wysocy Toronto wykrecili super cyferki i poprostu nakryli czapką żałosnego w obronie Saricia i Embiida . Litwin idealnie sie wpasował wyciągając ich z trumny i koncząc z półdystansu.Nie od dziś wiadomo, że mając na przeciwko centrów na których oparta jest ofensywa jak właśnie Embiid, Cousins Davis czy Aldridge to przeważnie jest dużo grania przez ich strefę by ich dojechać fizycznie, czy wpędzić w foul trouble.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Avery Bradley, który grał jak za czasów gdy był jednym z najlepszych! niskich obrońców? Bradley gra w lidze 8 lat, i w swoim najlepszym sezonie &#39;16-&#39;17 notował 16,3pkt na mecz grając tylko w 55 meczach. Pewnie wtedy był najlepszym niskim obrońcą. Co to za pozycja ? Ja znam pozycje nr 2 SG rzucającego obrońcy i tutaj jednym z najlepszych w lidzie kiedyś był Michael Jordan i nr 3 SF niski skrzydłowy gdzie kiedyś jednym z najlepszych w lidze był Carmelo Anthony.
Akurat to zdanie o AB bylo najlepsze w calej analizie, bo Bradley od lat uchodzi za czolowke najlepszych obroncow w lidze.
Boiskowych (parkietowych?) pozycji jest wiecej niz te ktore wyczytales w wikipedii. Jak chociazby combo guard czy point forward.

Gracz systemu, odkąd odszedł od Stevensa, tej jego dobrej obrony nikt nie widział na oczy.
Ja widze dobra obrone Bradleya od poczatku sezonu. Wiadomo, ze w organizacji, ktora broni na poziomie 95 pkt na 100 posiadan obrona kazdego zawodnika z osobna bedzie sie lepiej prezentowala w statystykach niz w organizacji, ktora broni 105 pkt na 100 posiadan. W ratingach wypada wiec slabo ale glebiej, w on ball defense jak zawsze bardzo dobrze. Chociazby fakt ze zawodnicy, ktorych pilnuje rzucaja srednio 38% z gry.
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Akurat to zdanie o AB bylo najlepsze w calej analizie, bo Bradley od lat uchodzi za czolowke najlepszych obroncow w lidze.
Gracz systemu, odkąd odszedł od Stevensa, tej jego dobrej obrony nikt nie widział na oczy. Dla kontrastu, Irving, który obrońcą jest żenującym, a pod okiem Brada chociaż zapieprza i się stara, a w Cavs przyglądał się z boku i czekał, aż rywal straci piłkę i będzie móc przejść do ataku.
OKC teraz, po powrocie Russa pójdzie mocno w górę, bo to przecież świetna ekipa, która zrobiła w preseason najlepszy transfer tego lata, i wyrzuciła cancera Melo, który teraz swoim talentem zatruł Houston. OKC może i ma problemy w ataku, zwłaszcza na obwodzie, ale po drugiej stronie tam jest potencjał na najlepszą obronę w lidze, zwłaszcza jak wróci Roberson.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
E no, z tym pojsciem w gore to bym nie przesadzał.. Nie posiadaja stylu, nie wiedza co maja grac - raz Westbrook leci w sekunde pod drugi kosz po zbiorce, raz izoluja i praktycznie graja na jedno podanie, poza Abrinasem to tam nie ma stabilnego i efektynwego strzelca zza łuku, defensywnie leżą. Owszem, Roberson to bedzie dla nich zbawienie defensywne i wowczas sam Russ + ew George beda mogli wygywac spotkania, natomiast on wroci dopiero w nowym roku zdaje sie po dlugiej pauzie.. W listopadzie na ich szczescie maja dosc latwy terminarz w drugiej jego czesci, spodziewam sie ze zakreca sie kolo 0.500 spokojnie, ale jednak graja nieco ponizej oczekiwan i mecze z Charlotte czy Mavs wcale nie beda latwe, bo te druzyny potrafia rozrzucac slaba obrone.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom