>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zastanawia mnie właśnie to Houston, pod koszem z takim potencjałem w defensywie wypadałoby przestawić się na mocną obronę a jednak w tamtym sezonie mecze wygrywali atakiem i ciekawi mnie czy trener będzie potrafił wykorzystać to. Pozbyli się też Delfino a on bardzo fajnie mógłby rozciągać grę. Zdaje się,że póki co rakiety nie mają za dużo do zaoferowania z ławki więc może jeszcze jakiś ruch zrobią.

Ekscytująco zapowiada się finał konferencji Clippers-Rockets ????
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Tylko pozostaje kwestia Lina. Dali mu niezły kontrakt, a kompletnie na niego nie zasługiwał. Jego gra wcale nie wygladała przekonujaco, a juz na pewno nie w playoffach. Beverley dawał drużynie znacznie więcej w tym sensie, że gra znacznie lepiej wyglądała, koledzy na parkiecie lepiej wyglądali. Lin miał już ten problem w NY, jak widać nie był to problem z Knicks. Moim zdaniem Lin pewnego poziomu nie przekroczy i Rockets mogliby mieć równie dobrego zawodnika, może i lepszego za mniejsze pieniądze. I mam nadzieję, że playbook ofensywny Rockets będzie wyglądał lepiej niż to, co przez większy czas w rywalizacji z Oklahomą - czyli piłka do rąk Hardena i szukanie przez niego rzutu. Momentami miałem wrażenie, że to jakiś pojedynek rewolwerowców (Harden-Durant) jak na Dzikim Zachodzie - ani McHale ani Brooks niczym nie potrafili zaskoczyć.
Poczekałbym z wyrokami do momentu, kiedy się roster ukształtuje, bo w tym momencie wydaje mi się, że z ławką może być bieda.
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Lin dostaje sporo , zdecydowanie za dużo jak na swoje umiejętności ale klub wyciąga na jego koszulkach sporo na rynku azjatyckim więc źle na tym nie wychodzą marketingowo , bo sportowo wiadomo ze mogłoby być lepiej . Jak Rockets podpisywali go to mówiłem że to zły ruch od strony sportowej i Houston dało się nabrać na te całe Linsanity .
Nie jest jednak tragiczny i potrafi coś dać od siebie , nie doceniany w obronie .
Calderona dać Rockets i wtedy zajebiście by było ;) Howard ze Smithem by latali nad obręczami ????
Playbook Rockets , no właśnie grali iprowizacje na Hardena , kompletnie bez pomysłu . Teraz będzie bogatszy bo dochodzi więcej argumentów , często Rockets grali 3 vs 5 w ataku z Kebabem i innym pionkiem na PF a jednak posiadanie Howarda robi sporą różnicę .
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bylem przekonany, ze ktos zglosi sie po Smitha z maksem albo bliska maksa ale na szczescie troche opamietaly sie kluby i nie wygladaloby to najgrozej gdyby nie fakt..... ze Detroit maja juz Drummonda i Monroe. Ciekawe czy ktos z nich poleci ?
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
ze Detroit maja juz Drummonda i Monroe. Ciekawe czy ktos z nich poleci ?
Dumars jara za dużo cracku chyba ... na cholerę im ten Smith , jeszcze podobno jakieś ploty o handlowaniu Monroe lub Drummondem za Rondo ???? GM-owie NBA czasami mają takie pomysły ze szkoda gadać .
On chce stworzyć najgorszy możliwie rzutowo team w historii tego sportu ? tam i tak 3/4 zespołu nie umie rzucać a on jeszcze chce Rondo dołożyć do tego .
Szkoda bo Monroe/Drummond to para na której można by było trochę odbudować Pistons .
Oddawać jednego z dwóch takich perspektywicznych wysokich za Rondo który kompletnie nie pasuję do tej drużyny + jest przepłacony i cholernie przeceniany . Już szybciej zrozumiałbym żeby Dumars wymienił Monroe za kubełek z KFC , pół arbuza i napój winogronowy do tego , wtedy bym wiedział co nim kierowało , ale nie za Rondo ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Fajna robote robi GM Portland. Pierwsza piatka zawze wygladala spoko a teraz dodatkowo beda mieli dostatecznie gleboka lawke. Jezeli McCollum wypali i Robinson poczyni postepy[mysle, ze po tych wszystkich trejdach troche zejdzie presja z goscia i kto wie moze zacznie sie wreszcie rozwijac i poprawiac elementy, bo obecnie to tylko jeden z wielu dobrze pakujacych wysokich bez zadnych innych umiejetnosci] to druzyna jak najbardziej do powalczenia o tego 8sedda w konferencji zachodniej. Dodatkowo dzisiaj pozyskali Dorella Wrighta, same spoko ruchy ! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Fajna robote robi GM Portland. Pierwsza piatka zawze wygladala spoko a teraz dodatkowo beda mieli dostatecznie gleboka lawke. Jezeli McCollum wypali i Robinson poczyni postepy[mysle, ze po tych wszystkich trejdach troche zejdzie presja z goscia i kto wie moze zacznie sie wreszcie rozwijac i poprawiac elementy, bo obecnie to tylko jeden z wielu dobrze pakujacych wysokich bez zadnych innych umiejetnosci] to druzyna jak najbardziej do powalczenia o tego 8sedda w konferencji zachodniej. Dodatkowo dzisiaj pozyskali Dorella Wrighta, same spoko ruchy ! ????
Masz racje. Trochę im kibicowałem jak mieli Roya , LA , Odena i wyglądało że kroi się ekipa która może być contenderem na lata ... A teraz walka o 7-8 seed to jest smutne , takie możliwości były przed tą drużyną zniszczone kontuzjami .
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tak na pierwszy rzut oka to ten ruch wydaje się mocno średni dla Pistons ale ja akurat jakoś mam słabość do Smitha, może go trochę przeceniam i jednak na razie wstrzymam się z krytyką. J-Smoove moim zdaniem do Houston i tak niezbyt by pasował bo do Howarda to jednak najlogiczniejsze wydaje się dołożenie stretch four a Smith to stretch four najwyżej w swoim mniemaniu. Moim zdaniem Rockets powinni powalczyć o Ryana Andersona bo ten do Howarda pasuje bardzo dobrze a poza tym Pelicans nie mają zbytnio centra i pewnie Asikiem byliby zainteresowani + coś bo oczywiste jest, że Anderson&gt;Asik.
W Lakers było widać, że Howard i ktoś typu Gasol niezbyt dobrze działa, inna sprawa, że gdyby to układał ktoś z mózgiem zamiast noD&#39;Antoniego to może by lepiej działało.
Edit: przeczytałem teraz, że Marc Stein napisał na twitterze, że Pelicans jednak nie chcą Asika więc raczej nic z tego trejdu nie będzie. Rockets będą więc musieli wpychać Asika innym ekipom.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
zobaczcie jaka fajna robote robia w utah, w nastepne wakacje beda mieli pewnie pick w top 5, kantera, favoursa, haywarda, tego rozgrywacza z draftu i kupe kasy do wydania na FA, bo wszystkie te kontrakty co pozbierali schodza, jak nikt tego nie skopie to moze byc za 3-4 lata faworyt na zachodzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Collison na 2 lata w Clippers, zarobi troche ponad 4 mln.
https://twitter.com/Rotoworld_BK/status/353693358469808128
Na pierwszego rozgrywajacego sie nie nadawal, co tylko potwierdzl w Mavs ale jako back up Paula to opcja idealna. No i wyrwany za bardzo fajne pieniazki.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Pierce pogrywa sobie na WSOP w Vegas ????

The Nets small forward apparently honed his skills on team planes criss-crossing the country. Asked who he thought would be the easier marks, his old teammates on the Celtics or his new teammates on the Nets, Pierce at first paused, then smiled and said, &quot;I got some new people to feed on. So watch out when I get there.&quot;
???? ????
-------------------------------------------------------------------------------------------------
Zaza na 3lata/15,6mln w Bucks
https://twitter.com/WojYahooNBA/status/353702934460116993
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Odpuszczenie Jacka przez GSW to chyba pierwszy lekko kontowersyjny ruch obecnej ekipy rządzącej w Oakland. Bądź co bądź chłop dawał solidne wsprawcie z ławki, pasował do koncepcji i mo go jednak będzie brakowało.

Co do Portland to rzeczywiście tam największym problemem jest rotacja i jeżeli w końcu zaczną coś dawać gracze z pozycji 6-9 , to jest szansa na PO.
 
mkalvarez 120

mkalvarez

Użytkownik
na zachodzie bedzie pewnie jeszcze lepsza walka o PO niz w tym roku, z pewniakow jest SA, clippersi, denver, oklahoma, memphis, houston, GSW(jak sie nie polamia), do tego w NO jest fajna paka, minesota jak zostawi peka i bedzie zdrowie to mysle ze musza byc PO, lakersi moze jakis ostatni zryw po nowym roku, jak dla mnie portland bedzie mialo ciezko, musieli by przede wszystkim typowego 6th ktory umi cos grac w ataku, nie wiem moze ten co go w drafcie wzieli bedzie wlasnie takim zawodnikiem
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
na zachodzie bedzie pewnie jeszcze lepsza walka o PO niz w tym roku, z pewniakow jest SA, clippersi, denver, oklahoma, memphis, houston, GSW(jak sie nie polamia), do tego w NO jest fajna paka, minesota jak zostawi peka i bedzie zdrowie to mysle ze musza byc PO, lakersi moze jakis ostatni zryw po nowym roku, jak dla mnie portland bedzie mialo ciezko, musieli by przede wszystkim typowego 6th ktory umi cos grac w ataku, nie wiem moze ten co go w drafcie wzieli bedzie wlasnie takim zawodnikiem
Cj McCollum jak najbardziej 6th man, ale ja bym go jak najwięcej widział na parkiecie. Szkoda tylko, że w Portland jest dwóćh podobnych zawodników - Lillard i McCollum, ale mam nadzieję,że uda się tego nie zmarnować. Do tego Portland ma Allena Crabbe - i niech Matthews nie myśli, że może spać spokojnie. Crabbe strasznie neidoceniony w drafcie, ale dla mnie jest to gracz na pewno na 1 rundę, a nawet na pierwszą 20stkę draftu tegorocznego.
Całe szczęście Rockets nie wyłożyli kasy na Smitha - poszedł na zmarnowanie do Pistons. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
Tymczasem, Michael Carter Williams po słabym początku szaleje w summer league przeciwko Rockets. Po drugiej stronie Terrance Jones.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Lakers tną koszty - koniec Pokoju w LA ;)
MWP został zamnestionowany. No ale 30kk zielonych piechotą nie chodzi, zwłaszcza że za rok chcą naściągać sobie gwiazd.

Dodatkowo chodzą ploteczki, że &quot;syn marnotrawny&quot; Odom może wrócić do złota i purpury za minimum dla weterana; za to w drugą stronę chce powędrować Jamison, bo nie uśmiecha mu się odklejanie wora na ławce u Pringlesa.

No i z takich nieważnych informacji to Durantula się oświadczył Monice Wright ;)
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Cavs wchodza w Bynuma 12/rok + team option na drugi . Bardzo sensowna umowa i jakby mistrz kręgli i flamengo nie rozwalił znowu się na cały sezon to Cavs mają paczkę bardzo ciekawą .
Ale pewnie zaraz Cuban wyskoczy z jakąś debilną umową i podpisze Bynuma jako nagrodę pocieszenia .
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
To zależy czy bardziej zależy mu na kasie czy na fajnej paczce. W Mavs prócz Dirka nie ma nikogo; Cavs to Irving i ew Waiters, dojdzie Clark... Zobaczymy co dalej z &quot;ruszającym się jak clown&quot; Varejao. Jak będą obaj zdrowi to Brazyl daje niezłego kopa ławce...
A:!: I Foye w Denver w wymianie za Iggiego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom