>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA offseason & preseason 2013 - dyskusja i typy

Status
Zamknięty.
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Heat -4 @ 1,94 marathonbet⛔a jednak sie myliłem, brawa dla poniższych ;)
Miami zagra swój ostatni mecz w przedsezonowy i wypadałoby wygrać z Nets. Pewne jest, że jeśli chłopaki się zmobilizują i zaprezentują swój standardowy poziom to powinni poradzić sobie z Brooklynem. Tym bardziej, że po poprzednim bezpośrednim pojedynku, gdzie ewidentnie Heat dali wygrać Nets. Teraz mecz przenosi się do Miami, a tam gospodarze nie oddadzą spotkania szczególnie na takim etapie przygotowań. James, Wade i Bosh otrzymają minimum 25+ min co na pewno przełoży się na jakość spotkania. Po drugiej stronie znowu zabraknie Williamsa, ale za to Johnson i Lopez dostaną swoje minut ponieważ z Celtics nie zagrali ani minuty. Pomimo tego, Heat nie powinni odpuszczać tego typu spotkań, wystarczy że część graczy zagra na swoim optymalnym poziomie. Trudno napisać cokolwiek więcej na temat tego spotkania, bo obie drużyny nadal przygotowują się do sezonu, ale lepszą opcją wydaje się Miami. Heat nie wyglądają gorzej od Nets, podpisali kilku zawodników, co przełoży się na szerokość kadry.

Chicago -4 @ 1,72 marathonbet✅
Byki nie zwalniają tempa, notują najlepszy bilans wśród wszystkich zespołów przedsezonowych i nic wskazuje na to, żeby odpuścili. Mają ciekawie zbilansowaną obronę i atak, gdzie prym wiedzie Rose który nie wygląda na zawodnika, który przez ponad rok nie grał na wysokim poziomie. Deng i Boozer dają dodają też sporo jakości do ataku , tak więc widać duże wsparcie od większości graczy. Denver byli zdziesiątkowani urazami, Robinson i Arthur wracają ale Chicago ma odpowiednich zawodników na tych pozycjach żeby sobie z nimi poradzić. Skład Byków prezentuję się znacznie lepiej od Nuggets, co więcej spotkanie w United Center, gdzie gospodarzy grają wyjątkowo dobrze. W mojej opinii Chicago było najlepszą pozycją do grania w trakcie pre seasonu ze względu na Rose&#39;a, który nie ma innego wyjścia jak grać po 30 min co niewątpliwie nie wpłynie pozytywnie na Lawsona czy Robinsona.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Miami ma wywalone na presezon to raz, a dwa
James, Wade i Bosh otrzymają minimum 25+ min co na pewno przełoży się na jakość spotkania.
Lebron nie gra dzisiaj, nie wiem jak reszta. W Nets prawdopodobnie zagra już Deron Wiliams.
Przed polecaniem typu wypadałoby posprawdzać kto gra, a kto nie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Miami ma wywalone na presezon to raz, a dwa

Lebron nie gra dzisiaj, nie wiem jak reszta. W Nets prawdopodobnie zagra już Deron Wiliams.
Przed polecaniem typu wypadałoby posprawdzać kto gra, a kto nie.
Nawet niech nie gra. Deron sobie co najwyżej popyka 10-20 min, nie wiem czy jest sens ryzykować gościa który nie przepracował połowy okresu przygotowawczego. Faktycznie Miami ma wywalone na presezon, więc w takim razie po co w ogóle grali jakieś sparingi? przecież okres przygotowawczy jest niepotrzebny. W momencie pisania analizy nie widziałem żadnego i nadal nie widzę oficjalnego komunikatu dotyczącego Lebrona, ale typ podtrzymuje nawet bez jego gry.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja się zastanawiam jaki jest w ogóle sens grania pre-season ? Tutaj nie ma co szukać perełek, bo 3/4 to zawsze wielka niewiadoma. Czego można spodziewać się po benchu, limity minut, postawa poszczególnych zawodników - wróżenie z fusów. Taka prawda, że w tym cyklu to zarabiają buki nie my. Jeszcze chwila i można poważnie podyskutować, niedługo zaczynamy ???? stay tuned. Nie szukam napinki, po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat obstawiania meczów przedsezonowych. Peace.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Z drugiej strony KG dzisiaj rowniez odpoczywa wiec roznie moze byc. Jak Deron zagra to znaczy, ze jest zdrowy i nie bedzie gral na zadne 50% wiec zawsze te 20 minut z Deronem to 20 minut z Deronem a nie Livingstonem[ nie to zebym cos do niego mial, bo spoko wywiazuje sie ze swoich obowiazkow]. Po takim kursie na Nets [over 2.30] to chybia dosc dobry pomysl by grac na przyjezdnych [o ile potwierdzi sie info, ze LBJ out] ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Kuźwa panowie; robi się to samo co wczoraj...
@dejvo
nie spamuj w działach tematycznych &quot;co zagrać&quot;, bo robi się po prostu burdel. Jak nie masz pomysłu to masz przecież PW by się skontaktować z danymi userami, DntB gdzie ile osób, tyle pomysłów.
@Wolny Strzelec
już wczoraj Jacques pięknie to ujął:
Jeszcze się sezon nie zaczął, a niektórzy już spamują na potęgę. Naprawdę mało kogo obchodzi Wasz &quot;suchy typ&quot;. Ten temat jest znacznie luźniejszy niż np. tematy piłkarskie ale bez przesady. Nie trzeba pisać esejów, ale przynajmniej parę zdań argumentacji jest koniecznych.
Jeśli podajesz typ na Bulls -4 to napisz 2-3 zdania dlaczego tak uważasz. Kieran już fajnie opisał ten mecz co nie oznacza, że go &quot;zaklepał&quot; i nie musisz/możesz o nim napisać. Im więcej tym lepiej - można poznać punkt widzenia innych osób i wywiązać fajną dyskusję. A nie suche: Typ X - co o nim sądzicie...
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Ja się zastanawiam jaki jest w ogóle sens grania pre-season ? Tutaj nie ma co szukać perełek, bo 3/4 to zawsze wielka niewiadoma. Czego można spodziewać się po benchu, limity minut, postawa poszczególnych zawodników - wróżenie z fusów. Taka prawda, że w tym cyklu to zarabiają buki nie my. Jeszcze chwila i można poważnie podyskutować, niedługo zaczynamy ???? stay tuned. Nie szukam napinki, po prostu wyraziłem swoje zdanie na temat obstawiania meczów przedsezonowych. Peace.
Nie chcesz to nie graj ale nie mow nam co jest dobre, a co nie. Perelek juz bylo kilka, przegladnij sobie temat (np. Dallas z Indiana @3.1 gdzie s5 Indiany nie grala, a Dallas full wypas sklad). Twoj post nic nie wniosl poza napinka bo inaczej tegp odczytac sie nie da.
@Wolny Strzelec
Podawalem Ci juz ze dwa razy zrodla ???? .Informacja o Lebronie jest z rotoworld i wisi jakos od 2 dni.
@kieran
Co do Miami to taki Lebron, Wade czy Bosh to oni maja to gdzies czy wygraja czy nie. Presezon jest tez po to aby przetestowac mniej zmamych grajkow, warianty itp.

edit:

Link do Lebrona

http://www.rotoworld.com/player/nba/927/lebron-james
He won&#39;t play on Friday in Miami&#39;s preseason against the Nets, and the next time we see him in a game will be in Tuesday night&#39;s season debut. Get excited, folks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Nie chcesz to nie graj ale nie mow nam co jest dobre, a co nie. Perelek juz bylo kilka, przegladnij sobie temat (np. Dallas z Indiana @3.1 gdzie s5 Indiany nie grala, a Dallas full wypas sklad). Twoj post nic nie wniosl poza napinka bo inaczej tegp odczytac sie nie da.
@Wolny Strzelec
Podawalem Ci juz ze dwa razy zrodla ???? .Informacja o Lebronie jest z rotoworld i wisi jakos od 2 dni.

Co do Miami to taki Lebron, Wade czy Bosh to oni maja to gdzies czy wygraja czy nie. Presezon jest tez po to aby przetestowac mniej zmamych grajkow, warianty itp.
Podaj proszę odnośnik do informacji o Lebronie bo przeglądam RW i owego info nie widze.Z tego co udało mi się znaleźć to cała pierwsza piątka ma zagrać chociaż dwie kwarty ale ma zagrać. To jest ostatni mecz przed regularem i jedni i drudzy będą chcieli pozytywnie się nastroić zwycięstwem w tym meczu.Czy jest to regular czy preseason to taka porażka jak w poprzednim meczu kiedy to Nets rozbili Heat zostaje w pamięci i dzisiaj Heat za wszelką cenę będą chcieli sie odkuć.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
LeBron James played his preseason finale on Wednesday night, shooting 10-of-17 from the field for 27 points with three boards, one assist, four steals, two blocks and three 3-pointers.
It&#39;s a vintage LeBron line with plenty of stats in just 29 minutes. He won&#39;t play on Friday in Miami&#39;s preseason against the Nets, and the next time we see him in a game will be in Tuesday night&#39;s season debut. Get excited, folks. Oct 23 - 11:32 PM
Btw: Wygląda na to, że w sezon 13-14 bez Twittera już ani rusz... Trzeba będzie się przebijać przez tony spamu wybranych dziennikarzy żeby odsączyć z całego shitu jedno zdanie... Damn.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Hardi chyba chcesz dostać &quot;znawce&quot; i &quot;moderatora&quot; w jednym bo oprócz udzielania się jeszcze porządki wprowadzasz ;)

A ja bym poszedł w stronę undera w meczu Memphis - Houston. ✅✅✅ izzi ????
Miśki to wiadomo ekipa, którą charakteryzuje kolektyw i atletyzm. Nie są za bardzo skłonni do wdawania się w strzelaninę typu run &amp; gun. Budują swoje akcje raczej dłużej co może sprzyjać typowi. Rakiety to żywioł, aczkolwiek liczę na to, że mecz będzie przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy nie dadzą się rozchulać Hardenowi i spółce. Memphis potrafi dobrze bronić, więc liczę, że na obwodzie nie zostawią zbyt dużo miejsca Parsonsowi, brodatemu czy też Garcii.
W pomalowanym Howard powinien toczyć boje z Randolphem i Gasolem, a to na pewno nie będzie sprzyjać ponawianiu akcji przez Hosuton bo to gracze, którzy nie pozwolą sobie na zbyt wiele i to jeszcze na ich terenie. Jak już jestem przy tym wiecznym dzieciaku to przy jego wielu niewątpliwych walorach, akurat nie sądzę by jego obecność w drużynie z Teksasu sprzyjała radosnej koszykówce, jaką prezentowali w poprzednim sezonie.
Reasumując, jeśli Memphis podejdzie poważnie do meczu, a przecież jest to generalny sprawdzian przed rozpoczęciem sezonu to ich obrona powinna stać na wysokim poziomie, a pamiętając o tym, że w ataku niekoniecznie korzystają z szybkich rozwiązań jestem w stanie zagrać under 196.5 w betssonie, kurs. 1.99
Tak w ogóle to od czerwca kompletny brak czasu na cokolwiek, ale sezon się zbliża wielkimi krokami, więc trzeba się uaktywnić troszke ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
akurat w tym pre-seasons 3/4 jest przewidywalna i trafialna ale jak ktoś nie chce wygrać to i cóż
Szczerze mówiąc też jestem zdziwiony przewidywalnością tego pre sezonu...Zawsze bywało dużo wyników ciężkich do przewidzenia i generalnie pre sezon był loteria do obstawiania, ale teraz - co zresztą widac po typach w dziale jest przewidywalnie. Ciekawe czy nie będzie odwrotnie z sezonem ????
 
wolny-strzelec 232

wolny-strzelec

Użytkownik
z oficjalnego twittera nets:
Kevin Garnett nie zagra dziś natomiast Deron Williams gotowy do gry biorąc pod uwagę potwierdzoną absencje Jamesa można śmiało próbować w stronę Nets ;-)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom