>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
typu nie neguję, ale nie można zapominać, że LBJ wraca do swojej dawnej hali i być może będzie miał ochotę przypomnieć się kibicom ;)
a pozwolić sobie może, bo najbliższe mecze grają z ogórkami. Imo kursy i linia wystawione odpowiednio, szanse 50-50.
Moim zdaniem powroty LeBrona do Quicken Loans Areny nie wywołują już tyle emocji i napięcia medialnego, głównie krytyka LBJ&#39;a napędzała go do udanych spotkań z poprzedniego sezonu.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
oj oj z tym określeniem bym polemizował !!
Oj no to co byś miał na obronę , że Toronto na wyjazdach tracą 103 punkty przy 98 zdobywanych? Do tego na wyjazdach pokrywali O/U, w stostunku 20-13.
Bobcats u siebie bardzo podobnie, bo w obronie tracą 102, w ataku zdobywają 96. O/U 17-15.

3.27 na win Bobcats warty rozważenia, ale bezpieczniejsza opcja Bobcats +7 @ 1.87 Pinnacle 5/10. Over 194 @ 1.81 Pinnacle 5/10

Przepowiednie nocne by DWill:
Suns ML @ 1.92 Pinnacle
Bucks +6 @ 1.95 Pinnacle / under 207 @ 1.8 Pinnacle
Thunder @ 2.05 Pinnacle / over 188 @ 1.83
Rockets -7 @ 1.82 Pinnacle/ over 207 @ 1.8 Pinnacle
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Brooklyn gdzieś tam w środku na wschodzie
Hm. Też jestem zdania, że Dallas powinni ten mecz ogarnąć, ale...Brooklyn gdzieś tam w środku na Wschodzie ? Są na 4 miejscu na Wschodzie...A i niewiele brakuje do 3...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Westbrook under 24.5 Bet365 @1.83 ✅ ✅
Wczoraj była linia 25.5 i nie wiem jak to możliwe że z Denver Russell jej nie przeskoczył jednak ten typ już tak ma.Nerwy i forsowanie akcji na siłę sprawiają że z lepszymi ekipami Russ już tak nie błyszczy.
Widać było że i trener miał dość tego na koniec i trzymał długo na ławce Westbrooka a za forsowanie akcji wziął się Durant.
Dzisiejszej nocy czeka Oklahomę ciężki wyjazd do Memphis.Ekipa Grizzlies ostatnio błyszczy formą i będzie bardzo ciężko o wygraną dla Oklahomy i może się okazać że będzie 2 porażka z rzędu.
Czuję że Westbrook dzisiaj znowu się powkurza po nieudanych akcjach i znowu trener będzie forsował Duranta.
Jak kolega wyżej napisał Russel nie błyszczy w Meczach z Memphis.
Ostatni mecz gdzie Oklahoma wygrała był na parkiecie 31 minut i rzucił 21 punktów.
We wcześniejszym meczu był na parkiecie 43! minuty i rzucił tylko 17 punktów Oklahoma przegrała.
Jedyne co może zaszkodzić temu typowi to wynik na styku jednakże i tak uderzam śmiało i jak dla mnie to jest bet tej nocy.

Jeszcze jakbym miał coś doradzać :razz: to dałbym wina Miami(wiem bardzo oryginalne :razz: )
Miami raczej nie straci takiej passy w meczu z Cavaliers i w jakieś pomniejszone handi śmiało bym uderzał ja zagrałem -4.5
A co do undera na LJ to jednak chyba nienajlepszy pomysł bo Cavaliers to znowu nie takie ogórki coś tam z dystansu rzucają i Miami już się z nimi męczyli a wiadomo że jak mecz na styku to KRÓL LJ wchodzi i załatwia sprawę także ten under na niego to jak dla mnie coś z rodzaju samobójstwa :cool: i to w jego byłej hali....
Miami boże co za drużyna....tak się pisze historia...przegrywać 26 punktami w 3 kwarcie na jej koniec doprowadzić do -9 i zacząć 4 kwartę od 9-0 i remisu ????
Szkoda tylko że Miami nie chciało pokryć linii -4.5://///
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

JR Smith under 20,5 pkt @ 1,72 bwin
Smith nie załapie się do wyjściowej piątki z Magic i sądzę, że do 20-stki też nie dociągnie. Anthony wraca do gry po kilku grach przerwy i swoje 25-30 min zapewne zagra. A wiemy jak gra Melo. Lubi sobie porzucać, chociaż z Orlando nie spodziewałbym się jakiegoś szaleństwa z jego strony. Nie jestem pewien kto będzie krył Smitha w razie jego pobytu na parkiecie, ale chyba Afflalo a to całkiem solidny defensor. Poprzednio Smith trafil koło 12 pkt z Orlando, a pod obecność Anthony&#39;ego zwykle nie przejmuje ten słynnej &quot;pałeczki&quot; i nie przekracza 20 pkt.​
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Hm. Też jestem zdania, że Dallas powinni ten mecz ogarnąć, ale...Brooklyn gdzieś tam w środku na Wschodzie ? Są na 4 miejscu na Wschodzie...A i niewiele brakuje do 3...

W środku miałem na myśli idealnie środeczek w selekcji do PO :),. Sorry za mało precyzyjny wpis...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies vs OKC
Typ: Over 189,5 pkt ⛔⛔⛔e: no comment
Kurs: 1.91
Buk: Unibet

Typ na przełamanie słabej passy w baskecie. Obie ekipy zagrają dziś bez osłabień (do składów powinni wrócić Darrell Arthur oraz Serge Ibaka). Zapowiadają się wyrównane zawody i gra kosz za kosz. Grizzlies w 5 ostatnich meczach u siebie rzucają średnio 91 pkt, a Thunder w 5 ostatnich meczach na wyjazdach zdobyli średnio 103 pkt. Dwa ostatnie spotkania (oba na parkiecie Oklahomy) przekroczyły tą linię (195 i 204). Dodatkowo Thunder są b2b, co powinno sprzyjać overowi.
 
M 14

macilius

Użytkownik
To najgorsza drużyna grająca na wyjazdach spośród wszystkich ???? Na wyjazdach wygrali z : New Orleans,Denver,Milwaukee,Portland,Toronto czyli tak naprawdę wygrali 2 razy z drużynami na niezłym poziomie.
Phoenix wiadomo zawodzi , nie tego oczekiwali kibice. Ostatnio u siebie przełamali serię porażek i pokonali Los Angeles Lakers , które nie było w pełnym składzie 99:76.
Washington przegrało wczoraj z Bobkami 119:114 mając wygrany mecz .
Bukmacherzy dają wyrównane szanse i ja się domyślam czemu - 3 dni temu Washington pokonało u siebie Phoenix 127:105. Ale Washington u siebie i na wyjeździe to dwa różne odległe światy . Tak samo Phoenix zdecydowanie lepiej u siebie. W dodatku w przytoczonym meczu Webster z Wizards zaliczył 34 pkt co dziś wydaje mi się raczej niemożliwe do zrealizowania. Miał dzień i zaszalał . Dzisiaj nie widzę takiej zdobyczy po jego stronie.W dodatku w tamtym meczu Scola tylko 7 pkt. Dziś Phoenix gra u siebie więc powinien na luzie więcej rzucić. Historia psotkań pokazuje iż Wizards nie lubią grać na terenie Słońc.Phoenix dość regularnie wygrywa z tym rywalem u siebie i zdobywa ponad 100 pkt. Washington w obronie jest słabą drużyną . Skoro Bobki im tyle rzuciły to ja nie mam pytań. O wiele większy potencjał gospodarzy.
Myślę , że to Phoenix pójdzie za ciosem po zwycięstwie nad LAL a nie Wizards pokonają Słońca po blamażu z Charlotte.

Odpowiedź.
Krótko,bo już 2 raz staram się napisać to samo.
Mało to drużyn z w wyższej półki w ostatnich minutach przegrywało wygrany mecz trwoniąc przewagę? A iloma to punktami prowadzili 10-cioma? To chleb powszedni NBA, a nie wyjątek od reguły. Charlotki u siebie miażdżą (ostatnio boston 100 -72), to drużyna własnego parkietu,przegraną drużyny która jak mówisz gra najgorzej na wyjazdach z Charlotte(nota bene na styku) nazywasz blamażem?
Pamiętam mecz w tym sezonie Phoenix - New Orlean , gdzie najpierw Orlean odjechał Słońcom na calutkie 20 pkt. , tak Słońcom, po czym Słońca wyrównały i odskoczyły na identyczna różnice punktowa ,po czym zgadnij co... New Orlean wyrównał... jak byś to nazwał? Blamaż? Z czyjej strony?

Statystyki? Rok ,dwa lata temu? a co to ma wspólnego z obecnym Waszyngtonem?
Waszyngton z początku sezonu a obecnie grający - to dopiero 2 rożne, odległe światy!
Akurat to Phoenix jest drużyna (jeszcze bez Gortata) słabiutką w obronie
Wydaje Ci się ze dany zawodnik miał dzień konia i tego nie powtórzy,ale tak Ci się (tylko) wydaje, subiektywne odczucie
Reasumując, Twoje argumenty są łatwe do obalenia a pisze to, bo nie mogę przejść koło tego obojętnie, i chce Ci pokazać jak błędne, byle poprzeć swój typ(dysonans poznawczy) - wyciągasz wnioski. Twoja analiza jest długa,ale czysto subiektywna a i dla innych może być- myląca.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Minnesota Timberwolves @ Sacramento Kings / D.Williams. Total Points - Over 14.5 @ 1.90 ⛔
Marathonbet



Williams podczas trudnej sytuacji kadrowej Wilków wyrósł na czołowego strzelca. W Marcu średnia 17,3 ppg, w tym ostatnio położony totalnie mecz z Miśkami gdzie zdobył ledwie 8 oczek. Dziś vs overowe Sacramento powinno być sporo punktów i z chęcią pobieram tą linię. Jeśli nie będzie odjazdu Sac można się spodziewać sporej ilości minut.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Young over 14,5 ✅
milenium 1,85
Fajna linia,w betcity jest o 2pkt wyższa. Spodziewam się szybkiego spotkania,dużej ilości punktów. Young jest bardzo solidny i w ostatnich meczach 7/10 razy rzucał więcej niż 15pkt.Ostatnio na parkiecie był krócej w wysokiej porażce a LAC ale i tak w 25min zrobił 13pkt. Jak pogra 30-35minut to jestem spokojny o ten zakład. Jedyny problem to 12% podatku więc lepiej ten typ grać w ako.

TO CO ZROBIŁA PHILA W KOŃCÓWCE=CZYSTY DEBILIZM????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rubio over 12.5 ⛔
Milenium
1.70
Mecz dwóch słabych ekip . Rubio po kontuzji wygląda coraz lepiej . W ostatnich meczach kolejno 21 , 21 , 14 , 16 . Grał 35-39 minut . Ostatni mecz to z Memphis opuścił z drobną kontuzją ale to nic poważnego i skoro przegrywali nie było sensu się forsować .
Rubio wygląda coraz lepiej i w takim meczu z słabo broniącymi Kings warto grać . W marathonbet linia 14 po 1.90 .
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Sacramento - Minnesota HC-6 [1.90 Bet365]⛔⛔⛔

Dzisiaj atakuję mecz dwóch nieobliczalnych ekip (zwłaszcza Sacramento). Po sensacyjnym zwycięstwie z Clips czeka ich przyjazd przetrzebionych Wolves. Kings to ewidentnie domowa ekipa; ostatnie 3 mecze wygrane (LAC, CHI i PHX - wszystkie dwucyfrowo). Minnesota z kolei 0-5 na wyjeździe ostatnio. Jedynie obawiam się o mobilizację Kings na mecz z teoretycznie nieciekawym (marketingowo) teamem. Wiadomo, że inaczej się gra jak przyjeżdżają Clippers czy Bulls. Jednak z chłodną głową Cousinsa i dobrze siedzącym rzutem liczę na spokojne pokrycie oferowanej linii
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziwne, że dziś poszła napinka na Rubio, u buków kursy ostro pospadały, czyli sporo osób na niego grało a koleś w 1 połowie w ogóle nie oddaje rzutów i do tego ma słabą skuteczność. Na pewno jest wielu pewniejszych zawodników do gry niż Hiszpan i wydaje się, że granie na niego w najbliższym czasie pomimo niskich linii to głupia strata pieniędzy.
e: niby wtopa na tylko 1 punkcie ale w końcówce pomimo rzuconych 8 punktów w decydującym momencie zawiódł tak jak zawodził w całym meczu, 4 na 16 z gry mówi samo za siebie
 
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Houston Rockets @ Cleveland Cavaliers / T. Thompson over 13.5 / Fortuna @ 1.65 ⛔

Tutaj nie ma co się rozpisywać. Thompson jedyny solidny gracz, który pozostał zdrowy i to on teraz będzie ciągnął drużynę. Ostatnie 2 mecze: 18 z Miami, 20 punktów z Indianą. Dziś w dodatku mecz z overową drużyną Houston.
 
P 48,7K

person100

Użytkownik
ako na dzis:
duncan over 18.5
hayward over 14.5
lin over 14.5
@ako 6.33 milenium
1. Duncan od 3 meczy kreci niezle cyferki, rzuca wiecej, wszystkiego robi wiecej na boisku i jedynym problemem moze byc jego wiek i dzis moze sie chwilowo wypalic i zagrac na 30%&gt; z gry, ale nie sadze, ze ze slabiutkim utah tak moze byc
2.hayward od paru dni lideruje w utah, ogladalem ostatnio jego mecz z houstoun, do polowy 5pkt, ale pozniej jak odpalil to punkty z kazdej strony, najpewniejszy ze wszystkich 3
3.niewielki rozgrywajacy z houstoun ostatnio tez ma mega forme i kreci swietne liczby, tutaj bez wiekszego zastanawiania sie jak dla mnie powinien zrobic ten over.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Popieram typy kolegi z góry, sam pograłem Lina i Duncana i proponuję tradycyjnie jeszcze grę na Rudego Gaya, który jak już wcześniej pisałem w świetnej formie i te dwadzieścia kilka punktów robi leciutko. Dziś naprzeciw cienizna jakich mało czyli NY Knicks, powinien ich rozstrzelać.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hayward over 14.5⛔
1,85 milenium
Przede wszystkim od 3 spotkań Gordon gra w s5 i cyferki mocno podskoczyły.Od 3 spotkań jakie rozegrał w s5 ma średnią ponad 20pkt/mecz(17,17,27).Utah ma wielki problem z obwodem,praktycznie każdy zawodnik jest daremny. Foye koślawi,Mo tak samo,Hayward bardzo lubi kozłować i grać pick&#39;n&#39;rolle ułatwiając grę obwodowych a samemu zdobywając sporo pkt. SAS to jeden z najlepszych zespołów i Haywardowi może być trochę ciężej,ale przy marnym wsparciu partnerów będzie mógł spokojnie oddać kilkanaście rzutów i myślę,że te 15 minimum zdobędzie.

Maxiell over 5,5 ✅
1,72 betcity
Zawodnik ten średnio notuje 6,9pkt/mecz i 3 celne rzuty z gry to naprawdę bardzo niewiele potrzebne do szczęścia. Moim głównym motywem jest też to,że Miami jest tragiczne na tablicach. Ostatnio sprawdzałem i nieco mnie zaskoczyła ostatnia pozycja w lidze w zbiórkach.Ostatnio kontuzjowane Cleveland rządziło na tablicach a tam nie ma żadnych gwiazd pod koszem. Liczę tym samym na dobitki czy głupi faul Andersona. Pewnie na początek będzie krył go niski Haslem i przypuszczam,że jak dostanie kilka łatwych piłek to Haslem będzie bez szans.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Vasquez under 14,5 w milenium za 1,85 ✅

Ostatnio każde PG przeciwko miśkom daje zarobić. Rubio ledwie 2 oczka, Westbrook 20, dwa razy under pięknie wszedł, więc idę dalej tym tropem. Miśki bronią kapitalnie na obwodzie i tu upatruję największą szansę. Średnia vs Memphis to 7,00 ppg, w zeszłym sezonie 8,8 ppg....
Dla mnie bet nocy !
Powodzenia

PS. Zapowiadają powrót Parkera, więc spokojnie z typami na Duncana, trochę punktów musi oddac...
 
sewerynkg 18,2K

sewerynkg

Użytkownik
Vasquez under 14,5 w milenium za 1,85

Ostatnio każde PG przeciwko miśkom daje zarobić. Rubio ledwie 2 oczka, Westbrook 20, dwa razy under pięknie wszedł, więc idę dalej tym tropem. Miśki bronią kapitalnie na obwodzie i tu upatruję największą szansę. Średnia vs Memphis to 7,00 ppg, w zeszłym sezonie 8,8 ppg....
Dla mnie bet nocy !
Powodzenia

PS. Zapowiadają powrót Parkera, więc spokojnie z typami na Duncana, trochę punktów musi oddac...
W betcity masz taka sama linie, ale kurs @2 ???? [do usuniecia pozniej ofc]
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Same typy na zawodników jak do tej pory, natomiast moim zdaniem jest z czego wybierać i widziałbym dziś zwycięstwo Knicks. Dwa razy dali się już ograć Raptors, oba mecze były na styku, ale umówmy się różnica klas jest spora między tymi zespołami. W dodatku Toronto nie gra już o nic, natomiast w tabeli wschodu ścisk i każde zwycięstwo się liczy. Anthony wrócił do gry i chyba czuje się dobrze, wypowiedź po ostatnim meczu z Orlando:
&quot;It (the knee) felt good for the most part,&quot; Anthony told the team&#39;s official website. &quot;At the beginning of the game I wanted to try to see if I could do everything movement-wise and it felt pretty good. I was pain free tonight.&quot;
Ma zagrać również Shumpert, dobry obrońca. Moim zdaniem ważną rolę odegra tu szczególna motywacja na Raptors, którzy wydarli już nowojorczykom dwa spotkania w tym sezonie. A i Toronto ostatnio obniżyło loty, po transferze Gaya nieźle im szło, ale teraz wrócili do gry z początku sezonu. Ciekawy artykuł dziś na szóstym graczu właśnie o wpływie Gaya:
Od momentu wymiany Raptors mają bilans 10-12. Początek był obiecujący, kiedy zanotowali serię 5 kolejnych zwycięstw, a Gay trafiał game-winnery. W końcu zaczęli wygrywać na finiszach, ale ostatnio już tak dobrze nie jest.
A kursy na NYK kuszące, i na tym opierałbym dzisiejsze typowanie, sam zastanawiam się nad dorzuceniem jeszcze Lakersów, do których ma wrócić Gasol, i świetnie nadają się na podbicie do jakiegoś AKO. Powodzenia!
NYK @ 1.95
NYK -1,5 @ 2.10
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom