>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
typu nie neguję, ale nie można zapominać, że LBJ wraca do swojej dawnej hali i być może będzie miał ochotę przypomnieć się kibicom ;)
a pozwolić sobie może, bo najbliższe mecze grają z ogórkami. Imo kursy i linia wystawione odpowiednio, szanse 50-50.
Moim zdaniem powroty LeBrona do Quicken Loans Areny nie wywołują już tyle emocji i napięcia medialnego, głównie krytyka LBJ&#39;a napędzała go do udanych spotkań z poprzedniego sezonu.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
oj oj z tym określeniem bym polemizował !!
Oj no to co byś miał na obronę , że Toronto na wyjazdach tracą 103 punkty przy 98 zdobywanych? Do tego na wyjazdach pokrywali O/U, w stostunku 20-13.
Bobcats u siebie bardzo podobnie, bo w obronie tracą 102, w ataku zdobywają 96. O/U 17-15.

3.27 na win Bobcats warty rozważenia, ale bezpieczniejsza opcja Bobcats +7 @ 1.87 Pinnacle 5/10. Over 194 @ 1.81 Pinnacle 5/10

Przepowiednie nocne by DWill:
Suns ML @ 1.92 Pinnacle
Bucks +6 @ 1.95 Pinnacle / under 207 @ 1.8 Pinnacle
Thunder @ 2.05 Pinnacle / over 188 @ 1.83
Rockets -7 @ 1.82 Pinnacle/ over 207 @ 1.8 Pinnacle
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Brooklyn gdzieś tam w środku na wschodzie
Hm. Też jestem zdania, że Dallas powinni ten mecz ogarnąć, ale...Brooklyn gdzieś tam w środku na Wschodzie ? Są na 4 miejscu na Wschodzie...A i niewiele brakuje do 3...
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Westbrook under 24.5 Bet365 @1.83 ✅ ✅
Wczoraj była linia 25.5 i nie wiem jak to możliwe że z Denver Russell jej nie przeskoczył jednak ten typ już tak ma.Nerwy i forsowanie akcji na siłę sprawiają że z lepszymi ekipami Russ już tak nie błyszczy.
Widać było że i trener miał dość tego na koniec i trzymał długo na ławce Westbrooka a za forsowanie akcji wziął się Durant.
Dzisiejszej nocy czeka Oklahomę ciężki wyjazd do Memphis.Ekipa Grizzlies ostatnio błyszczy formą i będzie bardzo ciężko o wygraną dla Oklahomy i może się okazać że będzie 2 porażka z rzędu.
Czuję że Westbrook dzisiaj znowu się powkurza po nieudanych akcjach i znowu trener będzie forsował Duranta.
Jak kolega wyżej napisał Russel nie błyszczy w Meczach z Memphis.
Ostatni mecz gdzie Oklahoma wygrała był na parkiecie 31 minut i rzucił 21 punktów.
We wcześniejszym meczu był na parkiecie 43! minuty i rzucił tylko 17 punktów Oklahoma przegrała.
Jedyne co może zaszkodzić temu typowi to wynik na styku jednakże i tak uderzam śmiało i jak dla mnie to jest bet tej nocy.

Jeszcze jakbym miał coś doradzać :razz: to dałbym wina Miami(wiem bardzo oryginalne :razz: )
Miami raczej nie straci takiej passy w meczu z Cavaliers i w jakieś pomniejszone handi śmiało bym uderzał ja zagrałem -4.5
A co do undera na LJ to jednak chyba nienajlepszy pomysł bo Cavaliers to znowu nie takie ogórki coś tam z dystansu rzucają i Miami już się z nimi męczyli a wiadomo że jak mecz na styku to KRÓL LJ wchodzi i załatwia sprawę także ten under na niego to jak dla mnie coś z rodzaju samobójstwa :cool: i to w jego byłej hali....
Miami boże co za drużyna....tak się pisze historia...przegrywać 26 punktami w 3 kwarcie na jej koniec doprowadzić do -9 i zacząć 4 kwartę od 9-0 i remisu ????
Szkoda tylko że Miami nie chciało pokryć linii -4.5://///
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik

JR Smith under 20,5 pkt @ 1,72 bwin
Smith nie załapie się do wyjściowej piątki z Magic i sądzę, że do 20-stki też nie dociągnie. Anthony wraca do gry po kilku grach przerwy i swoje 25-30 min zapewne zagra. A wiemy jak gra Melo. Lubi sobie porzucać, chociaż z Orlando nie spodziewałbym się jakiegoś szaleństwa z jego strony. Nie jestem pewien kto będzie krył Smitha w razie jego pobytu na parkiecie, ale chyba Afflalo a to całkiem solidny defensor. Poprzednio Smith trafil koło 12 pkt z Orlando, a pod obecność Anthony&#39;ego zwykle nie przejmuje ten słynnej &quot;pałeczki&quot; i nie przekracza 20 pkt.​
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Hm. Też jestem zdania, że Dallas powinni ten mecz ogarnąć, ale...Brooklyn gdzieś tam w środku na Wschodzie ? Są na 4 miejscu na Wschodzie...A i niewiele brakuje do 3...

W środku miałem na myśli idealnie środeczek w selekcji do PO :),. Sorry za mało precyzyjny wpis...
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies vs OKC
Typ: Over 189,5 pkt ⛔⛔⛔e: no comment
Kurs: 1.91
Buk: Unibet

Typ na przełamanie słabej passy w baskecie. Obie ekipy zagrają dziś bez osłabień (do składów powinni wrócić Darrell Arthur oraz Serge Ibaka). Zapowiadają się wyrównane zawody i gra kosz za kosz. Grizzlies w 5 ostatnich meczach u siebie rzucają średnio 91 pkt, a Thunder w 5 ostatnich meczach na wyjazdach zdobyli średnio 103 pkt. Dwa ostatnie spotkania (oba na parkiecie Oklahomy) przekroczyły tą linię (195 i 204). Dodatkowo Thunder są b2b, co powinno sprzyjać overowi.
 
M 14

macilius

Użytkownik
To najgorsza drużyna grająca na wyjazdach spośród wszystkich ???? Na wyjazdach wygrali z : New Orleans,Denver,Milwaukee,Portland,Toronto czyli tak naprawdę wygrali 2 razy z drużynami na niezłym poziomie.
Phoenix wiadomo zawodzi , nie tego oczekiwali kibice. Ostatnio u siebie przełamali serię porażek i pokonali Los Angeles Lakers , które nie było w pełnym składzie 99:76.
Washington przegrało wczoraj z Bobkami 119:114 mając wygrany mecz .
Bukmacherzy dają wyrównane szanse i ja się domyślam czemu - 3 dni temu Washington pokonało u siebie Phoenix 127:105. Ale Washington u siebie i na wyjeździe to dwa różne odległe światy . Tak samo Phoenix zdecydowanie lepiej u siebie. W dodatku w przytoczonym meczu Webster z Wizards zaliczył 34 pkt co dziś wydaje mi się raczej niemożliwe do zrealizowania. Miał dzień i zaszalał . Dzisiaj nie widzę takiej zdobyczy po jego stronie.W dodatku w tamtym meczu Scola tylko 7 pkt. Dziś Phoenix gra u siebie więc powinien na luzie więcej rzucić. Historia psotkań pokazuje iż Wizards nie lubią grać na terenie Słońc.Phoenix dość regularnie wygrywa z tym rywalem u siebie i zdobywa ponad 100 pkt. Washington w obronie jest słabą drużyną . Skoro Bobki im tyle rzuciły to ja nie mam pytań. O wiele większy potencjał gospodarzy.
Myślę , że to Phoenix pójdzie za ciosem po zwycięstwie nad LAL a nie Wizards pokonają Słońca po blamażu z Charlotte.

Odpowiedź.
Krótko,bo już 2 raz staram się napisać to samo.
Mało to drużyn z w wyższej półki w ostatnich minutach przegrywało wygrany mecz trwoniąc przewagę? A iloma to punktami prowadzili 10-cioma? To chleb powszedni NBA, a nie wyjątek od reguły. Charlotki u siebie miażdżą (ostatnio boston 100 -72), to drużyna własnego parkietu,przegraną drużyny która jak mówisz gra najgorzej na wyjazdach z Charlotte(nota bene na styku) nazywasz blamażem?
Pamiętam mecz w tym sezonie Phoenix - New Orlean , gdzie najpierw Orlean odjechał Słońcom na calutkie 20 pkt. , tak Słońcom, po czym Słońca wyrównały i odskoczyły na identyczna różnice punktowa ,po czym zgadnij co... New Orlean wyrównał... jak byś to nazwał? Blamaż? Z czyjej strony?

Statystyki? Rok ,dwa lata temu? a co to ma wspólnego z obecnym Waszyngtonem?
Waszyngton z początku sezonu a obecnie grający - to dopiero 2 rożne, odległe światy!
Akurat to Phoenix jest drużyna (jeszcze bez Gortata) słabiutką w obronie
Wydaje Ci się ze dany zawodnik miał dzień konia i tego nie powtórzy,ale tak Ci się (tylko) wydaje, subiektywne odczucie
Reasumując, Twoje argumenty są łatwe do obalenia a pisze to, bo nie mogę przejść koło tego obojętnie, i chce Ci pokazać jak błędne, byle poprzeć swój typ(dysonans poznawczy) - wyciągasz wnioski. Twoja analiza jest długa,ale czysto subiektywna a i dla innych może być- myląca.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Minnesota Timberwolves @ Sacramento Kings / D.Williams. Total Points - Over 14.5 @ 1.90 ⛔
Marathonbet



Williams podczas trudnej sytuacji kadrowej Wilków wyrósł na czołowego strzelca. W Marcu średnia 17,3 ppg, w tym ostatnio położony totalnie mecz z Miśkami gdzie zdobył ledwie 8 oczek. Dziś vs overowe Sacramento powinno być sporo punktów i z chęcią pobieram tą linię. Jeśli nie będzie odjazdu Sac można się spodziewać sporej ilości minut.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Young over 14,5 ✅
milenium 1,85
Fajna linia,w betcity jest o 2pkt wyższa. Spodziewam się szybkiego spotkania,dużej ilości punktów. Young jest bardzo solidny i w ostatnich meczach 7/10 razy rzucał więcej niż 15pkt.Ostatnio na parkiecie był krócej w wysokiej porażce a LAC ale i tak w 25min zrobił 13pkt. Jak pogra 30-35minut to jestem spokojny o ten zakład. Jedyny problem to 12% podatku więc lepiej ten typ grać w ako.

TO CO ZROBIŁA PHILA W KOŃCÓWCE=CZYSTY DEBILIZM????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rubio over 12.5 ⛔
Milenium
1.70
Mecz dwóch słabych ekip . Rubio po kontuzji wygląda coraz lepiej . W ostatnich meczach kolejno 21 , 21 , 14 , 16 . Grał 35-39 minut . Ostatni mecz to z Memphis opuścił z drobną kontuzją ale to nic poważnego i skoro przegrywali nie było sensu się forsować .
Rubio wygląda coraz lepiej i w takim meczu z słabo broniącymi Kings warto grać . W marathonbet linia 14 po 1.90 .
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Sacramento - Minnesota HC-6 [1.90 Bet365]⛔⛔⛔

Dzisiaj atakuję mecz dwóch nieobliczalnych ekip (zwłaszcza Sacramento). Po sensacyjnym zwycięstwie z Clips czeka ich przyjazd przetrzebionych Wolves. Kings to ewidentnie domowa ekipa; ostatnie 3 mecze wygrane (LAC, CHI i PHX - wszystkie dwucyfrowo). Minnesota z kolei 0-5 na wyjeździe ostatnio. Jedynie obawiam się o mobilizację Kings na mecz z teoretycznie nieciekawym (marketingowo) teamem. Wiadomo, że inaczej się gra jak przyjeżdżają Clippers czy Bulls. Jednak z chłodną głową Cousinsa i dobrze siedzącym rzutem liczę na spokojne pokrycie oferowanej linii
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziwne, że dziś poszła napinka na Rubio, u buków kursy ostro pospadały, czyli sporo osób na niego grało a koleś w 1 połowie w ogóle nie oddaje rzutów i do tego ma słabą skuteczność. Na pewno jest wielu pewniejszych zawodników do gry niż Hiszpan i wydaje się, że granie na niego w najbliższym czasie pomimo niskich linii to głupia strata pieniędzy.
e: niby wtopa na tylko 1 punkcie ale w końcówce pomimo rzuconych 8 punktów w decydującym momencie zawiódł tak jak zawodził w całym meczu, 4 na 16 z gry mówi samo za siebie
 
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Houston Rockets @ Cleveland Cavaliers / T. Thompson over 13.5 / Fortuna @ 1.65 ⛔

Tutaj nie ma co się rozpisywać. Thompson jedyny solidny gracz, który pozostał zdrowy i to on teraz będzie ciągnął drużynę. Ostatnie 2 mecze: 18 z Miami, 20 punktów z Indianą. Dziś w dodatku mecz z overową drużyną Houston.
 
P 43,5K

person100

Użytkownik
ako na dzis:
duncan over 18.5
hayward over 14.5
lin over 14.5
@ako 6.33 milenium
1. Duncan od 3 meczy kreci niezle cyferki, rzuca wiecej, wszystkiego robi wiecej na boisku i jedynym problemem moze byc jego wiek i dzis moze sie chwilowo wypalic i zagrac na 30%&gt; z gry, ale nie sadze, ze ze slabiutkim utah tak moze byc
2.hayward od paru dni lideruje w utah, ogladalem ostatnio jego mecz z houstoun, do polowy 5pkt, ale pozniej jak odpalil to punkty z kazdej strony, najpewniejszy ze wszystkich 3
3.niewielki rozgrywajacy z houstoun ostatnio tez ma mega forme i kreci swietne liczby, tutaj bez wiekszego zastanawiania sie jak dla mnie powinien zrobic ten over.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Popieram typy kolegi z góry, sam pograłem Lina i Duncana i proponuję tradycyjnie jeszcze grę na Rudego Gaya, który jak już wcześniej pisałem w świetnej formie i te dwadzieścia kilka punktów robi leciutko. Dziś naprzeciw cienizna jakich mało czyli NY Knicks, powinien ich rozstrzelać.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hayward over 14.5⛔
1,85 milenium
Przede wszystkim od 3 spotkań Gordon gra w s5 i cyferki mocno podskoczyły.Od 3 spotkań jakie rozegrał w s5 ma średnią ponad 20pkt/mecz(17,17,27).Utah ma wielki problem z obwodem,praktycznie każdy zawodnik jest daremny. Foye koślawi,Mo tak samo,Hayward bardzo lubi kozłować i grać pick&#39;n&#39;rolle ułatwiając grę obwodowych a samemu zdobywając sporo pkt. SAS to jeden z najlepszych zespołów i Haywardowi może być trochę ciężej,ale przy marnym wsparciu partnerów będzie mógł spokojnie oddać kilkanaście rzutów i myślę,że te 15 minimum zdobędzie.

Maxiell over 5,5 ✅
1,72 betcity
Zawodnik ten średnio notuje 6,9pkt/mecz i 3 celne rzuty z gry to naprawdę bardzo niewiele potrzebne do szczęścia. Moim głównym motywem jest też to,że Miami jest tragiczne na tablicach. Ostatnio sprawdzałem i nieco mnie zaskoczyła ostatnia pozycja w lidze w zbiórkach.Ostatnio kontuzjowane Cleveland rządziło na tablicach a tam nie ma żadnych gwiazd pod koszem. Liczę tym samym na dobitki czy głupi faul Andersona. Pewnie na początek będzie krył go niski Haslem i przypuszczam,że jak dostanie kilka łatwych piłek to Haslem będzie bez szans.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Vasquez under 14,5 w milenium za 1,85 ✅

Ostatnio każde PG przeciwko miśkom daje zarobić. Rubio ledwie 2 oczka, Westbrook 20, dwa razy under pięknie wszedł, więc idę dalej tym tropem. Miśki bronią kapitalnie na obwodzie i tu upatruję największą szansę. Średnia vs Memphis to 7,00 ppg, w zeszłym sezonie 8,8 ppg....
Dla mnie bet nocy !
Powodzenia

PS. Zapowiadają powrót Parkera, więc spokojnie z typami na Duncana, trochę punktów musi oddac...
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Vasquez under 14,5 w milenium za 1,85

Ostatnio każde PG przeciwko miśkom daje zarobić. Rubio ledwie 2 oczka, Westbrook 20, dwa razy under pięknie wszedł, więc idę dalej tym tropem. Miśki bronią kapitalnie na obwodzie i tu upatruję największą szansę. Średnia vs Memphis to 7,00 ppg, w zeszłym sezonie 8,8 ppg....
Dla mnie bet nocy !
Powodzenia

PS. Zapowiadają powrót Parkera, więc spokojnie z typami na Duncana, trochę punktów musi oddac...
W betcity masz taka sama linie, ale kurs @2 ???? [do usuniecia pozniej ofc]
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Same typy na zawodników jak do tej pory, natomiast moim zdaniem jest z czego wybierać i widziałbym dziś zwycięstwo Knicks. Dwa razy dali się już ograć Raptors, oba mecze były na styku, ale umówmy się różnica klas jest spora między tymi zespołami. W dodatku Toronto nie gra już o nic, natomiast w tabeli wschodu ścisk i każde zwycięstwo się liczy. Anthony wrócił do gry i chyba czuje się dobrze, wypowiedź po ostatnim meczu z Orlando:
&quot;It (the knee) felt good for the most part,&quot; Anthony told the team&#39;s official website. &quot;At the beginning of the game I wanted to try to see if I could do everything movement-wise and it felt pretty good. I was pain free tonight.&quot;
Ma zagrać również Shumpert, dobry obrońca. Moim zdaniem ważną rolę odegra tu szczególna motywacja na Raptors, którzy wydarli już nowojorczykom dwa spotkania w tym sezonie. A i Toronto ostatnio obniżyło loty, po transferze Gaya nieźle im szło, ale teraz wrócili do gry z początku sezonu. Ciekawy artykuł dziś na szóstym graczu właśnie o wpływie Gaya:
Od momentu wymiany Raptors mają bilans 10-12. Początek był obiecujący, kiedy zanotowali serię 5 kolejnych zwycięstw, a Gay trafiał game-winnery. W końcu zaczęli wygrywać na finiszach, ale ostatnio już tak dobrze nie jest.
A kursy na NYK kuszące, i na tym opierałbym dzisiejsze typowanie, sam zastanawiam się nad dorzuceniem jeszcze Lakersów, do których ma wrócić Gasol, i świetnie nadają się na podbicie do jakiegoś AKO. Powodzenia!
NYK @ 1.95
NYK -1,5 @ 2.10
Bet365
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom