>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Ciężki orzech do zgryzienia dzisiaj w tym meczu Oklahoma-Denver.
Osobiście zagrałem takie trebla:
Indiana-4.5 1.31 ✅ ✅
Clippers-3.5 1.35 ⛔ ⛔
Denver+16.5 1.31 ✅ ✅
[email protected] ⛔ ⛔ ⛔
Indiana po ostatniej porażce z LAL na pewno będzie chciała kibicom zrekompensować się wygraną z Orlando a że ten zespół do orłów nie należy to nie widzę nic innego jak grać na wina Pacersów.
Clippersi jadą do Sacramento i tak jak kolega dawczan pisze jest walka między Clippersami Memphis i Denver o to 3 miejsce więc każdy będzie gryzł parkiet do końca i nie za bardzo widzę argumenty na wina Kingsów.Clippersi to po prostu drużyna lepsza i ten mecz wygrają.
Na koniec Denver-Oklahoma zagrałem na Denver z dużym plusem bo oba zespoły grały już ze sobą i oba mecze były w Oklahomie i oba wygrało Denver które jest w świetnej formie.Z drugiej strony Oklahoma która u siebie niszczy jednak Denver to chyba nie drużyna na której można zrobić blowout,jednakże myślę że Oklahoma nie pozwoli sobie na 3L z nimi jednak to jest NBA chcieć to nie znaczy móc ????
Dlatego też nie gram na overy zawodników w tym meczu bo chciałem uderzać i w Westbrooka i Duranta ale jeśli Oklahoma odskoczy na więcej punktów to może się okazać że nie wejdzie mi ten plus i do tego te overy bo liderzy usiądą na ławce,także odpuszczam.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Sacramento Kings(+9,5) - Los Angeles Clippers -&gt; 1,90 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 116 - 101 Sacramento Kings

Postanowiłem dzisiaj bliżej przyjrzeć się spotkaniu pomiędzy ekipą &#39;&#39;Króli&#39;&#39; a zespołem gości pod batutą Vinny&#39;ego Del Negro. Występ liderów gospodarzy Evans&#39;a oraz Cousins&#39;a jest questionable, po stronie gości nie zagra zmiennik na pozycji PG Bledsoe. Dlaczego dzisiaj postanowiłem zagrać na gospodarzy z według mojej opinii bardzo dużym handicapem jakim jest linia aż 9,5 pkt? Kings&#39;i od kilku meczy grają bardzo ciekawy basket pod względem ofensywnym, Patrick Patterson wytrejdowany z ekipy Rakiet robi bardzo dobrą robotę, świetnie rzuca na wysokiej skuteczności, również z dystansu i na pozycji silnego skrzydłowego jest ciężkim rywalem. Isaah Thomas też ostatnio robi duże postępy i ma coraz więcej gier z +20 PPG. Świetnie z ławki wspiera Thornton, potrafiący spenetrować w pomalowane, oraz trafić dystansowo. Kingsi w defensywie nigdy mocni nie byli, i dzisiaj również Clippersi nabiją im sporo pkt. Jednak czy wygrają więcej niż 9 pkt? Nie sądzę, uważam, że będzie to ciężki mecz, crunch time zadecyduję. Jeśli zagra Cousins lub Evans to jestem pewny że te bet wejdzie, a bez nich tez daję duże szanse gospodarzom. Griffin może dzisiaj mieć bardzo ciężko z Pattersonem, a biorąc pod uwagę jego ostatnie wyniki na FT, faulowanie będzie chyba dobrym sposobem na wygranie z Clippers bo jest tam wielu graczy, którzy skutecznością z linii FT nie grzeszą. Griffin, DeAndre Jordan ich można faulować często. Naprawdę szanse Kingsów na pokrycie handi oceniam bardzo wysoko dzisiaj. Z ciekawostek, Clippersi pokryli linie 2 razy na 24 mecze w Sacramento w ciągu ostatnich 4 lat.

Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers -&gt; Brandon Jennings over 8 asyst -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ⛔⛔⛔ 7 asyst

Dzisiaj ciekawy matchup pomiędzy Jennings&#39;em a Lillard&#39;em. Marzec dla point guarda gospodarzy jest dobry. 2 razy na 9 meczy nie przekroczył tylko tej linii asyst. Jennings wreszcie zrozumiał, że żeby dostać maxa musi grać na przyzwoitym poziomie, a nie rzucać ciągle te jumperki, z przedziwnych pozycji, praktycznie takie które nie mają prawa wejść do kosza. Asystuję bardzo przyzwoicie, ponad 11 ast w marcu średnio na mecz. Dzisiaj mecz w którym Jennings będzie chciał udowodnić swoją wyższość nad tego roczniakiem Lillard&#39;em. Dzisiaj mecz z Portland może być bardzo zacięty, brak Ilyasovy prawdopodobnie to duże osłabienie w ofensywie Bucks. Mimo tego, gram over 8 asyst Jennings&#39;a. Lajtowo powinien dzisiaj przekroczyć tą linię jaką oferuję Betsson po 1,85. Życzę owocnych typówi wysokich wygranych. Pozdrawiam. Rambo
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 144

bombaaa

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Portland Trail Blazers
Lamarcus Aldridge over 22.5 / 21pkt;/
bet365
Pod lupę wziąłem ostatnie 4 mecze tego zawodnika ( 32pkt z Phil , 31 z Detroit, 22 z Knicks , 28 pkt z Memphis) Widziałem jego wczorajszą pierwszą kwartę w meczu z Philadelphia i na pół-dystansie robił co chciał, wg mnie jest on fire a linia 22,5 jak najbardziej do wzięcia i do pokrycia . Po stronie Milwaukee (wg strony cbsssports.com) brak Ilyasowy i Mbah a Moute. Powodzenia!
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Na dzisiaj ode mnie dwie propozycje:
C.Paul. Total Points (18.5) typ:eek:ver @ 1.9 Marathonbet
Krótko bo nie ma się co rozpisywać,Paul w dobrej formie,SAC mają słabą defensywę i tracą dużo pkt,występ ich czołowego rozgrywającego stoi pod znakiem zapytania więc nie widzę opcji żeby Paul tego nie wykorzystał i nie rzucił tych 19 pkt,zwłaszcza że nie ma dzisiaj zmiennika.Jak dla mnie grzechem byłoby nie zagrać.
B.Griffin. Total Points (20.5) typ:under @ 1.9 Marathonbet
Jak dla mnie kolejna promocja,Griffin ostatnio niby w dobrej formie,poza meczem z NYK,tyle że LAC ma na tyle silną ławkę że wielu zawodników zdobywa punkty,do tego dochodzi fakt że dzisiaj Griffinowi przyjdzie się zmierzyć z Pattersonem i tutaj jestem tego samego zdania co Rambo,to nie będą łatwe pojedynki.A linia ustawiona odrobinę za wysoko i wg mnie warto zagrać dzisiaj ten bet.
Na dzisiaj tyle,powodzenia.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Kings u siebie i handi +9,5? Polecam to jak ktoś lubi w miarę pewne typy.
Evans zagra, DMC nie , ale mniejsza z tym do rzeczy. Odkąd Turiaf i Bledsoe kontuzjowani, ławka LAC nie jest już tak oszałamiająca, brak dobrego zmiennika dla CP3 oraz obrońcy i rzepu na rywali z czasem wychodzi. Kings bez DMC grają smallball a z tego co widziałem paręnaście meczy Clipków to sobie z tym nie radzą. Salmons i Patterson dobzi obrońcy na Blake&#39;a , rotacja też nie najgorsza i jak skuteczność będzie oscylowała wokół normy to o handicap jestem spokojny. Grają u siebie, ostatnio dobre wyniki punktowe (coś za coś, bo obrona lekko kuleję jednak) i mogą o wygraną się pokusić.
Kings +9 @ 2,06 pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Spotkanie: Sacramento Kings vs LA Clippers
Typ: Under 211 pkt ⛔⛔⛔
Kurs: 1.91
Buk: Unibet

Kings rzucają u siebie sporo punktów, ale przeczuwam dziś under. Gospodarze bez swojego lidra Cousinsa, Hayes i Evans z problemami, ale powinni zagrać. Jeśli chodzi o gośći z LA to Ted powyżej napisał istotne rzeczy o rotacji w drużynie. Patrząc na historię spotkań w ostatnim czasie -we wszystkich spotkaniach z 2012 roku nigdy taka linia nie została złamana w starciach tych ekip. Mimo overowych prognoz nie wydaje mi się, by obie ekipy przekroczyły wynik punktowy 105 pkt.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Utah Jazz @ Houston Rockets / G.Hayward. Total Points - Over 15.5 @ 1.90 ✅
Marathonbet



Najlepszy strzelec Jefferson ostatnio w mizernej dyspozycji rzutowej. Hayward ostatnie 3 mecze 17;17;20 pkt, w dwóch ostatnich spotkaniach zagrał ponad 35 minut. Dziś vs Rockets powinno być więc overowo, a czołowy strzelec Utah na pewno co najmniej 5 razu spróbuje rzucić za 3, oddając łącznie w granicach 15 rzutów. Jeśli nie będzie mocnego odjazdu i Hayward zagra te 30 minut to moim zdaniem spokojnie powinno pęknąć ok 20 oczek. W poprzednim spotkaniu w hali Houston rzucił 21 oczek przy ledwie 12 rzutach z gry. Z mojej strony stawka bardzo umiarkowana.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś sporo ciekawych meczów do obstawiania, szczególnie można wyłapać parę perełek na poszczególnych zawodników. Na początek mecz Charlotte - Toronto. Tutaj chodzą mi po głowie overy Hendersona i Gaya. Henderson jak wiadomo ostatnio ciągle pokrywa linie wystawiane przez buków, dziś naprzeciw drużyna Toronto, która potęgą w obronie nie jest. Linia ustawiona na poziomie 16,5 pkt, i myślę, że dziś zawodnik Charlotte znów będzie musiał wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów i spokojnie ja pokryje. Z drugiej strony Rudy, który także jest w świetnej dyspozycji. W tej chwili to najlepsza strzelba Toronto, ostatnio narzucał 27 pkt Miami, Bobki wiadomo, najsłabsza drużyna NBA, Rudy będzie tam siał spustoszenie, niby jest ryzyko, że zagra krócej, ale jak dla mnie to wrzuci kilkanaście pkt już w pierwszej połowie i później dopełni tylko formalności.
Drugi mecz, który biorę pod lupę to Atlanta - Milwaukee. Tutaj jak dla mnie pewka czyli Horford over 17,5. Jak już wczoraj było napisane drużyna Bucks nie istnieje pod koszem. Było to widać wczoraj kiedy Aldridge dochodził do pozycji rzutowych jak chciał i tylko jego fatalna skuteczność dała &quot;tylko&quot; 21 oczek. Horford dziś powinien mieć sporo okazji rzutowych i 18 pkt wydaje się być jak najbardziej w zasięgu. Po drugiej stronie tradycyjnie typ na Ellisa. Tutaj głównym argumentem jest jego dyspozycja w ostatnich tygodniach. Dziś mecz z trudnym rywalem, więc Ellis powinien wziąć na siebie ciężar zdobywania punktów. Jak trójka będzie siedzieć to pokryje tą linie na miękko.
Tak więc:
G. Henderson over 16,5 1.85 ✅
R. Gay over 19,5 1.85 ✅
M. Ellis over 21,5 1.85 ⛔ tragiczna skuteczność, szkoda komentarza
A. Horford over 17,5 1.85 ✅
Oprócz tego krótko:
J. Harden over 25,5 1.85 ✅ - dziś mega ważny mecz dla Houston, Harden ostatnio cieniował, dziś liczę, że w tak ważnym meczu się zepnie i w końcu zagra to, na co go stać, typ bardziej na przełamanie
D. Williams over 18,5 1.85 ✅ - świetna forma, bezsprzeczny lider Netsów, kiedy tylko mu się chce porzucać to te minimum 20 spokojnie zdobywa
J. Wall over 17,5 1.85 ✅ - Tutaj lider Wizards, który regularnie zdobywa ponad 20 pkt, ten typ tak samo jak Henderson, bez zbędnych analiz
Wszystkie kursy z Millenium. Jak ktoś ma zastrzeżenia to proszę o opinie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Miami Heat @ Cleveland Cavaliers / C.Miles. Total Points - Over 14.5 @ 1.833⛔
Marathonbet



Irving i Varejao out, ale to już było, pod ich nieobecność punktował Waiters, który podczas ostatniej potyczki vs Indiana doznał urazu - zagrał tylko 12 minut. Już wtedy Milles wykręcił swój najlepszy tegoroczny wynik 21 oczek, a przez kilka najbliższych spotkań będzie on główną opcją rzutową w ekipie Cle więc racjonalne linie można spokojnie atakować.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Duncan over 18.5 (1.92) Etoto ✅

Tim ostatnio świetna forma, pod nieobecność Parkera to On dzieli i rządzi w drużynie Spurs. Lider San Antonio w dwóch ostatnich spotkaniach rzucił 28 i 30 punktów. W dwóch ostatnich meczach z Warriors Duncan zdobywał 24 i 19 punktów, ale tam był Parker, dziś pod jego nieobecność gwiazdor SAS powinien nabić sporo więcej oczek.

Curry over 23.5 (1.92) Etoto ✅

Nie rozumiem za bardzo tak niskiej linii. Ostatnie 5 spotkań w jego wykonaniu to 26, 31, 8, 29 i 30 punktów. Więc jedynie raz nie udało mu się przekroczyć 25 punktów przez całe spotkanie, dziś linia to jedynie 23 punkty. San Antonio jest bardzo overowe, jeśli tacy Cavs rzucili im 113 oczek to GSW mogą nabić równie dużo, jeśli nie więcej.

Oprócz tego:

Henderson over 17.5 (1.92) Etoto ✅

Ellis over 22.5 (1.92) Etoto ⛔

Ale o tych typach już trochę napisali poprzednicy i nie ma sensu się powtarzać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
N.Vucevic. Total Points over 13.5 @ 1.90 marathonbet ZWROT , Vucevic wczoraj nie grał z powodu choroby
Myśle, że typ warty uwagi. Orlando mierzy się z Knicks po raz 4 w sezonie. 3 poprzednie spotkania przegrali, dziś pewnie też nie wygrają tym bardziej, że powrócić do składu NY ma Melo. Ale swoją uwagę skupiam na środkowym Magic. W tych 3 meczach notował takie zdobycze punktowe : 11 i 12 we własnej hali oraz 12 pkt w MSG. Ale co najważniejsze za przeciwnika pod koszem miał wtedy nie byle kogo bo Tysona Chandlera. Dziś Chandlera nie zobaczymy i tak naprawdę Vucevic powinien poradzić sobie z weteranami Martinem i Cambym. Zauważyłem, że Nikola bardzo dobrze sobie radzi z drużynami które mają problemy pod koszem albo mają słabych środkowych. Ostatnio np. 21 punktów przeciwko OKC, gdzie za przeciwnika miał Perka, 14 pkt z Sixers, gdzie grał Hawes czy na przykład 25 przeciwko Miami, gdzie tak na prawdę nie miał go kto kryć. Natomiast w ekipach które mają solidnych i dobrych środkowych Vucevic nie radził sobie tak dobrze np. Z LAL, Indianą czy Memphis. Dziś jak mówie, nie zagra Chandler i w tym głównie upatruje szans Czarnogórca. Rzutów też ostatnio oddaje sporo, a jedyne co mnie martwi to to by nie złapał szybkich fauli.
 
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Houston Rockets @ Utah Jazz / Houston Rockets -7.5 / Milenium @ 1.85 ⛔ 100-93...

Kolejny bardzo ważny mecz dla Houston z serii must-win. Wygrana Houston oddali szansę Utah na playoffy, aktualnie Jazz zajmują 9 miejsce i depczą po piętach Lakersom i Rocketsom. Ostatni mecz Utah to porażka na własnym terenie z osłabionymi Knicksami. Dziś w nocy czeka ich jeszcze trudniejsze zadanie. Ostatni pojedynek tych drużyn zakończył się wynikiem 125-80 dla Houston! Jak widać handicap spokojnie pokryty. Warto dodać, że Utah Jazz było wtedy gospodarzem. Liczę na podobny scenariusz w tym meczu. Let&#39;s go Rockets!
 
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Phoenix - Wizards
???? Phoenix Suns - Washington Wizards Typ: 1 1,90 Pinnacle
Wybrałem pojedynek , który rozpocznie się o godz 3:00 czasu polskiego.Bardzo mnie zaskoczyły kursy na to spotkanie . Na ich podstawie głównie postanowiłem się zainteresować typ spotkaniem.
Sytuacja wygląda następująco:
Patrząc na całą tabelę NBA Phoenix na 25 miejscu z dorobkiem 23 zwycięstw i 45 porażek. Bilans na własnym parkiecie na 33 rozegrane spotkania 16 zwycięstw i 17 porażek. Także 16 spośród wszystkich 23 zwycięstw tej drużyny stanowią winnery na własnym parkiecie - dokładnie 69 % zwycięstw.
Washington Wizards 22 miejsce z dorobkiem 23 zwycięstw 43 porażek. Na wyjeździe ten zespół gra bardzo słabo . Bilans wyjazdowy to : 5 zwycięstw 26 porażek. To najgorsza drużyna grająca na wyjazdach spośród wszystkich ???? Na wyjazdach wygrali z : New Orleans,Denver,Milwaukee,Portland,Toronto czyli tak naprawdę wygrali 2 razy z drużynami na niezłym poziomie.
Phoenix wiadomo zawodzi , nie tego oczekiwali kibice. Ostatnio u siebie przełamali serię porażek i pokonali Los Angeles Lakers , które nie było w pełnym składzie 99:76.
Washington przegrało wczoraj z Bobkami 119:114 mając wygrany mecz .
Bukmacherzy dają wyrównane szanse i ja się domyślam czemu - 3 dni temu Washington pokonało u siebie Phoenix 127:105. Ale Washington u siebie i na wyjeździe to dwa różne odległe światy . Tak samo Phoenix zdecydowanie lepiej u siebie. W dodatku w przytoczonym meczu Webster z Wizards zaliczył 34 pkt co dziś wydaje mi się raczej niemożliwe do zrealizowania. Miał dzień i zaszalał . Dzisiaj nie widzę takiej zdobyczy po jego stronie.W dodatku w tamtym meczu Scola tylko 7 pkt. Dziś Phoenix gra u siebie więc powinien na luzie więcej rzucić. Historia psotkań pokazuje iż Wizards nie lubią grać na terenie Słońc.Phoenix dość regularnie wygrywa z tym rywalem u siebie i zdobywa ponad 100 pkt. Washington w obronie jest słabą drużyną . Skoro Bobki im tyle rzuciły to ja nie mam pytań. O wiele większy potencjał gospodarzy.
Myślę , że to Phoenix pójdzie za ciosem po zwycięstwie nad LAL a nie Wizards pokonają Słońca po blamażu z Charlotte.
Phoenix - Wizards 79:88. Zasłużone zwycięstwo gości . Tym razem nie udało się dobrze wytypować.
 
bej 178

bej

Użytkownik
Miami Heat @ Cleveland Cavaliers / C.Miles. Total Points - Over 14.5 @ 1.833
Marathonbet


Irving i Varejao out, ale to już było, pod ich nieobecność punktował Waiters, który podczas ostatniej potyczki vs Indiana doznał urazu - zagrał tylko 12 minut. Już wtedy Milles wykręcił swój najlepszy tegoroczny wynik 21 oczek, a przez kilka najbliższych spotkań będzie on główną opcją rzutową w ekipie Cle więc racjonalne linie można spokojnie atakować.
Podepnę się pod typ.
Godzinę temu Marathon miał linię na Milesa 16.5 (over po 1.833) Teraz z powrotem 14.5 po 1.88 ???? . Szybko pograłem i polecam każdemu. Gdyby info o kontuzji Waitersa okazało się lipą to pójdzie najwyżej kontra. W każdym razie na tę chwilę warto grać. Później zaedytuje post i wtrącę swoją analizę ;)

CJ Miles over 14.5 1.88 @ Marathonbet ⛔
CJ Miles over 12.5 1.60 @ Betcity
⛔
Miami wlaczylo beast mode i Miles 30% z gry ????
Dla mnie bet tygodnia. Wypadł ze składu Waiters (o czym Marathon chyba nie wie, bo linia na niego wisi od rana) więc za zdobywanie punktów odpowiedzialni będą głównie dwa zawodnicy - CJ Miles i Thompson. Ten pierwszy powinien wyjść dzisiaj w starting five na pozycji SG i dostać sporo minut. Wg mnie Miami nie będzie się spinać na ten mecz i podejdą na większym luzie. Mogą zagrać na 60% swoich możliwości, a wygrana i tak będzie formalnością. Nie oczekuje tutaj jakiejś super defensywy z ich strony, raczej radosny basket i sporo nabitych punktów. Gdyby Cavs grali z Indianą to bałbym się o ten typ, bo Pacers potrafią tak przycisnąć w obronie na własnej hali, że przeciwnicy nie wychodzą z 70 punktów (np. ostatni mecz z Orlando) jednak w tym przypadku jestem spokojny. Cleveland po kontuzji Irvinga było skazywane na pożarcie, tymczasem chłopaki dawali sobie nieźle radę sprawiając po drodze kilka niespodzianek. Rzucają sporo, a to dobrze dla naszego betu ???? - 8sme miejsce w lidze pod względem FGA. Przejdźmy do samego Milesa:
Przede wszystkim lubi sobie rzucać jumperki. Rzuca na trzy sposoby: spot-up shoot, hand off lub off screen (odpowiednio 1.15; 1.1; 0.97PPP - są to bardzo przyzwoite wyniki) Kręci się generalnie na pół-dystansie i dystansie próbując rzucać za 3 (przeciwko Miami w tym sezonie 53.8% skuteczności). TrueShooting% na poziomie 55.3% więc jest ok. Do tej pory dostawał niewiele ponad 20 minut więc PPG nie powala na kolana, bo to coś około 11 punktów. Natomiast per 36min wygląda to już dużo lepiej - ponad 19pkt i takiej zdobyczy dzisiaj oczekuje.
Miami broni trochę gorzej przy w/w elementach, trochę. Jednak jak pisałem nie oczekuje od niech super D, nie w meczu z takim przeciwnikiem ???? Over Milesa to dla mnie najlepsza opcja na dzisiejszą noc.
nie wiedziałem jak przetłumaczyć &#39;hand off&#39; więc tutaj można zobaczyć sobie jak wyglądają takie akcje
@up Wizards słaba obrona? Pozwolę sobie się nie zgodzić, 0.85PPP (3 rank w lidze) Statystyki to nie wszystko, wiadomo, ale imo obrona Wizards jest co najmniej solidna. Po drugie mają dużo lepszą siłę podkoszową co może zadecydować o zwycięstwie, a tacy Beasley i Dudley u Suns grają bardzo nierówno (zwłaszcza ten pierwszy). Także frontcourt po stronie Wizards, backcourt imo również. Własna hala to jednak duży handicap dla Suns w tym starciu, także dla mnie no bet. Gdybym jednak musiał coś wybrać to Wizards ✅
 
chvast 396

chvast

Użytkownik
Washington Wizards - Phoenix Suns typ:Wizards 2,00 Bet365 ✅
Zdecydowałem się postawić w tym meczu na Wizzards. Na korzyść Suns zdecydowanie ostatnie zwycięstwo Lakers i salba postawa ekipy z Waszyngotonu na wyjazdach. Jednak Washington wygrał 4 z 6 ostatnich spotkań, będą mieli również przy nieobecności Gortata sporą przewagę pod koszem. Poza tym liczę na dobrą postawę Webstera który przed kilkoma dniami rzucił 34 pts (career high) Suns właśnie, a także Walla, który wydaje się być w dobrej formie ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ponieważ jest co wybierać, podziele się i ja spostrzezeniami:

1. Popieram Dawida:

Duncan over 18,5 u mnie w milenium 1,85 ✅

To będzie dobry mecz, bo wojownicy ciągle jeszcze pod presją awansu, a niedługo mecz z LA, fajnie by było zaskoczyć i porzywieźć niespodziewane zwycięstwo. Będzie close game, a Duncan idealny pod presją wyniku. Dostanie 38-40 minut i będzie dobrze. Jest ostatnio pierwszą strzelbą i chociaż GSW ostatnio fajnie bronią, to z SAS gra się przeważnie overovo, więc powinno być dobrze. Trochę wolnych, ze dwie dobitki, go Warriors pod swym koszem tak sobie i jestem dobrej myśli.

Westbrook under 24,5 za 1,85 w milenium ✅

Wczoraj ledwie,ledwie przeskoczył z mega overovym Denver. Dziś druga strona medalu, czyli topowa defensywa ligi. Średnia z sezonu vs Miśki ledwie 19,0 ppg, dodatkowo w środy rzuca zawsze najmniej ;-). Nie sądzę , by to ogarnął.

Dallas - Brooklyn 1 za 1,60 w milenium. ⛔

Mavs w pogoni za PO, grają rewelacyjnie, ale czy dogonią pozycję numer 8 ?? Kolejna przeszkoda to Brooklyn, w mojej ocenie powinno być łatwo. 7 -3 w last 10, 4 zwycięstwa straty. Brooklyn gdzieś tam w środku na wschodzie, ale w obecnej formie nie ma czego szukać w Dallas. U gości Humpriens i Bogans game decision, w Dallas braknie na pewno Mariona ( za rotoworld ). Aktualna forma prowadzi mnie w kierunku gospodarzy, którzy są megaofensywni i to zupełnie inna półka niż dzisiejsi goście.

Do tego delikatnie, bez zbędnej analizy:

SAS - GSW ( over 203,5 ) za 1,85 milenium ⛔
Phoenix - Washington ( over 191,5 ) za 1,85 w milenium - to ciekawa linia hmm...⛔
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
San Antonio Spurs - Golden State Warriors over 202,5 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365

Dzisiaj decyduję się zagrać na over w Texasie. Obie ekipy grają ofensywny basket, o ile San Antonio potrafi bronić( w regular season trochę olewa obronę przed PO) o tyle ekipa gości Warriors nie potrafią grać w obronie, ich głównym atutem jest gra 2 zawodników: Stephen Curry oraz Klay Thompson. Obaj stworzeni do gry ofensywnej, obaj dobrze potrafią trafiać z dystansu, Curry również półdystans i penetrację jak na porządnego PG ma opanowaną. Dzisiaj powinien sobie postrzelać. Vis a vis będzie Joseph, a z nim skoro Livingston z Cavs nie miał problemów, to nie sądzę żeby taki zawodnik jak Curry miał problemy. Obie ekipy lubią grać backcourto&#39;wo na wysokim wskaźniku rzucają z pozycji dystansowych. Obie ekipy ciekawe ławki rezerwowe, stworzone do ofensywy. Jarett Jack, w miejsce Curry&#39;&#39;ego lub na 2 rozgrywających bardzo dobrze się rozumieją. Tim Duncan, Danny Green oraz Kawhi Leonard powinni dzisiaj zapewnić sporo punktów ekipie Grega Popovicha. To, że Golden State Warriors straciło 78 pkt z Houston na wyjeździe, wcale nie oznacza, że grają dobrze w defensie. Houston zagrało fatalny mecz, nie trafiali prostych wide open&#39;ów, ponadto głupie straty notowali gracze Kevin&#39;a McHale. Według mnie najlepszy bet tej nocy. Myślę, że na luzie wejdzie, Golden 100 rzuci ze 110 dorzuci SAS. Tak oceniam. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo Ponadto:
Over 16 trójek obu ekip -&gt; 1,89 -&gt; Sbobet
 
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Cleveland Cavaliers @ Miami Heat / LeBron James under 26.5 / Fortuna @ 1.85 ✅
LeBron musiał się trochę napocić, aby poprowadzić Heat do zwycięstwa w TD Garden. Dziś przychodzi pora na mecz z jego ex&#39; drużyna, która w tym sezonie wypada blado. W drużynie gospodarzy poważne osłabienia (Irving, teraz Waiters) nie ma mowy, aby Cavaliersi nawiązali walkę z Heat. Miami ma ambicje na najdłuższy winning-streak w historii NBA. Wydaje mi się ze Miami mogą szybko odjechać i LeBron spędzi sporo na ławce razem z D-Wadem śmiejąc się z tego co dzieje się na parkiecie. LBJ w takich meczach woli kreować sytuacje strzeleckie dla kolegów z drużyny.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Cleveland Cavaliers @ Miami Heat / LeBron James under 26.5 / Fortuna @ 1.85

LeBron musiał się trochę napocić, aby poprowadzić Heat do zwycięstwa w TD Garden. Dziś przychodzi pora na mecz z jego ex&#39; drużyna, która w tym sezonie wypada blado. W drużynie gospodarzy poważne osłabienia (Irving, teraz Waiters) nie ma mowy, aby Cavaliersi nawiązali walkę z Heat. Miami ma ambicje na najdłuższy winning-streak w historii NBA. Wydaje mi się ze Miami mogą szybko odjechać i LeBron spędzi sporo na ławce razem z D-Wadem śmiejąc się z tego co dzieje się na parkiecie. LBJ w takich meczach woli kreować sytuacje strzeleckie dla kolegów z drużyny.

typu nie neguję, ale nie można zapominać, że LBJ wraca do swojej dawnej hali i być może będzie miał ochotę przypomnieć się kibicom ;)
a pozwolić sobie może, bo najbliższe mecze grają z ogórkami. Imo kursy i linia wystawione odpowiednio, szanse 50-50.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom