>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
bej 178

bej

Użytkownik
Tristan Thompson over 14
1.85@ Betsafe
⛔

Po wtopie na CJ&#39;u nadal pozostaje przy osłabionych Cavs.
Tak pisałem ostatnio
Wypadł ze składu Waiters (o czym Marathon chyba nie wie, bo linia na niego wisi od rana) więc za zdobywanie punktów odpowiedzialni będą głównie dwa zawodnicy - CJ Miles i Thompson
Przy Milesie się pomyliłem bo to Ellington wskoczył na miejsce Waitersa i dostał więcej minut. Jednak Thompson jest obecnie filarem tej drużyny. Od kontuzji Diona oddaje więcej rzutów i to jak zwykle na niezłej skuteczności. Można powiedzieć, że Miami ma dziurę pod koszem i to dlatego Tristan zaliczył przeciw nim dobry występ ale poprzedni mecz grali z Indianą...i tutaj mając naprzeciw siebie Hibberta, Hansbrough&#39;a i Mahinmiego uciułał 20 oczek. Mecz z Pacers może przypominać ten dzisiejszy z Houston - z jednej strony Thompson napotka solidnego defensora w pomalowanym ale z drugiej uptempo gry i mniejszy nacisk na obronę. Cavaliers to bardzo nieobliczalna ekipa, stracili dwóch najlepszych zawodników, a i tak napędzili stracha Lebronowi i spółce. Dużo zyskali w moich oczach w tym sezonie, pomimo zajmowanego miejsca w konferencji ;)
Przejdźmy szybko do Thompsona bo to w końcu na niego dziś stawiamy:
Thompson regularnie grał ~30 min. na mecz, po kontuzji Waitersa jest to jeszcze trochę więcej minut. Druga sprawa - nie ma dobrego zmiennika więc tym samym nie ma zmartwienia, że rzuci na początku kilka cegieł i usiądzie dłużej na ławce.
0.95PPP przeciw Miami ale wiadomo.. Heat nie dali dużo im pograć w drugiej połowie meczu ????
1.18PPP przeciw Indianie - jak pisałem Indiana zagrała w stylu Houston, run&#39;n&#39;gun
Tutaj liczę na podobny wynik, Rockets zasypią przeciwnika gradem trójek i nie będą zwracać wielkiej uwagi na obronę.
Zaraz mecz Polski więc posłużę się cytatem
The Cavs&#39; offense will run through Thompson without the aforementioned trio. Obviously the Cavs have other players who can score or contribute, but Thompson is almost averaging a triple double and is the easiest candidate to be the guy who beats the Rockets
ad. trio=&gt; Irving, Waiters, Varejao
Match-up korzystny rónież dla Thompsona bo naprzeciw Litwin Motiejunas. Nawet jakby to Asik miałby być odpowiedzialny za Tristana to nie będzie tragedii. Turek dobrze zbiera piłki ale w obronie nie jest przeszkodą nie do przejścia (0.88 PPP, a przy pickach pozwala przeciwnikom na zdobywanie punktów z prawie 50% skut.)
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Na załączoym obrazku statystyki Johna Walla w marcu. Średnia 20.1 PPG przy skuteczności 52,4 %. Na formę Walla uwagę zwraca Washington Post:
If he maintains his current pace for the next seven games, Wall would turn March into the best statistical month of his professional career.
Wall jest hot i gra dzisiaj przeciwko Lakersom. Match-up z Nashem to dobra okazja żeby podkręcić jeszcze statystyki ;) Nash broni bardzo słabo i z szybkim Wallem będzie miał kłopot. Jak pokazują mecze Lalek mają oni spore problemy z penetracjami. A to raj dla playmakera Wizards. Poza tym ktoś te punkty dla Stołecznych musi rzucić a koledzy Walla będą mieli dużo cięższe matchupy..

Wall over 18 @ 1,90 Marathonbet

Miałem fajny drugi typ ale pojawiła się informacja że Ellis jest chory i może nie grać. Mimo wszystko go puszczę, najwyżej będzie zwrot ;) Ellis w końcówce meczu z Portland nadwyrężył nadgarstek. Mimo kontuzji zagrał z Atlantą ale efekt był mizerny (2-14 FG i 14,3 % z gry). Przypuszczam że dzisiaj (o ile w ogóle wystąpi) będzie to wyglądało podobnie. Monta z urazem nie powinien poszaleć tym bardziej że będzie go pilnował jeden z lepszych defensorów w lidze George (Stephenson raczej zajmie się mniej groźnym Danielsem). Niedawno pojawiło się info:
Monta Ellis is suddenly questionable to play on Friday against the Pacers because he was sick, and he did not go through shootaround
dlatego trzeba liczyć się ze zwrotem..
Ellis under 20.5 @ 1,90 Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Rockets - 12 @ 1.90 ✅
Handi wysokie ale do zrobienia . Cavs bez wszystkich najlepszych graczy . Z Miami zagrali na ,,emocjach&#39;&#39; ale to był jednorazowy wysok . Teraz wyjazd , teraz bardzo nieprzyjemny . Houston ma za dużą siłę ofensywną i po prostu Cavs nie mają prawa nadążyć tempa w ofensywie .
Cleveland bez Irvinga tracą 3/4 siły , do tego od dawna nie ma Varejao , wypadł Waiters który momentami potrafił zastąpić KI jako 1 opcja . Cavs nie ma kim straszyć . Thompson sam nic nie zrobi kiedy musi sobie wykreować pozycję do rzutów . Warto moim zdaniem zagrać ten mecz bo Cavs są w beznadziejnej sytuacji kadrowej , forma fatalna - ostatnie 10 meczów to 8 porażek . Dla Cleveland sezon stracony , tankowanie wskazane , u siebie jeszcze się poszarpią ale na wyjazdach raczej będą grać średnio zmotywowani .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dzisiaj ciekawa oferta dużo meczy postanowiłem stworzyć taki kuponik:
OKC-7.5 1.31 Nie wiem jakim cudem ale weszło :cool: ✅ ✅
Oklahoma po dwóch porażkach z rzędu jedzie dzisiaj do słabych Magic i wynik może być tylko jeden sądzę że po pierwszej połowie mecz będzie rozstrzygnięty a w drugiej będą grali zmiennicy.
Miami-9.5 1.33 nerwy,nerwy ale weszło :] ✅ ✅
Miami po wygranej w wielkim stylu z Cavaliers gości u siebie słabe Detroit które od każdych lepszych zespołów dostaję blowa.
Myślę że Miami dzisiaj nie będzie odrabiać strat tylko sami pokuszą się żeby pokonać Detroit wysoko dlatego uderzam także w ten mecz.
Cavaliers-Rockets under 218.5 1.47 ✅ ✅
Zmieniam jednak swój typ po przemyśleniu :p
Kolega maroon dobrze zauważył że Cavaliers nie mają za bardzo kim postraszyć w tej chwili a i Houston trochę osłabło w kanonadach.Myślę że ta linia nie zostanie przekroczona a Houston ładnie powalczy o wina.
Lakers czysty win 1.23 no i przegrali :/ Na szczęście dałem kontrę przed meczem.. ⛔
⛔
Lakersi podejmują u siebie Wizardsów którzy na wyjazdach tracą swoje czary i nie sądzę żeby miała być tu niespodzianka.
Kupon jest zrobiony tak żeby móc skontrować Lakersów na koniec chociaż nie wiem za bardzo co tu będzie do kontrowania Lakersi muszą i to wygrają.
Ako 3.19 Bet365
Z zawodników wybieram under Jamesa 44.5 punkty,zbiórki,asysty 1.58 nie widzę możliwości żeby Miami miało dzisiaj gonić wynik i myślę że King James trochę sobie odpocznie dzisiaj.
No niestety ale mecz za długo był na styku i LeBrone jak zwykle poszalał a najlepsze jest to że pokrył linię dokładnie 45 i zszedł;/ i jak tu wierzyć w uczciwość tego wszystkiego;/ :grin: ⛔ ⛔
Widziałbym jeszcze over Greena 13.5 1.83 mecz z Dallas zapowiada się overowo a myślę że ten zawodnik jest w stanie w 2 kwarty to pokryć.
Ktoś mógłby mi podpowiedzieć jeśli miałoby być inaczej?;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Minnesota @2.10 bet365
Minnesota +2 @1.90 bet365


117-86 izi✅

O godzinie 3:00 w US Airways Center Słońca podejmą Minnesote. Wilki według mnie to najbardziej pechowy zespół NBA, skład mieli na PO, ale kontuzje wszystko pokrzyżowały. Na początku sezonu, kiedy Rubio dochodził do zdrowia i wszyscy inni byli zdrowi byli na ładym plusie. Im dalej w sezon to co raz więcej kontuzji: Love, Budinger, Roy, Lee, czy wypadający co chwile Pekovic i Kirilenko. Gdyby wszyscy byli zdrowi Minnesota walczyła by teraz o PO.
Suns z kolei to wg mnie najgorszy zespół ligi zaraz po Bobkach. Potrafia ograć czołówke ligi (np. Spurs on road), a od teoretycznie gorszych zespołów zbierają baty. Suns zagraja dzisaj bez: O&#39;Neala, a Dudley jest doubtful [rotoworld]. Do składu Minnesoty wrócił Budinger czyli spooore wzmocnienie z dystansu. Zabraknie tylko Love, Roya i Lee. Doświadczenie i lepszy skład po stronie Minnesoty, własna hala po stronie Suns. H2H: 1:1, pierwszy mecz wygrały Wilki 111:107, w drugim dzisiejsi gospodarze wygrali 84:83 (po OT). Ciężko jeszcze coś napisać, po prostu Suns nie maja argumentów na Minnesote. Rubio poprowadzi Wilki do 24 wygranej w tym sezonie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
R.Rubio. Total Points (14.0) typ: UNDER kurs:1.9 buk:Marathonbet ✅
Krótko i na temat.Rubio ostatnio miał jakiś uraz,niby wszystko jest ok ale coś mi się nie chce wierzyć że już jest w 100% gotów do gry,linie 14 pkt uważam za zawyżoną ze względu na to że jakimś wybitnym killerem to on nie jest,w tym sezonie 9,7 PPG,w Marcu niby 13,2 PPG ale i tak sądzę że dzisiaj nie rzuci więcej niż 14 pkt,najwyżej będzie zwrot.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Сurry S.(Golden State) - Wall J.(Washington) Total Więcej niż(42.5) 1.85✅
Betcity


Ostatnio overy zupełnie mi nie siadają ale nie ma co się zrażać. Dziś powierzę sianko liderom swoich drużyn. Bardzo podoba mi się ta linia. Webster ostatnio troszkę przyhamował w Wash, Beal znów nie gra i Wall jest głównym strzelcem, myślę, że powinien zakręcić się w okolicy 20 oczek, a Curry znów powrócił na swój tor rzucając w ostatnich spotkaniach blisko 30 oczek. Ja tu widzę linię 45,5 z 50% szansami na zysk, więc te 42,5 można próbować, licząc, że nie będzie odjazdu GSW.


Anthony C. (New York) Total Więcej niż(28.5) 1.85 ⛔
Betcity



Melo is back, 37 oczek, blisko 30 rzutów z gry i to przeciwko Toronto, więc nie sądzę by dzisiejszej nocy było inaczej, co najwyżej zwycięzca spotkania może być inny, ale brylować na parkiecie jako indywidualność powinien Melo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Popieram typ na Melo, wczoraj na luzie trafiał i dzisiaj będzie podobnie. A jak Rudy nie zagra to już w ogóle czeka go łatwe zadanie ;)

Od siebie polecam Monroe. Marathon wystawił niższą linię niż np Betcity więc trzeba skorzystać. Pod nieobecność drugiego centra Drummonda Greg przebywa na parkiecie w każdym spotkaniu więcej niż 35 minut. W marcu tylko trzy razy grał krócej a to tylko dlatego że Nets, Clippers czy Spurs mocno odjechały Bobkom i trener Mike Dunlap puścił do gry rezerwowych. Nie spodziewam się dzisiaj pogromu ani ze strony Pistons ani (tym bardziej) Bobcats. A jak będzie wyrównane spotkanie to Greg zagra nawet 40 minut. Linia jest niska, niższa nawet od średniej z sezonu Monroe. Wczoraj rzucił 23 pkt Miami i dzisiaj bardzo możliwe że znów zakręci się przy 20 pkt. Tym bardziej, że Haywood już w tym roku nie zagra a bez niego frontcourt Bobków jest śmiechu warty ;) W tym sezonie przeciwko Bobkom notował już 19 i 18 pkt. Powtórka mile widziana.
Monroe over 15.5 @ 1,90 Mararthon / :?

Po drugiej stronie parkietu kusi over Kemby Walkera. Rzutów oddaje co mecz tyle co Henderson tylko ta skuteczność.. Może tym razem się przełamie, zwłaszcza że przeciwko Detroit rzucał już w tym sezonie 24 i 20 pkt. Warto pomyśleć na tym overem.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Сurry S.(Golden State) - Wall J.(Washington) Total Więcej niż(42.5) 1.85
Betcity

Ostatnio overy zupełnie mi nie siadają ale nie ma co się zrażać. Dziś powierzę sianko liderom swoich drużyn. Bardzo podoba mi się ta linia. Webster ostatnio troszkę przyhamował w Wash, Beal znów nie gra i Wall jest głównym strzelcem, myślę, że powinien zakręcić się w okolicy 20 oczek, a Curry znów powrócił na swój tor rzucając w ostatnich spotkaniach blisko 30 oczek. Ja tu widzę linię 45,5 z 50% szansami na zysk, więc te 42,5 można próbować, licząc, że nie będzie odjazdu GSW.

Anthony C. (New York) Total Więcej niż(28.5) 1.85
Betcity


Melo is back, 37 oczek, blisko 30 rzutów z gry i to przeciwko Toronto, więc nie sądzę by dzisiejszej nocy było inaczej, co najwyżej zwycięzca spotkania może być inny, ale brylować na parkiecie jako indywidualność powinien Melo.
W pełni popieram typy i chyba pogram Currego i Walla w dublu w Millenium żeby był wyższy kurs bo raczej obaj dziś pokryją swoje linie. Od siebie dorzucam Hendersona chyba wiadomo dlaczego, nie ma co się rozpisywać i myślałem nad typem na Noaha. Dobra forma, wykręca swoje overy, ostatnio świetny mecz z Portland i dziś też może rzucić te 13 pkt. Jeden problem to dobra obrona Indiany, ale myślę, że w takiej formie poradzi sobie z Hibbertem.
Henderson over 17,5 1.85 Milenium ⛔ śmiech na sali frajerzyna 2 połowę był poza grą i rzucił aż 2 pkt, równie dobrze mogłoby go nie być na parkiecie, błyskotliwy występ tylko pogratulować, swoją drogą Walker chyba sobie ubzdurał, że jest Westbrookiem i chciał sam wygrać mecz i skończyło się jak zwykle, zostaje tylko współczuć kibicom, że muszą oglądać taki syf
Noah over 12,5 1.85 Milenium zwrot
 
M 14

macilius

Użytkownik
Cytuję:
Lakersi podejmują u siebie Wizardsów którzy na wyjazdach tracą swoje czary i nie sądzę żeby miała być tu niespodzianka.
Kupon jest zrobiony tak żeby móc skontrować Lakersów na koniec chociaż nie wiem za bardzo co tu będzie do kontrowania Lakersi muszą i to wygrają.
Nie moge kolo tego przejść obojętnie. Kolega pierwszy raz obstawia czy jak? Bo tak to wygląda. Muszą i to wygraja? Juz drugi raz z rzedu słyszę tę samą opinię o Lakersach i drugi raz z rzędu oni wtopiają.W życiu bym nie postawił na Lakersów ( za taka stawkę z nieobliczalnym Waszyngtonem, po ostatniej wysokiej porażce Lakersów z Czarodziejami z Phoenix? Heh.
Na dziś włąsciwie to widzę jedynie Charlotte z Detroit 1 . Druzyna własnego parkietu. Indiana nie musi wygrywać, waszyngton najedzony, a reszta? za niskie stawki.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
GSW - Washington ( +10 ) 2 za 1,66 w bet 365 ✅

Czaiłem się na ten zakład od kilkunastu dni, gram go dość grubo jak na moje możliwości, stąd podzielę się z Wami argumentacją, bo rozłożyłem ten mecz na czynniki - co będzie, to się okaże.

Przygotowując się do tego meczu, obejrzałem 5 ostatnich gier stołecznych, o GSW nie wspomnę, bo jestem ich fanem od wielu lat, i praktycznie od 4, oglądam każdy ich mecz. W mojej opinii, Wizzards to drużyna, którą jeśli omijałyby kontuzje, spokojnie weszła by PO na pozycji 7 lub 8. Mam nadzieję, ze w przyszłym roku będą w końcu zdrowi i powalczą o PO, bo fajnie się ich ogląda. Na początku myślałem o gołej 2 ( na tą chwilę idzie złapać po kursie około 4 ), ale wczorajsza ich wygrana w LA mnie troche zbiła z tropu. Po takim zwycięstwie, może przyjść rozluźnienie ( nie mylić z imprezą do białego rana ;-), ale wiecie jak jest - wygraliśmy z LA, to ogórków z GSW też stukniemy. Odpuszczam więc głoe 2 i idę w handi, nieco powiększone. Goście notują serię 5-1 co głównie spowodowane jest tym, że mają w końcu głębię skladu. Wrócił Ariza , Beal ( chociaż akurat zdążył już wypaść na nowo ), Wall też zapomniał o urazie, i od razu zaczęli grać. Do tego na strzelca wykreował się Webster, a Nene jest coraz solidniejszy na tablicy.Warriors po świetnym początku sezonu, zaczął grać w kratę, ale to póki co starcza do trzymania szóstki na zachodzie. Dwa tygodnie temu we własnej hali polegli z Bucks i Rockets a po pokonaniu grających w 7 Knicks i megasłabych Detroit ( ledwie 8 punktami ), polegli z Bulls. Coś ostatnio im nie służy ta własna hala, gdyż na ostatnie 7 gier, handi +10 pokryli tylko ze zdziesiątkowanym NY. Przeanalizujmy również co się stało 09.12.2012 w pierwszym starciu tych drużyn. Wygrali GSW , ale ledwie + 4 ,a Wizzards grali bez Walla i Arizy, a jedyny PG Price, zszedł w 4 minucie, więc grali cały mecz bez rozgrywającego. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że zbliża się wielkimi krokami mecz z LA , który bedzie dla GSW zdecydowanie ważniejszy, gdyż można ugrać jakby dwukrotnie coś z bezpośrednimi rywalami w walce o PO. Gdyby zdarzył się odjazd, jestem przekonany, że trener Jackson da odpocząc gwiazdom, a Wizzards potrafią zmniejszać straty, co dobitnie pokazali wczoraj. I jeszcze argument ( mało ważny, ale zawsze ). Gdy GSW odpoczywa dwa dni, to Curry przy średniej 22,2 w sezonie , notuje po powrocie z dwudniowego odpoczynku ledwie 14 ppg...Co znaczy Curry dla GSW - wiadomo.

Nie twierdzę, że Wizzards dziś wygrają, ale przewiduję mocno close game i liczę, że GSW handi nie pokryje. Powodzenia !

PS. Szczęśliwe zakończenie i kolejne kontuzje w Wizzards. Szkoda mi tych chłopaków, albo oni tacy kontuzjogenni, albo coś w okresie przygotowawczym zawodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 14

macilius

Użytkownik
GSW - Washington ( +10 ) 2 za 1,66 w bet


Nie twierdzę, że Wizzards dziś wygrają, ale przewiduję mocno close game i liczę, że GSW handi nie pokryje. Powodzenia !


To ja może przedstawie argumenty przeciw ???? . Podoba mi sie Twoja argumentacja,podoba mi się tez gra Waszyngtonu i ich ostatnie wyniki -zwłaszcza wczorajszy,ale ten typ juz mi sie nie podoba...

Myślę,że byłby duzo pewniejszy, gdyby waszyngton grał swój 1, ew. 2 mecz na wyjezdzie,a jest to ich 3 bodajze (po 2 wygranych -phoenix, lakers), więc dochodzą 2 aspekty - zmęczenia i to że zadanie zostało właściwie już nalezycie odrobione,ba,z nadwyżką.
Wojownicy ostatnio przegrywali,ale z nie byle kim - Houston (w tym zaskakujaca wygrana na wyjezdzie w rewanzu) i San Antonio,co i ujmy nie przynosi. Myślę,ze po ostatnich porażkach będą chcieli się odgryść,a rywal wymarzony, bo... spełniony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 20

celt

Użytkownik

Indiana nie musi wygrywać
hehe dobre, nie musi ? na 100% chłopaki chcą utrzymać 2 miejsce w konferencji, a NY traci tylko 1 wygrana do nich.
2 argumentem jest ta wypowiedź &quot;It&#39;s going to be tough to get that fourth win (of the season) against Chicago, but I think the guys are up for the challenge,&quot; coach Frank Vogel said. @ESPN.COM
Mają szanse na 1 sweepa od sezonu 2001/2002.
Po 3-cie Chicago gra piach w porównaniu do Indiany.
Oceniam szanse na 50/50 wiec pobieram :
Indiana Pacers @ 2.35
i tak na sucho:
New York Knicks @ 1.33
dobry dubelek wychodzi AKO 3.13 ????
Pozdrawiam :grin:
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Chicago Bulls - Indiana Pacers
Typ: połowa/koniec meczu : Indiana Pacers/Indiana Pacers
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bet365
Analiza: Chicago Bulls faworytami z Indianą? Nie zgadzam się z tym. Forma Bulls jest naprawdę katastrofalna. Na osiem ostatnich spotkań wygrali oni zaledwie dwa mecze przy sześciu przegranych. Ofensywa Bulls spisuje się fatalnie, a co gorsza aktualnie nawet ich defensywa nie spisuje się dobrze. W ostatnim meczu Bulls zostali upokorzeni na własnym parkiecie przez Portland Trail Blazers. Przegrali oni 89:99, ale Portland miało już przewagę grubo ponad 20 punktów i odpuścili końcówkę, więc Bulls mogli zmniejszyć rozmiary tej porażki. Zawodnicy Portland nie mieli najmniejszych problemów ze sforsowaniem defensywy Chicago Bulls. Indiana Pacers po lekkim kryzysie znowu nabierają wiatru w żagle, gdyż wysoko wygrali swoje trzy ostatnie mecze. W ostatnim meczu rozgromili 102:78 Milwaukee Bucks. Pacers aktualnie zajmują drugie miejsce na wschodzie i będą robili wszystko, by je utrzymać. Uważam, że Indiana wygra spotkanie z będącymi w kryzysie Chicago Bulls.
 
P 80

pididi

Użytkownik
Sacramento Kings vs Denver Nuggets

Typ: Sacramento Kings +15 kurs: 1.72 marathon stawka: 4/10
✅

Sacramento swój ostatni pojedynek z Denver przegrało 120-113 u siebie. Byli drużyna grającą jak równy z równym w 3 kwartach (1,2,4). Przeciwko wymagającym drużynom Kings grają lepiej wygrane nad Clipersami oraz Bulls. Ofensywa Sacramento znacznie się poprawiła rzucają ponad 100 pkt.
Baryłki przystępują do tego spotkania z 14 zwycięstwami z rzędu. Denver miało szczęście w swoim ostatnim meczu przeciwko 76&#39;rs. Na 2 min. przed końcem meczu przegrywali 8pkt. Uważam że Denver będzie grało z presją a żeby utrzymać tą passe.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Nie moge kolo tego przejść obojętnie. Kolega pierwszy raz obstawia czy jak? Bo tak to wygląda. Muszą i to wygraja? Juz drugi raz z rzedu słyszę tę samą opinię o Lakersach i drugi raz z rzędu oni wtopiają.W życiu bym nie postawił na Lakersów ( za taka stawkę z nieobliczalnym Waszyngtonem, po ostatniej wysokiej porażce Lakersów z Czarodziejami z Phoenix? Heh.
Dokładnie, zgadzam się w stu procentach. Jako kibic Lakersów zdecydowanie odradzam granie na nich, gdyż są po prostu nieobliczalni. Są w stanie wygrac w Indianie po czym umoczyc z Wizards czy dostac lanie od Phoenix. Aż żal na nich patrzec niestety... No ale z drużyną jest się na dobre i na złe
Jeżeli cos moge na nich poradzic (odnosnie grania) to na livie bardzo łatwo można zarobic. Zawsze pierwszą połowę mają dobrą u siebie (wtedy handi oczywiscie rosnie i trzeba brac plusowy na przeciwnika; jak w przypadku dzisiejszego meczu wziąłem +15.5) a w drugiej dają się dogonic. Dlatego też grubsze handi przed meczem z teoretycznie słabszym rywalem też odradzam
 
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
A.Anderson. Total Points over 16.0 @ 1.90 marathonbet ⛔ e: 14 pkt
Nie wiem jaka linia była we wcześniejszych godzinach ,ale teraz pewnie wzrosła, ale to nic. Próbuje grać to co jest. Wczoraj ze względu na kontuzję Gaya grał więcej minut i od razu rzucił 35 pkt, 11/18 z gry, więc czemu dziś nie miałby przekroczyć 16 punktów. Oddaje sporo rzutów za 3 punkty, dzisiejszej nocy też powinien zagrać koło 30 minut. Bo prócz Gaya dalej kontuzjowani są i Kleiza i Bargnani. Toronto grało już w tym sezonie w MSG i Anderson także spisał się nieźle bo miał 26 pkt, 10/16 z gry w tym 6/8 za trzy. Tak więc jak ma dzień to punktów potrafi trochę nawrzucać, mam nadzieję że w dzisiejszej nocy też będzie on fire.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Detroit Pistons vs Charlotte Bobcats ML 2 1,86 ⛔
Pinnacle


Teoretycznie loteria, dwie ogórkowe drużyny więc każdy wynik jest możliwy. W praktyce jeśli chodzi o ostatnie spotkania w zespole bobków widać spore zmiany, 3 spotkania z rzędu wygrane u siebie, w każdym z tych spotkań rzucone co najmniej 100 pkt. Po przeciwnej stronie Detroit, które w marcu nie wygrało jeszcze spotkania i całkiem możliwe, że już im się to nie uda. W ekipie Bobcats widać ostatnio tą wolę zwycięstwa, której brakowało w trakcie straconego już dla nich sezonu. Być może uda się wyciągnąć końcówkę i zrobić dobry podkład na kolejny sezon, bo zawodnicy z pewnością mają wszystkim wiele do udowodnienia. Potencjał drużyn zbliżony, ostatnia forma ze wskazaniem na Bobki i przewaga własnego parkietu po ich stronie sprawia, że te kursiwo 1,86 decyduję się zaatakować. Typ raczej dla odważnych i trochę na wyczucie z mojej strony bo przecież kolejna przegrana bobków nawet w słabym stylu nie będzie dla nikogo zaskoczeniem.
 
M 14

macilius

Użytkownik
Na dziś na szybko -Brooklyn, Dallas,bo tu nie widzę niespodzianek. Po cichu licze na Atlante, bo ich przeciwnicy ostatnio zawodzą, Houston powinno ogarnąć San Antonio, jeśli zagra na 100 procent, Sacramento z Philą 1? Czekam na dyskusje.
Wracając do wczorajszej analizy..po pierwsze dziękuje ze w koncu ktoś mi podziękował ???? , mimo że popełnilem gafe co do Indiany,ale było to pewnie spowodowane ich ostatnio nierówna grą,która zresztą wczoraj dała o sobie znać...Goldensi wygrali 9cioma,wiec jak kolega pisał 10 wystarczyło,ale to nie był zaden pewniak jak pisałem (ostatnią kwarte Goldensi odpuscili bo byłby pogrom, weszło na styku, Charlotte przegrało, był to typowy mecz fifty fifty), żałuje ze nie dałem handi na Indiane a uległem sugestii,ze muszą wygrać z Chicago, w sumie powinni byli wygrać. No i dziękuje Daggerowi za zgodnosc opinii ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Dziś mamy sporo ciekawych spotkań, a chyba najciekawiej zapowiada się mecz dwóch teksańskich drużyn, czyli Houston - San Antonio. Zapowiada się szybki mecz i dużo punktów i idąc tym tropem uderzam w overy Hardena i Parkera. Harden wiadomo jak trzeba grać na maksa to tak gra, a bez jego dobrej dyspozycji Rakiety nie mają czego szukać z bardzo mocnym San Antonio. Dzisiaj zapewne będzie oddawał dużo rzutów i będzie miał sporo wjazdów pod kosz czyli na pewno też będzie często rzucał za 1 pkt. Przy dobrej skuteczności może nawet rzucić ponad 30. Z drugiej strony Tony Parker, który zagrał dobry mecz po powrocie i dziś będzie miał ułatwione zadanie bo wszyscy wiemy jak broni Houston. Myślę, że z jego firmowymi penetracjami dziś nie będzie problemów i powinien leciutko wykręcić te 21 pkt, które pokryją overa. W bezpośrednich meczach w tym sezonie rzuca Rakietom średnio koło 25 pkt.
J. Harden over 25,5 1.85 ✅
T. Parker over 20,5 1.85 ✅
Houston - San Antonio over 213,5 1.85 ⛔
Dodatkowo proponuję jeszcze:
B. Lopez over 17,5 1.85 ✅ - bardzo dobra forma w ostatnim czasie, regularnie pokrywa linie wystawiane przez buków, dziś naprzeciw Phoenix bez Gortata i nie wiem kto miałby powstrzymać Lopeza pod tablicami
D. Williams over 18,5 1.85 ✅ - tutaj tak jak wcześniej, zależy czy będzie mu się chciało porzucać, wystarczy, że trafi ze 2 trójki, a resztę dołoży za 2 i z osobistych
A. Horford over 18,5 1.85 ✅ - typ przeciwko Bucks, którzy są słabi pod koszem i tak jak 2 mecze wcześniej Al powinien ponownie narzucać im ponad 20
Kursy z Milenium
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom