>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2013

Status
Zamknięty.
incoguto 1

incoguto

Użytkownik
Typ: D.Nowitzki over 19,5 pkt ⛔
Kurs: 1,90
Bukmacher: Marathonbet
Godz. 00:30



Pierwsza analiza – mam nadzieję, że trafna. Szanse zespołów Dallas oraz Utah na grę w playoff-ach są małe, ale na pewno nie odpuszczą na tym etapie rywalizacji, bo Lakersi zawsze mogą przegrać z drużyną słabszą, jak to mają ostatnio w zwyczaju… Szykuje się zacięty pojedynek, z lekką przewagą dla Dallas, gdyż Utah na wyjazdach gra przeciętnie, ale ostatnio stoczyła wyrównany bój z ekipą Spurs, więc nie należy ich lekceważyć. Dodatkowo należy zauważyć, że ekipy w tym sezonie starły się dwukrotnie z bilansem 2:0 na korzyść Utah. Wszystko to sprawia, że dziś w nocy Nowitzki, jako lider zespołu, będzie musiał powalczyć i spędzić na parkiecie sporo minut, a co za tym idzie oddać dużą ilość rzutów (mam nadzieję, że z wysoką skutecznością). W ostatnich ośmiu spotkaniach przeciwko Utah granych u siebie Nowitzki notował średnio 33,1 pkt na mecz. W ostatnim spotkaniu granym na wyjeździe przeciwko Utah zdobył 20 punktów. U siebie nie powinien być gorszy.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Hayward over 13,5
1,85 milenium
Po raz kolejny niska linia. Ostatnio z Spurs dał ciała ale i tak oddał 10 rzutów czyli trener nie ma wielkiego pola manewru. Mam nadzieję,że z Mavs będzie miał trochę łatwiej.Utah na obwodzie cierpi i Gordon będzie miał okazje do oddawania rzutów. Na ostatnie 5 spotkań 4 razy over więc dam mu jeszcze jedną szansę.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Parker over 20.5 (1.92) Etoto ✅

Typ wydaje się być świetny. Tony wraca po kontuzji, długo go nie było i od razu w pierwszym meczu z Jazz dostał spore minuty, nabijając 22 punkty. Dziś Spurs grają z mega overowymi Rockets i naprawdę dziwnym byłoby gdyby Francuz tej linii nie pokrył. Houston gra typowym up-tempo, od kosza do kosza, w takim stylu gry Parker na pewno idealnie się odnajdzie. W ostatnich dwóch spotkaniach z Rakietami Tony nabił odpowiednio 31 i 27 punktów. W dodatku taka linia jest lekko zabawna patrząc na jego wyczyny sprzed kontuzji, gdzie w 15 ostatnich spotkaniach pokrył taką linię 12 razy. Gra będzie stykowa, zapowiada się close game i lider Ostróg dostanie duże minuty i podejrzewam, że ok. 30 punktów powinien nabić.

Mecz do obejrzenia od 00:00 w Canal+ !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Bucks - Hawks @ 1.71 ⛔ Przegrali wygrany mecz
bet365
Hawks mają dobry bilans , wykręcony przede wszystkim na początku sezonu kiedy mieli najłatwiejszy terminarz jaki można wymyślić . Na mnie nie robią wrażenia i chociaż u siebie potrafią zaskoczyć to na wyjazdach nie mam do nich większego respektu . Ostatni mecz przegrali u siebie z Portland które na wyjazdach gra piach . Pokonali 98-90 Bucks ostatnio w meczu u siebie i teraz gospodarze zechcą się zrewanżować .
Bucks trochę chimeryczna drużyna , jak duet Jennings-Ellis ma swój dzień to potrafią być groźni dla każdego . Gorzej jak zagotuję się któremuś głowa i wtedy więcej szkodzi zespołowi niż pomaga .
Jednak kurs jest bardzo fajny jak na domowy mecz Bucks dlatego warto spróbować .

Dallas - Jazz @1.36
✅
bet365
Wrócił Marion , Dallas w fajnym stylu pokonało Boston . Sporo meczów przed nim i na pewno pokuszą się o walkę o PO . Takie spotkania muszą wygrywać , nie dość że grają z będącymi w fatalnej formie Jazz to jeszcze Utah to gra na wyjazdach 20% tego co we własnej hali , bilans 10-26 mówi wszystko . Ile razy oglądałem ich wyjazdowe mecze to nie dało się patrzeć jak przechodzą obok meczu .
Dla mnie najpewniejszy mecz na dzisiejszą kolejkę .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 80

pididi

Użytkownik
⛔Charlotte Bobcats vs Miami Heat
Typ: Charlotte Bobcats+17 kurs: 1.99 marathon
Stawka: 4/10


Jak wiadomo rysie mają bardzo słaby sezon, przystępując dziś z bilansem 16-53. Jednak dwa spotkania z ostatnich trzech potrafili wygrać z czego ostatnia porażka tylko 1 ptk. Rysie (ryszardy) są bardzo młodym teamem więc granie back to back nie powinno stanowić dla nich większego problemu. Spotkania te nie należały do łatwych dla Lebrona i spółki (przegrana Bobcats 105-92 w grudniu oraz 5 pkt. 99-94 w lutym).
Miami natomiast kontynuuje swoją zwycięską passę. Jednak presja jest widoczna szczególnie w ostatnich spotkaniach. Przegrywali 17 pkt. z Boston gdzie później wyciągnęli na 2 punktowy win. Z Cleveland przegrywali już ponad 20 pkt. by odnieść zwycięstwo 98-95. Podobnie z tłokami. Podczas obecnej zwycięskiej passy (25 win) Miami jest 1-7 ATS jako faworyt z dwu liczbowym handi. 8 zwycięstw przypadło różnicą punktową: 5, 13, 4, 12 (dogrywka), 1, 9, 3 oraz 14. Żadne z tych zwycięstwo nie przekroczyło dzisiejszej linii.
Ogólnie rzecz biorąc jest duże value grając przeciwko Miami z takimi liniami dzięki własnie streakowi. Sam win żar z Florydy jest więcej niż pewny, ale linia tak wysoka już niekoniecznie.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Minnesota @1.83 maratonbet⛔

Dzisiaj tuż po północy w Target Center Wilki podejmują Byki :cool: Pozwole sobie zacytować swoją ostatnią analize:
Wilki według mnie to najbardziej pechowy zespół NBA, skład mieli na PO, ale kontuzje wszystko pokrzyżowały. Na początku sezonu, kiedy Rubio dochodził do zdrowia i wszyscy inni byli zdrowi byli na ładym plusie. Im dalej w sezon to co raz więcej kontuzji: Love, Budinger, Roy, Lee, czy wypadający co chwile Pekovic i Kirilenko. Gdyby wszyscy byli zdrowi Minnesota walczyła by teraz o PO. Do składu Minnesoty wrócił Budinger czyli spooore wzmocnienie z dystansu.
Oglądałem kilka ostatnich spotkań Minnesoty i młody lider Ricky Rubio aż rwie się do gry, zachęca kolegów, sam dużo rzuca (to akurat dobrze mu nie wychodzi), sporo też asystuje - widać, że dopiero teraz doszedł do siebie po bolesnej kontuzji. Wilki tak jak ostatnio tylko bez Love, Roy&#39;a i Lee. Natomiast w Bulls sytuacja kadrowa jest bardzo słaba... Wiadomo brak Rose i Hamiltona od dłuższego czasu. Joakim Noah wczoraj nie grał i prawdopodobnie dzisaj również nie zagra (is unlikely to play on Sunday vs. Minnesota). Nate Robinson opuścił wczoraj przedwcześnie parkiet z powodu Flagrant-2 foul i NBA prawdopodobnie zawiesi go i również on nie wystąpi w dzisiejszym spotkaniu. Do tego dochodzi nie w pełni zdrowy Kirk Hinrich, który ma limit minut.

W skrócie Minnesota jest na fali, Bulls w rozsypce do tego b2b (grali wczoraj wyczerpujące spotkanie z Indiana). Wilki straciły cały sezon przez kontuzje, czas teraz wynagrodzić kibicom te wszystkie niepowodzenia!
Wszystkie informacje odnośnie kontuzji pochodza z rotoworld.com z godz 18:05
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
t3jlor 77

t3jlor

Użytkownik
Dziś sporo ciekawych typów na overy punktowe zawodników, mam nadzieje że to będzie dobry wieczór i noc.

B.Jennings. Total Points over 16.5 @ 1.90 marathonbet
⛔ e: 12 pkt
Nie tak dawno grałem over Jenningsa w meczu z Miami i weszło gładko, dlatego i pogram tym razem. Dziś Bucks grają z Atlantą i myślę że linia zdecydowanie w zasięgu Brandona.
Parę dni temu, tyle że w Atlancie Jennings rzucił 21 oczek i miał 8/18 z gry, więc dlaczego nie mógł by rzucić tyle i dziś. Tym bardziej, że dalej kontuzjowany jest Ilyasova i prawdopodobnie Turek dziś nie zagra. Jak dobrze wejdzie w mecz to o over jestem spokojny, gorzej jak zacznie ceglić tak jak w ostatnim meczu, gdzie miał 1/15 :? Być może będzie chciał dziś zetrzeć te fatalne wrażenie jakie zostawił po meczu z Indianą i dziś pociągnie Bucks do zwycięstwa przed własną publicznością.
Także popieram typ na over punktowy Tony Parkera, co prawda nie mam konta na Etoto jak kolega wyżej, ale over 21,5 @ 1.90 w marathonie też jest w zasięgu Parkera, tym bardziej że oba zespoły w tym sezonie sporo rzucają i sporo też tracą (o dziwo SAS też), a Parker od razu po kontuzji sypnął 22 punkty przeciwko Jazz. W tym sezonie San Antonio grało z Houston już trzy razy i rozgrywający Spurs rzucił 17,27 i 31 punktów w tych meczach, więc widać dobrze mu się gra przeciwko Rockets. ✅ e:23 pkt
N.Pekovic. Total Points over 15.0 @ 1.90 marathonbet ZWROT 15 PKT
Ja rozumiem, że Chicago ma dobrą defensywę i linie na ich przeciwników są zazwyczaj zaniżone, ale do rzeczy. Umiejętności Pekovica cenię sobie bardzo wysoko, dlatego spróbuje dziś pograć na jego over. 16 punktów pod nieobecność Joakima Noah, który prawdopodobnie dziś nie zagra (rotoworld), spokojnie jest w stanie rzucić center Minnesoty, bo powinien poradzić sobie z Mohammedem. Na początku sezonu w Chicago Pekovic rzucił Bykom 18 punktów, ale miał naprzeciw siebie Noah. Mohammed nie jest tak dobry w defensywie i w tym głównie upatruje szans Czarnogórca, byle nie złapał głupich fauli na początku spotkania.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Przez cały dzień się czaję na dubelek w meczu Miami-Charlotte. Mianowicie:
Charlotte +17 [1.90 Bet365]
i under 199 też za 1.90 w Bet365
✅✅✅ Under zagrany, handi wstrzymany. Jednak opłacało się odpuścić

Argumenty za są dosc prozaiczne. Charlotte ostatnio zaczeło cos grac. W swoich ostatnich wyjazdach (Boston i Toronto) najbardziej dostali od tych pierwszych (-17). A Miami u siebie lubi dawac innym pograc. Sądzę, że jak mecz będzie szybko rozstrzygnięty, to oczywiscie cala trójeczka usiądzie i dwucyfrowe prowadzenie dowiozą rezerwowi. A under to wiadomo: Miami u siebie nie pozwala zbyt dużo rzucac, a do tego jak szybko sobie wypracuje przewagę, to odpuszcza i nie nakręca wyniku. A Wy co myslicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
A Wy co myslicie?
Ja zgodzę się co do undera, ale jeśli chodzi o handi w tym meczu to bym nie ruszał. Miami dawno już nikogo porządnie nie zniszczyło, a komu innemu zaaplikowac blow out, jak nie Bobkom? Wszystko zależy od nich i od tego czy im się będzie chciało. Co do underka to poszedłbym w jego stronę bo uważam, że Miami ostro odskoczy, a później pełna kontrola i wynik coś w stylu 105-80 wygląda dośc obiecująco ????
Oczywiście chodzi mi o sam przebieg meczu i jak on może wyglądac bo dokładnego wyniku nikt nie jest w stanie przewidziec... Kilka punktów mniej czy więcej obojętnie w którą stronę dalej daje under...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dagger 33

dagger

Użytkownik
No faktycznie, chyba sobie handi tym razem daruje. Tak się bałem, że jedno może wykluczac drugie (niska różnica punktowa może skutkowac overem)
 
B 0

bielakooos

Użytkownik
Dwyane Wade will not play against the Bobcats on Sunday due to a sore right knee.
Może ten handi to nie taki głupi pomysł, choć under już lekko powinien wpaść.
Proszę podawać źródło!
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Utah Jazz @ Dallas Mavericks / Match Winner Including All OT - Dallas Mavericks @ 1.41
Charlotte Bobcats @ Miami Heat / Handicap Betting - Charlotte Bobcats (+20.5) @ 1.55
AKO 2.18 Marathonbet
⛔
Dzisiaj mialem juz nie grac, ale nie moglem przejsc obok takich kaskow obojetnie.
Dallas powoli gra coraz lepiej, dzisiaj musi wygrac, Jest niedziela, cala hala jest zadna wygranej, graja z Utah, zespolem majacym ostatnio spore problemy z graniem sensownej koszykowki, jak dla mnie close game ale mimo wszystko kontrolowany przez Dallas i dosc latwy win.
Blowout w MIAMI? Po co? Ktos da choc jeden powod? Czas na kolejna wygrana zarow, ale ja osobiscie w zaden blowout nie wierze. Bobki zrobia wszystko by dostrczyc emocji kibicom w MIAMI, gramy bez Wade&#39;a, Lebron tez sie raczej nie bedzie przemeczal, stawiam na win MIAMI 11 punktami, a moze jakas mala sensacja...?
powodzenia!
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Houston - SAS 2 HC-1 [1.90 Bet365]⛔⛔

Bardzo wyrównany mecz się szykuje. Ostatnie 4 konfrontacje kończyły się zwycięstwami SAS, więc licze, że dzisiaj będzie podobnie. Rockets cos mnie ostatnio nie przekonują. Pomijając blow out z Cavaliers, to jakos mnie swoją grą nie przekonują. A SAS to wiadomo. Uznana marka, są wstanie wygrac grajac cały czas drugą piątką. Ostatnio mieli nerwówkę z Utah, ale na pojedynek derbowy na pewno bardziej się zmotywują
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Ktos da choc jeden powod?
no to może ja ???? Prozaiczny... Bobki nie są drużyną wartą inwestowania w nich jakichkolwiek pieniędzy bo są zwyczajnie słabi, więc nawet jeśli Miami nie będą zbytnio się wysilac są w stanie pokryc handi. Takie moje zdanie.
Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Na dziś proponuję:
Nene over 13,5 1.85 zwrot - ostatnio dobra forma, przeważnie rzuca po kilkanaście pkt, dziś będzie miał ułatwione zadanie bo nie ma Gasola, w poprzednim meczu rzucił 14 pkt i dziś myślę, że powinien co najmniej powtórzyć ten wynik
K. Faried over 10,5 1.85 ✅ - kiedy gra ponad 30 minut to przeważnie tą linię pokrywa, ostatnio 17 pkt z Sacramento, forma jest, w ostatnich 2 meczach z Hornets zdobył w sumie 27 pkt, więc jak widać ta drużyna mu leży a linia niska, pobieram
Kursy Milennium
 
M 14

macilius

Użytkownik
Dzięki Dagger za underka ???? , tu miałes nosa ???? Żałuje ze nie mialem możliwosci wejscia na Philadelphie na live ,kurs 3 był do pobrania gdy odrobili jak burza7pkt z rzedu.ahh, mialem wielką ochote ostro wejsc na nich ...było mineło, równie dobrze mogłem wejsc na San Antonio w samej koncówce i wtopic.
Co dziś? Dopiero weszłem na kompa, przejrze oferte,ale widzę trudne do typowania mecze. Ciekawi mnie Waszyngton czy podoła,czy phila pójdzie za ciosem no i perełka Wojownicy - Lakers, ma ktos jakies przemyslenia?Szukałbym handi dodatnie na Goldensow i Waszyngton no i może Phile.
 
balldontlie 0

balldontlie

Użytkownik
Jeśli Curry nie zagra to można pograć coś w kierunku over K. Thompson 16.5 @ 1.8 / bwin.. Ktoś te punkty musi przejąć, a Lee będzie miał na sobie Howarda, więc kiepsko.. co o tym myslicie ?
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Curry bardzo jest zdeterminowany by zagrać, ale ten mecz dla GSW ma już mniejsze znaczenie niż chociażby przed wygranymi z Houston, NOH czy ostatnio z Wizzards. Kostka Stephena to ból głowy trenera Jacksona, więc nie sądzę osobiście by dziś Steph. zagrał. Tym bardziej, że Jack jest w odpowiedniej formie, by pociągnąć GSW do boju. Stephen bardziej się przyda w następnych 6 grach - kolejno Kings, Portland, NOH, Suns, Utah i Minnesota, czyli potencjalne 6-0. Nie ma sensu ryzykować...
Punkty oczywiście przejmie Thompson, który jednak ostatnio ciut słabszy - bardziej szukałbym overa Jacka, ale to dopiero , gdy potwierdzą składy.
 
dagger 33

dagger

Użytkownik
Orlando - Miami under 198 [1.90 Bet365]⛔⛔

A ja znowu szukam underka w meczu Miami. Argumenty? Od strony Miami; b2b, kontuzja Wade&#39;a i zbliżające się PO. Orlando: do kontuzjowanych Davisa i zawieszonego Turkoglu dołączają Afflalo i Vucinic (day-to-day) - Roto. Nie ma co się oszukiwac, sam Harris z Nelsonem tego nie pociągną, tym bardziej, że pierwszy się bardziej zaangażuje w krycie LBJ niż atak. Na niekorzysc tego typu przemawia fakt, że Orlando lubi grac z Heat. Przegrali ostatnie 2 mecze, ale łączną sumą 3 punktów. Jednak sądzę, że typ warty rozważenia głównie pod nieobecnosc pierwszego strzelca Afflalo i głównej siły pod koszem (więc przewagi nad Heat) Vucinica.

Do tego jeszcze polecam over na Indianę w starciu z Hawks (over 186 1.90 Bet365✅✅). W ostatnich dwóch meczach między tymi ekipami spokojnie pokrywany. Sama Atlanta w ostatnich swoich pięciu meczach pokrywała tą linię. Pod nieobecnosc Westa Smith może trochę poszalec, a to pewnie zagwarantuje punkty i jemu i strzelcom na obwodzie (Korver, Harris jeżeli zagra). Też warty uwagi.
 
vertigo 11,1K

vertigo

Użytkownik
Orlando Magic - Miami Heat
Orlando Magic +12.5 @ 1.90 ⛔ 94-108


Obszerniej: Nie będzie tutaj zdań, że kiedyś ta wspaniała seria musi się skończyć bo to jest totalne lanie wody. Bardziej skupiam się tu na argumentach, że Heat po prostu ciężko się gra w tym sezonie w derbach Florydy: 97-96 u siebie w marcu ale potrzebowali do tego LeBrona Jamesa w trybie &#39;clutch&#39; oraz 112-110 w Orlando w ostatnim dniu 2012 wyciągnięte zwycięstwo po dogrywce. Grę Magic ciągnął w tych meczach nieobecny dziś (wysoko prawdopodobne) Nikola Vucevic (opuścił poranną rzutówkę) - średnio w tych dwóch meczach osiągał niecodziennie cyferki bo aż 22.5ppg i 25rpg! Mało tego, nie będzie też drugiego czołowego strzelca Arrona Afflalo (20.5ppg) więc co by tu nie mówić, gospodarze dużo tracą już na starcie. Jednak dwa ostatnie mecze bo z Knicks na Madison Square Garden jak i z Thunder u siebie młodziaki walczyli i nie przegrali wysoko - odpowiednio -12 i -8 radząc sobie bez Vucevica (w MSG nawet wygrali deskę 42-34). Miami Heat są w b2b dziś, Wade jest &#39;game-decision&#39;, poza tym zaczynają wolno i kto wie czy podczas ich finiszu wyrobią handicap.

Mniej obszernie: Where Amazing Happens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom