>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Phoenix Suns - Memphis Grizzlies
Typ: 1
Kurs: 2.10
Buk: Bah
Stawka: 6/10 ✅ 98:91 ✅
Oba zespoły rozegrały ze sobą jeden mecz. 28. stycznia Phoenix pokonali zespół z Memphis 86:84.
Styczeń - jak wcześniej pisałem, dla zespołu Słońc był słabym pod względem formy, co powodowało ich grę w &quot;kratkę&quot;.
Obecnie forma jest ustabilizowana i naprawdę prezentują się dobrze.
Choć Memphis zajmuje obecnie czwartą lokatę w konferencji zachodniej, to mecz i tak pozostaje dla mnie 50/50.
Dodatkowym, choć małym argumentem jest, że mecz pomiędzy obiema ekipami będzie pod szyldem &quot;Polskiej nocy w Phoenix&quot;, w której wielki wpływ na organizację miał sam Marcin Gortat.
Wystąpią cheerleaders zespołu z Gdyni.
Dlatego liczę, że będącego ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji nasz &quot;rodzynek&quot; w NBA będzie dodatkowo zmobilizowany na te spotkanie.
Choć naprzeciwko niego stanie Marc Gasol, to uważam że i tak przewaga jest po stronie Marcina. Przede wszystkim ma u swojego boku znacznie lepszego rozgrywającego od gości, który bardziej wykorzystuje Marcina. Hiszpan potrafi sam sobie zrobić miejsce pod koszem. Dlatego &quot;Polish Hummer&quot; musi zagrać skutecznie w obronie przeciwko niemu.
Moim zdaniem wiele będzie zależało od zmienników Suns. Ostatnio prezentują się przyzwoicie. Dobre zmiany dla Kanadyjczyka daje Sebastian Telfair. Przy obecnej rotacji i formie Słońc, są dla mnie &quot;delikatnym&quot; faworytem.
Jeśli uda się i gospodarze będą trafiać z dystansu - wygrają.
Powodzenia!
 
J 13

jrq-

Użytkownik
i dlaczego to usuwacie? Nie mozecie usunac tego po meczu?!!?!? Tak bardzo nie chcecie aby ludize sobie zarobili?


GORTAT OVER 17 W PINNACLE @2.30!!!!




Lopez również out. Kurs mały, ale jak znalazł do dubla.
ten dział to dramat, nic napisać nie można, trzeba się rozwodzić na dwie strony, żeby puścili, LOL:]

(Zobaczcie sobie jak prowadzony jest dział tenis, jak tam można ciekawie dyskutować, wymienić opinie, które nieraz mogą się komuś przydać, bez zbytecznej interwencji moderatorów)

Ale żeby mi tego posta nie usunęli to napiszę coś na temat dzisiejszego spotkania, które najbardziej mnie interesuje.

Los Angeles Lakers-Boston Celtics i opcja +10.5 na Celtów (1.45 bet365). Dlaczego? Jeziorowcy bardzo rzadko wygrywają wysoko, a już 10 punktami to niezwykle rzadko, szczególnie z ekipami z tej górnej półki (oprócz Miami ostatnio). Ale Boston gra inaczej. Zwłaszcza wypoczęty Boston bardzo dobrze broni. Może dla Kobe nie będzie to problemem, ale pozostali zawodnicy mogą mieć problemy. Bynuma pewnie przejmie Garnett i Andrzej może mieć problemy by punktować. A jak ktoś z wielkiej trójki LAL będzie miał problem z punktami, to raczej nie ma szans na zwycięstwo, bo rezerwa, Fisher,Artest rzadko przekraczają 5-8 punktów w meczu.

Panowie... dział tematyczny to nie chat, tak ustaliliśmy w gronie moderatorów NBA i tego się trzymamy
Baqu
 
A 694

addicted

Użytkownik
Przy analizie LAL-BOS proponuje glownie wziac pod uwage spotkanie sprzed tygodnia LAL-MIA.. ze strony Lakers bedzie to wlasnie ten poziom zaangazowania.
Lakers maja zdecydowana przewage pod koszem i Garnett tego nie zmieni.. Bynum + Gasol to TOP3 ligi jezeli chodzi o frontcourt. Artest powinien ograniczyc Pierca, a KB moze kryc Rondo jezeli to bedzie konieczne.. Fisher jest zdecydowanie najslabszym ogniwem S5 po stronie LAL, ale w tej chwili wydaje sie to jedyna przewaga po stronie Bostonu. To, ze LAL nie maja lawki nie bedzie mialo wielkiego znaczenia, bo S5 nie liczac Fisha zagra po 37-40 min..
Moim zdaniem LAL wygraja to spotkanie, a handi -5.5 wyglada calkiem zachecajaco..
LAL at home 17-2 SU / 13-6 ATS
BOS away 5-10 SU / 5-10 ATS
Los Angeles Lakers -5.5 @1.90 7/10
edit: Celtics are 3-13 ATS in their last 16 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Przy analizie LAL-BOS proponuje glownie wziac pod uwage spotkanie sprzed tygodnia LAL-MIA.. ze strony Lakers bedzie to wlasnie ten poziom zaangazowania.
Lakers maja zdecydowana przewage pod koszem i Garnett tego nie zmieni.. Bynum + Gasol to TOP3 ligi jezeli chodzi o frontcourt. Artest powinien ograniczyc Pierca, a KB moze kryc Rondo jezeli to bedzie konieczne.. Fisher jest zdecydowanie najslabszym ogniwem S5 po stronie LAL, ale w tej chwili wydaje sie to jedyna przewaga po stronie Bostonu. To, ze LAL nie maja lawki nie bedzie mialo wielkiego znaczenia, bo S5 nie liczac Fisha zagra po 37-40 min..
Moim zdaniem LAL wygraja to spotkanie, a handi -5.5 wyglada calkiem zachecajaco..
LAL at home 17-2 SU / 13-6 ATS
BOS away 5-10 SU / 5-10 ATS
Los Angeles Lakers -5.5 @1.90 7/10
edit: Celtics are 3-13 ATS in their last 16 road games vs. a team with a home winning % of greater than .600.
Wszystko ładnie, pięknie. Jednak nie ująłeś tego, a raczej najważniejszego:
Celtics are 8-3 ATS in the last 11 meetings in Los Angeles.
Przy tej randze spotkania, oba zespoły będą na tym samym poziomie mobilizacji, nie tylko Lakers - zapewniam Cię.
Wszystko kreujesz pod Lakers. Sądzę, że jesteś ich fanem, skoro nawet nie wskazałeś h2h C&#39;s w LA.
/E: Underdog is 4-0 ATS in the last 4 meetings.
Road team is 4-0 ATS in the last 4 meetings.
Ok. Dziwnie zabrzmiało, że przytoczyłeś staty, które jasno wskazywały na Lakers, gdzie również istotne statystyki - którymi się kierujesz - nie odbierają szans Bostonowi.
 
A 694

addicted

Użytkownik
Od sezonow, w ktorych grali o mistrzostwo zespoly rozegraly 3 spotkania.. wiec cofanie sie wczesniej niz do sezonu 2010/11 nie ma moim zdaniem wiekszego sensu. W zeszlym sezonie Boston wygral w LA, ale dzieki 60% z gry i pond 50% zza luku.. BIG3 71 pts, 20 reb + Rondo 10 pts, 16 ast.. moim zdaniem nie sa w stanie tego powtorzyc.
W tym sezonie Boston na wyjazdach ma bilans 5-10 i to pierwszy sezon od 2007/08, kiedy skoncza prawdopodobnie z ujmeny bilansem na wyjazdach
Spotkania z zespolami over .600 at home w tym sezonie:
@ Philadelphia L 71-103 (-32)
@ Oklahoma City L 104-119 (-15)
@ Dallas L 73-89 (-16)
@ Chicago L 80-89 (-9)
@ Indiana L 83-97 (-14)
Mam duzo sympatii do Bostonu, ale od przegranego finalu 09/10 nie sa juz w stanie dominowac.. Moga wygrac pojedyncze spotkania, ale beda mieli ogromny problem z wygraniem 1 rundy PO.. tyle. Wynik z poprzednich sezonow w przypadku tego zespolu nie maja dla mnie zadnego znaczenia.
edit: nie jestem i nigdy nie bylem fanem Lakers.. a od czasu BIG3 w Bostonie moja sympatia byla po ich stronie. Lubie przede wszystkim ogladac dobra koszykowke i szkoda mi czasu na zabawe w fana jakies druzyny, jezeli druzyna gra o nic.. jestem obserwatorem, kibicuje niektorym druzynom bardziej, ale nie nazywam sie fanem. W przypadku obstawiania w ogole nie kieruje sie sympatia - tylko realiami i statystykami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Boston Celtics
Typ: 2(+7.5)
Kurs: 1.71
Buk: bet365
Stawka: 4/10
Spotkanie, które elektryzuje nie tylko fanów NBA, ale samych koszykarzy. Ranga spotkania będzie bardzo zbliżona poziomem do niedawnego meczu Lakers - Miami.
Drużyna z Bostonu, miesiąc marzec rozpoczęła z bardzo dobrym bilansem 4-1. Przede wszystkim zasługa, w tym Rondo, którego brak w lutym i braki w meczach Paula Pierce&#39;a, Raya Allena zaowocowały bilansem 7-7.
Marzec dla ekipy z Los Angeles rozpoczął się również dobrze. Bilans 3-2 na początku miesiąca, choć wpadki na wyjeździe z Detroit Pistons, czy Washington Wizards - pokazują tylko, jaki problem ekipa Mike&#39;a Browna ma na wyjazdach.
Zdecydowana przewaga gospodarzy rysuję się na pozycji silnego skrzydłowego oraz centra. Po drugiej stronie odpowiedzią na duet Gasol - Bynum ma być Garnett - Bass. Brzmi mniej groźnie - prawda?
Jednak wiele będzie zależeć od pierwszej linii obrony, która powinna skutecznie bronić przeciwko Blake&#39;owi, Fisherowi, którzy nie są zawodnikami w typie napędzania szybkich ataków.
Można powiedzieć, że zespoły zbliżone są stylem gry - kontrolowanie tempa i ustawione taktycznie akcje.
Czym mogą zaskoczyć Celtowie?
Dystansem. Na obwodzie goście dysponują lepszymi strzelbami - Paul Pierce, czy Ray Allen.
Przewagą Celtów niewątpliwie będzie Rajon Rondo, który może zrobić, w tym spotkaniu niemałą różnicę.
Spodziewam się zaciętego meczu, gdzie górą powinna być obrona. Drużyna, która popełni mniej strat - wygra.
Boston, w meczach, po których miał 1 dzień odpoczynku ma bilans 4-0.
Na 11 ostatnich spotkań Bostonu w Los Angeles, Celtowie mają bilans 8-3.
Oba zespoły, w których zmiennicy nie odgrywają większej roli, a w takiej rywalizacji, oba zespoły powinny większość czasu na parkiecie spędzać pierwszą piątką.
Powodzenia!
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
A co myslicie o meczach knicks 76ers i magic pacers?
Moje typy
Knicks(powrot po serii wyjazdowych przegranych spotkan,mecz na przelamanie,powrot Chrisa Lina,ktory dzis bedzie chcial pokazac na swoich smieciach ze wraca do formy)
Pacers+ 7,5(turkouglu i richardson nie zagraja dlatmagicznych) Dodam jeszcze że na miejsce Turkoglu wejdzie Quentin Richardson który do środy był kontuzjowany i pauzowal dłuższy czas a i tak normalnie nie gra zdobywa srednio 3,3
pkt, nic nie zbierać nic nie asystuje jego statystyki są zatrwazajaco slabe więc mam nadzieję że Granger go zje na sniadanie i równa ekipa pacers poradzi sobie na tyle dobrze z andersonem i howardem że pokryją handicap
Edit@ oczywiście Jeremy&#39;ego Lina, nie wiem czemu napisałem Chrisa
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A co myslicie o meczach knicks 76ers i magic pacers?
Moje typy
Knicks(powrot po serii wyjazdowych przegranych spotkan,mecz na przelamanie,powrot Chrisa Lina,ktory dzis bedzie chcial pokazac na swoich smieciach ze wraca do formy)
Pacers+ 7,5(turkouglu i richardson nie zagraja dla magicznych)
Ja sam NYK już obstawiłem. Wciąż nie pewny występ Chandlera, z nim jestem przekonany jeszcze bardziej o wejściu tego typu, bez niego i tak jest duża szansa. U siebie NYK to inna ekipa, po ciężkich wyjazdowych meczach wracają do własnej hali i liczą na przełamanie passy.
 
A 694

addicted

Użytkownik
76ers sa moim zdaniem zdecydowanie lepsza druzyna - glownie dlatego, ze sa druzyna.. D&#39;Antoni nie jest trenerem, NYK nie sa druzyna i nie potrafia bronic. Lin nie jest wybitnym graczem.. poczekam na jakies dodatnie handi na 76ers.
Pacers b2b po ciezkim spotkaniu z Miami.. no bet raczej dla mnie.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
76ers sa moim zdaniem zdecydowanie lepsza druzyna - glownie dlatego, ze sa druzyna.. D&#39;Antoni nie jest trenerem, NYK nie sa druzyna i nie potrafia bronic. Lin nie jest wybitnym graczem.. poczekam na jakies dodatnie handi na 76ers.
Pacers b2b po ciezkim spotkaniu z Miami.. no bet raczej dla mnie.
Czy Miami jest drużyną ? NIE, ma wielką trójkę i prawda jest taka, że to najlepsza ekipa w NBA.
Czy NYK jest drużyną ? Może i nie, ale ma Melo, Amare, Lin którzy mogą zrobić róznicę, a nie zapomnijmy o Fields, Smith, Chandler czy Davis. A z ławki wiele dają jeszcze Shumpert czy Novak.
Ja stawiam, że we własnej hali NYK po serii porażek wyjazdowych będzie na tyle zmobilizowane aby zakończyć serię przegranych i 76ers według mnie wiele do powiedzenia nie będą mieli.
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
76ers sa moim zdaniem zdecydowanie lepsza druzyna - glownie dlatego, ze sa druzyna.. D&#39;Antoni nie jest trenerem, NYK nie sa druzyna i nie potrafia bronic. Lin nie jest wybitnym graczem.. poczekam na jakies dodatnie handi na 76ers.

Pacers b2b po ciezkim spotkaniu z Miami.. no bet raczej dla mnie.
Nie wiem na co patrzysz ale wg bukmacherow knicks są faworytem i dodatnie handicapy na 76ers są cały czas...

Łyk statystyk, podniecacie się 76ers a ganicie knicks, m sezonie grali raz knicksi wygrali, ale nie o tym chciałem powiedzieć na 10spotkań 76ers wygralo 4 a knicks 3, w ich spotkaniach over 194 w ostatnich 10padl 2razy.. wiem że fajniej jest grać rewelacje sezonu ale myślę że stare gwiazdy grając pierwszy od trzech spotkań mecz u siebie wygraja
 
zaglebie13 152

zaglebie13

Użytkownik
Ja dzisiaj gram grubo na 76ers. Knicks w obronie grają jedno wielkie DNO ! . Miałem okazje sie o tym przekonac grając na nich w meczu z Milwaukee i przegrywając na nich sporą kasę. Po tym co obejrzałem gram na Sixersow z kilku powodów. pierwszy i najważniejszy to fatalna obrona na obwodzie knicksów. Milwaukee rzuciło im 13 trójek a są dopiero na 15 miejscu pod względem skuteczności za 3 w całym NBA ( Philadelphia jest 8).Jakby tego było mało Philadelphia jest na 2 miejscu pod względem skuteczności rywali rzutów za 3 a Knicksi na 28 ( im wyżej tym lepiej)!!! W Szóstkach grają Meeks Holiday i Williams . Lin nie będzie miał nic do powiedzenia przeciwko ostatniej dwójce. Evan Turner wreszcie zaczął grać ja numer 2 draftu przystało. Sixers przejadą sie jak walec po bardzo przereklamowanych graczach z Wielkiego Jabłka i pokażą że &quot;gwiazdy&quot; same meczu nie wygrają. Podsumowując:

Sixers win @ 2.25 bet365 ✅
over 198.5 @ 2.08 bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Houston Rockets:Cleveland Cavaliers typ 1,Kurs:2,35

Kusi mnie to spotkanie i ten kurs na rakiety nie wiem czy sie ze mną zgodzicie czy nie ale goscie powinni to spotkanie poprostu wygrać nawet po dogrywce .Chce żebyscie mi potpowiedzieli czy dobrze typuje sam jestem do tego typu przekonany ciekawi mnie tylko wasza opinia o tym meczu czekam na odpowiedzi. :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
toudi 715

toudi

Użytkownik
Philadelphia 76ers @ NY Knicks
under 195 1.91 Betsafe

Wysoka linia, Knicks ostatnio parę highscorowych meczów ale dziś się takiego nie spodziewam. Po pierwsze wraca Chandler, który jest ich zdecydowanie najlepszym obrońcą, bez niego Knicks zaliczyli az 10 mniej zbiórek niz SA i 5 mniej niz słabe pod tablicami po kontuzji Boguta Bucks. Ostatnio grali 4 mecze na wyjezdzie a na wyjezdzie bronią znacznie słabiej. Grali z Bucks i Spurs czyli druzynami, które grają szybkie akcje. W ogóle wiele druzyn stara się w meczach z Knicks kreować jak najwięcej gry w transition bo obrona w transition to nie jest najmocniejsza strona ekipy z Nowego Jorku. Under jest 7-2 w ostatnich 9 domowych meczach Knicks. W tym meczu na miejscu 76ers bym tak nie grał bo gra w transition często oznacza duzo otwartych pozycji do rzutów za 3 a jak taki Novak wpadnie w trans to niewiele da się zrobić. Phila w ostatnich 10 meczach ani razu!!! nie stracia ponad 100 pkt a grali chociazby z Thunder. Ta linia jest po prostu moim zdaniem zawyzona w powodu ostatnich highscorowych meczów Knicks, dziś spodziewam się zdecydowanie innego spotkania. Te druzyny grały juz raz w tym sezonie, padły 164 punkty.
Wybaczcie chaotyczną analizę, powodem jest brak czasu. Typ uwazam za bardzo dobry, rozwazałem granie za podwójną stawkę.
 
A 694

addicted

Użytkownik
Czy Miami jest drużyną ? NIE, ma wielką trójkę i prawda jest taka, że to najlepsza ekipa w NBA.
Czy NYK jest drużyną ? Może i nie, ale ma Melo, Amare, Lin którzy mogą zrobić róznicę, a nie zapomnijmy o Fields, Smith, Chandler czy Davis. A z ławki wiele dają jeszcze Shumpert czy Novak.
Ja stawiam, że we własnej hali NYK po serii porażek wyjazdowych będzie na tyle zmobilizowane aby zakończyć serię przegranych i 76ers według mnie wiele do powiedzenia nie będą mieli.
Tak, Miami sa w tym sezonie druzyna.. zdecydowanie bardziej niz w zeszlym sezonie. Tam jest pomysl na gre - w ataku i w obronie. Role players robia swoja dobra gra miejsce dla LBJ i DW.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Ja też stawiam dzis na NYK. Phila nie potrafi wygrywać na wyjeździe z dobrymi drużynami. Ich wygrane wyjazdy to: Detroit, Charlotte, Cleveland, Atlanta, Washington, NOH, GSW, Phoenix. NYK wraca do własnej hali a pokazali już w tym sezonie, że potrafią tam wygrywać z silnymi rywalami więc myślę, że to idealny moment na przełamanie. Licze na wysoką ok. dziesięciopunktową wygraną Knicks.

NYK(0) - Philadelphia (+2,5) - 1 @ 1.91 Betsafe ⛔
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś podejmę większe ryzyko i zaproponuję następujący bet:

Denver-Memphis: Memphis @3,25 Pinnacle✅✅:browar565:

Memphis on road 8-11.Denver at home 12-9. Grali ze sobą już dwa razy,ale w Memphis: 100-97(OT) i 103-102 dla Grizzlies. Skąd takie faworyzowanie Nuggets?! Bo Memphis B2B on road? Nie kupuję tego. Oczywiście w Denver już coraz mniejszy szpital,ale nawet w pełnym składzie Denver to jest drużyna na poziomie Memphis według mnie. Wczoraj w pierwszej połowie prowadzili 11 pkt z Suns,ale dali się rozkrecić Słońcom i przegrali.Wcześniej dwie wygrane na wyjazdach w Toronto i w Oakland. Dla mnie w tym meczu szanse wyglądają 51-49(ten 1 procent dla Nuggets za trenera);).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
soom123 30

soom123

Użytkownik
LAL (0) - Boston (+5) - 1 @ 1.91 Betsafe
Boston strasznie kiepski na wyjazdach, LAL jak graja u siebie każdy wie. Na 17 zwycięstw u siebie pokrywali ten handi 13 razy, 2 razy wyrównywali. Boston na 10 wyjazdowych porażek 9 razy przegrywał większą ilością pkt, a jedyna mniejsza porażka miała miejsce w ich pierwszym spotkaniu w tym sezonie. Myślę, że to typ bardzo warty zagrania.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Czy Miami jest drużyną ? NIE, ma wielką trójkę i prawda jest taka, że to najlepsza ekipa w NBA.
Czy NYK jest drużyną ? Może i nie, ale ma Melo, Amare, Lin którzy mogą zrobić róznicę, a nie zapomnijmy o Fields, Smith, Chandler czy Davis. A z ławki wiele dają jeszcze Shumpert czy Novak.
Ja stawiam, że we własnej hali NYK po serii porażek wyjazdowych będzie na tyle zmobilizowane aby zakończyć serię przegranych i 76ers według mnie wiele do powiedzenia nie będą mieli.
Miami pokazało, że jest drużyną kiedy grali bez LBJ i Wade&#39;a bodajże z Atlantą. Pamiętam ten mecz bo wszyscy (ze mną włącznie) stawiali przeciwko nim, a jednak dali radę.

ja na dzisiaj polecam perełkę:
Kobe under 4.5 asyst @1.72 betsson ⛔
jak wiemy Kobe gra główne skrzypce w Lejkach, nie podaje prawie w ogóle. Ostatnio zagrałem under 5 asyst w meczu z Minnesotą, wynik? 1. w meczach gdzie nie jest zwrócone oko kibicowskiego świata akurat na mecz Lakersów gdyż grają z jakimś słabszym przeciwnikiem czasami jeszcze podaje, jak np z Washingtonem lub Detroit, jednak kiedy już więcej ludzi ogląda dany mecz i jest on pokazywany na głównych kanałach tak jak np dzisiejszy z Bostonem to kolega Bryant kolegów z drużyny nie zauważa (proszę nie wytykać statystyk bo nie sprawdzałem tych meczów - mówię z obserwacji). Uważam, że dzisiejszy mecz będzie pojedynkiem strzeleckiem Pierce&#39;a z Bryantem i Kobe nie będzie zaprzątał sobie głowy asystowaniem. Jeszcze dodam, że średnia asyst w tym sezonie to 4.8 na mecz.

/////
niestety, Kobe przypomniał sobie, że koledzy też grają i dużo podawał zwłaszcza na początku pierwszej i trzeciej kwarty ????
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Sacramento Kings - Atlanta Hawks
Typ: over 189
Kurs: 1.71
Buk: bet365
Stawka: 5/10

Nie jestem osobą, która wierzy, w nagłą zmianę stylu gry Kings, by dopasować się do zespołu z Atlanty.
Uważam, że to właśnie goście w najbliższej rywalizacji będą musieli dopasować się stylem do zespołu z Sacramento, jeśli Jastrzębie myślą o odnotowaniu zwycięstwa,w meczu wyjazdowym.

Nieco ze zdziwieniem przyglądam się na tą linię cały dzień. Tak jak, w przypadku ostatniej typu na over Spurs - Clippers, gdzie linia była wyznaczona na 192, a łącznie rzucono blisko 230 punktów.

Dziś aż takiego spektaklu, w ataku się nie spodziewam. Liczę na łączną zdobycz około 200 punktów.

Jest prawda, ... i są statystyki.
Dzisiejszy gospodarz pojedynku, w ostatnich pięciu rozegranych meczach notuje średnio w ataku 104 punkty, tracąc w obronie 105 punktów.
Hawks nieco słabiej wyglądają pod tym względem, bo na ostatnie pięć spotkań notują średnio 93 punkty, tracąc przy tym w obronie 91.

Ekipą, która powinna narzucić swój styl, to jak wspomniałem gospodarze. W ich rozgrywaniu, gdy w roli PG jest Isaiah Thomas panuje chaos, ale jednocześnie ekipa gra szybki basket.
Uważam, że pod koszem Kings powinni wypracować również sobie przewagę. Nie uważam, aby Zaza Pachulia mógł sobie poradzić z DeMarcusem Cousinsem, który stał się czołowym zawodnikiem Kings.
Ławka, wg. mnie również na korzyść gospodarzy.
Dlatego rozważałem zwycięstwo gospodarzy, choć ostateczny wybór padł na over. Spodziewam się, że gra będzie nastawiona na atak. Jednocześnie ekipy powinny napędzać kontry po stratach, których raczej trochę będzie.

Na ostatnie pięć bezpośrednich pojedynków, w Sacramento padł aż czterokrotnie over. A ekipa Kings, ma znacznie lepszy potencjał, w ataku niż chociażby, w poprzednim sezonie.

Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom