>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A co myślicie o dzisiejszym meczu Lakersow? myślicie ,że wygrają z NO? kurs w sumie niezly 1,56 wiec do dubelka jak znalazl
Od LAL lepiej sietrzymac zdaleka jezeli chodzi owyjazdy.nOh cojakisczas laduja niespodzianke dotego LALpoOT sa awiemy jakszeroki maja sklad.Moim zdaniem lepiej plusik dlagospodarzy

Moim daiem na noc Clippers,Spurs,+dlaMiami,Rockets,Celtics
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
GSW(+ 4,5) - Boston (0) - 2 @ 1.91 Betsafe ⛔
no zgadzam się ze wszystkim co pisał kolega wyżej. Dodatkowo GSW b2b, Boston miał dzień odpoczynku. W ostatnich dwóch wyjazdach Boston wyglądał naprawde dobrze, więc myślę, że w okolicach 1.5 jest warty zagrania. Szczerze mówiąc boje się troche o ten handi bo GSW często lubiło przegrywać minimalnie u siebie a Boston często na wyjazdach również minimalnie wygrywał. Wiadomo, że od wczoraj GSW to inna drużyna dlatego też postanowiłem zaryzykować. Mam nadzieje, że Boston wykorzysta sytuacje w drużynie z Kalifornii i jednak pokryją ten handi.

e: obawy okazały się słuszne, trzeba było grać czystą 2 a nie bawić sie w handicap.

Houston (0) - Charlotte (+8) 1 @ 1.91 Betsafe ✅
Czekałem aż Houston wrócą do własnej hali po ostatniej serii meczów wyjazdowych. U siebie grają bardzo dobrze w tym sezonie a ostatnie dwa mecze we własnej hali jednak przegrali. Z kim więc mają wygrać jak nie z Charlotte? Moim zdaniem handi na to spotkanie jest bardzo niski biorąc pod uwagę fakt, że Charlotte lubi sobie przegrać i różnicą 20-30 pkt. Moim zdaniem około dziesięciopunktowa wygrana Houston to najmniejszy wymiar kary jaka może spotkać dzis Bobcats. Jedynym argumentem przeciw temu typowi wydaje się fakt wczorajszego dosyć szcześliwego zwycięstwa Rockets nad OKC. Grali w 8 więc mogą czuć zmeczenie, mam jednak nadzieje, że taka wygrana tylko nastroi ich do pokazania przed swoja publicznościa na co ich stać. Na miejscach 4-9 na zachodzie z kolei strasznie ciasno więc w takich meczach nie można tracic pkt. Jak dla mnie typ jeszcze pewniejszy od Bostonu.

Phoenix - Utah 1 @ 1.50 betsafe ✅
Phoenix wciąż są w gazie a Utah to wciąż drużyna własnego parkietu. Sąsiedztwo w tabeli między drużynami na pewno sprzyja dodatkowej motywacji. Jeśli Phoenix nie spuszcza z tonu to z powodzeniem mogą włączyć się w walkę o PO. Pokonanie Utah jest jednak do tego niezbędne. Myślę, że można tutaj także spróbować handi ale ja nie zaryzykuje.

e: tam gdzie nie trzeba było dałem handi, tu gdzie sie powinno wolałem nie ryzykować ;) cóż, ważne, że chociaż tyle dało.

SAS - Orlando 2 @ 3.77 Betsafe ⛔
Myślę, że warto zaryzykować bet na Orlando. W ostatnich meczach SAS gra w kratkę a z mocniejszymi rywalami przegrywali, Orlando rozpędzone po wygranych z Chicago i Miami. Mogą co prawda odczuwać jeszcze wczorajszy mecz wygrany po dogrywce no ale kurs 3.77 jest moim zdaniem wart ryzyka. Howard zapowiedział ponoć, że zostaje do końca sezonu w Magic więc myślę, że to też przemawia za gośćmi.

e: zwycięstwo SAS niby dosyć wysokie ale cały mecz był naprawde wyrównany i niewiele brakowało. Orlando wyraźnie opadli z sił w końcówce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Ja na dzisiaj gram over 22 pts D. Wade&#39;a. Wade wraca do swojego rodzinnego miasta, na pewno to podziała na plus. Do tego jeśli zagra Deng to będzie krył LBJ&#39;a, a to dobry obrońca i trochę bardziej ciężar gry może się przesunąć na Wade&#39;a. Taka ciekawostka z NBA.com: ostatnie cztery spotkania Miami - Chicago w regular season skończyły się w sumie różnicą 12 punktów. W przypadku Miami to Wade będzie kończył akcje jeśli mecz będzie na styku. Do tego przeciwko Bulls gra mu się dobrze, może nie było tak w pierwszym meczu w tym sezonie gdzie uzbierał tylko 15 pts na skuteczności 4/16, ale tak poza tym to ubiegłym sezonie: 29 pts .469 FG% w 3 meczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ilość punktów: Garnett ( -1 ) - Allen ✅ ( 24 - 7 )
typ: Garnett
Kurs: 1,85
Buk: Betsson



GSW kontra Boston. Allen ma nie zagrać, jest Questionable, więc napewno nie w pełni sił. Jak nie zagra będzie zwrot, jak zagra to pewnie nie dostanie zbyt wielu minut. Wojownicy mieli do niedawna dwóch graczy podkoszowych - Udoha i Lee, został im Lee... 48 minut przy Garnecie nie pociągnie, więc gdzieś na jakimś etapie meczu, KG spotka się ... sam nie wiem z kim, z McGuire ? Wrightem ?? no może ew. z Biedrinsem. Cousins wczoraj rzucił wojownikom 19 oczek na ledwie 40% skuteczności, więc jak Boston będzie pchał się pod kosz to jestem o ten bet spokojny. Powodzenia
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Carmelo Anthony over 22.5 pkt 1.80 Betsson⛔
Wiem, ze troche ryzykuje ale postanowilem zagrac over punktowy Melo. Dzisijszego wieczora gruchnela wiadomosc o zwolnieniu skonfliktowanego z Melo trenera NYK M.DAntoniego. Kogo ta wiadomosc najbardziej ucieszyla oprocz kibicow NYK? Zdecydowanie Carmelo, ktory nie mogl znalezc wspolnego jezyka ze swoim coachem. Licze najzwyczajniej w swiecie na przelamanie zawodnika NYK i zagranie spotkania na poziomie 30+ pkt. Zawodnik jak najbardziej na takie cyferki lecz trzeba przyznac, ze ostatni okres w jego karierze bardzo ponizej oczekiwan. Podstawowe pytanie: gdzie siedzialy te wszystkie problemy Melo? W jego psychice? jego formie czy moze jeszcze w czyms innym ? Na pewno odejscie coacha moze pomoc mu wrocic do jego normalnych cyferek.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Im dalej w sezon tym hejterzy Heat bardziej dostają po tyłku.Wielcy Heat przegrywają z bykami bez Dericka to jest poprostu błazenada w dosłownym tego słowa znaczeniu.Graty dla Byków,wielkie uznanie i pomału czekam na pierścień bo coś czuje że jeśli tylko Rose bedzie zdrowy to chłopaki zdominują PO.No i są jeszcze Thunder... i w zasadzie niekogo wiecej nie właczam do walki.
 
money 52

money

Użytkownik
Im dalej w sezon tym hejterzy Heat bardziej dostają po tyłku.Wielcy Heat przegrywają z bykami bez Dericka to jest poprostu błazenada w dosłownym tego słowa znaczeniu.Graty dla Byków,wielkie uznanie i pomału czekam na pierścień bo coś czuje że jeśli tylko Rose bedzie zdrowy to chłopaki zdominują PO.No i są jeszcze Thunder... i w zasadzie niekogo wiecej nie właczam do walki.
nie zapominaj ze Heat byli swiezo po ciezkim meczu z Magic,gdzie jeszcze był OT,w dodatku Lucas zastapil godnei Derricka zdobywajac 24 pkt,i nie sadze ze kiedy kolwiek to powtorzy z Heat,w dodatku dochodzi tez atuta wlasnego parkietu..myslalem ze jestes bardziej obiektywny ale widze ze jestes zapatrzony w swoje Czikago i MVP,ktore w zeszlym sezonie dostalo od Miami prawie sweep&#39;a...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Utah Jazz - Minnesota Timberwolves

Na dzisiejszą noc znalazłem niemal pewny typ. Zachęcam do grania go bo jeśli są pewne typy to jest ich nie wiele, a ten moim zdaniem do takich się zalicza.
Typ który proponuję to over punktowy w meczu Jazz i Minnesoty. Linia, po kursie 1,54 wynosi tylko 197.5. Patrząc na mecze od roku 2009 to ta linia zawsze była przekraczana, a rozegrano aż 13 spotkań, średnia z tych spotkań wynosi 214 punktów! W ostatnich meczach tych drużyn padło, w meczu Jazz 231 punktów, w meczu Minnesoty &quot;tylko&quot; 251 punktów! Analiza krótka, ale tu wystarczą suche fakty które potwierdzają jedno, obie drużyny jeśli graja ze sobą rzucają mnóstwo punktów i granie over to naprawdę dobry typ.
Typ:
Over 197.5 @ 1,54 Bet365 ✅
Over 209.5 @ 2,62 Bet365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
oki 270

oki

Użytkownik
Po dzisiejszych wymianach wydaje mi sie ze warto postawic na New Orleans w starciu z Washingtonem. Kurs poki co ok 1,6.⛔
Zespol ze stolicy wlasnie pozbyl sie McGee i Younga. Obydwa zespoly maja wrecz tragiczne bilanse...NO 4-18 u siebie, Wash 3-16 na wyjezdzie. Jednakze pozbywajac sie dwoch podstawowych graczy, wydaje sie,ze zespol z Washingtonu nie bedzie mial w tym meczu wiele do powiedzenia.
Dodatkowo Washington under 95,5 1,91 willhill ⛔
Nene w Wizards... ale pewnie dzisiaj jeszcze nie zagra ????
Baqu
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Także uważam, że typ na New Orleans jest jak najbardziej odpowiedni. Nene na pewno dzisiaj nie zagra, więc gracze ze stolicy bedą bardzo osłabieni.

Ponadto, postawiłbym na Oklahome z Denver. Odszedł Nene, na pewno w zespole będzie lekkie zdziwienie i niedowierzanie po tej transakcji. Oklahoma ostatnio slabiej i w końcu musi nadejść przełamanie. Dzisiaj nadarza sie ku temu duża szansa, ponieważ ekipa z Denver to bardzo chimeryczna i dziwna druzyna, która potrafi zagrać cudowne spotkanie, by następnego dnia przegrac wysoko i to jeszcze z outsiderem. Dlatego kurs na wygraną gości kusi bardzo ????
TYP: Oklahoma
KURS: 1,75 ✅✅
BUK: Bwin

Na szczęści ominałem granie na NOH, bo bałem się tego, co się stało ostatnio w meczu SAC vs GST.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
Oklahoma gdzieniegdzie jest jeszcze po kursie ponad 1,8 wiec polecam sie sprężyć z tym typem. Na betsafe jeszcze 1.83 ale co chwila spada. Ja na dzis skorzystałem z analizy Dawida1892 i dałem też over 202,5 w meczu Minnesoty. Ten Line z tego co widze też idzie w górę.

Oklahoma @ 1.83 Betsafe ✅
Utah - Minnesota - over 202,5 @ 1.91 Betsafe ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Dziś było trochę wymian, trzeba ochłonąć i coś ciekawego wynaleźć.

OKC 1.87
Expekt
4/10

OKC mocne jest, mocniejsze niż Denver. Forma jest. A w Denver ostatnio Nene naprawdę fajnie grał. Dziś go nie będzie, a McGee jeszcze też nie zagra, Ronnie też nie. Oklahoma nie ma jakiejś potężnej siły pod koszem, żeby to specjalnie wykorzystywać, ale ostatnio jak grali H2H, to też nie mieli, ale Durant i Westbrook sypnęli 91 punktów. Dziś pewnie tyle już nie rzucą, ale powinni rzucić tyle, żeby wystarczyło na Denver.


Utah -3 2.01
Expekt
3/10

Utah skądś mają domowy bilans 15-6. Sam z siebie się nie wziął. Mają moc pod koszem, która może sprawić sporo kłopotu Wilkom. W dodatku Beasley mimo, że nie został wytransferowany to jest doubtful na dziś.


NOH -3.5 1.97
Panbet
6/10

Wg mnie bardzo dobry typ. NOH u siebie bez szału - 4-18, ale Wizzards wyjazdy 3-16. W dodatku odszedł McGee i Young. Bardzo dużo dla nich znaczyli. Young średnio 16.6 punktu, ostatnio w marcu nawet powyżej tej średniej. McGee 11.9 ppg i 8.8 rpg. Tak po prostu tej dziury się nie załata, zwłaszcza, że Nene nie zagra dziś (wszystko na to wskazuje, nie wiem co by się musiało stać, żeby ogarnął), a jeszcze Lewis ostatnio popsuty. Ok, Booker gra ostatnio naprawdę dobrze, ale bez jaj, nie wygra im meczu. Kaman jednak zostaje i nadal będzie kontynuował pewnie dobrą ostatnio passę swoich występów. Dziś powinno być naprawdę spoko, bo odpadł mu rywal. Jack powinien poradzić sobie z Wallem. Hornets niby B2B, ale nie sądzę, że odegra to taką rolę. Zwłaszcza, że jak pisałem Wizzards osłabieni fest.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Rowniez polecam typ na NOH. Jest to ekipa zlozona z typowych rzemieslnikow nie gwiazd, tworzaca jako taki monolit. Zgodzic sie trzeba, ze bilans fatalny ale patrzac na ostatnia forma nie graja wcale najgorzej. Wczoraj prawie wywalczyli zwycietwo LAL. Kto do nich przyjezdza? Obwozny cyrk z Waszyngtonu, pozbawiony niezlego lecz strasznie podpalajacego sie strzelca Nicka Younga no i malo inteligentnego dzikusa McGee. Hornetsi nikogo jeszcze nie stracili wiec taki kurs jak najbardziej do przyjecia ????
NOH win
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Dodam jeszcze ważną informację w kontekście meczu Thunder - do ich składu wraca Thabo Sefolosha, świetny defensor i strzelec za 3 w tym sezonie (48%). Tak więc jak najbardziej Oklahoma do grania.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Popieram Oklę oraz NOH.

W meczu Utah - Minnesota dla mnie do gry over 202,5 bądź 203,5 kursy 1,8-1,9.

W pierwszym meczu w Utah over pokryty, Utah u siebie po te 100 zazwyczaj rzuca, Minnesota narzucała sporo w Phoenix.
Nie ma co się rozpisywać, over w meczu oraz win Minnesoty.
Na osłabienia nie patrzę, bo i tak zagrają 5 na 5 na parkiecie ;).
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Zastanawiam się po co tacy Hornets w ogóle istnieją w NBA...Pustki na trybunach, żenujący bilans i tragiczna gra. Nie widzę nic za tym, żeby taki team istniał.
Obwozny cyrk z Waszyngtonu,
I to jest właśnie najśmieszniejsze...Przegrywają we własnej hali z obwoźnym cyrkiem - do tego zdziesiątkowanym - różnicą 10 pkt...farsa. Szkoda jedynie Kamaana, bo gra w śmiesznej &quot;drużynie&quot;.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
napisał dawczan
Zastanawiam się po co tacy Hornets w ogóle istnieją w NBA...Pustki na trybunach, żenujący bilans i tragiczna gra. Nie widzę nic za tym, żeby taki team istniał.
Carl Landry - 24 mecze w tym sezonie rozegranych z powodu urazu
Emeka Okafor - 27 meczów
Eric Gordon - 2 mecze
Jason Smith -21 meczów
Poza Smithem praktycznie rzecz biorąc 3 starterów, w tym Gordon out na cały sezon, który jest ewidentnie najlepszym zawodnikiem. No faktycznie, za te kontuzje im się należy relegowanie z NBA, jak oni mogą z takimi gwiazdami Henry, Aminu czy Ayon mieć taki bilans :roll:
Każdy z zespołów powiedzmy mniejszego kalibru przechodzi przez taki czyściec raz na jakiś czas, jeszcze nie dawno dno szorowali Clippers czy T-Wolves, by nie wspomnieć o Cavs (których także przetrzebiły kontuzje), którzy mimo najgorszej serii porażek w zeszłym sezonie w tym odradzają się. A kibicom trudno się dziwić, odszedł uwielbiany Paul, sezon spisany na straty. W pełnym składzie i z ewentualnym dobrym pickiem Hornets mogą znowu wrócić może nie do dawnego poziomu, ale na pewno nie odstawać.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Zastanawiam się po co tacy Hornets w ogóle istnieją w NBA...Pustki na trybunach, żenujący bilans i tragiczna gra. Nie widzę nic za tym, żeby taki team istniał.I to jest właśnie najśmieszniejsze...Przegrywają we własnej hali z obwoźnym cyrkiem - do tego zdziesiątkowanym - różnicą 10 pkt...farsa. Szkoda jedynie Kamaana, bo gra w śmiesznej &quot;drużynie&quot;.
Kaman prawdopodobnie wykupi swoj kontrakt i media spekuluja ze na jego liscie zyczen sa Celtics dlatego juz niedlugo moze udac mu sie wydostac z Szerszeni. Ale wracjac do spotkania. Racja to jest naprawde smutne, spinaja sie na LAL graja momentami &#39;&#39;swietnie&quot;- wiem wiem w przypadku tej ekipy brzmi to przynajmniej cynicznie ale naprawde tak bylo. Przyjezdza ekipa WAS i nagle zapominaja jak gra sie w koszykowke. Na to nie ma odpowiedzi to jest po prostu NBA ????
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
Witam.
Śledzę forum od jakiegoś czasu, NBA o wiele dłużej. Siedzę w tej amerykańskiej lidze już pare lat także postaram się podzielić swoimi przemyśleniami na temat betów, które wg mnie warto postawić. ;D
San Antonio Spurs @ Oklahoma City Thunder
(Over 206.5 -1.952) +
Bukmacher: Pinnacle
Staty: sportsbettingstats.com/NBA/ ; cbssports.com/nba
Stawiam na Over. Obie drużyny prezentują się ostatni bardzo dobrze. San Antonio ma najlepszy fragment sezonu. Świetna gra Parkera i spółki sprawia, że Spursi pną się w gure w tabelach. Wygrali też 8 z ostatnich 9 meczy na wyjeździe. Powoli Spursi zmieniają się z drużyny defensywnej w ofensywego potentata do sukcesu w playoffach.
Osobiście po cichu przewiduje ich zwycięstwo, ale w meczach tak dwóch świetnych drużyn beta na WIN dzisiaj nie postawie. Z Orlando (i d12) ostatnio FG 51.8%, Duncan+Blair 9/16 FG. Z Wizards 54% FG, wpadka z Nuggets 44,4%, 54% z Knicks, 48% z LAC. To ich ostatnie mecze. Całkiem przyzwoicie trzeba przyznać.
Oklahoma wiadomo znakomicie. Zwycięstwa z dużą ilością punktów. Ponadto świetnie grają u siebie. Harden coraz lepiej. Powinniśmy być również świadkami świetnej rywalizacji Parkera i Westbrooka. Mam nadzieje, że Russell nie zacznie rzucać cegieł.

Przydatne statystyki:
The total has gone OVER in 4 of San Antonio&#39;s last 5 games
The total has gone OVER in 6 of Oklahoma City&#39;s last 9 games at home
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
win1988 164

win1988

Użytkownik
Rzadko zadaje takie pytania, ale teraz nie mam wyjścia. Panowie, co pewniejsze, Miami czy Knicksi ? Czy lepiej odpuścić obie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom