>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sacramento Kings @ Utah Jazz - 2 [-7] 1.91⛔⛔⛔:;/:

Dziś można pokusic się o handi na Jazzmanów, wiadomo, że są drużyną własnej hali, graja na sacramento które pokonali na wyjeździe, no i wiadomo ekipa z Utah jest w gazie(dzisiejszy handi [-7 na unibecie] ugrali na wlasnej hali przeciw OKC co jest wyczynem). Z Nuggetsami było jeszcze lepiej a są wiele wyżej w tabeli niż Kings.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
co do składów i kontuzji no to również na stronie nba.com wybiera się mecz z paska u gory z meczami, no i coś tam sie naciska i jest przy drużynie Games Notes czy cos takiego i tam wszystko pisze o prognozowanym składzie na mecz, o kontuzjowanych i wiele wiele innych rzeczy
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie wiem co Cie dziwi w tych kursach... Wilki walcza w dalszym ciagu o playoff, Love w formie + dodatkowo atut wlasnej hali co jakies znaczenie ma. Boston w tym sezonie nie imponuje forma i potrafi zaliczac mecze z totalna padaka. Dla mnie kursy wystawione bardzo dobrze patrzac z punktu widzenia bukow. Mecz z tych no bet
Moze i walcza ale za duzych szans nie maja, a Boston tez wcale juz w PO nie jest, sam Love meczu nie wygra, Boston jest druzyna duzo silniejsza i doswiadczona, jak sie zepna to wygrywaja z najlepszymi czego o wilkach nie mozna powiedziec. Osobiscie zostawilem ten mecz, ale wygranie przez wilkow bedzie dla mnie niespodzianka. No chyba, ze nie zagra Alen to juz inna bajka wtedy bo to spore oslabienie.
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
co do składów i kontuzji no to również na stronie nba.com wybiera się mecz z paska u gory z meczami, no i coś tam sie naciska i jest przy drużynie Games Notes czy cos takiego i tam wszystko pisze o prognozowanym składzie na mecz, o kontuzjowanych i wiele wiele innych rzeczy
nba.com i espn.go.com strasznie spozniaja sie z kontuzjami i wszelakimi informacjami odnośnie meczów.
Polecam: http://www.cbssports.com/nba/injuries lub http://www.rotoworld.com/teams/injuries/nba/all/

Monta Ellis
Over 18 pts - 1.855 ⛔ ⛔
Pinnacle

Już dawno nie uderzałem w jakieś indywidualne zdobycze. Na dziś wzięłem Montę. Jeszcze tydzień temu postawiłbym sporo kwotę na to, że gracz Bucks nie przekroczy tej granicy obojętnie z jakim przeciwnikiem.
Jednak w ostatnim meczu, przeciwko jednej z najlepszych defensyw w całej lidze pan Monta Ellis wreszcie odnalazł się w drużynie z Wisconsin. 33 pkt na świetnej skuteczności. Gdyby tyle nie podawał (8 ast) mógłby jeszcze dobyć 40.
Ponadto w tym ostatnim meczu zagrał 41 minut. W meczu wcześniej: 37. To nagła - i patrząc po ostatnim meczu Ellisa - trwała zmiana w grze Milwaukee.
Delfino nie gra z powodu kontuzji. Jennings ostatnio grał 39 minut i zagrał poprawny mecz (18p-6a), Bucks wygrali. Widać, że potrafią sobie nie przeszkadzać.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Moze i walcza ale za duzych szans nie maja, a Boston tez wcale juz w PO nie jest, sam Love meczu nie wygra, Boston jest druzyna duzo silniejsza i doswiadczona, jak sie zepna to wygrywaja z najlepszymi czego o wilkach nie mozna powiedziec. Osobiscie zostawilem ten mecz, ale wygranie przez wilkow bedzie dla mnie niespodzianka. No chyba, ze nie zagra Alen to juz inna bajka wtedy bo to spore oslabienie.
Boston jak sie zepnie to wygrywa z najlepszymi!? Spojrz sobie w statystyki i zobacz ze Celtowie przegrywaja zdecydowana wiekszosc meczow z druzynami z topu. Za to luknij jeszcze raz i przekonaj sie jak w tym sezonie radza sobie z ogorkami... Przegrywaja czesto z druzynami, z ktorymi teoretycznie nie powinni i nie sa to sporadyczne przypadki... Wilki nie zaliczaja sie do zadnej z tych grup. Solidna druzyna z dyzym potencjalem, perspektywami, ktora zrobila w tym sezonie spore postepy i walczy o playoffy. Powtarzam jeszcze raz nie twierdze ze Boston dzis ten mecz napewno przegra. Zaznaczam jedynie, ze szanse widze w tym meczu 50/50 ze wskazaniem na gospodarzy. Jak dla mnie NO BET
Pozdrawiam
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Nie doceniacie Minnesoty

Rubio, Pekovic, Barea, Beasley nie zagrają, a i tak faworyta w tym meczu wg bukmacherów nie ma! Co znaczy o wielkim potencjale Minnesoty, tam każdy z ławki może im wygrać mecz. Gdyby nie kontuzja Rubio to w mógłbym się założyc o wszystko, że zagrali by w PO - nawet by tam namieszali. Niestety strata Rubio to poważne osłabienie. Barea też często boryka się z kontuzjami i z tak zajebistej drużyny zrobiła sie średnia... Dzisiaj bliżej mi do Minnesoty mimo tylu osłabień. Ale nie zagram tego tylko proponuje dużo (wg mnie) pewniejszy zakład:

KEVIN LOVE over 26.5 pkt. @ 1.85 UNIBET!
POLECAM

Love w gazie, nie trzeba opisywać wystarczy spojrzeć na jego statystyki ???? Dzisiaj opcja nr 1 w ataku

e:
Wiesz dlaczego przegrały wszystkie? Bo dopiero od tego sezonu Minnesota ma dobry zespół, poprzednie sezony to poziomem równali się z Cavs, Wash czy np. Detroit. Nawet jak Allen zagra to nic to nie zmieni. Poprostu trzeba zobaczyć jak grala Minnesota z Rubio w składzie ???? Teraz stracili bardzo dużo, ale i tak skład jest niezly. Tylko te kontuzje...
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie zgodze sie, ze wskazanie jest na gospodarzy jesli zagra Alen Boston jest tu faworytem, nie wiem czy wiesz ale z 10 ostatnich pojedynkow MIN-BOS wilki przegraly w s z y s t k i e
fakt moze czas na przelamanie i w tym buki cos widza?
Tak czy inaczej zapowiada sie niezly mecz
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Denver Nuggets -8 1.91 Pinnacle✅

Jakoś nie widzę Bobcats radzących sobie z intensywną, szybką ofensywą Nuggets, są zbyt leniwi zeby sobie z tym poradzić. Na takiego DJ Augustina wystarczy zasłone objechać i on juz jest w tyle, nie chce mu się za wszelka cene gonić. Pod koszem Nuggets mają teraz mega atletyczny duet Faried i McGee, nie widzę kto w Charlotte ma przeciwstawić sie ich atletyczności, Biyombo coś tam moze powalczyć pod koszem i to wszystko. Mullens co najwyzej moze uciekać daleko od kosza i rzucać. Krótko mówiąc Bobki mają beznadziejną obronę w pomalowanym a Denver właśnie z pomalowanego zdobywa duzo pkt. Kursy trochę rosną bo w Bobcats zagrają Augustine i Tyrus Thomas ale na mnie ta wiadomośc nie robi wrazenia. W Denver jedno powazne osłabienie - Gallinari ale dzięki dobrej ławce uda się go przyzwoicie zastąpić. Po wtopie z Toronto Nuggets zagrają ze skupieniem i twardo i pewnie to wygrają.

Edit: W Bobcats nie zagra raczej Diop a więc nie będzie mozna zobaczyć jego kultowych osobistych ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś spróbuje zagrać na niespodzianki w meczach w Waszyngtonie i Cleveland. Wizards po przyjściu Nene nieco odżyli. Być może nie przekłada się to na razie na zwycięstwa ale lepszej gry nie można im odmówić. W ostatnich pięciu meczach mieli bardzo ciężki terminarz - 2x Indiana, Atlanta, Boston, mecze dzień po dniu a mimo to trzymali się dzielnie. W czterech z tych meczy przegrali nie więcej niż pięcioma punktami. Wizards co prawda dzień po dniu ale myślę, że warto zaryzykować.

Philadelphia 76rs - Washington Wizards | Wizards [4,75] Bet365 76:97 ✅ Brawo czarodzieje!
Cavaliers radzili sobie ostatnio dużo gorzej. Wysokie porażki z Phoenix, 76ers czy Detroit. Ewidentnie mają kryzys. Nie ma lepszego momentu na przełamanie niż mecz z Milwaukee u siebie, bo później grają z NYK i SAS. Milwaukee mnie nie przekonuje. Mieli co prawda ostatnio serię wygranych ale ich przeciwnicy nie powalali na kolana - Nets, Raptors, Warriors. Cleveland będzie chciało przerwać passę przegranych i zrewanżować się za ostatnią porażkę.

Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers | Cleveland (-2.0) [3,10] Bet365 121:84 ⛔ Pogrom
Zastanawiam się jeszcze nad Atlanta (-3.0), Utah (-5.5), Chicago (-10.0) i Golden State over 100pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Ja tam się nie znam,ale LAC ma 5W at home w tym ostatnie 3W to over 10 i wątpie,że i tym razem wygrają conajmniej 10 punktami.Portland potrafi zaskakiwać choć sezon słaby mają ale Clippersi nie przekonują mnie i +10,5 na gości wygląda kusząco.
No i Miami,ostatnio HEAT 2L na wyjeździe z Indianą oraz Oklahomą,teraz drużyna słabsza bo Raptors i z nimi Miami ostatnie 5 spotkań to 5 zwycięstw więc czas na zwycięstwo w gościach ;)

Portland+10,5 ✅
Miami 1,28 ✅
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
miami (-7,5) 1.91 Betsafe ✅
nie mam zbyt wiele czasu także dzisiaj krótko. Miami ostatnio porażki wyjazdowe ale z Indianą, Orlando, Chicago i OKC, LAL i Utah. Gdy grają ze słabszym rywalami zazwyczaj wygrywają 10+ więc raczej jestem dzisiaj spokojny o ten handi. Podejmują Toronto a więc nie najwiekszych mocarzy tej ligi. Moim zdaniem Miami po ostatnich dwoch porażkach i przełamaniu powinni dzisiaj pewnie wygrać tym bardziej że przed nimi dużo trudniejsze starcia z Bostonem i Philą. Powodzenia!
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Trochę późno,ale wklepię.

Bosh under 17,5 @2,09 Pinnacle⛔⛔30 przeszedł samego siebie,ale Bargnani to dziś była koszulka w obronie a nie zawodnik

Oczywiście Bosh dostanie swoje ok 13-17 rzutów i może rzucić 20 pkt,ale dziś nie będzie miał zbyt łatwo i pod koszem i w półdystansie,bo naprzeciwko Amir Johnson czy Bargnani.Sorki że tak krótko i tak pewnie nikt nie zagra..
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
LA Lakers maja w pamieci meczarnie jakie musieli przechodzic w Nowym Orleanie podczas ostatniego starcia gdzie doszlo do dogrywki. Byli wtedy w bardzo slabej formie przegrywajac 2 czy 3 spotkanie z przecietnymi druzynami. Dzisiaj na pewno wszyscy chca zaczac mocno spotkanie aby nie martwic sie o koncowy wynik do ostatnich sekund. Ekipa z Luizjany przechodzi bardzo duze klopoty kadrowe lecz mimo to podejmuja walke z wyzej notowanymi zespolami, przyklady? chociazby ostatnie spotkanie w Rose Garden gdzie Portland dlugo nie mogl odskoczyc rywalowi. Dodatkowo ekipa z miasta aniolow notuje serie dwoch porazek w Staplec Center. Takiej druzynie nie wypada miec takiego streaka wiec dzisiaj licze na bardzo mocny stary Lalek.
LAL - NOH | LAL -3.5 1st q 1.90 Unibet✅
Na sucho :
Bynum over 12 rebounds 2.00 Betsson⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
soom123 30

soom123

Użytkownik
LAL (0) - NOH (+13) 2 @ 1.91 Betsafe ✅
znow nie mam czasu na rozpisanie sie, NOH potrafi toczyć zacięte boje ze znacznie lepszymi od siebie drużynami, LAL dosyć rzadko przekraczają ten handi. Gdyby to był mecz z Bobcats to ja rozumiem -13, tutaj jednak myślę, że gracze NOH będa mieli więcej do powiedzenia. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogerfederer 40

rogerfederer

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Atlanta Hawks
typ: Atlanta Hawks + 6
kurs: 1.909
SportingBet
Hawks to naprawdę całkiem dobry zespół, dzisiaj podopieczni Larry&#39;ego Drew zmieżą się z Philadelphia 76ers na wyjeździe. Myśle że Hawks powinni wygrać to spotkanie z 76ers którym do formy z początku sezonu wiele brakuje. Philadelphia pnie się od jakiegoś czasu powoli jedynie w dół tabeli. Hawks zajmują szóstą lokatę we własnej konferencji ale warto dodać żę wyprzedza ich Boston który ma gorszy procent zwycięstw ale są liderami w swojej dywizji i dlatego są przed nimi. Do Atlanty jakiś czas temu powrócił Joe Johnson po ominięciu paru spotkań. Od powrotu który nastąpił już sporo czasu temu gra znakomicie. W ważnych momentach nie zawodzi a wręcz spisuje się perfekcyjnie (Jak rzut za 3 na remis w dogrywce z Utah Jazz, jak i kilka meczy temu z cavaliers w normalnym czasie gry). Bierze na siebie wraz ze Smithem ciężar prowadzenia drużyny. Myślę żę Atlanta jak najbardziej możę zwyciężyć w tym spotkaniu a z takim Handicapem to gram to na pewno. Pozdrawiam Lets GO HAWKS!!!
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuje zagrać na San Antonio. Gospodarze podejmują drużyne Indiany Pacers, która z najlepszymi team&#39;ami nie radzi sobie najlepiej, Spurs przystąpią do meczu po odpoczynku, w mocnym składzie i nie powinni miec problemu z odniesieniem przekonywującej wygranej. Mają przewagę na każdej pozycji, lacznie z lawką rezerwowych, dlatego stosując rotacje, zespół gra zawsze na wysokim poziomie i niezwykle rzadko przegrywa we wlasnej hali. Uważam, że i tym razem będzie podobnie.
TYP: Spurs(-10,5)
KURS: 2,2
BUK: Bet365
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
na koniec/poczatek miesiaca zagram jeszcze wyjatkowo akumulator:

SAS (-8) @ 1.91+ LAC @ 1.49 + Detroit. @ 1.32 Pinnacle

SAS w gazie, Indiana na wyjazdach niby nieźle jednak ostatnich 6 to 2-4.
Utah na wyjazdach fatalni, Clippers wydaje sie, że wracają do formy i myślę, że do 6 wygranych u siebie z rzedu dorzucą 7.
Detroit gra z Charlotte i chyba tyle w tym temacie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom