>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
napisał DawidBarça:
moim zdaniem zdecydowanie Durant&gt;James
Bez przesady. Ja rozumiem że każdy ma swoje sympatie i antypatie, na pewno nie zaliczam się do fanów LBJA, jednak wystarczy rzucić okiem na statystyki:
http://imageshack.us/f/826/comparea.jpg/
Na korzyść Duranta tylko +0,9 pkt, +0,3 bloku i +9% osobistych (tu faktycznie jest dużo lepszy), na korzyść Jamesa +3,2 asysty, +0,5 przechwytu, +0,3 zbiórki, +4% z gry, +1% za trzy, -0,2 straty, -1 minuta gry.
James jest mimo wszystko bardziej uniwersalnym graczem, potrafi lepiej wykreować partnerów. Fakt że ostatnio regularnie zawodzi w końcówkach, jednak w najlepszym dla Oklahomy wypadku można tu dać remis. Oczywiście jest jeszcze wiele zaawansowanych statystyk, jednak nie ma sensu tego wszystkiego przytaczać - większość z nich jest na korzyść Jamesa, który trzeba przyznać czerpie też dużo korzyści ze swojej atletyczności, czego brakuje Durantowi.I nie jest to moje zdanie tylko fakty, z resztą na 90% James wkrótce odbierze kolejny tytuł MVP.
PS. Zapomniałem o może i najważniejszym - James jest znacznie lepszym obrońcą od Duranta.
 
soom123 30

soom123

Użytkownik
@mufanek - to że drużyna jest wymieniana na pierwszym miejscu u bukmacherów nie znaczy koniecznie, że gra u siebie. szczególnie w sportach amerykańskich.

Phoenix (-3,5) @ 1.91 Betsafe ✅
Cavs właściwie bez centra, Gortat w formie, Lopez też radzi sobie coraz lepiej. PHX walcząc o PO muszą takie mecze wygrywać, Cavs chyba zrezygnowali już z walki co pokazali ostatnimi ruchami transferowymi. Powodzenia!
 
M 0

michalklbn

Użytkownik
Dzisiaj stawiam na Phoenix. Clevland nie prezentuje się ostatnio najlepiej, przegrali 6 z ostatnich 10 spotkań, w tym dwa ostatnie. Tymczasem Suns są on fire 7 wygranych w ostatnich 10 meczach, dobra gra Gortrata i Hilla, niezawodnym dyrygentem jest Nash. Od czasów All star weekend Phoenix są jedną z najlepszych drużyn i dzięki temu wciąż liczą się w walce o play offy. Dziś grają na własnym parkiecie podbudowani zwycięstwem z silną Indianą Pacers i myślę, że spokojnie zanotują zwycięstwo.

Typ: Phoenix (1.58) betclic

PHX graja na wyjezdzie a nie u siebie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gortat over 15,5 pts@1,85 Bwin✅✅22

Ostatnio zagrałem na over Humphries&#39;a w meczu przeciwko Cavs,to zabrakło punktu a jego rywal pod koszem czyli Tristan Thompson rozegrał mecz życia jak na razie notując 27 pts i 12 reb. Cavs tak jak napisał poprzednik bez centra w sumie,jeszcze ostatnio oddali Hollinsa do Celtics.Zostaje Thompson i Erden pod kosz,wspierani przez Jamisona. Czy Cavs będą w stanie znautralizować Nasha i Gortata? Nie sądzę. Suns walczą o p/o,a w Cleveland już ten cel odpuścili kilka tygodni temu. Co do samego meczu to mam nadzieję,że jednak gospodarze powalczą i przez to Gortat nie usiądzie na ławce przy 15-sto punktowej przewadze.

San Antonio-Philadelphia: Phila @2,42 Unibet⛔⛔Phila bez Iguodali i wystarczyło pary na 2 kwarty:;/:

Spurs kończą serię B2B2B,jak na razie wygrana z Dallas i w Nowym Orleanie. Dziś zagrają z 76ers z którymi mają u siebie bilans,uwaga, 23-1! W tym sezonie już raz pokonali dzisiejszych rywali i to na ich terenie 100-90. Czemu więc dziś stawiam na gości? Głównie dlatego,że jestem pod wrażeniem gry 76ers,mimo że zdarzają im się słabsze mecze(a właściwie pierwsze kwarty). Dziś musieli kawałek USA przelecieć,ale to tylko jeden mecz on road,więc bateryjki naładowane raczej,a nie ma wiadomości o jakichś urazach. Przeciwnie SAS-Popovich dziś chce dać odpocząć Duncanowi-nie wiem skąd taki pomysł,no ale dla mojego typu to lepiej. Parker wczoraj zagrał,ale mówił po meczu że jeszcze kontuzja niewyleczona i trochę potrwa zanim zagra na 100%. Manu dziś ma pociągnąć ekipę do wygranej,dlatego dostał wolne w ostatnim meczu. Dla mnie mecz 50/50,w pierwszym spotkaniu 37 pkt Parkera to był główny powód wygranej SAS-czy świeżo po kontuzji jest w stanie to powtórzyć,tym bardziej bez Duncana u boku?!

ps.co do Duncana to jeszcze nie potwierdzone,są to poprostu słowa trenera:
The Spurs are leaning toward resting Tim Duncan on Sunday, but it&#39;s not guaranteed.
&quot;We’ll think about sitting him seriously, because he probably shouldn’t play three in a row,&quot; said Gregg Popovich. He also mentioned that the team has tried to rest Duncan before, but they didn&#39;t because &quot;[Duncan] has really felt wonderful.&quot; Tiago Splitter&#39;s (back) status could go a long way toward making up Pop&#39;s mind -- if Splitter can play, expect Timmy to watch Sunday&#39;s game from the sidelines.
 
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Co do Duncana to jeśli Popovich tak mówi to należy to traktować jak najbardziej serio, jest z tego znany że może odpuścić mecz trzymając podstawowych graczy na ławce aby sobie odpoczęli, nieraz już tak robił. Jakiś czas temu sam przez to straciłem parę groszy, bo nie wyczytałem tego a Duncan i bodajże Parker grzali ławę całe spotkanie, już nie pamiętam z kim chyba Portland.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Jak Pop tak mówi to Duncan na 90% nie zagra. Pop ewidentnie selekcjonuje mecze i niektóre traktuje trochę luzniej. Mnie tam gram 76ers nie porywa jakoś szczególnie, dobra ekipa i tyle ale dzisiaj jest na nich trochę value bo Spurs mogą być zrelaksowani i przespać przynajmniej jakiś jeden fragment meczu.

Pograłem dziś Suns 1.60 . Niedługo mescz a poza tym nie chce mi się jakoś pisać analizy więc tylko krótko napisze, ze jak Suns zatrzymają Irvinga to powinni to wygrać. Jak wiadomo Nash go nie zatrzyma, wazna jest tutaj rola Gortata, który musi kontestować wjazdy Irvinga pod kosz i utrudniac mu zdobywanie pkt. Przeciwko Cavs u siebie nie lubie grać bo tam wciąz jest gorąca atmosfera w hali ale tym razem się skuszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
GSW - LAKERS ✅
Typ: Lakers
Kurs: 1,59
Buk: Bwin


Mecz w środę nad ranem, ale ja pobiorę już dziś bo kursy polecą jak podejrzewam. Dzisiaj i jedni i drudzy odpoczywają. Przewaga Lakers pod koszem to miazga... Lee nie da rady, a Bynum powinien zrobić sporo punktów. Do tego Gasol no i z tyłu niesamowici Koby z Sessionsem. Dodatkowo LA poległo z Memphis..., okazja do szybkiej rehabilitacji idealna. GSW na dystansie solidne , ale mecze gdzie mają około 50% skuteczności przy 10-13 trójkach zdarzają się strasznie rzadko. W mojej ocenie Lakerski pojadą z Wojownikami i to w granicach 10-15 oczek. Powodzenia
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
a taki akumulatorek na dziś ;)

Utah @ New Jersey
Utah - 2.000
✅✅✅
Pinnacle

Fajny kursik. Utah co prawda zmęczone po męczarniach w Atlancie, gdize odwalili kawał dobrej roboty przeciwko dobrej w defensywie drużynie. Nie powinni mieć problemów by rozbić dziś Netsów. NJ są tak beznadziejni, że naprawdę wstyd byłoby dobrej drużynie ich nie rozbić. Nie przejmujcie się tym, że Jazz grają na wyjeździe. Ostatnio pokonali Lakersów, Kings no i ta walka z Atlantą, którą przegrali tylko przez pech (game-winnery Harrisa) i zimną krew J Johnsona (2OT game-tier, 4OT game-winner).
Netsi wygrali ostatni mecz u siebie z .... Bobcats. ???? Chyba już nikt się z takich zwycięstw nie cieszy. Wcześniej ulegli słabiutkim drużynom Wizards i Hornets.


Boston @ Charlotte
Boston (-6.5) - 1.909
✅ /trochę szczęścia, miałeś trochę racji soom123
Pinnacle


Błagam. Nie chce być wredny w stosunku do Bobcats, ale buki powinny dawać handicap -16 dla Bostonu za taką stawkę. Drużyna Charlotte gra bez wątpienia najgorszą, najbrzydszą koszykówkę w NBA. Ostatnie 3 mecze to porażki 25 pkt, 20 pkt i 13 pkt. Progres? Haha, nie. Teraz przyjeżdża drużyna jeszcze lepsza - C&#39;s.
Mecz jest kontynuacją road tripu Celtics. Ostatnie 3 mecze (wszystkie na wyjeździe):
2 wygrane (Atlanta i Milwaukee) i 1 porażka (z Philly po beznadziejnej 3 kwarcie ehh). W Bostonie szaleje Bradley, który wyręcza Rajon&#39;a w rzucaniu by ten mógł się skoncentrować na asystach. KG i Pierce w dobrej formie. Stiesma znów zagrał ostatnio dobry mecz.
To musi być win przyjezdnych. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
soom123 30

soom123

Użytkownik
Boston tylko w 4 na 9 swoich wygranych na wyjeździe pokrywał ten handi. A nie pokrywał go z takimi drużynami jak Washington, dwukrotnie z Cavs i GSW a więc z drużynami może nie tak słabymi jak Charlotte (bo tak słabej ekipy po prostu nie ma) ale także będącymi w dolnej części tabeli. Osobiście nie lubie stawiać na Celtics z handi ale dzisiaj jeszcze rozważę ten typ. Pisze, żeby ostrzec, że nie można się kierować w każdym meczu Charlotte filozofią, że przegrają 20 pkt. Jak dla mnie handi 3,5 byłby tutaj bezpieczny, nad takim jak już pisałem będę musiał się jeszcze poważnie zastanowić.

e: jednak decyduje sie na Celtics -6,5. W pierwszym meczu Boston wygrał 10 pkt u siebie, myślę, że mimo tego wszystkiego co pisałem wyżej są w stanie dziś wygrać różnicą 7 pkt. Charlotte w 5 na 17 porażek na własnym parkiecie przegrywali mniejszą różnicą w pozostałych meczach sami wiemy jak bywało. Powodzenia!

Boston (-6,5) @ 1.91 Betsafe ✅ / ważne, że do przodu ;)
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
Boston tylko w 4 na 9 swoich wygranych na wyjeździe pokrywał ten handi. A nie pokrywał go z takimi drużynami jak Washington, dwukrotnie z Cavs i GSW a więc z drużynami może nie tak słabymi jak Charlotte (bo tak słabej ekipy po prostu nie ma) ale także będącymi w dolnej części tabeli. Osobiście nie lubie stawiać na Celtics z handi ale dzisiaj jeszcze rozważę ten typ. Pisze, żeby ostrzec, że nie można się kierować w każdym meczu Charlotte filozofią, że przegrają 20 pkt. Jak dla mnie handi 3,5 byłby tutaj bezpieczny, nad takim jak już pisałem będę musiał się jeszcze poważnie zastanowić.

e: jednak decyduje sie na Celtics -6,5. W pierwszym meczu Boston wygrał 10 pkt u siebie, myślę, że mimo tego wszystkiego co pisałem wyżej są w stanie dziś wygrać różnicą 7 pkt. Charlotte w 5 na 17 porażek na własnym parkiecie przegrywali mniejszą różnicą w pozostałych meczach sami wiemy jak bywało. Powodzenia!

Boston (-6,5) @ 1.91 Betsafe
Czy naprawdę mówisz o meczach z Cavs, które odbyły się 28 lutego i 31 stycznia. Nie przejmował bym się tym. To były chyba jeszcze czasy kiedy C&#39;s zmagali się z kontuzjami. I nie mówię tu o kontuzjach ławki, a kontuzjach pierwszej piątki (Rondo).
Mecz z Golden State faktycznie nie najlepszy. To był chyba jesen z gorszych meczów w defensywie Celtics w tym roku. Ponadto ten mecz był beznadziejny popisem Pierce&#39;a, który co chwilę próbował contest jumperów, które niemal przegrały mecz dla C&#39;s. Jednakże myślę, że bez problemów powinien być pokryty handi. Skusiłbym się nawet na jakiś typ z handi na C&#39;s już na pierwszą połowę. Naprawdę, nie pokładam nadzieji w Charlotte.

P.S. o widze ze edytowałeś post ;) tak czy tak powodzenia z becikiem :p
 
I 6

insaner

Użytkownik
NJN -1
Nets to drużyna słaba... jedna z najsłabszych, ale długo myślałem nad tym meczem - dzisiaj mają wyjątkową szansę - chyba już ostatnią w tym sezonie ugrać coś u siebie z kimś co najmniej przeciętnym i myślę że warto na to postawić. UTAH wiadomo - przeżywało straszne męczarnie wczoraj w Atlancie która grała B2B2B - oglądałem ten mecz (do 2 dogrywki - poległem i zasnąłem już) i chociaż wiem że Atlanta jest ciężka u siebie do pokonania to jakoś poziom samego meczu (nie mówimy tu o emocjach oczywiście) pozostawiał wiele do życzenia - gdyby nie zmęczenie Atlanty i słaba już skuteczność (zwłaszcza wolne i dobre sytuacje rzutowe) to nie trzeba by było tyle czasu na wyraźne pokonanie Utah. Bilans Uta na wyjeździe tak prawie słaby jak NJN u siebie 7-17 (6-18 NJN). Zmęczone Utah B2B po mówcie co chcecie ale dość słabym meczu w Atlancie (totalna niemoc strzelecka momentami), jak NJN narzucą tempo to powinno się udać pokonać Utah, mają Derona - zna tą drużynę od lat -to powinno się udać. Jak tylko nie puszczą meczu albo nie pójdzie jakaś ustawka (Utah chce do Playoff a NJN gra o pietruchę) to widzę tu pewne value do gospodarza. Tak czy siak gram na nich po raz ostatni w tym sezonie (a chyba 3 raz w ogóle) - zobaczymy jak będzie
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Krótko, wydaje mi się że warto po raz kolejny spróbować overek na Dłajta. Linia taka sama jak zwykle ale przeciwnik dużo słabszy pod koszem. Nic dziwnego jak gra się bez centra z prawdziwego zdarzenia ???? Sprawdziłem staty Howarda w meczach z Raptors. W tym sezonie wygląda to tak: 36 pkt w hali Toronto, 19 pkt u siebie. W poprzednim sezonie: w hali Toronto 31 pkt, w Orlando 31 pkt i 25 pkt. Jasne że posiadania Magic często wędrują na skrzydła ale mimo to te 22 pkt jest dla DH12 do zrobienia. Ryzyko jest z faulami ale jeśli Howard nie będzie zbyt agresywny przy zbiórkach to będzie okej. Toronto nie powinno wciskać sie pod kosz bo niby z kim? Bargnani będzie uciekał na obwód a dwóch najlepiej penetrujących w ekipie Toronto nie zagra - Barbosa w Pacers, De Rozan popsuty. Niedobrze będzie też jeśli Orlando szybko odskoczy i Dłjat sobie posiedzi na ławie. Ale Toronto u siebie jest naprawdę niezłą ekipą więc liczę że i tym razem powalczą i obędzie się bez pogromu.
Howard over 21.5 @ 1,85 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Dziś dwa ciekawe mecze na Wschodzie,aż szkoda że nakładają się na siebie czasowo. Indianę z Miami odpuszczam jeśli idzie o typowanie,choć skłaniałbym się tu ku niespodziance i wygranej Pacers. Miami wczoraj w OKC,dziś już w Indianie-świeżością na pewno nie zaskoczą gospodarzy..
Podejmę się za to typowania w innym meczu:

NY Knicks-Milwaukee Bucks: Bucks +7,5 @1,66 Bet365⛔⛔89-80:zoltakartka: pierwsza piątka Bucks-22% z gry,żart jakiś.Ellis i Jennings razem na parkiecie to jest jednak nieporozumienie według mnie.A Indiana oczywiście wygrała jak na nich nie postawiłem;)

Bezpośredni pojedynek ekip walczących o miejsce w p/o. Bucks przy wygranej dziś,zbliżą się do Knicks na różnicę jednego meczu.Bucks wygrali ostatnie 5 meczów na wyjazdach,wygrali też 2 wcześniejsze mecze z NY. W Milwaukee trochę nie rozumiem tej wymiany Boguta na Ellisa,bo teraz ciężko im zbilansować backcourt z frontcourt. No ale jak na razie idzie im całkiem dobrze,pod koszem jest Gooden,Udoh i Ilyasova więc nie jest tragicznie. W Knicks lekkie problemy ma Amare i Lin,ale wydaje mi się że w tak ważnym meczu obu zobaczymy.W Nowojorczyków ostatnimi czasy wstąpił jakiś nowy duch,nagle potrafią bronić bo zmianie coach&#39;a. Ja jednak w tą przemianę nie wierzę,tzn nie wierzę w jej systematyczność. Grzeszki przeszłości muszą powrócić-a gdy się gra u siebie tak ważny mecz,z taką presją łatwo stracić kontrolę nad meczem.Myślę,że dziś Bucks bardzo będą chcieli wbić szpileczkę w rywala do 8 miejsca na Wschodzie i to na jego terenie. Typuję oczywiście asekuracyjnie podwyższone handi,bo to jednak NBA;)
 
K 71

kogut

Użytkownik
Dziś spróbuje zagrać na to ile pkt. zostanie zdobytych w meczu. Padło na mecz Celtics - Bobcats. Obie drużyny zdobywają stosunkowo mało punktów w meczach, dodatkowo Celtowie mają jedną z najlepszych obron w lidze. Ale nie to jest głównym czynnikiem przemawiającym za typem. Kierowałem się głównie tym że Celtics grają dzień po dniu z jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Będą chcieli ten mecz rozstrzygnąć na swoją korzyść jak najmniejszym nakładem sił. Podobnie jak to miało miejsce wczoraj w meczu z Wizards. Dobra pierwsza połowa i umiejętna kontrola gry po przerwie + oszczędzanie najlepszych. Zobaczymy jak mi to wyjdzie. Boston Celtics - Charlotte Bobcats | 171 - 180 pkt. [3,90] Bwin 197 pkt. ⛔
Drugim typem na dzisiejszy wieczór jest wygrana Clippers z Szerszeniami. W tym sezonie oba zespoły spotkały się ze sobą zaledwie raz i było to 2 dni temu. Górą okazali się gracze Hornets. Dziś czas na rewanż. Clippers po powrocie z trzech przegranych wyjazdów wygrali wysoko z Memphis. Mieli dzień dłużej odpoczynku. Teraz czekają ich cztery mecze u siebie i pora aby zacząć wygrywać. Paul na pewno będzie chciał się pokazać z dobrej strony w meczu z byłym klubem, podobnie Griffin podrażniony faulem w Nowym Orleanie. U gości niepewny występ Kamana, który nie zagrał z San Antonio. Liczę na wysokie zwycięstwo Clippers.
NO Hornets - LA Clippers | LA Clippers (-8.5) [1,76] Bet365 85:97 ✅
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Nets -1.5 1.94
Pinnacle/ 188bet
4/10
Nets -8 3.40
Bet365
1/10
Jazz 4 mecz w 5 dni.
Jazz wczoraj 4 OT z Atlantą.
Starterzy Jazz wczoraj po 50+ minut. Hayward np ponad 57 minut.
Jazz na wyjazdach 7-17.
Jazz are 4-9 ATS in their last 13 vs. NBA Atlantic.
Jazz are 3-7 ATS in their last 10 games as an underdog of 0.5-4.5.
Jazz are 2-5 ATS in their last 7 road games.
Jazz are 2-7 ATS in their last 9 road games vs. a team with a losing home record.
Jazz are 1-4 ATS in their last 5 vs. Eastern Conference.
Jazz are 1-6 ATS in their last 7 games as a road underdog of 0.5-4.5.
Jazz are 0-5 ATS in their last 5 road games vs. a team with a home winning % of less than .400.
Home team is 4-0 ATS in the last 4 meetings.
Favorite is 5-1 ATS in the last 6 meetings.
Jazz are 2-6 ATS in the last 8 meetings in New Jersey.
Owszem Netsi to nie jest jakaś mega kozacka ekipa, ale tamci zmęczeni fest. Dziś jak Deron albo Brooks depną porządnie to na 3 metrach wyprzedzą ich o 2.


Bucks 2.92
Unibet
4/10
Lin i Amare out.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
soom123 30

soom123

Użytkownik
Czy naprawdę mówisz o meczach z Cavs, które odbyły się 28 lutego i 31 stycznia. Nie przejmował bym się tym. To były chyba jeszcze czasy kiedy C&#39;s zmagali się z kontuzjami. I nie mówię tu o kontuzjach ławki, a kontuzjach pierwszej piątki (Rondo).
Mecz z Golden State faktycznie nie najlepszy. To był chyba jesen z gorszych meczów w defensywie Celtics w tym roku. Ponadto ten mecz był beznadziejny popisem Pierce&#39;a, który co chwilę próbował contest jumperów, które niemal przegrały mecz dla C&#39;s. Jednakże myślę, że bez problemów powinien być pokryty handi. Skusiłbym się nawet na jakiś typ z handi na C&#39;s już na pierwszą połowę. Naprawdę, nie pokładam nadzieji w Charlotte.
P.S. o widze ze edytowałeś post tak czy tak powodzenia z becikiem :p
wszystko co edytowałem masz po &#39;e:&#39; i było to 12 min przed Twoim postem. Co do meczu, postawiłem na Celtics -6,5 ale mam obawy o których pisałem wcześniej i myślę, że po to jest ten temat by takie cos pisać. Boston potrafi zagrać padakę, oby dzisiaj gładko wygrali.
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
wszystko co edytowałem masz po &#39;e:&#39; i było to 12 min przed Twoim postem. Co do meczu, postawiłem na Celtics -6,5 ale mam obawy o których pisałem wcześniej i myślę, że po to jest ten temat by takie cos pisać. Boston potrafi zagrać padakę, oby dzisiaj gładko wygrali.
1. dzieki stary, rozumiem co znaczy &#39;e:&#39; lol
2. gdy czytalem forum to nie bylo jeszcze twojej edytowanej czesci, dopiero gdy kliknąłem cytuj to ją zauważyłem, dlatego napisałem o tym...
3. c&#39;s robią swoje...
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
Kyrie Irving
UNDER 19.5 pkt /12p ???? ✅✅
Pinnacle

Yo
Przewiduję lowscorowy meczyk Cavs z Philadephią (w innym swoim beciku dzisiejszym dałem już Under 196.5) stąd też małą liczbę punktów Kyrie. Ostatnie mecze:
- Cavaliers - 83 pkt ; Kyrie - 16 pkt
- Cavaliers - 80 pkt ; Kyrie - 13 pkt
- Cavs - 102 pkt (wyrównany mecz); Kyrie - 29 pkt
- Cavs - 105 pkt (wyrównany mecz); Kyrie - 26 pkt

Jeden mecz w tym roku pomiędzy Sixers i Cavs: 99-84 dla 76ers (LOW), Irving nie grał.

W ostatnich 10 meczach Irving ma 7.3 APG czyli sporo więcej niż w całym sezonie. Więcej asyst ==&gt; mniej pkt.

W przegranych meczach przez Cavs ma o 5 punktów procentowych mniejszą skuteczność i zdobywa o 0.5 punktu mniej na mecz. Minut tyle samo.

Jeśli Cavaliers nie sprawią niespodzianki bet powinien spokojnie wejść. ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Portland ( +1,5 ) - OCT ✅
Typ: OCT
Kurs: 1,50
Buk: Bet 365

Portland świetnie zaczął sezon, a później już tylko gorzej i gorzej..... Są przebłyski w ich grze, niemniej jednak dziś faworyt jest tylko jeden. Goście ostatnio wygrali strasznie prestiżowy mecz z Miami i zanosi się , że dostaną kopa w górę. Numer 1 na Zachodzie, zwycięstwo z innym pretendentem do tytułu, 8 dni temu +16 z dzisiejszym rywalem, to wszystko powoduje, iż typuje dziś w nocy ich zwycięstwo. Osłabień większych nie ma , powinien zagrać Felton, którego występ był zagrożony. oglądałem Portland ze słabiutkimi wojownikami i +3 chwały im nie przynosi... Aktualna dyspozycja plus wyzej wskazane argumenty powinny wystarczyć. Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom