>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Marzec 2012

Status
Zamknięty.
J 13

jrq-

Użytkownik
Przecież Orlando nieraz takie wałki lubi odstawić, więc nie wiem czemu się dziwicie.
Mi na dziś się podobają typy na Memphis oraz Oklahomę, co sądzicie? OKC nie tak dawno ograli pewnie Jazz w Salt Lake City, natomiast w SAC pewnie wróci Evans, jednak po lekkim urazie może być różnie.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Dokładnie, Orlando ma ofensywą prostą jak budowa cepa i nic się w niej nie zmienia od jakichś 5 lat, kazdy wie czego się spodziewać, jak taki Boston czy Chicago się spręzy i znajdzie kogoś do krycia Howarda to nie ma Magic. Elitarne druzyny po prostu się nauczyły bronić przeciwko Magic. Nelson czy Duhon nie mają kreatywności, wielu graczy Orlando boi się atakować kosz, zazwyczaj kończy się to wtedy jakimś kretyńskim rzutem Turkoglu. Sam Howard tez zresztą ma słabsze mecze. Orlando nie ma toughness, rok temu równie miękka Atlanta ich pojechała w PO lekko i w tym roku moze być podobnie. Ja po tym co odwalili z Bostonem zdałem sobie sprawa jakie to są miękkie kołki i teraz się dwa razy zastanawiam zanim na nich pieniądze postawie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Człowieku....skoncz sie wymadrzać i gadać bzdury...wiadomo, ze Orlando nie jest mistrzem, jesli chodzi o rozmaitość i kreatywność ataku, bo większość ackcji grają przez Howarda, który jest podwajany i często oddaje piłe na obwód i jak koledzy maja dzien to pozamiatają każdą drużynę rzutam z dystansu...ale, że oni zdobedą 59 pkt zeszłej nocy przeciwko BULLS, to sie nie spodziewaleś, ani także nikt inny...
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
mecz sam w sobie był po prostu okropny. beznadziejna gra j richa, nelsona, hedo i ryana andersona. czyli calej ekipy od rzucania trojek w orlando. niestety sam howard nawet chocby chcial zdziala nie wiele. noah calkiem dobrze krył. mimo ze jestem fanem Magic to jednak nie podoba mi sie obecnie gra zespolu. jj redick powinien byc jak najszybciej przesuniety do starting lineup.
poza tym mysle ze orlando nie zdobylo by tak malo punktow gdyby nie te niesamowite trojki johna lucasa III. usiszyły one trochę ekipę Magic i daly 10 punktową przewagę Bulls, którą później utrzymali do końca.
No zgadzam sie z Toudim ze takie rzczy zespol Stana niestety czasem odwala dlatego osobiscie staram się stawiać na nich jak najrzadziej.
A dzisiaj ładny mecz w Miami transmistowany w Fan Night. Polecam obejrzeć!
Poźniej podrzuce jeszcze jakąś analizkę ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Człowieku....skoncz sie wymadrzać i gadać bzdury...wiadomo, ze Orlando nie jest mistrzem, jesli chodzi o rozmaitość i kreatywność ataku, bo większość ackcji grają przez Howarda, który jest podwajany i często oddaje piłe na obwód i jak koledzy maja dzien to pozamiatają każdą drużynę rzutam z dystansu...ale, że oni zdobedą 59 pkt zeszłej nocy przeciwko BULLS, to sie nie spodziewaleś, ani także nikt inny...
Nie wymądrza się,tylko zwraca Ci uwagę,żebyś następnym razem zastanowił się 3 razy zanim zagrasz na Magic w meczu z &quot;drużyną&quot;. Pojedyncze mecze z Heat to oni sobie mogą wygrać,ale tylko wtedy gdy im trójeczki siedzą a Miami w obronie gra na slow motion mode. Popatrz co się dzieje,jak im dystans nie wpada,ile zdobywają punktów:

@Miami 81
@Charlotte 84
@Atlanta 78
@Miami 78
@Philadelphia 69
@New Orleans 67
vs Boston 83
@Boston 56
vs San Antonio 83(OT)
vs Chicago 83
@Detroit 78

Oczywiście jak Howard ma swój dzień,a Andersonowi i reszcie siedzą trójki to rzucają ponad 100 pkt i wygrywają. Jak nie idzie,to kompromitujące porażki bez względu na to z kim i gdzie grają.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Może liczą, że ten mecz z Chicago coś zmienił ;) Portland jak chce umie grać, ale coś za często im to ostatnimi czasy nie wychodzi.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego są takie kursy na Milwaukee? Ilyasova ma wrócić a tu 2.55 na Milwaukee w Portland?
Tez jestem niezadowolony bo psuje mi to taktyke na przerywanie serii w nba ktora genialnie wchodzi ostatnio. Ostatnio Utah 6,75, dzisiaj Dallas 3,10 i na dzisiaj szykowalem Portland bo Milwaukee juz za dlugo wygrywa i musi przyjsc porazka. Niestety kurs nie zacheca. Natomiast skusze sie chyba na Phoenix bo Miami tez juz za dlugo wygrywa u siebie a mezce z Indiana to wymeczona wygrana i wczesniej z Atlanta rowniez tylko 3 punktami...
 
K 71

kogut

Użytkownik
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego są takie kursy na Milwaukee? Ilyasova ma wrócić a tu 2.55 na Milwaukee w Portland?
To jest właśnie NBA. Obstawiając mecze NBA nie można sztywno patrzeć na składy poszczególnych drużyn. Buk nie jest taki głupi i dobrze wie jacy gracze gdzie grają. Zapewniam Cię, że wie także, że wraca Ilyasova.
Ja na ten mecz patrzę trochę z innej perspektywy, podobnie podchodzę też do pozostałych obstawianych przeze mnie meczy.
Portland wraca z siedmiu wyjazdowych meczy i ten pierwszy mecz po tak długich podróżach przed własną publicznością jest zawsze szczególny. Będą na pewno na 100% zmobilizowani. W następnych 10 meczach 8 grają u siebie więc nie ma lepszej okazji do odbudowania się. Dodatkowo są po wymianach i nowi zawodnicy będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Ostatni raz gdy wracali po 6 meczach wyjazdowych kolejne 2 grając u siebie wygrali. Nie przegrali ostatnich pięć spotkań u siebie z Bucks. Milwaukee ostatnie pięć meczy wygrało, a takie serie jak wspomniał Soltysiao, się kiedyś kończą. Z drugiej strony Bucks mogli dłużej odpoczywać.
Reasumując, dla mnie mecz z gatunku no bet (podobnie jak reszta dzisiejszych), a kursy wystawione przez buka jak najbardziej trafione.
@Soltysiao
Zgoda co do meczy Miami u siebie ale czy nie uważasz, że Suns też nie mają ostatnio zbyt dobrej passy jak na swój potencjał? Wg mnie czeka ich zadyszka a nie ma ku temu lepszej okazji niz 3 ciezkie wyjazdowe mecze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toudi 715

toudi

Użytkownik
Człowieku....skoncz sie wymadrzać i gadać bzdury...wiadomo, ze Orlando nie jest mistrzem, jesli chodzi o rozmaitość i kreatywność ataku, bo większość ackcji grają przez Howarda, który jest podwajany i często oddaje piłe na obwód i jak koledzy maja dzien to pozamiatają każdą drużynę rzutam z dystansu...ale, że oni zdobedą 59 pkt zeszłej nocy przeciwko BULLS, to sie nie spodziewaleś, ani także nikt inny...
Nie wiem o co ci chodzi, ogólnie napisałem o Magic a ty chyba to odbebrałeś jako jakiś zmasowany atak na ciebie. Gdzie te bzdury napisałem, napisz konkretnie o co chodzi bo tak to cięzko dyskutować. Jak tamtego posta pisałem to nawet nie zwracałem uwagi kto z forum stawiał na Magic. Wiadomo, ze Orlando gra przez Dwighta ale co to za kandydat na mistrza w którym połowa kadry to specjaliści od rzutów za 3. Van Gundy to dla mnie kołek bez zadnego pomysłu na grę, dawno temu sobie wymyślil ten system Howard + obwód i nie ma tam zadnej alternatywy. Wymiany robią beznadziejne od kilku lat. Nie wiem po co im był potrzebny grubas z Bostonu, Bass to przy nim wirtuoz. Sam fakt, ze Boston chciał go oddać nnie mając przywoitego centra wskazuje jak tam wierzyli w niego. Gortatowi po to przedłuzali kontrakt zeby w zamian dostać Turkoglu, który jest warty aktualnie ze 30% tego co zarabia. J-Rich tez najlepsze lata ma juz za sobą. Az się prosi tam o jednego czy dwóch atletycznych &quot;fresh legs&quot;, którzy by potrafili kosz atakować i ogólnie coś indywidualnie pograć. Nie wiem co się dzieje z J-Richem bo ma w tym sezonie 56% z osobistych co w przypadku centra byłoby wynikiem złym ale w przypadku pozostałych pozycji jest kompromitacją. Wystrzelił im w tym sezonie Anderson, ktory wciaz gra na debiutanckim kontrakcie, gdyby nie jego forma to by cienko było w Orlando. Przedłuzyć Andersona będzie im cięzko bo w salary zbyt wiele wolnego nie będą mieli a sporo ekip będzie miało czym szastać, sporo chętnych będzie do pozyskania Ryana.
No pewnie, ze nie przewidziałem, gdybym przewidział bo bym to obstawił. Wczoraj Magic grali z najtwardszą druzyną ligi i wyszły ich słabości.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
@Soltysiao Zgoda co do meczy Miami u siebie ale czy nie uważasz, że Suns też nie mają ostatnio zbyt dobrej passy jak na swój potencjał? Wg mnie czeka ich zadyszka a nie ma ku temu lepszej okazji niz 3 ciezkie wyjazdowe mecze.
Wiadomo... ale w nba moze sie zdarzyc wszystko a obstawianie patrzac na sklady czy forme czy inne aspekty niestety nie przynioslo mi na dluzsza mete zysku i sie poprostu na tym nie znam. Od jakiegos czasu gram na przerwanie serii i przynosi to spory zysk bo w taki sposob zagralem Utah z Lakersami a tez mozna bylo mowic ze na papierze szans nie maja, wczoraj Dallas tez nie powinien zagrozic Denver a ich rozjechal. Jest to taka dyscyplina ze jest sporo niespodzianek i kursy 1,10 sa smieszne i nie warte gry. Otwarcie mowie ze na nba sie nie znam ale mimo to zarabiam na tym i sie sam dziwie. Pisze od dawna ze takie dyscypliny masowe i druzynowe sa poprostu na dluzsza mete nieoplacalne w uczciwym obstawianiu na wygra-przegra.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
trochę dziwi mnie, że nikt tego jeszcze tutaj nie pisał ale to ode mnie:
New York Knicks -8.5 - Toronto Raptors @1.92 ✅
Knicks -2.5 1Q @1.85
✅
Knicksi nareszcie zaczęli grać tak jak powinna grać drużyna z takim składem jaki oni posiadają. W końcu zaczęła trybić współpraca między Linem, Amare, Carmelo i Chandlerem i jeżeli będą tak grali dalej to z zakwalifikowaniem się do PO nie będzie problemów bo momentami już było nieciekawie. Dodatkowo do Madison Square Garden gdzie radzą sobie bardzo dobrze przyjeżdża bezbarwna ekipa Toronto która na wyjazdach ma bilans 8-16, a ostatnio przegrała z takimi tuzami jak Bobki ;) Powrócić na dzisiejszy mecz ma Jose Calderon, ale nawet z nim w składzie Raptorsi powinni dostać porządne lanie od NYK. Jedyny scenariusz który mnie martwi to to, że jak NYK będzie prowadzić około dwudziestoma punktami to mogą trochę odpuścić i żeby to nie skończyło się tragicznie dla handi bo o porażkę się nie niepokoję. pozdrówki ;)

//
mam nadzieję, że skorzystano ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
trochę dziwi mnie, że nikt tego jeszcze tutaj nie pisał ale to ode mnie:
New York Knicks -8.5 - Toronto Raptors @1.92
Knicks -2.5 1Q @1.85
Knicksi nareszcie zaczęli grać tak jak powinna grać drużyna z takim składem jaki oni posiadają. W końcu zaczęła trybić współpraca między Linem, Amare, Carmelo i Chandlerem i jeżeli będą tak grali dalej to z zakwalifikowaniem się do PO nie będzie problemów bo momentami już było nieciekawie. Dodatkowo do Madison Square Garden gdzie radzą sobie bardzo dobrze przyjeżdża bezbarwna ekipa Toronto która na wyjazdach ma bilans 8-16, a ostatnio przegrała z takimi tuzami jak Bobki ;) Powrócić na dzisiejszy mecz ma Jose Calderon, ale nawet z nim w składzie Raptorsi powinni dostać porządne lanie od NYK. Jedyny scenariusz który mnie martwi to to, że jak NYK będzie prowadzić około dwudziestoma punktami to mogą trochę odpuścić i żeby to nie skończyło się tragicznie dla handi bo o porażkę się nie niepokoję. pozdrówki ;)
Wszystko fajnie to w miarę opisałeś, ale nie zapominajmy o jednej rzeczy, potencjał ofensywny w ekipie z Nowego Jorku drzemie ogromny, jednak w defensywie to nadal jest bardzo słaba drużyna. Melo wreszcie zaczyna coś grać, ale on nigdy defensorem dobry nie był. Osobiście nie stawiam tego meczu ale życzę powodzenia. Ostatnie wyniki bardzo na plus, tylko teraz pytanie czy odejście Mike D&#39;Antoniego tak ich zmobilizowało czy to lekka zwyżka formy? Moim zdaniem to nawet jak NYK będą w PO to nic tam nie osiągną, bo jeszcze w sezonie można grać bez obrony, ale w PO już defense to podstawa. Aczkolwiek z Linem bronią lepiej. Ciekawe jak dzisiaj dystansowo Raptorsi, jak będą mieć dzień to NYK łatwo tego nie wygra. Ode mnie idzie taki bet:

Miami Heat - Phoenix Suns over 200 -&gt; 1,90 -&gt; Bet365

Nie będę jakoś specjalnie się rozpisywał, każdy interesujący się NBA fanatyk wie jak gigantyczna różnica potencjałów jest w obu ekipach. W Suns niezniszczalny Steve Nash oraz Marcin Gortat to największe gwiazdy ekipy z Arizony, jak to będzie w stosunku do magicznego trio z Miami ? ( Bosha nigdy nie szanowałem dla mnie to drewno, ale wszyscy mówią że tam jest magiczny trójkąt to nie będę zmieniał tej teorii) szczerze to dla mnie ekipa Polaka może dzisiaj dostać ostre lanie od ekipy LBJ&#39;a w American Airlines Arena. Miami może ostatnio nie gra fenomenalnie ale u siebie ta ekipa gra niezwykle ciekawy basket i do bólu skuteczny. Co do obrony to uważam że Sun nie zatrzyma ich bo niby kim ? Ok, Gortat poprawia się z sezonu na sezon i jest coraz lepszy ale nie porównujmy klasy Marcina do Wade czy LBJ&#39;a. Ten pierwszy to raczej pod kosz będzie się dziś wkręcał jak w masło, a drugi na półdystansie też powinien trafiać. W czym widzę szanse dla Phoenix względem zdobycia 90 pkt? Myślę, że Miami nie będzie broniło na 100%, Suns ma dobre strzelby dystansowe i w tym upatruję szansę ekipy Polaka. Swój typ kieruję w stronę overa ponieważ przewiduję grę szybką oraz skuteczną. Steve Nash wiele razy udowadniał w takich meczach swoją wartość, jeśli dzisiaj nie będzie zbytnio punktował to myślę, że zagra wraz z MG4 wiele pick &amp; roll&#39;i które polak wykorzysta, bo Anthony też wielkiem centrem w NBA nie jest, mimo że gra na Florydzie. Pozdrawiam Rambo131
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Nie jestem dobry w te klocki ale ciekawie wygląda spotkanie Orlando-Phoenix.
Słońca chyba liczą w dalszym ciągu na playoff i było widać już dziś że zależy im na punktach. Co do Orlando to chyba mają spokojna głowę i coś ostatni gra im się nie klei.
+7,5 na Słońca po kursie 2 w bet365 wygląda kusząco i jako laik z NBA pobrałem sobie takiego singla. Na podwojenie kurs jak znalazł.
GL
 
mateo5555 1K

mateo5555

Użytkownik
Ekipa z San Antonio podejmuje dzisiaj we wlasnej hali &quot;Wilki&quot;, które poczynają sobie calkiem nieźle, jednak nie tak dobrze, jak z Rubio w składzie. Ostatnio mięli trochę kłopotów z kontuzjami (m.in. Pekowić) oraz nieporozumień w zespole (spięcie Love&#39;a z Bareą). Ponadto, z drużyny ktora była w PO, spadli z miejsca, które uprawniało ich do grania o mistrza. Teraz bedzie czekala ich ciężka walka, aby ponownie znaleźć się w najlepszej 8 Zachodu. Nie bedzie to na pewno łatwe, ponieważ czeka ich wiele ciezkich meczów. I własnie jedno z takich spotkań odbędzie się w San Antonio. Gospodarze ponieśli ostatnio porażkę z Dallas (ku mojemu zdziwnieniu), więc teraz zrobią wszystko, aby wygrać kolejne spotkanie. Publiczności będzie mógł zaprezentować się S.Jackson, który wraca na stare śmieci. Dodatkowo, gospodarze, wypoczywali parę dni i dzisiaj będa wypoczęci, co w przypadku SAS jest bardzo ważne oraz głodni sukcesu. Spurs niezwykle rzadko przegrywają w swojej hali i dzisiaj zapewne powiekszą swój bilans o kolejną wygraną. O ile pod koszem Wolves wyglądają nieźle, tyle na obwodzie prezentują sie bardzo blado przy całej koalicji graczy Spurs. Kolejny atut gospodarzy, to ich gra zespołowa i wielu graczy, którzy mogą przechylić szalę zyciestwa na korzyść swojej drużyny. Dlatego sądzę, że odniosą dzisiaj przekonuwyjące zwycięstwo.

TYP: Spurs (-8,5)
KURS: 1,71 ✅✅
BUK: Bet365


Inny mecz, który jest godny uwagi, to spotkanie w Philadelphi, gdzie miejscowi, którzy grają ostatnio w kratkę, podejmują rozpędzonych Knicks. Goście wyraźnie odzyli po rozstaniu z trenerem i obecnie legitymują sie bilansem 4 zwyciestw z rzędu. Na pewno dzisiaj będą chcieli wygrać ponownie, chociaż to zadanie nie będzie łatwe. Na pozycjach 4-5 przewaga będzie po stronie gości, na 3 chyba także, natomiast obwodowi, to plus dla Phili, ale nie aż taki mony, ponieważ w NYK także znajdują się calkiem solidni gracze. Goście, to na pewno druzyna ataku, która posiada ogromne możliwości ofensywne, ale jednak broni dużo słabiej niż atakuje. Natomiast gospodarze grają bardzo dobrze w obronie, gdzie później ich szybcy rozgrywający wyprowadzaja szybkie kontry. Ja jednak uważam, że ekipa z Nowego Yorku ma dzisiaj duże szanse na zwyciestwo...

TYP: Knicks
KURS: 2,60 ✅✅
BUK: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Nie lubię grać na zawodników ale kusi mnie by spróbować overki punktowe centrów Lakers i Magic ;)
W meczach z Dallas w tym sezonie Andrew rzucił 19 i 17 pkt ale przeciwko grał Haywood. Bez Haywooda ciężko będzie zatrzymać centra Lakers który jest w wielkiej formie. Dobrze wygląda współpraca z Gasolem czy Sessionsem i Bynum kręci fajne wyniki: w marcu ze śednią 24 pkt na mecz. Wczoraj nieco słabszy występ (16 pkt) a wszystko dlatego że AB opuścił parkiet za drugie przewinienie techiczne po dyskusji z sędzią już pod koniec trzeciej kwarty. 16 pkt jak na 22 minuty gry to i tak dobry wynik. Przeciwko Mavsom poprawić ten rezultat powinno być łatwiej. Podkoszowym z Dallas w przeciwieństwie do Dalemberta czy Camby&#39;ego trochę size&#39;a brakuje. Ponadto nie spodziewam się underowego spotkania więc i Bynum taką linię powinien pokryć.
Bynum over 18 pkt @ 1,85 Betsson ⛔
W tamtym sezonie po wymianie z Suns Howard przeciwko Gortatowi zrobił 25 pkt i to na wyjeździe. MG w defensywie nie jest najlepszy, jego zmiennik Lopez jeszcze gorszy. Oglądałem wczoraj mecz Suns i Marcin strasznie pasywny i nic dziwnego że Bosh kilka razy zdobył łatwe punkty. Howard ostatnio notuje słabsze mecze ale i tak rzuca te 18 pkt na spotkanie. Kiedy mecz mu wyjdzie to spokojnie sieknie 20 parę punktów i zastanawiam się czy nie nastąpi to tej nocy. Sunsi przyjadą do Amway Center i to jeszcze b2b po wymagającym meczu z El Heat. Linia spora ale sądzę że w zasięgu DH.
Howard over 22.5 pkt @ 1,85 Betsson ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
lax 1,2K

lax

Użytkownik
Nie lubię grać na zawodników ale kusi mnie by spróbować overki punktowe centrów Lakers i Magic W meczach z Dallas w tym sezonie Andrew rzucił 19 i 17 pkt ale przeciwko grał Haywood. Bez Haywooda ciężko będzie zatrzymać centra Lakers który jest w wielkiej formie. Dobrze wygląda współpraca z Gasolem czy Sessionsem i Bynum kręci fajne wyniki: w marcu ze śednią 24 pkt na mecz. Wczoraj nieco słabszy występ (16 pkt) a wszystko dlatego że AB opuścił parkiet za drugie przewinienie techiczne po dyskusji z sędzią już pod koniec trzeciej kwarty. 16 pkt jak na 22 minuty gry to i tak dobry wynik. Przeciwko Mavsom poprawić ten rezultat powinno być łatwiej. Podkoszowym z Dallas w przeciwieństwie do Dalemberta czy Camby&#39;ego trochę size&#39;a brakuje. Ponadto nie spodziewam się underowego spotkania więc i Bynum taką linię powinien pokryć. Bynum over 18 pkt @ 1,85 Betsson
Ja się w tym sezonie na Bynumie już kilka razy przejechałem, bo jak kryje go ktoś w miarę dobrze to zdarzają mu się dziwne mecze ze słabymi zdobyczami, albo bywa tak że Kobe zabiera mu grę. Ale dziś to powinno wejść, przeciwko Mavs dobrze mu się gra, w tym roku dwa mecze, najpierw 17 pts-15 rbs i to był mecz dla obu stron na tragicznej skuteczności, w drugim 19 pts-14 rbs. Obecna zwyżka formy jak napisałeś dobrze zwiastuje.
 
B 6

boroszewiak

Użytkownik
Oj dziwię się wam, że chcecie stawiać na mecz PHX @ ORL po tym co było mówione po meczu Orlando przeciwko Rose-less Chicago. Naprawdę ciężko wytypować wynik. Jestem przygotowany: od pogromu Suns aż do pogromu Orlando. Magic nie raz tak robili, że po meczu przegranym przez złą skuteczność wygrywali mecz z dobrą drużyną. Zdecydowanie odpuszczam dzisiaj ten mecz.

Howard under 22.5 pkt ⛔
1.877
Pinnacle

@mati89: Gortat to dobry obrońca, głównie dlatego został ściągnięty do Arizony. Też mi się nie bardzo podobała jego gra wczoraj jednak niewiele ma obrona Gortata do punktów Bosha. W NBA mamy obronę jeden na jednego, a obydwoje grają na różnych pozycjach, więc ehh.. (zmian krycia wiele nie zauważyłem żeby zrzucać winę na Gortata za punkty CB).
D12 nie błyszczy w ostatnich meczach. Z Miami miał spore kłopoty, no i wszyscy znamy jego problemy na linii osobistych... no bet albo mała stawka na UNDER. Forma Dwighta niepewna tak samo jak całej drużyny Magic.


Marcin Gortat - Over 8.5 Rebounds ✅
2.040
Pinnacle

O znalazłem kolejny ciekawy bet. Buki zawyżyli kurs ze względu na pojedynek z najlepszym obrońcą w lidze jednak wg mnie Gortat powinien spokojnie wypracować DD. Dlaczego? Odpowiedź brzmi: Robin Lopez, który jest równie beznadziejny w zbieraniu piłek jak jego brat Brook. No a przecież bez zbiórek PHX nic nie zdziałają z Magic. Lopez powinien dziś dostać poniżej 10 minut gry.
Ostatnie wyczyny Gortata na zbiórkach co prawda pozostawiają wiele do życzenia jednak myślę, że dziś zdobędzie dość zbiórek.
Ostatni mecz między obiema drużynami był bardzo dawno także nie warto nawet się do niego odwoływać.
Bet nie pozbawiony ryzyka, mimo to polecam.
 
money 52

money

Użytkownik
D12 nie błyszczy w ostatnich meczach. Z Miami miał spore kłopoty, no i wszyscy znamy jego problemy na linii osobistych...
kiedy i gdzie miał kłopoty z Miami?akurat Howard w tych meczach grał na bardzo dobrej skutecznosci tylko tam nie ma z kim grac bo Nelson na PG to nieporozumienie,jak mozna grac na tej pozycji i nie umiec grac Pick&amp;Roll?z taką gwiazda jak DH12?nie wazne skonczyla sie chyba juz ta era kiedy Magica dawali piłke Howardowi i niech sie dzieje co chce,teraz staraja sie wykorzystywac wszystkich zawodnikow,wiec według tego co pisze Under ale chce poprostu napisac to ze Howard teraz nie rzuca tyle co zwykle nie znaczy ze słabo gra bo 12 rzutow na 42 minuty gry to bardzo mało a w ostatnim czasie wiele tych pilek nie dostaje
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
soom123 30

soom123

Użytkownik
NOH - GSW over 186 @ 1.91 Betsafe ✅
W ostatnich 9 meczach GSW zawsze padało więcej pkt od tego line. W NOH wygląda to nieco gorzej jednak w ostatnich 6 meczach taki over zdarzał się czterokrotnie a w ostatnich 10 padł 6 razy a raz został wyrównany. Biorąc pod uwagę punkty zdobywane u siebie przez NOH i na wyjeździe przez GSW wychodzi średnia w granicach 183 pkt dlatego też bukmacherzy dali taki niski line. Sądzę, że warto to wykorzystać i ja dzisiaj zdecydowanie stawiam na over 186 w tym meczu i myślę, że się nie przeliczę. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom