>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty

Status
Zamknięty.
rondo 23

rondo

Użytkownik
Drodzy użytkownicy! Regulamin, punkt 7. działu został poszerzony o wzmiankę o obowiązkowe podsumownie typu poprzez edycję i wklejenie zanczka ✅ - dla typu trafnego, oraz znaczka ⛔ - w przypadku błędnie typowanego spotkania. Proszę o stosowanie się do regulaminu. Pozdrawiam, Rondo.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Spotkanie: Detroit vs. Miami
Typ: over 179 ✅
Kurs:1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Linia nam spadłą, i właśnie analizowałem rezerwę obu zespołów, i ogólnie starałem sie rozgryźć co jest nie tak z Detroit. Ale zacznijmy od Miami, w tym sezonie Miami więcej razy weszło over 100 niż under 90, to tak na początek i to znacznie bodajże 11 do 20. Z obrona to samo więcej razy odlali rywala 100 niż jak ich zatrzymali do under 90. Typ na over dla tego że Miami gra długo i bardzo często rezerwowymi, duża wymiana składu co przenosi się na dużą liczbę rzutów, rezerwowi Miami oddają śr. 36 rzutów w meczu, skuteczność trochę gorsza około 42% ale zaczyn idzie duża liczba rzutów to przyśpieszenie tempa gry, i oddawania więcej rzutów przez przeciwnika, Detroit przegrywa a co gorsza mało pkt, zdobywa przez fatalna postawę za linia 3pkt. czasami kończą oni mecz z dorobkiem 1-2 rzutów celnych za 3. Myślę że w tym spotkaniu będzie inaczej bo Miami używa &quot;trójki&quot; często co zachęca zawsze przeciwników do grania tej opcji, a i Iverson i Hamilton potrafią rzucić za 3. Więc myślę że próg 179 jak najbardziej osiągalny. Mecz pewnie nie wejdzie wysoko ale 179 powinno się pokryć spokojnie, bo weźmy też pod uwagę że obie drużyny miały wczoraj przerwę i jutro też nie grają więc będą sobie chciały coś udowodnić i dadzą z siebie wszystko, a w szczególności Detroit.
 
slander 10

slander

Użytkownik
Orlando Magic-LA Clippers Typ: LA Clippers +13,5 ⛔⛔⛔ (125-96)
Jameer Nelson wypadł z gry. Co to w praktyce oznacza? Za rozgrywanie będą teraz odpowiedzialni dziadek Anthony Johnson i Hedo Turkoglu. W pierwszym przypadku mamy gwarancje przekozłowania piłki przez połowę boiska i praktycznie tyle. Johnsonowi zwiększy się czas gry o połowe i będzie to wymagało trochę wysiłku. Z kolei rozgrywanie przez Turka pozwoliłoby wprowadzić do piątki Pietrusa czy Lee, ale wtedy istnieje ryzyko strat przy nacisku obrońcy albo znaczna strata czasu do wykorzystania na akcje. Ogólnie nie za wesoło to wygląda w Orlando i ich notowania gwałtowanie spadły.
Po drugiej stronie parkietu i tabeli są LA Clippers. Jeśli wybierzemy pierwszą piątkę z dostępnego rostera, to będzie wyglądała ona tak: Davis-Gordon-Randolph-Kaman-Camby. Do tego na ławce siedzą Thorton, Davis i paru niezłych role players. Niestety przez kontuzje nie ma Kamana, Baron Davis gra od kilku spotkań z ławki, a Randolph zagrał dopiero w ostatnim meczu w Miami. Kaman zagrał od początku sezonu tylko 15 meczy, więc można go pominąć, ale na przełomie listopada i grudnia, w obecnym składzie(w pełni zdrowym) Clippers zanotowali rekordową w tym sezonie serię 3 zwycięstw z rzędu. Pokonali wtedy m.in. Houston u siebie i Portland na wyjeździe. Wtedy też do LA przyjechali Magic i dzięki ostatniej kwarcie zapewnili sobie zwycięstwo 7pkt. Był to jasny punkt w przekroju całego sezonu jeśli chodzi o Clipps. Potem przyszły kontuzje Barona Davisa, Randolpha i Camby&#39;ego i wszystko się posypało. Jedynym plusem całej sytuacji było ogrywanie się młodych i rezerwowych. Są oni teraz zdecydowanie lepsi, a gdy dodamy &quot;wielką trójkę&quot; otrzymujemy całkiem solidny zespół.
Dziś liczę na w końcu dobry mecz w wykonaniu Clipps. Czas spróbować przerwać serię 6L z rzędu. Jest ku temu okazja, bo rywal jest poważnie osłabiony na bardzo ważnej pozycji. Handi zdecydowanie za wysokie. Polecam typ.
 
V 8

vengo

Użytkownik
handicap, kto więcej punktów : Chris Bosh-Kobe Bryant ( 5.5-0 )- typ Kobe 1,95 betgun ✅

Analiza dosyć prosta: brak Bynuma powoduje,że Kobe będzie więcej musiał rzucać niż zazwyczaj,a wczorajszy wynik jest tego dowodem.Bosh z kolei, przeciwko lepszemu rywalowi rzuca mniej niż 30pkt,Kobe&#39;ego oceniam w tym spotkaniu na ok.40pkt,przy założeniu,że LAL chce ten mecz wygrać.Jedynie czego się obawiam to trudy wczorajszego spotkania Bryanta i zmęczenia &quot;materiału&quot;.Gram to za solidną stawkę.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Boston - Lakers
Typ: Boston -5.5 ⛔
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Po tym co zobaczyłem wczoraj w nocy, nie mam obaw przed handikiem na C&#39;s. Lakers stracili sporo sił, gdyż będąc myślami już przy meczy z Bostonem dali Dinozaurom odskoczyć i przez niemal całe spotkanie musieli nadrabiać, a nie tak jak to sobie zakładali - kontrolować grę. Widać, że bez Bynuma pod tablicami ciekawie nie jest. Sam Odom, mimo tego że trochę zapunktował, jak dla mnie wypadł słabo. Dodatkowo po upadku w 4 kwarcie musiał mieć zszywany podbródek, co dodatkowo sprawia, że w jakimś małym stopniu może mieć dziś problemy. Sam Gasol z Bryantem meczu nie wygra i o tym się przekonali. Ciągła eksploatacja sprawiła, że zaczęli popełniać więcej missów. Dziś mecz b2b wyjazdowy w Bostonie. Nie widzę najmniejszych szans na zmieszczenie się w handiku przez LA. Do ekipy C&#39;s prawie napewno wróci KG więc przystąpią do spotkania w pełnym składzie. Allen w formie, zresztą mieli czasu na odpoczynek więcej niż LA. Powinien narobić Bryantowi nie lada problemów. Napewno już tak łatwo Kobe nie będzie punktował z dystansu. Pod koszem KG będzie niszczył Gasola. Jak widziałem go wostatniej kwarcie wczorajszego meczu widać było wyraźnie, że zmęczenie daje się we znaki. KG odpoczął sobie w łóżeczku z grypą, dziś w pełni sił powinien przystąpić do spotkania. Zresztą pod koszem wielki Perkins, który swoją siłę pokazał ostatnio w faulu na Maxiell&#39;u ???? ale to taki mały offtop. Napewno Gasol, zmęczony nie będzie miał tak łatwo jak w przypadku starć z Onealem we wczorajszym meczu. Odom jak dla mnie gra słabo. Po kontuzji Bynuma nie jest już tak kolorowo. Gdy widziałem zwijającego się pod koszem Anderew&#39;a i miny Bryanta czy Gasola wiedziałem że jest źle i oni o tym dobrze wiedzieli. To duże osłabienie. Do wszystkiego dziś dochodzi zmęczenie, do tego za C&#39;s
przemawia hala. Nie widzę innego rozwiązania jak wygrana Bostonu i pokrycie handika -5.5

???? ???? ????

Spotkanie: Utah - Dallas
Typ: Over 208 ⛔
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Zacznę może od tego, że Williams wraca do gry. PG mormonów to naprawde ostoja drużyny i na własnej hali prezentuje się znakomicie. Idealnie rozgrywa piłkę między kolegów, szybko prowadzi akcje i sam ostro punktuje. Jazzmani mają chyba coś do udowodnienia drużynie Dallas. To właśnie z mormonami ekipa Dallas przerwała pasmo przegranych. Dziś są naprawde na gazie. Poskładali Magików na hali w Orlando, wczoraj nie dali szans drużynie Roya. Nowitzki można by rzec trochę odpoczął, bo punkty rozłożyły się na drużynę. To co robił Terry w meczu z PTB było godne podziwu. Bass znakomicie blokował pod koszem. Josh Howard także bardzo dobre spotkanie. Dali odpocząć Nowitzkiemu, szczegolnie za sprawą dobrej postawy Bassa. Dziś Dirk będzie Mavs&#39;om bardzo potrzebny. Reasumując uważam, że będziemy dziś świadkami zaciętego odwetu w wykonaniu Jazz. Mecz nie powinien zakończyć się jakąś dużą przewagą czy to Mavs czy Jazz. Jedyne co mi wpadło w oko to over 208. Linia napewno do przeskoczenia, zwłaszcze, że Utah jak już ma się &quot;odgryzać&quot; oznacza to tyle co power basket przez całe spotkanie. A wszyscy dobrze wiemy jak Mormoni czują się na swojej hali i ile oczek potrafią rzucać w jakiej formie by nie byli.

???? ???? ????

Spotkanie: 76sixers - Pacers
Typ: Indiana + 5.5 ✅
Kurs: 1.91
Buk: Bwin

Analiza:

Jeśli chodzi o ten mecz to wybrałem Indianę z handi dodatnim. Dlaczego? Zacznę może od Sixers. Po ostatnim meczu z Bostonem czują napewno niedosyt. Jednak czy same chęci wystaczą by ograć młody, szybki zespół Indiany, który przystąpi do meczu w pełnym składzie? Granger rozegrał się juz na dobre po kontuzji. Indiana zawsze podobała mi się jako team. Ich gra jest żywa i pełna finezji. Często grają close game na wyjazdach i potrafią dotrzymać kroku najlepszym teamom. W skladzie Sixers problemy z ramieniem ma Elron Brand ich Power Forward. Nie jest powiedziane, że nie zagra, ale uraz który mu dolega, jak to powiedział sam Brand &quot;nie pozwala mu wykonać choćby zwykłego hook shota&quot;. Mecz z Bostonem napewno da im się dziś we znaki, a efekty zmęczenia będą widoczne. Indiana po zaciętym meczu z Minesotą przegranym w samej końcówce napewno wyciągnęła wnioski i dziś powinni utrzymać się za plecami sixers nie dalej jak na 5.5 oczka.
 
michal5g 5

michal5g

Użytkownik
PHILADELPHIA - INDIANA
Typ: PHI ✅
kurs: 1.45

Analiza:

Uwaga wszystkich bedzie skupiona dzis na meczu bos-lal, ale ja polecam typ na Philadelphie w spotkaniu z Indiana. Analiza bedzie krótka, głownie oparta na statystyce,bo szczerze mówiac nic mi nie wiadomo o kontuzjach w obu składach. Obie drużyny maja streak L2, wiec PHI ma dobrą okazje by przerwać tą seria, grają u siebie, a Indiana jest słaba na wyjazdach 6-19, chociaż PHI nie zachwyca bilansem we własnej hali 13-11 to spodziewam sie zwycięstwa gospodarzy, napewno &quot;na papierze&quot; drużyna gospodarzy jest lepsza i napsuła nie jeden solidenej ekipie dużo krwi w tym sezonie, pomijając wszelkie aspekty NBA to taka liga w ktorej w ponad 50% meczy wygrywaja gospodarze wiec stawiam dzis na Sixers:spokodfhgfh:
 
rty007 0

rty007

Użytkownik
Spotkanie: Boston - Lakers
Typ: Boston wygra różnicą 3-6 punktów ⛔
Kurs 5

Zgadzam sie ze wszystkim co mówił poprzednik, jednak muszę bardziej sceptycznie podejść do churaoptymizmu, należy zauważyć, że Toronto mimo wszystko grało większość meczu pierwszym składem, co pododbno doprowadziło do kilku drobnych, to fakt ale jednak urazów, wiadomo, że na boisku adrenalina pompująca w żyłach, plus chęć skopania przeciwnikowi zadka powoduje, że cośtam boli ale dalej biegniesz za piłką. Dodatkowo nalezy pamiętać, że ja wiem bostończycy naprezydenta... ale to mimo wszystko też ludzie, nie maszyny a obecnie udało im się triumfować aż 12 razy nad przeciwnikami. Wydaje mi się że dzisiaj bostończykom uda sie urwać ostatnie, 13te zwycięstwo. Napewno jednak, Lakersi nie położą się na parkiecie i nie będą czekać na bęcki, dlatego myśle, że dzisiaj zobaczymy ( a przynajmniej ci co oglądają mecze) niesamowite widowisko. Walka będzie długa i zacięta, powiem szczerze, że mimo tego iż obie drużyny niedawno miały remisy na koncie, nie zdziwiłbym się gdyby to właśnie dogrywka musiała rozstrzygnąć o tym kto wygra. Lakersi napewno wyciągną wnioski z wczorajszej pogoni za raptorami, będąc w pełni świadomi powagi wyzwania jakie stawia im drużyna bostończyków, staną zwarci i gotowi do walki, od pierwszej minuty podejmą zmęczonych wysiłkiem potrzebnym do podtrzymania seri 12 zwycięstw ale także presją jaka ciąży na przełamaniu każdego kolejnego przeciwnika, by zbliżyć się do magicznego rekordu ligi jesli chodzi o serie zwycięstw w lidze oraz w klubie, dlatego mysle że gracze z miasta aniołów nie pozwolą odskoczyć karłom z bostonu na więcej niż te 2-3 kosze.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Boston vs. LA
Typ:Boston -5 ⛔
Stakwa:1.89
Buk: Pinnacle
Dzisiaj gramy grubo na wygraną Bostonu -5. Zauważmy tylk że linia tak niska na wygrana z hendi w Bostonie nie była już dawno, i to z nie tak dysponowanymi rywalami Orlando miało 8.5 Hornets mieli 7 a Cavsi mieli 6. A tutaj mały prezent bez Byuna z Gasolem grającym 45min, Bryantem 38 (w tym cala ostatnia kwarta) wczoraj, w dodatku jeszcze na wyjeździe gdzie są 1-9 ATS i 0-5 przeciwko Celtom grają b2b. Gorszego kalendarza wybrać sobie nie mogli. Ale ja tu przedstawię trochę inne rozumowanie tej sprawy chociaż same te statsy wystarcza, pójdziemy w innym kierunku na koniec sezonu liczą się wygrane, a nie z kim i po ile pkt. przewagi. Więc powód dla którego Gasol z Bryantem grali cala 4 kwartę jest oczywisty, trener wolał zapewnić sobie zwycięstwo na wyjedzie nawet kosztem dłuższej gry wspomnianej dwójki, i mieć to zwycięstwo niż ich oszczędzać na mecz z Bostonem co i tak nie gwarantuje że wygrają z Celtami. Więc nie było to odpuszczenie broń boże tylko po prostu logiczne rozumowanie, zamiast pośliznąć się rezerwą w Toronto i itak przegrać z Celtami już mają jedną wygrana na wyjeździe i spokój przed wyjazdowym spotkaniem z Cleveland. Więc myślę że oczywista sprawa jest że tutaj powalczą ale gdy będzie widział trener przemęczenie materiału przy agresywnej obronie Celtów, Gasola i Bryanta po prostu da im odpocząć nawet kosztem wygranej o która nawet wypoczęci Lakersi musieli by stoczyć nie lada batalie. Spotkanie jak najbardziej prestiżowe ale dla trenera jest to nast. mecz w sezonie i musi patrzeć do przodu. Więc wydaje mi się eksploatacja Gasola na nast. 40 min nie wchodzi w gre i Bryanta też ma ciekawą statystykę że po np. 40 paru pkt i potem po ponad 35, 3 mecz już mu tak nie idzie i też nie ma się co dziwić, i weźmy pod uwagę też że przeciwnik nie ten. Więc ja gram tutaj grubo Boston Celtics i under w tym spotkaniu za trochę mniejsza stawkę
 
wojt667 2

wojt667

Użytkownik
???? Dallas Mavericks - Utah Jazz
▶ Typ: Dallas Mavericks +3.5 for Game ⛔
▶ Kurs: 1.82

Preview: Na dobry początek proponuję zagrać na gości w meczu Jazz z Mavericks. Powód? Jest ich kilka. Po pierwsze stan osobowy kadry gospodarzy. Od dłuższego czasu kontuzjowani są Carlos Boozer - najlepiej punktujący i zbierający w tym sezonie (choć zagrał tylko w 12 meczach), Andrei Kirilenko - najlepszy przechwytujący i blokujący a po poniedziałkowym meczu z Charlotte pod znakiem zapytania stoi występ najlepiej asystującego drugiego pod względem punktów, podstawowego rozgrywającego Derona Williamsa. DW widnieje w przedmeczowych raportach jako &quot;questionable&quot;, ale nawet jeśli wystąpi w dzisiejszym spotkaniu to na pewno w niepełnym wymiarze czasowym, ponieważ wciąż boli go prawe kolano. Wizja gry bez swoich trzech starterów zapewne spędza sen z powiek trenerowi Jazzmanów, Jerryemu Sloan&#39;owi. Po drugie sytuacja w szatni Mavs. Dallas wystąpią w nominalnie najsilniejszym składzie a dodatkowo zespół jest na fali po czterech kolejnych zwycięstwach. Do świetnej formy strzeleckiej wracają filary ofensywy Terry i Howard, na swoim równym i wysokim poziomie wciąż gra Nowitzki do tego Kidd obsługuje swoich partnerów jak za dawnych lat i to powinno w zupełności wystarczyć na osłabionych Jazzmanów. Po trzecie, jeśli chodzi o historię spotkań to w ostatnich sześciu meczach zwyciężali zawsze gospodarze, więc... czas najwyższy przerwać te serię. Ja widzę tutaj dość zdecydowane zwycięstwo gości, powiedzmy 105:96. Zatem, do boju Mavs!
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers
Typ: 76ers handi -7,5 ⛔
Kurs: 2,10
Buk: betgun

Analiza:

Na dzisiejszą noc wybrałem spotkanie rozgrywane w Filadelfii, mianowicie gospodarz Philadelphia 76ers podejmie zespół z Indiany. Gospodarz prezentuje się bardzo różnie w obecnym sezonie. Są momenty, że grają wspaniale i wygrywają z lepszymi zespołami utrzymując dobrą passę, a są momenty, że grają bardzo słabo, poniżej oczekiwań. Ja liczę na ten pierwszy wariant, że dzisiejszej 76ersi nocy pokażą klasę zespołowi z Indiany. Stawiam na handicap -7,5 i myślę, że będzie on wykonany przez 76ersów. Gospodarz jak i goście są teraz w małym dołku utrzymując passę porażek, więc sądzę, że spotkanie będzie wyrównane ale Philadelphia odskoczy i wygra z Indianą. Philadelphia gra bardzo różnie, co już wspomniałem, co daje im równy bilans, plasując się na 16 lokacie. U siebie jak i na wyjeździe radzą sobie podobnie. Obecnie na 10 spotkań mają bilans: 6:4 i utrzymują passę 2 porażek. Natomiast Indiana Pacers zajmuje 22 pozycję; mają 19 zwycięstw w stosunku do 30 porażek. Na wyjazdach grają o klasę niżej niż u siebie bilansem: 6:19, co premiuje zespół gospodarzy do dzisiejszej wygranej. Na 10 spotkań mają bilans: 5:5 i utrzymują passę 2 porażek z rzędu. Spotkanie rozpoczyna się o 1:00 polskiego czasu.

Ostatnie spotkania tych zespołów:

Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 94:95
Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 76:85
Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 103:110
Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 90:86
Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 93:101
Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 93:94
Philadelphia 76ers vs. Indiana Pacers 89:88

....widać, że zespół z Indiany prezentuje się lepiej ale myślę, że dzisiaj to się zmieni;)
 
van_der_vaart 294

van_der_vaart

Użytkownik
Spotkanie: Boston Celtics - Los Angeles Lakers (-7/+7)
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,95
Buk: sportingbet

Analiza:


VS


O godzinie 2.00 polskiego czasu rozpocznie się spotkanie na szczycie ligi NBA. Według mnie zdecydowanym faworytem są Celtowie, którzy niewątpliwie odpuścili ostatnie spotkanie a mimo to je wygrali. Mobilizacja na to spotkanie w szeregach Celtics jest iesamowita, chcą pokazać na własnym parkiecie Jeziorowcom kto rządzi. Lakers bez Andrew Bynum&#39;a, ale ta absencja juz trwa kilka dobrych dni. Natomiast Doc Rivers najprawdopodobniej będzie już miał do dyspozycji Kevin&#39;a Garnett&#39;a, co na pewno bardzo wzmocni ekipę z Bostonu. Dodatkowo na korzyść Celtics przemawia to, że gracze z Los Angeles grają dzień po dniu i na pewno zmęczenie będzie widoczne. Stawiam na Boston Celtics!!!
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia 76ers - Indiana Pacers
Typ: under 216 ✅
Kurs: 1.90
Bukmacher: expekt
Analiza:

Philadelphia po dosc slabym poczatku teraz zaczyna grac o wiele lepiej i droga do Play-Offow nadal jest otwarta. Siedemdziesiatki szostki to druzyna grajaca raczej defensywna koszykowke ze srednia tracona liczba punktow 93.1 i zdobywana 97.9 punktow na wlasnym parkiecie. Indiana zas to druzyna ofensywna, lecz w konfrontacjach z druzynami defensywnymi dostosowuje sie stylem gry do przeciwnikow. W tym sezonie obydwie druzyny spotkaly sie juz 2 razy i wowczas padaly niskie wyniki 94:95 w Philadelphii i 92:94 w Indianie. W meczach obu druzyn zawsze padaly wyniki ponizej 215 pkt i licze ze dzisiaj bedzie podobnie.
 
M 0

mirek186

Użytkownik
Sixers vs. Pacers under 216:spokodfhgfh: ✅
Kurs:2.0
Buk:pinnacel
Po dłuższej analizie do szlem do wniosku że linia w tym spotkaniu będzie wystarczającym powodem żeby zagrać tutaj under, nie potrzebując ani b2b ani za dużo kontuzji, chociaż brak Branda to na pewno osłabienie dla Sixers co też daje nam duży + w tym spotkaniu, tutaj głownie pójdziemy w trend defensywy Sixers. W tym sezonie jak by wziąć pod uwagę linie 216, to mamy bilans około (mogę się machnąć o 1 lub 2) 2 lub 3 do 44 under 216. Spotkania z 5 najlepiej punktujących zespołów tak samo 1-5 under czy jakoś tak, spotkania z GSW,NYK i Indiana i Lakers tylko jedno spotkanie z NYK over, reszta under. Dla mnie stylem imponują oni prawie jak Boston tylko kaliber graczy nie ten, ale chodzi o fakt że Boston chociaż ma ogromną sile rażenia z przodu zawsze graja ten sam schemat, dobra obrona i dobrze przygotowane akcje z przodu, bardzo mało akcji na hhura.Z stąd biorą się niskie wyniki ale margines wygranych momentami ogromny. To samo u Sixers przynajmniej w obronie, do tego dodamy atut dla nas to bardzo słaba ławka w zespole Sixers pod względem skuteczności, w ostatnich 10 spotkaniach ławka ma skuteczność 42%, i 10 celnych rzutów. O Indianie dodam tylko że jest to zespól co można zobaczyć po wynikach na ile mu się pozwoli na tyle zagra, trafia na zespól grający defensywie to nie wchodzą nawet po wyżej 100, dostaje zespól ultra ofensywa i mamy wyniki po 120, dzisiaj zdecydowanie mamy Sixers z solidna obrona, a i linia 216 nie jest też tak mocna w Indianie jeżeli chodzi o over. Tylko 18 razy weszli powyżej 216 do 31 under.W tym aż 4 razy było to po dogrywce. Więc linia jak najbardziej zachęcająca do zagrania under tutaj.
 
T 0

tomao2

Użytkownik
Atlanta Hawks - Charlotte Bobcast
Typ: 1 (handicap -4.5 pkt) ✅
Kurs: 2.75
Buk: Bet365

W nocy w NBA 9 spotkań. Jednym z nim będzie pojedynek Charlotte Bobcast z Atlantą Hawks. Zapowiada się na bardzo wyrównane spotkanie, ponieważ w tym roku (2009 ???? ) jak na razie ciut lepiej spisuje się Bobcast, choć ogólny bilans spotkań mówi co innego.

Atlanta Hawks w styczniu na szesnaście meczów wygrali tylko 6. Zdecydowanie pogorszyli sobie bilans i w tej chwili wynosi 28-20. Za niezły wynik można uznać zwycięstwo nad Houston Rockets 103-100. Ale to było na początku roku. Ostatnie mecze to głównie porażki. Ulegli m.in Phoenix, Miami. Knicks i Milwaukee. Przedwczoraj wygrali z nieźle grającą Minnesotą Timberwolves 94-86. Wtedy to najwięcej punktów dla Hawks zdobył Bibby - 24.

Charlotte sezon rozpoczęło od trzech wygranych i 9 porażek. Teraz jednak spisują się ciut lepiej. w styczniu zanotowali 8 victorii i siedem porażek. Ostatni mecz w NBA rozegrali aż 4 dni temu, z Utah Jazz wysoko polegli 105-86. Najskuteczniejszy był wtedy Felton, który zdobył 16 oczek.

Zapowiada się ciekawe widowisko, zaryzykuję handicap na Atlantę ;]
 
slander 10

slander

Użytkownik
Sacramento Kings-Utah Jazz Typ: Utah -9,5 ⛔
Buk: bet365

Sacramento Kings grają w tym sezonie bardzo słabo. Zajmują przedostatnie miejsce w tabeli konferencji zachodniej i już od dawna nie mają szans na play-offy. Ich głównym priorytetem będzie teraz &quot;kolekcjonowanie&quot; porażek, aby uzyskać jak najwyższy wybór w drafcie.
Oglądałem ich ostatni mecz z Phoenix Suns, czyli z drużyną dość dobrą. Mecz zakończył się wygraną Słońc niemal 50pkt. Utah to porównywalny team do Phoenix. Nieco gorzej atakują, ale za to ich obrona jest o wiele lepsza od teamu z Arizony.
Dla Utah główną motywacją powinien być ich bilans w meczach wyjazdowych: 8W 16L. W ostatnim meczu Jazz rozbili różnicą 28pkt u siebie Dallas, które ponoć jest w formie.
Co do składów, to powinny być takie jak w ostatnich meczach obu drużyn. Nie zagra dziś jeszcze Brad Miller, który mógłby wzmocnić nieco strefę podkoszową Sacramento.
Dziś nadarza się znakomita okazja aby poprawić bilans na wyjazdach, bo słabszych przeciwników niż Kings znaleźć w NBA naprawdę trudno. Kurs na gości i standardowy handicap zdecydowanie za niskie dlatego stawiam na zwycięstwo Utah Jazz różnicą minimum 10pkt.
 
ben85 55

ben85

Użytkownik
WAS Wizards - DEN Nuggets ✅✅ wynik 124
DEN Nuggets - Powyżej 106.5
Bet365

Licze na absencje Billupsa. Brak jego fochów , ochów , przyśpieszeń , zwolnień i tego całego co widzieliśmy przez tyle lat w Detroit. Bez niego można sie spodziewać stare dobre Denver z poprzenich lat. Czyli masa nieprzygotowanych rzutów , fastbreaków itp. Na rozegraniu Carter - czyli gra do przodu. Przeciwnik wogóle dno w tym sezonie , to nie warto sie rozpisywać i co najlepsze bez obrony. Gorzej jak Denver odstawi na x punktów i nie będzie sie chciało komu rzucać.


Edit. Billups oczywiście wrócił.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Spotkanie: Toronto Raptors u NO Hornets
Typ: NO Hornets -7,5
Kurs: 2,60 ✅
Bukmacher: Bet365
Analiza: Sobotniej nocy polskiego czasu w Nowym Orleanie zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy miejscowymi Hornets a drużyną gości, Toronto Raptors. Obie drużyny przegrały swoje ostatnie cztery mecze w lidze, szykuje więc się poważny sprawdzian dla obu ekip, z której tylko jedna przerwie fatalną passę. Nietrudno domyślić się, która drużyna będzie tą ekipą. Hornets jak na razie w lidze mają bilans 28-18, w tym u siebie 16-8, Raptors zaś mają na koncie jak na razie 19 zwycięstw i 32 porażki. Przyczyną słabszej formy Hornets w ostatnim czasie są kontuzje. Najpierw z gry wyłączony był D. West, następnie poważnej kontuzji doznał T. Chandler. Gdy do tej listy dołączył lider ekipy, Chris Paul, skutki były bardzo bolesne, nawet jeżeli West wyzdrowiał i tak nie był w stanie poprowadzić kolegów do wygranej. W ostatnich spotkaniach NO przegrywali w Nowym Orleanie z Warriors, TrailBlazers i Bulls, dodatkowo Hornets ulegli w San Antonio Spursom. W tym spotkaniu znów zapewne nie zobaczymy C. Paula, który kończy leczyć kontuzję. Drużyna powinna jednak przyzwyczaić się już do gry bez niego i poszukać innych schematów. Tym bardziej, że w Raptors po urazach kurują się jeszcze dwaj liderzy - Chris Bosh oraz Jose Calderon. Zawodnicy ci mają niebagatelny wpływ na grę zespołu i bez nich nie wyobrażam sobie gry drużyny z Toronto. W ostatnim spotkaniu Raptors co prawda przegrali z Lakers, ale spisali się dużo lepiej, niż wcześniej, ulegając graczom z LA 107-115. Patrząc więc na wyniki poszczególnych spotkań, Toronto nie prezentuje się ostatnio gorzej niż NOH. Jednak są to kluby o zdecydowanie innych ambicjach, Hornets bardzo potrzebują teraz zwycięstwa. Dobrze broniący Hornets przegrali dwa ostatnie spotkania u siebie z Toronto i teraz będą musieli zrehabilitować się kibicom. Nieobecności będą miały tu znaczenie, jednak gospodarze zmotywowani będą dać z siebie wszystko i rozgromić rywala, który z kolei może już powoli zacząć myśleć o przegrywaniu spotkań i szukaniu szczęścia w drafcie.
 
rondo 23

rondo

Użytkownik
Spotkanie: Dallas - Bulls (Gordon +4.5 vs Nowitzki)
Typ: Gordon +4.5 ⛔
Kurs: 2.05
Buk: Bettson

Analiza:

Zacznę od Gordona. SG Byków bardzo dobrze i równo gra w tym sezonie. Notuje 20 oczek na mecz i nie jest to statystyka składająca się z występów wysoko punktowanych i słabo, ale równych. Gordon niemal w każdym spotkaniu rzuca 20 oczek. Co ciekawe, jego najlepszy występ (najwyżej punktował) to mecz właśnie z Mavs. Co więcej, Ben w meczach z Dallas rzuca o wiele więcej niż jego PPG. Można by rzec że dobrze mu się gra właśnie przeciwko Mavericks. Jeśli chodzi o Dirka, to ostatnio jakby obniżył loty. Myślę, że dziś nie będzie inaczej. Wracają na swoją halę, ok. Ale czytałem wypowiedzi trenera Dallas i wszystko wygląda na to, że będą pracowali nad defensywą, by w takich meczach jak ten z Utah, w przypadku gdy ofensywa trochę zawodziła, nie przegrywać meczu przez dziury w obornie. Dlatego też myślę iż dziś punkty w Dallas rozłożą się na drużynę a Kidd nie będzie gral tylko na Dirka. Zresztą we wspomnianym meczu z Bykami było podobnie. Punktował cały team.

???? ???? ????

Spotkanie: NJ Nets - Denver (Anthony -2 vs Carter)
Typ: Anthony-2 ✅
Kurs: 1.9
Buk: Bettson

Analiza:

Nie wiem skąd tak mały handik ujemny na Carmelo. W ostatnich dniach prezentuje wyśmienitą formę. Widać, że po kontuzji nie ma już śladu. Zresztą Denver jest bardzo ofensywnie grającą drużyną, punktują bardzo wysoko no i ktoś te oczka musi rzucać. Jeśli chodzi o Cartera to trwają rozmowy z San Antonio, Cleveland, Chicago oraz Toronto w sprawie ewentualnego odejścia Vince&#39;a z Jersey. Jeszcze do niedawna narzekał na kontuzję i widać wyraźnie, że teraz więcej rozgrywa niż punktuje. Nawet z drużynami ultraofensywnymi Carter żadko przekracza 20 oczek. Uważam, że w obecnej sytuacji Carmelo jest napewno pewniejszym punktem jeśli chodzi o punkty. U Cartera to loteria, która zazwyczaj kończy się niskim wynikiem. Stawiam dziś na Melo gdyż handik niewysoki.

???? ???? ????

Spotkanie: Bucks - Det
Typ: Detroit ⛔
Kurs: 1.51
Buk: bwin

Analiza:

Jak dla mnie to najpewniejszy typ dzisiejszej nocy. Za Mliwaukee prócz hali nie przemawia dziś nic. Wypadł ze składu Redd, teraz Bogut i Ridnour. Tam poprostu nie został &quot;nikt&quot;. Viillanueva gra raz tak raz tak, widać że chłopak jest dobry ale nie ma jeszcze doświadczenia. Ci trzej wyżej wymienieni zawodnicy stanowili trzon drużyny, która pod ich nieobecność będzie bezradna w starciu z Detroit. Pokusił bym się o handi, ale może być różnie gdyż jutro ważny mecz w Det przeciwko PHX. Dlatego też gram dziś czystych Pistons. Jeśli chodzi o zawodników drużyny z Detroit to bez większych osłabień. Lubią grać defence game i wygrywać wszystko w ostatnich minutach, jednak dziś przeciwko tak osłabionym jelonkom nie powinno być źle. Nie będę tutaj rozwijal analizy bo niema to większego sensu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Spotkanie: New Jersey Nets - Denver Nuggets
Typ: Denver Nuggets(-2.5) ⛔ :wowsdf::wowsdf::wowsdf::wowsdf::wowsdf::wowsdf:
Kurs: 1.91
Buk: Betgun

Nie chce mi sie ponownie chwalic i opisywac gry Nuggets dlatego zacytuje część
mojej analizy sprzed kilku dni:-D
Krótka piłka z mojej strony ???? Nuggets jak narazie grają kapitalny sezon.Dużo sie zmieniło po odejściu AI.Nuggets zaczeli sie starać Nuggets zaczeli szanować piłke i przede wszystkim mamy wkońcu konkretny defense w ich wykonaniu.Świetnie wpasował sie Billups..on i jego leadership to gwarancja tego że Nuggets nie notują już takiej masy strat jak za &#39;&#39;panowania&#39;&#39; AI.Billups potrafi zadbać o piłke..może nie jest to taki klasyczny gracz który wygrywa końcówki spotkan wali 3 buzzer beatery w miesiącu.On jest cholernie solidny i zapewnia spokój drużynie...Nuggets nie notują w tym sezonie takich dużych cyferek jak rok temu.No ale Nuggets to też przeżywający drugą młodość Nene.Dla mnie jeden z lepszych wysokich w tej lidze...dodatkowo jeszcze jest Kleiza świetny Kenyon Melo wrócił po kontuzji i pomału zaczyna czuć gre.Zespół jest kompletny jest kim bronić jest kim rzucać Karl świetnie to wszystko poukładał.
A dzisiaj zagrają z Nets.Z drużyną która poza Carterem i Harrisem nie ma żadnych gwiazd a co za tym idzie zawodników nawet porównywalnych z graczami Denver.Wiadomo że sam Vince i Devin spotkania nie wygrają...dzisiaj Nuggets zdominują deske i jeżeli zagrają na tak kapitalnej skuteczności jak wczoraj z Wizards to wygrają wysoko.Nie wiem dlaczego jest taki wysoki kurs na Denver..poza tym że grają na wyjezdzie to są zdecydowanym faworytem wg. mnie.Stawiam na zwycięstwo Nuggets z handi -2.5.
 
bjalyy 110

bjalyy

Użytkownik
Spotkanie: LA Lakers - CLE Cavaliers
Typ: LA Lakers -2.5 ✅
Kurs: 2,90
Bukmacher: bet365

Analiza: Dzis godzina 21 w Cleveland odbedzie sie prawdziwy hit NBA. Niepokonane do tej pory Cavs podejmie v-ce mistrza NBA, czyli druzyne Lakers. Historia spotkan pomiedzy tymi 2 zespolami jest zdecydowanie na korzysc Cavs , ktore wygraly 5 z 6 meczy grajac u siebie. Lakers jest oslabione brakiem Bynuma. Ale. To co Lakers pokazalo w obronie grajac z Celtics to prawdziwe mistrzostwo swiato. Odom swietnie zastepuje Andrew, do tego niesamowity Gasol notujacy co mecz double double. Nie mozna zapomniec o Bryancie, ktory musi rzucac wiecej teraz i w kluczowych momentach trafia 3-jki tak jak bylo ostatnio w meczu z Boston. Wielu ludzi w tym takze mnie elektryzuje pojedynek glownych kandydatow do tytulu MVP, czyli LeBrona i wlasnie wspomnianego Bryanta. Dzis jestem przekonany ze ten drugi bedzie swiecil triumfy nad 1szym. Seria Cavs w meczach u siebie musi sie kiedys skonczyc. Lakers w tym sezonie przerwali juz serie 19W Bostonu, czas na przerwanie serii 23W u siebie Cavs. DO BOJU JEZIOROWCY!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom