>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
D 7

davydenko

Użytkownik
GSW - Thunder 2
Wczoraj OKC teoretycznie wymęczone zwycięstwo. Teoretycznie, gdyż w najważniejszym momencie zdołali spokojnie odskoczyć na ok. 10 punktów i wtedy spuścili z tonu i dali dojść Kingsom na 3 punkty. Nie włożyli w to spotkanie całych sił, za to dzisiaj będą musięli. Nie przepadam za OKC, ale są w stanie pokonać Warriors dzisiaj. Westbrook ma przewagę wzrostu nad rozgrywającymi GSW, do tego potrafi zagrać w obronie. Durant jest niezawodny przez cały sezon więc dzisiaj Dorrell Wright nie powinien go zatrzymać. Zobaczymy jak zagrają wojownicy. Spodziewam się, że narzucą ostre tempo od początku. Chciałbym byśmy nie zobaczyli foul trouble gwiazd OKC. Oni zaś powinni wymuszać jak najwięcej fauli, gdyż z linii osobistych mają bardzo dobry %
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No nie da się ukryć, że był to błąd stawianie dziś Cavs...Są tak słabi Ci goście, że to aż poraża. Wizards mając już taką przewagę nie odpuszczą tego spotkania i wreszcie wygrają na wyjeździe i właściwie dziś można to było uznać za argument numer 1. Bo jeśli dzis Wizards by znów przegrali no to już chyba by skończyli ten sezon z żadną wygraną na wyjeździe.
Oby Suns z Gortatem na czele nie zawiedli.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Charlotte Bobcats - Los Angeles Lakers



Typ:2
Kurs:1.45

Po wczorajszym udanym typie z NBA ( wszedł kurs 2.05) postanowiłem znowu coś podać z najsilniejszej ligi świata. Tym razem już nieco niższy kurs ale mecz wydaję się być pewny dlatego polecam. Wybrałem pojedynek pomiędzy Charlotte Bobcats - Los Angeles Lakers. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest dużo bardziej utytułowana i znana, broniąca mistrzowskiego tytułu ekipa Charlotte Bobcats - Los Angeles Lakers. Goście w tym sezonie może nie grają tak rewelacyjnie jak we wcześniejszych ale nadal ich bilans spotkań jest bardzo dobry jak dotąd wygrali 38 spotkań a przegrali zaledwie 17. Niestety Charlotte Bobcats nie może się pochwalić aż tak dobrym bilansem aczkolwiek nie jest on taki zły 21 wygranych to zawsze coś niestety z pewnością kibiców martwi aż 31 porażek. Jeżeli chodzi o ostatnio prezentowaną formę to Lakers na 5 spotkań wygrało aż 4 zaś ich dzisiejsi rywale zaledwie 2. Jak widać zdecydowanie lepszą ekipą jest Los Angeles Lakers, myślę, że nie powinni mieć oni żadnych problemów z odniesieniem zwycięstwa.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Volves-Blazers 2 1,7

PTB graja ostatnio bardzo dobrze. W niepelnym skladzie maja ladna serie jednak 8 miejsce na zachodzie nie jest wcale pewne. Dzisiaj graja ze słaba lecz nieobliczalna Minnesotą. Nie wiem jak z Beasleyem ale nawet jezeli zagra to goscie są sporym faworytem mimo braku ROya. Byc moze zagra Cammby, ktory da wiecej do defensywy. Mozna powidziec szanse 40-60 a jak stawiac to juz na PTB


Nets-SPurs 2 1,25

San Antonio nadal w serii wyjazdowej. Ten najslabszy mecz( z 76) juz za nimi i mysle , ze nie ma sie co zastanawiac, zwyciestwo Spurs jest pewne.


Bucks- Clippers 1 1,45

Szkoda, ze kurs nie jest wyzszy ale trudno. Bucks musza przelamac zła serie a kiedy jak nie teraz z troche oslabionymi CLippers. Jezeli teraz zanotują znowu proazke to marzenia o PO moga juz zacząc ulatywac na dobre
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Ja bym z tym Nets uważał bo oni lubią zaskoczyć ;) U siebie potrafią zrobic niespodzianke.
Portand i Bucks raczej powinny siąśc ;)

zastanawiam sie na Ditroit dzis ładny kurs na nich jest.
 
castiel 824

castiel

Użytkownik
Ja przepraszam ze sie odzywam.. jestem nowy na tym forum.. ale obstwiam od kilku ladnych lat..i cos mnie urazilo.. Kajzer czy ty w ogole czytasz co piszesz? Twoj post jest sporych rozmiarow a tak naprawde nie podajesz prawie zadnych urzytecznych informacji.. mnostwo epitetow zeby tylko lac wode..wydaje mi sie ze uzyteczniejsza informacja od tego kogo uwazasz za lepszego bylo by podac jakies newsy, np jesli ktos ma grac/nie, kontuzje itp pozdrawiam
wrzuce jakies typy zeby nie bylo ze OT
gram Lakers 1.50 ⛔( mimo ze ogladalem wczorajszy mecz i nie wygladalo to ladnie przy poukladanej grze magic, w ostatniej kwarcie kompletnie nieskuteczne rzuty, Bryant nie zachwycal,Gasol dawal dupy zarowno w obronie jak i w ataku, a cala druzyna miala problemy w ogole z wypracowaniem sobie jakiejkolwiek okazji na zdobycie kosza )
pozatym Bucks 1.40✅ jak dla mnie Griffin i Baron Davis to cala druzyna Clippers, a we dwoje nie rusza Bucksow.. jesli Jennings da rade (nie wiadomo czy Corey Maggette bedzie gral ze wzgledu na bol plecow ktory wykluczyl go z gry w pierwszej kwarcie w sobote)
i Blazers 1.65 ✅(chociaz nie lubie grac przeciwko wilkom, bo kilka razy mnie zaskoczyli co odbilo sie po kieszeni :p )
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 7

davydenko

Użytkownik
Wg. mnie dzisiaj wygrają
Hawks handi 4.5
Portland
Clippers +6
Nuggets +2.5
Clippers i Atlanta zagrają dla Pacers, tzn dołożą porażkę do ich rywali o Play-Off.
Portland może mieć ciężko, Minnesota prawdopodobnie zagra pełnym składem w tym meczu. B-easy pokazywal juz, ze jak wraca po kontuzji to nie ma ani śladu tego.Natomiast Portland ma argumenty, aby ich powstrzymać i dlatego stawiam na zwycięstwo.
Nuggets dzisiaj walczą z rywalem z zachodu, wczoraj troche glupia porażka. Prowadzili już ponad 10 punktami i oddali zwycięstwo Grizzlies. Napewno nie będą chcięli dać się 2 raz pokonać rywalowi z Zachodu. Ich kolejny mecz to Bucks na wyjeździe i sądzę, że bardziej odpuszczą właśnie Milwaukee, aniżeli Denver.
W L.A.C wczoraj nie przesilali się podstawowi gracze. DeAndre miał foul trouble i troszkę siedział. Baron Davis też dużo odpoczywał. Właśnie Davis w ostatnich meczach wyjazdowych notuje średnio ok.20 punktów i ma ponad 10 asyst! Clippers wczoraj wyglądali jakby nie przykładali się na 100% Nie było walki na tablicach, zarówno pd swoim koszem jak i rywala. Uważam, że można zagrać +6 na L.A.C właśnie, gdyż Bucks też ostatnio forma spadkowa raczej ;&gt;
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Minnesota - Portland
typ: 2
kurs: 1,71
bet365
Gospodarze to ostatnia drużyna na zachodzie z bilansem 13-41. Z czego w ostatnich 10 spotkaniach 3-7. Goście natomiast są na 8 miejscu na zachodzie z bilansem 30-24, a ostatnie mecze to 6-4, w tym ostatnie 4 mecze to 4 wygrane. Statystyki wskazują na Portland. Ale jak wiadomo statystyki nie grają. Główny czynnik, który będzie miał znaczenie w tym meczu to motywacja. Minnesota o nic nie walczy, jest ostatnia na zachodzie i nie ma większej motywacji do walki. Portland wręcz przeciwnie. Są na 8 miejscu, czyli ostatnim premiowanym awansem do Play Off. Ścisk na zachodzie jest bardzo duży. Między 5 a 10 miejscem jest tylko 5 pkt różnicy. A więc każdy mecz dla drużyn walczących o PO zaczyna być meczem o wszystko. Bo sezon zasadniczy zbliża się ku końcowi. Myślę, że Portland jest drużyną, która zdecydowanie zasługuje na awans do PO. A takie mecze jak ten dzisiejszy muszą wygrywać, jeśli chcą awansować. I tak też moim zdaniem będzie. Drużyny grały w tym sezonie ze sobą 3 razy i 3 razy wygrało Portland. Oby dziś również tak było. ????
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Hawks -4
Kurs: 1.95✅✅✅
Buk: Pinnacle

Czy ostatnie dwie porażki Hawks, to znak kryzysu? Myślę, że nie. Tłumaczyłbym, to raczej presją jaka na nich ciążyła po fatalnej porażce z 76ers, a Bobcats się sprężyli i bardzo szczęśliwie wygrali. Dziś myślę, że zobaczymy w końcu prawdziwe oblicze Hawks. Jak dla mnie Horford tutaj powinien się przyłożyć i zdominować strefę podkoszową. Jeżeli Atlanta rozwinie kilka szybkich kontr, a Detroit ma słaby powrót do szybkiej obrony, więc jeżeli, to wykorzystają, to powinni wygrać i przerwać serię dwóch porażek z rzędu, które były na własnym parkiecie. Myślę, że mobilizacji wśród Hawks nie powinno zabraknąć, dwie porażki z rzędu i w poprzednim meczu Hawks przegrali 23 punktami w Detroit, więc czas na rewanż, bo najlepszy strzelec Tłoków z tamtego spotkania - Hamilton, dziś prawdopodobnie nie zagra, a dodatkowo Pistons b2b i są po porażce z Portland. Ekipą, która jest bardzo niewygodnym przeciwnikiem.
vs.

Typ: Bucks -6
Kurs: 1.97✅✅✅
Buk: Pinnacle

Powrót Jenningsa i Delfino musi w końcu zafunkcjonować. Jennings na przeciwko siebie będzie miał zmęczonego Davisa, który nie wyróżnia się dobrą obroną. Ile znaczy brak Gordona dla Clippers, to przedstawia bilans ostatnich 10 meczy 3-7. Wczoraj ulegli w wyjazdowym spotkaniu ekipie Toronto Raptors, a dziś czeka ich kolejny ciężki wyjazd, gdzie czekają wypoczęci Bucks, którzy będą chcieli przerwać serię fatalnych 4 porażek z rzędu. Przeciwnik jak najbardziej do ogrania, więc muszą wykorzystać swoją dłuższą ławkę i zdecydowanie zagrać w obronie od początku spotkania.
GL
Imponujące... Pistons 8/10 za 3 po dwóch kwartach! Hawks w drugiej kwarcie przegrywali już nawet 15, jednak szczelniejsza obrona w pomalowanym i nie było łatwych punktów, a w konsekwencji Hawks +2 HT. Z tej obrony wynikały przechwyty i kontry o których pisałem wyżej.
Co do drugiego meczu. Skończyła się pierwsza kwarta. Clippers jeszcze tak słabych nie widziałem. W obronie kompletnie się gubią. Jeżeli Bucks załapią celnik za 3, to może być 10+. Jednak Clipp mają więcej minut do ogarnięcia tej gry.
Oglądam dalej. Takie moje spostrzeżenia na gorąco.
/ Edit:
Pistons mieli 7/8 za 3 po 1Q. W drugiej 0/8. Domena Hawks, czyli 2 kwarta, w której przegrywali -15 do szatni schodzili mając +2. Druga połowa, to popis obrony Hawks, a totalnej bezradności Pistons. Hawks nie gra swojego. Ja widzę, że tam coś zostało zmienione w systemie, bo nie napędzają szybkiego ataku, a grają bardziej taktycznie. Niezbyt mi się to widzi przy ich potencjale, którym dysponują...
Clippers. Obraz totalnej nieporadności, sczególnie w aktualnie trwającej 4Q, to jak Griffin jest bliżej linii 7.25 niż pod koszem. Widać, że nawet dla takiego podkoszowego dominatora grając b2b jest odczuwalne. Co trzeba podkreślić, to świetne podwojenia wysokich Bucks, gdy Griffin dostanie piłkę pod koszem, to automatycznie zmuszany jest do grania na zewnątrz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Pacers- Heat 2 1,5 ✅

Indiana grająca tak sobie gości faworytow z Miami. Goście walczą o 1 miejsce na wschodzie z Celtics co jest bardzo wazne. Po serii wygranych w niedziele ulegli Bostonowi i na pewno nie dopuszczą do drugiej porazki z rzędu zwlaszcza z nie jakimś wygórowanym rywalem. Gdyby w Pacers nie zagrał Granger to cisnalbym ten mecz ostro ale jezeli zagra to troszke mniej.Mysle, ze nie ma tutaj sie co zastanawiac, atuty Miami kazdy zna. Indianie świat sie nie zawali jezeli przegraja.Dalej bedą w strefie PO chociaz zaczynają juz czuc oddech Bobcats.Nie widze innej opcji jak Heat. Jeszzce p kursie 1,35 na przyklad bym sie zastanawiał ale 1,5 biore z miejsca.


Grizzlies- 76ers 1 1,65 ✅


GOspodarze są blisko od osmego na zachodzie Denver, maja o co walczyc strasznie. Goscie sa w strefie PO i oczywiscie tez mają motywacje jednak sama motywacja nie powinna wystarczyc na lepszych koszykarsko oraz fizycznie Grizzlies. Dzisiaj wraca prawdopodobnie Rudy Gay wiec zwiększy sie opcja rotacji oraz siła ogna gospodarzy.Mysle, ze 76ers bedą miec duzy problem z zatrzymaniem &quot;twin towers&quot; z Memphis czyli Gasola oraz Randolpha. Podoba mi sie ekipa Grizzlies, bardzo chciałbym ich zobaczyć w PO chociaz wtedy trafili by na moich Spurs jednak to juz mniej wazne.


Thunders-Kings hc -7 1,55 ✅

Ostatnio Sacramento zrobiło pewnie wielu z nas przykra niespodzianke w Phoenix. Nie chce mi sie wierzyc w kolejny taki wyczyn Kings.Oklahoma jest mocna u siebie. 2 dni temu wygrali minimalnie w Sacramento jednak dzisiaj licze na pewną wygraną gospodarzy. Jezeli ktos poszukuje jakiegos jednego meczyku na podbicie troche kursu to granie czystej Oklahomy po 1,2 około tez ujdzie.
 
castiel 824

castiel

Użytkownik
Wczoraj kolejna porazka Lakers, ogladalem tylko chwilami ale wygladalo znowu tragicznie.. no nic.. to dzisiaj sprobuje tak:
Heat 1.40 ✅✅tutaj undertaker ladnie poparl nic nie dodaje bo na oficjalniej stronie Pacers nie znalazlem nic o tym czy Granger bedzie gral
Thunder 1.20 ✅✅tutaj tylko dodam ze Cousin wraca, bo przeprosil za swoj wybryk. No i ze OKC ostatnio z pacersami przegrala znacznie w walce pod tablica, ale raczej powinni wygrac..
i Bulls (36-16) vs Bobcats (24-31) typ 1 1.20 ✅✅
troche ryzykowny typ mimo niskiego kursu, bo bobcatsi dobrze radza sobie z dobrymi druzynami, no i samym bullsom tez dali rade 2 razy rade, raz jednym punktem (w chicago) i 96-91 ( w charlotte ) no ale wedlug mnie bullsi juz 3ci raz wygrac im nie dadza.. Rose w pierwszej z przegranych doznal totalnej porazki z D.J Augustinem, zrowno w punktach jak i asystach, zdobyl tylko 17 punktow, a D.J 22 i do tego 12 asyst, jednak w rewanzu bylo juz znacznie lepiej (33 punkty) mam nadzieje ze i tym razem ta bedzie
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Serwer mojego forum nie śmiga, więc nie wiem o której pojawią się analizy, a od poczatku nie chce mi sie pisać. Moje dzisiejsze propozycje na noc, to:
Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: Heat -5✅✅✅
Kurs: 1.91
Buk: bluesq
Heat mają do All - Star Game teoretycznie łatwy kalendarz. Dziś Indiana, a kolejny mecz Toronto. Jeżeli po porażce na własne życzenie z Bostonem Heat przegrają któryś mecz, to będą na ustach całego świata przed ASG.
Phoenix Suns - Utah Jazz
Typ: Suns -3.5⛔0:02 do konca meczu Nash 2/2 osobie i 102:98. 0:01 z outu podanie do CJ Miles ten celnie za 3 i FT 102:101:-|⛔
Kurs: 1.85
Buk: bah
Przewaga po stronie Słońc. W sezonie seria 2:0, w dodatku przewaga parkietu i zmazanie plamy na honorze za ostatnią wpadkę z Kings. Ławka musi zagrać swoje i bardziej z cojones.
Jazz bez Kirlienko i Okura.
Golden State Warriors - New Orleans Hornets
Typ: GSW - 2✅✅✅
Kurs: 1.93
Buk: Pinnacle
GSW, to nie tylko duet Ellis - Curry. Jednak obrona przeciwników najczęściej skupia się na nich. Dlatego ostatnio dobrze grający center gospodarzy David Lee z tego powodu ma sporoo wolnego miejsca pod koszem. A przy braku Emeki Okafora powinien wykorzystać tą szansę.

Jak napisałem dokładniejsze analizy później jak ruszy serwer, bo nie chce mi się pisać od nowa dokładniej.
GL

/////
Miami Heat też musi się na kimś odegrać ???? Macie te same szanse - 50/50 : )
Z tym, że jak już wiele razy się przyjęło Liga Mistrzów i niższe, to są tylko sporty do oglądania, a nie do obstawiania ????
Z tym muszę się odegrać, to się dzieje najczęściej odwrotnie. Jednak dziś Miami powinni wygrać, bo tak jak wspomniałem porażka z którymś z dwóch zespołów przed All - Star Game stawia w bardzo złym świetle trójkę gwiazdorów. Muszą (powinni) wygrać po ostatnim meczu z Bostonem. Szczególnie LBJ ma coś do udowodnienia przez ten niecelny i najważniejszy rzut osobisty w meczu. Nie wiem, czy pomogłem, ale z rana się przekonamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Na dzisiejszą noc moim zdaniem są tylko 2 mecze do gry za duza kase. Miami oraz Oklahoma z tym,ze Oklahoma to maly kurs i tutaj lipa. Mimo wszystko Memphis i Phoenix to tutaj mamy szanse gdzies 60-40 i chyba siedziałbym godzine na sedesie z nerwów przed tymi meczami gdybym gral je za duza kase:p

Odgrywanie na NBA to nie jest idealna sprawa. Chhyba, ze jest to koniec sezonu zasadniczego i mamy sytacje gdy np. gra druzyna o PO lub o wyzsza lokate przed PO z ekipą nie grającą juz o nic. Wtedy mozna cisnąc. Jak sie odgrywac na koszu to juz lepiej na europejskim(euroliga,ligi europejskie).Tam kurs np. 1,3 jest wiele pewniejszy niz taki sam w NBA. Wczoraj w zasadzie mielismy analogiczny mecz(do dzisiejszego Miami) w Charotte. Nawet jeszcze nizszy kurs na Lakers i pamietamy jak sie stało.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Byki sobie odpoczeły troche i graja u siebie.Charlotte ostatnio grają codziennie jednak zaskakują(niestety 2 razy zaskoczyli przeciwko mnie i wielu grającym). Malo kto im dawal szanse w meczech z Hawks,Lakers i tydzien temu z Celtics. 3 takie ekipy na rozkladzie w tydzien to jest nie lada osiagnięcie. Kurs 1,2 jest zdeecydowanie nie do gry. Gdyby to bylo powiedzmy 1,35 to jeszcze mozna by sie zastanawiac.


Przy tym meczu nie ma nawet co myslec o graniu na Buls po kursie 1,2. Trzeba brac hc +9 albo i wiecej jezeli mozna podwyzszyc na Bobcats. Wyglada to baaardzo ciekawie wtedy
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Dziś Indiana, a kolejny mecz Toronto. Jeżeli po porażce na własne życzenie z Bostonem Heat przegrają któryś mecz, to będą na ustach całego świata przed ASG.
A myślisz że ich to coś obchodzi ? Tyle hejtingu jaki leci w ich stronę to nikt jeszcze nie miał w ostatnich latach.
Co do samego meczu to bym uważał z tym łatwym zwycięstwem Heat. 2 razy w tym sezonie Pacers grali z Heat w Miami i za każdym razem wyglądali RE-WE-LA-CY-JNIE. Najpierw ograli ich prawie 20 punktami a dwa tygodnie temu przegrali 5 punktami bo takim meczu : http://www.youtube.com/watch?v=BaPi3BmEjsI
Ostatnio po zmianie trenera Pacers są &quot;on fire&quot; i sam osobiście nie grałbym tego meczu. Nie twierdzę że Miami nie wygra ale nie sądzę by to był jednostronny mecz. Losy handicapu mogą być różne. Podobnie sprawa ma się z Bulls - Bobcats (w tym roku Bobki już 2-0 z Bykami).
W ogóle dziś według mnie same &quot;ciężkie&quot; mecze i nie jest łatwo mi coś wybrac. Najbardziej skłaniałbym się do GSW, którzy na swoim parkiecie są mocni i grają w pełnym składzie czego o Hornets powiedzieć nie można.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja z kolei sie obawiam grac na Warriors. W Piątek Hornets pojechali zdekompletowani do Orlando. Kazdy skazywal ich na pozarcie, tym bardziej, ze Howard pod koszem a tabblice Hornets mieli zdekompletowaną.Jak sie skonczyło pamietamy
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Wszystko OK Jacq. Tylko uważasz, że po tej porażce z Bostonem nie są podrażnieni? Uważasz, że nie obchodzi ich, aby takie mecze wygrywać, bo wydaję się drużynami do przejścia, a 0.5 straty do Bostonu chyba jednak zachęca, aby się przyłożyć do takich meczy.
&quot;Hejting&quot;, a LBJ i media, to dla mnie inna sprawa. Wiele razy pokazał jak lubi medialność wokół siebie. Uwielbia być w takich sytuacjach jako gwiazda wyróżniająca się. Jeżeli któryś z tych meczy przegrają, to nie będzie, że Heat się spisują tak zaiście, tylko pytania w stylu, czy to wewnętrzny kryzys, co nie będzie dobrze skutkować na samo otoczenie zespołu i jego &quot;środek&quot;.
Tym bardziej jak sam wspomniałeś, że niewygodny przeciwnik wydaje się być dla Miami.
Dlatego porażka w tym meczu zdeklasowała by siłę jaka drzemie w tym zespole, przyćmiła by wszelkie transfery, a mogło by być rozdmuchany kryzys Miami, bo wiadomo, że media żyją z dnia na dzień &quot;co zrobi LBJ/DW&quot;. A jeszcze teraz, gdzie odliczają już w USA godziny do ASG.
Tak ja to widzę przynajmniej. Choć również myślę, że powinien być mecz walki i dopiero w ostatnich minutach powinien wyłonić się zwycięzca, bo Indiana ma przewagę parkietu oraz pod koszem.
Jednak Indiana ma dwa oblicza. Potrafi zagrać bardzo dobry mecz, aby w kolejny kompletnie zmazać swój obraz po poprzednim i zagrać jak zespół, który gra pierwszy raz ze sobą na parkiecie.
Bardzo ciekawy mecz się zapowiada. Nie wiem, czy nie najciekawszy z dzisiejszej nocki nawet.

/Edit
@ up
Oglądałem ten mecz. Orlando przegrali na własne życzenie ten mecz. Głupi, wręcz banalne straty momentami. Brak skuteczności, a Hornets wchodziło wszystko. Gdy Hornets przyciśnięto do muru i Orlando grało swój basket, to nie wiedzieli co robić. Orlando osiadło, to Hornets wrócili, a gospodarze tracili piłki w banalny sposób.
Dlatego twierdzę, że Orlando przegrało ten mecz, a nie Hornets wygrali. Czekam na pojazdy za to niezwykle odważne stwierdzenie.
C&#39;mon ;)
 
S 6

sidorius

Użytkownik
Ja myślę że warto przyjrzeć się handicapom +9 na Sacramento i Bobcats. Sacramento kilka meczy przegrali minimalnie a wczoraj zaskoczyli pokonując Phoenix. Wątpię aby wygrali z Oklahomą jednak pogromu bym się nie spodziewał. Co do Charlotte to jak w postach wyżej zostało napisane ostatnio są w bardzo dobrej dyspozycji (pogrom Lakersów) nawet jeżeli z Chicago mieli by przegrać (co tak pewne jak sugerują bukmacherzy nie jest) to także raczej nie wiele. Dodatkowo warto dać GSW -2,0 oraz Phoenix
Typy:
Sacramento +9 1.90
Charlotte +9,5 1,90
GSW -2.0 1,90
Phoenix -5.0 1,95
Ako 13,58

Buk:Bet365

Zobaczymy co z tego wyjdzie rano
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom