>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
TO ja coś od siebie na dzisiaj ;)


Bulls 1 dlaczego? Jak wspomniał Jacques mają ujemny bilans z Bobkami 0-2. Grają na własnym parkiecie, Charlotty ostatni za dużo zespołów ograli z czołówki i dzisiaj ta passa się na bykach skończy. Ale czy po kursie 1,17 warto ich grać&gt;? Ewentualnie jako dodatek do dubla czy tripla.

Miami 2. Wiadomo super trio coraz lepiej gra, w dodatku bardzo dobrze wspiera ich Chalmers oraz Arroyo. Indiana owszem poprawiła grę, przyszedł nowy trener, ale każdy interesujący się troszkę NBA wie gdzie jest miejsce Indiany a o co walczy Miami. Dla mnie 1,40 można śmiało brać, handi -5,5 też powinni pokryć ;)

To takie peffki moim zdaniem ;)

A teraz, znalazłem fajne typki moim zdaniem na Tobet.com

Marcin over 12 pkt --&gt; 1,85

LBJ over 42,5 pkt + reb + assist --&gt; 1,85

Marcin jak wiemy dobra współpraca z Nashem, świetnie wykonuję rzuty wolne, ma bardzo dobrze ułożoną dłoń, i moim zdaniem ta linia jest zbyt niska. A LBJ ostatni mecz 41 pkt 13 zbiórek przeciwko Indianie. Pewien Pacersi o tym pamiętają będą chcieli go powstrzymać, ale czy takiego zawodnika wogóle da się powstrzymać? Chyba raczej nie, LBJ jeśli ma występ średni to notuje koło 25 pkt, jeszcze zbiórki i asysty. Moim zdaniem można śmiało te typy pobierać.


Niespodzianki w NBA :

Phila 2,30
Utah 2,50


Tak to dzisiaj czuję. Pozdrawiam
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
W meczu Bobcats - Lakers. Trzeba wziąć dwie bardzo kluczowe sprawy pod uwagę.
Pierwsza - Lakers b2b i drugi wyjazd z rzędu, jeżeli dobrze pamiętam.
Druga - ewidentny regres tego zespołu w ostatnich meczach.
Nie chcę pisać o kryzysie, bo przekonamy się, czy on istnieje w tym zespole po ok 3-5 meczach po ASG.
Czuję, że gwiazdy LAL trochę spuściły z tonu przed tym świętem.
To co gra Miami od pierwszych sekund, to rzeźnia. Obecnie na 2&#39; do końca 1Q jest +23 dla Miami. Taka determinacja i zaangażowanie, jakby od tego meczu zależała ich bytność w PO. Szok.
Wade dziś jest aktorem. 22 punkty w 1Q, która się jeszcze nie zakończyła.
@ Rambo
Pisałem Ci o tym na GG. Over na LBJ kto dziś się włączy w punktowanie ???? ?
/Edit
Odkad zmiennicy weszli z ławki Heat gra się posypała. Szczególnie w obronie. To co dał Hansbrough z ławki dla Indiany,t o poezja. W 2Q Indiana przejela inicjatywe w kazdym elemencie. Szczegolnie w obronie.
Dampier niech powoli mysli o zakonczeniu kariery, bo jest tak rzadki, ze Shaq by go zniszczyl 1on1.
Głównie przez niego Indiana nadrobiła straty, bo najwięcej w pomalowanym się działo.
I tak o to po 2Q Heat zaprzepaścili swoją przewagę i te jaja, które im wystawały teraz się skurczyły w drugiej kwarcie, bo Indiana pokazała kawał dobrej roboty.
I to co pisałem od początku. bardzo ciekawy mecz i się potwierdza.
Jeżeli Indiana pokazuje słabość - Heat, czyli ławkę, to strach pomyśleć co będzie w PO...
Niech cały komentarz do meczu Indiana - Miami będzie
Ławka Indiany po 3Q = 44pkt
Ławka Heat po 3Q = 9 pkt
Dziękuję. Nic już z tego nie będzie.
/Edit
A jednak. 4 kwarta, to zmora Indiany. Mieli taką falę uderzeniową, a w 4 kwarcie, to cień samych siebie. Kilka akcji nie wyszło i lipa. Miami w 4 kwarcie na początku nie mogli złapać skuteczności i Indiana również. Jeżeli Miami by wchodziły te rzuty z wolnych pozycji na końcu spotkania, to spokojnie +10, bo w 4Q Indiana kompletnie nic nie pokazała.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Jezeli ktores z tych spotkan zakonczy sie niespodzianką to mi oczy wyjda na wierzch.
Obawiam się, że tak może być. Tylko nie wiem co dla ciebie będzie niespodzianką. Niepokrycie handi, czy wygrane przez dogi?
Jest kilka ciekawych spotkań, to obstawiania wg. mnie
Pierwszym meczem jest dla mnie, który już zagrałem +6 GSW✅✅✅. Utah grało 9 zawodnikami w rotacji z czego 2 po 6&#39;, a jeden 13. Reszta pozostałych grubo ponad 30&#39;, Gordon zagrał tylko 20 minut z hakiem.
Powinno mieć to dziś odzwierciedlenie, bo Phoenix wiadomo jak gra koszykówkę. Jazzmani będą musieli się dziś znowu nabiegać żeby upilnować Warriors, bo preferują ten sam styl. GSW miało wczoraj kilka bardzo pięknych kontr. Utah regres. Utah znacznie słabiej bronią i jeżeli nawet dziś wrócą Bell i Price, to sądzę, że +6, to dużo bo oba zespoły aktualnie dzieli przepaść, na korzyść dzisiejszych gości akurat.

Do tego bym widział -11 Orlando Magic @ 1.92, Bucks @ 1.86, Indiana po przegranej, b2b i wyjazd, to nie najlepszy pomysł wg. mnie na granie. grają atletycznie, ale wczorajsza porażka mogła ich zblokować, bo 2 i 3Q mieli niemalże fenomenalna, a pod koniec się wszystko zacięło.
Detroit wypoczęci i u siebie, a pisałem o dwóch obliczach Indiany wczoraj już.

Tak mniej mi się widzą
Atlanta @ 2.25
Trail Blazers -5 @ 1.92

/Edit
Dziękuję za usunięcie mojego postu z kilkoma słowami o Cavs. Bardzo dziękuję...
Ostatecznie:
Cavs+ 11.5 @ 1.85✅✅✅
PTB -5 @ 1.91✅✅✅
Bucks @ 1.85⛔⛔⛔
GSW +6✅✅✅
Orlando -11.5 @ 1.94✅✅✅

GL

/ Jazz - GSW mecz zacięty. Ciekaw jestem zakończenia.
Bucks - Denver. Po 2Q dwucyfrową zdobycz u gości ma tylko Melo - 21pkt. Jeżeli nie dostanie wsparcia od kolegów, to liczę tutaj jak najbardziej na gospodarzy.

Czas się kłaść spać. Z dwóch niezakończonych i jednego nie rozpoczętego liczę na 2/3, bo od tego będzie dla mnie wiele zależało. Nie chodzi o sferę finansową - dla jasności ; )

Dobranoc i powodzenia./
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 7

davydenko

Użytkownik
skorzystałem z Tobet.com i wytypowałem cos takiego dzisiaj:
Carmelo Anthony under 32.5 points+rebounds - Carmelo w ostatnim spotkaniu doznał urazu ramienia, co może odbić się niekorzystnie. Do tego Bucksi spowalniają grę, więc będzie mniej okazji na punktowanie. Do tego sądzę, że zaangażowanie nie będzie na 100% calej ekipy Nuggets
Blake Griffin under 36.5 points+rebounds. Clippersi rozbici ostatnio....do tego uraz Baron&#39;a i niewiadomo czy zagra. Teoretycznie Blake powinien wziąć wtedy ciężar na swoje barki, ale czy tak będzie? ja śmiem wątpić. Zabraknie napewno asyst Davis do tego Griffin może poodpoczywa przed All-Star. Jedyne co mnie martwi to słaba obrona T&#39;wolves. Jednak Griffin gra blisko kosza, a tam Love i Milicic coś grają.Duże szanse powodzenia
Wade under 39.5
points+rebounds+assists Wczoraj Wade poszalał, dzisiaj może czas LBJ? Toronto nie jest też tak dobre jak Indiana więc nie będzie trzeba pokazać wszystkiego.
A.Stoudemire under 32.5 points+rebounds. Amare w ostatnim spotkaniu kontuzja....paluszka ;d Aczkolwiek dzisiaj przyjeżdżają Jastrzębie, gdzie pod koszami jest Horford i Smith. Stawiam, że Amare nie przejdzie tej granicy.
Tyreke Evanas under 19.5 points. Tego typu troszke żałuję, Dallas jutro wyjazd do Phoenix więc Kingsi będą mogli &#39;więcej&#39;. Aczkolwiek ma kto przypilnować Evansa, a odpuścić go nie wolno bo jest naprawdę dobry, tak więc jest motywacja, aby go przypilnować, a że zakład jest tylko na punkty - czemu nie.
LaMarcus Aldridge under 32.5 points+rebounds. 2 ekipy nie grające szybkiego kosza. Aldridge ostatnio gra świetnie, tak więc napewno uwaga gości skupi się na nim. Wczoraj coprawda wysocy gracze GSW dość łatwo zdobywali punkty, ale to za sprawą dwójki Ellis, Curry. Uważam, że dzisiaj Portland może przegrać, a L.M Aldridge nie przekroczy tej granicy.
Andrea Bargnani under 29.5 points+rebounds. Tego zakładu żałuję. Toronto nie ma nic do stracenia i napewno da z siebie wszystko. Bargnani to najgroźniejsze ogniwo tego zespołu. Ma bardzo dobry rzut. Goście z Miami mogą nie bronić na najwyższych obrotach z dala od kosza w tym meczu. Tego żałuję, ale jako że postawiłem opisuję.
Nick Young under 19.5 points. Young napewno będzie się chciał pokazać w Magicznej hali. Jeżeli partnerzy będą dobrze się spisywać to może dużo asystować. Nie liczę na zbyt dużo ostrych wejść pod kosz, gdyż jest po urazie stopy, a napewno nie chce ponownej kontuzji. Typ rozsądny
Jeżeli chodzi o dzisiejsze spotkania:
Dallas - Sacramento 1
Dallas jutro gra z Phoenix, ale to nic nie szkodzi. Mają taką ekipę, że nawet gdy podstawowi zagrają ok 30 minut i mniej poradzą se z Kings. Występ Barei był niepewny, ale już chyba wszystko ok gdyż nie widnieje jako kontuzjowany. Bardzo podoba mi się ten gracz. Myślę, że dzisiaj sporo pogra Terry, a to dobrze on nigdy nie odpuszcza. Ogólnie nie widzę argumentów przeciwko Kings i niewiem co więcej napisać.Fakt faktem, Sacramento gra lepiej, do tego Cousins przeprosił i dostał drugą szansę. Z tego powodu stawiam na zwycięstwo bez żadnych handicapów, gdyż +10.5 dla Kings to bardzo dużo wg. mnie
Toronto - Miami 2
Wczoraj mogliśmy zobaczyć jak słabo prezentuje się ławka Miami. Z drugiej strony zaś gwiazdy też pokazały swoje. Dzisiaj przeciwnik słabszy, nie mający takiej siły rażenia jak Pacers. Może to spowodować, że zaangażowanie będzie niższe, a może zaś, że gra będzie spokojna. Więcej obrony dłuższe akcje, niewiem, ale zwycięstwo Heat oceniam na 99.9% bez handicapów, czysty win.
Magic - Wizards 1
Po zwycięstwie nad Lakers po prostu nie wypada przegrać, a napewno nie z Czarodziejami. Między tymi zespołami doszło do wymiany i Orlando nie pokaże chyba, że źle zrobiło ;) Czysty win bez hc, gdyż nie gram meczy z przewagą 10 i więcej pts.
Cavaliers - Lakers 2
Najsłabsi vs. mistrzowie.Kurs 1.11, ale teraz się boje o to. Cleveland zagra agresywnie, mówi się o dołku w Lakers, tylko czy porażka z Cavaliers to nie będzie zbyt wiele? Ja w to nie wierzę. Win bez hc
Utah - GSW 1
Mówicie o regresie Utah. Golden State wczoraj koncertowe zwycięstwo vs. Hornets. Aczkolwiek wg.mnie bardziej wynikało to z niemocy NOH właśnie. Były momenty w 3q i na początku 4, gdzie obie ekipy raz za razem psuły akcje. Gracze z Golden State u siebie są znacznie mocniejsi niż na wyjeździe. Wczoraj siadało im wszystko, do tego podkoszowi GSW mieli dziwnie łatwo wczoraj. Dzisiaj w Utah tak nie będzie. Wszyscy już wiedzą, że dwójka Ellis - Curry potrafi swietnie wykiwać przeciwnika i dobrze dograć do wysokich. Nie mówię, że bez problemów, jednakże Jazz powinni to wygrać.
Minnesota - L.A.C 1
Minnesota u siebie bardzo mocna. Pokazali to ostatnio wygrywając pierw z Hornets potem z Rockets! Następnie po wyrównanym meczu przegrali z Pacers. Dzisiaj przyjeżdzżają osłabieni i troszkę w spadkowej formie Clippers. Zapowiadany jest pojedynek Love vs Griffin, jednak ja odnosze wrażene, że obraj panowie troszke słabiej grają ostatnio. Love nie rzuca już takiej masy punktó co wcześniej. Napewno spowodowane jest to tym, że koledzy grają lepiej. Chociaż lubię Clippers, nie wróżę im dzisiaj zwycięstwa w Minnesocie.No i pod znakiem zapytania występ Davisa, który ciągnął gre Clippers na wyjadzach ostatnio.
Milwaukee - Denver 1
Milwaukee ostatnio solidnie. Nieznaczne porażki z Memphis i bezpośrednim rywalem o PO Pacers. Wygrali zaś z Clippers, gdzie w 4kwarcie ich zmiażdżyli dosłownie. Dzisiaj przyjeżdża Denver, które ostatnio stoczyło 2 potyczki wyjazdowe na Zachodzie i obie przegrało. Z Memphis wydaje się na własne życzenie, gdzie roztrwonili przewagę mniej więcej 15pts. z Rockets zaś większym rozmiarem już. Kontuzji ramienia nabawił się Carmelo i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Milwaukee nie przegrało jeszcze walki o PO, aczkolwiek muszą wygrywać. Napewno faworytem dzisiaj nie będą, ale postarają się zagrać jak najbardziej niewygodnie dla Nuggets. Brak Carmelo z powodzeniem może zastąpić J.R Smith, ale fakt jest taki, że Anthony gra wyśmienicie ostatnio. Oglądałem mecz z Memphis, gdzie trafiał z każej pozycji, był nie do zatrzymania.
Houston - 76ers 1
Goście na wyjazdach prezentują się inaczej - wiele gorzej niż na własnej hali. Gospodarze pokazali z Denver jak są zdeterminowani, aby zając 8 miejsce na Zachodzie. Siła rażenia rakiet z dystansu jak i w trumnie jest wielka. 3pts shooting też po stronie Rakiet, przynajmniej jeżeli chodzi o regularność. Do tego szybkośc Lowryego i ta determinacja pozwala mi twierdzić, że rakiety nie dadzą sobie wydrapać zwycięstwa. Aczkolwiek 76ers ostatnio jest naprawde solidne, przynajmniej w meczach, gdzie jest mniejsza presja - jak przeciwko Timberwolves. Dzisiaj napewno przeciwnik bardziej wymagający, więć może wkraść się nerwowość. Nerwowość ta zaś nie może trafić do ekipy Rockets, oni poprostu wyjdą, aby wygrać.
Detroit - Indiana 2
Detroit walczyło o Play-Off, jednak chyba za późno do tej walki się włączyli no i też nie ma ciągle wyników. Z drugiej strony poprawa gry jakaś chyba jest. Dobrze spisuje się ławka, gra z wysokim % skuteczności. McGrady też dobra skuteczność. Ostatnio 100% za 3, co prawda wiele nie rzuca, ale oznacza to, że nie zapomniał jak się trafia i kto wie, czy jak będzie próbował częściej to ta skutecznść nie będzie nadal wysoka. Ja zaś stawiam na gości z powodu ich regularności ostatnio. Napewno zmęczenie będzie po wczorajszym meczu, ale mogą być z niego zadowoleni. Zagrali dobre spotkanie i wzajemna motywacja na Detroit powinna być. A, że jest to ostatnie spotkanie przed All-Star Weekend to można się troche przemęczyć. Nawet żeby paść na ziemię, ale wyrwać to zwycięstwo bo Bobcats tam to the rescue play-off ;)
A bez komentarza stawiam jeszcze na NOH. Ostatnio przegrali z Nets, by na 2 dzień ograć Orlando w hali Magic. Dziś będzie podobnie.
Pozdrawiam
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie chce mi sie wierzyc,z e NOH zatrzymaja na wyjezdzie rozpędzonych, mających swietna tablice PTB. Wlasnie na tablicy upatruje wygranej PTB. Wyygrana NOH w Orlando byla przypadkowa a swoją slabosc potwierdzili z meczach z Bulls czy Warriors.Gra Portland bardzo mi sie ostatnio podoba. Sytuacje w NOH tez robi sie gorąca bo nagle znajduja sie juz nie daleko nad końcem strefy PO. Gdyby grali z druzynami pokroju Detroit,Charlotte,Phoenix,czy Denver to bym przeciw nim nie postawil ale watpie czy wskurają cos z Portland
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Nie zapominajmy, że jeszcze niedawno NOH biło po kolei kogo napotkali na swojej drodze notując blisko 10 zw. z rzędu. Kwestią czasu jest kiedy wrócą na właściwą drogę. Ja upatruje ich szansę w słabej skuteczności wczoraj. Nie powinno się to zdarzyć 2 raz z rzędu. Do tego może specjalnie odpuścili podkoszowych GSW, aby Portland dzisiaj też tak grało? A oni już mają przygotowaną zasadzkę na te okoliczności. Wiem, że Portland gra bardo dobrze ostatnio, ale wiem na co stać NOH
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Detroit - Indiana
typ: Indiana (wliczając dogrywkę)
kurs: 1,87
pinnacle
Spotkanie na wschodzie 2 drużyn walczących o Play Off. Indiana jest na 8 miejscu czyli ostatnim premiowanym awansem, natomiast Detroit na 11 miejscu ze stratą aż 5,5 pkt do Indiany. Jak widać Play Offy oddalają się od Detroit. Zwłaszcza, że ich gra ostatnio nie zachwyca. Na ostatnie 10 meczy aż 7 porażek i tylko 3 wygrane ze słabymi Cleveland, New Jersey i będącym w dołku Milwaukee. Indiana wręcz przeciwnie. Z meczu na mecz gra coraz lepiej. Ostatnie 10 meczy to aż 7 wygranych, a przegrali tylko 3 razy i to na wyjeździe z Chicago i 2 razy z Miami. Tak więc ostatnie wyniki i forma zdecydowanie przemawiają za Indianą. Detroit przegrało 3 mecze pod rząd, wszystkie u siebie. Widać więc, że ich hala jest jak najbardziej do zdobycia. Indiana ma szanse nawet na 6 miejsce na wschodzie więc musi takie mecze wygrywać. Jednocześnie czuja na plecach już oddech Bobków więc walka o miejsce w PO trwa w najlepsze. Tak więc wyniki, miejsce w tabeli i ostatnia forma zdecydowanie na korzyść gości! Jedyne co mogłoby pomóc gospodarzom to własna hala, jednak ostatnie 3 mecze w domu o czym już pisałem przegrali, więc wcale ta własna hala im tak nie pomaga. Jeszcze jeden czynnik, który mógłby pomóc Detroit to fakt, że Indiana gra mecz dzień po dniu. To chyba jedyny powód dla, którego miałem drobne wahania co do tego typu. Jednak myślę, że Indiana sobie poradzi. Wczoraj grali z Miami i długo walczyli jak równi z równym. Po 3Q jeszcze prowadzili. By ostatecznie przegrać różnicą 7 pkt. Moim zdaniem podziała to na Indianę jeszcze bardziej motywująco i wyzwoli w nich chęć rewanżu. Kurs jak najbardziej warty zagrania i zostaje czekać na mecz i kibicować.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dziś 2 mecz, i jak to w czwartek: lepiej oglądać , niż postawić
Dwa słowa: Dallas i Spurs.
Bo Dallas mają Dirka, a Suns nie mają nikogo do powstrzymania Niemca. Bo Chandler powstrzyma Gortata. Słońca nie prezentują się wybitnie, potrafią w kilka sekund stracić sporą przewagę, a z Dallas nie będzie lekko. Mavs maja 2. bilans w NBA na wyjazdach: 18-8. Jedynie przewaga dla Suns to własny parkiet oraz b2b Dallas. Ale chyba aż tak bardzo Mavs się wczoraj nie męczyli.
Drugi mecz to perełka. Dwa broniące zespoły, które grają kosza na wysokim poziomie. Byki u siebie: 24-4. Spurs wyjazd: 21-7. Imponujące. Naprawdę bardzo ciężko wskazać kto wygra. Zadecyduje &quot;dyspozycja dnia&quot; i Manu. W pierwszym meczu wygrali Spurs (u siebie). Dziś też mogą wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edyp 186

edyp

Użytkownik
Dwa ciekawe spotkania dzisiaj... ostatnie mecze przed All Stars Weekend...
Zgodzę się chyba z kolegą wyżej... Dallas i Spurs...
Dallas przewaga na każdej pozycji. Jakoś Gortata ani tym bardziej Lopeza pod koszem nie widzę z Chandlerem. Nowitzky&#39;iego nie ma kto zatrzymać. Jedynie Nash - Kidd są sobie równi. Tak każda pozycja spora przewaga Dallas + dużo lepsza ławka. Marion Terry Barea Haywood... A w Suns? tylko Gortat i Pietrus coś grają... Zdecydowanie Mavs powinni wygrać ten mecz....
Drugie spotkanie większy kłopot jeśli chodzi o typowanie... Grali w tym sezonie raz i to dawno bo w listopadzie i wygrało Spurs różnicą 9 pkt. Obie drużyny mają w miarę &quot;bezpiecznie&quot; pozycje w lidze. San Antonio aż 7 pkt przewagi nad Dallas... Chicago &#39;tylko&#39; 3 pkt nad Orlando, jednak przy nierównej formie Orlando to są chyba jednak AŻ 3 pkt... Nie wiem czego się spodziewać po tym meczu... Rozsądny byłby typ, że przewaga zwycięzcy będzie niższa niż 10,5 pkt... (1,53 bwin). San Antonio gra 9 mecz z rzędu na wyjeździe! Jednak jak widać nie robi to na nich wielkiego wrażenia bo mają najlepszy bilans na wyjeździe w całej lidze... 21-7. Moim zdaniem szanse są 50/50 więc logika mówi, żeby grać to co wyższy kurs czyli Spurs... Jednak jak już pisałem zagram chyba jednak przewaga zwycięzcy poniżej 10,5 pkt (1,53 bwin.)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Proszę nie myśleć, że zależy mi na nie wiadomo jakich laurach. Wystarczyłoby minimalne ludzkie pojęcie i chęć wynagrodzenia pisania i poświęcania czasu jakąś rangą.
Czy ta ranga naprawdę tak wiele dla Ciebie by znaczyła ?? ???? Jakie to ma znaczenie ?? :] Najważniejsze chyba, że się dobrze typuje, a dzięki temu wygrywa pieniądze bądź dobrze bawi, a ranga no to wybacz ale jest pierdoła jak dla mnie. Zresztą nie wiem no, ale wystarczyło założyć swój temat i tam prowadzić typy i kupony i pokazać, że się wygrywa i problemu by nie było chyba z żadną rangą, jeśli tak bardzo Ci na niej zależało.

Temu dzieciakowi się w głowie poprzewracało. Próbuje zrobić z siebie męczennika, za którym wszyscy pójdą. Wstawia swoje manifesty, pożegnania, odwala totalną żenadę. Jak pierwszym razem przeczytałem te wypociny, to byłem zdumiony. Za drugim razem, popłakałem się ze śmiechu z głupot typu - &quot;na gg mogę być niemiły, bo lubie gadać o konkretach&quot;. Wielka gwiazda. W tym wszystkim chodzi o rozgłos, a ranga slużyłaby podniesieniu jego niskiej samooceny.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Popieram typ na Dallas.Kurs 1.8 to promocja i szkoda z tego nie skorzystać.Słońca nie mają takich słabych rezerwowych choć faktycznie ławkę mają chyba słabszą zwłaszcza,że powrócił Beabuois z którego powrotem wiążę duże nadzieje ;p
Bardzo ciekawi mnie rywalizacja Gortata z Chandlerem i Haywoodem,oraz postawa Stojakovica.Gospodarze wg.mnie mogą jedynie liczyć na bardzo dobry występ Frye ,który ostatnio jest w dobrej formie lub Cartera, który gra słabo ale kiedyś się musi przełamać. Faktycznie gospodarze nie mają wielu przewag dlatego typ na Dallas wydaje się bardzo sensowny.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
KOSZ NBA
Phoenix - Dallas
typ: Dallas
kurs: 1,85
expekt
Pierwsze spotkanie na dziś to Phoenix - Dallas. Faworytem są goście i kursy na nich są moim zdaniem bardzo atrakcyjne. Dallas ostatnio w kapitalnej formie 12 wygranych w 13 meczach mówi samo za siebie. Phoenix niby też w miarę dobre wyniki, ale za to gra dużo gorsza. Ostatnie 2 mecze to porażka u siebie z słabym Sacramento i minimalne zwycięstwo 1 pkt z będącym w dołku Utah. Jest to ostatni mecz przed przerwa na All Star Weekend więc nie ma mowy o odpuszczania przez żadną ze stron. Dallas jest 2 drużyną w lidze jeśli chodzi o bilans spotkań na wyjeździe. 18-8. Tak więc własny parkiet dużym atutem gospodarzy nie będzie. Składy obu drużyn pokazują przewagę Dallas na każdej możliwej pozycji. Może pierwsze 5 jeszcze nie aż tak bardzo, ale jak dojdzie do tego ławka rezerwowych to już widać ogromną przepaść... Marion Terry Barea Haywood... Wszyscy Ci gracze mogli by grać w 1 składzie Suns.. a są &#39;tylko&#39; rezerwowymi w Dallas. Gortat nie poradzi sobie moim zdaniem z Chandlerem pod koszem. A Dirka Nowitzky&#39;ego nie będzie miał kto zatrzymać. Stawiam na Dallas!
 
V 40

vanguarde

Użytkownik
Bulls są w niezłej formie, wygrali 3 spotkania z rzędu,a we własnej hali już 6 razy z rzędu, gdzie mało komu udaje się tam wygrywać. Wydaje mi się że większa motywacja i agresja bedzie po stronie Byków,którzy musza w kazdym meczu walczyć o zwyciestwo dajace lepsze miejsce w PO, po stronie Spurs już takiego cisnienia nie ma, pewne 1 miejsce i długie wyjazdowe rodeo tournee, więc moga nie grać na swoje 100%, za jakiś czas playoffy, na które wypadałoby mieć najmocniejszy skład, bez kontuzji, choć formę mają niezłą i wyjazdy mają mocne, choć darzają im się też wpadki, -przykładem jest chociażby mecz z Philadelphią 76ers, z którą udało im się rzucić tylko 71 punktów. Myślę, że Byki będą w dniu dzisiejszym bardziej zdeterminowani do zwyciestwa, grają przed własną publicznościa - powinni więc pokonać Spursów, choć zapewne łatwo nie będzie, stąd można sprobować lekko zagrać under 188, bo obie bronić potrafią i mecz powinien byc z tych underowych. GL!

OK!✅

Mając juz więcej czasu niż przed Bykami napisałem kawał grubej analizy na mecz Suns-Dallas i podobnie jak większość stawiam na -1,5 Mavs, a takze pewny over 205, szkoda analizy, ponad pół godziny pisania i program wywala logowanie przed wysłaniem, szkoda, złe miejsce na pisanie, skoro wszystko przepada. GL!

112-106 !✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
edyp 186

edyp

Użytkownik
Co myślicie o konkursie rzutów za 3 pkt??
Ray Allen 3.25
Kevin Durant 4.50
James Jones 4.75
Dorell Wright 4.75
Daniel Gibson 5.25
Paul Pierce 6.50
Inne 15.00
Na moje Allen jest faworytem, w końcu niedawno pobił rekord ligi pod względem ilości celnych &#39;trójek&#39; ???? Fajnie by było po takim rekordzie wygrać jeszcze ten konkurs...
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Mam takie pytanie: Co sądzicie o postawieniu na pierwszoroczniaków po kursie 3,23 u buka ziemnego?
Wydaję mi się że pierwszoroczniacy pokonają bardziej doświadczonych kolegów. A jakie jest Wasze zdanie?
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Mam takie pytanie: Co sądzicie o postawieniu na pierwszoroczniaków po kursie 3,23 u buka ziemnego?
Wydaję mi się że pierwszoroczniacy pokonają bardziej doświadczonych kolegów. A jakie jest Wasze zdanie?
Spróbować można, ale nie daje im za dużych szans.
Wpis po ostatnim ASG:
The win Rookies ended a string of seven straight by the Sophomores, the first time the Rookies came out on top since 2002.
Plan na ASG na 19.02.:
All Times Eastern (ET)
• NBA Gametime, noon | NBA TV
• Rookie/Sophomore Practice, 12:30 p.m. | NBA TV
• Hall of Fame Press Conference, 2 p.m. | NBA TV
• NBA GameTime: All-Star Interviews, 3 p.m. | NBA TV
• The Jump, 5 p.m. | NBA TV
• The Beat, 6 p.m. | NBA TV
• NBA GameTime: All-Star Interviews, 7 p.m. | NBA TV
• BBVA All-Star Celebrity Game, 7 p.m. | ESPN
• T-Mobile Rookie Challenge and Youth Jam, 9 p.m. | TNT
• Sprite Slam Dunk Showdown, 9:30 | NBA TV
• Inside The NBA, 11 p.m. | TNT
• D-League Dream Factory, 11 p.m. | NBA TV
Czyli rozumiem, że mecz Rookie - Sophomore rozpocznie się o 3 naszego czasu, tak? ;)
 
dwyane 37

dwyane

Użytkownik
Myślę, że Griffin jest zbyt przereklamowany, a kurs na jego zwycięstwo w Slum Dunk Contest mizerny. Moim faworytem jest DeRozan, który potrafi to co Blake i ponadto ma bardzo ciekawy repertuar na ten konkurs. Jeśli wykona to co planuje, to o zwycięstwo @ 6.50 jestem spokojny. Ibaka i McGee mnie niczym nie przekonują, a zwłaszcza ten drugi i nie wiem po co zostali tutaj zaproszeni.
Jeśli chodzi o 3 pkt. to Ray Allen się świeci i przy takiej formie streleckiej może powtórzyć wyczyn sprzed 10-ciu lat i stworzyć dobre widowisko, choć uważam że to raczej loteria i zadecyduje dyspozycja dnia.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Spróbować można, ale nie daje im za dużych szans.
No co Ty, mają nawet spore szanse. Głównie dlatego,że jest Griffin i coś czuję że rzuci te 40pkt albo nawet więcej.Drugoroczniacy znowu nie mają tak wielu graczy zdobywających wiele punktów( Matthews,Curry,DeRozan może Jennings). Wydaje mi się że Rookies mogą powalczyć,mają lepszych podkoszowych, tylko mogą mieć problemy na obwodzie bo trochę ubogo wygląda rotacja. Ja zagrałem handicap na pierwszoroczniaków.

Odnośnie konkursu wsadów to chyba dobrze, że Griffin jest przereklamowany.Nie wiem czy zauważyłeś kto wybiera zwycięzcę.Wsady DeRozana,które oglądałem na stronce NBA wszystkie wyglądały niemalże tak samo,Myślę że McGee wejdzie do finału razem z Griffinem.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
widzę, nikt się nie wypowiada na temat meczu... moim zdaniem szanse są dosyć wyrównane... Griffin i Cousins mogą zrobić różnicę pod koszami... będą wygrywać walki o zbiórki... co będzie dużym atutem rookies... a kurs ponad 3 są kuszące ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom