>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Houston Rockets-Dallas Mavericks
Typ : Dallas Mavericks-6,5
Kurs : 3,05
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-02-13 02:30
Analiza:
Derby Texasu.Dallas kontra Houston.Na ten mecz fani NBA bedą dzis,a raczej jutro czekać.
Dallas wreszcie przegrali po tej bardzo doługiej serii zwyciestw.Mocniejsze okazało sie Denver choć na parkiecie tego widac nie bylo.
Ja jestem zdania że Dallas to drużyna ,która na dzień dzisiejszy spokojnie może grac w finale konferencji.W ostatnim meczu choć przegranym pokazali to. Ławka jest bardzo mocna, Barea zagrał bardzo dobry mecz,Terry również ale ja go do rezerw nie zaliczam,Marion również bardzo dobrze zagrał.Musieli dobrze zagrac bo gdyby nie oni to Denver powiekszało by przewage jaką mieli w drugiej kwarcie.
Prze waga Nuggets wynosiła juz 18 pkt kiedy to szaleńcza pogoń wspomnianej trójki Terry,Barea,Marion dała remis po 8 minutach gry.
Później to Dallas nadrabiało jednak do Denver nalezała koncówka.Jeszcze na 3 minuty przed koncem przewaga Dallas wynosiła 9 pkt,a Nowitzki pierwszy raz pomylił sie z lini rzutów wolnych.
Minuta poźniej zostaje tylko 4 pkt przewagi po zdobyczy 5 pkt Arrona Afflalo.Kidd z bardzo dobrej pozycji,miał dużo czasu by spokojnie rzucić ale sie pomylił.Siedem sekund później zostaje tylko jeden punkt przewagi po celnej trójce Melo.Nowitzki myli sie po raz drugi w tym meczu z lini osobistych i jak sie potem okazalo zaprzepaszcza szanse na kolejne zwycięstwo bowiem w przypadku dogrywki Melo już by nie zagrał z powodu wykluczenia za faule.
Ogolnie to końcówka była bardzo dziwna.Dallas przez ostatnie 4 minuty grali fatalnie w obronie jak i w ataku.Punkty zdobyli dzieki trójkom Terrego i Kidda oraz sprytowi Nowitzkiego,który wymusił faule i rzuty osobiste. Przez ostatnie 4 minuty nie potrafili zagrac rzadnej akcji pod kosz czy nawet w jego poblize.Grali pilką po obwodzie i tego nie dało sie utrzymac.
Mysle ze to przeanalizowali sobie i taka sytuacja sie nie powtórzy w tym meczu.
Forma Houston bardzo mieszana ,ostatnio porazka z słabiutką Minnesotą bez Beaslea. Zdecydowana przewaga Dallas jeśli chodzi o zmienników. Na dzien dzisiejszy tylko Courtney Lee z ławki wnosi pozytek do gry Rakiet. To jest duzy problem Houston bo bez dobrych zmienników ciezko jest rywalizowac z takimi drużynami jak Mavs.
Na ten mecz moze troszke ich to kryje bo dosc długo odpoczywali ale te ubytki zapunktuja na konto Mavs.
Scola ,który wnosi bardzo duzo do zespołu bedzie dziś musiał radzić sobie z Nowitzkim a zadanie to bedzie bardzo trudne i spodziewam sie gorszej gry Scoli w tym spotkaniu.
Kevin Martin to koszykarz który bedzie najwiekszym zagrożeniem dla Mavs.Jest w bardzo dobrej formie i to on dzis bedzie sporo punktował.Zadanie dla Kidda i Jose by rzucił jak najmniej.
Bo zawodnik ten moze rzucić bez dobrego krycia spokojnie 40 pkt. Ale tak jak wiele razy pisalem.Dyscyplina i przemyślane akcje w obronie jak i w ataku Mavs. Myśle ze poradza sobie dzisiaj z Rakietami i dlatego typuje bez najmniejszych oporów na Mavericks.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Ostatnio zgadzanie mi się z czyimiś typami wychodzi mi na dobre. Dzisiaj muszę sie zgodzić z Undertakerem i to z każdym typem, choć boję się o Oklahomę, jakoś tak mi ten mecz dziwnie wygląda. Ale tu nie ma co ukrywać kto jest faworytem a kurs w granicach 1,55 nie jest aż taki zły. Opisywać pozostałych spotkań nie ma co bo panowie już to zrobili. Także widzi mi się win Atlanty, która zagra pełna paką bez żadnych kontuzji. Jednak nie stawiał bym na Indianę. Bucks jest strasznie nie przewidywalną drużyną mimo ostatnio słabszych wyników, potrafią zaszkoczyć. Ostatnie spotkania Indiany w Milwaukee to w znacznej ilości porażki. Do tego może to nie miarodajne ale bardzo często w tych spotkaniach wygrywał faworyt, a za takiego dziś bukmacherzy uważają gospodarzy. Dla mnie jak sam kurs pokazuje, że tak powiem na dwoje babka wróżyła i ja się go nie tykam. Dużo w tym meczu będzie zależało od Boguta , czy bedzie wstanie zdominować tablice. Kusiło mnie zagranie na 76ers , bo trochę kontuzji mniejszych czy większych sie nazbierało u gospodarzy, ale w ostatnich 16 spotkaniach miedzy tymi drożynami 12 razy wygrywał underdog, także też sobie odpuszczę, bo to trochę za dużo.
Acha wczoraj tego nie napisałem, ale póki pamietam bo kilka osób o tym wspomniało. Gdy w MSG grają tacy zawodnicy ja Kobe, Lebrone, czy Carmelo, ta radzę się przyglądać overom punktowym . Ta hala jest, że tak powiem magiczna i często zawodnicy takiego pokroju pokazują na co ich stać.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Wg. mnie zaś dzisiaj najciekawiej prezentuje się
Noh - Chicago 2
New Orleans dali z siebie wszystko wczoraj i odczują to troszke. Dzisiaj mierzą się z równie grającymi przez cały sezon Bykami. Bulls muszą trzymać swą pozycję na wschodzie. Napewno są bardziej regularni aniżeli Orlando z którym wczoraj udało się wygrać szerszeniom. Hornets troche brakuje argumentów na Bulls tak naprawdę. Fajnie, że szerszenie przerwały tę passę porażek, jednak przeciwko Chicago mogą być bezsilni dzisiaj. Stawiam na pewne zwycięstwo Chicago Bulls.
Atlanta - Charlotte 1
Niby najpewniejsze spotkanie dzisiaj, ale wcale tak być nie musi. Atlanta już nie raz pokazywała, że potrafi zawodzić, szczególnie wtedy, kiedy brakuje Horforda. Mają szczęście, że w Bobcats pod koszami nikt nie zamiata za bardzo bo Diaw jest średniakiem ligowym. Jednak wczoraj spotkanie Bobcatsom nie wyszło. Dopiero 4 kwarta była jako taka. Na 2 minuty przed koncem 3Qtr Bobcats mieli na koncie 54? punkty. TO fatalny wynik. Dzisiaj zobaczymy zdecydowanie inny zespół gości, zwycięstwo Jastrzębi wcale nie jest takie pewne. Przewage daje im parkiet i 2 dni odpoczynku. No i może to, że faktycznie to Charlotte nie wyglądało wczoraj dobrze, ale w 4 kwarcie troche podciągnęli grę i napewno zdążyli już o tym pogadać. Stawiam na zwycięstwo Jastrzębie, aczkolwiek mam obawy.
New Jersey - N.Y.K 2
New Jersey zdecydowanie na + ostatnimi czasy. No i to zwycięstwo wczoraj. Harris bardzo dobrze rozgrywa, ogólnie zespół gra lepiej. New York po przegranej batalii z Lakersami. Ogólnie już dosyc długo ta ekipa nie prezentuje tego co na początku sezonu. Będzie to ciężki mecz dla gości. Nets pod koszami mają Lopeza, a na zmianie jest Humphries. Oboje dużo dają w defensywie. Amare będzie musiał pokazać pełnie swoich możliwośći i liczyć, że niżsi koledzy nie zawiodą. Nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmęczenie którejś ze stron. Nets podbudowani tym, że wygrali wczoraj, a dzisiaj otuchy doda im własny parkiet. Jednak jeśli zbytnio uwierzą w swoje siły i zagrają bardziej ekstrawagancko niż zwykle to przegrają to. Sportowa złośc napewno gości w ekipie New York i komuś trzeba będzie solidnie dokopać. Sądzę, że Amare będzie się starał troche skrócić tego Lopeza i pokaże mu swoją klasę. Mimo nie najlepszej formy Knicks stawią, że dzisiaj będą górą. Zobaczmy też tabelę, gdzie ich bilans niebezpiecznie skraca się do 76ers i niżej notowanych zespołów i tak oto po obiecującej 1 połowie sezonu, na koniec może być nie miłe rozczarowanie ze strony Knicks bo to, że zagrają w play-off to nie taka pewna sprawa obecnie. Zwycięstwo jest im potrzebne i stawiam, że dzis wygrają.
Ciekawie zapowiada się mecz w Sacramento. Gospodarze to statystycznie najsłabszy zespół. Wcale jednak bym ich nie skreślał, gdyż ostatnio grają całkiem porządny basket. Do tego wg.mnie mają bardziej wyrównany zespół i twierdzę, że mogą pokusić się dziś o zwycięstwo. OKC ma tak naprawdę mniejsze możliwości w rotacji, ale mają K.D i to trzyma ich na pozycji faworyta.Do tego jeśli dobrze gra Green i ktoś pod koszem to wtedy są mocni. Różnie to może być napewno Kings będzie ostro walczyć.
Dodatkowo w tym meczu zagrałem sobie Over 14.5 pts Cousins&#39;a.
Washington - Spurs
Argumentowanie typu NIE WIERZĘ, ZE SPURS PRZEGRA 2 MECZ Z RZĘDU to nic bardziej mylnego. Spurs mają najlepszy bilans w lidze, są troche zmęczeni tymi wyjazdami. Czas poprostu troszkę wypocząć. Celtics też po serii zwycięstw mięli serię 2 porażęk z rzędu ze słabymi zespołami i też ta seria nastąpiła dzien po dniu grając na wyjeździe. Wizards wyjdą niesamowicie nastawieni na to spotkanie. Mają mocny zespół tak naprawdę - Blatche, Mcgee, Young, Wall, Lewis, Hinrich....to nie są byle jacy gracze. Spursi nie będą walczyć jak o życie by nie przegrać 2 spotkania z rzędu, bo nawet jeśli się tak stanie to nic. Zaś Wizards zawalczą jak o życie bo grają z najlepszą ekipą w RS jak narazie. Można się dziś niemiło przejachać i ja odpuszczam ten mecz.
Houston - Dallas
Zdecydowanego faworyta nie ma. Na początku chciałem zdecydować się na Dallas, ale zrezygnowałem. Rockets jest za bardzo szalone. Mają zawodników, którzy potrafią zrobić rzeczy niemożliwe. Spotkanie będzie fantastyczne i różnie może być naprawdę.
Dodatkowo do over 14.5 Cousinsa zagrałem sobie Over 15.5 Igoudala.
Niewiem jak wyglądało wczoraj spotkanie 76ers z Spurs, ale po wyniku wygląda to na tragedię.......Dzisiaj przeciwnikiem PHiladelphii - Minnesota, która ni słynie z najlepszej obrony. Andre dotychczas rzuca 14.4 Punktu na mecz. Jednak grając przeciwko Minnesocie, która jest najbardziej Overową drużyną w lidze - rzucenie 2 punktów ponad normę jest całkiem realne.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Dopiero 4 kwarta była jako taka. Na 2 minuty przed koncem 3Qtr Bobcats mieli na koncie 54? punkty. TO fatalny wynik.
Fatalany? To raczej zasługa Nets, którzy w ostatnich meczach znacznie lepiej się prezentują. Szczególnie obronę. Jeżeli ktoś wie na co stawia Avery Johnson, to nie powinni być zaskoczeni takim niskim wynikiem.
Nie ma co liczyć na jakiekolwiek zmęczenie którejś ze stron
Hm. Szczególnie Knicks, które miało starcie z mistrzowską obroną podejdzie do tego meczu wypoczęte, tak?

PS. Baqu mnie uświadomił, że w NBA piją Gatorade, to się nie męczą. Wszystko jasne ????

Ja dziś na noc z rana juz zagrałem -6 Hawks, a do tego -3 Bulls.

dzisiejsze spotkania zapowiadają się w wiekszości na zacięte. Dlatego + handi na takie zespoły jak
Wizards +6.5, +1 Houston, +4.5 Kings wg. mnie warte bardziej grania niż na faworytów na wyjeździe.

I ciekawie wg. mnie wybór, to -3 Bucks.

Jestem ciekaw dzisiejszej nocki w NBA.

GL
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Zasługa Nets? A w ostatniej kwarcie, rzucili im ponad połowę punktów z tego co w 3 pierwszych ćwiartkach.
No i sądzę, że Knicks spodziewali się tego, że przegrają z L.A Lakers i napewno stracili mniej sił niż Nets. New Jersey za to bez żadnego wysiłku wygrało? To skąd się wzieła ta obrona - z kosmosu? Czy z włożonego wysiłku??
Raczej chodziło mi tutaj, że obie ekipy będą na podobnym wycieńczeniu, aniżeli nie będą zmęczone, tak jak to odczytałeś. Może źle to ujęłem. Tak czy siak Knicks dzisiaj ich skrócą troszeczke...lekuko dzidzia
Do tego Lopez zagrał ponad 40 minut, a humphries blisko 32, czyli mogą nie być tak waleczni na tablicach z czego skorzysta Amare. Z Knicks tylko Gallinari grał prawie 40 minut, reszta nieco ponad 30. New York dzisiaj pokona New Jersey.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Wg. mnie zaś dzisiaj najciekawiej prezentuje się



Dodatkowo do over 14.5 Cousinsa zagrałem sobie Over 15.5 Igoudala.
Niewiem jak wyglądało wczoraj spotkanie 76ers z Spurs, ale po wyniku wygląda to na tragedię.......Dzisiaj przeciwnikiem PHiladelphii - Minnesota, która ni słynie z najlepszej obrony. Andre dotychczas rzuca 14.4 Punktu na mecz. Jednak grając przeciwko Minnesocie, która jest najbardziej Overową drużyną w lidze - rzucenie 2 punktów ponad normę jest całkiem realne.

Miałem nieprzyjenosc ogladac to spotkanie(chociaz jako fan SPurs cieszy kazdy ich mecz nawet przegany;p). 78ers grali nie lepsza kaszane w ataku od spurs, bardzo duzo rowniez strat chociaz bardziej ze swojej glupoty. SPurs swoje straty mieli raczej dzieki czesto dobrej obronie gospodarzy w poszczegolnych akcjach.Ten mecz nie wygrala Philadelphia a przegrali Spurs natomiast Iguadola nie prezentowal nic ciekawego co nie znaczy, z z Minnesota nie rzuci ok 20pkt
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
koszykówka NBA
Houston - Dallas
typ: Dallas
kurs: 1,95
buk: pinnacle
Zacznę od statystyk. Dallas 3 miejsce na zachodzie, bilans 37-16. Houston na miejscu 11, bilans 25-29. Uwidacznia już to przewagę Dallas. Kolejny argument to forma. Bilans ostatnich 10 meczy Dallas to 9-1. Houston 5-5. Znowu przewaga graczy Dallas. Oglądałem tylko skrót ostatniego meczu Dallas z Denver na wyjeździe ale to mi wystarczyło. Dallas przegrywało nawet 18 pkt by później prowadzić 9 pkt na trzy minuty przed końcem, a i tak ostatecznie przegrali. Szalone spotkanie. Myślę, że podrażniło trochę graczy Mavs. I dzisiaj będą chcieli coś sobie i kibicom udowodnić. Dallas ma bardziej wyrównany skład i szersza ławkę rezerwowych. Moim zdaniem to będzie klucz do wygrania tego meczu. Dla graczy Mavs jest to ostatni mecz wyjazdowy przed powrotem do własnej hali. Po tym meczu mają 4 dni przerwy więc nie ma mowy o oszczędzaniu. Houston gra bardzo nierówno. Ostatni ich mecz to przegrana u siebie z słabą Minnesotą. Jedyny argument za Houston to własna hala. Ale nawet i to jest słaby argument, bo Dallas jest jedną z najlepiej grających na wyjazdach drużyn całej ligi. Dodatkowo Dallas walczy o 2 miejsce w konferencji z Lakers co jest czynnikiem motywującym. Natomiast Houston już praktycznie nie walczy o Play Off. Stawiam na Dallas i mam nadzieję, że dobrze na tym wyjdę. ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Boston-Miami
Mecz jedynie do ogladania

Orlando-LAL 2 1,95
Jak juz obstawiac to Lakers.Magic w slabej formie a Howard dzisiaj dostanie dobrą obrone bo ma od kogo, kurs na LAL ok 2 powinien zachecac

Cleveland- Washington 1 1,8
Jezeli wygrali ostatnio to dlaczego nie dzisiaj. Wizards w nocy zostali rozbici przez SPurs i tylko ich łaskawosci zawdzieczaja, ze nie skonczylo sie pogromem w granicach 40pkt.Cavs na pewno natchnieni wygrana, ktora byla dla nich niczym jak awans do finału NBA.

Phoenix-Sacramento hc - 6,5 1,6
Suns maja tylko jedna porazke wiecej od zajmujacych 8 miejsce PTB (i 2 wygrane mniej). Na pewno maja o co walczyc i dzisiaj to powinien byc pewniak najwiekszy. Kings stawiali opor Thudner ale skonczylo sie jak powinno.

Reszta spotkań strasznie wyrownana i ciezko cokolwiek ruszac, moze jedynie Warriors-Thunder 2
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Mi sie wydaje, ze Miamo ogra dzisiaj Boston.
CO prawda spotkali się już 2 razy w tym sezonie i 2 razy góra byli Celtics. Z tego co wiem w ekipie Bostonu będą braki w postaci 2x O&#39;Neal, nie zagra Daniels, za to mozliwy jest występ Nate&#39;a Robinsona. Miami będą chcieli wrocic do gry w pojedynkach z Bostonem, w RS zmierzą się jeszcze 2 razy - dzis i zostanie ostatni mecz. Heat napewno beda chcieli udowodnic sobie i kibicom, ze sa w stanie walczyc z Celtics, a oslabienia gospodarzy stawiaja wg.mnie ekipe z Miami w roli faworyta. W takich meczach inicjatywe w swoje ręce bierze LBJ, a jest w formie napewno. Ja zdecydowalem sie na singla Miami, a reszty nie ruszam. Oczywiscie Suns powinni dzis wygrac, zas w innych meczach ciezko mi wskazac faworyta.
Lekkie tez wskazanie na Lakers, aczkolwiek różnie może być. SteveNash dobrze opisuje sytuacje w tym zespole, ze ich trener zmniejsza ich mozliwosci zostawiajac na boisku przez dlugi czas Hedo i Jamera. Lakersi są w gazie, ale wg.mnie to mniej pewny typ niż granie Heat. Zobaczymy jak to będzie, zobaczymy przede wszystkim jak zaprezentuje się Orlando.
Reszta meczy dla mnie 50/50
GSW to nie slabiaczki, OKC wczoraj wymeczylo win z Kings. GSW u siebie bardzo grozne dla wszystkich.
Tor-L.A.C Clippersi zdecydowanie slabiej graja na wyjezdzie, gdyby byli gospodarzem zagralbym na nich.
Pistons-Portland faworytem bukmacherow portland. Jednak kto wie czy ich statyczna gra nie przypodoba się ekipie z Detroit. Tłoki dobrze czuje się w dystansie i poldystansie.
Memphis - Denver. Denver to faworyt, ale gra wyjazd, a memphis ma o co walczyc. Goscie moga nie byc zaangazowani na 100%
Cavs - Wizards to bedzie wyrownany mecz. Cleveland przerwalo swoj koszmar, a do gry wraca Mo Williams. Wizards slabi na wyjezdzie co wiemy, jednak nie wskaze faworyzowanej strony w tym meczu, bo takowej nie widzę
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Suns -9.5
Kurs: 1.91⛔⛔⛔
Buk: pinnacle

Prawdopodobnie nie zagra center Kings - Cousins. Po wczorajszym meczu z Oklahomą ponoć doszło do nieciekawych sytuacji w szatani i Cousins zostanie w Sacramento.
Mimo wszystko miałem, to grać. Jeśli, to się potwierdzi, to typ jeszcze bardziej wydaje się lepszy, bo Cousins notuje średnio 14 punktów i 8 zbiórek.
Dodatkowo dziś widzę win Cavs, Orlando i Magic i GSW, ale o tym może później.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Washington Wizards

Typ:2
Kurs:2.05




Tym razem trochę bardziej ryzykowny typ z najlepszej ligi koszykarskiej czyli NBA. Trochę wbrew bukmacherów ale moim skromnym zdaniem będzie zwycięstwo gosci. Wybrałem tak naprawdę prawdziwy mecz na dni ponieważ zmierzą się ze sobą z jednej strony zdecydowanie najgorsza drużyna całej ligi a z drugiej strony jedna z najsłabszych drużyn ligi. Jeżeli chodzi o bilans spotkań to wypadku obydwu drużyn bilans ten jest bardzo zły. Washington Wizards wygrał zaledwie 14 spotkań przy aż 38 porażkach zaś Cleveland osiągnęło prawdziwe dno i nie ma nawet dwucyfrowej liczby zwycięstw ponieważ udało im się wygrać zaledwie 9 spotkań przy aż 45 porażkach. Co ciekawe gospodarze ostatnio przerwali swoją fatalną serie którą było 27 porażek pod rząd, wygrywając po dogrywce, myślę, że to był tylko jeden szczęśliwy mecz i teraz zaczną kolejną fatalną serię od nowa.
Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ Cleveland jest w tym sezonie beznadziejne i z pewnością przegra kolejny mecz.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja sie z tym uzasadnieniem na Wizards nie zgodze, zreszta w tej analizie nie ma zadnego uzasadnienia.Ta masakra Cavs zaczela sie od serii urazow najlepszych graczy. Na papierze nie wygladaja az tak tragicznie jak wyglada bilans i znajda sie ekiy (jak chocby Wizards), ktore maja slabszy skad chocby na papierze, mniej doswiadczonych oraz ogranych graczy. Jamisonn,Williams,Gibson,Moon,varejao to nie sa jakies pionki bez potencjału. Szczegolnie szkoda tego ostatniego. Na pewno wiecej jest przeslanek na cavs niz na wizards. Jak juz pisalem ich bilans to efekt urazów oraz zabrniecia w te fatalna serie, w kazdym meczu grali z dusza na ramieniu bo ciagle ta seria przed oczami i mysl, ze beda zapamietani jako najgorsza druzyna lig zawodowych w historii.Teraz powinno byc im łatwiej.Wizards moim zdaniem graja jeszcze gorszy basket
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Mecz Cleveland z Czarodziejami to dla mnie wielka zagadka. Najgorsza drużyna na wyjeździe spotyka się z najgorszą w lidze. TW sumie jedni sa warci drugich, że tak powiem. Tyle, że Cleveland ma na ten niechlubny bilans uzasadnienie, burzliwa przebudowa przed sezonowa i kontuzje podstawowych graczy, którzy stanowili jeszcze o sile tej drużyny. W ostatnim, meczu jeden z z tych gracy powrócił i dołożył ogromną cegiełkę do przerwania serii 27 porażek z rzędu. Podczas nieobecności Mo i reszty ograli się zawodnicy siedziacy na ławce i ostatnio grali jakby trochę lepiej. Teraz powrócił Mo i moim zdaniem powinni znacznie poprawić swój bilans, ale czy już dziś tego nie wiem. Dlatego to sobie odpuszczę i ewentualnie poczekam , czy jakiś bukmacher wystawi jakaś linie na Williamsa. Jesli mial bym stawiać to na Clevelnad
Natomiast polecam dzisiaj zagrać na over Lebrona w meczu Miami. Tobet wystawił linie 41 ,5 Points+Rebounds+Assistsi ja ją chętnie pobiorę. James jest stworzony do takich meczy. Jego średni z tego sezonu to minimalnie ponad 41, jednak w meczach ze słabszymi przecinkami gdy Miami może pozwolić sobie na trochę luzu gra on, że tak powiem na pół gwizdka, dając się wyszaleć Wadowi. W tym sezonie spotkał się z drużyna z Bostonu dwa razy, na rozpoczęcie sezonu gdzie drużyna nie była jeszcze zgrana i każdy grał jeszcze trochę samolubnie zanotował 31 pkt, 4 zbiórki i 3 asysty co daje w sumie 38, czyli bardzo blisko granicy 41,5. W ostatnim meczu przekroczył znowu granicy 30 oczek, notując w sumie 35 pkt, dorzucił do tego 10 zbiórek i 9 asyst , czyli już znacznie przekroczył linie wystawioną dzisiaj przez Tobet. Ostatnio James gra bardzo dobrze , a w dzisiejszym meczu mam nadzieję że znowu zagra na swoim poziomie machnie te 30 pkt i dorzuci 16-20 asyst i zbiórek co ostatnio robi bardzo regularnie i wsumie z nowu przekroczy granice 50
widzę, że podobnie myślimy panowie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Osobiście postawiłem na Miami i mam nadzieję, że wygra. Póki co do połowy na remisie. Heat muszą zacząć wygrywać z najlepszymi jeśli chce naprawdę się w tym sezonie liczyć. Ja liczę dziś na wygraną Miami tak też postawiłem. A co do późniejszych spotkań to:

1.
???? Cleveland Cavaliers - Washington Wizards (HC -2,5/0) --&gt; 1 - 1,92 ⛔⛔⛔ (BetClic)
Spotkanie &quot;tytanów&quot; tego sezonu. Cleveland na chwilę obecną najgorsza drużyna ligi. Co prawda &quot;pomogły&quot; im w tym kontuzje i to dość poważne, ale jednak bilans jest bilansem...Do tego przed chwilą dopiero przerwana fatalna seria porażek. Na przeciwko Czarodzieje, którzy na chwilę obecną są jedyną drużyną bez zwycięstwa na wyjeździe. Niby dziś największa szansa na przełamanie tej serii, ale myślę, że zwycięstwo po dogrywce z Clippers pomoże Cleveland wyjść z dołku w jakim byli i dostali nowy pozytywny bodziec. Dziś nadarza się okazja, żeby odnieść 2 zwycięstwo z rzędu a dopiero 10 w sezonie. Wrócił Mo Williams - bardzo ważny zawodnik dla Cleveland. Natomiast w Wizards sporo problemów. Nowe transfery za wiele nie pomogły. Do tego najdroższy gracz Rashard Lewis od pewnego czasu gra z bólem w kolanie i nie pokazuje w pełni swoich umiejętności, a miał być liderem Wizards. Ogólnie nie najlepiej dzieje się w Washingtonie i uważam, że Cavaliers podniesieni na duchu przez ostatnią długo wyczekiwaną wygraną i powrotem Mo Williamasa poradzą sobie dziś u siebie z Wizards i wygrają więcej niż 2 pkt.

2. ???? Phoenix Suns - Sacramento Kings (HC -9,5/0) --&gt; 1 - 1,82 ⛔⛔⛔ ???? (BetClic)
Suns w gazie. Ostatnio odnieśli w swojej hali najwyższe zwycięstwo w sezonie nad GSW. Dziś znów u siebie tym razem z najgorszą drużyną konferencji zachodniej właściwie nie walczącej o nic. Natomiast Suns obecnie są na 10 miejscu w tabeli ze stratą do 8 Portland i na pewno teraz każdy mecz jest już dla nich bardzo ważny. Dodatkowo Cousins został wyproszony z samolotu lecącego na mecz do Suns. Debiutant Cousins jest bardzo ważny dla Kings, ale atmosfery najlepszej nie tworzy. Co nie zmienia faktu, że to duża strata i Gortat powinien to dziś wykorzystać. Poza tym nie widzę nikogo kto mógłby sobie poradzić z Nashem. Wszystko to i biorąc pod uwagę w jakim gazie są ostatnio Suns myślę, że w swojej hali są w stanie pokonać osłabionych i ostatnich w konferencji Kings więcej niż 10 pkt.

AKO: 3,49 ⛔
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Koszykowka,NBA
Spotkanie : Phoenix Suns - Sacramento Kings
Typ : Phoenix Suns-16,5
Kurs : 3,30
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-02-14 02:00
Analiza:

Kings w tym sezonie maja tylko 12 zwycięstw ale ostatnio prezentuja sie bardzo dobrze.Jednak przełamac sie nie moga by wreszcie wygrać.
Ostatnie 3 mecze przegrywali końcówkami.Z Utah przegrali 107-104,z Dallas 102-100 i z Oklahomą 99-97.
Pod tablicami miał rządzić Cousins ,tak zapowiadałem przed meczem ale jak sie doczytałem, DeMarcus został w Sacramento bo nadszarpnął atmosfere w drużynie.
Evans zagrał wyśmienicie z Oklahomą ale grał 43 minuty ,a to moze dac odbicie na jego postawie w tym spotkaniu.
Tym bardziej bo graja dzis jakoś wczesniej niż normalnie,spowodowane jest to z pewnoscią ,ze jest niedziela ,a na regeneracje Królom zostało mało czasu.
Od połowy stycznia Króle graja znacznie lepiej niż wcześniej mimo że wygrali przez ten czas tylko 4 spotkania to ta gra jest troszke lepsza.
Suns po zmianach w składzie przechodzili trudny okres i dzieki tej gorszej postawie przez prawie 3 tygodnie zapłaca za to prawdopodobnie szybszym zakończeniem sezonu bo ja daje im małe szanse na zagranie w PO.Jest jeszcze sporo czasu wiec nie ma co przesądzac ,sam chciałbym ich widziec w PO ale trzeba seriami wygrywac mecze.To narazie sie im udaje bo na ostatnie 7 meczy wygrali aż 6. Suns jeszcze potrzebuje czasu by ta gra była już automatyczna i wszystko funkcjonowało bardzo dobrze.Cieszy fakt ze mimo słabej postawy Cartera w ostatnich 3 meczach to zwyciestwa były okazałe.
Suns wygrali z GSW na wyjeździe różnica dwunastu oczek, później zagrali z nimi u siebie i tam wygrali aż przewaga 24 punktów.No i ostatni mecz z Utah gdzie wykożystali to ze z Jazzmanami pozegnał sie znakomity trener,który podobno nie potrafił sie dogadac z Williamsem.
Tak jak wspominalem ,Kings maja malo czasu na zebranie sil,bo mecz zakonczyli rano naszego czasu a juz o 2:00 beda grac i to na wyjeździe w Pheonix.
Evans moim zdaniem zagra słabszy mecz dzis bo jednak stracił sporo sił i nerwów z Oklahomą ,a jest to lider zespołu bez którego Kings nic nie zdziałają.
Polecam grać Suns z handicapem bo bez podstawy druzyny,ktory ostatnio notował duze ilosci zbiórek jak i punktów i zmeczeniu Evansa wynik powinien być na korzysc Suns +20.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Grizzlies-Nuggets 1 1,75

Ciekawe spotkanie dwoch ekip podobnym potencjale. Gospodarze walcza z PTB oraz SUns o 8 miejsce, na pewno maja wielką motywacje a to podstawa. Denver raczej zagra w PO spokojnie. W ostatnich spotkaniach obydwie ekipy wygraly.Memphis z nie w pełni sprawnymi graczami pokonali Bucks a Denver wymeczyło wygrana z Dallas. W denver mimo wszystko nie ma dobrej atmosfery, w tej ekipie juz w powietrz u czuc zmiany jakie na pewno tam zajda w lecie i koniec czasu Carmelo. Grizzlies sa u siebie bardzo mocni i licze na ich wygrana i wraz z hc na Phoenix ten mecz powinien stanowic mysle niezly zestaw
 
tomex94 16

tomex94

Użytkownik
Wiadomo coś czy w meczu z Denver zagra Mayo i Randolph???
02/13/11 Zach Randolph PF Ankle Probable for Feb. 13 vs. Denver
01/27/11 O.J. Mayo SG Suspension 10-game suspension. Eligible to return Feb. 15 vs. Philadelphia


Także Mayo nie zagra, a występ Randolpha jest możliwy ;)

W Phoenix nie zagra Dragić
02/13/11 Goran Dragic PG Foot Out for Feb. 13 vs. Sacramento
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
nawet wiecej niż możliwy . Randolph prawie na 100% dziś zagra
Zach Randolph (ankle) went through a full practice Saturday and says he will play against the Nuggets Sunday.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Portland Trail Blazers vs Detroit Pistons
Blazers 1,76 Pinnaclesports ✅
Może i typowanie kolejny raz na Blazers na wyjeździe nie jest w ich sytuacji do końca pewne, bo kiedyś może zdarzyć się słabszy występ, ale znowu zespół ten ma dużo więcej argumentów od rywala, by zwyciężyć. Bez kogo gra, ciągle wspominać nie trzeba, dziś także zabraknie duetu, który razem tworzy najlepszy defensywnie duet centrów w lidze, a także Brandona Roya, gwiazdy zespołu, a i myślę, że całej ligi w poprzednim sezonie. Pod nieobecność centrów Blazers lubią grać z ekipami, u których nie ma wielkiego zagrożenia w ofensywie ze strony podkoszowych. Szczególnie w pomalowanym, Bargnani w ostatnim meczu był więc do zaakceptowania. Greg Monroe, Chris Wilcox, Ben Wallace w ataku na pewno tytanami nie są, dzięki temu Przybilla będzie mógł grać tyle, ile może, nie więcej, a zestaw Miller-Fernandez-Matthews-Batum-Aldridge będzie straszyć. Ostatnie dwa spotkania udało się wygrać mimo słabiutkiej postawy Batuma i dotychczas świetnego Matthewsa w ataku. Nadal pozostają bardzo dobrymi obrońcami, więc i tak są niesamowicie przydatni, zaś uważam, że dwa słabsze, ledwie sześciopunktowe występy Matthewsa nie oznaczają, że dziś będzie równie słabo. Przed nimi zagrał w Cleveland mecz, w którym rzucił 31 punktów. Na pewno dziś Dante Cunningham/Przybilla będą mieli ciężką, fizyczną walkę, której Dante może nie wytrzymać. Z Raptors było co innego, teraz do piątki znów wrócą kilogramy Joela. Ben rzadko kiedy dominuje mecze w ofensywie, właściwie w ogóle, więc tu można być w miarę spokojnym. McGrady, Stuckey, Prince, Gordon, Charlie V, nawet Daye czy Bynum to niezły zestaw, ale wyników jak nie było, tak nie ma. Zaskakująca seria wygranych 2 wyjazdów, przegrali za to ostatnie 2 mecze u siebie, ze Spurs i Heat. Dziś przyjeżdża nieco słabszy zespół od poprzedników, ale słabszy tylko dlatego, że ogromna część ich siły spędza czas w tym sezonie nie na parkiecie, a w szpitalu lub na trybunach. Roy nie zagra w ten weekend, choć miał taką nadzieję, Camby jest blisko powrotu. Bez nich zespół radzi sobie świetnie, Dre Miller często włącza się w meczach, gdy gra przeciw gwiazdom. Derrickowi Rose dał niedawno solidną lekcję, McGrady za to czasy świetności ma już za sobą. Kiedyś był gwiazdą taką jak Rose, może więc Dre powtórzy świetny występ, jednak nawet bez tego Blazers mają tyle argumentów zarówno w ataku (Aldridge - śr. 39,5 pkt w 2 ost. meczach, Rudy śr. ponad 19 pkt w 4 ost. meczach, Matthews, Miller, Batum 12-16 ppg), oraz w obronie, że można spokojnie podejrzewać, iż wygrają po raz kolejny, już czwarty z rzędu.
Aha, nie stawiam absolutnie na Clippers, ale jakby przekonująco wygrali, byłbym wdzięczny - jutro grają w Milwaukee i liczę bardzo na wysoki, fajny do gry kurs na Bucks.
//Clippers spieprzyli sprawę, można było liczyć na ok. 1,6 na Bucks, zawiedziony jestem tym 1,4.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom