>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
K 1

krasnalts

Użytkownik
Phoenix - Under 108 - 2.75 @ Sportingbet

Jak dla mnie typ najciekawszy z dzisiaj. Ofensywnie nastawione Phoenix zagra dziś z równie ofensywnie nastawionym zespołem Golden State Warriors. Ciężko jest wytypować zwycięzce tego meczu, Phoenix ostatnio zaczęło grać dużo lepiej, jednak nie można zapomnieć o tym, że GSW wygrało ostatni mecz z solidnymi Nuggetsami a ich gra wygląda znacznie lepiej niż jeszcze kilka tygodni temu. Wydaje mi się, że linia 108 punktów jest tutaj naprawdę dość wysoka. Ostatni wynik powyżej 108 punków Suns osiągnęli w meczu z Washington Wizards 22 stycznia, 9 meczów temu. Mecz, który toczył się pomiędzy GSW a PHX 2 dni temu zakończył się wynikiem 92-104.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz w TD Garden to faworytem jest Boston tak jak buki wskazują. 1,60 na biało-zielonych jak dla mnie troszkę za mało. Tak jak wspomniał wcześniej stevenash Lakers będą się chcieli odegrać za porażkę u siebie. A ja wybrałem na to spotkanie myślę dosyć ciekawy typ;

Kobe Bryant over 25,5pkt --&gt;1,83


Wiadomo to jest mecz, który będą oglądac miliony ludzi na całym świecie. Wiadomo że największe gwiazdy zespołów czyli Pierce po stronie Bostończyków i Kobi po stronie Lalek muszą pokazać dobrą grę. Na pewno Kobi nie będzie chciał tylko asystowac, tylko będzie zdobywał punkty. Stawiam ten typ bo wydaję mi się najbardziej odpowiedni.



Denver win 1,66 --&gt; 1,66


Denver wraca na swój parkiet po wyjazdowej porażce z GSW. Wiadomo jak gra zespół Nuggets u siebie w porównaniu do wyjazdów. Dallas po ciężkim boju ograło Sacramento na ich terenie. Uważam, że dzisiaj Denver wygra spotkanie z ekipą Nowitzkiego, uważam że handi -3 --&gt; 1,90 też powinni pokryć jednak ja wybieram opcję to mniej ryzykowną.


Podsumowując;

Typ na Kobiego 5/10
Typ na Denver + Phoenix 2/10



Odnośnie Phoenix to własny parkiet to atut Słońc. Świetna gra Nasha, Marcina mam nadzieję że dzisiaj zobaczymy trochę dłużej na parkiecie. GSW co prawda ma kim straszyć; Ellis, Lee czy Curry jednak myślę że to na Słońca nie wystarczy. Kurs na win drużyny z Arizony --&gt; 1,37. Pozdrawiam Rambo131
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Los Angeles Lakers vs Boston Celtics
Boston Celtics 1,77 Pinnaclesports ⛔
Paul Pierce ma bezpieczny i pewny start, można już odetchnąć z ulgą. Nie on jednak jest dziś najważniejszy. Reggie Miller, gość, który rzucił najwięcej trójek w historii NBA dziś skomentuje, jak będzie go wyprzedzać i przechodzić do historii, po raz kolejny, Ray Allen. Przynajmniej wszyscy na to czekają, dwie trójki Raya to minimum na dziś. On potrafi radzić sobie z taką presją. Niesamowicie ekscytujące! Wyobrażam już sobie euforię, jaka zapanuje po tym, jak Allen zrobi swoje. Oby to zrobił, oby to zrobił w momencie, gdy Celtics nie będą wysoko przegrywać. Oby nie było takiego momentu. Poza tym jednak to wielki mecz, taki, na jaki czekają kibice NBA. Ja dziś będę za Celtics nie zgodnie z zasadą, że możesz kibicować komu chcesz, ale w meczu Lakers i Celtics musisz mieć swojego faworyta, tylko po prostu, uwielbiam ich. Dziś czeka ich ciężka przeprawa i trzeba być szaleńcem, żeby postawić na zwycięstwo Bostonu za wielką stawkę. Celtics przegrali 2 z ostatnich 3 spotkań, u siebie z Mavs oraz w Charlotte. Nie mają idealnej rotacji, mnóstwo braków. W porównaniu z wygranym w LA meczem, braknie im na ławce drugiego centra, który, jak pamiętamy, grał z powodzeniem, gdy Shaq złapał szybko 5 fauli. Dziś Perk będzie musiał sobie poradzić sam, bo bez tego może być po meczu. Również braknie Danielsa, jego minuty zajmie Wafer. Big Baby, Robinson na ławce to jakość, ale czy ta ławka nie za krótka? Garnett, Pierce, Allen, Rondo to wielcy gracze i każdy z nich, ostatnio zrobił to Pierce, może poprowadzić zespół do wygranej z LA. Co mogą im przeciwstawić Lakers? Na pewno sporo, na pewno Bryanta, który powinien szaleć. Gasol, Bynum, Odom tworzą świetną formację. Dziś muszą wymagać czegoś więcej od Blake, Browna, Fishera. Jeśli Celtics nie pozwolą żadnemu z nich zrobić czegoś więcej, to będzie to wielki krok w stronę wygranej. Ron Artest nie spisuje się w meczach z Celtics najlepiej i także nie ma co się spodziewać fajerwerków z jego strony. Typ byłby świetny, jeśli Celtics mieliby tego Danielsa i jakiegokolwiek centra dodatkowo - Jermaine, Shaqa, nawet Erdena. Bez nich szanse spadają, ale trzeba liczyć na starterów, na magię TD Garden. Błogosławieństwem jednak jest powrót Perka, bez niego byłaby teraz katastrofa. Kendrick daje nadzieję, że będzie dobrze. Która piątka ma dać radę, jak nie oni?
GS Warriors vs Phoenix Suns
Suns -5 1,71 Bet365 ✅
3 dni temu Suns wygrali w Golden State. Pewnie, spokojnie. Od tego czasu nie grali, zaś Warriors będą b2b po meczu z Nuggets, grającymi bez Chaunceya. Po meczu, który był niezwykle ciężki. Ellis, Lee, Wright zagrali ponad 40 minut. W takim starciu, jak z Suns, muszą to po prostu czuć. Grają na wyjeździe, dziś Reggie Williams nie trafi 18 punktów z ławki. Bądźmy tego pewni. Radmanovic też tego nie zrobi. Reszta rotacji? Udoh, Lin. Nie trzeba komentować. Suns są o niebo mocniejsi, w dodatku Warriors bez wielkiego atutu, jakim jest gra u siebie. Warriors grają każdy sobie i to nie wróży im dobrze na wyjście naprzeciw Steve Nasha i reszty. W poprzednim meczu, wczoraj, ich trójka, czwórka, center, zebrali po 11-12 piłek każdy, podczas gdy u rywali najwięcej zbiórek miał rezerwowy Al - 8. Nie wygrali tablic. U Suns brak większych kłopotów. Na miejscu w takich meczach Nash, nieźle Carter. Grant Hill gra najlepszy sezon od kilku lat, poza tym Frye, Gortat, Lopez. Marcin dziś będzie mógł się rozwinąć i znów wrócić cyferkami do wcześniejszych spotkań, bo ostatnie już nie są tak efektowne. Na ławce są Pietrus, Dudley, zespół Suns powinien zniszczyć rywali tempem, trójkami, ale nawet gdy te trójki nie będą siedzieć idealnie, to i tak jakoś ciężko wyobrazić sobie w tym spotkaniu wygraną Warriors.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Koszykówka NBA
Denver - Dallas
typ: Dallas -1,5
kurs: 2,45
bet365
Koszykówka NBA
Denver - Dallas
typ: Dallas/Dallas (HT/FT)
kurs: 3,40
bet365

Analiza będzie wspólna do obydwóch typów. Najciekawsze zdarzenie dzisiejszego dnia moim zdaniem. Mecz Denver z Dallas. Spójrzmy na statystyki. Dallas 2 miejsce w konferencji, bilans 37-15, ostatnie mecze to 10-0. Denver 7 miejsce w konferencji, bilans 30-23, ostatnie mecze 5-5. Gołym okiem widać, kto powinien być faworytem. Moim zdaniem kursy na Dallas trochę zawyżone przez buki. Denver to bardzo specyficzna drużyna. Potrafią grać dzień po dniu raz fatalnie a raz rewelacyjnie. Dallas wręcz przeciwnie. Jeśli mają formę to utrzymują ją długi czas. Jeśli im nie idzie to ciężko im wyjść z dołka. Analizując formę Dallas dochodzimy do następujących wniosków. Dallas na przełomie listopada i grudnia mieli serie 17 wygranych w 18 meczach. Potem kilka kontuzji spadek formy i 10 porażek na 13 meczy. Po czym nastąpiła seria 10 wygranych z rzędu, która trwa do dziś. Więc potwierdza to, fakt o którym pisałem. Jeśli są w formie to wygrywają seriami. Teraz ewidentnie są i moim zdaniem dzisiejszy mecz również wygrają! W Denver nastroje słabe. Wczoraj szopkę odstawił lider drużyny, Melo, który obraził się na całą drużynę, że to nie on rzucał w decydującej akcji meczu. Prawdopodobnie odejdzie po sezonie z klubu. Wszystko przemawia za Dallas. Kursy są bardzo wysokie jak na taką sytuację. Grzechem było by nie zaryzykować.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ja na noc wstępnie widze to tak (sporting.bet)

Detroit Pistons-Miami Heat Detroit +9,5 1,52

Gospodarze to nie sa w końcu jakieś kołkki wiec licze, ze powalcza i nie przegrają kilkunastoma pkt. Oczywiscie Miamo to zdecydowany faworyt i mozna ich grac na czysto za ggrubą kase.Jednak mysle, ze tutaj 9,5pkt handicapu dla Pistons to też niezła opcja. Gospodarze maja dosc wyrownaną kadre i to ich atut. Do strefy PO traca 3 wygrane wiec na pewno bedą walczyc(co im wygranej pewnie nie da) jednak w takim wypadku nie powinni lania dostać. Miamo jezeli dzisiaj wygra to obejmie prowadzenie na wschodzie wiec jest o co grac rowniez dla zarów. Takze licze w tym spotkaniu na nie totalnie jednostronne widowisko i wygrana Miami do 10pkt.


Indiana Pacers-Minnesota T&#39;volves hc -5,5 1,55

Dla mnie oprocz meczu Heat pewniak dnia (jezeli chodzi o samo wygranie bo hc to juz troszke niewiadoma). Indiana jest w gronie pieciu ekip(Bobcats,76sixers,Bucks,Pistons rowniez), ktore walczną o 8 miejsce PO. Mysle, ze Knicks są juz niezagrozeni. Musza wygrac dzisiaj z Volves jezeli chcą marzyc o PO, takie spotkania po prostu trzeba wygrywac szczegolnie u siebie. Co prawda Minnesota ostatnio zanotowała dwa kapitalne jak na nich rezultaty czyli wygrane na wyjezdzie z rockets oraz Hornets( z Rockets grajac w oslabieniach) jednak mysle, ze na tym sie skonczy jak na razie.


Memphis Grizzlies- Milwaukee Bucks 1 1,37

Obydwie ekipy walcza o 8 miejsca w swoich konferencjach. Blizej tego są Grizzlies jednak maja do walki o PO trudniejszych rywali. Mają dwie porazki straty do PTB a na ogonie siedzą im Suns. Memphis to troszke nie równa ekipa, potrafiaca zagrac kapitalnie z faworytem i ograć go a nastepnie moga przegrac z druzyną typu Kings. Jednak u siebie sa mocni, mają bardzo dobrych graczy pod koszem i wszystko przemawia za nimi. Bucks grają przecietnie i mysle, ze warto tutaj zagrac na faworya tego spotkania jakim są gospodarze.


Philadelphia 76sixers- SA SPurs 76sixers + 7 1,52


Spurs kontynują wyjazdową serie na wschodzie. Mają olbrzymią przewage wswojej konferencji i tylko kataklizm moze im odebrac 1 miejsce. Philadelphia ma szanse byc na 6 miejscu albo i na 8. Na pewno strasznie by im zalezało skonczyc regural season na 6 miejscu, wtedy unikają starcia z Heat lub Celtics co jest pewną smiercią. Zupełnie inaczej wyglada wtedy gra z Bulls,Magic czy Hawks, wtedy szanse na 2runde PO sa juz powiedzmy w granicach 40% bo z Celtics oraz Heat jest to okrągłe 0. Do Knicks maja jednak strate ok 3 wygranych wiec nie jest to mało na takim poziomie. Wiadome, ze SPurs są faworytem tego spotkania jednak sa na rodeo road trip a na takih seriach wyjazdowych musi sie zdarzyc slabszy dzien. Oczywiscie nie zakłada on porażki jednak nie wydaje mi sie, ze Spurs wygrają ten mecz(jezeli wygraja) wysoko. Powiedzmy 10 lub wiecej pkt jak to był z Raptors,Kings oraz Pistons. Oczywiscie sercem trzymam za Spurs i licze na ich wygraną jednak nie obraze sie gdy bedzie to wygrana po zaciętym spotkaniu.


NY Knicks-LA Lakers 2 1,65

lakers ostatnio graja bardzo dobrze. Serie 3 wygranych na ciezkich parkietach, ktora znamionuje bardzo dobra gre. Motywuje ich na pewno walka z Mavericks o drugie miejsce na zachodzie. Knicks tak mi sie wydaje sa skazani na 6 miejsce jednak musza go pilnowac jak oczka w głowie bo jest to ostatnie rokująe miejsce na wschodzie. Jednak Lakers nie straszny byl ani Boston ani Nowy Orlean ani Memphis wiec wątpie, ze stracha narobi im Nowy Jork. Ciekawostką jest to, ze Bryant ma w karierze srednią 30,3 pkt grając w MSG wiec to taka mala motywacja dla niego, zeby nie zjechac ponizej 30 ???? Dzisiaj Amare bedzie miec cieżką przeprawe z najwyżej jakosciowa podkoszowa trojką NBA. W tym spotkaniu dobrą opcją bedzie rowniez zagranie over na sume pkt ( ja na pewno troszke obnize)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pochwaliłem ostatnio HC do połowy no i już nie ma ich w ofercie w BetClicu...Bynajmniej dziś i wczoraj zero oferty HC do połowy :;/:

1.
???? Toronto Raptors - Portland Trail Blazers (HC 0/-2,5) --&gt; 2 - 1,75 ✅✅✅ (BetClic)
Sezon pomału wkracza w decydującą fazę. PTB zajmuje na chwilę obecną ostatnie premiowane miejsce do PO. Takie spotkania jak z Raptorsami, którzy grają słabo PTB musi wygrywać, jeśli chcą bezstresowo kończyć sezon i przygotowywać się do PO. Co prawda PTB na wyjazdach gra słabiej niż u siebie, ale jeśli nie będą wygrywać takich spotkań to będzie nerwowo na koniec sezonu. Dlatego wydaje mi się, że zwycięstwo więcej niż 2 pkt jak najbardziej realne nawet mimo kontuzji i spotkania wyjazdowego. Bilans Raptorsów z ostatnich 10 spotkań jest tragiczny. 9 porażek i tylko 1 wygrana. Jeśli PTB dadzą się dziś pokonać w Toronto będzie to dla mnie niespodzianka.

Na podbicie kursu myślę, że można dołożyć Indianę ✅ , która po zmianie trenera ewidentnie odżyła i powinna dziś w swojej hali łatwo rozprawić się z Minnesotą.
 
P 8

persinho

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Milwaukee Bucks
typ: H(0 - 5) 1⛔
kurs:1,91
buk:Tobet

Memphis po wygranej z OKC mieli 2 dni odpoczynku, kiedy to zakończyli serię 4 gier w przeciągu 5 nocy. Powracają do FedExForum, gdzie za kilka godzin zagości drużyna Milwaukee, której wyjazdy nie są mocną stroną, ich bilans to zaledwie 8-20. Ostatnie 4 gry wyjazdowe zakończyły się przegranymi różnicą 10+ punktów. Zawodnicy Bucks zdobywają najmniej punktów spośród wszystkich drużyn (91.2) są także ostatni w klasyfikacjach: shooting (.425) i points per possession (1.14) co nie wróży im nic dobrego, dodatkowo ostatnio mają olbrzymie problemy z rzutami za 3 punkty. Memphis to jedna z czołowych drużyn pod względem ATS - 33-20-1. Skłaniam się ku wygranej gospodarzy.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Ja na podbicie kursu niegrałbym Indiany. Minnesota jest strasznie nieprzewidywalna co pokazała w ostatnich 2 spotkaniach. Indiana gra lepiej, ale Timberwolves to nie chłopaki do bicia, a i wygrywać potrafią. Mają w ekipie zawodników, którzy dysponują doskonałym rzutem i napewno tanio skóry nie sprzedadzą. Indiana powinna wygrywać takie mecze, lecz wcale nie jest powiedziane, że wygra.

Moje typy to:
Charlotte - New Jersey 1
Bobcats ostatnio gonili drużynę Pacers przez całe spotkanie i byli bliscy zwycięstwa. Dzisiaj już trzeba wygrać bo w kolejnych 2 pojedynkac będzie o to bardzo ciężko i chcąc nie chcąc Pacers mogą im odskoczyć. New Jersey gra w kratke, potrafią zagrać dobry mecz, ale potrafią zagrać fatalnie. Napewno na wyjazdach są słabsi niż u siebie. Charlotte będzie chcialo za wszelką cenę to wygrać i powinni spokojnie sobie poradzić. Mają pod koszami Diaw&#39;a, na rozegraniu DJ, do tego G.Wallace i Captain Jack. Charlotte gra równo cały sezon, dla mnie faworyt zdecydowanie.
Orlando - NOH 1
Szerszenie nie są tą samą ekipą jak ta, jeśli są w pełnym składzie. Jest w nich głód zwycięstwa, ale troche brakuje szczęścia ostatnio. Napewno te kontuzje sporo im odebrały. Więcej jest na barkach D.West&#39;a. Dzisiaj jadą do Orlando i będzie trzeba jakoś zatrzymać Howarda, co nie będzie proste. Sądzę, że to właśnie Dwight Howard dzisiaj przesądzi o zwycięstwie i rzuci masę punktów przy nieobecności podkoszowych Hornets. Jeśli Hornets nie zagrają nadzwyczaj niespodziewanie w tym meczu, wszyscy bez wyjątku, to zwycięstwo Orlando nie podlega dyskusji. Magic WIN.
Cleveland - Clippers 2
Kibice cavs ostrzyli sobie zęby na przerwanie koszmaru przed ostatnim meczem z Pistons. Niestety nie udało się, a dzisiaj przyjeżdża niesamowite Clippers. L.A.C nawet bez jednego ze swoich liderów - Gordona gra bardzo dobrze, odnosząc ostatnio zwycięstwo w Nowym Jorku. Cleveland jest ewidentnie najsłabszą drużyną w lidze. Szanse Clippers na Play-Off są nikłe, gdyż mają za dużo porażek z początku sezonu, ale napewno chcą wygrywać. Świetnie spisuje się DeAndre Jordan, B.Davis notuje mnóstwo asyst i zawsze swoje gra Blake Griffin. Clippers napewno nie poddali się w walce o Play-Off, nadal wierzą i słusznie. Dzisiaj są zdecydowanym faworytem, a po kursie 1.65 nie wypada tego nie zagrać. Ja gram opcje Clippers win(+overtime) za 1.6
Memphis - Milwaukee 1
Obie ekipy walczą o ostatnie miejsca premiujące grą w play-off w swoich konferencjach. Jednak sądzę, że Memphis jest równiejszym zespołem niż Milwaukee. Do tego grają dzisiaj u siebie. Ciekawie będzie pod koszami, gdzie Randolph i Gasol zmierzą się z Bogutem. Szkoda, że Mayo pauzuję, bo Memphis miało wtedy fajną ekipe z silną ławką. Grizzlies potrafią przyspieszyć i odrobić stratę w meczach. Spokojne rozgrywanie akcji przez Bucks powinno być dla nich dobre. Kursy są niskie na gospodarzy, ale nic dziwnego, gdyż Bucks gra ostatnio nzdecydowanie poniżej oczekiwań. Stawiam na zwycięstwo Memphis wraz z dogrywką.
Wiecie co z Rudy Gay&#39;em? Zagra czy nie? Na stronach widnieje jako kontuzjowany.Jeżeli on nie zagra może być różnie.
Utah - Phoenix 1
Fajne spotkanie się zapowiada. W obu ekipach liderzy w postaci rozgrywających i od nich wiele będzie zależało. Williams dorzuca więcej punktów, atutem nasha jest asystowanie. Jazzmani wrócili na dobre tory i dzisiaj trzeba to potwierdzić wygrywając z aspirującym do play-off suns. Jazz już nie są w dołku, są na fali wznoszącej, jednak wygrany mecz przeplatają porażką. Ostatnio przegrali tak więc czas dzisiaj wygrać. Stawiam na Jazz win(z dogrywką)
N.Y.K - Lakers 1 razem z dogrywką
Do Madison Square Garden przyjeżdżają mistrzowie NBA. Goście wczoraj pokonali Boston Celtics, za 2 dni natomiast grają z Orlando. Dzisiejszy przeciwnik wydaje się być najsłabszym z tej 3 przeciwników. Jednak mają najlepszy moment na spotkanie się z Lakersami. Lakers napewno zależało na tym, aby pokonać Celtics i udało się, napewno będą się też chcięli przetestować z Orlando. A dzisiejszy mecz? Dzisiejszy mecz trzeba rozegrać. N.Y.K będzie zmobilizowane w najwyższym stopniu, zaś Lakersi powinni się oszczędzać przed Orlando. Terminarz pozwala mi upatrywać szansę na zwycięstwo Knicks dzisiaj i tak też gram. Ostatnio GSW 2 razy pokonały u siebie faworytów, którzy mieli trudny terminarz w następnych meczach, dlaczego dzisiaj to miało by się nie udać Knicks. Stawiam KNICKS WIN(z dogrywką)
Toronto - Portland typ: Raptors over 96.5
Raptors nie grają już tak fatalnie. Wrócił Barbosai dzisiaj przyda się jako zmiennik dla Calderona. Toronto ostatnio dobry mecz przeciwko Spurs, gdzie dopiero po słabej 4 kwarcie musieli oddać wyższość ekipie San Antonio. Dzisiaj przyjeżdżają słabsi gośćie, aczkolwiek bardzo mocni i zdeterminowani. Portland przez większą część sezonu gra z poważnymi osłabieniami, jednak ich gwiazdy już wznawiają treningi po kontuzjach. Portland lubi grać statycznie i bronić bliżej kosza. Nie wiem jak to traktować, gdyż Raptors często zawodzą z dystansu, aczkolwiek nie zawsze. Mecz powinien być wyrównany. Sądzę, że gospodarze rzucą dzisiaj conajmniej 97 punktów. Powinni grac ostro od początku do końca.
Dodam jeszcze dodatkowy typ
Detroit - Miami typ: Detroit over 91.5
Już przy poprzednim spotkaniu tych ekip - w Miami grałem Over Detroit. Wtedy grali na wyjeździe, do przejścia była linia 91 punktów - Pistons rzuciło 86. Przez większośc meczu nawet prowadzili z Miami, jednak Heat grało na 1/3 mocy, gdyż czekało ich ważne spotkanie. Dzisiaj ta sama sytuacja. Miami przed meczem z Celtics! Tak więc potyczką na szczycie Eastern Conf. Wtedy Pistons grało bez Stuckeya, któy był kontuzjowany. Jeśli on gra widać, że Pistons jest jakoś poukładana,akcje nie są tak szarpane i zespół wygląda lepiej. Do tego dzisiaj grają u siebie. Zdecydowanie ta linia powinna pęknąć. Sądzę, że LBJ rzuci mniej niż 27pkt. W takich meczach Wade może szaleć, ale nie LeBron. King James poczeka na Boston i tam rzuci ile popadnie.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Niewiadomo chyba też co z Zachiem.....wczoraj nie trenował wogóle z zespołem. Brak tej 2 to była by już ogromna strata. Ostatni mecz pomiedzy bucks i grizzlies, odbywał się, kiedy Memphis miało swoją najlepszą serię w tym roku - 7 kolejnych zwycięstw. Bucks w zeszłym sezonie w odpowiednim momencie włączyli sie o walke o play-off i w tym jest podobnie. Memphis nie może dać im się rozwijać w tym meczu. Jeśli uda im się zagrać tak jak wtedy, gdzie S5 Memphis rzuciło 50% punktów więcej niż skład, który rozpoczynał w Milwaukee i zebrali 50% więcej piłek niż S5 Bucks to zwyciestwo będzie ich. Brak Gay&#39;a i Randolpha ekstremalnie skraca ten zespół. Pojawiają się wątpliwośći. Dobrze, że jutro pracuję bo czuję, że sporo nerwów można dziś stracić w nocy.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Portland Trail Blazers vs. Toronto Raptors
Blazers -3 1,93 Pinnaclesports ✅
Ekscytujący zespół Blazers zmierzy się dzisiaj w Toronto z Raptorkami. Blazers, jak wiadomo, zagrają bez Camby&#39;ego, Odena, czyli dwóch świetnych centrów, a także bez gwiazdy Brandona Roya. Właściwie jednak lepiej powiedzieć, bez trzech gwiazd. Dziś nieobecność świetnych pod koszami centrów jednak nie będzie aż tak boleśnie odczuwalna, jak w innych spotkaniach, w których jednak z reguły i tak Blazers dają radę. Rywale bowiem są zespołem o najbardziej europejskim stylu gry w lidze, a ich center pod koszem często wręcz nie istnieje. Jest groźny daleko od niego, ale ostatnie duże zdobycze punktowe to zasługa tego, że oddaje po 25 rzutów w meczu. Przybilla więc nie będzie tak potrzebny, sporo czasu dostanie Rudy Fernandez. Aldridge ostatnio jest w fantastycznej formie i coraz bardziej żałuję, że to jego zabraknie na All-Star Game. Dre Miller ostatnio sporo pokazał Derrickowi Rose, który spiął się i zdobył wprawdzie 36 punktów, jednak tak naprawdę to Miller grał tu jak gwiazda, a Rose nie mógł dorosnąć do jego poziomu. Rose - 36 punktów, 6 asyst, 27 rzutów z gry. Miller - 27 punktów, 6 zbiórek, 11 asyst w 11 rzutów z gry. Mało tego? 4 przechwyty, 13 na 13 w wolnych. Jeśli nie ma tych, którzy mogą wygrywać dla nich mecze, ten zespół naprawdę ma dalej potencjał na to, by kreować ich zastępców. Jest przecież duet Wes Matthews/Nicolas Batum, dwóch specjalistów od obrony, przydatnych w ataku. O Matthewsie właściwie nie można napisać tylko &quot;przydatny&quot;, bo jego gra w ataku w tym sezonie to prawdziwa bomba. Mocniejsza, niż się spodziewano, gdy dołączał za niezły kontrakt i niektórzy pukali się w głowę. Rudy Fernandez także jest w świetnej formie i z ławki dorzuca niemal 20 punktów co mecz. W ostatnim meczu z Bulls Blazers byli 40 razy na linii, zrobiło to tylko 4 graczy. Nie trafili ledwo trzykrotnie. Czapki z głów. Grali sześcioosobową rotacją + łącznie 13 minut od 3 innych graczy. Dobrą passę trzeba kontynuować na wyjeździe, gdzie ulegli niedawno Denver czy Indianie. Toronto to słabszy zespół. Piątka Calderon, DeRozan, Weems, Johnson, Bargnani, na ławce ledwie Ed Davis i Barbosa. Nie ma strzelb, graczy, mogących rzucić pod 25, poza Bargnanim i DeRozanem. Skład bardzo przeciętny, można powiedzieć, że słaby, w dodatku pięta achillesowa rywali podczas kontuzji Odena i Camby&#39;ego, to, że Przybilla nie może grać 35 minut w meczu, co sprawia, że zespół pół meczu gra bez nominalnego centra, nie będzie dziś przeszkodą. Pisałem, że na wyjeździe ostatnio przegrywali w Denver i Indianie, tam zawodnikami, których gra przeważyła byli centrzy rywali, grający w pomalowanym Nene (23/10) i Hibbert (15/6 w 23 min). Andrea dziś może i punktów rzuci, ale pod koszami panować będzie Aldridge, który dziś powinien po raz kolejny poprowadzić swój fantastyczny zespół do wygranej.
New Jersey Nets - Charlotte Bobcats
Bobcats -4,5 1,61 Bet365 ⛔
Oglądałem Nets w ostatnim meczu z moimi Hornets. Brak Arizy, Okafora, mniej gry Thorntona, Jasona Smitha, brak w pierwszej połowie późniejszego niedoszłego zbawcy Belinelliego, kłopoty, słaby występ Hornets, to wszystko było mało Netsom u siebie. Ze dwa razy mieli zwycięstwo w kieszeni, po czym popełniali głupi błąd i dawali rywalowi szansę. W konsekwencji, gdyby nie to, że po trójce Paula w ostatniej sekundzie dogrywki piłka przeturlała się po obręczy i uciekła z kosza, to Hornets by wygrali to słabe spotkanie. Nets oddali wszystko w ręce Sashy Vujacicia, a to już spory akt desperacji. Do Bobcats po meczu przerwy dojdzie Kwame Brown, który naprawdę przypomniał się w tym sezonie. Zbiera trudne i ważne piłki, gra dobrze i nie bez powodu kradnie spore minuty. Nie wiem czy można pisać teraz o Nets, że mają Devina Harrisa i Brooka Lopeza. Raczej samego Lopeza. Devin w ostatnich 5 meczach średnio nawet nie 10 punktów, ale gorsze jest to, że po prostu często jest jakby poza meczem. Właściwie, długimi fragmentami go zwyczajnie nie ma. Ważny jest wnoszący sporo energii i walki pod koszami Humphries, często tę walkę wygrywa. Morrow to dobry strzelec, Outlaw czasem ma niezłe mecze, ale to nie są zawodnicy, gwarantujący równy, wysoki poziom, szczególnie wtedy, gdy rywal broni. Bobcats są mocni, otrząsnęli się po złym początku, nawet pokonali w poprzednim spotkaniu u siebie Celtics. Walczyli do końca w Indianie, grając dobry mecz. Do bardzo dobrej dyspozycji wrócił Gerald Wallace, który przecież może być i często jest trzecim najlepszym obrońcą w lidze, poza nieosiągalnymi Howardem i Bogutem. Jackson wychodzi i robi swoje, DJ Augustin także jest motorem napędowym. Do tego Diaw i wspomniany Brown. Niezbyt imponująca ławka, Henderson, Livingston, Najera, ale za to rekompensuje to zupełnie piątka. Bobcats to mocny, atletyczny team i dziś mam wątpliwości, czy Nets będą w stanie po prostu trafiać przeciw nim rzuty. Będzie o to ciężko, bo na wyjazdach w Charlotte chaotyczna, słaba gra w ofensywie zwykle się nie opłaca. Bobcats są dużo lepsi od rywali, wszystko nakręca się, gdy do formy wrócił Wallace i dziś powinni sobie spokojnie poradzić.
San Antonio Spurs vs Philadelphia Sixers
Spurs 1,69 Pinnaclesports ⛔
To ciężki mecz, ale piątka Philly ma ciągle sporo braków i dziś to może wyjść. Spencer Hawes nie powinien tutaj istnieć na parkiecie, zaś Jodie Meeks to tylko Jodie Meeks. Jrue Holiday ma słabszy czas, w 3 z 4 ostatnich spotkań w sumie rzucił 11 punktów. Iguodala gra kiepski sezon, ale poprawił się, a Elton Brand czasem przypomina starego, świetnego Eltona Branda, co nie było raczej spodziewane. Dwóch bardzo dobrych rezerwowych, Thaddeus Young oraz Lou Williams. Obaj mogą zrobić różnicę, w dodatku na ławie jest Turner. Dziś jednak poprzeczka bardzo wysoko. Spurs spisują się rewelacyjnie i, choć niektórzy przepowiadali z tym problemy, nie brakuje im motywacji do odnoszenia kolejnych zwycięstw. W fantastycznej dyspozycji jest Parker, warto wspomnieć o Blairze, który wcale nie odstaje od swych bardziej uznanych kolegów z piątki. Bardzo solidnie Tim Duncan, nieźle po obu stronach parkietu Jefferson. Nawet, gdy ostatnio trochę słabiej gra Manu, licznik z wygranymi się nie zatrzymuje. Na ławce porażająca ilość graczy, mogących nakręcać zespół i trafiać ważne rzuty. Pokazali już to Gary Neal, Matt Bonner, są jeszcze Splitter i McDyess pod koszem no i niesamowity George Hill. Philly trafiają więc na rywala, który także ma dwóch świetnych rozgrywających, ale Spurs to team kompletny, który potrafi także świetnie bronić. Sixers spisują się od pewnego czasu dobrze, ale po prostu mają znacznie mniej argumentów po swojej stronie, niż Spurs. San Antonio powinni więc wygrać ten trudny mecz i dalej być na topie, z którego wciąż nie mogą się usunąć.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Witam.
Nie wiem, czy wiecie, ale dziś możliwe, że z ławki w meczu zacznie Mo Williams. 2.55 kusi na zwycięstwo Cavs. Szkoda, że taki niski kurs, bo powyżej 3 trzeba by było ryzykować. Jednak mimo wszystko uważam, że mecz 50/50. Dla wielu głupota, ale oba zespoły grają szybki basket i atletyczny. Wątpię, aby Foye powtórzył taki występ jak przeciwko Knicks. Ciężki mecz, ale jak wspomniałem rywal mimo wszystko w zasięgu, własny parkiet, to ryzykować można na Cavs.
vs.

Typ: 1 (-9)
Kurs: 1.99⛔SvG probably the best coach in the world ???? ⛔
Buk: Pinnacle
Goście pod kosze bez Okafora, więc Howard jeżeli sam się nie zatrzyma przez swoją skuteczność, to nie powinien mieć problemu. Występ Arizy stoi pod znakiem zapytania.
Myślę, że Orlando za bardzo nie zbagatelizuje przeciwnika ze względu na nadchodzący najbliższy mecz z Lakers, bo Szerszenie potrafią być groźne nawet w osłabieniu.
vs.

Typ: Heat - 8
Kurs: 1.96✅✅✅
Buk: Pinnacle
Detroit gra w kratkę. Dziś będzie czekać ich prawdziwy sprawdzian, czy ich obrona, która czasami jest dziurawa jak ser szwajcarski potrafi zatrzymać Wielkie Trio.
Pistons bez Hamiltona.
vs.

Typ: Suns +6
Kurs: 1.94✅✅Ciekawe jak się czuje D-Will. Przegrać taką różnicą z drużyną b2b na swoim parkiecie, a wcześniej zwolnić trenera legendę. Czuję, że Sloan zyskał tym odejściem zdrowie✅✅
Buk: Pinnacle
Suns b2b, ale podstawowi gracze Słońc przeciwko Golden State zagrali mniej niż 30 minut.
Utah po 23 latach zwolnili trenera legendę Jerry Sloana. Deron Williams gwiazda Jazzmanów miał na pieńku z nim i zadecydował, że albo zwolnią trenera albo po zakończeniu kontraktu będzie FA.
Nie wiem jak to wpłynie na zespół. Phoenix walczą o PO i myślę, że powinna być bardzo wyrównana walka.
vs.

Typ: Bucks +5✅Piękny mecz!Niepewny wynik do końca i w ostatniej sekundzie celna 3 Bucks!✅✅
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle
Bucks na wyjazdach nie wygrali od 4 spotkań. Odkąd do gry wrócili Delfino i Jennings, to ich gra powinna wyglądać znacznie lepiej. Uważam, że Bucks mają tutaj przewagę w głębszej ławce.
Dodatkowo po ostatnich meczach na urazy narzekają podstawowi gracze Memphis - Rudy Gay i Zach Randolph, ale obaj powinni być gotowi na ten mecz.
i kwiatek
vs.

Typ: Cavaliers
Kurs: 2.60✅✅PRZERWANA SERIA CAVS!! NALEŻAŁO SIĘ!! WIELKI POWRÓT MO WILLIAMSA!!✅✅
Buk: bet365
Do składu ma dziś powrócić prawdopodobnie Mo Williams. Choć mecz powinien zacząć z ławki, to i tak duże wsparcie dla obecnych kolegów z zespołu.
Po drugiej stronie nadal brak Erica Gordona. Dla mnie mecz 50/50. Przewaga parkietu, więc decyduję się, że Cavs przerwą swoją rekordową passę 26 porażek.
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ciekawe info dotyczące meczu Mavericks @ Celtics
Otóż godny zwrócenia uwagi jest bilans drużyn, które grały dwumecz @Celtics and @Knicks lub @Knicks and @Celtics.
Historia jest bezlitosna dla drużyn, które w pierwszym meczu pokonały Knicks w MSG lub Celtics w Bostonie, a następnie jechały na mecz odpowiednio do Bostonu lub Nowego Yorku.
Od 6 marca 1996 roku, drużyny, które wygrały w Nowym Yorku, a następnie pojechały na mecz do Bostonu są 0-9 ATS.
Od 20 stycznia 1997 roku, drużyny, które wygrały w Bostonie, a następnie pojechały do NY na mecz z Knicks, są 0-10 ATS.
Gdyby Bostonu nie czekał mecz z Iluzjonistami, nie miałbym żadnych zahamowań przed tym, żeby grać spread na Celtics.
to co już kiedyś pisałem przy okazji Mavericks.
Statystyki się nieco zmieniły, bo Boston przegrał spotkanie z Mavs, po tym jak Ci pokonali Knicks w MSG, ale nie zmienia to faktu, że wciąż liczby są imponujące.
 
D 0

devsiok

Użytkownik
Jest moze strona na ktorej moge wykupic transmisje zze wszystkich meczy nba i ogladac w dobrej jakosci z plynnym obrazem ? bo ogladanie na serwisach takich jak http://www.livescorehunter.com to katastrofa co chwila laduje albo strasznie slimaczy a neta mam bardzo szybkiego
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
A nie korzystasz z atdh net lub chocby my2p2? Ja nie mam jakiegos dobrego neta ale nigdy niemialem problemow szczegolnie z atdhe. Moze i czesto jakosc slabsza jednak nigdy zadnego zacinania i wieszania. Chyba, ze spotkanie odbywa sie wieczorem naszego czasu to wtedy wieksze problemy troche

Swoją droga niezłą komedie odstawili Spurs. Zagali chyba najslabsze spotkanie w sezonie, masa strat i fatalna skutecznosc.Tak jak pisalem wczesniej byl to wyrownany mecz i w koncu taki &quot;rodzynek&quot; w wykonaniu Spurs sie musial trafic. Nie zagrali nawet na 50% swojego potencjalu bo gdyby tak bylo to pewnie by wygrali z Philadelphią, ktora rowniez grala kaszane i chaotyczn basket.

W Charlotte roowniez niespodzianka chociaz byl moment, ze Bobki doszly Nets na 4pkt przegrywajac przez wiekszosc czasu kilkunastoma.

Duza niespodzianka w Orlando. Z taką gra Magic moga zapomniec nawet o pierwszej czwórce. W zasadzie od kiedy dokonali tego &quot;wspanialego&quot; trade&#39;a sa na rowni pochyłej.

PTB jak w kalejdoskopie. Najpierw sokojne prowadzenie, potem strata i na koneic wygraana.

Miami zgodnie z planem.

W Indianapolis tez ciekawe spotkanie.Pacers dlugo przegrywali i to juz nawet ok 1pkt jednak pocisneli z nawiazka.

Niespodzianka szykuje sie w Memhpis ale pora spac.

Ogolnie bardzo ciekawa noc z wieloma zwrotami akcji .
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
atdhenet.tv ;)
Co do Orlando. Tam hamulcowym jest SvG! Ten człowiek nie widzi jak Orlando gra kiepsko, gdy gra para Nelson - Turkoglu? Tego nie da się oglądać od kilku spotkań. To ile wnosi JJ Redick i Arenas nie da się opisać. Oni powinni zająć miejsce w S5. Jest tak zapatrzony w swoich ulubieńców Nelson i Turek, że to już się robi niesmaczne... A oni w samej końcówce zrobili bardo poważne błędy...
Porażka z LAL by się prydała. Dodatkowo jeszcze ze 2 pod rząd i może w końcu &quot;Ron Jeremy&quot; straci posade HC. Jak mi się mary, aby w jego miejsce ściągnąć Sloana. W tym zespole jest świetny potencjał. Ławka jest bardzo mocna. Zawodnicy z ławki na kluczowych pozycjach dają znacznie więcej niż Ci z S5 (Nelson, Turkoglu), ale SvG, to SvG. Brak mi słów.
Oglądałem kilka spotkań Spurs i znacznie ich styl się różni od tego co grają w domu. Dodatkowo, to nie są młodzi zawodnicy. Do końca RS jeszcze niejedna wpadka się im trafi. Czy wpadką z 76ers można nazwać? Wg. mnie nie, bo ostatnio Phila ostro się rozegrała.
Tak samo tyczy się NJN, którzy mają teraz zwyżkę formy. To samo co rok temu zresztą. Budzą się pod koniec. NJN mieli ogromną przewagę na pozycji PF/C przeciwko Bobkom.
Najlepsza drużyna ataku NYK na własnym parkiecie po 2Q rzucają... 48 punktów! ???? Ciekawe gdzie są teraz Ci co skreślali już LAL po kilku słabszych meczach. Dodam, że nie panoszę się, nie cierpię LAL, ale to jest za bardzo doświadczony zespół, aby popaść w paranoję po kilku słabszych meczach. To właśnie charakteryzuje prawdziwych mistrzów. I pisze, to osoba, która nienawidzi LAL i KB...
A no i już na jutro wg. mnie warto łapać - hawks, bo szykuje się z +10 dla gospodarzy ????
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nie wiem co Orlando chcialo uzyskac po tej wymianie. To wyglada zalosnie oebcnie. Dobrze sies talo dla Gortata, ze uciekłz tego domu wariatów, ktoremu przewodzi szaleniec. Przed wymianą uwazalem, ze mogliby powalczyc z Celtics czy Heat a teraz to bye bye.

Pisalem wczoraj o sredniej Bryanta z MSG, ktora wynosila 30,3 no i lider Lakers nie zawiodl bo w nocy rzucil 33, widocznie musi uwielbiac te najslynniejsza hale na swiecie:p


Washington Wizards- SA Spurs 2 1,3

Nie wierze, ze Spurs zanotują druga porazke z rzędu(tego niemieli jeszcze w tym sezonie) i to z miernym rywalem. Pop na pewno poruszy duzyną bo to co zagrali dzisiejszej nocy to wygladało jakby głowy zostawili w szatni. Washington tez odziwo lepiej sie prezentuje na wyjazdach jak u siebie. Warto sprobowac jakiegos hc dla spurs powiedzmy w granicach 6-7.


Sacramento Kings- Oklahoma Thunder 2 1,55

Kings to obecnie obok Cavss najgorsza ekipa ligi wiec watpie czy nawiążą walke z szybką ekipą Gromów, ktora ma o co grac i nie moze tracic wygranych w takich spotkaniach. Bardzo lubie gdy Sacramento podejmuje u siebie dobre ekipy bo wtedy kurs jest w miare a i pewnosc spotkania tez spora.


Houston Rockets- Dallas Mavericks 2 1,8

Dzisiaj derby Texasu i nie wierze w druga porazke z rzedu Mavs, ktorzy powinni spokojnie stonować i zgasić czasem wariacko grajacych Rockets. Za tkaimi rywalami Mavs przepadają. Mavericks juzz 2 razy pokonaliw tym sezonie Rakiety, co prawda u siebie ale jednak. Motywacja dla Dallas to z pewnoscia walka z LAL o 2 miejsce w konfie co w ewentualnej perspektywie spotkania sie w WCSF dało by przewage parkietu. Houston ostatnio gra troche w kratke. Mysle, ze spotkanie bedzie wyrownane ale Dirk i spolka powinni to wygrac

I jak juz wspominal Steve warto zagrac na Hawks i to hc, jezeli ma ktos mozliwosc obnizyc handicap powiedzmy do 5pkt to niech to zrobi. Wygrac na pewno Atlanta wygra i tylko kwestia ile.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Sporo ciekawych spotkań dziś. Dłuższą chwilę zastanawiałem się nad Dallas i Atlantą. I zagram jednak Hawks choć HC do pokrycia mają większe. Ale Dallas ma prawo być zmęczonym tramem po ostatnich zaciętych spotkań. Z Kings zwycięstwo tylko 2 pkt a z Denver porażka 1 pkt. Walka zatem trwała do ostatnich sekund. I dziś 3 wyjazdowe spotkanie z Rockets, którzy przegrali poprzedni mecz u siebie z Minnesotą. Nie twierdzę, że nie są w stanie wygrać Dallas, ale jednak z tych 2 spotkań pewniejsza dla mnie wydaje się Atlanta.

1.
???? Atlanta Hawks - Charlotte Bobcats (HC -6,5/0) --&gt; 1 - 1,75 ⛔⛔⛔ ???? (BetClic)
To, że Hawks dziś wygrają jestem niemalże pewien. Pytanie tylko jaką różnicą punktową. 7 pkt powinni pokryć, ale z 2 strony mogą odpuścić końcówkę i może się skończyć 5-6 pkt, ale mam nadzieję, że jednak spokojnie wygrają. Warto zwrócić uwagę na tabelę. Hawks zajmują 5 pozycję ze sporą przewagą nad 6 76ers. Ale za to z małą stratą do 4 Bulls i 3 Magic. Dlaczego zatem nie mieliby walczyć o 4 a nawet 3 pozycję ? W tym celu niezbędne jest wygrywanie takich spotkań jak dziś. Bobcats teoretycznie też jeszcze liczą się w walce o PO, ale myślę, że w roli gospodarza Hawks nie przepuszczą okazji do łatwej wygranej i walki o jeszcze wyższą lokatę w tabeli na koniec sezonu niż obecnie.

I podobnie jak wczoraj z Pacers tak dziś na podbitkę kursu biorę Spurs z Wizards.
2. ???? Washington Wizards - San Antonio Spurs --&gt; 2 - 1,30 ✅✅✅ (BetClic)
Lider konferencji zachodniej spotka się z outsiderem konferencji wschodniej. Wczoraj Spurs ulegli 76ers rzucając tylko 71 pkt. Myślę, że dziś już nie powinni przegrać ze słabiutkimi Wizards. I zrekompensuja się za słaby występ przeciwko 76ers. 2ga porażka z rzędu i to z Wizards ?? Nie wierzę ????

AKO: 2,28
⛔
 
P 8

persinho

Użytkownik
vs

typ: H(0-2,5) 2✅
kurs:1,95
buk:Bet365

Dla Bucks luty nie rozpoczął się zbyt dobrze. 5 porażek, które dosięgnęły ich w ostatnich 6 spotkaniach oddaliły ich od top8. Zawodnicy dzisiejszych gospodarzy zdobywają najmniej punktów spośród wszystkich drużyn (91.2) są także ostatni w klasyfikacjach: shooting (.425) i points per possession (1.14). Oba zespoły zagrają b2b game. Gracze Pacers po zmianie trenera spisują się bardzo dobrze, obecnie zajmują 8 pozycję, jednak tracą niewiele do znajdującej się oczko wyżej Philadelphii. Pod względem formy w swojej konferencji ulegają w tej chwili jedynie &quot;bezbłędnym&quot; Żarom (5W-0L), z którymi ostatnio toczyli równą walkę - o końcowej przegranej zadecydowała mistrzowska postawa Lebrona Jamesa. W lutym Bogut i spółka nie przekroczyli bariery 94 punktów w żadnym z rozegranych spotkań, Indiana po objęciu zespołu przez Vogla KAŻDE ze spotkań kończyła z dorobkiem 100+.
Injuries:
Milwaukee Bucks
Updated Player Pos Injury Expected Return
02/11/11 D-Roberts SG Flu Questionable for Feb. 12
02/02/11 Gooden PF Foot Out until at least early March
02/11/11 Sanders PF Back Questionable for Feb. 12 vs. Indiana
01/26/11 Redd SG Knee Out indefinitely. Could be out until at least early March.
Indiana:
No injuries reported.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
A ja tutaj widzę win Bucks. Z tego względu, że popatrzeć na grę Indiany w meczach b2b, gdzie na drugi dzień mieli wyjazd grają klapę. Bucks mieli szansę nawet na wygraną, ale fatalne błędy Jenningsa przy dryblingu, a były takie dwie w kluczowych momentach, w konsekwencji porażka 3 punktami przeciwko Memphis.
Oba zespoły b2b, przewaga parrkietu, więc ja tutaj bym widział win Bucks, bo Indiana nie broni, a na wyjazdach, to już w ogóle jest inny zespół niż przed własną publicznością.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom