>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
A ja myślę ze dzis waro sprobowac zagrać na Dallas -9,5✅, odszedł Williams(choć szkoda, że tak poźno, powinni fo sie pozbyć wczesniej zanim odszedł trener, który był ikoną drużyny z Salt Lake City), do tego juz od dłuższego casu nie gra Okur, ma wrócić Kirilenko, ale co zagra i czy oby na pewno zagra to nie wiadomo. Po drugiej stonie drużyna z Dallas , która gra od powrotu Dirka bardzo dobrze. Myslę, ze sam Dirk może dziś zagrać koncertowo, po słabym jak na niego meczu w All-Stars. Do tego myślę, że można dodać SAS✅, może kurs nie najlepszy ale dla mnie i tak trochę za duży. Zastanawiam sie jeszcze czy nie dodać Huston✅, niby Cleveland ograło ostatnio LAL, ale w pierwszej połowie nie potrafili jakoś znacząco odjechać mimo, że jesli dobrze pamiętam LAL miało skuteczność na poziomie 25%.
Fajnie wygląa jeszcze hc ujemne na Orlando⛔, Sacramento osłabione. Gospodarze jesli im sie chce to u siebie gromią strasznie, a SAC bez Evansa w ostatnich 3 meczach zostali zmieceni z parkietu przez drużyny bądź co bądź pokroju Orlando.
Po głowie chodzi mi jeszcze over Lova, badz wygrana Grizzlis✅, którzy prezentuja sie naprawdę solidnie. Do Lova⛔ przekonuje mnie to, że już od czterech meczy nie przekroczył granicy 20,5 pkt co zdarzyło mu sie tylko na początku sezonu i do tego powinien mieć dzis trochę łatwiej na tablicach bo zabraknie Gaya, natomiast odstrasza fakt że przeciwko Miskom w dwoch meczach zdobył odpowiednio 8 i 12 pkt. Wiec nad tym bede jeszcze myślał
Orlando zawiodło na całej lini, ogladalem pierwsza połowe, bo w przerwie wysiadł mi internet i grali oni strasznie nierówno. To raz dawali przeciwnikom zdobyc 8-10 pkt z rzedu to potem sami robili takiego runa. Co odjechali na 10 pkt to oni ich dogolili. Lova i Misków sobie ostatecznie odpuściłem,
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Jak dla mnie można spróbować Chicago (-8,5). Widać że po przerwie na ASG czołowe drużyny konferencji wygrały swoje mecze i to dosyć wyraźnie ( Boston 115-93 Golden State, Miami 117-97 Kings) i wydaję mi się że Chicago również wygra swój mecz i to ok.10 pkt. Kolejnym plusem jest to że dzisiaj do gry wraca Noah i powinien pomóc drużynie w odniesieniu 39 zwycięstwa w tym sezonie. Jedyną nie wiadomą może być to czy Byki będa zdeterminowani i nie będą chcieli tego wygrać jak najmniejszym nakładem sił ponieważ jutro czeka ich b2b z Miami.
Zwycięstwo Byków (1,20) wydaje się pewne, ale można spróbować handi.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Na Chicago się wczoraj nieźle wszyscy przejechali... Oglądałem ich praktycznie cały mecz i widać było, że brakuje im pomysłu na grę... Nie wiem czy to było zlekceważenie rywala... Czy myślami byli już przy meczu z Miami... a może jedno i drugie... uważam, że w szatni powiedzieli sobie nawzajem jaką żenadę zagrali i wezmą się w garść na mecz Heat... bo chyba zdecyduję się zaryzykować na Chicago w tym meczu.... jakieś pomysły macie na ten mecz?
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Na Chicago się wczoraj nieźle wszyscy przejechali... Oglądałem ich praktycznie cały mecz i widać było, że brakuje im pomysłu na grę... Nie wiem czy to było zlekceważenie rywala... Czy myślami byli już przy meczu z Miami... a może jedno i drugie... uważam, że w szatni powiedzieli sobie nawzajem jaką żenadę zagrali i wezmą się w garść na mecz Heat... bo chyba zdecyduję się zaryzykować na Chicago w tym meczu.... jakieś pomysły macie na ten mecz?
Miami po kursie 1,66 chyba nie warte grania. A chicago po 2,25 wyglada bardzo atrakcyjnie. Chicago własny parkiet wrócił Noah który moim zdaniem dzisiaj zdetronizuje Bosha i under 27,5 pkt + zbiórki Chrisa wygląda fajnie. Denver- Boston. Drużyna niebieskich po dużej przebudowie zespołu. Jak wiemy odszedł Melo i Billups do Madison Square Garden zaś do Nuggets dołączyli młodzi i zdolni z NYK; Felton, Chandler, Gallinari.. Nad tym meczem muszę się jeszcze zastanowić.
 
olej1991 32

olej1991

Użytkownik
Wczoraj na Chicago się przejechałem tak jak mówisz, myśle że nie tylko ja. Wydaje mi się mecz ten może być podobny do poprzedniego który się odbył w United Center. Handi jaki daje Betclic to Chicago (+3,5) 1,80 myślę że warte zaryzykowania. Wrócił Noaha i po statystykach widać było że jest głodny gry. Wiem że po statystykach nie można nic wnioskować ale jednak ;)
Osobiście na dzisiaj jeszcze warty zagrania jest Boston (1,45). W pierwszym meczu po ASG pewnie pokonali Golden State na wyjeździe gdzie wcześniej nie za dobrze im szło.
Zastanawiałem się jeszcze nad overami:
Denver-Boston 203,5
Chicago-Miami 192,5
ale chciałbym jeszcze usłyszeć opinię innych użytkowaników.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Wczoraj na Chicago się przejechałem tak jak mówisz, myśle że nie tylko ja. Wydaje mi się mecz ten może być podobny do poprzedniego który się odbył w United Center. Handi jaki daje Betclic to Chicago (+3,5) 1,80 myślę że warte zaryzykowania. Wrócił Noaha i po statystykach widać było że jest głodny gry. Wiem że po statystykach nie można nic wnioskować ale jednak ;)
Osobiście na dzisiaj jeszcze warty zagrania jest Boston (1,45). W pierwszym meczu po ASG pewnie pokonali Golden State na wyjeździe gdzie wcześniej nie za dobrze im szło.
Zastanawiałem się jeszcze nad overami:
Denver-Boston 203,5
Chicago-Miami 192,5
ale chciałbym jeszcze usłyszeć opinię innych użytkowaników.



Co Ty gadasz? Mecz wczorajszy z dzisiejszym może być podobny ? To będzie zupełnie inne spotkanie. Ja uważam że Chicago troszkę wczoraj może nie chciało się męczyć żeby wygrac, żeby nie było że mówie że odpuscili mecz. Dzisiaj Chicago wraca do własnej hali, wraca Noah, a z nim Chicago naprawdę tworzy fajna i zgraną ekipę. Jest świetny w tym sezonie Rose, dobry Boozer. Miami wiemy wielkie nadzieje pokładane w tym klubie, od słabego początku minęło już wiele czasu Miami zaczyna porządnie grać, ale czy po kursie 1,65 dadzą radę wygrac z Bykami ? Nie sądzę, Chicago u siebie wygrało i z Orlando, i z SAS z tymi ostatnimi zwłaszcza udało im się ich pokonać, mimo że SAS w tym sezonie prezentuje się wyśmienicie. Moje propozycje;

Chicago 2,27
Under 192 --&gt; 1,91


Denver- Boston. Ten mecz to jak dla mnie wielka zagadka. Nawet buki nie wiedzą na kogo wystawić zakłady specjalne na którego z gracza Denver, wiadomo Karl musi przemeblować skład po odejsciu Melo i Chaunceya. Boston grając z Denver przeważnie wyniki overowe, Denver swoje zrobi, zdobędzie mase pkt ale Bostonu w defensywie też nie powstrzyma. Over lekko można zaryzykowac ;)
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Mecz Chicago z Miami radziłbym odpuścić i oglądać w spokoju bo jedyne co jest pewne to to że będzie to znakomite spotkanie. Chicago gra u siebie i będzie chciało pokazać że wczorajsza porażka z Raptorsami była tylko wypadkiem przy pracy, wrócił Noah, jest głodny gry. Miami z kolei będzie chciało się zrewanżować za porażkę u siebie z przed ponad miesiąca. Wtedy grali bez LBJ&#39;a a Chris Bosh nie grał długo bo skręcił kostkę, Bullsi grali bez Noah. W tamtym meczu popisowo grali Rose i Wade, dzisiaj dojdzie King James, Bosh, jest Noah, Boozer, dlatego dla mnie no bet, chyba że coś na live. Myślałem o overze, linia ustawiona na 192, ale jednak postawiłem tylko over 182,5 w dublu z Bostonem.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Denver Nuggets vs. Portland Trail Blazers
Portland Trail Blazers -4,5 1,61 Bet365 ⛔
Blazers sporo zyskali na ostatnich transferach, Nuggets z kolei stracili. Bo jeżeli Mozgov ma nie brać udziału w rotacji tak, jak było to wczoraj (Nene, Birdman), to za Anthony&#39;ego i Billupsa dostali Feltona, który grał z ławki, a także Gallinariego i Chandlera. Niestety, Felt to nie to samo co Chauncey, który starał się być na pierwszym planie wtedy, gdy zespół tego potrzebował (np. przy kontuzji &#39;Melo), a można powiedzieć, że z automatu tam, gdzie gra Billups, tam przybywa jakości. Nie tylko Carmelo jest więc sporą stratą Nuggets. Mieli w tym sezonie świetną ławkę, jako jedyni mieli trzech rezerwowych, mogących wejść i rzucić nawet potencjalnie te 30 punktów - JR Smith, Al Harrington, Ty Lawson. Po trade rozszerzyli grono zawodników, którzy są solidni i muszą grać, jednak mogą oni dostawać dzięki temu mniej minut. Więcej dobrych, ale nie All-Star graczy, ale ich i tak już było wystarczająco. Odeszło dwóch wybitnych. Blazers odwrotnie, zaryzykowali, stawiają wszystko na jedną kartę. Kontuzje Odena, Camby&#39;ego sprawiły, że nie mogą grać najlepszym duetem centrów w NBA. Na centrze, w zależności od rywala, grali więc ostatnio Przybilla (gdy rywal miał centra ze świetnymi warunkami fizycznymi, świetnego w ataku) i Cunningham (gdy rywal na piątce straszył Chuckiem Hayesem albo kimś, dającym niewiele więcej przewagi nad Dante). Obaj wymienieni za Geralda. W dodatku oddany kolejny center, Sean Marks. Wiele uzależnione od zdrowia Camby&#39;ego, z którym bywało różnie. Niemniej jednak, Camby to wybitny defensor i jeśli ominą go kłopoty, trzeba mu zaufać. Alternatywą będzie to, co mogą pokazać dziś - G. Wallace czy Batum są świetnymi obrońcami i są w stanie bronić sporo czwórek w lidze. Aldridge przejdzie na centra, ale to nie może być rozwiązanie, którym chcą coś wygrać, coś poważnego. Niemniej jednak zaplecze na 2/3 imponujące - Batum, Matthews, Wallace to specjaliści od defensywy, ponadto są Roy, Rudy Fernandez, który osiągnął niezłą formę, a przecież także trzech wymienionych wcześniej potrafi zdobywać punkty i szczególnie Wallace czy Matthews mogą ciągnąć wynik. Denver grają b2b po wygranej z Celtics, ale nie był to dobry mecz. Wynik niski, jednak po prostu atak jednych czy drugich nie zmuszał defensyw rywala do wykazywania się świetną grą, Celtics raczej czekali na nowych graczy. Teraz Nuggets czeka trudniejsze zadanie, nie mają niestety wystarczająco jakości. Dobrzy gracze, ale bez lidera. Kenyon Martin musiał przejąć atak w ostatnim meczu, obawiam się, że może mu się to nie udawać regularnie. Rywal broni dobrze, a Knicks nie mają pewniaka, który da 20+ punktów częściej, niż co trzeci mecz. Felton, Gallinari, Nene, Afflalo, Lawson, Chandler, Harrington, Smith, nawet Martin mogą w pojedynczych meczach się wykreować, ale na Blazers może to być za mało. Choć tego, że nie są już teamem na play-offy, przyznać do końca nie mogę.
Utah Jazz vs. Indiana Pacers
Utah Jazz +7,5 1,71 Bet365 ✅
Jerry Sloan może siedzieć sobie przed telewizorem i uśmiechać się pod nosem. W klubie nie ma już Derona Williamsa, a pod Corbinem bilans prezentuje się fatalnie, 0-4. Pacers z kolei ostatnio, odkąd prowadzi ich Vogel, są hot, ale w poprzednim spotkaniu, u siebie z Pistons, wygrali dopiero dzięki game-winnerze na kilka sekund przed końcem. Mogą chyba być lekko zawiedzeni, że nie pozyskali Mayo, tym bardziej, że minuty McRobertsa kradnie ostatnio świetnie spisujący się Tyler Hansbrough. Na ławce jest także niesamowity rookie Paul George, a kluczową rolę odgrywa trójka Granger, Collison, Hibbert, podczas gdy wcześniej na dwóch ostatnich nie do końca można było liczyć, stąd kryzys w środku sezonu. Jazz grali bez Derona w ostatnim spotkaniu w Dallas, przegranym wysoko. Teraz dołączą za niego Favors i Devin Harris i powinno być lepiej. Wrócili AK47 czy Raja Bell, skład jest wreszcie kompletny. W ostatnich spotkaniach nie do zatrzymania jest Al Jefferson, on z Millsapem mają być teraz głównymi opcjami. Ale jest kilku innych dobrych graczy, CJ Miles wreszcie będzie grać z ławki, dobrze, bo właśnie tam jest jego miejsce. I więcej daje zespołowi z tego miejsca. Jazz są w kryzysie, ale mimo straty Derona są w stanie się z niego wydostać. Dostali za niego tyle, ile maksymalnie mogli dostać, tak myślę. Zrobili mądre ruchy i będą zbierać tego owoce. Pozbyli się gwiazdy, ale nie ma co z tego powodu załamywać się, nie zrobią tego. Po pięciu porażkach z rzędu dla takiej ekipy może przyjść przełamanie wraz z przyjściem Devina, Pacers są w gazie, ale nie będą tak trudnym rywalem, jak Mavs, a w swojej piątce Jazz nie będą musieli wystawiać Watsona. Nie stoją na straconej pozycji.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Także popieram typ na Blazers, oglądałem wczorajszy, a w sumie dzisiejszy mecz Bostonu i to oni go przegrali bardziej notując bardzo słaba skuteczność szczególnie w pierwszej połowie a w ostatnich 6 minutach nie trafili ani razu do kosza, niz Denver go wygrało. Samorodki bo wymianach nie funkcjonują jeszcze tak jak powinny i nie ma co się temu dziwić, bo chłopaki jeszcze nie sa z grani. Dużo piłek w meczu z Koniczynkami lądowało albo za linia boczna bo kolega poszedł do przodu zamiast się cofnąć, albo w rekach Bostończyków(brak komunikacji i zgrania którego nie wykorzystali przyjezdni). Natomiast gospodarzae są przyzwyczajeni do rotacji i dzisiaj strata, ktorej doznali nie powinna im jakoś przeszkadzać.
zaraz dopisze jakieś swoje typy tylko je ogarnę. Proszę na nie patrzeć z przymrożeniem oka, bo jestem po parapetówce
Na pierwszy rzut oka gram Griffin over 11,5 zbiórek⛔. Wiadomo jest to mecz o to kto będzie, ze tak powiem radził w LA i taki zawodnik jak Blake mający 12,6 srednichzbiórki, powinien dziś błyszczeć. Myśle że na swoich tabliach zaliczy koło 10 zbiórek, i do tego dołoży co najmniej 5 w ataku. W meczach przeciwko LAL zaliczył 18 i 16 zbiórek, wiec widać że nie mają na niego spoobu. W dzisiejszym liczę na podobna ilość.
Do tego gram Howarda over 38,5 pkt+zbiórki✅. Ostatnio gra on świetnie. Ostatnio mimo jego swieteniej gry Orlando przegtrało mecz, mysel ze dzis ma duza szanse go wygrac a swoja cegielke dolozy Dwight. W meczach H@H znaczna przewaga overów, dziś licze na nastepny.
Myślałem jeszcze o hc ujemnym na Phile✅, SAS ⛔oraz co juz opisał Dawczan NYK⛔. W ogóle z meczów NHL i NBA wyszło mi ako ponad 1150 i zagram to za 1 złotówkę , liczać na mega farta.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś masa spotkań do wyboru. Osobiście wybrałem 2:
1. ???? Toronto Raptors - Phoenix Suns (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,80 ✅✅✅ (BetClic)
Wg mnie sezon wchodzi w taką fazę, że trzeba już jak najbardziej patrzeć na tabelę. Co prawda Raptorsów lekceważyć nie można co pokazali w spotkaniu z Bulls, ale prawda jest taka, że walczą o nic. Suns natomiast walczą o 8 miejsce na Zachodzie mając tyle samo porażek co 8 Memphis - 27. Mają natomiast 4 zwycięstwa mniej, ale i 4 mecze rozegrane mniej. Więc takie spotkania Suns muszą wygrywać jeśli chcą znaleźć się w PO. Każda porażka w takim spotkaniu oddala szanse na PO. Dlatego też myślę, że po odpoczynku związanym z ASG Suns dziś wygrają z Raptorsami. 2 zwycięstwa pod rząd z Bulls i Suns ?? ???? Nie bardzo to widzę. Kontuzji w teamach nowych brak, jedynie te od dłuższego czasu - Kleiza i Evans. Powinny Słońca wygrać i myślę, że wygrają powyżej 3 pkt.
2. ???? Cleveland Cavaliers - New York Knicks (HC 0/-7,5) --&gt; 2 - 1,80 ⛔⛔⛔ (BetClic) ????
Jakiś nowych kontuzji również brak. Natomiast co się wydarzyło w NYK każdy wie. Wreszcie koniec spekulacji na temat Carmelo, który zagościł do NYK. 1wszy mecz bez fajerwerków, ale wygrana z Milwaukee. Carmelo ma to co chciał więc w połączeniu z Amare musi to zatrybić pozytywnie. Nie sądzę, żeby NYK - mimo iż pewnie są w fazie poznawania się po zmianach - przegrali z Cavs na wyjeździe. Pytanie czy dadzą radę pokryć HC. Wg mnie tak. Biorąc pod uwagę, że Carmelo ma już czysto w głowie - bo ma co chciał powinien grac tak jak potrafi. W Denver jak wiemy różnie to bywało. Poza tym jednak NYK nie mogą się wcale czuć pewni jeśli chodzi o tabelę. PO pewne, ale już miejsce czy 6 czy 7 czy 8 nie do końca. Po takim transferze wypadałoby, żeby byli jak najwyżej. Cavs walczą o przed ostatnie miejsce w tabeli całej NBA :] Co prawda ostatnio wygrali niespodziewanie z Lakersami, ale byłby wstyd dla NYK, gdyby wtopili z najsłabszym teamem po takim transferze. Amare z Carmelo do tego nie dopuszczą. Pytanie tylko o HC. Myślę, że zwycięstwo powyżej 8 z ostatnią drużyną NBA realne.
 
E 0

ernie9005

Użytkownik
BTW: osobiście ciekaw jestem, czemu Gentry nie daje szansy pograć Childressowi...niezły koszykarz wg mnie. Może są jakieś ważne powody jego absencji, o których nie wiem...
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Suns +3
Kurs: 1.91✅✅✅
Buk: betsson
Jak dla mnie mecz 50/50. O Indianie pisałem wiele. Potrafią zagrać doskonały mecz i wygrać. Potrafią zagrać doskonałe trzy kwarty i przegrać decydującą, najważniejszą odsłonę, czyli czwartą kwartę. Phoenix ma podobnie. Potrafią prowadzić całe spotkanie powyżej 10 punktów i w najważniejszym momencie zdarzają się głupie straty. Dziś jednak co mną kieruję, to debiut Aaron Brooks. Brooks, to były rozgrywający Houston Rockets, Rakiety wymieniły go za rezerwowego Phoenix Suns - Gorana Dragica. Brooks po kontuzji nie zachwycał swoją grą. W tym sezonie średnio notuje blisko 13 punktów i blisko 4 asysty na mecz. Uważam, że Phoenix wyszło korzystniej na tej wymianie i zawodnik pasuje idealnie do stylu gry Słońc. Rozgrywający jest bardziej nastawiony na zdobywanie punktów. Jest bardzo szybkim zawodnikiem, dobrze panuje nad piłką. Marcin Gortat może stracić na tej wymianie, bo Dragic szukał podań do naszego zawodnika. W tym meczu myślę, że Brooks będzie miał dobry moment, aby pozytywnie wypaść w pierwszym oficjalnym spotkaniu w nowej ekipie, bo Indiana nie ma na tej pozycji dobrego obrońcy. Phoenix Suns walczy o wejście do Play - Off. Dobre spotkania ostatnio rozgrywają rezerwowi Suns - Warrick, Pietrus.
W ekipie gospodarzy zabraknie Mike Dunleavy, który w 54 meczach notuje średnio 11 punktów i 5 zbiórek.
Zwycięstwo Suns lub Indiany będzie zależało od skuteczności.

vs.

Typ: Miami -9
Kurs: 1.87⛔⛔⛔
Buk: gamebookers
Jak wiadomo serial &quot;Melodrama&quot; zakończony. Carmelo Anthony w trakcie Deadline przeniósł się z Denver Nuggets do New York Knicks, by grać u boku Amare Stoudemire&#39;a. W pakiecie z Melo powędrował również rozgrywający Chauncey Billups. O ich zgranie będzie trzeba jeszcze trochę poczekać. Głównym mankamentem jest brak ławki w Knicks. Potwierdziło się to, gdy Knicks w ostatnim wyjazdowym meczu przegrali z najsłabszą ekipą NBA - Cleveland Cavaliers. Dziś już zdecydowanie mocniejszy przeciwnik. LeBron James , Dwyane Wade oraz Chris Bosh, to zawodnicy, którzy w jednym zespole występują od początku sezonu.
Główną przewagą gospodarzy jest oczywiście parkiet. Kolejną znacznie lepsza obrona. Heat na swoim parkiecie traci 95 punktów, a zdobywa 105. Kncks na wyjazdach tracą 106 punktów, a zdobywają średnio 105. Dodatkowo Heat będą chcieli pokazać swoją wyższość, bo niemalże równo miesiąc temu ulegli w wyjazdowym spotkaniu w Medison Square Garden 93:88. Poza tym Miami wciąż walczy o pierwsze miejsce w swojej konferencji. Oba zespoły mają coś sobie do udowodnienia, ale obrona, zgranie i przewaga własnego parkietu przemawia za Miami Heat.
GL
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
San Antonio Spurs- Memhis Grizzlies +9 1,9


Dla mnie po wysokim kursie najciekawszy typ w nocy. Spurs u siebie bardzo mocni, jedynie dwie porazki. Jednak miśki to ekipa z potencjałem, walcząca o PO natomiast Spurs 1 miejsce mają juz na wyciągniecie ręki. Oczywiscie gospodarze są faworytem jednak wątpie czy pokonają w stosunku 9 i wiecej Grizzlies, ktorzy potrafia grywac bardzo dobrze i to przeciwko rywalom z topu. W tym sezonie SPurs pokonali u siebie juz Grizzlies jednak po zaciętym spotkaniu i dogrywce.Dzisiaj mysle, ze moze byc rowniez wyrownane spotkanie i wygrana Spurs jednak w okolicach 5pkt.


Magic- Bobcats +10 1,9

Ciekawie rowniez wyglada typ +10 na Bobcats z Magic. Orlando to obecnie ekipa tkwiąca w próżni i powoli dobiega ten rozdział w ich historii. Grają ostatnio tak sobie i w kratke a Bobcats mają o co walczyc wiec taki hc dla Bobcats wydaje sie baardzo ciekawy.Chociaz wiadomo sa po wymianie i roznie to bywa jednak ostatnio pewnie pokonali slabych ale zawsze Kings.

Hornets-Rockets 1 1,35

Tutaj jezeli grac to wydaje mi sie, ze jedynie na NOH. Mają za sobą najgorszy moment w ezonie, uporali sie problemami i wracają do gry. NOH sa w batalii o 5 miejsce na zachodzie, ktore gwarantuje uniknięcie gry z kimś z trojki potentatów(LA,Mavs,Spurs).Jest duzy ścisk miedzy nimi,PTB,Nuggets,Grizzlies a i są w oddali jeszcze Jazz.Mysle, ze zwyciestow NOH jest bardzo prawdopodobne.

Thunders- Lakers 2 1,9

Gromy wydaje sie, ze zrobiły niezly interes podczas deadline. W 2 lata zbudowali bardzo dobra ekipe opierając sie na drafcie oraz mądrych wymianach. Jednak nie maa Perkinsa, ktory bardzo by sie przydal w spotkaniu z Lakers. Lalki po All star wrzuciły chyba wyższy bieg. 3 wygrane mecze z rzędu. 2 u siebie bardzo pewnie oraz na gorącym terenie w Portland. Mysle, ze i dzisiaj pojdą za ciosem a kurs zachęca.

Jako pewniaki rowniez mozna zagrac na Mavs oraz Heat tak wiec wieczór i nocka dają wybór i na wysokie kursy z hc i na normalne wyniki dla tych co ot lubią grac &quot;pewniaki&quot;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Oklahoma City Thunder - L.A.Lakers (HC 0/-1,5) --&gt; 2 - 1,94 ✅✅✅ (Unibet)
Nowy nabytek Perkins nadal kontuzjowany więc nie zagra. Odszedł Krstic. Więc z centrami w OCT nie wygląda to najlepiej. Gasol powinien z Bynumem to dziś wykorzystać. OCT przegrała wczoraj z Magic aż 111 - 88. A wcześniej ze Spurs. Dziś wg mnie będzie 3 porażka. Co prawda atut własnej hali, ale poprzednie 2 spotkania i pogrom z Magic nie wróżą najlepiej OCT. Lakersi natomiast po weekendzie ASG mam wrażenie, że się budzą. Wysoka wygrana z Hawks, z PTB po dogrywce i derby z Clippers. Warto też zwrócić uwagę na tabele. OCT jest zaraz za Lakersami. I wcale Lakers pewni 3 miejsca być nie mogą, bo nie dzieli ich za wiele.Różnica 2 porażek. I OCT ma 5 zwycięstw mniej, ale tez i 3 mecze rozegrane od Lakersów. Tak więc dodatkowy atut za Lakersami - wygrana zwiększy przewagę nad 4 OCT w tabeli a zbliży do 2 Dallas.
????Miami Heat - New York Knicks (HC -8,5/0) --&gt; 1 - 1,86 ⛔⛔⛔ (Unibet) // i bardzo dobrze - jak się po parę razy prowadzi 10-13 pkt i co chwila traci to prowadzenie z głupoty to należy się przegrana.
Zgadzam się z analizą Steva Nasha, który jednak powrócił choć emocjonalnie się z nami żegnał. Witamy ???? Od siebie dodam tylko tyle, że Carmelo gra z lekkim urazem łokcia. Nie jest na tyle poważny, aby odpoczywał, ale jednak w 100% zdrowy nie jest. Oglądałem też 2 kwarty NYK - Cavs i wyglądało to tragicznie. Są kompletnie nie zgrani i szybko się to nie zmieni co dodatkowo utwierdza mnie w przekonaniu, że Heat dziś wygrają więcej niż 9 pkt.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers

Typ:2
Kurs:1.30

Tym razem trochę bezpieczniejszy typ po niższym kursie ale wydaję się być pewny. Wybrałem mecz, który już niebawem się zacznie bo o 23 godzinie czasu polskiego. Jak co tydzień podaje coś z najlepszej ligi świata w koszykówce czyli NBA. Tym razem jest to mecz pomiędzy Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers. Jak widać po kursie wyznaczonym przez bukmacherów zdecydowanym faworytem tego pojedynku są gracze Philadelphia 76ers, którzy grają w tym sezonie dość dobrze zwłaszcza w ostatnich meczach o czym najlepiej świadczy bardzo dobry bilans 4 wygranych w pięciu ostatnich spotkaniach, jak na razie ich bilans to 29 wygranych przy takiej samej liczbie przegranych. Cleveland Cavaliers natomiast to jak na razie zdecydowanie najsłabsza drużyna całej ligi chociaż ostatnio minimalnie poprawiła swój tragiczny bilans, który na dzień dzisiejszy to jedynie 11 zwycięstw przy aż 47 porażkach po prostu katastrofalny bilans tak naprawdę to oni już o nic nie walczą sezon dla nich się praktycznie skończył no może jedynie o honor, Philadelphia natomiast wciąż ma duże szanse na awanas do playoffów więc mają o co walczyć.

Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors

Typ:2
Kurs:1.65

Kolejny mecz, który mnie zainteresował z NBA również za chwilę się zaczyna dlatego radzę się pośpieszyć z ewentualnym stawianiem bo już została trochę ponad godzina. Tym razem już wyższy kurs ale mecz również wydaję się dość pewny. Tym razem nie ma się co spodziewać zbyt wysokiego poziomu ponieważ zmierzą się ze sobą drużyny z dolnej części tabeli. Minnesota w tym sezonie spisuję się fatalnie zwłaszcza w ostatnich meczach o czym najlepiej świadczy tragiczny bilans aż 7 przegranych pod rząd ostatnich meczów, ich dzisiejsi rywale w 7 ostatnich meczach aż 4 razy wygrywali co jest bardzo dobrym wynikiem dla drużyny z dolnych okolic tabeli. Jeżeli chodzi o bilans obydwu drużyn to Minnesota w tym sezonie wygrała zaledwie 13 razy przy aż 46 porażkach zaś ich dzisiejsi rywale zdołali wygrać 26 spotkań przy 31 porażkach. Jak widać w tym sezonie o wiele lepiej spisują się Golden State w dodatku w ostatnich meczach pokazało, że jest w formie zaś ich rywal zupełnie sobie nie radzi w ostatnich meczach. Myślę, że faworyci tego spotkanie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem tego pojedynku a kurs jest całkiem dobry dlatego warto stawiać.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Portland Trail Blazers(-1,5) - Atlanta Hawks 1st QTR ⛔
Na dzisiaj wybrałem pierwszą kwartę w meczu Portland z Atlantą. Wiadomo NBA to loteria, szczególnie wyniki poszczególnych kwart, ale polecam ten typ. Dlaczego ? W ostatnich trzech pierwszych kwartach Portland ma średnio 7 punktów przewagi nad swoim rywalem a Atlanta 1 punkt straty. W przekroju całego sezonu Hawks -0.1 a Trail Blazers +0.8 więc gospodarze dzisiejszego spotkania konsekwentnie wygrywaja 1 kwartę. W pierwszej 5 zacznie dzisiaj Marcus Camby który wraca po kontuzji, Brandon Roy ma grac tylko ok. 15min z czego myślę 4/5 w 1 QTR, Gerald Wallace zadebiutuje dzisiaj w barwach PTB i będzie chciał się pokazać z bardzo dobrej strony licznie zgromadzonej publiczności w Portland. W dobrej formie są LaMarcus Aldridge, Wesley Matthews, a Andre Miller nigdy nie schodzi poniżej przyzwoitego poziomu. Liczę że zespól gospodarzy dobrze wejdzie w mecz i od początku zdominuje Jastrzębie.
Dodatkowo zagrałem Portland -4,5. ⛔
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? New Jersey Nets - Phoenix Suns (HC 0/-2,5) --&gt; 2 - 1,85 (BetClic)
Suns są w niezłej formie i tzw. gazie. Rozegrają dziś 3 wyjazdowe z rzędu spotkanie i można mieć lekkie obawy co do ich sił, ale sezon wkroczył już na taki etap, że o żadnym oszczędzaniu się nie może być mowy - tym bardziej, gdy spojrzymy na tabelę Zachodu. Suns zajmują dopiero 11 miejsce, ale cały czas z szansami na PO. Jeśli chcą nadal te szanse mieć takie spotkania jak z Nets muszą wygrywać. Wczoraj Suns wygrali po dogrywce z Pacers i to dodatkowo mogło ich kosztować więcej sił, ale z 2 strony takie zwycięstwa w takim momencie sezonu też dodatkowo mobilizują i dają pewność siebie. Kontuzji żadnych poważniejszych w obu ekipach nie ma. W Suns każdy wie, że teraz każda porażka znacznie oddala zespół od PO - szczególnie z dużo niżej notowanym przeciwnikiem jak Nets. Dlatego uważam, że poziom mobilizacji w ekipie z Phoenix jest maksymalnie duży co pozwoli nadrobić zmęczenie spowodowane wyjazdowymi spotkaniami i wygrać Suns różnicą co najmniej 3 pkt.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Denver Nuggets -6 over Hawks @ 1.90✅✅✅

LA Clippers ML over Kings @ 1.90⛔⛔⛔


Nuggets ubili z Knicksami interes życia, oddając zniewieściałego Melo, starego Billupsa za młodych gniewnych Chandlera, Gallinariego i Feltona. W Colorado wreszcie jest drużyna z prawdziwego zdarzenia, a nie Melodrama. Nuggets dysponują głębokim składem i mogą być naprawdę groźni w PO, bo z taką grą, jaką teraz prezentują nie powinno ich tam zabraknąć. Strzelcy Chandler, Gallinari, mający ogromny potencjał JR Smith, dwóch równorzędnych rozgrywających w postaci Feltona i będącego wiecznie w cieniu Billupsa Lawsona, niezły frontcourt z Nene i Andersonem (plus Martin i Mozgovov). Nie jestem przekonany, czy Hawks w obecnej formie i w obecnym składzie są w stanie powalczyć z Nuggets w Denver, gdzie Bryłki grają jak w transie.

W drugim meczu stawiam po prostu na drużynę lepszą. Nie wiem czy Dalembert jest w stanie zatrzymać Griffina - myślę, że nie, pomimo iż jest całkiem niezłym defensorem. Linia otwarcia +2 Clippers, obecnie -1 Clippers. Myślę, że gdyby zagrał Gordon Clippers na wejściu byliby 3 ptk faworytem w tym spotkaniu. Kings przeplatają okresy słabej i dobrej gry. Teraz akurat mają okres słabej gry, więc trzeba próbować Clippers.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Boston Celtics vs Utah Jazz
Boston Celtics 1,56 Pinnaclesports
Trochę psuje te plany to, że nie wystąpi Delonte West, ale Utah nie są jeszcze na tyle ułożoną paczką, by to wygrać, tak myślę. Bez Jerry&#39;ego są 1-5, wygrali jedynie w Indianie i to mogło zamydlić trochę oczy i sprawić, że ludzie będą ich traktować poważnie, jak zwykle traktowało się Jazz. Nic bardziej mylnego, zaraz przyszła porażka z Pistons. Nawet, jak wrócili Raja Bell i Kirilenko, obrona była po prostu beznadziejna. Rywal bez Big Bena, Prince i McGrady&#39;ego rzucił 120 punktów. Dziś Celtics tego nie zrobią, ale powinni wypunktować braki Jazz, którzy przegrali poprzedni mecz, grając na skuteczności niemal 60% z gry! Nowi Celtics zagrali w LA z Clippersami i poradzili sobie, po oddaniu Perka się otrząsnęli, a Kendrick już poza Bostonem znów jest kontuzjowany. Nowy nabytek Krstic prawdopodobnie zagrał mecz, w którym był najbardziej energiczny na atakowanej tablicy w karierze i jeżeli będzie powtarzać te 6 ofensywnych zbiórek co jakiś czas, będzie dobrze. Trochę to ryzykowne, bo bez Delonte na ławce zostają Big Baby Davis, Jeff Green i dalej Wafer czy Bradley. Mało, ale klasowa piątka i niezłe odświeżenie ataku w osobach Jeffa i Glena pewnie zadziała. Tym bardziej, że ławka Jazz nie ma czego przeciwstawić, zupełnie. Tam siedzą gracze tacy, jak CJ Miles, nie lepsi, czyli tacy, którzy mogą pomagać wygrywać mecze z rywalami pokroju Wolves, nie Celtics. Dobrze gra para podkoszowych, ale braku Williamsa jednak tak szybko nie będzie się dało zatuszować. Devin Harris nie jest tym graczem, jakim był dwa lata temu i choć i tak zrobiono dobry biznes, to trzeba dać mu trochę czasu. Celtics mają solidną pakę i są w dobrej formie. Jeżeli Jazz przegrywają na potęgę, to w meczu z Celtics raczej nie można im ufać.
 
N 196

nicks

Użytkownik
phenix 1.72
rozjechali slabe teamy toronto indiane wiec czas na n j bedzie jeszcze latwiej widze jak gra phenix z cieniakami potrafia dominowac grac swoje a jersey ma problemy ze wszystkim kurs powiniem byc max 1.5
denver -6,5 po 1.9
atlana grala wczoraj decydujac bedzie dyspozycja j jhonsona i skutecznosc 3pkt obu temow nie licze na jj zabardzo a 3 i up tempo to denver zamiecie hawks
polecam ps pisalem na komorce

utah 2.65
dzis dadza z siebie wszystko zdminuja gre pod kosze beda skuteczniejsi w kontrach allen i rondo w pojedynke nie wygraja a maja klasowych rywali haris bell z lawy miles watsan hayword priece
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom