>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
P 8

persinho

Użytkownik
Utah Jazz - Chicago Bulls
typ: H(0-2) 2✅
kurs:1,9
buk:Bet365

Chicago dzisiejszej nocy spróbuje uniknąć 3 porażki z rzędu rozgrywając kolejne spotkanie wyjazdowe o wielkim ładunku emocjonalnym, jako że w hali Energy Solutions Arena zamelduje się 3 byłych koszykarzy Utah : Carlos Boozer ( 6 sezonów, Jazz&#39;s leading scorer in 2009-10), Kyle Korver ( najwyższa śr. celnych rzutów za 3 - 53.6% w 2009-2010) oraz Ronnie Brower.
Chicago przystąpi niezwykle zmotywowane - w tym sezonie nie doznali więcej jak dwóch przegranych z rzędu. Derrick Rose notuje zwyżkę formy,za jego krycie odpowiedzialny będzie Deron Williams, który zagra z odczuwalnym bólem nadgarstka, co powinno mieć wpływ na losy pojedynku rozgrywających. Raja Bell i Paul Milsap opuścili wtorkowe treningi, jednak do spotkania przystąpią. Chicago w roli underdoga, uważam to za valuebet, mimo iż ich bilans wyjazdowy to 11W-12L
KEY INJURIES:
Utah:
Mehmet Okur (back)
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Póki co jeszcze nic nie zagrałem, ale wtrącę się.
Nets nie mają argumentów na NOH? Brak Arizy i Okafora, to mało? Dodatkowko Harris rozgrywa dobre zawody do tego Lopez pod koszem, kto go ma powstrzymać? Mecz 50/50. Przewaga parkietu, więc tutaj bym widział win NJN✅.
Dziś jakbym miał coś grać, to Cavaliers⛔. Z tego względu, że Detroit na wyjazdach nie jest tak mocne jak u siebie, a szybka koszykówka Cavs może im nie pasować, do tego w końcu czas na przerwanie rekordowej serii porażek.
Dodatkowo Orlando win✅, Clippers +7.5✅ i może Bucks⛔. Ciężka noc ogólnie do typowania.
 
P 8

persinho

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons 10.02 01:00
Cleveland Cavaliers - Detroit Pistons
typ: H(0 - 1) 1 ⛔
kurs:1,91
buk: Tobet

Jeżeli Cleveland przegra to spotkanie, przedłuży tym samym swój koszmar do 26 porażek z rzędu. Ten L streak wywołuje ogromną sportową złość, która powinna wreszcie przełożyć się na wygraną Cavs.
&quot;The guys are upset and rightfully so,&quot; coach Byron Scott said. &quot;I like that fact that guys are caring about the fact that we&#39;re losing some close games.&quot;
Okazja do przełamania nadarza się dobra. Wystąpią przed własną publicznością przeciwko rywalowi, który na wyjazdach gra poniżej przeciętnej (6-21 A), dodatkowo Quicken Loans Arena jest miejscem gdzie przyjezdnym gra się bardzo niewygodnie, dzisiejsza waleczna postawa gospodarzy powinna ten dyskomfort spotęgować.Ostatnie porażki z Memphis i Dallas rokują delikatny progres w grze Cavaliers, nie można im też odmówić ambicji, czysta sportowa frustracja to moim zdaniem dodatkowy czynnik motywujący. Uważam, iż ich fatalna passa dłużej trwać nie będzie.
Kontuzje:
Cleveland
Date Pos Player Injury Status
01/18/11 G Maurice Williams Hip out indefinitely
01/09/11 F Anderson Varejao Ankle out for season
01/06/11 F Leon Powe Knee out 6 weeks
Detroit
Date Pos Player Injury Status
10/06/10 F Jonas Jerebko Achilles out for season
02/08/11 G Richard Hamilton Groin &quot;?&quot; Wednesday vs. Cleveland
02/08/11 G Terrico White Foot doubtful Wednesday vs. Cleveland
02/08/11 F Chris Wilcox Groin doubtful Wednesday vs. Cleveland
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Cleveland - Detroit 1
Dzisiaj nastąpi przełamanie koszmaru cleveland. Tak przynajmniej mi się wydaje. Cavs już coś grają, ich szybki styl gry będzie niewygodny dla Detroit, do tego duża agresja w obronie. Liczę, że dzisiaj Cleveland wygra.
Indiana - CHarlotte over 93.5 Bobcats
Bardzo wyrównany mecz, wiele ciekawych pojedynkow, bezposrednia walka o play-off. Liczę na wysoką skuteczność z obu stron. Wszystko musi być dopracowane w obu ekipach. Zapowiada się niesamowita walka.
76ers - Orlando over 97.5 76ers
Orlando wczoraj gralo z L.A.C, kolejny mecz przeciwko NOH, już u siebie. Philadelphia po wczorajszym zwycięstwie pewnie podbudowana. Orlando nie bedzie cały mecz za wszelką cenę bronić, a linia 97 jest do przejścia dla 76ers w dodatku na wlasnym parkiecie. zobaczymy
Nets - New Orleans 2
NOH nie może przegrywać teraz każego meczu, biorąc pod uwagę, że kolejne spotkanie to mecz w Orlando, powinni wygrać przynajmniej dzis. @ Orlando, napewno nie będą faworytem bez swoich 2 zawodników, tak więc dzis trzeba odnieść zwycięstwo. Widać, że są głodni wygranej i moga wygrywać nawet z brakami. Tak więc New Jersey to odpowiednie miejsce do tego. West nie wystarczy na Lopeza?
N.Y.K - L.A.C +9.5 L.A Clippers
Clippers już w pełnym składzie, dzis jadą do Nowego Yorku motywacja jest więc oczywista. Do tego ostatnio słabsza gra Clippersów.Widowisko będzie ogromne, L.A.C powinni dośc ostro walczyć, a Griffin zdominuje w obronie i w ataku. Clippersi nie powinni przegrać więcej niż 10, gdyż Knicks nie są w tak wyśminitej formie również.
Do tego uważam, że można dzisiaj spróbować zagrać na GSW. Pokazali ostatnio, że są w stanie sprawić dużą niespodzianke wygrywająć z Bulls. Nuggest jutro czeka mecz z Dallas, a więc napewno waga spotkania będzie większa niż dzisiaj przeciwko Wojownikom.
Również można spróbować OVER 95.5 Sacramento, podając ten sam powód co wyżej, jutrzejszy mecz. W Sacramento ma kto trafiać. Jednakże Dallas dysponuje silną ławką i dobrą defensywą i różnie może być, dlatego tych 2 meczy nie gram dzisiaj. Ale podaje je, gdyż ktoś może się skusić, bo typy są ciekawe.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Po pierwsze Clippers nie jadą do Nowego Jorku w pełnym składzie jeszcze.
Po drugie West, to całkiem inna pozycja niż Lopez ????
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Fakt przepraszam, patrzyłem na zaproponowaną ilośc pkt zawodników i zobaczyłem Gordon - jednak Ben z Detrotit....sory
West mnie wygląda na centra ???? Całe NOH wygląda jak drużyna Centrów, a jaka jest jego pozycja? PF? tak więc spokojne Lopeza tam przyciśnie, a od Westa tylko Okafor więcej zbiera w Hornets, tak więc kto jak nie on pokryje tego paralityka?
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dallas Mavericks vs. Sacramento Kings
Mavericks -5 1,98 Pinnaclesports ⛔
Kings ostatnio już lepiej, już jest ten Tyreke Evans, świetny ostatnio Cousins, znalezione optymalne ustawienie z Thompsonem, Udrihem, nawet Casspim. Całe szczęście, Luther Head już nie wychodzi w piątce. Dziś jednak mierzą się w będącymi w gazie Mavs i ciężko podejrzewać Dallas o porażkę w tym spotkaniu. Stojakovic już jest w piątce i to będzie na pewno z korzyścią dla zespołu. Pozwoli utrzymać jako taką równowagę, bo że jest to gracz wiele lepszy, mimo wieku, od Sashy Pavlovicia i Briana Cardinala, wiadomo nie od dziś. Może dać zespołowi nieporównywalnie więcej. W piątce jest też Stevenson, który obniżył loty, ale będąc sam, często trafia te trójki. Piątka z Peją pozwala utrzymać super mocną ławkę z Terrym, Marionem, Haywoodem, Bareą w formie. A Haywoodowi minuty zabiera także dobrze prezentujący się Mahinmi. Chandler dodał tej ekipie to, czego tutaj brakowało i świetnie, że udało się go wyciągnąć. Dirk jest po prostu znowu sobą. To wystarczy, gdy robi swoje, Mavs mogą spać spokojnie. Z Cavs zdarzył mu się słabszy mecz, jednak ważne, że udało się wygrać. To nieistotne, że minimalnie. Kidd, Stevenson, Stojakovic to nie jest trio starterów, mogących rzucić razem 60 punktów, ale inteligencja Kidda i niezła ręka pozostałej dwójki robi różnicę. Tym bardziej, że jak jest Dirk, to nie muszą szukać rozwiązań w wielu akcjach. Część improwizacyjna jest zapełniona, reszta to ćwiczone zagrania. Do tego niezła obrona i sporo od ławki. Jeden z teamów, któremu będę kibicować w walce o najwyższe cele i uważam, że powinni dziś spokojnie poradzić sobie z już lepszymi, ale wciąż nieopierzonymi, mającymi wiele luk Kings.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Fajne mecze dzisiaj.
Utah - Chicago. Pojedynek z podtekstem dla Carlosa Boozera. Ciekaw jestem jak sobie poradzi, bo tłum w Salt Lake City naprawdę potrafi wybuczeć (wyboozować chciałoby się powiedzieć) znienawidzonego gracza. A takim Carlos się dla nich stał. Swoją drogą powrót do hali ESA zaliczą też Kyle Korver i Ronnie Brewer. Naprawdę jestem ciekaw tego pojedynku. Jazz wciąż nie są w formie ale ten może być dla nich przełomowy. Poziom intensywności PO bez dwóch zdań.
Clippers w Knicks to idealna okazja na zagranie overa na Blake Griffina. Wśrod popularnych buków netowych nie znalazłem nigdzie oferty punktowej. Tylko na zbiórki w Betssonie.

Blake Griffin powyżej 12.5 zbiórki
i polecam. Tobet ma linię 13.5.
Przypomnę że przeciwko Knicksom Blake zagrał swój pierwszy wielki mecz w NBA. 44 punkty i 15 zbiórek. Kompletna dominacja. Knicks nie mają żadnego wysokiego który jest w stanie go chociaż przez parę minut pokryć. Handicap dodatni w pojedynku z Amarem też do gry. Do boju Blake !
http://www.youtube.com/watch?v=YGeuXnCHyK8
Ciekaw jestem czy T.Mozgow już się cieszy na spotkanie z Griffinem ...
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Po raz kolejny odpuszczanie meczy się potwierdziło. Od teraz będę każdą okazję taką wykorzystywał, jeśli faworyt gra z kimś niżej notowanym, a nazajutrz czeka ich wazne spotkanie. Nie ma lepszego sposobu typowania NBA,a grania Over w takich meczach na tego &#39;slabszego&#39; sprawdza się w 99%. Tak też można bylo zagrać na Nets wczoraj. Jest dobry trop ;D
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Świetny filmik.

dawczan... po meczach każdy mądry... ten post zostawię, ale każdy taki, że ktoś coś zagrał, ale nie
podał bo... tamto bo siamto... nie ma tu miejsca bytu... czekamy na typy przed spotkaniami ;)
ja moge wkleic kupon wygrany na Detroit z nocy i napisac, ze nie mialem czasu ogarnac analizy...
ale to sie mija z celem ????
pozdr,
Baqu



Do wszystkich przemądrzałych nie wklejałem tego po to, żeby się chwalić tylko zwrócić uwagę na HC do przerwy bo są dośc ciekawie ustawione linie, bo sam do tej pory prawie że w ogóle nie zwracałem na to uwagi. I nie zaznaczyłem tego na zielono ani na żadne inne tylko po prostu pokazałem ,że są ciekawe linie. Ale spoko - tak chciałem sie pochwalić, żeby zdobyc następne 55 pkt reputacji, bo mi jest bardzo smutno. A poza tym jeśliście już tacy czepiający się to w moim temacie poznym popołudniem te typy zostały umieszczone. Raz jeszcze zaznaczam, że żadne to chwalenie się zagranym typem. Ale spoko.

PS: jak chcesz to wklejaj kupon z Detroit Phoenix czy z Prokomu. Jak będziesz miał jakieś ciekawe wskazówki odnośnie danego zakładu mimo, że już został rozegrany to ja jednak chętnie bym je przeczytał niż wygarniał ze ktos chce sie popisac. Zenada.
 
phate 0

phate

Użytkownik
Dawczan: Zgadza sie, nie podałes typow przed meczami to zachowaj je dla siebie, nikt nie wie czy je zagrales a do chwalenia sie trafionymi typami PO meczach chyba inny watek jest?
Uwazam ze dzis ciekawym typem jest Boston po kursie 1,66 jak myslice? Lakersi graja bardzo w kratke, Artest wogle nie spelnia oczekiwan za to Boston w totalnym gazie, jakies opinie?
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Nie wiem, czy taki ciekawy typ na Boston po tym kursie.
2x O&#39;Neal out. Daniels out. Erden out. W ostatnim treningu nie brał udziału Pierce. Dla mnie ten mecz jest do oglądania. Nie wiem, czy Boston jest AŻ w takim gazie. Jakbym miał grać ten mecz, to bardziej bym się skłaniał ku LAL.✅
vs.

Typ: Suns -6
Kurs: 1.95✅✅✅
Buk: Pinnacle

Warriors do tego meczu podejdzie grając dzień po dniu. Wczoraj na własnym parkiecie pokonali Denver Nuggets 116:114. Oba zespoły w tym sezonie spotkały się dwukrotnie. Dwukrotnie wygrała ekipa z Arizony.
Co ciekawe Suns ostatni mecz grali właśnie z Warriors na wyjeździe 7 lutego. Wygrali go 92:104.
Wątpię, aby nadszedł czas rewanżu, bo oba wygrane spotkania Suns grali na wyjazdach z ekipą Golden State Warriors.
Dziś jak wspomniałem Warriors b2b, podstawowi gracze gości, czy David Lee, Monta Ellis oraz Dorell Wright zagrali we wczorajszym spotkaniu ponad 40 minut! Denver preferuje grę atakiem. Suns u siebie również stosują swoja najmocniejszą broń - atak.
Nie wierzę, aby w dzisiejszym spotkaniu ekipa Golden State Warriors powtórzyła taki mecz jak wczoraj i zagrali na 50% skuteczności z gry.
Wyjazdowy bilans Warriors w tym sezonie wynosi 6-17. Średnio zdobywają 99 punktów, a tracą 106.
Suns przed własną publicznością mają bilans 14-11. Rzucają średnio 105 punktów, a tracą 104.

vs.

Typ: Denver -3
Kurs: 1.95⛔⛔⛔
Buk: Pinnacle
Oba zespoły b2b. Dallas wymęczone zwycięstwo przeciwko Sacramento Kings. Denver z kolei przegrali z Golden State Warriors. Dziś Denver wraca na swój parkiet, a Dallas drugi wyjazd z rzędu. Dodatkowo Dallas ciągnie serię 10 zwycięstw z rzędu. Każda seria ma swój koniec. Mimo, że Denver, to nierówny zespół, ale wczorajsza porażka i drugi wyjazd z rzędu Dallas, to skłaniam się tutaj na gospodarzy, którzy po prostu jeżeli będą mieli skuteczność, to mają szansę wygrać z Dallas, bo zapewne podejście będzie zupełnie inne do takiego przeciwnika, bardziej poważniejsze.
Nawet jeżeli Billups ponownie nie zagra, to i tak trzymam się tego typu nadal.
GL
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 8

persinho

Użytkownik
vs.


Phoenix Suns - Golden State Warriors
typ: H(0 - 6,5) 2⛔
kurs:1,9
buk: Bet365

Trzecia gra pomiędzy tymi zespołami w tym sezonie. Słońca wygrały obie rywalizacje wyjazdowe, dzisiejszej nocy zagrają we własnej hali. Dla Golden State jest to gra b2b, wczoraj rozegrali bowiem spotkanie z Denver, które odprawili z kwitkiem. Grając jednak dzień po dniu notują ostatnio ciekawy trend - spotkania rozgrywane bez odpoczynku rozstrzygają na swoją korzyść, są 4-0 ATS. David Lee, Monta Ellis oraz Dorell Wright zagrali we wczorajszym spotkaniu ponad 40 minut - wiele osób dostrzeże w tej informacji zbytnie wyeksploatowanie koszykarzy, nic bardziej mylnego - Warriors are 8-2 ATS in their last 10 games when their starting 5 players combine for more than 160 minutes of the previous day. Na 26 spotkań pomiędzy tymi drużynami underdog zwyciężał 19 krotnie, co wręcz nakazuje odwracać handicap. Dodam, iż handicap 6,5 to najbardziej zdradziecka linia, o czym pisalem niejednokrotnie, ostatnio w analogicznej sytuacji zagralem wbrew sobie na jego pokrycie przez OKC w meczu z Memphis, które rozegrało 4 mecze na przestrzeni 5 nocy i ... efekt dla śledzących poczynania w Nba jest znany. Liczę na zażartą walkę i wierzę, iż chęć wzięcia rewanżu zmobilizuje do jeszcze większego skupienia graczy przyjezdnych. Podtrzymuję zdanie sprzed 3 dni, iż Golden State Warriors zajmie ostatnią lokatę desygnującą do gry w fazie play off.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Warriors do 8 miejsca brakuje 4.5 zwycięstw. W Portland niedługo mają wrócić Camby i Roy. Widać, że robią wszystko, by osiągnąc PO. Jednak, czy warto takim kosztem? W szczególności chodzi mi o Roya. Będzie zażarta rywalizacja o lokatę dające możliwość gry w PO. Nie wierzę, że GSW się tam znajdą! Portland po piętach depczą Memphis, różnica 1 zwycięstwa, a 10 Phoenix - 2.5 zwycięstwa.
Uważasz, że GSW przeskoczy Phoenix, Memphis i wygryzie 8 drużynę Western Conf? Chyba jednak nie tym razem.

Pewnie. Kontuzje, to na tym etapie mogą odwrócić nieco układ tabeli, gdzie jest ścisk. Przy obecnym układzie, nie wierzę, aby GSW byli w PO.
 
P 8

persinho

Użytkownik
8. Portland Trailblazers 52 28 24 4982:4972 0.538
9. Memphis Grizzlies 54 28 26 5368:5298 0.519
10. Phoenix Suns 49 24 25 5151:5199 0.490
11. Houston Rockets 54 25 29 5664:5657 0.463
12. Golden State Warriors 51 23 28 5265:5407 0.451
To moje zdanie, co podkreślałem, wszystko zweryfikuje parkiet, spotkań jeszcze całe mnóstwo, kontuzje to kolejny aspekt dodający nieprzewidywalności i zwrotów akcji. Jeśli masz antagonistyczne zdanie to nakreśl swoją wizję rozumiem, iż 8 lokatę dla Ciebie zarezerwowana jest dla Portland, czy po prostu nie dla GSW? Skonfrontujemy to za kilka tygodni. Tak stevenash13 uważam jak napisałem, nie musiałeś mi wymieniać tych drużyn i dystansu jakie je dzielą, jestem tego w pełni świadom.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Phoenix Suns - GSW --&gt; under 218,5 pkt --&gt; 1,90 (BetClic) ✅✅✅

Rzadko gram under/overy, ale dziś z ciekawości sobie zagram. Mecz 2 drużyn zdecydowanie bardziej ofensywnych niż defensywnych, więc niby można by się spodziewać festiwalu strzeleckiego, ale poprzeglądałem sobie statsy i w sumie Phoenix ostatnio troszkę się uspokoiło jeśli chodzi o bardzo wysokie wyniki. W ostatnich 10 spotkaniach nie przekroczyli ani razu 110 pkt. GSW przekroczyło w ostatnich 10 spotkaniach 2 razy granicę 110 pkt, ale w tym raz po dogrywce a zawsze w roli gospodarza. Więc wg ostatnich spotkań żadna z drużyn nie powinna raczej przekroczyć 110 pkt. Ale to taki typ raczej w oparciu o statystyki, choć warto zaznaczyć, że w oparciu o te z ostatnich spotkań, więc tręd powinien się utrzymać, choć jak to bywa z underami/overami nie zdziwię się zbytnio jeśli sie chłopaki rozstrzelają i będzie rzucone 230 pkt ???? Dlatego tez niska stawka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie ???? enver Nuggets-Dallas Mavericks
Typ : Dallas Mavericks-4 (remis=zwrot)
Kurs : 3,25
Bukmacher : Bet365
Data: 2011-02-11 04:30
Analiza:
Dallas po meczu z Kings jedzie do Denver i tam dzis o 4.30 naszego czasu zmierzy sie z Nuggets.
Gospodarze również grali dzisiejszej nocy,a mecz mieli bardzo trudny i wymagajacy.Ostatecznie wygrac sie im nie udało ale zagrali mecz na dobrym poziomie.
Melo mimo że zdobył 29 pkt majac skutecznosc 52% nie zagrał na poziomie jaki powinien pokazać.Takie jest moje zdanie, słabo grał w obronie,mimo ze Nuggets nie bronią za dobrze ,a swoją gre skupiaja na ataku i skutecznosci to w tym spotkaniu gdzie zagrozeniem pod koszem mieli być i byli Lee jak i Biedrins ,spodziewałem sie lepszej postawy w obronie. Dorell Wright można powiedziec ,że robił co chciał,a z taka postawą Nuggets ,Mavs bedą rozbijali pod koszem gospodarzy i skutecznie kończyli akcje. Wspomniany Wright miał po tym meczu na koncie 23 pkt , 11 zbiórek jak i az 8 asyst. Nie oglądam za czesto GS ale z tego co sie orientuje to był to najlepszy jego wystep w tym sezonie co o postawie &quot;najlepszych&quot; z ekipy George Karla nie swiadczy za dobrze.
Wiele razy wspominałem ale warto to jeszcze nie jeden raz wspomniec ,Mavs graja zdyscyplinowany basket, w ich grze nie ma improwizacji,a Denver czeka dzis bardzo duży orzech do zgryzienia bo Mavs w obronie graja bardzo dobrze ,a po postawie koszykarzy z Denver wydaje sie że Nowitzki wraz z Kiddem,Terrym beda skutecznie punktować rywali.
Bardzo licze na dobry mecz Chandlera w obronie ,a przedewszystkim w ataku bo pokazuje że gdy ma piłke w rekach to radzi sobie bardzo dobrze pod koszem.
Warto jeszcze w skrócie opisac koncówki obu drużyn w ostatnich meczach ,które odbyły sie dzisiaj w nocy.
Dallas toczyli równa gre w 4 kwarcie z Kings kiedy to w swoje rece sprawe wzieli Terry i Barea rzucajac po trójce i odskakując na pieć pkt.Mimo tego nie obyło sie bez nerwowej koncówki ale gdy dwa osobiste trafił Terry było pewne że Mavs wygrają ten mecz.
Denver skutecznie odrabiali straty i udalo sie to na 1:43 przed końcem meczu po celnym rzucie za 3 pkt Arrona Afflalo.Jednak później sprytna akcja Davida Lee i celna trójka Elisa dała zwycięstwo GSW.
Polecam grac Mavs nawet z handicapem bo jestem przekonany ze beda przewazac w tym spotkaniu a jeśli nic nadzwyczajnego sie nie wydarzy to Mavs wygrają kolejny 11 już mecz z rzedu.
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
W ogóle ktoś tu dopuszcza możliwość, że Blazers nie będzie w PO? Wybijcie sobie to z głowy. Potrzeba jeszcze kontuzji Dre Millera, Aldridge&#39;a i Matthewsa do tych co są teraz, może wtedy zaczniemy o tym myśleć. Jeszcze raz powiem, wybijcie sobie to z głowy. Aha, nie jest dla nich zarezerwowana 8 lokata, tylko mają walczyć i znaleźć się w okolicach 4-6. Co do Bostonu, chciałbym bardzo, podniecenie tym spotkaniem wielkie, na ławce jednak musi dobrze poradzić sobie Von Wafer, co będzie ciężkie. Mimo wszystko, ja po prostu muszę postawić w takim meczu na Celtics. Popieram Suns, potem wkleję tutaj analizy;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
GSW w PO? Nie przesadzajmy ;)
@stevenash13
Dziwi mnie Twój typ na Denver. Nieciekawe nastroje w zespole Bryłek po wczorajszej końcówce meczu z GSW. Piłkę chciał dostać na ostatni rzut Melo, jako lider, ale zdecydowano inaczej i Nene spudłował jedyny raz w tym meczu. Melo oczywiście strzelił focha, rzucił opaską jak dziecko i wkurzony poszedł do szatni nie rzuciwszy nawet spojrzenia kolegom. Wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują że odejdzie - teraz w ramach wymiany czy po sezonie jako free agent - nie istotne.
W sporych osłabieniach 1:1 - Butler i Billups.
Denver seria 2 porażek, Dallas 10 zwycięstw. Mavs wskoczyli przed LAL których czeka ciężki mecz z Celtami i zapewne nie będą chcieli im łatwo oddać miejsca za plecami SAS. Dirk zagrał wczoraj słabo, ale od czego są koledzy... Gdyby ten mecz odbywał się na parkiecie Mavs, zapewne nikt nie miałby wątpliwości co do faworyta tego spotkania. Pierwsze piątki? Dla mnie po równo. Ty Lawson jest zdolnym drugoroczniakiem (jeśli się nie mylę, ew 3...), ale to taki mały pulpecik który zgrywa wielkiego rozgrywającego. Po drugiej stronie Stevenson - ale jest Terry (ew. Barrea). Nijak nie widzę faworyta w zespole Bryłek. Jeszcze niech tylko Melo zacznie stroić fochy jak dwa razy nie dostanie piłki to będzie po gospodarzach. Jak dla mnie:
Dallas/Dallas (HT/FT) @ 3,4
Mavs over 103,5 @ 1,85
i absolutny hit nocki: Pierce over 3,5 ast @ 1,66
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Wyczytałem, że istnieje szansa, że w dzisiejszym meczu wystąpi Ch. Billups, co jeszcze bardziej utwierdza mnie w moim typie. Tak jak napisałem wyżej, nawet bez niego się tego trzymam. Jasne, że Dallas będzie grać cały mecz obroną... Prędzej spuchną przy tak wybieganych Bryłkach. Podkreślam, to jest drugi wyjazd z rzedu! Wczoraj również mieli styczność z energicznie grającymi Kings. Zespół Dallas, to nie jest młody zespół. Dlatego seria wygranych i dwa wyjazdy pod rząd, to może być dla nich zdecydowanie za dużo.
No to czytając o Denver, to wg. tego co piszecie Melo chce być najbardziej znienawidzonym koszykarzem w Kolorado jeśli jeszcze będzie stroić fochy w Pepsi Center przeciwko takiemu rywalowi jak Dallas.
Mecz Boston - LAL typowo do oglądania. To jest mecz 50/50. Pierce nie brał udziału we wczorajszym treningu z zespołem.
LALki będą chciały się odegrać za porażkę na swoim parkiecie. Biorąc pod uwagę powyższe spostrzeżenia, to lepiej brać 2.20 na LAL niż 1.6 na Boston. Kobe miałby być zgaszony drugi raz przez C&#39;s przed All - Star Game? Nie sądzę. Tym bardziej, ze ostatnio miał poważną rozmowę z Gasolem. Na ile Pau z niej coś wyniósł, to się przekonamy ok 4 rano.✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom