>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Zaraz będzie analiza, mecz się za moment zaczyna , więc Miami Heat - 4 @ 1.94. Wczoraj LBJ pokazał, że sam potrafi wygrać ze znacznie mocniejszym rywalem niż Bobcats. W grze Miami widać w ostanim meczach większe wsparcie ławki. Nawet jak nie zagra Wade, to handi do pokrycia przez Żary, bo Bobki pod koszem nie mają nikogo, aby się przeciwstawić sile podkoszwej Miami.
vs.

Typ: Hawks -7.5⛔⛔⛔
Kurs: 1.95
Buk: Pinnacle

Clippers nadal bez lidera - Gordona. W tym meczu, to kolejny mecz, gdzie jego brak będzie kluczowym czynnikiem. Griffin swoje zrobi, choć mam nadzieję, że Horford nie będzie szaleć przy nim w obronie, bo jak wpadnie w foule - trouble, to w pomalowanym Clippers będą szaleć. Griffin - Davis za mało.
Po drugiej stronie znacznie mocniejsi zawodnicy. Ławka na korzyść gospodarzy, więc gramy na Hawks, bo u siebie są groźni, a Clippers zupełnie inaczej - słabiej grają na wyjazdach niż u siebie.
vs.

Typ: 1⛔⛔⛔
Kurs: 2.19
Buk: Pinnacle
Jak dla mnie mecz 50/50. Suns w ostatnich meczach prezentuje się dobrze. Wielki wpływ na takie wyniki Słońc ma postawa nasza rodaka - Gortata. Marcin w ostatnich czterech meczach notuje średnio 19,8 punktu i 11,5 zbiórki!
Oklahoma swoją gra na wyjazdach mnie nie przekonuje. Na wyjazdach najwięcej licza na Duranta i Westbrooka. Obaj rzucą swoje, bo Phoenix nie broni. Jednak dla Phoenix kluczowa będzie przewaga parkietu i wsparcie ławki, która wg. mnie jest bardziej lepsza ofensywnie. Nie wierzę, aby Oklahoma grała obroną. Czuję, że ten mecz będzie na szybkim tempie, a ostatnie wyniki Suns i styl gry pozwala mi typować na ich wygraną.
Dziś sprawdzian Gortat, bo naprzeciw siebie będzie miał Krstica. Rywalizacja przeciwko Serbowi nie jest dla niego nowością. O jego podejście do meczu można być spokojnym, ale trzeba się modlić by był skuteczny.
vs.

Typ: Celtics -6 ⛔⛔⛔
Kurs: 1.86
Buk: Betsson
Parkiet. Przewaga na każdej pozycji. Boston zapewne nie zlekceważy dzisiejszego rywala. I odwrotnie. Jednak Boston ostatnio pokazuje się z bardzo dobrej strony. Szczególnie w obronie. Boston ma znacznie większe możliwości w ataku niż goście. Wiadome, że Butler ma sezon z głowy najprawdopodobniej. Garnett - Perkins - Davis. Pod koszem może rozegrać się kluczowa pozycja w meczu. Chandler w defensywie nie zawodzi, ale w ataku bywa różnie.
Kidd - Rondo. Zdecydowana przewaga Rondo. Znacznie lepszy w obronie, szybszy.
Do tego dwie strzelby w formie Allen + Pierce, więc Boston powinien podkreślić przewagę nad drużyną z Dallas przed własną publicznością.
vs.

Typ: Heat -4✅✅✅
Kurs: 1.94
Buk: betsson

Miami mimo b2b są w stanie pokryć handi. LBJ pokazał, że ze znacznie lepszymi rywalami potrafi w pojedynkę niemal rozstrzygnąć mecz na korzyść swojego zespołu. Dziś zapewne też będzie chciał pokazać, że to nie był przypadek, bo przecież zbliża się All - Star Game. Pod koszem siła Bobcats kompletnie ma się nijak wobec Heat. Ławka Heat ostatnio więcej i lepsze poczynania notuje, więc to też może być przewaga, bo ławka Bobcats jest uboga.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Jak ostatnio myślałem jak Steve i się z nim zgodziłem do każdego meczu, tak dzisiaj zgadzam się z moim przedmówca Davydenko. Osobiście nie podoba mi sie tylko over NJ, obie drużyny lubią spowalniać grę i grać, że tak powiem pasywnie, według mnie tutaj 50/50, a wynik będzie zależał tylko od stylu w jakim zagrają drużyny. Takze nie grałbym na wygraną Suns. Wydaje mi się, że bedzie to szybki mecz z dużą ilością punktow. Na ten mecz proponuję over 11,5 Asyst Nasha. Wiadomo jeśli pada dużo punktów to ktoś musi dokładać ostatnie podanie. Liczę tutaj też na naszego Marcina i jego Pick&amp;rolle grane właśnie z Nashem. W tym roku Steve w 12 meczach przekroczył tą granicę 8 razy, w domu 6 meczy i 5 overow Trzy razy mu się nie udało, podczas meczów w których Phoenix nie przekroczyło 100pkt, w tym dwa mecze były wybitnie underowych z Bostonem oraz Detroit i w jednym meczu bardzo overowym z NY gdzie miał 11 asyst. Myślę, ze w tym meczu Słońca zdobędą spokojnie 100 pkt. W domu na 24 mecze zaliczył 11 undrów, jednak znaczną cześć bo aż 5 w pierwszym miesiącu od startu rozgrywek.
Najlepszą osobą bedzie właśnie Blake
Nice one!
Mnie osobiscie nie przekonywała gra OKC i dokladnie tak jak mowisz, ze seria Suns i własny parkiet spowodowało, ze wybralem phoenix. Wierzylem tez w Granta i wątpilem ze duet westbrook-durant zzdolaja rozmontowac suns ????
Pistons-Nets no nieciekawie to wygladalo ze strony gosci, linia napewno byla do przejscia, ale potrzeba bylo gry....z fragmentow widzialem, ze wygladalo to smiesznie czasem ;) ,a Lopez komedia ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś 2 widzę 2 ciekawe spotkania.

1. ???? Charlotte Bobcats - Dallas Mavericks (0/-3,5) --&gt; 2 - 1,90 ✅✅✅
Dallas w ostatnich 10 spotkaniach odniosło 8 zwycięstw w tym trwa właśnie seria 7 zwycięstw z rzędu. Nie wydaje mi się, żeby dziś została przerwana w spotkaniu z Bobcats. Co prawda Dallas seria wyjazdów i mają prawo czuć zmęczenie, ale myślę, że dziś będą kontynuować serię zwycięstw. Tym bardziej, że jeszcze nie dawno byli w mocnym dołku w czasie kontuzji Nowitzkiego. Po jego powrocie odżyli.

2.
???? New Orleans Hornets - L.A.Lakers (HC 0/-3,5) --&gt; 2 - 1,80 ✅✅✅
Lakersi od początku tego sezonu grają mocno w kratkę. Póki co ten sezon nie wygląda najlepiej. Lakersi przegrywają ważne i prestiżowe spotkania jak np z Bostonem czy Spurs co na pewno nie wpływa na całą drużynę pozytywnie. Co prawda spotkanie ze Spurs przegrane przez głupotę i brak zastawienia przez Odoma bodajże przy ostatniej akcji i dobitce, ale jednak...Do tego ostatnio też porażka z Kingsami. W sumie podobny mecz do spotkania Magików. Lakersi niby powinni wygrać, a jak nie no to można będzie mówić o kryzysie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
ja na dzisiaj polecam 4 typy, które są warte rozważenia. jeden opisał kolego wczesnej i jest to Dallas✅. Także myśle, że warto zagrać -3. Do tego gram dziś Portland✅, Milwaukee⛔ oraz Bulls⛔. W GSW nie zagra Ellis , a co znaczy to osłabienie to chyba nie trzeba pisać.
Do tego Tobet wystawił fajna linie na Lova 36,5 pkt+zbiorki✅. W dzisiejszym meczu przeciwko Denver może paść ze 220-230 pkt. Także myślę, że swoją czesc z tego tortu punktoego zgarnie własnie on, a pilek także bedzie do zgfrniecia z tablic troche. potem to rozwine bo narazie czas mnie goni
w sumie to 5 ????
No statement has been made regarding Ellis&#39; status for Saturday&#39;s game against Chicago. A missed shootaround is never the greatest sign, though, so consider him questionable until an update surfaces.
macie racje trochę sie zagalopowałem, mam nadzieję, że nikogo nie wprowadziłem w błąd . Za bardzo się spieszyłem i trochę z braku ogarnięcia dobrze nie sprawdziłem informacja w innych źródłach, gdzie jego gra jest tylko niewiadoma, ale i tak uważam że warto trochę zastanowić się dziś nad graniem na Chicago
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@ lewy
Proponowałbym się upewnić, bo możesz ludzi wprowadzić ostro w błąd pisząc, że w tym meczu zabraknie Ellisa. Bo każdy wie ile znaczy, ale ja póki co o jego braku nie wyczytałem.

Typ nocy, to dla mnie Bucks -6 @ 2.01 6/10 ⛔


Detroit Piston do tego meczu przystępuje grając dzień po dniu. Wczoraj wygrali z New Jersey Nets na własnym terenie 97:87. Dziś czeka jest bardzo ciężki mecz na wyjeździe. Bucks są wypoczęci i głodni zwycięstw, bo są po trzech porażkach z rzędu, ale to były trzy mecze wyjazdowe. Idealny czas, aby odbudować morale.
Bucks przed swoją publicznością gra bardzo dobrze w obronie, a w ataku o wiele lepiej wyglądają niż w meczach wyjazdowych właśnie przed swoją widownią.
Detroit nie gra nic ciekawego. Mają swoje zrywy czasami, ale obrona nie jest najwyższych lotów, a gra w ataku jest szarpana.
Bucks w swoich szeregach ma znacznie więcej zawodników od zdobywania punktów. Wrócił lider Bucks po dłuższej nieobecności Jennings, czyli podstawowy rozgrywający oraz gracz z pierwszej piątki Carlos Delfino.
Czas na serię przełamania, Gooden nie zagra w ekipie gospodarzy, a występ Boguta stoi pod znakiem zapytania. Mimo wszystko stawiam na gospodarzy nawet bez Boguta. Detroit niepewni występu Maxiell oraz Stuckey. Hamilton nie zagra.

Zaraz dorzucę analizę.

/
Uważałbym dziś grając przeciwko Bobkom, GSW, Cavs i może nawet Wizards. Pamiętać trzeba, że każda seria ma swój koniec. Taką serię mają włanie Dallas, Chicago. W GSW decydujące, czy wystąpi Ellis. Jeżeli tak, to są w stanie wygrać nawet, ale ja go widze jako quest.
Co do Dallas. Dwa mecze z rzędu na wyjeździe, a Boby u siebie 2x z rzędu. Stąd się może wydawać, że linia jest mała i wysokie kursy na Dallas.

Hornets - LAL
Lakers - 5 ✅
Kurs; 1.94
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10

Ariza, Okafor, Smith out. Lakers ogromna przewaga pod koszem.

GL
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Charlotte Bobcats - Dallas Mavericks
Typ : Dallas Mavericks-3(remis =zwrot) ✅
Kurs : 1,87
Bukmacher : Bwin
Data: 2011-02-06 01:00


Analiza:

Typ warty grania za spore pieniadze.Nie wiem czemu buki uparcie trzymaja wysokie kursy na Mavs w kazdym kolejnym meczu skoro oni wygrywają każdy mecz w ostatnim czasie.
Z Celtami dosc szcześliwa wygrana choć moim zdaniem zasłużona.
Graja skutecznie i dlatego wygrywaja, obrona też spisuje sie dobrze wiec nie dziwi fakt siedmiu zwyciestw z rzedu.
Bobki graja dosc przeciętnie, Augustin ostatnie dwa spotkania kiepskie ,wynik trzymaja Wallace i Jackson .
Dallas wygrywali ostatnio ze zdecydowanie lepszymi drużynami wiec czemu nie mają wygrać z Charlote.
Charlote natomiast na ostatnie 5 meczy przegrali az 3 ,a ten ostatni był w lepszym wykonaniu Bobkow bo wcześniejsze można nazwac slabymi.
Maszyna z Dallas sie rozpedziła i Charlotte nie ma takiej siły by tą maszyne przychamowac.
Po powrocie Nowitzkiego wszystko wrociło do normy, niemiec w ostatnich 2 meczach rzucił po 29 pkt .Moze ostatnio troche mniej zbiera ale koledzy nadrabiaja to za niemca. Wazne ze jest w formie i celnosc jest bardzo dobra.
Po takim zastrzyku z Bostonu powinni dzis spokojnie wygrać.
Bobcats 12-12 u siebie , Dallas 15-7 na wyjazdach, wszystko wskazuje na pewne zwycięstwo gosci.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
Charlotte - Dallas 2 ✅
Zapowiada się ciekawy pojedynek. Do roli faworyta urosło Dallas, chociaż kilka tygodni temu takim zdecydowanym faworytem wcale nie musięli by być. Fakt faktem, że po powrocie Dirka weszli na wysokie obroty.Będziemy świadkami ciekawych pojedynków, zarówno pod koszami jak i na obwodzie. Plus dla Mavericks to solidna ławka. Kolejny mniejszy plus to kolejny przeciwnik, a mianowicie Cavaliers @ home. Charlotte zaś podejmie Celtics. Ciężki terminarz dla Bobcats, przewiduję im porażki, aż do starcia z Pacers. Powinni wtedy mieć bilans x-29, czyli tyle samo porażek co Pacers. Robi się bardzo tłoczno na wschodzie. Doświadczenie, forma i bardziej wyrównany zespół skłania do grania Dallas.

Washington - Atlanta 2 ✅
Ekipa Hawks aktualnie 2 zwycięstwa z rzędu. Zaś na wyjeździe 2 porażki z rzędu i szansa aby przerwać tę serie. Te 2 zespoły również grały wczoraj swoje mecze i nie byly to latwe spotkania, Wizards męczyli się przeciwko Orlando, a Atlanta nie bez kłopotów ograła L.A Clippers. Hawks ma silniejszą ekipę od Wizards, kolejne spotkanie zagrają po 2 dniach przerwy z 76ers, która do Atlanty pojedzie tuż po rewanżu z Knicks, a więc napewno siły stracą. Gracze Hawks napewno nie odmówią sobie dopisania 2 zwycięstw, a przeciwników mają w swoim zasięgu. Kolejny ciekawy kursik na dzis.

Cleveland - Portland 2 -4,5 ✅

Portland musi być rozwścieczone ostatnimi 2 porażkami, które zepchnęły ich na 9 miejsce na Zachodzie. Dzisiaj szansa, aby zrównać się z Grizzlies. Warunek prosty, wygrać w Cleveland i liczyć na Houston. Ten mecz trzeba wygrać, gdyż w następnym spotkaniu do Portland przyjadą Byki. Seria 4 porażek mogła by wprowadzić niepotrzebny stres w ten zespół. Tak więc sądzę, że goście dziś będą chcięli oszczędzić sobie nerwów i będą się starać jak najszybciej wyjść na większe prowadzenie, aby później kontrolować spotkanie i nie narażać się na niepotrzebne stresy. Handicap -4.5 na Portland.

Milwaukee - Detroit 1 ⛔

Zgodze się, że ten typ jeden z ciekawszych dzisiaj. Chociaż gram bezpiecznie, poprostu zwycięstwo. Wczoraj mogliśmy się przekonać tak naprawdę, że Detroit nie jest jednak nawet dobrym średniakiem, przynajmniej bez Stuckeya i Hamiltona.Grają w ślimaczym tempie, akcje są szarpane, nie ma płynności, wszystko wygląda na wymuszone i grane spontanicznie. Zaś Bucks to zespół kompletny. DObrze grający w obronie, dokładnie konstruujący akcje. Podobnie jak Detroit i wczorajszy przeciwnik, Nets, nie należą oni do drużyn, które forsują tempo w meczach. Zdecydowanie jednak ich klasa przewyższa wczorajszego przeciwnika Detroit, tymbardziej teraz gdy skład jest w pełni i liczą sie w walce o Play-Off. Zdecydowanie stawiam na Bucks.

Houston - Memphis 1 ✅

Zdecydowanie natomiast niezgodze się z przedmówcą mondigo i graniem na Memphis. Rockets już w poprzednim spotkaniu @ Grizzlies powinni byli je wygrać. Memphis w 4 kwarcie przechyliło jednak szalę na swoją stronę. Houston ostatnio seria ciężkich spotkań -Dallas, San Antonio, Lakers, Utah. Wreszcie wracają do domu by podjąć Memphis. Dzisiejsi goście wczoraj grali u siebie z Cleveland, natomiast Houston odpoczywało 2 dni. Mięli czas na przeanalizowanie poprzedniego spotkania i odpoczynek. Dzisiejszy gospodarz to nieobliczalna drużyna z liderem w postaci K.Martina, który ma dobrych pomocników. Rockets, aby walczyć o Play-Off musi dorzucić kolejne zwycięstwo do siebie i porażkę dla Memphis. Zagrają jak o życie i stawiam, że przeżyją!

GSW - Chicago 2 ⛔

Byczki idą równo....trochę obawiałem się tego typu, podpierając się czyimiś słowami, że &quot;ludzie zapamiętaja wygrane z Celtics czy Spurs, a nie ze średniakami&quot; Patrząc w przód dziś byki grają z GSW kolejny mecz z Portland, a więc z drużynami o podobnym potencjale. Pod znakiem zapytania stoi występ M.Ellisa, ale nawet jeśli zagra to naprzeciwko niego stanie D.Rose i najlepsza defensywa w lidze, która jest bezlitosna dla wrogów w ostatnich spotkaniach. Wojownicy będą walczyć jednakże Byczki powinny trzymać poziom i wygrać to spotkanie.

A co powiecie na kolejną porażkę Denver? Grają na wyjeździe co juz obniża ich wartość. Do tego porażka nic im specjalnie nie zaszkodzi. Mają narazie spokojne głowy jeśli chodzi o Play-Off, pewne 7 miejsce, a za teoretycznego przeciwnika Dallas. Nie muszą nawet wygrywać, bo gdyby przeskoczyli Jazz i tak zakonczyl sie sezon, to na start play-off zagrają z Lakers. A uważam, że chcięliby tego uniknąć i wolą jednak Mavericks. To mogą być kalkulacje tej drużyny, ale skoro mogą sobie na to pozwolić to czemu nie. To taka banda, więc jeśli trener zaproponuje im &quot;chłopaki nie przemęczajcie sie&quot; niech Jazz zacznie Play-Off z lakers, to napewno się zgodzą i mogliby się nawet położyć na parkiecie;D Leśne wilki natomiast u siebie są mocne, masa punktów i ciekawych akcji napewno będzie w tym spotkaniu. dla odważnych można grać Minnesotę ;D tylko dlatego, że grają @ home.


AAAA no i zapomniałbym dodać, że Houston ostatnie 10spotkań u siebie vs Memphis zakończyło zwycięstwami, więc może ta hala nie leży niedźwiedziom

P.S
W ekipie Atlanty napewno nie zagra Al Horford.
W GSW nie zobaczymy Acie Law&#39;a i Charliego Bell&#39;a, a występ Ellisa pod znakiem zapytania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
LAL at NOH
Zapowiada nam się naprawdę interesujący mecz. LAL są w dołku, Czarna Mamba ciągnie trochę na siłę ten wózek, reszta jakoś bez przekonania. Dlaczego Szerszenie mają przegrać? Ariza ma coś do udowodnienia, CP3 przejdzie kolejny test charakteru, swoje dorzuci West i reszta. Super kurs na zbiórki Westa, w porównaniu do linii na zbiórki LAL. Na Gasola 10,5, Odoma 8,5, Bynuma 7,5, Bryanta 4,5, a tu bet365 jako jedynego z Szerszeni zaproponował nam Westa. To, że Jeziorowcy będą mieli przewagę na tablicach raczej nie ulega wątpliwości, ale z takiej linii na Davida naprawdę warto skorzystać - kto ma zbierać jeśli nie on? Ponadto śmieszna linia na over Hornets. Wypoczęci, grający na własnym parkiecie nawet przy średniej skuteczności powinni wrzucić 93 pkt.
West over 7,5 reb @ 1,71 ✅
NOH over 93 @ 1,85 ✅

Pistons at Bucks
Nie widzę niczego, czym Tłoki mogą zaskoczyć MIL. Szczególnie fajnie wygląda handi -2,5 (1,91) wystawione przez bwin. Do tego ta linia punktowa... Nie wiem dlaczego, ale zawsze mam przeświadczenie, że gdy w NBA linia u/o jest ustawiona na ok 180-182 pkt to warto przyjrzeć się temu spotkaniu pod kontem wyniku powyżej tego progu. Z jednej strony Bucks powinni spokojnie rzucić 95-100 pkt. A DET? Hmmm... jak widzę to ich spowalnianie akcji i flegmatyzm Prince&#39;a to mi się flaki przewracają, ale cóż, tai styl. Mimo wszystko chyba lepiej grać handi HT.
Bucks -2,5 HT @ 1,91 ⛔
 
draki 1

draki

Użytkownik
Golden State Warriors - Chicago Bulls ⛔
Typ: 2
kurs: 1.60
buk: Tobet
Dzisiaj nad ranem o godzinie 4.30 czasu polskiego ekipa Golden State podejmować będzie byków z Chicago. Gospodarze na ostatnie 6 spotkań u siebie wygrali 3 razy ( BUcks, Utah i Kings ) i ponieśli 3 porażki ( Charlotte , NOH i Spurs ). Chicago w ostatnich 3 spotkaniach wyjazdowych wygrali 3 razy ( Clippers , Memphis i Pacers ) i 3 razy przegrali ( Charlotte, 76ers i Nets ). Historia obu ekip na korzyść Golden. Na 8 spotkań wygrali 6 razy. Na historie zbytnio nie ma co patrzeć bo ekipy co roku mogą się zmieniać. Aktualnie w lepszej formie są byki. Notują serię 3 wygranych na wyjeździe. Osłabień w tym meczu po obu stronach znaczących nie ma. Byki są ostatnio w dobrej formie. To co robi rozgrywający byków Derrick Rose robi wrażenie. Do tego dochodzi bardzo wysoka forma Denga i Boozer&#39;a. Ostatni mecz byki grali 3 lutego. Mieli sporo czasu aby odpocząć i przygotować się na ten mecz. Golden ostatni mecz grali 4 lutego. W tym meczu na pewno nie zabraknie walki i mecz będzie bardzo ciekawy. Ja jestem za bykami.

Osłabienia:

Golden:

Acie Law F Day-to-Day (sprained wrist)

Bulls:

Joakim Noah F Out Indefinitely (thumb injury)

18/01-10 NBA Golden State vs. Chicago 114:97
22/11-08 NBA Golden State vs. Chicago 110:115
08/02-08 NBA Golden State vs. Chicago 108:114
10/02-07 NBA Golden State vs. Chicago 112:112 123:121 (OT)
15/11-05 NBA Golden State vs. Chicago 100:82
18/11-04 NBA Golden State vs. Chicago 98:85
31/01-04 NBA Golden State vs. Chicago 101:81
21/11-02 NBA Golden State vs. Chicago 100:94
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik

Miami Heat (-11.5) - LA Clippers 2 @1.85 ⛔⛔⛔

Nie jestem znawcą NBA, ale spodobał mi się ten typ. Licze na opinie znawców co do słuszności wyboru tego typu. Mi spodobał się przede wszystkim dlatego że LAC to drużyna nieprzewidywalna. Mogą zarówno wygrać jak choćby ostatnio w derbach z Lakersami, jak mi przegrać ze średniakiem. Nie wiem czy Gordon wystąpi ale i bez niego drużyna dzielnie się trzymała. Wydaje mi się że Miami wygra ale nie aż tak dużą przewagą, jednak jak mówie, licze na opinie bardziej obeznanych niż ja ????
Pozdrawiam
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dziś spotkania dość wcześnie. O 20:30 jeszcze 1 spotkanie na które się skusiłem.

???? Boston Celtics - Orlando Magic (HC -2/0) --&gt; 1 - 1,61 ✅✅✅
Orlando ostatnio może nie w kryzysie, ale na pewno w nie najlepszej formie. Wygrywają ze słabszymi, ale z lepszymi i w prestiżowych spotkaniach nie dają rady wygrywać. Boston znów mobilizuje sie na te ważniejsze spotkania jak z Lakersami itp i raczej wygrywa te spotkania. Dziś nie powinno być inaczej tym bardziej, że spotkanie rozgrywane jest w Bostonie. Ponadto zauważyłem, że w ostatnich spotkaniach Orlando szczególnie dobrze gra w 4 kwarcie, a właściwie w ostatnich 2-3 minutach, gdzie nadrabia duże straty. Tak doświadczony team jak Boston jeśli wypracuje sobie przewagę nie powinien jej stracić. Jedyny, ale w sumie ważny problem może byc pokrycia Howarda. Dwóch O&#39;Nealów nie zagra zostaje Davis i Semith, którzy pewnie nie dadzą rady Howardowi. W każdym bądź razie szykuje się ciekawe spotkanie. Transmisja o 20:30 w Canale +.

// Tak łatwego zwycięstwa się nie spodziewałem. Nie wróżę nic dobrego Magikom w tym sezonie.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Jeszcze bym ich nie skreślał, ale finał wygląda mizernie. Nawet jak złapią wiatr w żagle, to i tak mają głównego hamulcowego - SvG.
Nie wiem dlaczego, ale nawet jego bym zamienił na Larry Browna. W PO chodzi o obronę, a do tego czasu by mieli czas na ogarnięcie tych taktyk. Z dnia na dzień może być gorzej jeszcze w Orlando.
Skoro tak blado wyglądają, a przecież przeciwnicy Bulls, Miami, Boston mogą ich szybko zatrzymać. Nie potrafią grać z czołówką, bo czołówka gra obronę, a Orlando bazuje na ataku i to tylko jak skuteczność jest... głównie z dystansu...
Jeszcze nie daj Boże kontuzja Howarda, to przecież już w 1 rundzie mogą odpaść, bo pod kosz nie mają nikogo, kto go zastąpi.
A sam Howard pokazał, że nie wygra meczu. Potwierdzili to Byki i Celtowie. Oba teamy mają super obrońców pod deskami. Wczoraj w 1st half 22 punkty Howard, a w drugiej tylko 1 na 7 z gry z tego co pamiętam...
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Co do ORL to mogą już ten sezon spisać na straty. SvG wyżej ceni Nelsona od Arenasa, do tego oboje grają na jednej nodze. DH nie ma zmiennika, dostaje na plecy jakiegoś knura &gt; 130kg i nie dotrwa do 3q, a co dopiero mówić o jego siłach na PO.

Dzisiaj nie będę pisał o faworytach, a napiszę dlaczego widzę value w dzisiejszych dogach.

Bobcats - Boston
Boston znowu trapią kontuzje. Z ławki odpada na jakiś czas Daniels (kontuzja pleców), Shaq oszczędzany na PO i Erden grający z kontuzją. Doc Rivers drży ze strachu przed kolejnymi kontuzjami, bo Celtowie od początku sezonu cały czas się z nimi borykają. Na pewno morali drużyny nie podnosi fakt, że Perkins nie przystał na warunki Celtów i nie przedłużył z nimi kontraktu. Kiedyś pisałem, że Boston ma najlepszy bilans w lidze z zespołami z górnej półki. Natomiast z zespołami niżej notowanymi nie wygląda już to tak różowo i często zdażają im się wpadki. Dzisiaj Boston może zagrać też taki mecz jak to nazywa lukascash &quot;look ahead&quot; gdyż następny ich mecz to rewanżowe spotkanie z LAL. Do tego dochodzi fakt, że Bobki to nie byle Boby i na własnym parkiecie ogrywali już dobre zespoły. Jeśli narzucą od początku spotkania Celtom swój styl gry, a Ci będą chcieli oszczędzać się już na następny mecz to powinni wygrać to spotkanie.
Typ: Bobcats +4.5 (1.91)

Memphis - Lakers
Kolejny meczyk z tej pary &quot;look ahead&quot;. Lalki na pewno już myślami są przy spotkaniu rewanżowym w TD GARDEN gdzie będą chcieli odbudować się psychicznie przed PO po niedawnej porażce z Celtami. Przed poprzednim pojedynkiem BOS-LAL, oba zespoły przegrały swoje poprzedzające mecze. Lalki jeśli chciałyby wygrać dzisiaj koniecznie, to na tacy tego zwycięstwa Miśki im na pewno nie podadzą. Poprzednie dwa pojedynki wygrywali gracze Memphis. Lakers też ma swoje problemy wewnątrz kadrowe z Artestem.
Typ: Memphis +3.5 (1.91)

Trzeci dog wg mnie dzisiaj warty spróbowania to Kings.
 
I 6

insaner

Użytkownik
MIN @ NOH
MIN @ NOH (-8 NOH)⛔
Typ na pierwszy rzut oka wydaje się kompletnie bez sensu - NOH bez Okafora nic specjalnego już nie grają, do tego brak Arizy.A MIN brak kontuzji. W sumie handicap -8 gruby bo ostatni mecz w MIN NOH przegrało dwucyfrówką, Love - przyszła gwiazda NBA ciągle szaleje...
Głębiej patrząc handicap -8 zaczyna się wydawać bardziej zrozumiały - ostatnie 4 mecze wyjazdowe MIN zakończyły się minimum 8 punktowymi (najmniej ze słabym bez Wiliamsa UTAH) porażkami. Do tego bilans MIN na wyjeździe 2-23 nie wygląda zaciekawie przy 20-6 NOH. Ostatni mecz NOH przegrało z MIN dzięki dobrym trójkom: 33 pkt MIN przy 9 NOH ponadto był to mecz B2B po raczej ciężkiej wygranej z Atlantą. Myślę że tym razem Wolves szczęścia aż tyle nie będą mieli i powinni zakończyć mecz tak jak poprzednie 4 wyjazdowe - wyraźną porażką - NOH po porażce w LAL powinni na własnej hali trochę odreagować na jednej z najsłabszych drużyn NBA na wyjazdach w tym sezonie. Jedynie trochę obawiam się tylko co znów Love nawywija...

Bobcats - Boston +4,5 CHA✅
Popieram typ na Charlotte - Boston gra bez odpoczynku, na wyjeździe, po wygranej z mocną drużyną BOS zazwyczaj odpuszcza sobie na drugi dzień spotkanie z kimś słabszym. Nie muszą się już zdzierać - 1 miejsce prawie pewne, wygra Charlotte lub ewentualnie minimalnie przegra. Poza tym są 3-9-0 ATS after 0 days rest oraz Celtics are 0-5 ATS in their last 5 games playing on 0 days rest.

A poza tym co myślicie PHX +5 - wydaje się ciekawa opcja zdaje się ??✅



Love 27 pkt i 17 reb, MIN 15 pkt więcej z rzutów za 3, 100% skuteczności z wolnych - wystarczy za komentarz
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie ???? allas Mavericks - Cleveland Cavaliers
pierwsza połowa
Typ : Dallas Mavericks-8,5
Kurs : 1,96
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-02-08 02:30
Analiza:
Nie pierwszy raz stawiam podobny typ przeciwko Cavs i jak dobrze pamietam jeszcze mnie nie zawiodł wiec czemu nie dac kolejny raz i szybko &quot;zaplusowac&quot;.
Pisałem juz ostatnio ze Cavs powoli ,mozolnie wracaja z tego bardzo głebokiego dołka ale są jeszcze za nisko by mogli powalczyć z tymi najlepszymi ,a taką właśnie ekipą są Mavs.
Gospodarze powiekszaja serie zwyciestw, goscie powiększaja serie porażek.
Ostatnie dwa mecze to zdecydowanie lepsze mecze gosci ale grali z Portland i z nieco ospałymi koszykarzami Grizzlies.
Nie dosc że nie kleiła sie im gra to w drużynie zrobił sie dosc pokaźnych rozmairów szpital.Odpowiedzialnosc za wyniki i gre spadła na mało doswiadczonych zawodników z mniejszymi umiejetnosciami niz ma konkurencja w najlepszej lidze świata.
Szykuje sie dzis 25 porażka z rzedu, rekord juz pobity, ile można dobić?? Myśle że szansa przyjdzie już w tym tygodniu bo mecz z Tłokami i nieco oslabionymi Clippersami jest do wygrania przy odrobinie szcześcia.
Jednak mecz z Dallas jest spisany na straty przez Cavs,a na możliwosc pogrania cos wiecej przyjdzie prawdopodobnie w drugiej czesci meczu gdy wejdą rezerwy gospodarzy.Pierwsza polowa zdecydowanie pojdzie na konto Mavs i handi spokojnie pokryją.
Polecam grać ten typ ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
W końcu trzeba by było coś trafić z NBA, więc:
vs.

Typ: Bulls
Kurs: 1.75
Buk: Pinnacle⛔⛔⛔
Roy i Camby out. Pod koszem Aldridge. Może być trochę mało, bo po drugiej stronie mamy Boozera, Gibsona. Kluczem w tym meczu będzie obrona. Jednak mimo wszystko uważam, że w ataku jeżeli nie zawiodą Boozer i Rose i wspomoże ich Deng, który ostatnio grał lepiej, to Portland mogą mieć problem. Przewaga parkietu tutaj się boję, bo Portland znacznie lepiej sobie radzą przed własną publicznością.
vs.

Typ: Jazz
Kurs: 1.80
Buk: Pinnacle✅✅✅
Kings, to zespół jak wielokrotnie powtarzałem bez IQ. W szczególności już Cousins. Choć ostatnio spisuje się lepiej, to jednak wygrane Utah bez lidera D-Will mogły nieco poprawić nastroje w zespole. Utah, to dla mnie bardziej poukładany zespół z prawdziwym PG, którego brakuje w Kings, a w dodatku mogący w pojedynkę zmienić losy spotkania.
vs.

Typ: Suns
Kurs: 2.71✅✅✅
Buk: Pinnacle
Tutaj dla wielu może być zaskoczeniem, ale GSW ostatnimi czasy zmienili nieco swoja grę. Zaczęli dobrze poczynać sobie w obronie. Na parkiecie w Oakland będzie ciężki mecz. Jednak uważam, że jeżeli p&amp;r Nasha z Gortatem będą poprawne, to David Lee będzie bez szans, bo Lee jest słaby w obronie, a Nash postara się o dobry występ, bo dziś ma urodziny. Tak samo jak jego kolega z zespołu Pietrus . Reszta też powinna pomóc w prezencie dla solenizantów.
Bardzo dobrą wiadomością dla Suns jest, że nie zagra Lou Amundson. Jest, to zawodnik od czarnej roboty, a zagrać przeciwko swojemu byłemu klubowi wziąłby zapewne bardzo poważnie i mógłby utrudnić grę swoim rywalom.
GL
/ EdYt:
Chyba najbardziej ryzykowanym graniem dzisiejszej nocy jest -8.5 NOH. NOH bez Arizy i Okafora. Pod koszem Love powinien zrobić swoje z nadmiarem. Jeżeli musiałbym coś wybierać z tego spotkania, to +8.5 na Wilki.
/EdYt #2:
Pewien moderator wprowadził na te forum manię odpuszczania meczy w NBA. Od jego wpisu każdy notuje, to w swojej analize. Czekać aż będą srixy z NBA ????
1. &quot;na TE forum&quot; - analfabetyzm
2. znowu weszło, więc włóż głowę w sedes i spuść wodę
3. srixy już są. To twoje typy ????
/EdYt:
Już? Ulżyło?
Ad.2 Potwierdziłeś swoją mądrość w tym punkcie. Brawo! Widać, że wspomnienia z przeszłości bolą do dziś.
Bez odbioru.
Ziewam
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
New Orleans Hornets - Minnesota Timberwolves Kevin Love Over 20,5 (1,85)Tobet✅
Krótko i na temat Love od początku sezonu miał tylko jedną serię 4 kolejnych meczy w których nie przekroczył tej granicy punktowej. Było to na samym starcie sezonu gdzie zaliczył 5 takich meczy z rzędu, ale nie grał w takim wymiarze czasowym jak teraz czyli 35-40 min a tylko 25 min. Zdarzało mu się kilka razy serie dwu meczowe, ale i te bardzo rzadko. Dziś mimo dobrej obrony szerszeni myślę że przekroczy tą granicę, szczególnie gdy nie gra teraz Okofar, a co za tym idzie powinno mu być znacznie łatwiej na tablicach
Zastanawia mnie jeszcze kurs na Denver w granicach 1,45⛔ na własnym terenie to trochę chyba przydużo jak na mecz z Huston. I sam go pobiorę. Nie liczę na bardzo łatwą wygraną, ale myślę, że jednak samorodki ją osiągną.
Ten typ także zdaje sie być dość dobry Antawn Jamison (Cleveland Cavaliers) Points+Rebounds 26,5✅
Ostatnio dwa undery z rzędu, więc dziś wypadało by się przełamać,a odkąd wypadli ze składu William i Varejro to w głównej części na nim opiera się gra Cleveland, a sam kurs trochę przeszacowany i nie zdziwię się jak spadnie do 1,6
No i grałbym Steve Nash over 11,5 asyst✅:cool: Ostatnio mnie trochę zawiódł(przez drugą kwartę głownie), ale pisałem o nim wcześniej i zdania nie zmienię. Sam tego nie gram bo aktualnie nie mam środków w bet365, ale gdybym miał to bym ten kurs na pewno pobrał. Nie będę pisał tylko przytoczę swoją poprzednią wypowiedz

&quot;Na ten mecz proponuję over 11,5 Asyst Nasha. Wiadomo jeśli pada dużo punktów to ktoś musi dokładać ostatnie podanie. Liczę tutaj też na naszego Marcina i jego Pick&amp;rolle grane właśnie z Nashem. W tym roku Steve w 12 meczach przekroczył tą granicę 8 razy, w domu 6 meczy i 5 overow Trzy razy mu się nie udało, podczas meczów w których Phoenix nie przekroczyło 100pkt, w tym dwa mecze były wybitnie underowych z Bostonem oraz Detroit i w jednym meczu bardzo overowym z NY gdzie miał 11 asyst. Myślę, ze w tym meczu Słońca zdobędą spokojnie 100 pkt. W domu na 24 mecze zaliczył 11 undrów, jednak znaczną cześć bo aż 5 w pierwszym miesiącu od startu rozgrywek.&quot;

Ten mecz też szykuje się na over. I mam nadzieję że Nash sprawi sobie prezent na urodziny notując jakieś konkretne dubel-dubel
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Spotkanie : Dallas -
Cleveland
Typ : Pierwsza Kwarta - Dallas (-4.5)
Kurs : 1.95
Buk : Betway
Witam . Od razu napiszę że jestem Zbulwersowany postawą Rosjanina w meczu Tenisowym . No ale cóż nie ma co żyć przeszłością a trzeba przyszłością . A przyszłość jest taka że dziś , jutro i pojutrze kolejne mecze z których trzeba coś wybrać ... Na dzisiejszą noc wybieram typ na to że Dallas wygrają pierwszą kwartę przynajmniej 5 punktami . Jest to mecz z najlepszej ligi koszykarskiej świata - NBA . Nawet nie będę pisał i analizował jacy goście są słabi bo to nie dotyczy tego typu . Ale możecie mi uwierzyć na słowo że naprawdę są bardzo słabi . Ostatnio pobili rekord przegranych z rzędu w NBA . Nie zgadniecie ile ... 24 . Tak tak to nie żadna pomyłka ze strony mojej klawiatury ???? Gości dzisiejszego spotkania porównał bym do piłkarskiej drużyny San Marino . Ale to już mniejsza z tym . Pozwolę sobie przytoczyć ostatnie mecze Cleveland w pierwszej kwarcie ...

26.01.2011 Wyjazd z Bostonem : 34:26 ⛔
29.01.2011 Dom z Denver : 24:31 ⛔
31.01.2011 Wyjazd z Orlando : 33:17 ⛔
01.02.2011 Dom z Miami : 20:35 ⛔
03.02.2011 Dom z Indiana : 25:35 ⛔
05.02.2011 Wyjazd z Memphis : 26:32 ✅

&#39;&#39; No więc co tu dożo pisać ? Ich statystyka na pierwsze kwarty jak i na całe mecze jest żenująca w sensie 200 % dosłownym . Wygrali w ostatnim meczu pierwszą kwartę ale myślę że to tylko przypadek . Liczę po prostu na Dobry start Dallas a potem kontrolowanie meczu i kolejną porażkę gości &#39;&#39;Nie wiem czemu ale raczej nie polecam granie na Gospodarzy z Handi (-14.5) ... Ale pewnie i tak wygrają +20 ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja na dziś zagrałem 2 typy, które w sumie się powtórzą, więc wielkiej analizy nie będę robił, bo powtarzać nie ma sensu...
1. ???? Dallas Mavericks - Cleveland Cavaliers (HC 1 połowa -8,5/+8,5) --&gt; 1 - 1,85 ✅✅✅
Zgadzam się z analizą benqsimens i uważam, że Dallas powinno spokojnie wygrywać do połowy 9 pkt lub więcej. O HC na koniec spotkania -14,5 pkt już do końca pewien nie jestem, bo Cleveland w 2gich połowach lubi przycisnąć poza tym nawet już na koniec ostatnie minuty Dallas może odpuszczać i grać rezerwami i zamiast 20 może się zrobić 10-13 pkt. Wielokrotnie już się tak zdarzało. A do połowy jednak powinna być walka i Dallas w takiej formie jak jest obecnie po powrocie Nowitzkiego powinno bez problemu wygrywać do połowy co najmniej 10 pkt. Mam nadzieję, że tak będzie.

2. ???? Portland Trail Blazers - Chicago Bulls --&gt; 2 - 1,68 ⛔⛔⛔
Chicago zdaje się być w wysokiej formie. Ostatnie 10 spotkań to 8 wygranych i tylko 2 przegrane. Ostatni mecz z GSW przegrany na wyjeździe 11 pkt. Dziś kolejny wyjazd z Portland, które znów wraca z wyjazdowych wojaży do swojej hali. Trzeba przyznać, że PTB grają nie równo. Serie zwycięstw przeplatają seriami porażek. Co prawda w swojej hali grają dość dobrze, ale nie sądzę, żeby Chicago, które walczy o jak najlepsze miejsce przed PO przegrało dziś 2gi raz z rzędu.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Portland Trailblazers - Chicago Bulls



Typ:2
Kurs:1.74



Pierwszy mój dzisiejszy typ będzie z koszykówki i to z najlepszej ligi świata, którą oczywiście jest NBA. Już dziś w nocy czasu polskiego dojdzie do bardzo interesującego pojedynku pomiędzy Portland Trailblazers a Chicago Bulls. Obydwie ekipy dość dobrze spisują się w lidze zwłaszcza w ostatnich meczach dlatego zapowiada się naprawdę znakomity pojedynek. Oczywiście faworytem tego meczu będzie grająca najlepszy sezon od kilku lat ekipa Chicago Bulls, która ma bogatą historię. Jeżeli chodzi o bilans spotkań to gospodarze zajmują 8 miejsce w swojej konferencji z 27 wygranymi przy 24 porażkach. Natomiast faworyt tego spotkania jest zdecydowanie wyżej bo zajmuję 3 lokatę w swojej konferencji i ma aż 34 wygrane przy zaledwie 14 porażkach. Jeżeli chodzi o prezentowaną ostatnią formę to na 7 ostatnich meczy Chicago wygrało aż 6 spotkań natomiast ich rywale odnieśli trzy zwycięstwa. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ Chicago w tym sezonie gra naprawdę rewelacyjnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom