>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Luty 2011

Status
Zamknięty.
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie :Orlando Magic - Miami Heat
Typ : Miami Heat+1 ( remis =zwrot)
Kurs : 1,94
Bukmacher : Pinnacle
Data: 2011-02-04 02:05
Analiza:
Z pewnoscia jest to najciekawszy mecz dzisiejszej nocy z ligi NBA.
Miami po trzech z rzedu zwycięstwaqch jedzie do Orlando.King James jak i Wade w bardzo dobrej formie, na wyżyny powoli wraca Bosh,ktory bardzo przydał sie w meczu z Oklahomą.
Cieszy fakt że zaczynają dawac coś od siebie koszykarze Heat oprócz tej trójki.
Cieszy również to ze wiecej czasu dostali rezerwowi w meczu z Cavs co z pewnoscią przeloży sie na pewnosc siebie niektórych koszykarzy.
Widac po ostatnich meczach Orlando ze nie czują sie pewnie i graja w kratke.
Od sześciu meczy przeplataja zwycięstwo z przegraną.
01/02-11 NBA Memphis vs. Orlando 100:97
31/01-11 NBA Orlando vs. Cleveland 103:87
29/01-11 NBA Chicago vs. Orlando 99:90
27/01-11 NBA Indiana vs. Orlando 96:111
25/01-11 NBA Orlando vs. Detroit 96:103
23/01-11 NBA Houston vs. Orlando 104:118
Gwiazda gospodarzy Howard gra na dobrym poziomie ,w meczu z Chicago przegranym 99-90 rzucił az 40 pkt wiec przyczyna tej słabszej dyspozycji tkwi gdzieś indziej ale to jest zmartwienie gospodarzy.Ja czesto omijam typowanie meczów z udziałem Orlando poniewaz po Jasonie Richardsonie mozna sie spodziewać wszystkiego, moze rzucić 36 pkt,a moze również rzucić 6 pkt.Ja osobisie pamietam jego piekne wystepy w PO z ubieglego sezonu kiedy to grał fanatstyczne mecze.
Takim drugim niepewnym graczem jest Brandon Bass ,który potrafi prowadzić drużyne do zwycięstwa ale potrafi również meczyć sie ze soba na parkiecie.Jednak widac ze ta slabsza gra ciągnie sie już dłuższy okres i nie sądze ze z Miami sie to poprawi.
Heat na fali my sle ze zagraja dzis kolejny ładny mecz , skutecznie grajac w ofensywie jak i trzymajac krótko Turkoglu czy Richardsona bo Howarda bedzie ciezko zatrzymać ale można go skutecznie odcinac od podań co świetnie potrafi robić Bosh.
Stawiam dzis na Miami bez wątpliwości i polecam grac ten typ.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
vs.

Typ: Orlando
Kurs: 1.93
Buk: Pinnacle
Mecz derbowy. Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami. Nie jest nowością, że Orlando ostatnio gra w kratkę. Jednak tutaj dużą przewagą gospodarzy jest własny parkiet i kibice.
Kluczowe będzie wsparcie Howarda przez Nelsona, Richardsona i Turkoglu. Występy Turka w takich ważnych meczach kojarzę, że miał dobre. Wiadomo, że mobilizacja jest po obu stronach. Orlando będzie chciało zmazać plamę na honorze po ostatnich wpadkach i słabszych meczach.
W tym sezonie oba zespoły spotkały się dwukrotnie. Ostatni mecz rozegrany był w listopadzie w Amway Center.
Gospodarze wygrali ten mecz 104:95. Nelson miał w tamtym meczu aż 14 asyst. Howard zebrał z tablic 18 piłek, a najwięcej zbiórek w Heat miał Wade - 7. Jeszcze wcześniejszy mecz odbył się na parkiecie Heat. Tutaj zdecydowany pogrom Żarów 96:70. Jednak jak mnie pamięć nie myli, to Orlando wtedy grali ten mecz zaraz jakoś po wprowadzonych zmianach i co się z tym wiąże - brak zgrania.
Pod koszem znaczna przewaga. Jeżeli Howard nie zacznie świrować, bo emocje mogą mu szybko puścić w tak zaciętym meczu i nie zaliczy technicznego, bądź nie wpadnie w foule - trouble w pomalowanym zdecydowana przewaga gospodarzy pomimo braku Bassa. Nie wiem, czy Joel Anthony i BIG Z będą w stanie wspiąć się na takie wyżyny, by zagrać zawody w granicach 10 pkt i choćby 6 zbiórek. Anthony, to facet od obrony, ale brak wzrostu tutaj ewidentnie będzie przewagą Howarda, a Zydrunas z kolei będzie za wolny w obronie dla DH#12.
Kluczowa będzie dyspozycja graczy obwodowych Orlando. Rezerwy na korzyść gospodarzy.
Jak wspomniałem mecz derbowy, więc nie wypada podpierać się statystykami, ale chciałbym tylko przedstawić, ze oba zespoły przez dotychczas grają podobną obronę.
Magicy w Amway Center tracą 91 punktów, zdobywając średnio 102 punkty.
Miami Heat na wyjazdach traci 94 punkty, a zdobywa średnio 100.
Kluczowe będzie wsparcie Howarda przez Nelsona, Richardsona i Turkoglu oraz ławkę Arenas - Anderson - Redick.
A ten mecz po prostu ma to do siebie, że ilu ma Heat przeciwników, tyle Orlando ma typów. I na odwrót. Mi oba zespoły są obojętne, bo wolę mieć pogląd na danego zawodnika i najbardziej lubię z tego pojedynku Wade&#39;a.
GL
/EdYt:
Nie chce mi się już pisać analiz, więc
Lakers -3.5 @ 1.95
GSW - 5.5 @ 1.85
 
money 52

money

Użytkownik
Jednak jak mnie pamięć nie myli, to Orlando wtedy grali ten mecz zaraz jakoś po wprowadzonych zmianach i co się z tym wiąże - brak zgrania.
to jednak Cie pamiec myli,zobacz kiedy byly zmiany a kiedy mecz gdzie Magic przegralo 97-70 wlasnie wtedy to Heat nie byli zgrani bo byl to pcozatek sezonu
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Na noc postawiłem handi na Indiane -5:p, i gdy sprawdzałem wyniki, myślałem że to nie weszło, wynik 117-112. Jednak jest zwrot, super. Żałuję, że w bet365 jest nie ma tych typów, co w bwin, handi na pierwszą kwartę. Chyba się tam przeprowadzę:p.
Gwoli ścisłości. b365 oferuje zakłady na 1Q, 2Q, 3Q, 4Q, ht i wiadomo ft, więc nie wiem o czym Ty piszesz. Wchodzisz w - koszykówka i masz wszystko na tacy.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
@ MONEY
Racja. Mój błąd. Spojrzałem w gameline na NBA i zobaczyłem 1 asystę Richardsona, a to Q Rich... Gafa, ale mimo wszystko trzymam się swojego. W tamtym meczu Orlando byli b2b i 30% z gry Magików...
Dzis, to będzie zupełnie inny mecz.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Takiej żenady, to się nie spodziewałem po Orlando. Fakt, że LBJ przeszedł samego siebie, gdyby nie on, to byłoby ciekawiej... Gdybanie... Nie wiem dlaczego Orlando nie potrafiło od początku zagrać tak agresywnie jak w końcówce 4 kwarty, gdzie z -21 zeszli chyba nawet na -3... To już jest tajemnica Magików, a przede wszystkim SvG... Lakers, jakiś chyba większy kryzys, bo to już raczej nie jest dołek. Mamy weekend, więc czas na PLK ????
Dziś będzie trzeba coś wybrać z tego:
Phoenix @ 2.15, Miami -5.5 @ 1.97, Magic -5.5 @ 1.95, Hawks - 7.5 @ 1.97, Boston -6 @ 1.9, Spurs - 4.5 @ 1.95. W tym zakresie meczy będę się zastanawiać, ale póki co Boston wygląda najciekawej, Hawks również.
 
blum 70

blum

Użytkownik
Wczoraj był dzień &quot;niestawialny&quot; wg mnie, ale za to dziś, mamy aż 12 spotkań do dyspozycji, z których niektóre warte są uwagi. Moje propozycje na dziś (stawki wg bwina, na ok. 10 rano czasu polskiego):
vs.

1, 1.30 - Clipsów dotknęła fala kontuzji i zarówno występ Gordona jak i Davisa stoi pod znakiem zapytania.
vs.

1, 1.36 - Boston nie odpuści meczu z silnym przeciwnikiem z zachodu, zwłaszcza, że Celtowie są wciąż na fali. Nie widzę broni, którą Mavs mogliby im zagrozić.
poniżej 190, 1.91 - Strategia Bostonu opiera się wg mnie na tytanowej obronie. Siła ognia tej drużyny natomiast nie zawsze jest duża a częściej nawet zaledwie wystarczająca. W ciągu 10 ostatnich spotkań rzucili 100 pkt. 4 razy. Ponieważ Dallas to wymagający przeciwnik, aktualnie z serią 6 zwycięstw, nie sądzę by doszło do strzelaniny.
vs.

1, 1.67 - Tym razem Indiana powinna sobie poradzić z nieobliczalnym PTB, zwłaszcza, że może nie zagrać Matthews. Brak tego walczaka dla Smug jest problemem.
 
D 7

davydenko

Użytkownik
CO sądzicie o zagraniu over 91.5 na Nets? Zastanawiam się na granie +5.5 Minnesota i New York.
Podzielam wasze zdanie co do Pacers.
Brak Krstica pod koszami Thunder musi wykorzystać Phoenix, kolejna okazja dla Gortata, który w ostatnich meczach zrobił ogromny progress.
No i ciekawią mnie mecze faworytów jak Magic, Celtics, Heat i Spurs czy pokryją handi i obejdzie się bez niespodzianek. Później coś schreibne do wybranych spotkań
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś dla mnie ciekawie wyglądają takie 2 typy:

???? Washington Wizards - Orlando Magic (HC 0/-5,5) --&gt; 2 - 1,85 ✅✅✅ (BetClic)
Co prawda Magic w lekkim dołku. Ostatnie 4 spotkania to 3 porażki i tylko 1 wygrana z najsłabszą drużyną NBA Cavs. Jeśli dziś zdarzyłaby się 4 porażka z też słabymi Wizards będzie można mówić o kryzysie. Zastanawiające w grze Magic jest to o czym wspomniał Nash, że na koniec potrafią się spiąć i dochodzić przeciwników i doganiać mimo, że dość wysoko przegrywali. Czemu nie mogą tak grać wcześniej ?? Ciekawa sprawa. Myślę, że dziś jest mecz z cyklu &quot;musimy wygrać&quot;. Z Memphis porażka tylko 2 pkt a z Heat 4, a wcześniej z Bulls 9. Czyli nie są to wysokie porażki, ale jednak są i to w dość ważnych spotkaniach w konferencji wschodniej, gdzie Magicy zaczynają mieć coraz mniej szans na miejsce 1-3, chyba, że zaczną coś grać...Bo póki co wygląda to na miejsca 4-5...Tak więc po 3 porażkach w 4 spotkaniach myślę, że dziś Magicy wreszcie sie zepną i wygrają przekonywająco. Wygrana więcej niż 5 pkt jak najbardziej w zasięgu. Dodatkowo liczę dziś na Arenasa, który spędził parę sezonów w Wizards z różnym skutkiem. Ostatnie 2 sezony to już raczej porażka i myślę, że dziś będzie chciał udowodnić, że Wizards zbyt szybko z niego zrezygnowali.

???? Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder --&gt; 1 - 2,05 ⛔⛔⛔ (BetClic) // Szkoda Suns, bo jeszcze przed 4 kwartą wygrywali 7p pkt
Suns w gazie. M.in. dzięki bardzo dobrej grze Gortata co powinno nas wszystkich cieszyć ???? Co najważniejsze Suns w swojej hali są naprawdę mocni. Dziś 4 z rzędu spotkanie w roli gospodarza. Wszystkie 3 poprzednie wygrane - z Bostonem, NOH i Bucks. OCT to mocny zespół z Durantem i Westbrookiem na czele, ale w hali w Phoenix i z ta formą w jakiej są Suns powinni utrzymać pasmo wygranych. Podobno nie pewny jest występ Krstica ( jeśli jest inaczej niech mnie ktoś poprawi ) co dobrze wróży kolejnemu dobremu występowi Gortata. Pytanie tylko czy uda się Słońcom powstrzymać Duranta i Westbrooka.
 
wujo 360

wujo

Użytkownik
Boston - Dallas
Boston ma problem grania ze słabiakami. Przyczyna pewnie leży po stronie motywacji graczy. Z czołowymi drużynami natomiast Celtowie mają najkorzystniejszy bilans w lidze. Dzisiaj do Bostonu przyjeżdżają Mavs, którzy w ostatnim pojedynku między tymi drużynami wygrali 89-87 (jeszcze ze zdrowym Butlerem). Po powrocie Perkinsa gra Celtów wygląda bardzo pewnie. Rondo odrazu po kontuzji prawie wogóle nie oddawał rzutów na kosz przeciwników (nie czuł pewności), lecz z meczu na mecz już czuje się coraz pewniej w tym elemencie i rzuca coraz więcej punktów. Przewaga własnej hali + dobry bilans z czołowymi drużynami + chęć rewanżu za ostatnią porażkę + dobra skuteczność rzucających na własnym parkiecie (Allen i Pierce) = wygrana Bostonu. Co do handi bym jednak uważał, gdyż linia wg mnie jest bardzo dobrze ustawiona (6). Następnej nocy Celtowie grają kolejny mecz z Orlando. Boston dużo razy nie pokrywał handi na tym poziomie grając z dużo słabszymi zespołami. Dlatego lepiej zagrać ten mecz w dubelku (oferta dzisiaj spora) niż grać handi wg mnie.
Typ: Boston (1.37)

Z pozostałych meczy widzę wygrane: Miami, Ind, 76ers, Minn, Mem, Phx
 
B 2K

borek149

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Data:05.02.2011 - 02:00
Spotkanie: Memphis - Cleveland
Typ: Memphis -13.5
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Dzisiejszy typ to spotkanie z najlepszej ligi koszykówki - NBA. Rękawice skrzyżują gracze Memphis Grizzlies z Cleveland Cavaliers. Na papierze zdecydowanym faworytem bukmacherów jest zespół gospodarzy. Ja również uważam, iż zwycięsko z tego pojedynku możą wyjść tylko i wyłącznią koszykarze Grizzlies. Uważam, że Memphis w tym spotkaniu nie będzie miało najmniejszego problemu z pokonaniem outsaidera z Clevland. Ostatnia forma obu team-ów pokazuję nam jaka przepaść dzieli obie drużyny.

Tabela po 10 ostatnich spotkań Memphis:


Podczas ostatnich 10 spotkań Grizzlies odnieśli 7 zwycięstw i tylko 3 porażki.



Tabela po 10 ostatnich spotkań Cleveland:


Natomiast Cavaliers wszystkie z ostatnich dziesięciu spotkań schodzili z parkietu na tarczy, mało tego tylko w jednym z tych spotkań nawiązali walkę z rywalem, w pozostałych odnosili zdecydowane porażki.



Analizując w/w statystyki jestem przekonany o zwycięstwie gospodarzy z przewagą minimum 14 punktów.
 
grokreutz 7

grokreutz

Użytkownik
Spotkanie : Memphis Grizzlies - Cleveland
Typ : Pierwsza kwarta - Memphis (-4)
Kurs : 1.86
Wynik :
Buk : Bet365

No to już Dobry Wieczór . Na dzisiejszą noc będzie prawdopodobnie tylko jeden typ . Nie mam dziś za bardzo siły robić nocki przed PC a jeszcze trochę w Fife poklikam . Mecz wzięty z najlepszej koszykarskiej ligi świata NBA . Memphis &amp; Cleveland bo te drużyny interesują mnie dziś najbardziej . Postanowiłem postawić to co już dwa razy stawiałem i dwa razy okazało się być dobrym posunięciem - a mianowicie Handi na pierwszą kwartę przeciwko Cleveland . Goście statystykę mają bardzo ale to bardzo fatalną . Nie pamiętam już kiedy ostatni raz wygrali i nawet nie chce mi się tego sprawdzać bo po prostu mnie to nie interesuje . Mój typ polega na wygraniu przez gospodarzy pierwszej kwarty więcej niż czterema punktami . Ostatnie mecze gości na pierwszą kwartę prezentują się tak fatalnie jak polska w rankingu FIFA . Oto te mecze :

26.01.2011 Wyjazd z Bostonem : 34:26 ⛔
29.01.2011 Dom z Denver : 24:31 ⛔
31.01.2011 Wyjazd z Orlando : 33:17 ⛔
01.02.2011 Dom z Miami : 20:35 ⛔
03.02.2011 Dom z Indiana : 25:35 ⛔

No więc co tu dożo pisać ? Ich statystyka na pierwsze kwarty jak i na całe mecze jest żenująca w sensie 200 % dosłownym . Jak od 5 meczy [ napisałem od 5 bo od 5 mam dostęp do statystyk ale pewnie źle nie zaczynali od 5 meczy wstecz tylko od 20 albo i więcej ] Cleveland bardzo źle rozpoczynało mecz tak myślę że będzie i 6 . Liczę po prostu na Dobry start Indiany a potem kontrolowanie meczu i kolejną porażkę gości .
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Ciekawe info dotyczące meczu Mavericks @ Celtics
Otóż godny zwrócenia uwagi jest bilans drużyn, które grały dwumecz @Celtics and @Knicks lub @Knicks and @Celtics.
Historia jest bezlitosna dla drużyn, które w pierwszym meczu pokonały Knicks w MSG lub Celtics w Bostonie, a następnie jechały na mecz odpowiednio do Bostonu lub Nowego Yorku.
Od 6 marca 1996 roku, drużyny, które wygrały w Nowym Yorku, a następnie pojechały na mecz do Bostonu są 0-9 ATS.
Od 20 stycznia 1997 roku, drużyny, które wygrały w Bostonie, a następnie pojechały do NY na mecz z Knicks, są 0-10 ATS.
Gdyby Bostonu nie czekał mecz z Iluzjonistami, nie miałbym żadnych zahamowań przed tym, żeby grać spread na Celtics.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Gdyby Bostonu nie czekał mecz z Iluzjonistami, nie miałbym żadnych zahamowań przed tym, żeby grać spread na Celtics.
Iluzjoniści masz na myśli Orlando ? Według mnie to jest trochę błędne myślenie, bo mecz nie jest jutro w nocy tylko dopiero w niedziele wieczorem więc prawie 2 dni odpoczynku to mało będzie ? Dla mnie nie ma co patrzeć na to bo jeżeli tak rozumujesz to prędzej Dallas musi wybrać czy dziś grać na 100% z Bostonem czy też jutro jutro kiedy dzień po dniu czeka ich mecz z Charlotte także na gorącym terenie gdzie o zwycięstwo nie będzie łatwo...
Ja się skusiłem na Boston -3 po 1.50 w SB bo potrzebuje do obrotu minimum kurs 1.50 a taki handicap to mi gwarantuje. I jeżeli Boston zagra twardo w defensywie to obstawiam, że Dallas nie wyjdzie z 85 pkt, a Boston ponad 90 powinno rzucić.
Mecz z Lakers też mieli dwa dni po Suns i mimo to mecz z Suns odpuścili. Więc to ile jest dni do meczu nie ma znaczenia.
To ja Ci napiszę, że nie wiem co to znaczy odpuszczać, tak samo Boston może odpuścić bo ma mecz z Orlando tak samo mogą odpuścić Dallas bo jutro mają na pewno większe szanse na wygraną i lepiej siły zaoszczędzić. Z resztą jeżeli odpuszczają mecze to na pewno nie u siebie gdzie wymaga się od nich zaangażowania w 100%, widać ich bilans u siebie... Ale dla mnie nie ma coś takiego jak odpuszczanie, przecież nie będą specjalnie nie trafiać albo popełniać głupie błędy.
Nie będę Ci tłumaczył podstaw czyli specyfiki sportów amerykańskich.Krótko - powtórzę..to nie jest kwestia tego, za ile dni ma się mecz, tylko z kim się gra. Jeżeli nie pojmujesz tego, że dla Bostonu mecz z Lakersami miał ogromne znaczenie emocjonalne z racji przegrania ostatnich finałów NBA, to ja nic na to nie poradzę. Jest to tzw. look ahead angle (patrz przed siebie). Skoro Boston za wszelką cenę chciał coś udowodnić Lakersom, to mecz z Suns nie miał dla nich żadnego znaczenia - woleli oszczędzać siły, koncentracje i motywację na Lakers. Lakers też przegrali mecz poprzedzający Boston. Dlaczego? Po prostu dobre drużyny, mając na dniach szlagier, nie przykładają się do meczów poprzedzających ten szlagier. Jeśli wciąż nie załapałeś, to niestety nie jestem w stanie Ci już pomóc.
Poza tym nigdzie nie napisałem, że odpuszczają mecz z Dallas, więc nie wiem skąd Ci się to wzięło.

 
D 7

davydenko

Użytkownik
Indiana - Portland typ: zw1 (łącznie z dogrywką)
Nowe Pacers spisuje się bardzo dobrze. Brak Matthewsa, jeżeli do tego dojdzie może się na nich odbić. Pacers ma wyrównany zespół, pod koszami, a i coraz lepiej gra ten mlody wysoki Hansbrough.Do tego ławka Indiany potrafi wnieśc bardzo dużo. W zespole mają 8 zawodników o podobnym % skuteczności za 3pkt. Jeśli Portland zagra tak pasywnie jak zazwyczaj gracze Pacers zgniota ich trójkami, a rzucać naprawdę potrafią. Sądzę, że ten mecz nie rozstrzygnie się na tablicach. Pacers sprawiają wrażenie bardziej wyrównanego zespolu, a mianowicie chodzi mi iż ławka PTB jest mniej wartościowa.
Toronto - Minnesota typ: +5.5 Minnesota
Do Toronto przyjeżdża najsłabszy zespół Zachodu. Jednak to tylko statystyka. Timberwolves to młodziutka ekipa, która ma spore możliwości. Troche brakuje im zaangażowania w grze defensywnej, przez co są najbardziej over&#39;ową drużyną w lidze.
Zaś z drugiej strony, dzisiejszy gospodarz to drużyna z serią 13 porażek, co daje niechlubne miejsce w tej statystyce. W drużynie Toronto widać brak Kleizy, który wspomagał Bargnaniego oraz Barbosy i jego szybkości, zaangażowania w gre ofensywną. Do tego własny parkiet zdaje się nie być atutem Toronto, ilekroć widziałem ich w akcji u siebie byłem załamany. Potrafili konczyc mecz z wynikiem 3/16 za 3. Nie chcę skreślać całkowicie Toronto, ponieważ muszą się przełamać.Wciąż ma tam kto pograć, ale sądzę, że mecz będzie oscylował wokół remisu, dlatego biorę pewny wg.mnie typ +5.5 Timberwolves.
76ers - Knicks typ: +5.5 Knicks
New York od 5 spotkań jest bez zwycięstwa na wyjeździe. Kolejne 2 mecze to dwumecz z 76ers. Ciekawie będzie pod koszem, gdzie zagrają Amare i Brand. Brand już nie jest taki mocny i świeży jak jeszcze jakiś czas temu, jednakże napewno więcej wnosi w gre defensywną, aniżeli Amare. Ogólnie zapowiada się ciekawe spotkanie, kluczową rolę może odegrać tutaj skuteczność. Mam nadzieję, że Knicks nie będą musięli gonić wyniku, zagrają mądrze i dokładnie w ofensywie, że malo będziemy widzieć nieprzemyślanych, nieprzygotowanych rzutów z dystansu. Tego sobie życzę. Dodatkowo myślę, że dwumecz wpłynie na nich mobilizująco, postarają się wygrać dzisiaj i ze spokojniejszymi głowami podejmą 76ers w Madison Square Garden.
+5.5 NYK
Detroit - NJ Nets typ: Nets over 91.5
O ten typ jestem raczej spokojny, linia nie jest wygórowana, Pistons nie jest najmocniejszą defensywą. Oby tylko tłoki nie odskoczyły drużynie New Jersey tak jak Indiany. Wtedy również stawiałem Over NETS a linia byla 92.5. Spotkanie skończyli z 92 punktami....ale od połowy 3 kwarty grała praktycznie sama rezerwa. Trochę było to podyktowane tym, że kolejny mecz NJN grali z Bucks i trener dał odpocząć graczom. Myślę, że teraz już się taka sytuacja nie zdarzy. Pistons nie powinno tak wysoko odskoczyć, a nawet jeśli, to gdy Nets zacznie gonić mogą zacząc grać nerwowo, gubić się, więc NJN do konca będzie walczyło o każdy kosz. Granie Over 91.5 na gościa to jeden z najlepszych typów na dzisiaj moim zdaniem!
Phoenix - OKC Thunder typ: zw1 (łącznie z dogrywką)
Phoenix włączyło się do walki o Play-Off. Dzisiaj naprzeciwko Westbrook-Durant +pomocnicy. Jeżeli nie zagra Krstic będzie to odczuwalny brak dla Thunder.Ten gracz potrafił dorzucić trochę punktów i dobrze zbiera. Zobaczymy jak ten Westbrook zaprezentuje się przeciwko Nashowi, czy doświadczenie Steve&#39;a go nie spali. Umiejętności temu młodziakowi nie brakuje, ale doświadczenie jest po stronie Suns.Gortat ma szanse zrobić różnice pod koszami. Suns mają na obwodzie Frye&#39;a, który ma naprawde dobrą rękę. Obwód OKC mnie nie przekonuje, oczywiście nie licząc Duranta bo potrafi rzucać magiczne rzeczy, ale taki Westbrook częściej rzuci Air-balla niż trafi za 3. Dziadki Carter i Hill trochę popracują w defensywie. Ekipa Suns za wszelką cenę będzie chciała podtrzymać zwycięzką passę, tymbardziej grając u siebie. OKC pokazywali już ze na wyjazdach nie grają tego samego co u siebie. Suns od początku powinni wyjśc na prowadzenie. Zauważyłem, że Thunder na początku są jacyś rozkojarzeni, później się rozkręcają, wyczuwają kosz i zaczyna być groźnie.
Do tego po krótce o innych spotkaniach
San Antonio - 3 spotkanie z wyjazdowego tripu i jak narazie najsłabszy przeciwnik. Jednak nikt drużyny KINGS nie zlekceważy, ostatnimi czasy pokonali przecież Lakers, NOH i postraszyli Denver. Faworyt jest jednak 1, na ich niekorzyśc może wpływać jednak mecz z L.A.L, gdzie podstawowi gracze rozegrali prawie całe spotkanie, może poza wyjątkiem DeJuan Blaira, którego przez pól meczu zastępował McDyess. Zwycięstwo spurs i pokrycie handi -2.5 do grania.
Miami u Bobcats. Co tu pisać? Miami już w pełnym składzie, zaczęli wygrywać więc trzeba to kontynuować, tymbardziej, że w tabeli czuć oddech byczków na plecach. W Charlotte nadal brak Tyrus&#39;a THomasa?(mogę się mylić) a nikt o tym nie wspomina. W prawdzie wystąpił on tylko raz w wyjściowej 5, ale gra średnio prawie 22mpg i ma średnią 11.1 pts co jest solidnym wynikiem jak na rezerwowego. Charlotte napewno będzie próbować sił na obwodzie, gdzie rządzą DJ i Captain Jack. Jeśli będzie wpadać będzie ciekawie, gorzej jeżeli skutecznośc będzie niska, bo dogonić Heat jest bardzo trudno_Ogólnie to ciężka seria spotkan dla Bobcats dzis podejmą Heat, jutro Dallas, a pozniej Celtics.
Boston - Dallas. SIlny przecwinik dla celtów, tak więc olewki nie będzie, a jest to okazja do pokazania jak mocną maja obronę, Rondo - Kidd, K.G - Dirk to ciekawe pojedynki, lecz gracze celtów mają wyższe notowania. Boston gra u siebie, tak więc powinni podtrzymać serię zwycięstw.No i wyrównać bilans w pojedynkach z Dallas, gdyż Mavs pokonali już w tym sezonie Celtów.
Atlanta - L.A.C. Sam Griffin tego meczu nie wygra, nie bedzie Gordona, a jeśli nie zagra Davis no to L.A.C jest w sporych tarapatach.Możemy się spodziewać, że Blake zagra dziś za 2, ale to chyba nie wystarczy na Hawks. Horford powinien dziś rządzić pod koszami wspomagany Smithem. Z ławki wskakuje Jamal i dorzuca solidnie punktów. Z całą sympatią dla Clippers dzisiaj nie widzę dla nich szans.
Denver omijam szerokim łukiem, mimo oslabień Jazz.
Orlando też raczej faworyt do wygranej, chociaż Wizards potrafią postraszyć na własnym parkiecie ;)
P.S
Niewiem dlaczego niektórzy tak cięzko przyjmują fakt o odpuszczniu meczy. I nie jest tu mowa o specjalnym oddawaniu piłki czy celowym pudłowaniu, a poprostu o mniejszym zaangażowaniu, wystawianiu słabszych graczy. Przykłady Boston vs Phoenix, gdzie u Celtów grała ławka, oraz Miami vs Pistons. Widzięliście Heat w tamtym spotkaniu? Dali pograć tłokom, a kiedy już musięli wzięli się do roboty, spokojnie nadrobili i wyszli na prowadzenie. Odnieśli zwycięstwo mniejszym nakładem sił i dając pograć tym, którzy na codzień grają mniej.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
P.S
Niewiem dlaczego niektórzy tak cięzko przyjmują fakt o odpuszczniu meczy. I nie jest tu mowa o specjalnym oddawaniu piłki czy celowym pudłowaniu, a poprostu o mniejszym zaangażowaniu, wystawianiu słabszych graczy. Przykłady Boston vs Phoenix, gdzie u Celtów grała ławka, oraz Miami vs Pistons. Widzięliście Heat w tamtym spotkaniu? Dali pograć tłokom, a kiedy już musięli wzięli się do roboty, spokojnie nadrobili i wyszli na prowadzenie. Odnieśli zwycięstwo mniejszym nakładem sił i dając pograć tym, którzy na codzień grają mniej.
No tak, ale niech jakaś drużyna specjalnie odpuści mecz u siebie to zobaczymy jak kibice zareagują, z Phoenix mieli kolejny mecz później i to był wyjazd, tu bierzmy pod uwagę swój parkiet... Dallas tak samo jak pisałem może odpuścić, w końcu jutro mają większą szansę na wygraną...
Pisałem Ci to wyżej, napiszę jeszcze raz. Myślisz, że takich graczy jak Pierce, Bryant czy Anthony obchodzą łatwe wygrane np. z Cavaliers? Nic ich nie obchodzą - Lakers, Celtics, Magic, Spurs, Bulls to są Big Time Teams - Ty jako kibic zapamiętasz bardziej to, że Bulls ograli Cavs czy że ograli Boston. Odpowiedz jest chyba jasna. Dlaczego ekscytujesz się klasykami typu Celtics-Lakers, a nie ekscytują Cię mecze Celtics- Cavaliers? Tak samo jest z tymi zawodnikami i ich drużynami. ***** ich obchodzi jakiś mecz na pustyni przy w połowie pustych trybunach ze średniakami Suns. Większe znaczenie prestiżowe, emocjonalne ma dla nich mecz na szczycie z Lakersami w godzinach największej oglądalności.
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
Jak ostatnio myślałem jak Steve i się z nim zgodziłem do każdego meczu, tak dzisiaj zgadzam się z moim przedmówca Davydenko. Osobiście nie podoba mi sie tylko over NJ, obie drużyny lubią spowalniać grę i grać, że tak powiem pasywnie, według mnie tutaj 50/50, a wynik będzie zależał tylko od stylu w jakim zagrają drużyny. Takze nie grałbym na wygraną Suns. Wydaje mi się, że bedzie to szybki mecz z dużą ilością punktow. Na ten mecz proponuję over 11,5 Asyst Nasha. Wiadomo jeśli pada dużo punktów to ktoś musi dokładać ostatnie podanie. Liczę tutaj też na naszego Marcina i jego Pick&amp;rolle grane właśnie z Nashem. W tym roku Steve w 12 meczach przekroczył tą granicę 8 razy, w domu 6 meczy i 5 overow Trzy razy mu się nie udało, podczas meczów w których Phoenix nie przekroczyło 100pkt, w tym dwa mecze były wybitnie underowych z Bostonem oraz Detroit i w jednym meczu bardzo overowym z NY gdzie miał 11 asyst. Myślę, ze w tym meczu Słońca zdobędą spokojnie 100 pkt. W domu na 24 mecze zaliczył 11 undrów, jednak znaczną cześć bo aż 5 w pierwszym miesiącu od startu rozgrywek.
I tak jak Davydenko radzę omijać dziś Denver, do gry wrocić ma Williams, jak zagra nie wiadomo, ale jeśli bedzie już wypoczęty to różnie może się to potoczyć. Dalej w drużynie mormonów bedzie brakowoło Kirilenko i Okura. Ja bym także nie napalał się tak na Orlando, wczoraj Howard grał 48 min, wiec musiało na nim się to w jakimś stopniu odbić. Dzis także bedzie musiał grać ponad 40 min, chyba, że Magicy dobrze zaczną i będzie mógł sobie pozwolić na odpoczynek. Powinni wygrac, ale moim zdaniem nie warto ryzykować.
Zastanawia mnie jeszcze over Griffina 23,5 pkt.Jeśli nie zagają wymienieini wcześniej zawodnicy(Gordona na pewno nie zagra a Davis ma wejśc z tego co czytałem co najwyżej z ławki) to ktoś te punkty zdobywać musi. Najlepszą osobą bedzie właśnie Blake
 
Baqu 1,2M

Baqu

Forum VIP
05 Feb 2011, 02:00
Phoenix Suns - Oklahoma City Thunder

Thunder -2 ✅
1.952
Pinnacle

Pierwszy, główny i najważniejszy argument za Thunder... DURANTULA ! W drużynie gospodarzy po prostu nie ma go kto powstrzymać... jest jeden jedyny Hill, ale czy on sam dużo zdziała ? zapewne do pomocy przybędzie Dudley - powiedzmy sobie szczerze, na taką gwiazdę nie ma w ekipie Marcina Gortata obrońcy, który mógłby go powstrzymać. Dodając do tego Westbrooka, atletycznie i defensywnie dominującego nad Nashem oraz Jeffa Greena mającego zawsze dobre spotkania przeciwko nie broniącym Słońcom już mamy mieszankę wybuchową. Jedyną rzeczą jaką się boję to dobra skuteczność rzutowa gospodarzy z obwodu, oraz brak w drużynie gości Nenada Krstica, z którym czytałem dzisiaj wywiad i upewniłem się tylko w tym, iż facet dobrze wie jak zatrzymać &quot;Polish Hammer&quot;. Zresztą na mistrzostwach w Polsce udowodnił swoją wyższość nad Marcinem i osobiście uważam, go za lepszego koszykarza... statystyki obecnie przemawiają za naszym &quot;ziomkiem&quot; ale jak dobrze wiedzą znawcy NBA jest to spowodowane głównie grą Nasha, który &quot;pozwala&quot; polakowi na oddawanie wręcz bajecznie prostych rzutów, a Gortat z tego korzysta. Wiem, że obecnie Słońca są w gazie i wiele osób, ze względu na ich run oraz ostatnie wyniki gra tutaj dzisiaj jedynkę po bardzo ładnym underdogowym kursie, dla mnie jednak drużyna z Oklahomy jest bardziej ułożonym i zgranym zespołem, żeby nie spróbować dzisiaj ich zagrać, tym bardziej że Thunder are 10-4 ATS in the last 14 meetings in Phoenix.


i coś z NCAAB

05 Feb 2011, 01:00 Princeton - Harvard
Princeton -1.5 ✅
1.917
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
zmieniła się sytuacja Wada. Wczesniej miał grać, teraz raczej nie zagra więc buki zmieniają linie i ustosunkowują sie do nowych informacji

Dwyane Wade is trying to loosen up his sore back prior to Friday&#39;s game, and coach Erik Spoelstra isn&#39;t sure whether he&#39;ll play vs. the Bobcats.
Wade took a hard fall on Thursday and the injury has evidently tightened up overnight. If he&#39;s unable to play, expect LeBron James (coming off his 51-point gem) to once again carry the load for Miami
suarez, może być tak jak mówisz dużo osób gra over Duranta co mnie nie dziwi i ustosunkowują sie do tego pewnie podnosząc linie o jakiś 1-2 pkt.
A jednak zagra Dwyane Wade is playing tonight and is in the starting lineup.
 
draki 1

draki

Użytkownik
Boston Celtics - Dallas Mavericks
Typ: 1
Kurs:1,34
buk:Tobet
Dzisiaj w nocy o godzinie 2.00 czasu polskiego ekipa Boston Celtcis podejmować będzie w hali TD Garden ekipę Dallas Mavs. Boston w ostatnich 6 spotkaniach u siebie wygrał wszystkie kolejno z: Cavs, Utah, Detroit, Magic , Charlotte, Sacramento. Dallas na ostatnie 6 spotkań wyjazdowych wygrali 2 razy ( NY i Nets ) i ponieśli 4 porażki ( Bulls, Pistons, Memphis i Spurs ). W historii obu ekip na 8 spotkań Dallas wygrali 5 razy. Boston jest to obecnie druga drużyna ligi. Na 25 spotkań u siebie wygrali aż 22 razy. Dallas to 5 zespół ligi NBA. Na 21 spotkań wyjazdowych wygrali 14 razy. Osłabień na ten mecz jakiś większych nie ma. W Bostonie nie zagra młody O&#39;Neal i West. W Dallas zabraknie Butlera, Beaubois i Sotjkovica. Najważniejszym pojedynkiem spotkania będzie oczywiście match-up Pierce-Nowitzki. Dwaj liderzy, to oni będą odpowiedzialni za dostarczanie punktów. Bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek Chandler-Perkins. Center Dallas rozgrywa bardzo dobry sezon, dziś zobaczymy jak poradzi sobie z obroną Perka. Na korzyść Celtów przemawia to, że dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest w Ogródku. Tylko San Antonio Spurs mogą pochwalić się lepszym bilansem w domu niż Celtics. 16-0 - to bilans w domu z ekipami ze Wschodu. 6-3 - z Zachodu. Miejmy nadzieje, że dziś Celtics poprawią ten bilans o kolejne zwycięstwo.
Osłabienia:

Boston:

Jermaine O`Neal F Out Indefinitely (sore knee)
Delonte West G Out Indefinitely (wrist injury)

Dallas:

Rodrigue Beaubois G Out Indefinitely (foot injury)
Caron Butler G Out Indefinitely (knee injury)
Peja Stojakovic G Out Indefinitely (sore knee)

19/01-10 NBA Boston vs. Dallas 90:99
25/01-09 NBA Boston vs. Dallas 124:100
01/02-08 NBA Boston vs. Dallas 96:90
24/03-07 NBA Boston vs. Dallas 95:109
10/01-06 NBA Boston vs. Dallas 102:104
31/03-05 NBA Boston vs. Dallas 100:112
18/12-03 NBA Boston vs. Dallas 105:103
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom