>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Indiana bez Oladipo wygrala ze zmeczonymi Jazz oraz zostala zniszczona przez Kembe i jego wesola gromadke z Charlotte.
Ten drugi mecz przypominal to, co dzialo sie w meczach Pacers w ubieglym sezonie, pod nieobecnosc Dipo. Zanotowali oni piekny bilans 0-7
Praktycznie tylko w jednym meczu nawiazali walke (przegrana 4 pkt z Mavs). Reszta to byly mecze bez wiekszej historii (przegrane roznica 9, 10, 12, 17, 21 i 26 pkt).
Dzisiaj dodatkowo jest szansa, ze nie zobaczymy ktoregos z wysokich (a moze obu) Sabonisa lub Turnera.
Spurs win &amp; Rudy Gay over 17 @ 5.70
Spurs -5.5 &amp; Derozan over 25 @ 6.20
Wszystko 1xbet.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Oklahoma - Denver typ 1 fortuna 1.52⛔⛔⛔ ehh jak mogli
Denver wygrało mecz u siebie bardzo pewnie z magic. Ale poprostu magiki zagrali fatalnie i nie wydaje mi się że nagle Denver zaczęli gras bóg wie jak super. Za to Thunder potwierdzili to co pisałem, są świetnej formie, powrót westbrooka dodał mocy. Forma na własnej hali jest fantastyczna i tak obstawiam
Gsw - kings typ 1 fortuna 1,44 ✅✅✅ ledwo
Cały czas się zastanawialem czy dać over 220 czy win 1. Nie dałem tylko overu bo grane było w nocy i tempo może lekko spaść. W wczorajszym meczu widać było poprawę w drużynie mistrzów. Durant świetnie bronił, atakował, asystowal, klay punktowal, zagzrewal publiczność było widać że mają dość przegrywania. Oglądając skrót meczu pomyślałem, no nie muszą to dzisiaj znowu pociągnąć. Chociaz Sacramento są świetni w ataku to myślę że czegoś im zabraknie dzisiaj. Publiczność, atmosfera w cricle arena determinacja mistrzów pozwoli odnieść tu zwycięstwo ????
Dallas - Boston typ 1 (+6,5) fortuna 1.45 ✅✅✅ easy
Boston na razie jest daleki od formy jaka powinien mieć i nie jest tak mocna drużyna jak na papierze. Owszem zdarzają im się świetne mecze ale na wyjazdach idzie im porostu słabo. A za to dallas na własnej hali wygrali 5 ostatnich męczy, w tym pokonali mistrzów. Nie wiadomo czy zagra horford. Jak nie za gra Boston mocno straci i powinno być dobrze. Jak zagra to gospodarze maja bonusik w razie czego.
Chodzi mi po głowie Rose over 19,5 fortuna 1.82 ✅✅✅
Do minesoty przejeżdża jego była drużyna. Może derrick się pokazać z jeszcze lepszej strony niż dotychczas, chociaż już w tym sezonie udowodnił że zasługuje na film dokumentalny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tak po krótce jak ja to widzę:
James Harden over 5,5 zbiórki kurs: 2,2 (Unibet) ⛔ (4)
Za wysoki cos ten kurs na zbiórki. Sporo ekip gra dzień po dniu, więc szału się nie spodziewam. CP3 będzie odpoczywal,więc Harden powinien się zakręcić w okolicach triple double. Grają z Clevland, ktore dosyć sensacyjnie pokonało Philly na wyjeździe. Drugi raz pewnie bedzie trudno tak zagrać. Houston jest po dogrywce i porażce. Odczują to pewnie i mecz może być na niskiej skuteczności. Liczę że oprócz Capeli Harden swoje zbierze, dostanie sporo minut także będzie mógł się wykazać.
George wiecej pkt niż Westbrook kurs: 2,15 (Unibet) ✅ (24 do 16)
Russel trochę się schował w cień w tym sezonie. Chociaż ostatnio zdobył 32 pkt to we wcześniejszych meczach z silniejszymi ekipami dawał więcej pograć kolegom. PG oddaje sporo rzutów i jak mu wejdzie to swoje wrzuci. Zobaczymy jak mecz się ułoży ja to widzę w ten sposób.
Dennis Schroeder over 1,5 trojki kurs: 2,2 (Unibet) ✅ (2/7)
OKC słabo rzucają z dystansu. Ktoś te trojeczki musi wladowac a Dennis sie bardzo dobrze ostatnio prezentuje. Mysle ze sa szanse na to zeby te 2 walnal, to nie jest jakas wygorowana linijka. Sporo minut dostaje, nawet teraz wskoczył do podstawy.
D Rose over 18,5 pkt kurs: 1,95 ✅ (22pkt)
Tutaj sie nie rozpisuje, ostatnio juz to podawalem. Rose robi swoje a przeciwko Chicago bedzie mial autostrade do wchodzenia pod kosz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Under 238,5 @ 1,97 Unibet
New Orleans @ Washington

Waszyngton przeskoczył z underdoga na faworyta w tym meczu, ale nie był to wynik ich popularności na rynku zakładów.
Po raz kolejny kontuzje z pewnością będą miały lub maja wpływ na tę linię, jeśli juz dotego doszlo to linia na WASH moze pujsc na wiekszy minus HC, ponieważ status Anthony&#39;ego Davisa jest niepewny z powodu kontuzji biodra.(czekamy na podtwierdzenie wczoraj ponad 30 pkt)
Jednak największą rolę w tej grze odegrały działania podejmowane przez &quot;mocnych&quot; graczy. Czarodzieje przyciągnęli tylko 29% zakłady, ale ci obstawiający wpłacili 72% pieniędzy postawionych w tym pojedynku na WASH. Wychodzi na to ze na NO idzie nie duza kasa czyli niepewnosc ta jest spowodowanna mozliwoscia braku Davis-a
Druga sprawa obydwie druzyny graly wczoraj mozliwe ze tempo gray spadnie spwodowane zmeczeniem a linia jest wysoka , plus mozliwe
wyciecie punktow Davisa czyli braku jego spwoduje zaciety pojedynek ale under tylko z podtwierdzeniem braku Davisa.
Davis nie gra . Linia na Wash jest juz -3,5 kurs 1,64 linia 237pkt
 
L 6

lusia

Użytkownik
JA widze dzis to tak:

1.Jabari PArker jest jedna z nielicznych pewnych opcji i w pkt i w zbiórkach w Chicago.Mysle,ze over 8 zbiórek spokojnie powinien zebrać ---
2.Handicap +10 pkt .na San Antonio w meczu z Milwaukee spowodowany jest chyba udanym początkiem sezonu Bucks lub pijaństwem oddsmakerów.Ja to pobieram +
3.Linia w meczu CLe-Hou 207,5 pkt.Co tu dużo mówić.Kiedyś byśmy byli zachwyceni taką promocją.Myślę,że wejdzie jak w masło. +
Gy_gy_Craveel skąd tak dokładne info o kasie stawianej na zespoły ??
Ok,dzięki
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
N.Vucevic over 18.5 pkt @ 1.80 efortuna 31 ✅
K.Kuzma over 1.5 trójki @ 1.65 betsson 2 ✅
L.James over 7.5 zbiórki @ 1.83 betsson 4 ⛔

Lakersi bardzo słabo bronią pozycję centra. Vucevic posiada duży warsztat ofensywny i pewnie czyje sie rownież poza pomalowanym. Jest pierwszą opcją i jeżeli nie zaliczy jakiegoś dnia cegły to spokojnie ponad 20 punktów wejdzie. W ostatnim spotkaniu z Lakersami 36 pkt w 31 minut, to mówi samo za siebie. Myślę że tu nie powinno być problemu. Kuzma rzuca minimum 5 razy na mecz trójeczki, kurs może niski ale też wydaje się być pewne że dwa razy mu wpadnie. Co prawda średnia na poziomie 30procent nie zadowala, ale powinno być coraz lepiej im dalej w sezon, w tamtych rozgrywkach 37procent ze średnią ponad 2.2 trójki na mecz. Lebron dużo zbiera, żeby szybko napędzić akcje. Po nietrafionych osobistych przeciwnika przeważnie on łąpie. Magicy dużo z obwodu będą pruć więc okazji na zbiórki nie powinno braknąć, a linia niższe niż wszędzie o 1 zbiórke. W ostatnich spotkaniach 10,14,8,7,4,10,7,10 zbiórek, średnia grubo ponad linie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
I 181

irenicuus

Użytkownik
N.Vucevic over 18.5 pkt @ 1.80 efortuna
K.Kuzma over 1.5 trójki @ 1.65 betsson
L.James over 7.5 zbiórki @ 1.83 betsson

Lakersi bardzo słabo bronią pozycję centra. Vucevic posiada duży warsztat ofensywny i pewnie czyje sie rownież poza pomalowanym. Jest pierwszą opcją i jeżeli nie zaliczy jakiegoś dnia cegły to spokojnie ponad 20 punktów wejdzie. W ostatnim spotkaniu z Lakersami 36 pkt w 31 minut, to mówi samo za siebie. Myślę że tu nie powinno być problemu. Kuzma rzuca minimum 5 razy na mecz trójeczki, kurs może niski ale też wydaje się być pewne że dwa razy mu wpadnie. Co prawda średnia na poziomie 30procent nie zadowala, ale powinno być coraz lepiej im dalej w sezon, w tamtych rozgrywkach 37procent ze średnią ponad 2.2 trójki na mecz. Lebron dużo zbiera, żeby szybko napędzić akcje. Po nietrafionych osobistych przeciwnika przeważnie on łąpie. Magicy dużo z obwodu będą pruć więc okazji na zbiórki nie powinno braknąć, a linia niższe niż wszędzie o 1 zbiórke. W ostatnich spotkaniach 10,14,8,7,4,10,7,10 zbiórek, średnia grubo ponad linie.
podajesz typy na mecz o 21:30 o godzinie 21:35-36 gdzie juz większość buków zwineła oferte na grajków. Słabo
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Nie miałem czasu wcześniej. Suche typy zostałyby od razu usuniete, musiałem cos skrobnąć. Może sam coś dodaj najpierw, a potem zwracaj uwage innym, bo ostatni typ podałeś w maju. Słabo
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Nie miałem czasu wcześniej. Suche typy zostałyby od razu usuniete, musiałem cos skrobnąć. Może sam coś dodaj najpierw, a potem zwracaj uwage innym, bo ostatni typ podałeś w maju. Słabo
Kto chce się dzielić typami to chwała mu za to, lecz jestem poprostu wyczulony na podawanie typów ktorych nie da sie już zagrać, wtedy już lepiej nie podawać wcale. To czy ja podaje typy czy nie to juz zupełnie inny temat.
Edit: Proszę moda o usunięcie 4 ostatnich postów, bo nic nie wnoszą do tematu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sacramento vs Utah
Typ: Sacramento win ⛔ (112:133)
Kurs: 2,43 (Unibet)

No tutaj kursy powinny być wyrównane, nawet pomimo tego że Kings są dzień po dniu po ciężkim boju z GSW gdzie przegrali w końcówce jednym punktem. W Utah poza grą jest Michell, gwiazda zespołu. Chociaż sezon ma przeciętny i rzuca na bardzo słabej skuteczności, to jednak jest to jedna z niewielu osób która może pociągnąć ten zespół w trudnym momencie. Sacramento może trochę odczuwać skutki tej potyczki z Warriors, ale to są młode chłopaki i grają dodatkowo u siebie, także motywacji nie powinno zabraknąć. Przecież niedawno ograli Utah na ich parkiecie 111:119. W tym meczu Mitchell zdobył 35 pkt a i tak to nie pomogło odnieść zwycięstwo...Póki co Utah w głebokim kryzysie i ten zespół wygląda źle w tym sezonie. Spore problemy z grą i przede wszystkim ze skutecznością. Sacramento dalej narzuca szybkie tempo i atakuje mocno, także nie wiem czy goście będą w stanie dotrzymać kroku.
Do tego dorzucam Rudy Gobert over 15,5 pkt kurs: 2 (Etoto) ✅ (18pkt)
Ben Simmons over 16,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ⛔ (13)

Generalnie w pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami Brooklyn wygrał prawie 30pkt i mocno zatrzymali Phille w tamtym meczu. Każdy pojedynek to inny scenariusz. Brooklyn dobrze broni trójki i nie dają sobie nawrzucać dystansowych rzutów. Simmons będzie miał przewagę gabarytów pod koszem i powinien często dynamicznie atakować pomalowane. Nie będzie za bardzo kogo na niego dać więc powinien mieć więcej swobody. W pierwszym meczu nawet jak dostali miał 20 pkt. Teraz liczę na podobną linijkę.
Toronto vs Miami
Toronto -15,5 ⛔ (125:115)
Kurs: 2,6 (Unibet)

Toronto ostatnio rozgromiło Wizards. Tym razem przyjeżdża do nich mocno osłabione Miami. Poza grą Dragic czy Tyler Johnson. Jak dla mnie szykuje się łatwy pojedynek dla Raptors. Miami gra słabo w tym sezonie. Na wyjazdach niby nie wygląda to najgorzej, ale z takim rywalem jeszcze nie grali. Raptors mają przewagę nad nimi w każdym elemencie. Mam nadzieję tylko że się nie rozluźnią, chociaż nawet ich ławka jest dużo silniejsza, więc przewagę powinni utrzymać do końca.
Dorzucam do tego Danny Green over 9,5 pkt kurs: 2 (Etoto) ⛔ (4)
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
D.Fox over 7.5 asysty @ 1.83 unibet Rubio go schował do kieszeni ⛔
B.Bogdanovic over 13.5 pkt @ 1.82 efortuna
pokryte w drugiej kwarcie ✅
Fox gra świetnie w listopadzie. W ostatnich meczach rozdawał dużo asyst. z GSW -9, OKC - 13, Jazz - 13, Grizzlies - 10, dziś powtórka z Utah przed własną publicznością. Rubio będzie na nim siedział mocno i o punkty nie będzie tak łatwo, raczej powinien dużo dzielić się piłką i kreować kolegów. 13 asyst jak ostatnio może nie wyciągnie ale 10 w jego zasięgu. Jeżeli ktoś znajdzie dobry kurs na jego double double to biore również. ⛔Idąc tym samym tropem gram na over Bogdanovicia. Długo wahałem się czy zagrać over Hielda czy Bogdana. ale linia na Serba 5 punktów niższa i sie skusiłem. Bogdan wraca po kontuzji ,to odopiero będzie jego 9 mecz w tym sezonie i zaczyna grać coraz lepiej i skuteczniej przede wszystkim. Jest pierwszą strzelbą z ławki i dostaje około 30 minut. W poprzednim starciu tych drużyn kilka dni temu zaliczył 18 pkt na słabej skuteczności. Dziś powinno być tylko lepiej.
Edit: Shumpert dzis odpoczywa i Bogdan w s5, zapewne też więcej minut.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Derrick Favors Under 7,5 zbiórki @ 1,83 Bet365
Favores prawdopodobnie mial cos z noga nie tak i mial poczatkowo odpoczac po wczorajszym mecz ale pojawila sie informacja ze ma wejsc z lawki. Jego srednia jest 7 zbiorek na mecz wczoraj mial 3 a 7,5 przekroczyl z ostatnicz 10 meczy 4 razy , jezeli ma wchodzic z lawki wychodze zalozenia ze moze nie przebic lini 7,5 zbiurki w meczu.
info z tweeta:
Jazz will start Jae Crowder tonight to match with Bjelica as the starting forward and allow the Jazz to play Favors when Sacramento goes with two bigs with Bagley
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Spotkanie: Chicago vs San Antonio
Typ: San Antonio wygra mecz a LaMarcus Aldridge zdobędzie więcej niż 22,5 pkt ⛔ (108:107 Aldridge 20 pkt)
Kurs: 3,25 (Etoto)

No już miałem iść w Houston i over, ale jednak nie mogę nie spróbować zagrać takiego zakładu z Etoto. Jest to zakład specjalny, w tak zwanym Etoto plus, podwyższone kursy. LaMarcus lubi grać przeciwko Chicago. Generalnie ma im coś do udowodnienia. To oni go wybrali z nr 2 w drafcie i oddali później do Portland za jakiegoś ogórka Thomasa, który w tym momencie gra w lidze niemieckiej... W ostatnim pojedynku pomiędzy tymi drużynami Aldridge zdobył co prawda 14 pkt, ale zagrał tylko 21 min bo tam była masakra 40 punktowa. Wcześniejszy mecz z 2017 roku to 28 pkt na wyjeździe przy bardzo niskim wyniku 77:87. Chociaż wiadomo to on był wtedy główną opcją ofensywną. W 2016 miał 33 pkt jeszcze z Leonardem w składzie. Wcześniej gdy grał w Portland potrafił zdobywać ponad 40 pkt w takich meczach, ale to była inna ekipa i był trochę młodszy. Teraz co prawda to DeRozan wiedzie prym w ofensywie i prowadzi zespół, ale LaMarcus też potrafi swoje dołożyć. Ostatnio tylko 15 pkt przeciwko Bucks, ale wcześniej na wyjeździe 33pkt przeciwko solidnej Indianie. W takim pojedynku, z bardzo słabą obroną Chicago, Aldridge powinien mieć sporo miejsca na swoje dystansowe rzuty. Chicago nie zależy na defensywie, także jest okazja dla niego żeby swoje wrzucić. Myślę, że goście to powinni wygrać. Jest szansa na powodzenie i trzeba spróbować. Standardowa linijka na Aldridga w Etoto to 20,5 pkt po kursie 1,83 a na zwycięstwo Spurs 1,37. Powodzenia!
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Macie Panowie jakieś informacje dot występu Davisa I C. Paula w dzisiejszych spotkaniach? Bo na rotoworld nie ma żadnej wzmianki o nich jakoby nie grali.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Macie Panowie jakieś informacje dot występu Davisa I C. Paula w dzisiejszych spotkaniach? Bo na rotoworld nie ma żadnej wzmianki o nich jakoby nie grali.
Davis ma status probable, ale ma zagrać, nic poważnego mu nie dolega. CP3 to nie wiadomo, jego status to Questionable, jakieś problemy z lewą nogą. Przed meczem pewnie zadecydują.
Ja dorzucam od siebie jeszcze takie coś:
Giannis (Bucks) over 41,5 pkt i zb kurs: 2,05 (Unibet) ⛔ (20, 13)
Grają w Charlotte, które jest dzień po dniu po przegranym boju z Atlantą. Niepewny występ Ilyasovy, a on dobrze zbiera. Giannis będzie robił swoje i tyle. Koło 30 pkt powinien mieć, więc zbiórki swoje dorzuci. Już grali między sobą to był 1 mecz w sezonie i Bucks wygrali po zaciętej końcówce 1 pkt. Antek miał 25 pkt i 18 zbiórek. Liczę na to że mecz będzie wyrównany i to zwiększy szanse na pokrycie takiej linijki.

Bojan Bogdanovic over 15,5 pkt kurs: 1,86 (Etoto) ⛔ (15 pkt)
Rudy Gobert over 12,5 zbiórki kurs: 1,83 (Etoto) ⛔ (6)

Bojan pod nieobecność Oladipo jest liderem Indiany w ofensywie. Ostatnie 5 meczów to 5 razy przekroczona taka linijka. Teraz lider Indiany znów poza grą. Do tego Utah gra dzień po dniu gdzie rozgromili Sacramento...kto by się tego spodziewał. Pewnie dzisiaj już forma wróci &quot;do normy&quot; Indiana się postawi, mecz walki będzie i fizyczności. Mam nadzieję, że Bojan swoje dorzuci. Ostatnie mecze to 21 pkt, 20, 21, 22, 16. Jest bardzo regularny.
Do tego Rudy Gobert i zbiórki. Wydaje się, że mecz będzie na niższej skuteczności i dlatego stawiam, że przeciwko Sabonisowi sporo minut na tablicach dostanie Gobert. Trochę tych piłek do zebrania powinno być, bo Indiana nie grzeszy skutecznością. Ostatnio mocno dostało Utah, więc będą rządni rewanżu.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Tristan Thompson over 12,5 pkt @ 1.73 SkyBet , Poddypower BOOM
Cleveland Cavaliers v Minnesota

Tristan Thompson ostatnio sporo czasu spedza na parkiecie jest to spowodowane kontuzjami w druzynie , chodzi
mi tu o minuty typu powyzej 35 minut bo srednia ma kolo 29 minut ale w tym meczu znow prawdopodobnie zagra sporo minut okazalo sie ze wypada dzisiaj OUT David Nwaba CLE SG nie mowiac juz o Hill-u czy Lova tez niema , ostatnio 14,18 i ostatnio 16 pkt , sadze ze spedzi kolo 35 minut a to wiaze sie z przebiciem lini i przejeciem pkt.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
J.Harden over 7.5 asyst @ 1.83 PZBUK Harden pokrył to już w 1 kwarcie ???? 13 asyst ✅✅✅
C.Capela over 16.5 pkt @ 1.75 STS
17 pkt ✅ na sekunde przed koncem trafił
Nie zagra Howard więc pod koszem Wizz ogromna dziura, Capela tam będzie dominował na całego. Do tego nie zagra Paul i Green więc Harden na bank te asysty wyrobi. W unibecie linia już 9.5. W ostatnich trzech meczech bez CP3 mial 13,9 i 8 asyst. Liczę głównie na obsługiwanie linta pod koszem. Randle grająć na centrze potrafił 29 punktów zaliczyć ostatnio to Capela też da rady. Polecam tego bukmachera bo mało kto o nim wie a mają szeroką oferte na nba, fajne kursy i promo za rejestracje chyba najlepsze na rynku. Minus to podatek. Powodzenia i udanej nocki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom