>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
mfl 439

mfl

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Washington Wizards ⛔⛔⛔
Wizards @ 3.20
Wizards + 6.5 @ 1.91

Przyjrzyjcie się co tu się dzieje z kursami. 1.36 - 3.20 OKAZJA NOCY :bell::bell::bell:????
Po 1. Spotkali się parę dni temu 25.11 w stolicy. Wizards 124- 114 Pelicans
Po 2. Historia najnowsza. Bilans ostatnich 6 meczów między ekipami : Wizards 6-0 Pelicans.
W całym tym okresie czasu Ci sami trenerzy. Można powoli mówić, że Brooks i jego Wizards mają patent na Gentrego i Pelicans.
Po 3. W ostatnim czasie Wizards notuje trend zwyżkowy. Pokazali się wygrywając chociażby z Rockets i Clippers.
Pelicans odwrotnie - seria 4 porażek z rzędu.
Po 4 najlepszy u gospodarzy Davis nie błyszczy w tym sezonie. Oglądałem ich mecz na Philadelphi. Davis został zjedzony.
Po 5 Oprócz Howarda, wszyscy czarodzieje gotowi do gry.

Podsumowując - kursy śmierdzą. Dużo wyżej wyceniałbym Wizards
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs :bell::bell::bell: OKAZJA NOCY ???? ⛔⛔⛔
SAS @ 2.60
SAS + 4.5 @ 1.91

Tutaj krócej. Kurs na Wilki również śmierdzące 1.53. Za mało jak na ekipę zdradliwą. Nie mają supergwiazdy, słabo, nie ufam im. Spurs też nie błyszczy, ale to drużyna z dużo większym potencjałem. Po 2.60 żal nie zagrać

POLECAM ZAGRAĆ JAKO DWA SINGLE TĄ SAMĄ STAWKĄ Wizards (3.20) i SAS (2.60)
Mamy 3 opcje:
pomnozenie wkładu o 30 %
pomnożenie wkładu o 60 %
pomnożenie wkładu o 190 %
opcji przegranej nie dopuszczam (wiem to NBA ???? )
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Chyba mamy (także to grałem prbloem z Otto Porterem) - w pierwszym meczu 16 pkt rzucił w 1qw - teraz 2 ???? oby teraz tylko nie powtórzył pozostałych 3 qwart z poprzedniego meczu bo będzie dramat ???? powinien wejść na około 4/6 minut przed końcem 2qw i oby choc dwa razy trafił do kosza ????
Kończy się umowa jednej gwiazdy :
Mahimi 15 milionów za sezon (2- letnia umowa)
Menago Wasza podpisał kolejną
Porter 26 milionów za sezon (3-letnia umowa)
Kocham NBA - ale niektóre decyzje klubów ciagle wprowadzaja mnie w osłupienie
Na tym tle kontrakt Rose, LaVert , R.Gay czy Towns to jakieś darmowe promocje ????
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
New Orleans Pelicans - Washington Wizards
Wizards @ 3.20
Wizards + 6.5 @ 1.91

Przyjrzyjcie się co tu się dzieje z kursami. 1.36 - 3.20 OKAZJA NOCY :bell::bell::bell:????
Po 1. Spotkali się parę dni temu 25.11 w stolicy. Wizards 124- 114 Pelicans
Po 2. Historia najnowsza. Bilans ostatnich 6 meczów między ekipami : Wizards 6-0 Pelicans.
W całym tym okresie czasu Ci sami trenerzy. Można powoli mówić, że Brooks i jego Wizards mają patent na Gentrego i Pelicans.
Po 3. W ostatnim czasie Wizards notuje trend zwyżkowy. Pokazali się wygrywając chociażby z Rockets i Clippers.
Pelicans odwrotnie - seria 4 porażek z rzędu.
Po 4 najlepszy u gospodarzy Davis nie błyszczy w tym sezonie. Oglądałem ich mecz na Philadelphi. Davis został zjedzony.
Po 5 Oprócz Howarda, wszyscy czarodzieje gotowi do gry.

Podsumowując - kursy śmierdzą. Dużo wyżej wyceniałbym Wizards
Minnesota Timberwolves - San Antonio Spurs :bell::bell::bell: OKAZJA NOCY ????
SAS @ 2.60
SAS + 4.5 @ 1.91

Tutaj krócej. Kurs na Wilki również śmierdzące 1.53. Za mało jak na ekipę zdradliwą. Nie mają supergwiazdy, słabo, nie ufam im. Spurs też nie błyszczy, ale to drużyna z dużo większym potencjałem. Po 2.60 żal nie zagrać

POLECAM ZAGRAĆ JAKO DWA SINGLE TĄ SAMĄ STAWKĄ Wizards (3.20) i SAS (2.60)
Mamy 3 opcje:
pomnozenie wkładu o 30 %
pomnożenie wkładu o 60 %
pomnożenie wkładu o 190 %
opcji przegranej nie dopuszczam (wiem to NBA ???? )
hehe dwie okazję nocy ;) pelicans wtedy grało bez Davisa a San Antonio słabe w obronie a Minnesota ostatnio sama siebie chyba zaskakuje. do usunięcia
 
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Kiedy Curry będzie grał?
Prawdopodobnie ma dostać jakieś minuty w następnym tygodniu przy okazji meczów wojowników było jakieś info normalnie cos tam rzuca na treningu ma spokojnie wchodzić na ile to pewne to...aspn czy fox juz nie pamiętam
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
KD double double kurs: 2 (Unibet) ✅ (51,11)
Mało spotkań i jakoś nie mam pomysłu jak te mecze ugryźć, idę w stronę Duranta. Ostatnio niebotyczne linijki osiągał, a teraz pora się zmierzyć z najlepszą ekipą w NBA w tym momencie. Toronto ma świetnych obrońców, ale póki co i tak nie wykorzystuje swojego ogromnego potencjału w defensywie. Pojedynek z GSW to zawsze prestiżowa sprawa, nawet mimo ich osłabień. Kevin swoje rzuci, ale Warriors nie będą mieli łatwo. Przede wszystkim rzucą swoje siły na Duranta i Thompsona. Ciekaw jestem czy będzie im się chciało na maksa podejść do tego meczu, bo jak tak to powinni nieźle zatrzymać gości. No ale to jest NBA, ja bym tutaj szedł w under. Durant ostatnie 5 meczów takie statystyki: 49/9/6, 44/7/13, 32/7/8, 27/3/14, 26/6/10. W takim meczu liczę na punkty i jego zbiórki, przyda się mocno na tablicach a sporo piłek potrafi zebrać.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Również nie mam pomysłu na dziś. Odpuszczam dzisiaj nic nie stawiam czasami przerwa dobrze robi ;) ale wiadomo, człowiekowi w głowie coś zawsze siedzi, jeśli chodzi o obstawianie ;) tak bym pewnie grał :
Toronto win ⛔ win po dogrywce
Clippers win ✅
Lub
Over pkt ale tu będą pewnie linie wysokie ...
Pacers win ale z bonusem + 8.5 ✅
Ako wychodzi pewnie około 3
Ale nie gram tego jakoś tego nie czuje ;)
KD double double kurs: 2 (Unibet)
Mało spotkań i jakoś nie mam pomysłu jak te mecze ugryźć, idę w stronę Duranta. Ostatnio niebotyczne linijki osiągał, a teraz pora się zmierzyć z najlepszą ekipą w NBA w tym momencie. Toronto ma świetnych obrońców, ale póki co i tak nie wykorzystuje swojego ogromnego potencjału w defensywie. Pojedynek z GSW to zawsze prestiżowa sprawa, nawet mimo ich osłabień. Kevin swoje rzuci, ale Warriors nie będą mieli łatwo. Przede wszystkim rzucą swoje siły na Duranta i Thompsona. Ciekaw jestem czy będzie im się chciało na maksa podejść do tego meczu, bo jak tak to powinni nieźle zatrzymać gości. No ale to jest NBA, ja bym tutaj szedł w under. Durant ostatnie 5 meczów takie statystyki: 49/9/6, 44/7/13, 32/7/8, 27/3/14, 26/6/10. W takim meczu liczę na punkty i jego zbiórki, przyda się mocno na tablicach a sporo piłek potrafi zebrać.
Ciekawe jak w drugą stronę zareaguje Leonard na ten pojedynek też może ładnie szarpać
No też poszarpal overek był pokryty
 
N 5

niemamczasu18

Użytkownik
Dzisiaj niespodzianki. Myślę że Pacers oraz Golden dadzą radę. Lakers grają przeciętnie i sam LeBron tego nie zmieni, a w drugim typie w końcu obudzi się Thompson i Durant zrobi swoje.
 
L 6

lusia

Użytkownik
Rzeczywiście dziś ciężko coś wybrać.Ja bym postawił takie oto cudeńka:
1.Indiana + 9 pkt. po kursie 1,5
2.Sac-LAC poniżej 241,5 pkt po kursie 1,54
3.K.Durant powyzej 8,5 zbiórki po k.2,2
Co myślicie pany? Weszłoby? Okaże się rano.Pozdro
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Ja bym wszedł lekko w Warriors. Kursy już po 4,5, oczywiście Toronto jest faworytem, bilans 18:4, tylko 2 porażki u siebie, 6 winów z rzędu, GSW natomiast cały czas bez Curry i również bez Draymonda, aczkolwiek tez wygrali ostatnie 3 mecze bez tych dwóch kluczowych dla gry Wojowników postaci i dlatego wydaje mi się, że kurs jest nieadekwatny na zwycięstwo b2b mistrzów ligi. Oczywiście typ mocno na czuja, Toronto jest piekielnie mocne, graja fajny i efektywny basket, Leonard dobrze wszedł do drużyny, Lowry tez przy nim bardziej efektywny, rolesi również robią robotę, wygrywają pewnie mecz za meczem, ale w końcu i zaliczą wtopę, a z kim jak nie z Durantem na fali ostatnie 2 mecze 44 i 49 punktów, Thompson również ostatnio srogo rzuca za 3 i notuje po 30 pkt regularnie, ta dwójka to już jakieś 70 pts na mecz tym bardziej jeśli dziś to jest game w national tv to będą chcieli się pokazać.
 
mfl 439

mfl

Użytkownik
hehe dwie okazję nocy ;) pelicans wtedy grało bez Davisa a San Antonio słabe w obronie a Minnesota ostatnio sama siebie chyba zaskakuje. do usunięcia
Co do typów to klęska tamtej nocy.
Mam swoją strategię gry, nieźle mi wychodzi, ostatnio miałem bardzo dobrą serię, górkę , dużo fajnych value stąd bodziec by tu wejsć.
Podjarany chciałem się podzielić mocą i nie wyszło, taka prawda. Przyznam, że trochę zbyt pochopnie podszedłem do tego typu. Jednak tu Pelicans mieli zbyt duże atuty pod koszem. A raczej Wizards na ten moment nie ma pod koszem. Drugiego meczu już nie będę komentował.
Spokojnie, ochłonąłem już, obserwuj typy oceniajmy w dluższej perspektywie. Bedzie dobrze. Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja bym wszedł lekko w Warriors. Kursy już po 4,5, oczywiście Toronto jest faworytem, bilans 18:4, tylko 2 porażki u siebie, 6 winów z rzędu, GSW natomiast cały czas bez Curry i również bez Draymonda, aczkolwiek tez wygrali ostatnie 3 mecze bez tych dwóch kluczowych dla gry Wojowników postaci i dlatego wydaje mi się, że kurs jest nieadekwatny na zwycięstwo b2b mistrzów ligi. Oczywiście typ mocno na czuja, Toronto jest piekielnie mocne, graja fajny i efektywny basket, Leonard dobrze wszedł do drużyny, Lowry tez przy nim bardziej efektywny, rolesi również robią robotę, wygrywają pewnie mecz za meczem, ale w końcu i zaliczą wtopę, a z kim jak nie z Durantem na fali ostatnie 2 mecze 44 i 49 punktów, Thompson również ostatnio srogo rzuca za 3 i notuje po 30 pkt regularnie, ta dwójka to już jakieś 70 pts na mecz tym bardziej jeśli dziś to jest game w national tv to będą chcieli się pokazać.
Mialem okazje obejrzec remontade Worriors z Magic ostatnio i Thompson ceglil wszystko, a gdyby nie slabosc Magic z lawki i chyba tylko magie nba, to Wojownicy w ogole wrocili i owszem Raps w koncu z kims przegra, ale tutaj to wciaz prestizowy boj czy graja z Currym czy nie. Niespodziewane koncowki serii przychodza niespodziewanie jak u Bucks z Suns ostatnio. Raps moga im zrobic blowa, a zimnokrwisty Kawhi plus najlepsza wersja Lowryego ich tam rozniosa w dwie kwarty.
Aktualnie Raps 24:14 i Raps na tablicach
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Sacramento - Clippers
under 238 pkt @ 1.74 lbvet
Obie drużyny grające szybko, Fox chyba najszybszy PG w lidze. Mimo wszsytko linie powyżej 235 pkt to bardzo dużo, wystarczy jedna słaba kwarta jakiejś drużyny i linia nie zostanie przekroczona chyba, że z dogrywką. Kings nie mają strzelców obwodowych ani pewnego dostarczyciela punktów pod koszem. Mogą się trochę nameczyć z Clippersami, którzy też mają swoje przestoje. Po mega overowym początku teraz jakoś cała nba albo zaczęła lepiej bronić albo pospadała skuteczność.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Jak tam typerzy jakieś pomysły na dziś?? Koniec miesiąca, trzeba dobrze zagrać i zakończyć miesiąc z dobrym humorkiem. Tak po wstępnym rekonesansie powoli skłaniam się ku:
Hornets, Pelicans, Dallas, i Memphis

Jeszcze poczekam przeanalizuje, poczytam, szczególnie czy gasol gra (jakiś problem ze stopą)
Ale tak na pierwszy rzut oka taka właśnie sugestia, a wy co myślicie ???
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Ja się zastanawiam nad
LAL - Dallas
Dallas @2.56 Jak dla mnie value, Gdyby nie tak słaba postawa Pacers w 1 kwarcie to by to wzięli a sam LBJ pociągnął drużynę niesamowicie w końcówce męczyli się strasznie ciekawe co by było gdyby grał Oladipo. Dallas w gazie 4 wygrane z 5 świetna gra na wyjeździe w Houston. Jeszcze się zastanawiam nad tym ale nie mogę przejść obojętnie obok tego
Do tego ciekawie wygląda Orlando po ciężkich meczach 4 porażki z GSW, Portland czy Denver na wyjeździe czy z Raptors u siebie wygrali tylko z Lakersami teraz czeka na nich duużo łatwiejszy w teorii przeciwnik idealny na przełamanie.
Jeszcze Hornets i Pelikany fajnie wyglądają.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dallas można próbować zdecydowanie. Ciekawy kurs i warty ryzyka. Do tego jakiś over Doncica. Tak wstępnie jeszcze Clevland +13 wczoraj to pobrałem kurs: ok 1,85 i myślę, że Orlando na wyjeździe z Suns powinno dać radę kurs 1,94 dosyć wysoki. Do tego over punktowy w Philadelphi z Wizards powinien wpaść.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
Co do Cleveland bonusem jak najbardziej. Boston grają tragicznie jak na swoje możliwości, a już całkiem jak grają bez horforda. To nawet może być niespodzianka.
 
makaronwdn 176

makaronwdn

Użytkownik
orlando jest po ciężkich bojach. Występ Gordona i simmonsa stoi pod znakiem ?. Oklahoma powinna rozniesc atlante ale kurs nie warty grania. No spraw spurs vs rockets. Jeśli nie zagra cp3 harden raczej ich sam nie pokona.
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
UNDER 216 @ 1,71 @ Unibet ( zawyzylem ta linie troche hmm)
Denver @ Portland | 12/01 | 3:30 - przewazyla 1 kwarta
The Nuggets ma dosc powolne tempo a ostatnie piec meczy na wyjezdzie to srednia 107 pkt w ofensywie a w obronie stracone tylko 95 pk i nie jest to przypadek bo ich wynik na wyjazdach sa wynikami Under-owymi.
W rezultacie: 7-1-1 a jest to spowodowane wolnym tempem i prowadzenie gry na tkz &quot;the half court&quot;. Portland ma bilans 5-6 czyli takie 50 na 50 ale jest to zawyzone z druzynami ktore slabo bronia , kiedy wrocili do domu to jeszcze przed powrotem dostawali baty po 120pkt lub nawet kozly potrafily im wrzucic 140 pkt ,Po Powrocie padlo haslo obrona i LAC zostali zatrzymani kolo 100 pkt. Mimo wszystko OBIE te druzyny znajduja sie w górnej połowie ligi w grze obronnej.Jezli mowimy o grze za 3pkt to Denver jest najlepszą drużyną w lidze w obronie 3-punktowej a Portland jest na drugim miejscu w zezwalaniu na rzuty z naroznika.
Mysle ze ta gra będzie powolna a linia troche za wyoska, biorac nawet to ze mecz moze byc zaciety wiec to by moglo pasowac do uderzenia ponizej lini nawet to ze linia spadla o jeden pkt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom