>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Listopad 2018 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w listopadzie.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.​
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Rozkmina - pisać tutaj bo nasz listopad, czy tam bo ich październik.
Anyway, widzę dość spore value na takie rzeczy :
NYK vs. Indiana ✅
typ 2 - 3,5pkt
1,60 forBet

Rycerze z bilansem 2-5 grają u siebie. Mają Kantera i Tima, jest niby Franek, defensywny Mitchell Robinson, Mario Hezonja, który w Orlando naprawdę grał momentami dobre zawody. Można jeszcze podciągnąć pod bardziej znaczących zawodników NYK Burke&#39;a,co już pokazuje poziom samej organizacji.
Kanter będzie mniej efektywny bo Turner zrobi swoje myślę, Tim będzie miał przeciwko sobie Oladipo, dołóżmy do tego solidność tych panów w ofensywie. Z zadaniowców mamy Sabonisa, Collinsona, Bogdanovica, McDermott - jak ci dwaj będą trafiać zza łuku, zespół gra na miarę finałów konferencji, chociaż i tak spodziewałem się po nim więcej w tym sezonie szczerze, no ale wiadomo, machina NBA się dopiero rozkręca.
Dokładając umiejętnie podających Josepha, Younga, który popracuje także w obronie myślę, że będzie całkiem spoko.
NYK przeciwko C&#39;s czy Miami ( zespołom, które reprezentują coś na swojej połowie, do których zaliczam też Pacers ) notowali kolejno 101 i 87 pkt. Myślę, że Indiana będzie up 6, 8 pkt bez większej spiny.
Bulls vs. denver ⛔
typ 2 - 5,5
1,60 forBet

Analiza głębsza niedługo.
W CHI mamy szpital, jedynie LAVine coś gra, natomiast nawet bez Burtona Denver stanowi klasę same w sobie. Przede wszystkim siłą ogniową jaką dysponują, mają Murray&#39;a jest, Harris, no i oczywiście łatający wszystko Joker. Jedyny atut Byków że grają w United Center.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Nuggets over 114,5@1,85 superbet
Dzisiejszej nocki Denver zagrało z Chicago w dość wolnym tempie jak to nie Oni. W NBA trzeba stawiać na zmianę więc w nadchodzącej nocy spodziewam się duzej ilości pkt że strony ekipy przyjezdnej. Cavs mają jedną z najsłabszych defensyw i można im sporo powrzucać szczególnie z niskich pozycji, tracą średnio.prawie.118pkt więc linia wydaje się być fajna jak na Denver.
 
K 3,9K

kruszak

Użytkownik
Cavs vs. Denver Nuggets 91-110
typ 2

1,52
Unibet
Denver zaliczyli jedną porażkę z ofensywnym LA. Tak to mają 6 zwycięstw. Linia dziwnie wysoka - owszem, Denver są b2b, ale organizacyjnie jest to drużyna stojąca klasę wyżej. Wynik ostatniego spotkania wygląda nieźle, ale przeciw Kryształkom skuteczność nie będzie już taka wysoka. Rodney Hood , Cedi Osman pociągnęli Kawalerzystów.
Myślę, że nie powtórzą swoich osiągnięć, przynajmniej ten pierwszy.
Dla odważniejszych opcja z ujemnym handi.
Buddy Hield over 19,5 pkt kurs 1,83 25pkt
Przekraczał tę linię 4 na 8 razy.
Trzeba jednak uwzględnić, że dwa razy grał słabe minuty - po 23, a i tak zdobywał tu po 17pkt.
Myślę, że Hawks powalczą, a Hield jako ważny elememt ofensywy Sacto zagra nieco więcej i pokryje linię.
Powoodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Ja na dzisiaj widzę od razu 3 mecze, które się rzucają w oczy:
OKC WIN✅
SACRAMENTO WIN✅
BUCKS +6.5 ah✅
---

Kursy 1.88/1.76/1.49 fortuna
---
Okc jest ogólnie mocniejszą drużyną, wg mnie dobrym ruchem było sprowadzenie schroedera. Czuć brak robersona, ale myślę że poza tym Okc juz powoli wchodzi na falę i uważam, że hornets mimo fantastycznej dyspozycji Walkera, po prostu nie dadzą rady ofensywnie nadążyć za Okc, przy oczywiście dobrym meczu Wb i PG, w każdym razie jeśli Walker zostanie wyłączony to nie widzę odpowiedzi na poszczególnych graczy przyjezdnych
---
Sacramento to już nie ta drużyna, która stoi w szoku, bo boogie odszedl. Mają ciekawych graczy, którzy se sobą wspolpracują+Shumpert niby nie jest w protokole jako kontuzjowany. Atlanta jakoś nigdy do mnie nie przemawiala i jest to wg mnie najslabsza ekipa ligi. Mogą co najwyżej liczyć na jakis super mecz Younga, ale jakoś tego nie widzę, to nie jest (przynajmniej poki co) gracz potrafiący carrowac drużynę, a w Sacramento mamy drużynę i to widać na parkiecie.
---
Tutaj ciekawy match-up. Póki co, BUCKS fenomenalnie sobie radzą, a jeszcze udało się zresetować Giannisa z Toronto i nie przegrać. W bostonie brak Theisa będzie odczuwalny+Brown Gtd jeśli nie zagra to tez Celtowie odczują to zwłaszcza w defensywie. Boston wyglądał dla mnie średnio z Pistons, które w ataku ma taki polot jak obecnie Houston w defensywie i niewazne, kto dziś wygra uważam, że zadecyduje kosz/2, a dodanie 6.5 przyjezdnym powinno spokojnie zdać egzamin.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Charlotte Hornets -1,5 + Sacramento Kings 3,22 fortuna
Zmiennicy zrobią wynik Hornets, OKC gra wielkie gówno bez ładu i składu, Kemba Walker w świetnej formie, hala Charlotte będzie twierdzą w tym sezonie przegrają na niej pojedyńcze spotkania, na pewno nie to dzisiejsze, własne kosze mają obrzucane więc chwilowy przestój OKC i wynik zrobi się sam, Atlanta jest b2b natomiast Sacramento w gazie więc to wykorzysta, do tego wraca Koufos po urazie więc rotacja będzie szersza, zmiennicy zrobią wynik bo ławka Atlanty to ławka przebierańców którzy nawet w Eurolidze w niektórych zespołach mieliby problem z graniem, tyle na dziś z mojej strony.
 
V 216

viewer12

Użytkownik
uważam, że hornets mimo fantastycznej dyspozycji Walkera, po prostu nie dadzą rady ofensywnie nadążyć za Okc, przy oczywiście dobrym meczu Wb i PG, w każdym razie jeśli Walker zostanie wyłączony to nie widzę odpowiedzi na poszczególnych graczy przyjezdnych
Po 1, Charlotte aktualnie to druga ofensywa ligi (tak, wiem, mała próbka + kwestia rywali, ale wciąż), natomiat OKC to 26. ofensywa (tak, wiem, Westbrook połowy meczów nie grał i nie miał presezonu i to sie poprawi; wciąż); po 2, skąd wiadomo, że Wb i PG zagrają dobry mecz? Po 3, przez kogo Kemba ma byc wylaczony? ???? Westbrook i Schorder to najgorszy mozliwy duet obroncow.
Atlanta jakoś nigdy do mnie nie przemawiala
Tu sie przyczepie, ale no 3 sezony temu 60 zwyciestw, 4 All Starow i styczen z bilansem (chyba) 19-0; jeden z tych zespolow, ktore przez LeBrona nigdy nie mogly wyjsc poza Wschod :p Razem z Bulls `11 (i nie tylko), Pacers czy ostatnio Raptors. Chyba, ze miales na mysli bardziej neidaleka przeszlosc (do poprzedniego sezonu).
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ja dzisiaj to widzę tak:
Atlanta vs Sacramento
Typ: Sacramento -5,5 ✅
Kurs: 2,33 (Unibet)

Sacramento fajnie się prezentuje, młode chłopaki a grają bez kompleksów. Szybki atak, do tego fajna skuteczność. Jest tam nawet jakiś pomysł w końcu, mają trochę ciekawych zawodników. Jak do tej pory mają bilans 5:3 i zanotowali teraz 4 zwycięstwa z rzędu. W tym na wyjeździe z Miami, którzy nie potrafili ich dogonić przez cały mecz. Później back to back i znowu wygrana z Orlando. Idę z prawem serii, a ponieważ teraz grają z Atlantą to widzę spore szanse znowu na zwycięstwo. Atlanta nie ma takiego potencjały i myślę, że nie będą w stanie dotrzymać tempa szybkim zawodnikom Sacramento. Gospodarze na przeciwnym biegunie i mają teraz 3 porażki z rzędu, w tym u siebie z przeciętnym Chicago oraz na wyjeździe z równie słabymi kawalerzystami. Myślę, że Sacramento potraktuje poważnie ten mecz i wyjdą z nastawieniem rozstrzelania przeciwnika. Pobieram większy over, trochę ryzykownie bo to dwie tankujące ekipy, ale jedna jest zdecydowanie lepsza, przynajmniej teraz. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Miałem nie pisać po tych Clippersach, ale chyba nie na tym to polega wszystko, i nabieranie wody w usta, i odwracanie się plecami do całego forum, też mija się z celem.
Atlanta Hawks - Sacramento Kings
Atlanta Hawks 2.15
bet365

⛔
Sacramento Kings wyglada fajnie, Bjelica dobry steal, po tym co gra dotychczas, najlepszy zawodnik Kings moim zdaniem, Fox widać, ze zrobił progres, i nie opieprzał się na treningach. Seria 4 wygranych z rzędu, ale dziś moim zdaniem ta passa zostanie przerwana, dlaczego? Statystyki nie grają ale Sacramento ostatnio raz wygrało w Atlancie 12-scie lat temu. Po drugie: wyniki Atlanty są gorsze niż ich gra. Jak się patrzy na suchy wynik to można powiedzieć, ze pewnie nic nie grają, blowouty itp itd. Np. taki mecz z Philą, pierwszą połowę grali o wiele lepiej od top4 ekipy wschodu (tez spora zasluga 76-stek ktora miala slaba skutecznosc) ale grali na prawde fajnie ( mecz oczywiscie przegrali wysoko swoją drogą). Ta drużyna ma potencjał, pokazali to w meczu u Siebie przeciwko Dallas gdzie musieli gonić wynik. Nie wiem czemu ale nie czuje tutaj wygranej Sacramento, i mysle ze dzisiaj ta seria bez zwyciestwa z Hawks zostanie przedluzona
 
V 216

viewer12

Użytkownik
Phila/Clips
Linia wystawiona na 230pkt.. Z jednej strony widze szalone tempo (obie druzyny w top10), sporo rzutow wolnych.. Z drugiej, obie druzyny w Top7 jesli chodzi o % z gry i % za 3 przeciwnikow; Clippersi w dodatku nei dopuszczaja do wielu trojek, co innego Phila. Clippersi z kolei prawie najgorsza druzyna jesli chodzi o liczbe fauli i rzutow wolnych rywali. Najwieksza bolaczka Philadelphi jest Fultz i jego brak wspolpracy z Simmonsem (razem na boisku ofensywa na poziomie ponizej 90pkt/100pos, z jednym z nich na ławce skacze do ponad 105), a takze braki w obronie. Mysle, ze czas na wygrana 76ers z powazniejszym rywalem, spodziewam sie tez nieco wiecej gry w obronie z obu stron, stad chetnie sprobuje under 231,5; przewaga rzutow wolnych i przewaga parkietu powinna tez pozwolic Phili na pokrycie handi -4,5.
Charlotte/OKC
Znowu w statystykach uderzaja mnie argumenty przeciwko wystawionej linii ok. 231 pkt.. Niskie tempo gry gospodarzy, OKC pozwala na oddawanie najmniejszej liczby trojek, obie druzyny w top10 jesli chodzi o liczbe rzutow rywali.. Jedynym problemem jest fakt, ze OKC nie ma obrony aktualnie i popelnia najwiecej fauli w lidze prowadzacych do rzutow wolnych rywali. Juz z Clippers byli w przerwie w dupie, tym razem parkiet im nie pomoze i sklaniam sie ku Charlotte (wole ML niz -1,5; przezorny zawsze ubezpieczony, a kursy prawie takie same) - czas na Westbrooka, by udowodnil, ze sie myle ???? Do tego ten under 232,5 sprobuje. Jakos tak mi sie widzi underowa seria po tych szalonych overach poczaktu sezonu.
Cavs/Denver
Cavs bez trenera, Denver po slabiutkim meczu z Chicago i na b2b. Tutaj z kolei mecz krzyczy overem, linia dosc nisko wystawiona - zakladam, ze to ze wzgledu na b2b Denver, ale z drugiej strony moze byc blowout i wtedy ciezko, by Cavs pokryli swoje punkty. Ciezko okreslic, co gospodarze soba zaprezentuja; na pewno nie zalezy im na wygrywaniu wszystkich spotkan, natomisat Denver ma szanse srubowac bilans wyjazdowy, jesli ma zamiar na powaznie o cos pograc w gornej czesci konferencji. Oczekuje lepszego meczu Jokica i całego Denver; Cavs sa bez obrony i na dnie % trojek i rzutow ogolem rywali, zatem Denver powinno spokojnie pokryc handi -4,5, a i zaryzykujemy sobie over 109,5 gości (to tak na wypadek, gdyby Cavs nie odpalili i skonczylo sie cos w stylu 118-93).
Hawks/Kings
Cieezki mecz, bo na papierze wydaje sie oczywisty. Kings to jednak mloda druzyna i dopiero sie uczy, nie wiem czy stac ich na przedluzona serie zwyciestw z rzedu. Widziec ich jako faworyta na wyjezdzie, no no ???? Z kolei Atlanta za bardzo nie ma kim grac. Obie druzyny najszybsze w lidze, jednak Atlanta prawie najgorsza ofensywa. Kings pozwalaja na oddawanie baardzo wielu trojek (acz na niskim procencie), dlatego tutaj glownie skupie sie na overze Younga 17,5pkt - mysle do wziecia. Odnosnie rezultatu to nie ruszam, bo oczekuje na pierwsze zalamanie Sacramento i mecz jest skrojony pod to, ale rownie dobrze moga pokazac to, co do tej pory i zmiesc Hawks z parkietu. Sklanialbym sie jednak ku underowi, linia najwyzsza na dzis, bo w okolicach 233pkt, ale to tylko czutka i nie bede bral pod uwage przy rozliczeniu nocy. [Kings :sarcastic: ]
Boston/Bucks
No, dwie najlepsze defensywy ???? W dodatku najlepiej bronia obwod. Boston dalej z problemami w ofensywie, choc ostatnio Kyrie zrzucił kajdany i sie rozhulał z Detroit. Bucks z kolei niepokonani, wraca Giannis, rzucaja mnostwo trojek - spodziewam sie meczu wbrew pozorom na calkiem szybkim tempie, w jedna i druga strone - boje sie natomiast o skutecznosc Celtics, ktorzy lubia przechodzic lodowate fazy w meczach. Linia spadła już na -2,5 na korzysc Bostonu; tak samo linia punktowa z 215 bodaj na 221 już wywindowała. Nie ruszam tego spotkania, polecam odpalic i sie delektować, bo moze byc meczycho. Jesli juz mialbym cos sugerowac, to Boston ML, ale nie zdziwi mnie wygrana Milwaukke, jak im posiedzi trojka.
Portland/NO
Pelikany 3 wyjazd w ciagu 4 nocy.. Z drugiej strony w playoffach w kweitniu zmietli Portland 4-0. Moze jakis rewanz? Dwie siwetne ofensywy, natomiast Pelicans dolne top5 jesli chodzi o defensywe. Niejasny jest status Paytona, teraz pojawila sie informacja ze Davisa wystep jest watpliwy i kursy poszybowały w dół. Wobec tego szybko zaatakuje under 112,5 gości - wczoraj nie siadł, dzis mysle Portland zrewanzuje sie za poprzedni sezon i beda kontrolowac mecz.
Zawodnicy (wczoraj wszystko siadło, to dzis pewnie niekoniecznie):
Jokic o22,5 [:dntlck:]
Embiid o26,5
wspomniany Young o17,5
Giannis o25,5
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze over 1,5 asysty Nurkica kurs: 2,5 (Unibet) ✅
Zachęcił mnie ten kurs. Nurkic generalnie mało podaje, ale w tym sezonie na 7 meczów w 4 miał po 2 asysty. Linia tak na styku, ale myślę że dostanie sporo minut i ze dwie piłki rozrzuci po bokach na trójki. Ostatnie 2 mecze miał po 2 asysty. Skoro szansę są to trzeba próbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Mecz wieczoru odbędzie się dzisiaj w Bostonie, gdzie miejscowi Celtics podejmują niepokonane Bucks z wracającym do składu Giannisem. Jestem fanem obu ekip, więc dla mnie dzisiejsze spotkanie to must have i naprawdę z chęcią zobaczę jak Greak Freak poradzi sobie przeciwko świetnej defensywie gospodarzy. W poprzednim roku obie ekipy spotkały się w PO i zwycięzcami zostali Celtowie, którzy wygrali każdy mecz we własnej hali. Kursy na zwycięstwa wydają się dobrze wystawione, więc odpuszczam, ale kierują się ku zbiórkom Antka, który w tym sezonie zbiera naprawdę dużo i tak naprawdę każda zbiórka defensywna wlatuje w jego ręce. Do tego dochodzi fakt, że spotkanie faktycznie może być underowe, a co za tym idzie zbiórek powinno być więcej. Goście w zeszłym sezonie byli jedną z najgorszych ekip pod względem zbiórek na własnej desce, a odkąd przyszedł nowy trener wywindowali się do całkowitego topu. Poza zbiórkami na własnej tablicy wydaję się, że Antek może coś zebrać na ofensywnej, bo żaden z graczy Bostonu nie jest typowym walczakiem na tablicach. Linia wystawiona dobrze, ale wydaję mi się, że powinna zostać pokryta.
Giannis powyżej 12.5 zbiórki - 1.87/unibet
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
G. Hayward over 10.5 pkt @ 1.9 efortuna 18pkt ✅
Wszędzie linia 12.5. Gordon dopiero wchodzi na obroty po koszmarnej kontuzji i jeszcze kilkanascie meczów musi się docierać. Dostaje regularnie ponad 20 mint i oddaje minimum 10 rzutów na mecz myślę, że powinien dwócyfrówkę zrobić. Gra powinna przenieść się na obwód bo pod długie łapy Giannisa Irving będzie miał ciężko z penetracją. Raczej wjazd i oddanie na obwód. Jeżeli Hayward nie będzie ceglił jak ostatnio to jestem spokojny. Dotakowo wypada Brown więc rotacja też w pewnym stopniu się zawęża. Przypominam ,że chłopak w Jazz regularnie notował mecze 20+. Możliwości ma, umiejętności też, takie małe linie trzeba atakować. Powodzenia
Popieram typ kolegi wyżej na zbiórki Giannisa
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
I 365

iczasopisma

Użytkownik
J. Nurkić zbiórki - poniżej 10 kurs 1.7 unibet (godz. 3:30) ✅ 9 zb.
Ostatecznie okazało się, że Davis nie zagra. Myślę, że z nim byłoby z bezpieczniejszym marginesem. Ważne że do przodu.
Być może ktoś pograł to po wyższym kursie, teraz widnieje taki, ale myślę, że nadal jest tu pewne value. Co prawda Bośniakowi należy oddać, że ma jak dotąd porządny sezon, jego staty względem ubiegłego roku (kiedy też przecież był ważną postacią PTB) poszybowały w górę w zbiórkach z 9.0 na 9.6, a punktowo utrzymuje ok. 14,5 na mecz, jednak przy ciut niższej liczbie minut spędzonych na parkiecie (obecnie to tylko 24). Nie wiem jeszcze, czy w szeregach rywali zagra Davis. Ma się wyjaśnić dopiero na rozgrzewce. Wczoraj grał bardzo długo, więc zakładam, że i dziś powinien jednak wyjść. To będzie oznaczało solidną ekipę chętnych do skakania po piłki. Nikola Mirotić, Davis, Randle, a ułomkami nie są też klubowi koledzy Józka z Portland. Pewnie będzie blisko średniej, jednak liczę, że poniżej kreski.
 
M 127

miluus

Użytkownik
J. Nurkić punkty- powyżej 14.5 kurs 2.08 unibet
nie wiem czy dobrze mysle ale jezeli davis nie zagra to nurkic powinien przekroczyc linie 14.5 wiec mysle ze value po takim kursie
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Sacramento pięknie zgwałciło tą Atlante w 3 kwarcie 46:23. Teraz już nie ma czego zbierać. Chłopaki wymiataja póki co. Szacun dla Hielda i Foxa. Ten 20 latek to niezły kocur.
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Charlotte Hornets -1,5 + Sacramento Kings 3,22 fortuna
Zmiennicy zrobią wynik Hornets, OKC gra wielkie gówno bez ładu i składu, Kemba Walker w świetnej formie, hala Charlotte będzie twierdzą w tym sezonie przegrają na niej pojedyńcze spotkania, na pewno nie to dzisiejsze, własne kosze mają obrzucane więc chwilowy przestój OKC i wynik zrobi się sam, Atlanta jest b2b natomiast Sacramento w gazie więc to wykorzysta, do tego wraca Koufos po urazie więc rotacja będzie szersza, zmiennicy zrobią wynik bo ławka Atlanty to ławka przebierańców którzy nawet w Eurolidze w niektórych zespołach mieliby problem z graniem, tyle na dziś z mojej strony.
W zasadzie dużo się nie pomyliłeś - okc tragedia, w hornets ławka świetny mecz. W zasadzie Abrines ocalił dupsko OKC. PG grał jak rookie, ale ostatecznie nie udało się mu zabić ekipy z Texasu. Hornets trochę poczuta za bardzo przy +19 i nie wiem jak Okc to ugralo.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
ostatecznie nie udało się mu zabić ekipy z Texasu.
Oklahoma nie jest z Texasu :p
Ależ kusi na noc Dallas, wydaje mi się to najlepszy bet. Trzeba zagrać na ich przełamanie a ta ekipa na prawdę zasługuje na coś więcej. Przegrali ostatnie. 5spotkan z czego po_OT że.spurs, jednym pkt w LA, ośmioma w Toronto gdzie dopiero w końcówce im odjechali i jedynie z Utah pewna porażka. Ta drużyna jednak ma.checi do gry a Doncic pokazuje, że być może On będzie następca Ginobiliego z poza USA.
Mavs-5,5@1,77 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom