>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
S 0

szlugara

Użytkownik
ja dzisiaj stawiam tripla ????
BOSTON w ORLANDO @ Boston -2 1,48
BOSTON w ORLANDO @ under 197 1,53
SAN ANTONIO w TORONTO @ SAS -2 1,48
kurs 3,27
myśle ze siadzie jak złoto, co tu duzo pisać. boston gra raz lepiej raz gorzej, ostatnio ladnie wygral z OKC a w orlando kto tam ma grac. Przeciez Garnett tego glupiego baby davisa wgniecie w podloge. lepsza ławka rezerwowych. co do SAS to graja naprawde dobrze, TOR po powrocie Lowrego znowu szuka swojego rytmu. Jedyny minus spotkania to wczesna pora rozgrywania meczu chyba. Moze miec znaczenie ale nie musi, toronto czesto gra tak wczesnie ???? no nic
Powodzonka ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
NBA ma to do siebie, że te teoretycznie &#39;najłatwiejsze&#39; mecze bywają przeciwieństwem do teorii, a dziś weekend, więc któreś z dogów się postawią. Wieczorkiem zapadnie konkretna decyzja, ale póki co idę w kierunku +6 Raptors, +7 Orlando, +11 NOH, +13 Pistons - z tego coś będzie trzeba wybrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Phoenix Suns over 1.91 tobet ✅
Mecze pomiedzy tymi druzynami zawsze byly mocno overowe na 10 ostatnich spotkan tylko raz padl wynik under 194. Dyspozycja strzelecka obu ekip tez nie jest ostatnio najgorsza ostatnie mecze 109-116, 111-108, 114-87 mam nadzieje, ze ta statystyka dzisiaj zostanie podtrzymana i overerk gladko wejdzie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Carmelo Anthony over 26 pkt. @ 1.85 Unibet ✅
Jestem zaskoczony aż tak niziutką linią na Melo. Całe Knicks opiera się na jednym zawodniku, na swoim all-starze Anthonym. Cała gra NY bez Amare&#39;a idzie pod Anthonego, nie ma tam innego etatowego strzelca. Czasem dorzuci coś ławka, czasem mają dobry dzień na obwodzie i siedzi trójka. Ale jedynym pewnym strzelcem tej drużyny jest Carmelo. Ostatnio z Houston w przegranym meczu 37 punktów i aż 7/12 za 3. Jedynym spotkaniem w ostatnim meczach w którym Carmelo nie pokrył takiej linii był mecz z Dallas, gdzie Anthony oddał zaskakująco mało rzutów bo tylko 16 i mimo to zdobył aż 23 punkty. Jeśli Pistons w miarę utrzymają się w meczu to pokrycie tej linii jest jedynie formalnością.
Raptors - Spurs (-4.5) @ 1.71 B365 ✅
Spurs grają na wyjazdach jak na razie perfekcyjnie, nie sprawia im żadnego problemu gra w hali rywala. Pokonali już w tym sezonie na wyjeździe takie ekipy jak Lakers, czy Celtics. SAS tradycyjnie w regularze zamiatają niesamowicie, zespół piekielnie doświadczonych graczy ze swoim trio Gino-Parker-Duncan ciągle na topie. Toronto przed sezonem sprawiało wrażenie niezłej personalnej drużyny, ale weryfikacja na boisku jest już dla nich raczej bolesna. Jedynie trzy wygrane mecze na 13 spotkań nie rokuje dobrze na starcie z &quot;Ostrogami&quot; . Raptors we własnej hali nie grało jeszcze z żadnym pretenderem, ale mimo to mają marny bilans 2-3. San Antonio nie powinno mieć większych problemów z pokryciem tej linii.
__________________
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Toronto Raptors - San Antonio Spurs -&gt; Kyle Lowry under 25 pkt + asysty -&gt; 1,90 -&gt; Betsson ✅✅✅ 21 pkt + 3 asysty
Gram dzisiaj zdecydowanie na under Kyle&#39;a Lowry&#39;ego. Ekipa z Toronto ma 2 świetnych rozgrywających wspomnianego przeze mnie Kyle&#39;a, oraz Jose Calderona i to na nich głównie opiera się gra ekipy gospodarzy. Jak nie punktują, to świetnie podają, zaliczając asysty. W dniu dzisiejszym do końca Lowry prawdopodobnie zagra, lecz zagra z urazem stopy, co moim zdaniem uniemożliwi mu występ na 100 % możliwości, i Calderon może wyjść w S5, a jeśli nie to dostanie większą ilość minut na parkiecie niż normalnie. Jeśli chodzi o statystyki to Lowry na poziomie 18 pkt średnio i 6 asyst. Dzisiaj moim zdaniem będzie więcej asystował niż sam kończył akcje. DeRozan i Bargnani powinni dzisiaj rozegrać pierwsze skrzypce i być liderami ekipy Raptors. Poza tym, na przeciwko Lowry&#39;ego dzisiaj Tony Parker, więc bardzo dobry defensor i doświadczony. Linia bardzo do przyjęcia moim zdaniem. Polecam zagrać. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Toronto Raptors - San Antonio Spurs : HT ( 3.5 : 0 ) 1.89 Betsson ✅
Dziś w Canada Centre mecz miejscowych Raptors z San Antonio, faworytem wiadomo są goście i to nawet z hadicapem, ale ja tutaj poluję na wynik do przerwy. Toronto jest już znane w tym sezonie z tego że potrafi cały mecz grać na styk nawet prowadzić i przegrać dosłownie w ostatniej akcji. Myślę że pierwsza część meczu będzie w miarę wyrównana tym bardziej przy własnej publice i zakład wejdzie na luzie, a goście odpalą po przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
New York - Detroit
Knicks -5,5 połowa @ 1,76 Pinnacle✅
Typ wydaje sie byc bardzo prawdopodobny, zwłaszcza patrząc na sytuacje obu drużyn. Knicks grają u siebie - tam zwykle zaczynają bardzo dobrze, z Indianą czy 76ers +10 po przerwie. Myślę, że już na początku będą chcieli wyrobić sobie znaczną przewagę, bo nie łudźmy się - Pistons są drużyną o klasę niższą od Nowego Jorku i nic nie wskazuje na niespodziankę , a tym bardziej w MSG. Nowy Jork gra rewelacyjnie we własnej hali, póki co nie doznali żadnej porażki na swoim terenie i najbliższy mecz powinni spokojnie kontrolować. Gospodarze mają w zanadrzu wiele wariantów ofensywnych, potrafią rzucać świetnie za trzy, bo przecież mają do tego zawodników - Melo, Smith czy przede wszystkim Novak. Tak naprawdę Detroit nie ma wielu argumentów przeciw gospodarzom, spodziewam się raczej mocnego startu Knicks i przewagi w okolicach 6-10 pkt po przerwie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Kyle Lowry over 17,5 punktów 1,83 Bet365 ✅
Jonas Valanciunas over 8 punktów 1,85 Tobet
✅
Dwa typy ode mnie na jeden mecz. Kyle niby z urazem stopy ale jednak mecz prestiżowy bo z mocnym rywalem więc myślę, że zagra dzisiaj bardzo dużo. Zobaczymy na ile poważny jest ten uraz stopy bo nie jednokrotnie już tak bywało, że mrożenie czy jakaś blokada wystarczyła i zawodnik normalnie grał. Zobaczymy ile Parker będzie grał a nawet jeśli to nie jest już dla mnie takim super graczem jak kiedyś. Jeśli chodzi o Jonasa to dzisiaj przed nim nie lada wyzwanie bo walka z Timem będzie bardzo trudna ale jednak 8 punktów powinien przekroczyć ponieważ ostatnio często to czynił. Liczę po prostu, że rzuci z 2-3 rzuty osobiste i trafi 3 rzuty spod kosza. Mam nadzieje, że dzisiaj dużo pogra. Gram over Kyle&#39;a i Jonasa
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dwill 620

dwill

Użytkownik
NBA ma to do siebie, że te teoretycznie &#39;najłatwiejsze&#39; mecze bywają przeciwieństwem do teorii, a dziś weekend, więc któreś z dogów się postawią. Wieczorkiem zapadnie konkretna decyzja, ale póki co idę w kierunku +6 Raptors, +7 Orlando, +11 NOH, +13 Pistons - z tego coś będzie trzeba wybrać.
Do tego dorzucam:
Nets -6 @ 1.76 Marathonbet 5/10 oraz under 195 @ 1.78 bwin 5/10 ✅
W zespole gości zabraknie podstawowego centra , a ile znaczy LaMarcus nikomu nie trzeba przedstawiać.
Spodziewam się, że przy zestawie Lopez - Humphries obrona będzie próbować zagęszczać pomalowane pole i Portland nie wciągnie się w strzelaninę, która dla nich może skończyć się bardzo dramatycznie, bo ich ławka jest najgorsza w całej pod względem wsparcie w ofensywie.
W dodatku na wyjazdach zdobywają średnio niecałe 94 punkty, a tracą aż 101, ale bez LaMarcusa będzie im niezwykle ciężko po obu stronach parkietu.
I jeszcze:
Phoenix Suns +5 @ 1.81 Marathonbet 5/10
Phila b2b i dziś przeciwko zespołowi, który w ataku ma największy potencjał, a jeśli piłki będą dostarczane pod kosz i goście będą kontrolować zbiórki, to niestety 76ers mogą być w sporych opałach, mimo że drugi mecz grają w roli gospodarza.
Powodzenia!
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Do tego dorzucam:
Nets -6 @ 1.76 Marathonbet 5/10 oraz under 195 @ 1.78 Bwin 5/10 ✅
Under, bo sędziami tego meczu są:
Davis Jones #36
Średnio zespoły rzucają przy jego gwizdaniu 192 punkty, z czego linie 185-194.5 bilans 4-2 (o/u)
Ken Mauer #41
średnio 190 punktów,a ta linia to bilans 2-4.
Kevin Scott #79
średnio 201 punktów, a bilans 1-2.
---
Zawsze posługiwałem się donbestem odnośnie kontuzji, a tam widnieje nawet teraz doubtful.
 
G 277

geryx

Użytkownik
kursy na Phile rosną do 1,62✅ , coś na rzeczy, ktos nie gra?
ja rozumiem wczoraj liczyć że 76 polegnie ale dziś z Gortatami? wg mnie no way ( oczywiście wg NBA-wego mnie)
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
co myslicie o dubelku na noc
PHI 76ers - PHX Suns O 194,5 @1,9
DEN Nuggets - NO Hornets DEN-5,5 @1,44
ako 2,75
Jak juz wczesniej ktos wspomniał, w pierwszym meczu, za pokryciem linii stoja czyste statystyki.
co do Nuggets, jezeli juz przegrywaja u siebie, to tylko z czolowymi ekipami. Za to Hornets na wyjezdzie ostatnio 2 remisy do tylu, i 2 porazki na &quot;czysto&quot;
ew wieksze handi na Nuggets?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
co do Hornets ja bym uwazal, nieobliczalna druzyna, moze pyknac Denver na wyjezdzie, bardziej bym szukal jakiegos overa.
Co do Phila dla mnie Slonca sa bez szans, sam zagralem -3,5 na 76sers i uwazam, ze gladko wejdzie.
 
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
OK. W takim razie postawiony dubelek wyglada w ten sposob
PHX Suns @ PHI 76ers - PHI 76ers -3.0 @1,80 zwrot
PHX Suns @ PHI 76ers - Over 194,5 @1,90 ✅
ako 3,42

kupon juz zatwierdzony w bet365, i mam odnosnie tego pytanie ^^
bylem pewien do dzis, ze nie mozna stawiac kilku zakladow na te samo zdarzenie w jednym kuponie ???? cos przeoczylem ? jakas nowa promocja czy zasady gry? over w tym meczu praktycznie pewny, wiec moge sobie zalozyc ze za samo pokrycie handi dostaje 2x wyzszy kurs.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Marcin Gortat over 11,5 punktów 1,75 Betsson ✅
Jeszcze jeden typ na dzisiejszą nockę. Marcin dzisiaj może otrzymywać dużo piłek pod koszem bo ani Allen ani Brown nie są jakimiś super przeszkodami. Nawet gdy pomoże im Young to jednak jest niższy od Marcina i może mieć problem z powstrzymywaniem jego. A dlaczego Gortat może dużo piłek dostawać? ponieważ Dargicowi ciężko może być dzisiaj zdobywać punkty ponieważ jego przeciwnikiem będzie lider &quot;76&quot; Jrue Holiday. Stawiam w tym meczu, że Marcin zdobędzie te 12 punktów tym bardziej, że ostatni mecz nie był w jego wykonaniu jakiś udany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Obie druzyny b2b po wczorajszych porazkach. Pistons ulegli znacznie Knicks w medison square garden natomiast Portland po slabiutkiej 4 kwarcie przegralo z Brooklyn Nets. Trailblazers wczorajszym wystepem rozpoczeli swoj siedmio meczowy trip po wschodzie USA. Z taka lawka na pewno nie bedzie latwo wywiezc jakiegos korzystnego bilansu ale z drugiej strony graja tylko jedno b2b z Cleveland po meczu z Bostonem. Dzisiaj prawdopodobnie powroci do druzyny lider Portland Lamarcus Aldridge https://twitter.com/BlazerFreeman/status/272835678495186946 wiec sila pod koszem zdecydownie wieksza, pomimo solidnego wystepu Leonarda [6/10 fg choc tylko 3reb]. Problemem Portland z Nets byly punkty drugiej szansy, Brooklyn 14 zbiorek wiecej- na to nie mozna sobie pozwolic chcac wygrac spotkanie. Dzisiaj graja z PIstons, ktore pod koszem tez ma kawal miesa lecz na szczescie z Aldridgem bedzie troche latwiej o opanowanie deski. Wreszcie po kilkudziesieciu latach zobaczylismy troszke dluzszy wystep Charliego V, ktory byl liderem druzyny z lawki, notujac rekordowe w tym sezonie 17 pkt. Co to oznacza dla Portland ? Pewnie nic, dzisiaj zagra znowu jakies 11 minut przycegli 5 rzutow i usiadzie na lawce. Z lawki rowniez dobre zawody rozegral Drummond, ktory pomimo slabej selekcji rzutowej zebral az 11 pilek w niecale 20 minut. I tu dalej nie moge pojac czemu trener Frank daje tak malo minut rookasowi ? Widocznie sabotazuje wlasna druzyne, jego problem. Wczoraj slabszy dzien rzutowy Lillarda, Batuma nawet Wessa wiec dzisiaj licze na lepsze zawody szczegolnie, ze backcourt Pistons nie zachwyca w obecnym sezonie. Dla mnie rywal spokojnie do pokonania, szczegolnie gdy wraca LA dlatego taki kurs lapie juz teraz.
Portland - 2 2.20 Marathonbet⛔
Mysle jeszcze o Knicks i Chicago z handi ale na to potrzeba jeszcze czasu.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ja bym sie bał grać Blezers,ta drużyna musi sie rozbujać i troche ryzykowne jest granie ich dzień po dniu z Pistons.Kursy są podejrzane i ja sie trzymam z daleka od tego.Za to wypoczęci Clippers = blowout.Udało mi sie złapać handi -11 i uważam to za najlepszy bet na noc.Clippers mają w tym spotkaniu ogromna przewage na poszczegónych pozycjach,oni nie muszą nawet grać pierwszą piątka bo sama ławka może zrobić miazge.Ludzie sie zachwycają NOH a ja nie wiem czym tam sie zachwycać poza prospektem w osobie Davisa.Wczoraj NOH zostali zdeptani przez Nuggets i dzisiaj czeka ich to samo bo Clippers są głodni zwycięstwa po fatalnej serii wyjazdowej i z pewnością zrobią show.
Clippers(-11) 1.91 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Ludzie sie zachwycają NOH a ja nie wiem czym tam sie zachwycać poza prospektem w osobie Davisa.
Clippers(-11) 1.91 Bwin
Własnie siedzę i przypatruję się temu spotkaniu ale nie ze względu na H a liczbę punktów . Clippers wiadomo prowadzenie przez Paula w ataku i te jego chodzenie z piłką klepanie i zwalnanie tempa i kontrolowanie meczu ma miejsce kiedy grają z kimś wartym uwagi a dziś ? Będzię pewnie jazda w stylu kto zapoda ładniejszego alleya i totalny blowout .
Co do twojego zdania , chciałbym poznać kogoś kto może się zachwycać tym zlepkiem graczy , trzeba być niewidomym . Rivers = niewypał , Aminu to może by się sprawdził w ekipie gdzie miałby tylko bronić a tak kolejna opcja niepunktująca po Riversie , Lopezie i dalej można wymieniać . Anderson i jego 3pt ok , ale pod swoim koszem to wesoła koszykówka z totalnym olaniem obrony (w sumie może bardziej brakiem umiejętności bo Ryan to akurat pracowity chłopak) .Widziałem ich kilka meczów w tym sezonie Vasquez mnie zaskoczył akurat na plus , coś próbuje ale nie bardzo ma z kim . Jamal Crawford dziś poszaleje z ławki . 117 , 115 , 111 , 102 to ostatnie 4 wyczyny obrony NO . Szkoda mi było patrzec na nich jak Knicks od 2 połowy grali wszystkie akcje pod Novaka bo akurat niewchodziło i chcieli go odblokowac , i kreowali mu pod rząd chyba z 6 trójek i żadnej nie trafił , pełna zabawa. Dziś Clippers po 3 meczowej serii bez wygranej , NO bez brwi w składzie więc pod koszem nędza .
110-90 jeśli Clippers odpuszczą sobie zamknięcie ofensywy NO w jakieś śmiesznej lini .
Powyżej 187.5 ✅✅✅
1.80 (sts , poźniej zobaczymy co dadzą w necie)

Co PTB to akurat zastanawiałem się nad nimi i trochę jednak się boję starcia z podkoszowcami Pistons , wczoraj Evans zrobił z nich miazgę pod koszem więc jak nie będzie wpadało to może być różnie . Aldridge wraca a 2 kurs kusi. Trzeba pomyślec
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ludzie sie zachwycają NOH a ja nie wiem czym tam sie zachwycać poza prospektem w osobie Davisa.
Clippers(-11) 1.91 Bwin
Kto się zachwyca Hornets? W większości power rankingów są w trzeciej dziesiątce. Gdyby byli zdrowi to na papierze nie wyglądają źle, wokół trójki Davis, Gordon, Anderson można już coś ciekawego budować. Inna sprawa, że tam mocnej drużyny raczej szybko nie będzie bo to jest jeden z najmniejszych marketów w lidze, hala prawie zawsze wypełniona w mniej niż 50%, już od dawna się mówi o przeniesieniu Szerszeni do innego miasta.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Hornets to wg mnie najbardziej przyszłościowa paczka w NBA obecnie, co się z tego wykluje trudno powiedzieć, ale rokowania są więcej niż dobre. Pomijając problemy &quot;techniczne&quot; o których pisze Toudi, to czysto sportowo jest na czym się opierać.
Besztając Hornets pamiętajmy, że grają teraz bez 2 swoich najlepszych graczy, czyli Davisa i Gordona. Gordon zdrowy i w formie może wyrosnąć na jednego z lepszych strzelców ligi, już teraz mało kto pamięta, jak szalał w Clippers w swoim czasie. A ma dopiero 23 lata. Podobnie Davis, potencjał niesamowity, wiek jeszcze młodszy. W ogóle tak bez zaglądania w metryki to Hornets mają teraz chyba najmłodszy i to zdecydowanie skład w NBA, i ta jak w tym czy następnym sezonie to może być ich mankament i zapłacą chłopaki frycowe, tak z czasem to powinno urosnąć w coś porządnego.
Dajmy chłopakom czas, w końcu jak zaczynała Oklahoma? Od bodajże najgorszego bilansu w lidze, w kilka lat stali się kontenderem. Analogicznie można by też przytoczyć przypadki np Derricka Rose&#39;a, który w debiutanckim sezonie był daleki od późniejszej formy, i sezonu, gdy odbierał MVP, dojrzał z czasem, dołożył trójki do swego repertuaru praktycznie dopiero po 2 latach, w pierwszych 2 sezonach trafił razem 32 trójki, w dwóch kolejnych ponad 180, czy wielu innych młokosów, którzy po 2-3 latach wchodzili na swoje najwyższe obroty, jeśli już o Oklahomie mowa to znaczny postęp zrobił też Westbrook, który z jeźdzca bez głowy grającego na marnym procencie zrobił się czołowym pg ligi (choć główkę ma ciągle gorącą).
Ta cała młodzież jest pod okiem jednego z najlepszych coachów ligi, lubującego się w defensywie (choć po obecnych wynikach tego nie widać) Monty Williamsa, notabene także bardzo młodego. Do tego ciekawy właściciel w osobie Bensona, który ma już klub NFL w Nowym Orleanie.
Tak więc ja to widzę tak, ten sezon to kolejny etap budowy, rozwoju młodzików, być może latem trafi się kolejny niezły pick, dokoptuje się jeszcze jakiegoś gracza na jedną czy 2 pozycję, i za rok, dwa, może nawet trzy Hornets będą liczącym się klubem w konf. zachodniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom