>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ode mnie kilka luznych przemyslen, bo sie lekki tutaj syf zrobil, a admin chyba jeszcze indykiem sie zapycha ;)
Ja dzisiaj podobnie jak koledzy zainwestowalem w Toronto, jest to solidny sredniak z aspiracjami na PO, ich kosz jest coraz lepszy i skuteczniejszy, przegrywaja dosc niefartownie, a dzisiejszy rywal Detroit nie oszukujmy sie, jest to jeden ze slabszych zespolow w lidze. Nie bedzie to mecz do jednego kosza, ale wydaje mi sie, ze pomalu Toronto bedzie probowalo zrobic przewage, by pod koniec czwartej kwarty nie bylo nerwowki.
Drugi typ to Denver, dla mnie Denver to spokojnie jedna z lepszych, niedocenianych ekip, dzisiaj bez problemu powinna wygrac roznica ponad 8-10 punktow. Wynik overowy. Dwa zespoly typowo nastawione na offense.
Co do LA, raczej tu bym sie nie ludzil, ze wygraja w Memfis, ich szanse oceniam na jakies 35% na win i na pewno nie postawil bym tu na nich kasy. Chlopaki w MEM robia u siebie w hali zawsze niemale piekielko, dzisiaj mamy piatek, dzien po swiecie, zapcha sie pewnie hala po brzegi i miski beda chcialy udowodnic, ze przegrana z Denver to tylko drobny wypadek przy pracy. Poza tym, to dopiero poczatek sezonu, nie ma sie co spinac i panowie z LA doskonale o tym wiedza.
Poza tym przewiduje dzisiaj win zespolow: Orlando (powino byc easy), Utah i Houston.
milego ogladania! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Krótki komentarz do kiku nocnych wydarzeń:

Houston - zaj.... gra!! brawo, takie Rockets chcę oglądać! Harden na swoim wysokim poziomie i dostał mega wsparcie. Parsons świetny mecz, Asik walczył i nawet punktował, Morris i Lin też OK. Melo szalał, ale HOU wyeliminowali inne opcje NY, a sami pokazali zróżnicowanie. Oby tak dalej!

LAL- Liczyłem na przebudzenie Gasola i Howarda, a tu znów padaka. Moim zdaniem Pau może już się pakować i jego agent powinien działać na wysokich obrotach, bo po prostu nie pasuje juz do LA i nie pomaga drużynie w wygrywaniu meczów (Jamison pokazał jak trzeba było zagrać). Kobe biedaczek sam, ale to za mało. No i te straty...W tym meczu rezerwy LA i tak ładnie zagrały, ale zabrakło punktów Gasola i Howarda. To będzie bardzo ciężki sezon dla Lalek (nie wiem czy Nash coś odmieni). Grizzlies bardzo równo i bez lipy -świetnie Gay, Zac i Conley. Drobna fantazja - podmiana Gortat-Gasol ????

Toronto - już mi ich naprawdę żal się robi:p Bargnani wspiął się na swoje wyżyny, ale to znowu nie wystarczyło. O PO mogą zapomnieć.

Brooklyn - Nets coraz bardziej mi się podobają, Brook Lopez MVP tego meczu - świetnie ga ostatnio, no i ta efektowna czapa na Griffinie (wow!)

Denver - nie byłem przekonany do Denver, ale obejrzałem kawałek ich meczu plus skróty i solidnie się prezntują. W nocy Igi pokazał klasę i ogólnie widać energię i chęć do gry w tych chłopakach. 3 wygrana z rzędu, więc są na fali.

Macie już jakieś przemyślenia na dziś?
 
B 2

barcafanatyk2

Użytkownik
Witam
Wczoraj siadło SA, Orlando, Miśki i Denver reszty nie ruszałem. Niestety Cantu na dwóch kuponach mnie załatwiło do mega kasy. To tak od tematu
Na dzisiaj gram Sacramento win u siebie z Utah, która poza swoim parkietem gra piach a wczoraj u siebie tylko 2 punkcikami , dziś rewanż w Sacramento
Drugi mecz to Waszyngton. Bobki wczoraj z Atalanta poległy. W Waszyngtonie wrócili Nene, jest Okafor i Ariza myśle że bedzie spina na pierwszy WIN
Myśle jeszcze o Ohlahomie ale nie wiem jak wczoraj wyglądali z Bostonem i sa day to day a Phila to nieobliczalna ekipa w tej chwili ale dwa mecze z rzędu chyba OCT nie wtopi
Kusi mnie Dallas LA sa day to day po ciężkim meczu z Miskami i chyba zaryzykuje
To tyle jak na pierwszy raz
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Wczoraj oglądałem sobie mecz Słońc pod kątem gry Marcina i jego ewentualnej przyszłości w Suns. Rzeczywiście nie wygląda to za różowo, dostał jedynie 24 minuty i wydaje mi się, że Al coraz częściej foruje Oneila. Trochę niepokojące są też reakcje widowni, bo gdy schodził Jerrmaine, to dostawał solidny aplauz, a Marcin jakby nie. Czy Trade byłby wskazany ?? Za szybko, jesteśmy ledwie po około 15% pojedynków więc spokojnie. Miejmy nadzieje, że MG zaskoczy.

Miami - Cleveland over 191 za 1,52 w Bet365 ✅

Tutaj liczę, że Miami pojedzie &gt; 110, a to powinno wystarczyć. Cleveland przyjęło ostatniej nocy 108 od Orlando, a nawet rezerwowi Miami to poziom porównywalny do starterów z Magic. Jak nie będzie totalnej olewki to spokojnie powinno wejść.

Sacramento - Utah powyżej 191,5 za 1,66 w Bet365 ✅


Zaraz, zaraz - wczoraj 206, a dziś niby linia ustawiona centralnie na poziomie 194 ?? Dziwne, tym bardziej, że Kings są świeżo po strzelaninie z LA, która zakończyła się sukcesem i prawie sukcesem wczorajszej nocy z dzisiejszym rywalem. Skoro run &amp; gun, się w miarę sprawdza, to po co coś zmieniać ?? Lekko obniżam linię i wchodzę w to.


Phila - Oklahoma 2 ( 1 kwarta ) za 1,86 w Fortuna ✅

Wczoraj Oklahoma + 7 w pierwszej kwarcie na hali w Bostonie. Phila w ostatniej kompromitacji z Cavs - 15 w pierwszej kwarcie. Dla mnie mega value, Oklahoma to lepsza drużyna, każdy mecz zaczyna na maxa, w przeciwieństwie chociażby do takiej Philadelphi, która niestety ma tylko potencjał, bez przełożenia na wyniki.


Powodzenia
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Miami - Cleveland over 191 za 1,52 w Bet365

Tutaj liczę, że Miami pojedzie &gt; 110, a to powinno wystarczyć. Cleveland przyjęło ostatniej nocy 108 od Orlando, a nawet rezerwowi Miami to poziom porównywalny do starterów z Magic. Jak nie będzie totalnej olewki to spokojnie powinno wejść.
No nie wiem.Miami bez problemu powinno rzucić ponad 110,ale zastanawia mnie czy Cleveland wyjdzie z 70? Grają b2b,Miami wypoczęte.Chyba,że Miami odskoczy i rezerwami bedą grać większość meczu.Ja zagrałem handicap -13,5 na Heat i wydaje mi się,że jest to dobra opcja na ten mecz.

Mam też pomysł żeby zagrać na over Gasola,mimo że jest b2b i ostatnio gra słabiej to z Dallas ma szansę rzucić kilkanaście oczek,bo na pf Mavs ostatnio kombinują z zawodnikami,nie wiadomo czy Murphy zagra a Brand nie wystarczy na Pau.Zobaczę jaką linię buki wystawią,jeśli będzie to koło 12pkt to warto zagrać
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja dzisiaj proponuje MILvsCHI win gospodarzy, kozly w swojej hali graja zawsze dobry basket i maja spory potencjal, Chicago ostatnio prezentuje mega slabizne i ciezko im bedzie dzisiaj sie przemoc. Taka ciekawostka MIL nie wygralo z Chicago od 9 spotkan, mysle, ze 10 bedzie tym na przelamanie.
Drugi typ gram na Clippers niby ATL ma niezly run, ale i tak twierdze, ze graja padake, a run jest spowodowany wylacznie slabszymi rywalami. Wczoraj Clippersi zaliczyli niezly blamaz, zostali wbici przez obrone NETS w ziemie i zdobyli tylko 76pkt, gdzie ich srednia to 102, dzisiaj wszystko powinno wrocic do normy i po overowym wyniku (stawiam ponad 200pkt) powinni sobie gladko poradzic z Hawksami.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Bucks - Bulls @ 2.27 Pinnacle ✅
Moim zdaniem po takim kursie można już próbować na Byki. Blisko 2.30 to już nie żarty, tylko naprawdę wysoko i moim zdaniem Chicago jest dziś do gry. To prawda, że grają mizernie, nie mają za bardzo rozegrania, ale najwyższa pora się ogarnąć bo personalnie drużyna niezła nawet bez Róży. Bucks jak na razie dobrze, ale bilans raczej nabity na tyłach tabeli. Baty u siebie od Miśków, Celtów i porażka z Miami. Na pewno sporym problemem tego zespołu jest słaba obrona. Sporo meczów ze stratą nawet +100 pkt, lepsze drużyny to wykorzystują. Byki z Rakietami nie wyglądały aż tak źle, słabsza druga połowa, ale rokuje to nieźle na dzisiejsze spotkanie.
Mavs - Lakers @ 1.90 Expekt ✅
Dziś chyba najlepsza okazja do przełamania passy porażek na wyjeździe Jeziorowców. Wczoraj przeciwnik piekielnie mocny i wcale nie tragiczna gra, porażka -8, ale trzymali się w tym meczu LA, były szanse żeby powalczyć, ale ze względu na dużą klasę rywala się nie udało. Dallas jest tragiczne, bez Dirka to drużyna o bardzo małej wartości. Jeden Mayo ciągnie całą grę. Bilans 7:6, ale ich gra na własnym terenie nie należy do najlepszych. Porażki we własnej hali z Warriors, czy Wolves mówią wszystko. Moim zdaniem sytuacja z inauguracji sezonu się nie powtórzy i LA dziś wygrają. Przeciwnik do przełamania odpowiedni. Howard chyba nie da dupy trzeci mecz z rzędu, bo dwa ostatnie spotkania to pokaz indolencji w ataku w jego wykonaniu.
__________________
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Ja dziś nie mam za dużo czasu, więc bez wielkiej analizy dałem na Wilki w wyjazdowym meczu z GSW. Od 4 spotkań nie wygrali, ale dziś jest wielka szansa. Wczoraj obie ekipy przegrały, ale Minnesota ma bardziej doświadczonych graczy. Jest już Love w niezłej dyspozycji po kontuzji, wrócił Pekovic , Kiri też w solidnej formie, więc młodziaki dziś w dupkę dostaną, a Minnesota odbije się od dna.

Minnesota 2.25 Unibet
 
sergiu 123

sergiu

Użytkownik
Sacramento - Utah @ 2.10 Unibet ✅
Wczoraj te ekipy zmierzyły się w Utah miało być spokojne zwycięstwo gospodarzy a tymczasem mieliśmy w końcówce mały horror i dopiero ostatni rzut decydował o wygranej Jazz. Dzisiejszej nocy obie ekipy przenoszą się do ARCO Areny. Skoro wczoraj Utah męczyło się u siebie z Kings to dlaczego mieli by wygrać na wyjeździe gdzie prezentują się jeszcze gorzej i mają bilans 2-6 (wygrane z Raptors i Wizards). Sacramento zrobi wszystko żeby ten mecz wygrać i zrewanżować się za wczoraj. Polecam.

Blake Griffin under 18,5
1.85 Tobet ⛔
Moim zdaniem dzisiaj znów Blake nie przekroczy linii overa, w ogóle w tym sezonie nie szaleje dojrzał i na nie zdobywa punktów na siłę. Wczoraj zresztą o tym sporo mówili komentatorzy canal plus podczas meczu z Brooklyn. Dzisiaj pod koszem dodatkowo mocny Al Horford. Polecam też w tym meczu Hawks win 2.15 Tobet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Kevin Love over 24pkt Tobet 1,85
Konsekwentnie stawiam na lidera Minnesoty,oddaje zawsze bardzo duzo rzutów i często go faulują w tamtym sezonie przeciwko Goldenom radził sobie bardzo dobrze rzucil 36 i 29pkt .Mysle ze dzis w nocy przekroczy linie o jakies 2-3stopnie stac go na to.W innych bukach linia 25,5pkt

Sacramento-Utah 2 -1,5pkt 1,91 Tobet
Sacramento mecz po meczu gra z Jazz.W meczu w Utah przegrali nieznacznie ,bo 104-102 ,ale Kings mieli bardzo wyskoką skutecznosc z gry 58% z rzutów za 3pkt a z gry aż 50.Bardzo dobre zawody rozegrał Marcus Thornton ,dzielnie pomagał mu Aaron Brooks dzis jednak sądze ze Jazzmani bedą mieli wiekszą kontrole gry nad druzyną gospodarzy.Licze dzis bardzo Haywarda ktory w ostatnim meczu zagral dobre zawody,trojka Utah tez powinna fukcjonwac lepiej,bedzie to inny mecz niz poprzedni w Jazz ,ale sądze ze druzyna gości jest o wiele lepsza i dzis odniesie cenne 3-cie zwyciestwo na wyjezdzie.Licze ze Jazz zrobią nieznaczne handi ,jak dla mnie value na ten mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcelinho12 1,3K

marcelinho12

Użytkownik
Dallas - LAL 1Q @1.92 Unibet
✅ ✅ ✅ (23-36)

Miałem napisaną długą analizę, ale sprzęt zawiódł i już tego nie odtworzę bo pisze z telefonu. W skrócie: gospodarze słabo wchodzą w mecze nawet te które później wygrywają. Goście natomiast nawet te przegrane mocno rozpoczynają, przykładem choćby mecz z Sacramento. Typ warty uwagi.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
1. Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers -&gt; Chris Paul over 26 pkt + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Betsson 19 pkt + 7 asyst Paul&#39;a. ZWROT
Pora wreszcie na dobry mecz Chrisa Paula. Od ponad 3 spotkań nie miał podwójnej zdobyczy w asystach, punktowo też mu słabo to idzie. Wczoraj praktycznie przez niego Clippersi przegrali mecz z Nets na wyjeździe. Dzisiaj znowu ciężki teren &#39;&#39;Jastrzębi&#39;&#39;. Na przeciwko Paula stanie Teague. Moim zdaniem jest to najlepsza pora na przełamanie złej passy i dobry mecz Chrisa. Linia nie jest wg mnie wysoko ustawiona, i po takim kursie warto w to zainwestować swoje pieniądze. Znamy możliwości Paula, wiemy że jest on jednym z najlepszych PG ligi, jak nie najlepszym. Mecz może być wyrównany, a &#39;&#39;winning time&#39;&#39; to czas w którym Paul czuje się bardzo dobrze, i mimo że wczoraj zawiódł po całości, to jego extra passy na pick-and-roll&#39;e każdy zna. Polecam ten typ.

2. Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers 2 -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅ 115 - 89 Los Angeles Lakers
Lakersi kontynuują swój trip po Zachodzie. Póki co 2 porażki. Wczoraj niewiele ulegli bardzo dobrze grającym przede wszystkim u siebie Memphis. Słaby występ zaliczył Howard, który na tablicach został praktycznie zgaszony przez graczy &#39;&#39;Miśków&#39;&#39;. Kobe robił co mógł, lecz jego 30 pkt nie wystarczyło, żeby uchronić Lakers przed porażką. Mimo wszystko zespół z LA gra coraz lepszy basket i dzisiaj powinien to udowodnić, bo Dallas na ten moment to w mojej opinii kupa średnich graczy i przewagę Mavs mogą mieć tylko na bench points. Dzisiaj Biceps powinien Kaman&#39;owi udowodnić, że najlepsze lata ma już za sobą. Kursy moim zdaniem są przesadzone na zespół prowadzony przez D&#39;Antoni&#39;ego. Czas wreszcie na przełamanie Lakers on the road. Wygrana z ekipą NYK to zwycięstwo ławką, gdyż sam Carter zdobył 25 pkt przy 28 pkt całej ławki gości. Jestem dzisiaj dziwnie spokojny o zespół gości. Pozdrawiam i życzę owocnych typów.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
LA Lakers under 104 pkt @ 1,89 Betsson
Przed Lakers trzeci mecz wyjazdowy i ostateczny powrót do domu, by zagrać następne spotkanie dopiero w środę naszego czasu. Tym razem czeka ich pojedynek z Dallas - drużyną, która bez Dirka u siebie radzi sobie całkiem nieźle. Ostatnio wygrali z dobrze spisującymi się Knicks, a warto wspomnieć, że grali z nimi kilka dni temu, więc mieli dość czasu aby przygotować się do jutrzejszego meczu. Lakers b2b po ciężkim boju z Grizzlies, większość graczy z pierwszej piątki grała ponad 30 min, ale wiadomo że na obecnym poziomie rozgrywek taki argument jest mało przekonujący. Koszykarze D&#39;Antoni&#39;ego nie zaliczyli jeszcze zwycięstwa poza domem, mówi sie ze nadszedł czas na przełamanie, jednak ja tam po prostu mam złe przeczucie co do tego meczu w stosunku do Los Angeles. Dla mnie faworytem są Mavericks, Mayo i Collison rozgrywają bardzo dobre zawody, Carter czy tam Marion zawsze dołożą paręnaście pkt i do tego grają u siebie - co będzie bardzo ważnym czynnikiem. Jako tako przeczuwam underowe spotkanie, Lakers przekroczyli bodaj 104 pkt tylko dwa razy w ciągu ostatnich 10 spotkań, Howard czaruje nas swoją skuteczność i mam nadzieję, że jutro powtórzy swoje dwa ostatnie wyczyny w Dallas. Goście ławki też za dobrej nie mają, a Kobe przecież sam nie wygra meczu. Dlatego też nie sądzę, żeby oby obie drużyny przekroczyły ponad 100 pkt, gra na under la wydaje sie byc dobra opcja.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Anderson Varejao under 13,5 zbiórek 1,85 Betsson ⛔
LeBron James under 42 punktów, zbiórek i asyst 1,80 Betsson
✅
Dwa typy z jednego spotkania ode mnie. LeBron ostatnio zagrał znowu super mecz, ale on jak zauważyłem gra właśnie ostatnio mecze zmienne. To znaczy raz zagra super a następne spotkanie już nie jest tak widowiskowe. Dzisiaj prawdopodobieństwo, że dużo nie pogra jest duże. Kto wie czy większość drugiej i czwartej kwarty nie spędzi na ławce. Linia wysoka z powodu właśnie ostatniego spotkania, wiadomo jest super graczem i może spokojnie tą linie pokonać ale będzie dzisiaj ciężko. Jeśli chodzi o Varejao to jego ilości zbiórek ostatnio są imponujące ale dzisiaj z Boshem będzie miał na pewno sporo pracy. Pod względem wzrostu obaj tacy sami, ale masa po stronie gracza &quot;Cavs&quot;. Miami na chwilę obecną nie przykłada się do obrony ale to nie znaczy, że dzisiaj Anderson będzie sobie zbierał piłkę za piłką. Więcej szans daje mu dzisiaj jeśli chodzi o punkty niż zbiórki. Bo w drużynie Miami do zbiórek na pewno chętny będzie Bosh czy James. Do tego jeśli Miami będzie miało bardzo duża przewagę to Anderson podobnie jak LeBron może dzisiaj dużo nie pograć.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ciekawie dzisiaj wyglada lekkie handi na Oklahome. Graja z bedacymi ostatnio w bardzo slabej formie 76ers, ktorzy kompromituja sie w ofensywie i jak nikt znowu nie zacznie trafiac jakichs kosmicznych rzutow to Oklahoma powinna lekko wygrac. Wczoraj przegrali z Bostonem, ktory zagral bardzo poprawne spotkanie wiec dzisiaj nie moga sobie pozwoli na porazke z 76. Kolejne spotkanie, ktore mi sie podoba to Utah. wczoraj meczyli sie na wlasnym parkiecie z Sacramento ale kurcze Kings lupali na niesamowitym procencie za trzy wiec dzisiaj czuje juz powrot do normalnej dyspocyzji i zwyciestwo Jazz[nie wierze w dwa takie mecze druzyny jaka jest Sacramento]. Ostatni bet to Clippers. Wczoraj z Brooklynem nie wygladalo to okej, nie zdobyli chyba zadnego punktu z kontrataku, zagrali koszmarna druga polowe i chyba dali poniesc sie emocjom. Dwa glupie faule techniczne w 4q i run 10-0 brooklynu pozamiataly. Dzisiaj graja ze slabsza atlanta wiec z taka glebia skladu powinni ogarnac, szczegolnie ze Hawks nie graja jakos super na wlasnym parkiecie w Philips Arena.
Jazz 1;91 Pinnacle⛔
Clippers 1.81 Pinnacle⛔
Thunder -4 1.91 Pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harvey 967

harvey

Użytkownik
Dallas Mavericks - Los Angeles Lakers
under 205 # 1.92 Betsafe ✅ 89:115

Linia na mecz w Dallas dość wysoko postawiona. Jakoś nie widzę tutaj, żeby obie ekipy jakoś mocno rzucały. Mavs widziałem w tym sezonie kilkukrotnie i jakoś mnie do siebie po prostu nie przekonują. Słaba ofensywa, której jak dotychczas lideruje Mayo, który jako jeden z nie mal wszystkich z Mavs gra na swoim poziomie no można jeszcze wspomnieć o Carterze, jednak on przeplata dobre występy z tymi słabymi. Mnie osobiście bardzo zawodzi Kaman oraz Brand. Dwóch podkoszowych którzy jeszcze rok czy dwa lata temu grali bardzo dobrze teraz miewają momenty świetne, ale to wciąż tylko momenty. Ostatni mecz przeciwko Knicks Brand zaczął na ławce, a w pierwszej piątce wyszedł Troy Murphy, który dziś jest &quot;day-to-day&quot;.
Lakers ciągle się &quot;docierają&quot; i starają się poukładać ten kolektyw jak najdokładniej, a jak już szczegóły zostaną ustalone to z pewnością maszyna ruszy pełną parą. Jednak aby to miało miejsce jeszcze sporo hamburgerów w USA zostanie zjedzonych i hektolitry coli wypitych. Fakt lepiej to już wygląda, niż na początku ale to jeszcze nie to. Kobe, który mnie ciągle zaskakuje gra na bardzo wysokim poziomie. W mojej ocenie na play-off ta drużyna będzie bardzo groźna, bo przecież Howard-Nash-Kobe-Gasol to musi grać. Od początku rundy zasadniczej obrona tej drużyny zostawia wiele do życzenia i z pewnością nowy trener Mike D&#39;Antoni jest znany z tego, że raczej ważniejsza jest dla niego ofensywa, niż obrona. Jednak w tym meczu liczę na mecz underowy oraz twardą walkę. Bo jeżeli Mavs planuje pójść na wymianę ciosów to raczej są na straconej pozycji.
Mavs będą musieli spokojnie podejść do tego meczu i wątpię by się nakręcali. Z kolei Lakers po wczorajszym meczu w Memphis z pewnością nie będą się forsować. Ten under chodzi za mną od rana, mam nadzieję, że to będzie dobre przeczucie. GL ! ????
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
Dallas @ LAL @ 1.952 MarathonBet
Lejkersi mają wycieczkę, zaczęli słabo - od &#39;gładkiej&#39; przegranej z Kings&#39;ami. Potem powalczyli z Memphis, ale miśki to dobra drużyna w tym sezonie, przegrana 8 punktami to nie tak dużo. Howard i Gasol zagrali słabo, ale liczę na przełamanie. Kobe spokojnie swoje powinien grać, jest w formie, pod koszem Dwight powinien tym razem zdominować. Jeziorowcy się budzą, zaczynają powoli grać swoje, dziś widzę łatwą wygraną Kobe&#39;go i spółki.
Philadelphia - OKC @ 1.61 MarathonBet
Kurs dobry, można zagrać. OKC również zaczęła wycieczkę - od przegranej z Bostonem. I tak się tym nie zrażam, nie widzi mi się druga przegrana z rzędu, tym bardziej, że rywal jest słaby i zdecydowanie do ogrania, biorę.
Do tego:
Atlanta - LAC @ 1.86
GSW - Minnesota @ 2.375
Trzeba pograć, LAL + OKC w dublu, w następnym LAC + Minnesota, albo LAC + OKC. Nie widzi mi się dziś wygrana gospodarzy, tym bardziej, że to goście są faworytami w moich oczach. Reszty meczy nie ruszam, cztery starczą.
GL.
 
S 212

synpresleja

Użytkownik
Każdy wrzuca swe przemyślenia to i ja coś skrobnę..
Dzisiaj mnóstwo osób się rzuca na Wash,ale prawdę mówiąc gdyby po stronie zwycięstw u Wizards nie widniało ZERO,każdy by się rzucił na kurs na Bobcats,którzy w tym sezonie wyglądają o niebo lepiej personalnie,gra też się całkiem układa. I mimo,że kiedyś przełamanie przyjśc musi to nie koniecznie dziś,bo na obecną chwilę 2.70 na gości wygląda bardzo kusząco...
Linia w meczu ATL-LAC jak dla mnie jest zaniżona i prawdopodobnie pogram over,napewno LAC nie powtórzy wczorajszego &quot;wyczynu&quot; i spokojnie koło 100pkt zakręci,dla mnie mecz będzie na mega styku więc spodziewam się min.95pkt dla Hawks..dlatego też over powinien zostac pokryty.
Kurs na Milweuke z grającym bardzo przeciętnie Bulls jest jak najbardziej do grania,podobnie zresztą jak na Minnesote która po powrocie Love i Pekovica wiele odzyskała i dziś powinna się przełamac,bo GSW jest jak nabardziej do ogrania,również sporo pkt tam byc powinno,zatem i over jest sensownym pomysłem.
LALki dziś wygrają,Kobe się dwoi i troi i wkońcu dostanie wsparcie od reszty drużyny,wydaję mi się że Dallas jest idalnym rywalem na tą chwilę,na chwilę obecną nie mają kim straszyc,sam Mayo to za mało.
Tyle odemnie..
pjona!
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Anderson Varejao under 13,5 zbiórek 1,85 Betsson
LeBron James under 42 punktów, zbiórek i asyst 1,80 Betsson

Dwa typy z jednego spotkania ode mnie. LeBron ostatnio zagrał znowu super mecz, ale on jak zauważyłem gra właśnie ostatnio mecze zmienne. To znaczy raz zagra super a następne spotkanie już nie jest tak widowiskowe. Dzisiaj prawdopodobieństwo, że dużo nie pogra jest duże. Kto wie czy większość drugiej i czwartej kwarty nie spędzi na ławce. Linia wysoka z powodu właśnie ostatniego spotkania, wiadomo jest super graczem i może spokojnie tą linie pokonać ale będzie dzisiaj ciężko. Jeśli chodzi o Varejao to jego ilości zbiórek ostatnio są imponujące ale dzisiaj z Boshem będzie miał na pewno sporo pracy. Pod względem wzrostu obaj tacy sami, ale masa po stronie gracza &quot;Cavs&quot;. Miami na chwilę obecną nie przykłada się do obrony ale to nie znaczy, że dzisiaj Anderson będzie sobie zbierał piłkę za piłką. Więcej szans daje mu dzisiaj jeśli chodzi o punkty niż zbiórki. Bo w drużynie Miami do zbiórek na pewno chętny będzie Bosh czy James. Do tego jeśli Miami będzie miało bardzo duża przewagę to Anderson podobnie jak LeBron może dzisiaj dużo nie pograć.
Z typem na Lerona się zgodzę,ale Na Varejao typ mocno ryzykowny.
Ostatnie 3 spotkania zbierał kolejno 15,19,17 fakt że nie miał żadnego dobrego centra przeciwko sobie,ale przecież Miami gra bez Centra i po raz kolejny będzie mógł sporo zbierać.Ciężko przewidzieć minuty jakie zagra,ale Cavs nie grają b2b więc te 30 minut pewnie dostanie. Ja prędzej zagrałbym over zbiórek na tego zawodnika.
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
New York Knicks (-7.5) vs. Detroit Pistons @1.44 ✅
Knicks raczej bezproblemowo. Pistons do spółki z Wizards grają chyba najgorszą koszykówkę w lidze. Ekipa z Nowego Jorku na własnym parkiecie jest w tej chwili w stanie ograć każdego rywala. Mnóstwo opcji w ataku, szybkie tempo gry i skuteczność rzutowa powinna zamęczyć przyjezdnych. Miałem okazję oglądać ostatni pojedynek Detroit Pistons z Toronto Raptors i muszę przyznać, że męczyłem się razem z zawodnikami z Detroit. To, co wyprawiają momentami w ataku to jest po prostu kalectwo. Nie sądzę, aby byli w stanie dzisiaj nawiązać walkę.
Toronto Raptors vs. San Antonio Spurs @1.35 ✅
Bardzo solidnie grają Spursi ostatnio. Piekielnie mocna obrona, świetne zgranie i inteligentna taktyka. Nawet grając słabo powinni spokojnie ograć Raptors, którzy co prawda wyglądają na mocniejszych niż w tamtym sezonie, jednak nie przekłada się to jak widać na wyniki. Musieliby trafiać z niesamowitą skutecznością w co nie mogę uwierzyć ze względu na silną obronę gości. Ciężko na dobrą sprawę znaleźć jakiś punkt zaczepienia dla Toronto. Bargnani w pojedynkę meczu nie wygra, co potwierdził ostatni mecz Raptors z Detroit.
Brooklyn Nets vs. Portland Trail Blazers @1.35 ✅
Bardzo podoba mi się skład Netsów w tym roku. Na własnym parkiecie przegrali w bieżącym sezonie tylko pierwszy mecz. Resztę wygrywali już bez większych problemów, grając z mocnymi ekipami. Portland niestety do takich nie należy. Skład wyjściowy świetny, ale co z tego, skoro na ławce nie ma komu grać? Zawodnicy z D-league z reguły momentalnie tracą przewagę. Nie wierzę, aby Netsi grając na tak wysokim poziomie mogli przegrać z Portland, którzy dostają na wyjazdach blowout od Suns, czy też Mavs.
Philadelphia 76ers vs. Phoenix Suns @1.50 ✅
Zaskoczył mnie tak wysoki kurs na gospodarzy. Trzeba więc z tego skorzystać. Słońca jak dotąd zawodzą. Wydaje mi się, że jest to spowodowane nietrafionymi transferami. W tamtym sezonie mieli Nasha, który w ataku mieszał obronę rywali, cały czas podkręcał tempo. W tym sezonie nie jest już tak kolorowo. Mnóstwo rzutów z niewypracowanych pozycji, brak koncepcji i słaba defensywa. Sixers są bardziej poukładanym zespołem, który lepiej broni, świetnie zbiera i przede wszystkim ma pomysł na grę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom