>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Przestańcie z tym b2b ludzie,to jest dopiero poczatek sezonu więc nie wiem po co wypisujecie non stop o b2b.Knicks już byli prawie b2b2b i zaliczyli trzy blowoouty pod rząd więc takie pisanie sobie darujcie.Ten zespół poraża wręcz głębią,niewiarygodne że taki Sheed nawet na nowo sie narodził w tym teamie.Prędzej wierze w kolejny win Knicks niż Grizzlies którzy fakt są mocni ale jakoś nie widze w starciu z &#39;&#39;tymi&#39;&#39; Knicks.Dlatego uważam że handi na Knicks to najlepsza opcja.
Mi sie jednak najbardziej podoba bet na under w meczu Minnesoty.W zasadzie sytuacja podobna do meczu z Bobcast,nie widze tutaj strzelnicy.Dwa niskopunktujące teamy i w sumie dwie doobre defensywy bo Warriors w tym roku odmienieni zupełnie,wystarczy popatrzeć na ich wyniki.Problem może stanowić linia która na przykład w tym momencie wynosi 189pkt w Marathonbet gdzie Pinnek kiedyś tak wychwalany przez moją osobe ma 183!(sic).
Wolves - GSW under 189 1.97 Marathonbet
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Witam Wszystkich!!
przyznam,że oczekiwałem od rana na dyskusję o jednym z dzisiejszych meczów , mam na mysli LAL jak dla mnie jest to mecz dnia
LAL -10 HA
2.17
PINNACLE,
Nowy trener powinien zasiąść na ławce , więc motywacja jest ogromna
polecam
Dzisiaj Mike&#39;a na ławce jeszcze nie będzie, z tego co słyszałem oficjalnie poprowadzi drużynę dopiero w niedzielę.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Porland wreszcie przekonywujace spotkanie, pokonali gladko malo wymagajace Sacramento. Dzisiaj przeciwnik na pewno z wyzszej polki, ale tez miejsce rozegranie spotkania inne, a kazdy doskonale zdaje sobie sprawe, ze kto jak kto ale Portland jest bardzo mocne w rose garden nawet przy obecnym rosterze. Obie ekipy spotkaly sie juz w tym sezonie, gdzie po dogrywce gora okazali sie zawodnicy Portland. Czas wreszcie wygrac na wlasnym parkiecie poniewaz nie dokonali tego z Rockets od trzech spotkan. Nie chce kolejny raz powtarzac sie, ze Portland bardzo mocne s5, za to lawka tragiczna wiec napisze tylko, ze Lillard robi na mnie po prostu bombowe wrazenie i jak nie macie co robic zazwyczaj kolo 4 w nocy to odpalajcie streamy, League passa czy cokolwiek i ogladajcie tego chlopaka w akcji bo za kilka lat to bedzie czolowka nba ???? Co slychac u Rakiet? Po glosnym hajpie nad Hardenem gdy przyszlo grac z czolowymi graczami na jego pozycji pod wzgledem defensywy cyferki znacznie zmalaly, ostatnie spotkanie troche podbudowalo morale Brodacza no ale szanujmy sie, rywala w obronie nie mial zadnego. Matthews tez nie wykreca jakichs kosmicznych cyferek w obronie ale na pewno bedzie lepszym matchupem niz Rivers ???? Dziwi mnie tylko rotacja Houston, gdzie jest tylu przecietnych zawodnikow a malo minut dostaja rookie. Podsumowujac, obecnie dosc prosta koszykowka Houston nie powinna zrobic jakiejs duzej krzywdy POrtland na ich terenie dlatego warto zakrecic sie w delikatnym handi bo kursy mozna wylapac naprawde zadowalajace.
Portland -5 2.38 bet365⛔
vs

Oklahoma na pewno podrazniona ostatnia porazka na wlasnym parkiecie z Miskami. Dzisiaj rywal teoretycznie latwiejszy, chociaz jak pokazuja statystyki NOH wyglada naprawde wporzadku na tle innych druzyn z ktorymi zmierzyli sie w tym sezonie dzieki czemu maja bilans 3 zwyciestw i 3 porazek. Bardzo ciekawi mnie dzisiejsza rywalizacja Ibaki z pierwszym numerem draftu Anthonym Davisem. Personalnie na pewno Oklahoma wyglada zdecydowanie korzystniej co potwierdzaja same cyferki. Wydaje mi sie, ze nadal nie zobaczylismy w tym sezonie jeszcze chociaz w polowie takiej Oklahomy jak w ostantich PO. Wiem, ze na pewno czas bedzie dzialal na ich korzysc bo mimo wszystko wymiana kluczowego 6th mana musi wprowadzic jakas dezorganizacje ale powoli trzeba wymagac od Thunder coraz wiecej. Handi jakie wystawil buk, -3.5 do polowy wydaje sie dosc dobra linia, poniewaz ani Vasqueaz ani w szczegolnosci Rivers nie oferuja dobrej obrony, co moze byc kluczowym elementem tego spotkania.
Oklahoma -3.5 1st half 1.99 pinnacle✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
patos 90

patos

Użytkownik
sobota 2012-11-17 02:00
Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors
typ: Andrei Kirilenko powyżej 16.5✅
kurs: 1.85
betsson
Jeżeli dziś rzeczywiście nie wystąpi żaden z kontuzjowanych ostatnio graczy ( Pekovic, Roy i Barea) to typ powinien wejść bez większego problem. W ostatnim spotkaniu z Bobcats linia wynosiła jedynie 13 pkt lecz patrząc na tamten mecz Kirilenko przekroczył tą linie już w pierwszej kwarcie (17pkt) a w całym meczu rzucając 26 pkt. W przypadku braku ww zawodników to właśnie Andrei będzie odpowiedzialny za dobywanie punktów w tym spotkaniu, spokojnie powinien tutaj rzucić ok 20 kilku punktów.
 
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Minnesota under 96 1.90
Betcity
Tutaj trochę przesadzili z tą linią. Wolves w 8 zawodników, w tym takie tuzy jak Amundson, Stiemsma czy Malcolm Lee, którzy już w naprawdę swoich super występach rzucają po 10 punktów max. Reszta musiałaby sporo nadrobić. Ridnour czy Kirilenko to lata doświadczenia, więc wiedzą, że jakoś strasznie tempa forsować to tu nie należy. Może i over na AK, który dałem wyżej trochę się z tym kłóci, ale cóż. Tak właśnie uważam. Andrzej, Williams i Shved mogą coś dziś porzucać, ale od reszty bym fajerwerków nie oczekiwał.
Tak więc Budinger jest mid february na ten moment. Odpada więc kolejny punktujący w Minnesocie.
Ja myślę, żeby już teraz pograć na GSW.
Ok, nie wiadomo co z Bareą, Royem i Pekovicem. Ale wg mnie to najwyżej 1 z nich zagra. Co do Roya to jak już mu kolana siadają to można z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że nie jest to chwilowy problem. Także nie spodziewam się go w meczu z GSW. Kostki też jak wiadomo to dość kłopotliwa sprawa, więc Pekovic też na moje mocno wątpliwy. A Barea ich tu nie uratuje. Ok, z Bobkami może i był close game, ale Warriors to inna półka. Wobec kontuzji Wolves to GSW ma mega głębię składu. Może bez Boguta trochę pod koszem słabiej, ale i tak biją zdecydowanie Minnesote w tym względzie. Ja tam uważam, że w tym momencie jest value, a wyższego kursu się już raczej nie spodziewam.
GSW 2.65
Bwin
Także znów under na Minnesotę:

Wolves under 93 1.90
Panbet

Wszelkie argumenty podałem już wyżej, w analizie na under Wolves w poprzednim meczu oraz w analizie na wygraną GSW w dniu dzisiejszym.


EDIT

Oczywiście over Andrzeja znów też warto pograć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lax 1,2K

lax

Użytkownik
No to w związku ze szpitalem w Minnesocie myślę że warto spróbować na GSW. Kurs w okolicach 2.0, rozpisywać się za bardzo nie ma co, bo dobre analizy pisano tu przy poprzednim ich meczu, z Bobcats. Z tym że dziś naprzeciw drużyna troszkę lepsza, w mojej ocenie i wg statystyk lepiej broniąca. Nie będzie dziś w ekipie Wolves za bardzo komu zdobywać punktów. Z Charlotte dobry mecz miał Kirilenko, w zasadzie nikt więcej się nie pokazał. Warto pomyśleć dziś nad tym typem.
e: Olo uprzedziłeś mnie, ale popieram twoje argumenty w 100%;)
 
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Dyscyplina: NBA
Spotkanie: Memphis Grizzlies - New York Knicks
Typ: Handicap +6 NY
Kurs: 1.91
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Oczekiwanie na przełamanie passy NY trwa, ale Knicks wciąż zadziwiają. We wczorajszym meczu z SAS okazało się, że nawet gdy Carmelo Anthony nie rzuca 30 pkt to i tak Nowy Jork ma potencjał by wygrywać z wielkimi (zaznaczam że bez Stoudemire&#39;a). Coraz lepiej prezentuje się Felton, a Kidd jakby przeżywał drugą młodość mimo 39 lat. Grizzlies mają również świetną serię, ale kurs na nich jest jakoś dziwnie zaniżony. Nie wiem czy wpływ na to ma fakt, że Nowy Jork gra serię wyjazdów (Orlando, San Antonio, Memphis) czy też fakt iż Niedzwiadki miały dzień odpoczynku. Pewnie wszystko po trochu plus to, że buki liczą kolejny raz na złamanie serii NY i dziś jest na to kolejna szansa. Ciężko przewidzieć wynik meczy, ale nawet jeśli Memphis wygra to wg mnie najwyżej przewagą 5 pkt.

Pewnie ktoś mnie zjedzie za poniższy tok rozumowania, ale I don&#39;t give a ....
U know:p

Zestawienie porównawcze na bazie meczow obu ekip z Miami Heat (moim zdaniem najbardziej stabilna ekipa NBA);
12/11/12 Memphis vs Heat 104:86
03/11/12 Nowy Jork vs Heat 104:84

Jak widać prawie idealnie i myśle, że dziś także wynik będzie na styk i rozstrzygnie się w końcówce.

Poza tym typ na GSW jest bardzo realny

BTW. Piątka Hardison za typ na Bobki w Minnesocie, uprzedziłem Cię chyba o sekundy w typach dnia, ale najważniejsze, że weszło, bo 4. kwarta tragiczna była w wykonaniu Charlotte ????
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Atlanta @ Sacramento
under 192 @ 1,80 Marathonbet

Typowałem nie dawno under w meczu Sacto z Pistons i się przejechałem, dlatego .. typuję under po raz kolejny w meczu Kings :grin: Tamten mecz jak się okazało to był tylko jakiś wychył od normy i Królowie kolejne mecze zaliczają dalej underowe. Atak ciągle prezentuje się dosyć słabo i chaotycznie. Mają wielkie problemy, żeby osiągnąć 90 pkt nawet we własnej hali. Podobnie powinno być dzisiaj, ponieważ przyjeżdżają Jastrzębie z Atlanty. Hawks jak na razie w tym sezonie grają bardzo mądrze, bez forsowania tempa, z naprawdę niezłą defensywą. Znakiem, że Larry Drew przekłada defensywą ponad ofensywę jest chociażby fakt, że w s5 wychodzi i gra powyżej 30 minut Deshawn Stevenson, a nie super strzelcy - Lou Williams czy Anthony Morrow. Ten mecz to dla nich ostatni z serii 4 wyjazdowych po zachodnim wybrzeżu i na pewno chcieliby zakończyć tą podroż z bilansem 2-2. Najłatwiej o to będzie grając właśnie swoją koszykówkę bez szaleństw z szaloną i chaotyczną ekipą z Sacramento. Chory dalej jest Al Horford i nie wiadomo czy zagra i to jest kolejny argument za underem, ponieważ zdrowy Al to zawsze te kilkanaście, a nawet więcej pewnych pkt ze strefy podkoszowej.

Golden State @ Minnesota
under 187 @ 1,76 Marathonbet


2 razy z rzędu grałem underki i gram też 3. Pewnie tak będę grał do pierwszej skuchy, ale wydaje mi się, że szybko ona nie nastąpi - przynajmniej do powrotu kilku graczy. Nie ma chyba sensu po raz enty pisać argumentów za underem nt Minny - dalej nie zagrają wszyscy kontuzjowany włącznie z Pekoviciem, Bareą i Royem. Derrick Williams spisuje się tragicznie jako 1-2 opcja w ataku i pozostaje właściwie tylko Andrei Kirilenko, który jednak też potrzebuje rozgrywających, bo sam ani nie ma dobrego rzutu, ani wykreować go sobie nie potrafi. Powiedzmy więc trochę o rywalach, czyli Wojownikach z Oakland. Jak tez już pisałem nie dawno - Warriors to już nie ta drużyna, którą wszyscy pamiętają z ultraofensywnego stylu, 0 obrony i smallballu przez 48 minut. Nie ma dalej Boguta, ale dzielnie go zastępuje rookie Festus Ezeli, który jest nawet fajnym defensywnym klockiem pod koszem. Poza nielicznymi wyjątkami w meczach GSW pada mała liczba pkt - szczególnie na wyjazdach mają ogromne problemy w ofensywie, poza dziwnym wygranym meczem z Clippers w LA. Nie widzę możliwości, aby inaczej nagle miało być przeciwko bardzo dobrej defensywie Leśnych Wilków, dlatego bez wahań znowu stawiam under w meczu Minny.
⛔⛔⛔⛔
 
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
W Kings wraca Cousins co przy braku Ala może być oznaką większej ilości puntków dla Kings. Ja skłoniłem się ku Overowi na 190. Poza tym jest opcja że Hordford zagra ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Nikt tutaj nie rozważa gry handi dodatniego na Orlando? ???? Nie twierdzę, że zagram to, niemniej - rozważam ;)
Ja na 80% gram na ich czysty win za drobne. Do kuponu dołożę handi dodatnie dla pewności ????
Naprawdę nie grają źle jak się uważało przed sezonem że będą. Glen ma takie kocie ruchy jakby ważył z 40 kilo mnie xD, Redick potrafi sypnąć trójkami. Moim zdaniem z Pistonsami spokojnie to ogarną ????
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
A ja dzisiaj odbiegnę trochę od mojego systemu, czyli dokonam analizy kilku spotkań oraz statystyk na poszczególnych zawodników.

1. Detroit Pistons - Orlando Magic Glen Davis over 23,5 pkt + zbiórki -&gt; 1,85 -&gt; Betsson ✅✅✅ 17 pkt i 13 zbiórek Big Baby Davisa

Gram dzisiaj zdecydowanie na over Big Baby Davisa. Dlaczego? W mojej opinii ta linia jest za niska. W tym sezonie na centra ekipy z Florydy idzie bardzo dużo piłek, często jest faulowany, sporo zbiera na tablicach dzięki swojej masywnej sylwetce. Dzisiaj naprzeciwko niego stanie prawdopodobnie Greg Monroe, który jest mniej doświadczony i moim zdaniem Davis to dzisiaj wykorzysta. Glen Davis pod koszem naprawdę jest ciężki do powstrzymania, często staje na linii FT. W tym sezonie średnia jego to 15,6 PPG oraz 7,4 RPG. Dostaje bardzo dużo piłek, bo ponad 16 na mecz średnio to jak na centra sporo. Moim zdaniem linia jest niska w tym meczu. A, że uważam ten mecz za underowy to i na tablicach defensywnych przede wszystkim królować powinien Davis.

2. Indiana Pacers - Dallas Mavericks 1 -&gt; 1,76 -&gt; Bet365 ✅✅✅ 103 - 83 Indiana Pacers

Gram dzisiaj na gospodarzy, którzy u siebie grają naprawdę dobrze i uważam, że ostatnio porażka we własnej hali z ekipą Toronto to tylko wypadek przy pracy. Dallas on road prezentuje się bardzo słabo, i moim zdaniem szykuje się 4 lose on road ;) Nie przekonuję mnie ekipa Carlisle, kiedy spodziewam sie wygranej przegrywają z dogiem, a kiedy stawiam na ich porażki to wygrywają, jak chociażby z Lakersami na początek. Ale dzisiaj Indiana moim zdaniem wygląda naprawdę przyzwoicie. Co prawda nie ma jeszcze Grangera, ale on takim liderem jak Melo w NYK nigdy nie był. Jest Geogre, jest Hibbert, ciekawy na ławce Hansbrough. Ian Mahinmi tez dzisiaj powinien udowodnić swoją wartość byłemu klubowi. Gram dzisiaj zdecydowanie na Pacers. To te 2 typy teraz fajnie wyglądają. Najwyżej później coś dopiszę. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo131

E: Dallas pokazało na ile ich stać w tym sezonie, z &#39;&#39; nic nie grającą Indianą&#39;&#39; przegrali blowout-em, a gdyby skuteczność z FT Pacers byłaby lepsza niż 61% to byłaby naprawdę miazga. Współczuje Cuban&#39;owi który to oglądał. Dallas bez Dirka to nie to samo Mavs, z resztą nie tylko bez niego. Teraz to jest drużyna średnich graczy, i dobre chęci O.J. Mayo nie pomogą. Może i Pacers nie rozegrali wielkiego spotkania, ale byli lepsi na deskach, mieli więcej asyst, przegrali tylko skutecznością na FT, bo wymusili więcej przewinień. Pozdrawiam tych którzy grali dzisiaj ze mną Indianę ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Portland Trail Blazers (-2) - Houston Rockets @ 1.90 Bet365
Portland po 4 porażkach z rzędu (3 u siebie) w końcu wygrało w wyjazdowym meczu z Sacramento Kings 86-103. Jednak te 3 ostatnie porażki u siebie odnieśli z Clippersami, Spursami, i Hawksami, 2 mocne contendery i 1 solidna drużyna, choć według mnie mecz z Atlanta powinni wygrać, ale ławka zawiodła rzucając tylko 6 punktów. W meczu z Kings ławka już zaliczyła lekki progres rzucając 19 punktów. Z drugiej strony bardzo dobrze spisują się starterzy PTB, w 2 ostatnich meczach, każdy zaliczył dwu cyfrową zdobycz punktową. Do tego aż 3 zawodników jest w top 10 trafionych trójek; Batum trzecie miejsce (21), Lillard czwarte (20), Matthews dziewiąte (18). Dobry mecz z Kingsami rozegrał rookie Damian Lillard, rozdał 9 asyst i dodał 22 punkty (7-10 z gry, 5-6 za 3). Martwi trochę problem Aldridge&#39;a z nadgarstkiem (zagra dzisiaj).
Portland u siebie to nie był raczej worek do bicia lecz na odwrót, zawsze trudno się tam grało. W tamtym roku została tam przerwana passa Spurs (coś około 20 wygranych) mocnym blowoutem, 40 punktów chyba.
Mimo dobrych wyników Houston, i dobrej gry Hardena na wyjazdach (33.3 points per game) myślę, że dzisiaj Portland wyjdzie zdeterminowane aby zakończyć passę porażek na własnym parkiecie i wygra oraz pokryje dwu punktowy handicap.
PS. Portland już w tym sezonie wygrało w Houston (85-95 OT)

Co do meczu Philly - Utah, jak dla mnie fade, ale bardziej skłaniałbym się w stronę Szóstek. Owszem duża przewaga frontcourtu w ekpie Jazzmanów, ale myślę, że Szóstki po zawstydzającej porażce z Pistons wyjdą dzisiaj zmobilizowani do walki, wiedzą gdzie muszą zagrać na 200%. Backcourt z Holiday&#39;em i Turner&#39;em na czele powinien podnieść tempo, to z pewnością będzie dobra odpowiedź na przewagę wzrostową Utah. Do tego nie zapominajmy o bilansie Utah na wyjazdach 1-5.

2. Indiana Pacers - Dallas Mavericks 1 -&gt; 1,76 -&gt; Bet365

Gram dzisiaj na gospodarzy, którzy u siebie grają naprawdę dobrze i uważam, że ostatnio porażka we własnej hali z ekipą Toronto to tylko wypadek przy pracy. Dallas on road prezentuje się bardzo słabo, i moim zdaniem szykuje się 4 lose on road :wink: Nie przekonuję mnie ekipa Carlisle, kiedy spodziewam sie wygranej przegrywają z dogiem, a kiedy stawiam na ich porażki to wygrywają, jak chociażby z Lakersami na początek. Ale dzisiaj Indiana moim zdaniem wygląda naprawdę przyzwoicie. Co prawda nie ma jeszcze Grangera, ale on takim liderem jak Melo w NYK nigdy nie był. Jest Geogre, jest Hibbert, ciekawy na ławce Hansbrough. Ian Mahinmi tez dzisiaj powinien udowodnić swoją wartość byłemu klubowi. Gram dzisiaj zdecydowanie na Pacers. To te 2 typy teraz fajnie wyglądają. Najwyżej później coś dopiszę. Pozdrawiam i życzę owocnych typów. Rambo131
Jaki wypadek przy pracy ? Ta drużyna gra dno i brak Grangera jest bardzo widoczny. Typ może Ci wejść bo wiadomo, że wszystko może się zdarzyć, ale proszę nie wypisuj kłamstw. No może poza Hansbrough&#39;em bo on tam jedyny coś gra, wystarczy spojrzeć na jego +/-.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Los Angeles Lakers - Phoenix Suns
Typ: Suns +10
Kurs: 1.82
Buk: Marathonbet
7/10
Już z D&#39;Antonim na ławce w hali Staples Center, Jeziorowcy podejmą Phoenix Suns. Zespół, który w ostatnim czasie zasłynął z odrabiania strat w drugiej części spotkań, czeka ciężkie zadanie.
Jednak wszystko jest sprawą otwartą.
Nieco utrudniona sytuacja w sztabie gości, gdzie Słońca zagraja bez Markieffa Morissa.
Z drugiej strony prawdopodobnie zabraknie „zastępcy” Nasha – Steve&#39;a Blake&#39;a. Czy można to nazwać osłabieniem? Sam już nie wiem, ale na pozycji rozgrywającego zostanie drugoroczniak. Wyobrażacie sobie, by Black Mamba dał przetrzymywać piłkę niedoświadczonemu zawodnikowi? Ja też nie...
Przed Kobe Bryantem znów nowy rozdział, zmiana trenera. Bryant pewnie zadowolony z wyboru, bo będzie miał wolną rękę. System D&#39;Antoniego, to szybkie akcje – czyli Kobe w swoim świecie. Jednak ktoś musi obsługiwać podkoszowych zawodników, a na ławce przecież wielkiego wsparcia nie ma.
Szczelnej obrony ze strony Lakers się nie obawiam, bo potrzeba trochę czasu, by zespół „przesiąkł” systemem nowego trenera. Przecież nawet w jego systemie nie ma słowie o obronie.
Byli koledzy z Orlando Magic staną naprzeciw siebie. Wiele zależeć będzie od rozgrywającego Suns, jeśli będzie skory do grania p&amp;r z Polakiem, to będzie ciekawe i zacięte widowisko. Gortat nie jest już „kopciuszkiem” jak to było w Orlando, gdzie grał ogony i był tylko zmiennikiem na kilka minut Supermana. W ostatnich pięciu meczach przeciwko Lakers nasz jedynak w najlepszej lidze świata notuje średnie na poziomie 19 punktów i 13 zbiórek, a przecież rywalami Gortata przed transferem Howarda w Los Angeles byli Bynum i Gasol, więc dziś spodziewam się z jego strony odpowiedniej mobilizacji i to będzie sprawdzian na ile Polish Machine rozwinął się od czasu odejścia z Orlando. Można powiedzieć, ze uczeń zagra przeciwko mistrzowi – przecież Howard odebrał już nagrodę dla najlepszego zawodnika w defensywie, więc Marcinie – BEAT LA!
Zawodnikiem, który może okazać się x-factorem to Shannon Brown, były kolega z zespołu Kobe Bryanta, będzie miał okazję sprawić nieco nerwów na swoim byłym parkiecie.
Brown jest kluczowym zawodnikiem z ławki. W dziewięciu meczach nie wyszedł ani razu w wyjściowym składzie, jednak w niczym nie przeszkadza mu zdobywanie średnio 14 punktów. Z czego większość z nich zdobywał w ostatniej kwarcie przy szalonych gonitwach rozgrzanych Słońc.
Najważniejsze by Scola i Beasley wykorzystali swoje przewagi na pozycjach, to mecz powinien trzymać do końca w napięciu.

Memphis Grizzlies – New York Knicks
Typ: Memphis -5
Kurs: 1.81
Buk: Marathonbet
7/10
Choć zespoły znajdują się po przeciwnych biegunach, to łączy ich jedno - w ostatnich starciach rozgrzani są do maksimum. W ostatnich sześciu pojedynkach rywale byli bez szans.
Zatem kto zdobędzie &quot;palmę pierwszeństwa&quot;?
Wiele razy pisałem, że Knicks są ogromnie rozpędzeni, ale kto ma włączyć hamulec, jeśli nie zespół u którego doszukać się błędów w ostatnim czasie jest problemem.
Szczególnie duet podkoszowy Gasol i Randolph powinni zrobić spustoszenie. Nie bez znaczenia w tym meczu będzie fakt, że zespół z Nowego Jorku podejdzie do spotkania grając dzień po dniu.
Niesamowicie rozkręcił się Rudy Gay, a do tego Conley i solidne wsparcie z ławki.. . No i przewaga parkietu i rozgrzani kibice. Jeśli NYK nie przerwą serii w Memphis - będę zawiedziony.
Detroit Pistons – Orlando Magic
Typ: Pistons -4
Kurs: 1.93
Buk: Marathonbet
7/10

Pistons bardzo przyzwoicie zaprezentowali się w wyjazdowym meczu w Filadelfii, gdzie - dosłownie - rozjechali gospodarzy. Największym ojcem sukcesu był Greg Monroe, który zanotował 19 punktów, 18 zbiórek i 6 asyst.
Bardzo fajnie wypadł rozgrywający &quot;na zastępstwie&quot; przy braku Stuckeya - Brandon Knight.
Dziś możliwe, że to będzie mecz powrotów, w Detroit - Rodney Stuckey, a u Magików - Jameer Nelson.
Po ośmiu porażakch z rzędu i najgorszym starcie sezonu w historii klubu, Pistons przy bilansie 1-8 wracają na własny parkiet i rywal jak najbardziej do ogrania.
Jeśli Pistons będą wykorzystywać szansę w pomalowanym , a Jared Sulinger zagra z taką pewnością, jak przeciwko 76ers, to ten mecz będzie miły dla oka i z szansą drugiego zwycięstwa dla drużyny Lawrence Franka.

Philadelphia 76ers – Utah Jazz
Jazz +2
Kurs: 1.87
buk: Pinnacle Sports
7/10
Jazz, jak to Jazz. Na wyjazdach kiepsko, w sześciu rozegranych spotkaniach wyjazdowym zanotowali bilans 1-5.
76ers przed swoją widownią mają bilans 1-3.
W ostatnim meczu ośmieszyli ich Detroit Pistons. Najbliższy rywal ma znacznie większą siłę rażenia od ich poprzedniego rywala, bo w zespole Utah ogromnie potężna rotacja na pozycjach PF/C - Paul Millsap, Al Jefferson, Derrick Favors oraz Enes Kanter - w sumie dla swojego zespołu zbierają średnio 32 piłki.
O przewagę pod koszem jestem spokojny, bo atletyczność goście powinni postawić na pierwszym miejscu w rywalizacji z Hawesem i Allenem.
Jednak spory wpływ na wynik będzie miała dyspozycja graczy obwodowych - 2x Williams, Foye i Haywarda.
Myślę, że 76ers będą oddawać większość rzutów przez graczy obwodowych, więc jeśli Jazzmani wstrzelą się z dystansu , to będą bliżsi do wygrania nawet tego meczu.
Powodzenia!
/E:
Sacramento Kings - Atlanta Hawks 1 @ 2.15 7/10 Marathonbet
Portland - Houston, 2 @ 2.15 7/10 Marathonbet
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Po wczorajszym fatalnym dniu dzisiaj czas na jakieś odbicie się ????
Indiana-Dallas
Mecz tak jak wskazuje na to linia bardzo wyrównany. Ciężko jest mi podjąć się jakiegokolwiek typu. Linia na poziomie 185,5, od rana wzrosła o 1,5pkt bety idą na over i może to nie jest głupi pomysł, końcówka może być wyrównana i mogą wcisnąć w ostatnich minutach sporo punktów jak wczoraj Brooklyn do spółki z Bostonem. Nie mam jednak przekonania więc pieniędzy tutaj nie inwestuję.
Philadelphia - Utah
Phila na razie u siebie fatalne wyniki, Utah na wyjazdach jak to stara &quot;dobra&quot; Utah ???? Zbyt dużo niewiadomych, przede wszystkim nie wiem jak zareaguje Phila po ostatnim laniu od Detroit, dlatego no bet...
Detroit-Orlando
Detroit w ostatnim spotkaniu odniosło pierwsze zwycięstwo w sezonie przeciwko Philadelphi, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni ???? Obie ekipy w tym sezonie nie zdobywają zbyt dużo punktów za 3, na pomalowanym staty podobne. Handicap dla Detroit w postaci hali i jak na razie lepszego wsparcia z ławki. Obie ekipy słabe, ale Detroit jakby powoli się zbierało do kupy.
Detroit -9,5 || 2,65 || Bet365
New Orleans-Oklahoma
Szerszenie jutro wyjazd do Milwaukee tak więc tempa nie podkręcamy, zwłaszcza, że z Oklahomą na wymianę ciosów nie ma co iść. Oklahoma nadal w trakcie grania co 2 dzień z Memphis im to nie popłaciło, dzisiaj też może być ciężko. Spodziewam się zwalniania gry przez gospodarzy bo inaczej nie dadzą rady. Racjonalnym będzie zwolnić tempo i powalczyć w obronie, wymiana ciosów nie wchodzi w grę stąd też typ na under gospodarzy. Linia na poziomie 89pkt jak dla mnie do przyjęcia. Średnią mają podobną i typ będzie na styku, ale jak dla mnie warto.
New Orleans Under 89 || 1,83 || Bet365

Minnesota - Golden State

Mecz będzie wyrównany i jak dla mnie stawianie na zwycięstwo którejkolwiek z drużyn to średni pomysł. Ja zagram na over Kirilenki bo znów szpital w drużynie i ktoś punktować będzie musiał. Aktualnie Andrei to jeden z niewielu ogranych i doświadczonych graczy w składzie tak więc znów sporo na jego barkach. W ostatnim meczu spisał się świetnie, dzisiaj powinno być podobnie.
Kirilenko Over 16,5 || 1,85 || Betsson
Memphis - New York
To spotkanie to dla mnie jedna wielka niewiadoma i nie zbliżam się do niego w ogóle ????

Sacramento - Atlanta

Kolejne spotkanie bardzo wyrównane. Odpuszczam choć przeczucie mówi, że Atlanta powinna spokojnie dać radę...
Portland- Houston
Znów spotkanie bardzo wyrównane, może wygrać każdy. Typowanie nie dla mnie w tym spotkaniu.

LA Lakers - Phoenix

Lakersi już pierwszy trening z D&#39;Antonim odbyli, na konferencji nowy coach powiedział, że pragnie aby gra była płynna i przebieg meczu decydował o tym jak gracze będą grali. Coś tam wspominał, że nie przepada za schematami, a z takimi wykonawcami jakich ma w drużynie piłka będzie sama chodziła, zobaczymy... Lakersi największego bólu już się pozbyli - stary trener, coś na pewno nie grało, że jeziorowcy grali taką kaszanę. Z meczu na mecz pewnie będzie co raz to lepiej, a mecz przeciwko Pheonix, którzy średnio na wyjazdach tracą po 110pkt na mecz to świetny moment na kolejną radość dla fanów LA, którzy ostatnio nie byli rozpieszczani. Spodziewam się ostrego lania.
LA Lakers -15 || 3,10 || Bet365
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Już z D&#39;Antonim na ławce w hali Staples Center, Jeziorowcy podejmą Phoenix Suns.
Mike D&#39;Antoni is already making his mark on the Los Angeles Lakers, but it doesn&#39;t look like he&#39;ll be ready for his debut on the Staples Center sidelines for a few more days.
via. nba dot com
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Mike D&#39;Antoni is already making his mark on the Los Angeles Lakers, but it doesn&#39;t look like he&#39;ll be ready for his debut on the Staples Center sidelines for a few more days.

via. nba dot com
Zgadza się, rozpędziłem się z tym, więc przepraszam za wprowadzenie w błąd, jednak to wg. mnie jeszcze o 10-15% podwyższa szansę mojego typu ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Jeśli chodzi o mecz Lakers to polecam ten artykuł.
Zwłaszcza: &quot; Chcemy grać koszykówkę podobną do Showtime. Lakers z lat 80&#39; robili to najlepiej jak się da, ale my spróbujemy zbliżyć się do tego poziomu - wyjaśnia D&#39; Antoni. Jego celem będzie także to, aby Lakers zdobywali średnio 110-115 punktów, co byłoby radykalną zmianą w porównaniu do drużyny prowadzonej w zeszłym sezonie przez Mike&#39;a Browna. Jednocześnie posiadający włoskie korzenie trener zaprzeczył domysłom, że w Los Angeles zastosuje taktykę &quot;siedem sekund lub mniej&quot;, która obowiązywała w okresie jego pracy w Phoenix czy Nowym Jorku. - Moja filozofia to 24 sekundy lub mniej. Nie obchodzi mnie czy będzie to 10 czy 20, musimy oddać rzut przed upływem 24 sekund i tylko to się liczy. Będziemy grali nieco w szybszym tempie niż dotychczas, to wszystko - wyjaśniał na konferencji D&#39;Antoni.&quot;
Oczywiście dziś Mike D bez D ???? jeszcze nie poprowadzi zespołu, ale jest duża szansa, że Lakers zagrają już dziś troszkę inaczej niż ostatnio. Zwłaszcza, że Suns to drużyna wybitnie im leżąca - zwłaszcza Kobemu - i też grająca szybko. Dlatego, pobrałem Lakers over 104 pkt.
Wszystko fajnie, ale ten styl dopiero ukaże się w 100%, gdy do sprawności dojdzie Steve Nash i to on będzie kierować, bo nie wierzę, by Kobe się dzielił piłką jak prawdziwy PG, więc rzutów będzie sporo - zgadzam się. Jednak styl zafunkcjonuje najlepiej dopiero po powrocie Kanadyjczyka, bo on przy takim stylu będzie czuć się jak ryba w wodzie, a D&#39;Antoni przekaże piłkę w jego ręce, a nie Black Mamby - choć... przekonamy się w swoim czasie.
No to jest chyba oczywiste ... Choć z drugiej strony w składzie Lakers jest też inny pg, który zaliczył najlepszy sezon w karierze gdy grał pod wodzą D&#39;Antoniego. 11 ppg 7 apg + 1.6 trójki. Ten zawodnik, to mocno wyśmiewany w ostatnim czasie Chris Duhon ;) Ale odnośnie dzisiejszego meczu, to nawet gdyby Brown był nadal trenerem to szanse na o 105 byłyby duże, bo oba zespoły gdy grają przeciwko sobie idą na &quot;wymianę ognia&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Detroit-Orlando
Detroit w ostatnim spotkaniu odniosło pierwsze zwycięstwo w sezonie przeciwko Philadelphi, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni ???? Obie ekipy w tym sezonie nie zdobywają zbyt dużo punktów za 3, na pomalowanym staty podobne. Handicap dla Detroit w postaci hali i jak na razie lepszego wsparcia z ławki. Obie ekipy słabe, ale Detroit jakby powoli się zbierało do kupy.
Detroit -9,5 || 2,65 || Bet365
Serio? -9,5 na Detroit? No nic, życzę powodzenia. Ja z chęcią zagram na Magic zwłaszcza, że wraca Nelson :] Kilka meczy Magic widziałem więc sądzę, że naprawdę z TYM Detroit wygra dziś ????
@down
To zobaczymy przed 4 kto miał rację ???? Mecz widziałem bo miło się patrzyło ja Szóstki traciły moje pieniążki ???? Mnie i tak bardziej przekonuje gra Orlando ????
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Jeśli chodzi o mecz Lakers to polecam ten artykuł.
Oczywiście dziś Mike D bez D ???? jeszcze nie poprowadzi zespołu, ale jest duża szansa, że Lakers zagrają już dziś troszkę inaczej niż ostatnio. Zwłaszcza, że Suns to drużyna wybitnie im leżąca - zwłaszcza Kobemu - i też grająca szybko. Dlatego, pobrałem Lakers over 104 pkt.
Wszystko fajnie, ale ten styl dopiero ukaże się w 100%, gdy do sprawności dojdzie Steve Nash i to on będzie kierować, bo nie wierzę, by Kobe się dzielił piłką jak prawdziwy PG, więc rzutów będzie sporo - zgadzam się. Jednak styl zafunkcjonuje najlepiej dopiero po powrocie Kanadyjczyka, bo on przy takim stylu będzie czuć się jak ryba w wodzie, a D&#39;Antoni przekaże piłkę w jego ręce, a nie Black Mamby - choć... przekonamy się w swoim czasie.
Serio? -9,5 na Detroit? No nic, życzę powodzenia. Ja z chęcią zagram na Magic zwłaszcza, że wraca Nelson :] Kilka meczy Magic widziałem więc sądzę, że naprawdę z TYM Detroit wygra dziś ????
To obejrzyj sobie powtórkę z wyjazdowego meczu w Filadelfi... Knight przez większość czasu kierował bardzo solidnie zespół, a dziś w Pistons ma wrócić Stuckey, który już przed pauzą zaliczył udany występ, a jego poprzednie blamaże ponoć były spowodowane sporym zapaleniem ucha.
Ja pobrałem -4 Pistons i powinien być to ciekawy mecz dla widza. Chciałbym, by Rodney zaczął z ławki, a w nagrodę za pozytywny występ Knighta, to on i Sullinger zaczęli w S5, a ławka nie powinna zaszkodzić pierwszemu rozgrywającemu Tłoków, a jedynie zmobilizować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom