>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Budinger underwent surgery on November 13th after undergoing surgery to repair a torn left meniscus.
Tak więc Budinger jest mid february na ten moment. Odpada więc kolejny punktujący w Minnesocie.
Ja myślę, żeby już teraz pograć na GSW.
Ok, nie wiadomo co z Bareą, Royem i Pekovicem. Ale wg mnie to najwyżej 1 z nich zagra. Co do Roya to jak już mu kolana siadają to można z dużą dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że nie jest to chwilowy problem. Także nie spodziewam się go w meczu z GSW. Kostki też jak wiadomo to dość kłopotliwa sprawa, więc Pekovic też na moje mocno wątpliwy. A Barea ich tu nie uratuje. Ok, z Bobkami może i był close game, ale Warriors to inna półka. Wobec kontuzji Wolves to GSW ma mega głębię składu. Może bez Boguta trochę pod koszem słabiej, ale i tak biją zdecydowanie Minnesote w tym względzie. Ja tam uważam, że w tym momencie jest value, a wyższego kursu się już raczej nie spodziewam.
GSW 2.65
Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Wydaje mi sie że też warto dzisiaj już ruszyć Jazz.Wczoraj nie udało sie z celtami,teraz przyjdzie kolejna okazja i mecz z Philą która prezentuje sie wręcz katastrofalnie.Jazz powinni ich zdominować pod koszem i jestem przekonany do tego typu.Nie oglądałem jeszcze dzisiiejszego meczu z Detroit ale widać że są problemy i dobrze zorganizowani Uath powinni byc tutaj faworytem.Mimo wszystko buki cały czas faworyzują Phile.
Utah Jazz 2.05 Bwin
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Dobry pomysł wilQ, a ja wybiegam jeszcze dalej.
Washington Wizards - Utah Jazz
Typ - Utah Jazz (-5) 76:83✅
Kurs - 1.91
gamebookers
Jak wspomniał wyżej wilQ Jazzmani w dobrej formie, kontuzji żadnych nie ma, więc pole manewru trener ma duże. Wizards zaś jak grali piach, tak grają, do tego wczoraj urazu doznał Price, na ile jest on poważny nie wiem, ale z Pargo czy Crawfordem (dla mnie to Nick Young 2.0) ligi się nie podbije. Pod koszem jest Okafor, który w ataku zawsze był drewniany, nie wiem czemu w s5 nie wychodzi Seraphin, bo już w poprzednim sezonie pokazał, że grać potrafi. Z Utah to większego znaczenia mieć nie powinno, pod koszem i tak dominować powinien Millsap i spółka, na obwodzie Mo też bije na głowę rywali ze stolicy, zdziwię się jeśli Utah tego nie wygra. Wizards na pierwsze zwycięstwo to mogą nawet do powrotu Walla czekać z taką grą, no ale jak się dostaje łomot bo Bobcats to nie ma zmiłuj...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Jak tam sytuacja z Rondo ktoś się orientuje ? Na powtórkach to wygląda na lekkie podkręcenie więc tragedii pewnie nie będzie, ale czy dzisiaj zagra ? Boston piątek wolne, ale sobota i niedziela grają więc może oszczędzą Rajona na dzisiaj? W Brooklynie na powrót Wallace&#39;a się raczej nie zapowiada, ale bez Rondo warto pograć Brooklyn. Ja jednak poczekam do wieczora bo wydaje mi się, że bety pójdą w stronę Bostonu i linia spadnie.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Chciałbym napisac kilka słów o meczu w Brooklynie. Miejscowi Nets podejmą Celtów. Mecz zapowiada się przednio ponieważ ekipa gospodarzy ma silną, wzmocnioną paczkę, która od początku sezonu pokazuje, że jest w stanie awansowac do play-off, a w nich sporo namieszac.
Może napiszę coś o b2b bo Bostończycy będą musieli się zmierzyc z tym zjawiskiem. Jakiś czas temu była tu zagorzała dyskusja o wpłypie b2b na poczynania konkretnych drużyn. Uważam, że są ekipy, którym granie meczów dzień po dniu nie musi sprawiac problemów szczególnie jakbym nie patrząc wciąż na początku sezonu, jednak jak dla mnie do tych drużyn nie zalicza się Boston. Powszechnie wiadomo, że Celtowie to nie jest ekipa młodzieniaszków, wiec na pewno w tym przypadku granie b2b ma duże znaczenie tym bardziej, że wczoraj praktycznie do ostatnich minut musieli walczyc o zwycięstwo z atletycznym zespołem z Utah. Druga sprawa, że Celtowie mają ogromne wahania formy. Dobre mecze przeplatają miernymi. Trzecia jak nie najważniejsza kwestia to uraz Rondo, którego nabawił się wczoraj w 3 kwarcie meczu z Jazz. Jest day to day, ale jego kosta nie wyglądała za dobrze i wątpię by dziś w ogóle zagrał, a jeśli tak nie musi to byc udany występ.
Brooklyn jak do tej pory solidna koszykówka. U siebie bilans 3:1. Tacy zawodnicy jak Deron Williams, Lopez czy Joe Johnson napędzają ten zespół. Wypoczęci i głodni zwycięstwa myślę, że uporają sie z Celtami.
Typ - Brooklyn -3 Kurs: 1.90 Bet365 ✅

Uważam też, że chyba przyszedł czas na porażkę Nicksów bo drużyna z San Antonio to już zespół z najwyższej półki sporadycznie przegrywająca mecze u siebie (w tym sezonie same zwycięstwa). W meczu Denver z Miami widzę chyba over, ale te 2 typy to narazie przemyślenia... Zobaczymy jak sie dyskusja rozwinie ????

e: pograłem na Spurs ... prowadzili na 5min przed koncem 11pkt... ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Ja też dzisiaj widzę pojedynek SAS - NY jako klucz do zarobienia. Brooklyn jest nieobliczalny i staje przeciwko Celtom, którzy rzeczywiście mają problem z b2b, do tego tak naprawdę nie wiadomo jak zareaguje Rondo. Ja bym tu widział jakiś underowy wynik, gdybym miał to ruszać

Brooklyn - Boston under 191,5 za 1,66 w Bet 365

SAS ( -1,5 )- NY 1 za 1,50 w Bet 365

No i w mojej ocenie czas na porażkę NYK. Świetnie weszli w sezon bez dwóch zdań, ale teraz prawdziwy egzamin. Ok, roznieśli w pył Miami, ale to było jednak w MSG na inaugurację sezonu. Dziś zjeżdżają do hali, gdzie łatwo nigdy nie jest. Po stronie strat SAS są czyści - wszyscy zdrowi, w NY spodziewany jest powrót Brewera, i wiadomo brak Amare&#39;a i Shumperta. Solidność i konsekwencja SAS powinna w mojej ocenie przeważyć nad żywiołem NY. H2H w San Antonio ostatnio to.... 9-0.... Wiem, NY jest w tym sezonie inną drużyną i nawet mnie to cieszy, ale dziś nie widzę ich w tym meczu.

Powodzenia !

PS. Pobieram też już na jutro

Minnesota - GSW 2 za 2,65 w Bwin -

trzeba też szukać fajnego powiększonego handi. Szpital w Minneapolis, robi duze value z typu na GSW ( i to nie jest mój autorski pomysł - dziękuję userom na forum ).
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dla mnie mecz Brooklynu z Bostonem to lekkie wskazanie na gospodarzy, jeśli brak Rondo to wtedy można na spokojnie uderzyć ten mecz na WIN Netsów. Ja jednak po dłuższym zastanowieniu wchodzę w under w tym spotkaniu. Głównie kieruję sie tym, że Boston w spotkaniach B2B notuje stosunkowo niskie wyniki - Under is 5-1 in Celtics last 6 games playing on 0 days rest.. Niestety linia już spadła o 3 punkty i teraz jest na poziomie 189, ale bez paniki. Co do tego, że Boston gra słabo w spotkaniach b2B to w poprzednim sezonie mieli bilans 12-9 a od roku 2008 do teraz 47-30 także bywa różnie.
Brooklyn - Boston || Under 189 || 1,90 || Bet365 ⛔
Zastanawiam się jeszcze nad meczem SAS z knicksami, ale to dam znać później czy coś wykombinowałem.
Dorzucam dubelka
Denver || 1,64 || Bet365 ⛔
Brooklyn Under 97 || 1,83 || Bet365
⛔
AKO:3,01
Denver ma sporą przewagę z pomalowanego i to będzie decydujący czynnik w tym meczu. Miami może będzie lepiej rzucało z obwodu, ale tempem i energią Denver powinno zjeść gości. Wypadł też Wade więc to nie wróży nic dobrego.
Brooklyn może i wygra, ale jak dla mnie 98pkt jest nie do zdobycia. Boston tempa szarżować nie będzie i nijak mi nie wychodzi żeby gospodarze wcisnęli aż tyle punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
A ja naprawde nie wiem panowie co wy widzicie w tym brooklynie,daj sobie ręke odrąbać że gdyby nie ta zmieniona nazwa i szum jaki narobiono wokół tej ekipy to pradopodobnie patrzylibyście na nich jak na starych dobrych Nets uwalających mecz za meczem.Nieprawdopodobne
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Celtics vs. Nets - 1,512 ML, HANDI -4,5 1,909 Sportingbet ✅

Panowie, wydaje mi się, że jest kolejna dobra okazja, powód? Przede wszystkim bardzo możliwy brak czołowego gracza Celtów Rajona Rondo. W 3 kwarcie Rajon skręcił sobie kolano i jego występ dziś jest nie pewny. Nawet jeżeli zagra to można mieć pod uwagą to że będzie się oszczędzał, uważał na kolano etc. Kolejna sprawa to Williams w Nets który rzuca średnio 17 punktów i jest ważnym ogniwem Brooklynu, jeżeli Rondo zagra z kontuzją albo zagra za niego ktoś inny może mieć ogromne problemy Deronem. Pod koszem w Nets Lopez z dobrymi statami i ogólnie dobrą grą ostatnio i średnią też na poziomie 17 punktów. Osobiście Boston zapewnił mi ostatnio dużo szczęścia i troszkę pieniążków dlatego też nie będę grał tego za duże pieniądze aczkolwiek typ wygląda apetycznie, na dodatek Nets z bilansem 3-1 u siebie. Obie ekipy z W3 ostatnio, zapowiada się fajny meczyk jednak Celtowie bez Rondo nie ukąszą Netsów.

Miami - Denver - 1,689 ML - bardzo wysoka linia bo aż 202 w Sportingbet. ⛔

Piszę o linii poniweaż będą grać dwie ekipy dobrze grające w ofensywie, Heat ze średnią na poziomie 100punktów, podobnie Nuggets. Co skłania mnie do grania na Nuggets to b2b Heat oraz bardzo możliwy brak Wade&#39;a. Z LAC zagrał już z kontuzją i nie wyszło mu to najlepiej bo miał 6 punktów i 6 asyst. Bardzo brakło jego punktów do zwycięstwa z Clippers. Tym bardziej że grają b2b jeżeli Wade ma kontuzję to albo nie zagra albo będzie grał mało mi się wydaje a to szansa dla Nuggets bo nie zagra baaardzo ważne ogniwo w drużynie Heat. Kurs na Miami może i fajny bo na poziomie 2,20 ale szczerze powiedziawszy nie widzę tego, bardziej już Nuggets ML i możliwy over 202 bo Miami w obronie gra jak gra a samo rzuca dużo, Nuggets też raczej patrzy w przód niż w tył więc ????

PS. Jeżeli okaże się że w Miami mimo wszystko zagra Wade to wtedy cofam typ i analizę i pewnie spróbuję po 2,20 w drugą stronę bo Wade to Wade i nawet z kontuzją może zdziałać cuda, czekam do wieczora na informacje jeżeli chodzi o ten typ ;)

Powodzenia!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
toudi 715

toudi

Użytkownik
A ja naprawde nie wiem panowie co wy widzicie w tym brooklynie,daj sobie ręke odrąbać że gdyby nie ta zmieniona nazwa i szum jaki narobiono wokół tej ekipy to pradopodobnie patrzylibyście na nich jak na starych dobrych Nets uwalających mecz za meczem.Nieprawdopodobne
No chyba żartujesz teraz jeżeli nie widzisz różnicy między obecnymi Nets a Nets z ostatnich kilku sezonów. Brooklyn ma potencjał na top4 na wschodzie. Pierwsza piątka na papierze wygląda bardzo dobrze i to nawet uwzględniając fakt, że Joe Johnson już raczej nigdy nie będzie tak dobry jak w Atlancie, Gerald Wallace najlepsze lata też ma już raczej za sobą a Deron Williams podobno od początku sezonu gra z jakimś mikrourazem. Ławka z takimi graczami jak Brooks, CJ Watson czy Blatche (w przypadku tego ostatniego zależy od tego czy uruchomi mózg) też nie wygląda źle. To jest poważna organizacja, tzw. big market w wielkim mieście i z ruskimi pieniędzmi i nie wiem co tu jest nieprawdopodobnego. Sam fakt, że Deron Williams, który już miał serdecznie dosyć tankowania co sezon podpisał z nimi kontrakt (a nie np. z Dallas, którzy tez mają kasiastego właściciela i ogromne ambicje) świadczy, że ambicje mają bardzo duże.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Ambicje ambicjami ale mnie ten zespół w żaden sposób nie przekonuje,w żaden.Może za rok,może za dwa lata ale nie teraz.Nie jestem zwolennikiem ładowania wielkch pieniądzy w kluby a nawet jeśli to na wszystko potrzeba czasu.Tutaj nawet czas nie jest póki co sprzymierzencem bo poza Brooksem,Deronem czy Wallace&#39;em któy nie jest aż tak wypalony jak niektórzy mówią to ja nie widze nic perspektywicznego.Taka drużyna złozona na szybko bez pomyślunku bo po kiego licha im Johnson?nie kupuje tego
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nyk 501

nyk

Użytkownik
SAS (-8,5) 2.4 Bet365
Knicks wyśmienicie zaczęli sezon, Spurs podobnie myślę że zwycięstwo nad Lakersami jeszcze mocniej ich podbudowało. Dzisiaj widzę wygraną Spurs &gt;10pkt i pewnie tez zagram za mniejszą stawkę. Mają dużo wiecej strzelb oraz moim zdaniem lepszą obronę. Fakt Carmelo idzie jak burza i ciężko go zatrzymać ale brak Amauriego i Imana bedzie tu widoczny. Dużo mocniejsza ławka Spurs + kontuzje Knicks dadzą wygrana gospodarzy w moim odczuciu znaczną.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
SAS (-8,5) 2.4 Bet365
Knicks wyśmienicie zaczęli sezon, Spurs podobnie myślę że zwycięstwo nad Lakersami jeszcze mocniej ich podbudowało. Dzisiaj widzę wygraną Spurs &gt;10pkt i pewnie tez zagram za mniejszą stawkę. Mają dużo wiecej strzelb oraz moim zdaniem lepszą obronę. Fakt Carmelo idzie jak burza i ciężko go zatrzymać ale brak Amauriego i Imana bedzie tu widoczny. Dużo mocniejsza ławka Spurs + kontuzje Knicks dadzą wygrana gospodarzy w moim odczuciu znaczną.
Misiu Amauri grał w Juve o ile sie nie myle...
Obaj nie grają od pocżatku sezonu i Knicks grają świetnie,w żaden sposób te kontuzje nie są widoczne.Szczególnie brak &#39;&#39;Amauriego&#39;&#39; jak go nazwałeś jeszcze pomógł druzynie bo bez niego grają zdecydownaie lepiej.Macie tak pisać to nie piszcie wogóle bo ludzie głupieją jak to czytają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
SAS (-8,5) 2.4 Bet365

Knicks wyśmienicie zaczęli sezon, Spurs podobnie myślę że zwycięstwo nad Lakersami jeszcze mocniej ich podbudowało. Dzisiaj widzę wygraną Spurs &gt;10pkt i pewnie tez zagram za mniejszą stawkę. Mają dużo wiecej strzelb oraz moim zdaniem lepszą obronę. Fakt Carmelo idzie jak burza i ciężko go zatrzymać ale brak Amauriego i Imana bedzie tu widoczny. Dużo mocniejsza ławka Spurs + kontuzje Knicks dadzą wygrana gospodarzy w moim odczuciu znaczną.
Też nad tym myślę/myślałem, nie uważasz że 8,5 trochę mimo wszystko dużo? Skłaniałem się bardziej ku bezpieczniejszej opcji na poziomie -5 czy -4 bo mimo wszystko NYK coś tam grają a Melo jest bodajże z najlepszą średnią obecnie...
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
jak można nazywać się NYK, mieć logo Knicks w avku i wypisywać takie rzeczy?;o
Amauri? Ja pierdziu.
Jeżeli chodziło ci o AMARE, to jego brak to w tej chwili wzmocnienie Knicks i nikt tam absolutnie nie czeka na jego powrót, wręcz niektórzy się go panicznie boją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Wilq Twój komentarz na temat Brooklynu też był, że tak powiem słaby merytorycznie bo tylko ślepy może nie zauważyc, że nie tylko nazwa się zmieniła w tym zespole. Doszło kilku naprawdę wartościowych zawodników, tak jak pisał Toudi, z którym zgadzam się w 100% ławka daję radę, a Johnsona trzeba uważac za potencjalne zagrożenie dla każdej drużyny mimo, że to nie jest perspektywiczny zawodnik, ale na &quot;teraz&quot; stanowi jakby nie patrzec o sile zespołu.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Ja bym cos lapal w strone overa Piercea. Linia 21 jaka jest na betssonie na moje oko bardzo wporzadku. Na dzisiejsze spotkanie wypada Rondo, wczoraj Paul niecale 30minut gry, poniewaz naprawde wporzadku zagral Jeff wiec na zmeczenie nie moze narzekac. w Brooklynie nie gra kontuzjowany Wallace, ktory bylby naprawde dobrym stoperem wiec pewnie za krycie Pierce odpowiedzialny bedzie Johnson. Wiem, ze moze to glupi argument ale ja czasami lubie przeanalizowac spotkanie pod wzgledem takich glupot, wiec : KLIK, Boston w tym Pierce to strasznie charakterna druzyna, oni takich rzeczy nie zapominaja i wlasnie w tych slabszych momentach gdy wypada jeden z najlepszych graczy potrafia zepmnac sie i zagrac naprawde solidny druzynowy defens czego u Nets nie wiadac dlatego odradzam rowniez grania na Brooklyn po takim kursie...
Pierce over 21 betsson 1.85 ZMIENIAMY

edit/ Podziekowanie dla uzytkownika Karmol za info o unibecie ????
Pierce over 19.5 pkt 1.85 UNIBET✅ 22 pkt
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
nyk 501

nyk

Użytkownik
Misiu Amauri grał w Juve o ile sie nie myle...
Obaj nie grają od pocżatku sezonu i Knicks grają świetnie,w żaden sposób te kontuzje nie są widoczne.Szczególnie brak &#39;&#39;Amauriego&#39;&#39; jak go nazwałeś jeszcze pomógł druzynie bo bez niego grają zdecydownaie lepiej.Macie tak pisać to nie piszcie wogóle bo ludzie głupieją jak to czytają.
Nie no przepraszam Cie bardzo nie jestem az takim znawcą i wiem ze Amauri jest w Juve poprostu nie przykładam takiej uwagi do imion a jesli chodzi tu aby zwracac uwage kazdemu kto wali literówki to po co to forum...Ty napewno jesteś mega znawcą widać po ilości wpisów(zapewne w zdecydowanej ilosci poprawiasz innych), ja pisze sporadycznie na forum.
Swojego typu nie zmienie nadal uważam, że dziś na boisku będą rządzić Spurs do jak dla nowego zespołu z NY są to jeszcze za wysokie progi.
Pozdro dla forumowych cwaniaków!
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Ambicje ambicjami ale mnie ten zespół w żaden sposób nie przekonuje,w żaden.Może za rok,może za dwa lata ale nie teraz.Nie jestem zwolennikiem ładowania wielkch pieniądzy w kluby a nawet jeśli to na wszystko potrzeba czasu.Tutaj nawet czas nie jest póki co sprzymierzencem bo poza Brooksem,Deronem czy Wallace&#39;em któy nie jest aż tak wypalony jak niektórzy mówią to ja nie widze nic perspektywicznego.Taka drużyna złozona na szybko bez pomyślunku bo po kiego licha im Johnson?nie kupuje tego
Joe Johnson przyszedł głównie po to żeby pomóc przekonać Derona do zostania. Deron wyraźnie dał do zrozumienia, że jego nie interesuje systematyczne budowanie drużyny wokół niego przez kolejnych kilka lat bo to już przerabiał a teraz chcę grać w contenderze. Nets musieli sprowadzić jakieś znane nazwisko, z Howardem się nie udało to wzieli Johnsona. Za te pieniądze, które Johnson ma zagwarantowane w kontrakcie bez wątpienia nie jest to steal, wręcz przeciwnie ale w sytuacji Nets był to jednak logiczny ruch. Absolutnym priorytetem Nets było podpisanie Williamsa a żeby przekonać takiego gracza trzeba zdecydowanych kroków a nie budowania drużyny na graczach perspektywicznych. Tak w ogóle to poza tymi trzema co wymieniłeś to jest jeszcze np. jeden z najlepszych w ofensywie centrów w lidze czyli Brook Lopez, który jak dorośnie i okrzepnie może być all starem.

Przez lata to silne drużyny budują, często tankując kilka lat, small markety jak np. OKC czy Memphis. Lakers nigdy przez lata drużyny nie budują tylko jak im kiepsko idzie to idą w luixury tax i ściagają jedno czy dwa wielkie nazwiska, które mają grać od zaraz. Taki Boston nie wywalił wszystkich dziadków po ostatnim sezonie i nie zaczął budować nowej, super perspektywicznej drużyny tylko stopniowo przemeblowuje skład żeby nie tankować bo to Celtics nie przystoi.

Złozona na szybko? Tak bo każdy kto ma kasę w NBA i bardzo chce sukcesu składa na szybko. Bez pomyślunku? Jak dla mnie niekoniecznie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Zapewne żaden buk nie wystawi linii na Wade&#39;a, bo ten jest questionable, ale jakby ktoś się pokusił to warto może under. Wiele mówi ten obrazek:


Poza tym proponuję jakiś overek na Lawsona. Chalmers sobie z nim nie poradzi wg mnie, nie radzi sobie z nim od kilku sezonów, choć wiele spotkań to oni nie grają przeciwko sobie. Niemniej jednak uważam, że Ty spokojnie powinien swoje 15 punktów rzucić. Miami w tym roku póki co nie czaruje defensywą ani wolnym tempem, wręcz przeciwnie. A jak wiadomo szybkie tempo i ofensywny mecz to raj dla Lawsona.
Lawson over 13.5 1.85
Betsafe
Ewentualnie over 20.5 na punkty i asysty w Tobecie.

A i jeszcze jedno:

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom