>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NBA Listopad 2012

Status
Zamknięty.
toudi 715

toudi

Użytkownik
Bryant moze grac i caly mecz pytanie tylko czy jest taka potrzeba, oczywiscie nie ma. Piszecie o Blaku jakby to byl zawodnik, ktory regularnie zdobywa po 25pkt na mecz, a to jest tylko chlopak od podawania pilek lol.
Tu nie chodzi o to, ze w dwa dni ma cos zmieniac, tylko o to, ze pojawil sie w ekipie i to po konsultacji z samym Philem, LAL to nie jest zespol, kotry nie wie jak grac w kosza i nagle przychodzi ktos, by zaczeli grac jak all stars. 3 wygrane ze sredniakami lub mozna powiedziec slabszymi druzynami, kibice w staple chca zobaczyc prawdziwa sile LA i beda mieli okazje dzisiaj ja poznac.
Nie pisze, ze jest to pewniak dnia, albo typ 10/10. Napisalem, ze jest to typ ktory warto zagrac po takim kursie, co ja tez zrobilem. Nikt Wam nie kaze stawiac na ten mecz.
Byłbym wdzięczny gdybyś łaskawie wytłumaczył o co chodzi w powyższym wpisie, szczególnie w podkreślonym przeze mnie zdaniu.

Tak w ogóle to chyba pomyliłeś drużyny czy coś takiego bo pisałeś, że głównym atutem SAS są gracze podkoszowi a ja tam widzę 1, słownie &quot;jednego&quot; klasowego gracza podkoszowego i na dodatek ma on już 36 lat. Reszta to goście do rotacji z których każdy z raz/dwa na miesiąc zagra dobry mecz.

Lakers będą coraz lepsi ale mnie degustuje to co robi Dwight Howard, który gra na pół gwizdka i zachowuje się jak dzieciak. W ogóle ciekawe czy po kontuzji będzie tak atletyczny jak kiedyś, na podstawie tego co widziałem do tej pory mam pewne wątpliwości. W sumie jakoś mnie to nie martwi bo nie jestem fanem tego gracza.
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Spotkanie: Orlando Magic - New York Knicks
Typ: New York Knicks ( - 12,5)
Kurs: 2,80
Bukmacher: Bet365
Analiza:
NYK razem z Carmelo Anthony&#39;m są jedną z najwyżej punktujących drużyn w tym sezonie. Rzucają przeciętnie 104.5 punktu na mecz, pozwalając jednocześnie rywalom na 87,5 punktu i skuteczność rzutową 40,7% - najlepiej w lidze. Więc nie tylko mają dobry atak ale również solidną obronę. Oprócz Melo, który może zagrać sezon życia, dużego kopa daje, wchodzący z ławki J.R. Smith, zaliczający najwyższą w karierze średnią 17,5 PPG. W zeszłym sezonie wygrali z Magic 2/3 razy ze średnio 19 punktową przewagą. Z tymże Knicks są w rtm sezonie lepszą drużyną a Orlando znajduję się na przeciwległym biegunie. Średnia punktów? O 0,3 większa niż średnia punktów zdobywana przez rywali Nowojorczyków - 87,8! I to grając ze zdecydowanie gorszymi drużynami! Ponadto nadal będą grać bez Harringtona i Hedo, a być może i bez Nelsona.
Po dzisiejszym meczu NYK nadal pozostaną jedyną drużyną bez porażki. Kolejną z kolei zaliczą natomiast Magic, której rozmiary będą przypominać te z Nets. Koszykarze z Brooklyn&#39;u wygrali wtedy w Amway Center 39 punktami!!
E: Poza tym co sądzicie o tripelku - NYK+Bobki+Nets?
wiem, wiem powinno być 4-0, a po spotkaniu nawet 5 ;p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Brooklyn Nets - Cleveland Cavaliers⛔
Typ: 2
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin
14.11.2012 01:30

Analiza:
Bardzo widowiskowo sie zapowiadające sie spotkanie w jednym z dzisiejszych spotkań w najlepszej koszykarskiej lidze świata.Gospodarze na pięć spotkań wygrali już trzy w tym ostatnio dwa mecze ze słabo dysponowanym Orlando.Goście rozegrali od dwa mecze więcej ale skutecznością w wygrywaniu nie grzeszą.Wygrali zaledwie dwa spotkania.A ostatnie trzy nie będą dobrze wspominać bo ulegli przeciwnikom.jak będzie w dzisiejszym nocnym spotkaniu.Szczerze myślę że tym razem to goście będą sie cieszyć z punktów. Nets za bardzo nic nie pokazują a ostatnie dwa spotkania to była oczywistość po tym co pokazuje w ostatnim czasie Magic.Cleveland nie mają szczęścia ostatnio bo przegrywali nieznacznie (Suns)ale mam nadzieję że dziś sie do nich uśmiechnie szczęście i wygrają minimalnie ale zawsze na ich korzyść.Zakończą w ten sposób swoją bardzo źle wyglądającą passę niemocy.Ostatnie ich spotkania to wyniki różniaste.raz na korzyść gospodarzy czy to gości.dziś myślę że to goście będą bardziej zdeterminowani aby to wygrać.Nie są przecież &quot;magikami&quot; i niech tak Nets nie myślą że bedzie łatwo jak wcześniej z Orlando.dziś będą musieli uznać wyższość przeciwników i to we własnej hali.Typ odważny ale bardzo prawdopodobny że wejdzie. Determinacja dużo robi i myślę że to wystarczy aby wygrać z gospodarzami tego meczu.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Indiana ( -6,5 ) - Toronto 1 za 1,61 w Bet 365

Trochę dużt ten handi, ale jak widzę jak koledzy biją -14 na NY, to czego się tu bać :). Tu dzisiaj czysto teoretycznie nic się nie powinno wydarzyć, i Pacers powinni ogarnąć mecz spokojnie około +15. Wszystkich argumentów nie sposób przytaczać. Klucz to wczorajsza noc gdzie Raptorsi spędzili na parkiecie 63 minuty ( Derozan 60 na parkiecie, Bargnani i Calderon prawie 50 minut ). Do tego przerżnęli mecz, co zostaje w głowach, a tu trzeba szybko wsiąść w samolot i lecieć 2-3 godziny na kolejny, dodajmy niełatwy mecz. Indiana czeka wypoczęta, a że w tym sezonie to im średnio idzie, to dzisiaj piękna okazja by sobie poprawić samopoczucie. Ostatnio grali w sobotę, więc są głodni gry i powinno być ok. Pytacie o H2H - ok, ostatnie mecze w Indianie to 7 - 0 . Powodzenia !
Kontuzje:

Wiadomo : Granger i Lowry

Mala ciekawostka na temat tego drugiego z rotoworld:

Kyle Lowry is reportedly getting a second opinion on his sprained ankle in New York City on Tuesday.
The Raptors never disclosed the results of the first tests so this is perhaps a sign that the ankle is not healing as expected. Lowry was off to a fantastic start before getting hurt and fantasy owners are obviously

hoping for positive news. Stay tuned.

Jak więc widać, z kostką nienajlepiej i tak do końca nie wiadomo kiedy chłop wróci na boisko..
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Charlotte Bobcats - Washington Wizards
Typ: Handicap (+1,5) Wizards
Kurs: 1.92
Bukmacher: Expekt
Z tego co widziałem w meczu z Pacers, to Wizards nieźle sobie radzą w rzutach za 3 punkty i z półdystansu, ale za to słabo pod koszem. Być może Bobcats wyjdą za bardzo pewni siebie i to ich zgubi. Na Mavericks wyszli bardzo zmotywowani, ciekawe jak będzie dzisiaj.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
George Hill over 14,5 punktów 1,80 Tobet ✅
Trochę niska linia jak na jednego z obecnych liderów Pacers. Pod nieobecność Grangera to właśnie Hill i West ciągną grę drużyny Pacers. Dzisiaj po raz kolejny Toronto zagra bez swojego głównego &quot;reżysera&quot; i moim zdaniem to działa na korzyść tego typu. Owszem Hill będzie się dużo dzielił piłką z Westem i innymi kolegami ale sam w mojej ocenie przeciwko Calderonowi ma o wiele większą szanse pokazać swoje pełne możliwości. Mam tylko nadzieje, że Indiana szybko nie &quot;odskoczy&quot; Raptors i Hill zagra dzisiaj minimum 30 minut bo skład Toronto bez Lowryego wygląda na prawdę słabo.
Tim Duncan under 27,5 punktów i zbiórek 1,85 Betsson ✅
Wszystko wskazuje na over w tym typie. Ale ja jestem jednak innego zdania, dzisiaj atmosfera w &quot;Staples Center&quot; na pewno będzie gorąca. Tak jak jeden z użytkowników wspomniał, kibice w tej hali na pewno chcą w końcu zobaczyć zwycięstwo nad jedną lepszych drużyn w NBA. Dzisiaj szansa do tego ogromna. Dlaczego nie widzi mi się &quot;wielki&quot; mecz Duncana? Ponieważ walka szczególnie z takim atletom jakim jest Howard będzie bardzo ciężka. Wiem, to nie w dużej mierze Dwight będzie go kryl tylko Gasol, ale przecież Hiszpan to również ceniona marka. Dzisiaj na prawdę ciężka przeprawa Tima pod koszem i ciężko mu będzie o zbiórki i o punkty
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Z tą motywacją to nie wiem czy dobrze piszesz bo wydaje mi sie że nie bedzie on tak duża po tym jak drużyna dowiedziała sie kto będzie ich nowym coachem ;D Na ten czas Spurs to zdecydowanie lepszy team,tutaj widze że oczekuje sie od Lakers nie wiadomo czego od samego początku.W 50% początek sezonu spieprzył Brown ale też przypomnijcie sobie budowanie Heat na trójce Wade-James-Bosh i ile czasu zajeło zanim to wszystko zaczeło trybić.Kim Lakers mają dzisiaj wygrać?Dwightem?Bryantem? nie oszukujmy sie D&#39;Antoni nic nie wymyśli specjalnie na ten mecz,Popovic zjada go i popija coca colą.Spurs to dla mnie głównie ławka,najlepsza w całej lidze.Jeszcze Heat mogą sie równać.Teraz skonfrontujcie ławke Lakes z Spurs,kto tam ma rzucać punkty?Jordan Hill?wypalony Jamison? bez jaj,zdziwie sie tylko jak Spurs wygrają to po równym meczu bo moja prognoza to spokojne 10-15pkt
Bardzo rozsądnie napisane. Mnie podobnie bardzo dziwi optymizm wśród graczy i stawianie na Lakersów. Koszykarze z miasta aniołów grają średnio, głównie za sprawą braku dobrej ławki. Owszem mają liderów, zrobili niezłe, a nawet hitowe transfery, ale gwiazdy Lakersów musiałyby grać na 100 % przez 48 minut, aby gospodarze ten mecz wygrali. Tak oczywiście nie będzie. Spurs gra dobrze w sezonie zasadniczym, a w tym roku znów zaczęli mocno. Jeśli tylko podejdą w pełni skoncentrowali to wygrają. Mają niezłą piątkę, a przede wszystkim zdecydowanie mocniejszą ławkę, która może dać dużą przewagę San Antonio. Moim zdaniem faworytem są goście, którzy po prostu obecnie grają lepiej, niż średnie Lakers. Od razu efekt nowej miotły nie zadziała. Potrzeba czasu, dużo czasu. Moim zdaniem wiele osób lubi LAL, kieruje się sentymentem, niż rzetelną analizą. To już nie ten wielki zespół, co kiedyś. Może się odbudują i będą wielką potęgą, ale jeszcze nie w tym sezonie ????
 
buzzerbeater 894

buzzerbeater

Użytkownik
Bobcats @1.78 ✅
Fajnie zagrali Bobki ostatnio. Ogromne zaangażowanie, przyzwoita skuteczność w ataku i sporo szczęścia w końcówce sprawiło, że pokonali faworyzowany zespół z Dallas. Tym razem zapowiada się dużo łatwiejszy mecz dla nich. Grają z Wizards, którzy na wyjazdach nigdy nie spisywali się najlepiej. Czarodzieje to od zawsze jest jak dla mnie zbiórka przygłupawych zawodników, po których nie wiadomo na dobrą sprawę, czego możemy się spodziewać. O ich żenującym zachowaniu w szatni, generalnie poza parkietem lepiej żebym nawet nie wspominał. Wydaje mi się, że przewaga własnej hali będzie w tym meczu kluczem do zwycięstwa. Deskę zdecydowanie powinni zdominować gospodarze, i jeśli dołożą do tego przyzwoitą skuteczność - przyjezdni powinni się pogubić i tym samym przegrać mecz.
Nets @1.41 ✅
Bardzo podoba mi się tegoroczny skład Netsów. Takie nazwiska jak Deron Williams, Gerald Wallace, czy też Joe Johnson robią wrażenie. Gołym okiem widać, że brakuje jeszcze troszeczkę zgrania, jednak wszystko jak na razie idzie w dobrym kierunku. Jeżeli w miarę szybko poukładają swoją grę, z wejściem do playoffów nie powinni mieć wówczas najmniejszych kłopotów. Cavs przegrywają ostatnio prawie wszystko. Młody skład, w dodatku pojawiły się problemy z kontuzjami, a więc nie ma się też czemu dziwić. Zbyt dużo chaosu, głupich strat, aby pokonać Netsów na wyjeździe. Można próbować handicap, ale preferuję w tym wypadku bezpieczniejszą opcję.
Trailblazers @2.20 ✅ Kursy wręcz śmieszne, a więc trzeba korzystać. Zdaję sobie sprawę z tego, że nigdy nie wolno lekceważyć Kingsów grających u siebie. Problem w tym, że nic w tym sezonie nie pokazali. Poziom gry strasznie niski. Walczą co prawda na deskach, sporo zbierają, ale co z tego skoro skuteczność rzutowa jest po prostu słaba? Blazers to ekipa, dla której awans do playoffów to minimum. Słabo rozpoczęli sezon, a więc trzeba będzie powoli zabrać się za odrabianie strat. Nie zachwycili wczoraj w starciu z mocną Atlantą. Powinni więc zrehabilitować się, w dodatku biorąc pod uwagę fakt, iż rywal o wiele mniej wymagający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dawid23 189

dawid23

Użytkownik
Indiana Pacers (-9.0) - Toronto Raptors @ 1.90 Bet365

Tutaj na prawdę coś bardzo bardzo bardzo &quot;BIG&quot; musiałoby się stać, żeby Toronto nie zostało rozjechane w Bankers Life Fieldhouse. http://www.nba.com/games/20121112/UTATOR/gameinfo.html?ls=iref:nbahpgt[0021200095]]Zagrają mecz back-to-back po 3 dogrywkach z Utah Jazz.[/url]
  • DeRozan 60min.
  • Calderon 50min.
  • Bargnani 49min.

Przy brakach Lowryego i Fieldsa, ta trójka stanowi główny trzon ofensywy tego zespołu. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że Pacers ostatni mecz grali w piątek więc nawet jeśli Toronto jakimś cudem utrzyma dystans, to i tak go powinno stracić w 3 lub 4 kwarcie.

Home/away form so far:

Indiana 2-0 u siebie, 1-4 na wyjeździe. Wyjazdowe porażki trzeba nadrabiać wygranymi na własnym parkiecie, dodatkowa motywacja. Jedyne wyjazdowe zwycięstwo to mecz w Toronto (90-88). U siebie ogrywali Wizards i Kings - drużyny pokroju Toronto.
Toronto na wyjeździe 0-3 u siebie 1-3, trzy porażki na wyjazdach z Nets, OKC, i Mavs, do tego Toronto przegrało w BLF ostatnie 7 spotkań w tym pokrywając spread tylko raz.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
że whoaat? awans do po to minimum dla PTB? a realnie walka o WCF? ????
z rookie jako pg? (fakt grającym dobrze, ale jednak rookie to rookie) z tak tragiczną ławką?

New York Knicks over 97,5 @ 1,90 Unibet✅
Knicksi fantastyczny start, pewne 4 zwycięstwa i chyba najlepsza gra obecnie w lidze. Doskonała defensywa i do tego naprawdę dobry atak, co jak już kiedyś pisałem - u teamów Mike&#39;a Woodsona nie jest tradycją. Dobrze spisuje się Anthony, w formie jest weteran Kidd, a z ławki niesamowicie punktuje JR Smith. Widać w drużynie doskonałą atmosferę i naprawdę w tym sezonie NYK mogą się liczyć na wschodzie. Dość powiedzieć, że póki co w każdym spotkaniu zaliczają minimum 100 pkt, a grali przeciwko bardzo dobrym defensywom Heat i 76ers x2. Dzisiaj jadą do Orlando. Statystycznie może i Magic nie tracą wielu pkt, ale wynika to z tego, że grali do tej pory z ekipami, które miały (mają) wielkie problemy z ofensywą na początku sezonu jak Nuggets, Suns czy Nets. Zaczęli naprawdę dobrze, póki im siedziało niesamowicie na dystansie. Ostatnie dwa mecze z Brooklynem to jednak tragedia w ofensywie i w sumie nie dziwię się. Nie mogło im tak wpadać co mecz. Defensywę mają słabiutką, o czym piszę od początku sezonu i dzisiaj to pokażą Knicks. Linie ustawione nisko właśnie ze względu na bardzo underowe wyniki Magic z Nets, ale nie mogę sobie wyobrazić, aby zespół z Nowego Jorku miał problemy w ataku przeciwko obronie Magic. Po dwóch tak katastrofalnych meczach powinno im w domu też trochę zacząć siedzieć, więc mecz powinien być bardziej overowy. W razie gdyby jednak zachowali skuteczność z ostatnich spotkań, to wolę zagrać sam over Knicks, którzy raczej nie powinni rozczarować.
 
money 52

money

Użytkownik
Takie nazwiska jak Deron Williams, Gerald Wallace, czy też Joe Johnson
robia wrazenie ale nie zapominaj ze nie zagra przeciwko
Wash,to zdanie moze co niektorych wprowadzic w blad przy typowaniu meczu ????
ogolnie to popieram typ Blaise co do overu Knicks,szczerze?spodziewalem sie lini na poziomie min 100 pkt a tu 97,5 pkt...linie do przeszkoczenie biorac pod uwage &quot;obrone&quot; Magikow.Ktos wyzej pisal o zwyciestwie Bobkow,owszem maja szanse wygrac ale z reguly takie mecze sie odpuszcza gdzie graja dwie bardzo slabe ekipy,typu nie neguje ale jako alternatywe dla tych co sie wachaja oczywiscie polecam over Kemby Walkera linia na poziomie 17 pkt ,a jak juz Bobki maja wygrac to Walker i Mullens musza rzucic ponad 20 pkt no bo kto inny ma tam to zrobic?Henderson narazie aut wiec inni musza to nadrobic
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Heh Blaise , PTB stać na PO, ale przydałby się im jakiś trejdzik żeby wzmocnić ławkę bo jak pisałem 3 mecze temu PTB ma najgorszą w całej lidze :p i widze ,że podchwyciliście to ???? dobrze , Niestety ja nie będe oryginalny
Bobcats✅+Knicks✅(-3,5) ako 2,54 bet365✅
PTB@2,2 bet365✅✅
i to typ ,który pewnie niektórych oburzy tutaj
Dwight Howard Over 21,5 pkt⛔ mało rzucał
Dlaczego uwazam ze tyle rzuci? Znaczaca przewaga na tablicach LAL (średnio 9 zbiórek więcej w meczu, 7 więcej ofensywnych, w tym średnio 4 off reb Dwight&#39;a) Przeciwko komu się dziś nasz Dwight dziś zmierzy, przeciwko Timowi Duncanowi i Borisowi Diaw, Duncan jest chory (Covers.com) ale oczekiwany jest jego występ, jeżeli Duncan nie bedzie w pelni dyspozycji to wydajnosc SAS na tablicach diamteralnei spada a i tak słabo zbierają bo tylko 38 reb per game, bez DUncana 29...malutko..co prawda Duncan jest spodziewany ale uwazam ze wstawiaja go troche na sile do skladu bo graja o prestiz dzisiaj. Pau z Dwightem bedą czyścic tablice i Dwight może być dziś pierwszą opcją ataku.
Ciekawy jest też typ Danny Green OVer 10,5 pkt✅ trzeba było zamiast Howarda zagrać ???? , Ginobili jest questionable wiec green moze dostac wiecej minut do grania , gra na dobrej skutecznosci, a Lalki narazie w defensywie grają sredniawke, zaznaczam ,że nie stawiam tego typu, ale przyjrze się mu bo uważam ,że ma szanse powodzenia kurs zachęcajacy 2,0 bet365
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Bobcats @1.78
Fajnie zagrali Bobki ostatnio. Ogromne zaangażowanie, przyzwoita skuteczność w ataku i sporo szczęścia w końcówce sprawiło, że pokonali faworyzowany zespół z Dallas. Tym razem zapowiada się dużo łatwiejszy mecz dla nich. Grają z Wizards, którzy na wyjazdach nigdy nie spisywali się najlepiej. Czarodzieje to od zawsze jest jak dla mnie zbiórka przygłupawych zawodników, po których nie wiadomo na dobrą sprawę, czego możemy się spodziewać. O ich żenującym zachowaniu w szatni, generalnie poza parkietem lepiej żebym nawet nie wspominał. Wydaje mi się, że przewaga własnej hali będzie w tym meczu kluczem do zwycięstwa. Deskę zdecydowanie powinni zdominować gospodarze, i jeśli dołożą do tego przyzwoitą skuteczność - przyjezdni powinni się pogubić i tym samym przegrać mecz.
Nie widze tu zadnego argumentu przemawiajacego za Cats. Tylko to, ze wlasna hala a to niewiele. Deska wcale niekoniecznie bedzie po stronie gospodarzy, nie ma GH a kilku solidnych graczy u gosci jest wysokich.
Jesli oni sa tacy przyglupawi to jakim cudem graja w najlepszej lidze swiata, rozumiem, ze prezentujesz wyzszy poziom - gratulacje. Sezon sie jeszcze nie zaczal na dobre a Ty juz o szatni, poza parkietem - nie przesadzajmy. Ja pamietam jak w tym klubie gral Rasheed, Chris Web, Arenas wiec to nie taka debile od zawsze. Duzo przesadyzmu, malo faktow.
Czemu sie maja przyjezdni pogubic? Bo ciemno w hali bedzie? Slepa masowka w Cats nie jest niczym uzasadniona. Dla mnie to jest no bet ze wskazaniem na gosci. Sklad jest na wyzszym poziomie, lawa tez. Jakies drobne na Washington mozna postawic chociaz te 2,20 troche male ale sporobuje.

Rox - BB 0:1
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Kemba Walker Over 17pkt || 1,85 || Betsson ZWROT
Charlotte powalczy dzisiaj o 3 zwycięstwo w sezonie więc punkty lidera drużyny będą dzisiaj bardzo potrzebne. Kemba w spotkaniach u siebie zanotował jak na razie 30,17 i 26pkt. Dzisiaj przyjdzie mu stanąć na przeciwko ekipy z Washingtonu. W poprzednim sezonie w meczach przeciwko czarodziejom Kemba rzucał odpowiednio 20, 16 i @4. Dzisiaj liczę na zdobycz powyżej 20pkt. Pewnie zagra koło 37minut co daje średnio 1pkt na 2 minuty aby pokryć linię. Potrafi ładnie penetrować, z dystansu też rzuca na przyzwoitym poziomie. Po prostu nie widzę dzisiaj innej opcji jak pokrycie tej linii. Jak na razie w tym sezonie jakiś mega słaby mecz mu się nie zdarzył i liczę na podtrzymanie tej passy.
Orlando - New York || New York -2 (1kwarta) || 1,82 || Betsson ✅
Liczę na mocne otwarcie przyjezdnych, statystycznie Orlando w 1 kwartach ma ujemny wskaźnik -4,7pkt w przeciwieństwie do gości którzy średnio zdobywają 28,5pkt tracąc tylko 21,5. Potencjał ofensywny zdecydowanie po stronie NY, Carmelo w gazie i braki w Orlando. Typ wydaje się mega pewny, ale zobaczymy jak Knicksi zagrają po dłuższej przerwie.
Indiana - Toronto || Toronto under 89pkt || 1,88 || Betsson ✅
Toronto po 3OT będzie dzisiaj pewnie lekko podmęczone. Nadal brak Lowrego również nie napawa optymizmem. W Toronto w tym sezonie Indiana pozwoliła sobie wrzucić 88pkt, ale to za sprawą 4kwarty słabej w wykonaniu Raptors. Dzisiaj głównie liczę na efekt zmęczenia i brak Lowrego, który w rzeczonym poprzednim meczu zdobył 21pkt i to jego punktów może dzisiaj głównie zabraknąć. H2H ogólnie nieprzychylny typowi, ale liczę na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartekts 27

bartekts

Użytkownik
Indiana Pacers - Milwaukee Bucks 1,57

Trzeba brać kurs póki dają, Bucks w formie, może lepszej na wyjeździe niż w domu ale Pacers też nie powalają na kolana, w nocy nie ograli Portland w której gra tylko pierwsza piątka a na dodatek w ostatniej kwarcie Raptors już grali jak grali po 3OT z Utah. Buck po wygranej z Phila u nich wydają się być zdecydowanym faworytem tego meczu. Jennings zagrał w Phila dobre zawody i miał 33 punkty, do tego pomogła ławka z Dunleavym który miał najwięcej bo 14 punktów. Pacers na dodatek bez Grangera który pewnie by pomógł w walce o wygraną.

Co reszty to muszę jeszcze pomyśleć ale mam wstępne typy swoje podam z krótkimi pytaniami.

Bobcats-Timberwolves - 3,60 Może i Sci-Fi ale Leśne Wilki zaraz nie będą miały kim grać. Z Dallas wypadł Peković z średnią 15,3. Wiem, że Bobcast to Bobcast ale jeżeli na ten mecz nie wróci do Timberwolves Roy czy Barea to nie sądzicie że warto spróbować? Dla mnie to takie 1/10 ale znowu 1,30 przy tylu kontuzjach też nie jest ciekawe.

Jazz-Celtics - 1,40 Z Chicago świetne zawody Rondo, Utah w końcu wygrała ostatnio na wyjeździe z Raptors ale dziś nie sądze aby Celtics dali ciała.

Chicago-Phoenix - Chicago może być ze Hinricha, Suns z dobrze ostatnio grającym Dragiciem, Bulls w zeszłym sezonie po stracie Rose&#39;a nie grali już tak na wyjazdach, przy ewentualnym braku Hinricha Suns może powalczyć a gdzie nie wygrać jak u siebie. Suns z dużą średnią punktów i raczej wesołą koszykówką.

Reszta raczej no-bet dla mnie
 
harvey 967

harvey

Użytkownik

Philadelphia 76ers - Detroit Pistons
Detroit Pistons under 90 # 1.87 Betsson ⛔ 94​

Philadelphia ostatnio zagrała chyba najgorszy swój mecz od dawien dawna, mam tutaj na myśli potyczkę z Milwaukee Bucks, w którym przegrali na własnym parkiecie 96:105. 76ers w mojej opinii byli i są uznawani za ekipę, która może w ofensywie nie jest potęgą, natomiast w obronie są całkiem nieźli. Sama porażka przeciwko Bucks jakoś mnie nie dziwi, ale fakt, że stracili aż 105 oczek, traktuję to jako wypadek przy pracy. Phila w tym sezonie jak narazie ma bilans 4:3 i co dziwne tylko raz wygrali na swoim parkiecie na inaugurację z Nuggets. Pistons to słabiutka ekipa w tym sezonie i jakoś nie widzę w tym zespole jakiś perspektyw. Jak narazie bilans &quot;jeden z najlepszych&quot; w lidze bo, 0:8. Jeszcze ani jednego zwycięstwa i nie zanosi się, żeby dziś to się zmieniło. Średnio w tym sezonie Pistons rzucają 91 punktów, natomiast Phila średnio traci 91. Dlatego dziś po dwóch porażkach we własne hali 76ers muszą się spiąć i wygrać ten mecz, bo co jak co, ale z takimi drużynami jak Pistons to muszą u siebie wygrywać. Liczę na dobrą obronę ze strony gospodarzy co przyczyni się do tego, że Detroit nie rzucą więcej, niż 90 oczek.


Houston Rockets - New Orleans Hornets
Houston Rockets(-6.5) # 1.90 Bet365 ⛔ 100:96
Houston ostatnio dość dobrze zaprezentowali się w spotkaniu z Miami. Cała piątka zagrała jak na ten zespół świetnie: Lin - 9,Harden - 22 pkt, Parsons - 25 pkt, Patterson - 17 oraz Asik 19 pkt i 14 zbiórek. Nie ma co pokazali, że potrafią grać. Choć sceptycznie byłem nastawiony do nich to powoli się przekonuję, że nawet z Linem może to być całkiem niezła drużyna. Jak wiadomo w swojej hali trzeba wygrywać z tymi słabszymi i walczyć z najlepszymi. Ostatnio jak wspomniałem walka z Heat, to dziś powinni wygrać z drużyna o trochę mniejszym potencjale. Przyjezdni z Nowego Orleanu przyjeżdżają do Houston z bilansem 3-2. Jak narazie radzą sobie całkiem całkiem. Ostatnio zwycięstwo z Bobcats, ale wcześniej przytrafiła się porażka z 76ers u siebie 62:77. Rakiety pokazały nie raz, że mają dużo do zaoferowania w ofensywie i w mojej opinii dziś powinni to pokazać. Hornets nie jest żadną potęgą, a jeśli Rockets myślą poważnie o play-off to takie mecze muszą wygrywać i to wygrywać pewnie. Dlatego uważam, że można spróbować zagrać na win Rockets z handi.


Phoenix Suns - Chicago Bulls
Chicago Bulls (-2.5) # 1.90 Bet365 ✅ 106:112​

Byki po pięciu spotkaniach w swojej hali opuszczają Chicago i wyruszają do Słonecznego Phoenix. W swojej hali Bulls nie szaleli ze zwycięstwami, zaledwie dwa zwycięstwa z Wolves i Magic, a porażki z Hornets, Thunder i Celtics. Rose&#39;a nie ma i to widać jak h.., ta drużyna potrafi grać bez niego, ale ostatnio coś im to nie wychodziło, dlatego dziś powinni się przełamać, przecież ciągle w tej drużynie są zawodnicy nie tylko posiadający umiejętności, ale też sporotwe iq. Mam tu na myśli Deng, Belinelli, Gibson, Noah, Hamilton, Kirk czy Boozer jest kim grać, a Thibodeau zamiast narzekać niech poprawi co trzeba. Dziś w mojej opinii idealny rywal na małe przełamanie, mianowicie Suns, którzy jak dla mnie w tej chwili grają momentami taki piach, że na plaży by tego nie chcieli. Fakt wczoraj zagrali jak na nich chyba basket idealny i wygrali pewnie z Nuggets. Jednak Denver chyba na za dużo pozwoliło Suns i dlatego się tak skończyło. 7 zawodników Phoenix miało dwucyfrową zdobyć punktowa i mieli, aż 58% rzutów za trzy. Jestem pewny, że takie statystyki dziś nie mają prawa się powtórzyć przeciwko Bulls. Dla mnie Byki mają o wiele lepszy zespół, a zwłaszcza obronę, a to, że w takim stylu Suns wygrali z Denver to przypadek. Dziś liczę na Chicago i ze wygrają ten mecz z handi, bo przecież kiedyś muszą zacząć dobrze grać.

Golden State Warriors - Atlanta Hawks
Golden State Warriors under 96 # 1.89 Betsson ✅ 92:88​

Jak dla mnie GSW po stracie w poprzednim sezonie Monty jakoś spadli w rankingu. Nie przepadam za tą drużyną. Skład mają całkiem ciekawy bo przecież jest Curry, Thompson, Landry, Lee czy Jack. W tym sezonie grają średnio i widziałem ich jeden mecz jak narazie i chyba był to ich najlepszy. Mianowicie rywalizację z LA Clippers, które wygrali na wyjeździe. Nie będę się rozpisywał o tej drużynie bo mija to się z celem. Rywalem GSW będą Jastrzębie z Atlanty, które wczoraj pokonały Balzers na wyjeździe 95:87. Atlanta to zespół z dobrą jak nie napisać bardzo dobrą obroną. Smith i Horford pod koszem, to chyba jedna z najlepszych par. Średnio tracą w tym sezonie 92 punkty. Linia jaką wystawił Betsson na drużynę GSW to 96 oczek. Jak narazie w siedmiu meczach Hawks tylko raz stracili więcej, a było to w meczu z Houston, który przegrali 102:109 i to na inaugurację ligi. Atlancie udało się zatrzymać poniżej ten linii między innymi takie drużyny jak: Heat 95, Thunder 95, Pacers 86 czy też Clippers 76. Jak widać już lepsze ekipy nie były wstanie pokonać tej granicy w meczach z Atlantą. Dlatego i dziś liczę na dobrą obronę ze strony gości i to, że zatrzymają GSW około 90 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Charlotte Bobcats @ Minnesota Timberwolves
under 186 @ 1,90 Unibet
Linia nie wysoka, ale spodziewam się tu znacznie mniej pkt. Ostatnio stawiałem under w meczu Wilków z Mavs i padło 172. Czym dziś różni się skład Minny? Niczym - dalej bez kontuzjowanych Rubio, Love&#39;a, Barei, Budingera i Roy&#39;a, a dodatkowo doszły narzekania na ból Pekovicia. Kim ma więc punktować ten zespół? Nikogo szczególnego póki co nie potrzeba, jeżeli ma się taką defensywę. Wolves naprawdę pod Adelmanem w tym sezonie kapitalnie bronią, co pokazali w Dallas, sprawiając niespodziankę i wygrywając na tym trudnym terenie. Rywal? Bobcats, dla których będzie to b2b po ładnej wygranej nad Wizards, w której to również popisały się Bobki niezłą obroną (chociaż ofensywa W DC naprawdę jest tragiczna). Nie widzę opcji, żeby w wyjazdowym meczu ze swoim atakiem potrafili opierać się defensywie gospodarzy. A Minnesota inaczej nie zagra, bo zmusza ich do wolnego tempa i defensywnego stylu (Charlotte w b2b nie będą na pewno podkręcać tempa) plaga kontuzji ludzi odpowiedzialnych za produkcję w ofensywie i wąziutki skład.

Dallas Mavericks (-8,5) @ 1,90
Unibet
Bez owijania w bawełnę - oczekuję blowoutu w Dallas. Ten handi naprawdę nie jest duży patrząc na to co wyczyniają Czarodzieje ze stolicy. Bez Walla i Nene naprawdę ten zespół wygląda tragicznie. Na razie jest tam jeden wielki chaos i najlepiej świadczy o tym porażka zeszłej nocy w Charlotte, gdzie zdobyli tylko 76 pkt. Mavs bez Dirka dobre mecze przeplata gorszymi, ale ocena za całokształt na razie wg mnie pozytywna. Teksańczycy jeszcze bez Mariona dziś, ale nie będzie to widoczne w takim meczu. Ostatnie dwa spotkania to porażki - wyjazdowe po dogrywce z Bobcats i domowe z osłabionymi Wolves, gdzie Mavericks nie mogli poradzić sobie ze złamaniem defensywy gości. Motywacja więc będzie ogromna, żeby tym razem wygrać i to bardzo przekonująco w swojej hali. Okazja nadarza się ku temu wyśmienita, ponieważ przyjeżdża zespół w wielkim chaosie, totalnie rozbity na b2b. Wizz jeszcze nie wygrali, więc też można mówić teoretycznie, że powinni być maksymalnie zmobilizowani, żeby odnieść 1 zwycięstwo w sezonie, ale wg mnie jeżeli po takiej porażce ze słabymi Bobkami jedzie się na następny dzień na trudny teren do znacznie lepszego zespołu to tą motywację zastępuje rezygnacja i nie zdziwię się, jeżeli historia tego meczu skończy się po połowie już.
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
świetnie...zasiałeś ziarnko niepewności, ale bez żadnych konkretów, więc wypadałoby się pochwalić albo swoją wiedzą albo swoimi przewidywaniami. Trochę śmiesznie wygląda takie zdanie od osoby, dla której jest to pierwszy post na forum. Piszą tutaj świetni ludzie i bardzo dobrze się to czyta. Ogólnie mówiąc, dział jest bardzo mocny.
nie kasować..piszę o meczach

na dzisiaj na tą chwilę trzy mecze dla mnie
Utah @ Boston
Utah po pierwszym, aczkolwiek ciężkim zwycięstwie wyjazdowym nad Toronto Raptors. Boston z kolei po dwóch emocjonalnych zwycięstwach wyjazdowych - najpierw w revenge game nad Bucks, potem w szlagierze w Chicago z Bulls. Teraz wracają na własne śmieci. Celtowie mają tendencję do wahań formy, szczególnie po szlagierowych meczach. W zeszłym roku grali z Bullsami 4 razy, trzykrotnie przegrywając kolejne spotkania, w tym dwa razy ze słabymi Pistons. Dodatkowo jutro grają w ramach dywizji @ Brooklyn, więc jest to dla nich swoisty sandwich game. Utah ma wystarczająco dużą siłę pod koszem, żeby powalczyć. Utah +6.

Hornets @ Rockets
Kolejne spotkanie w ramach dywizji. Za Rockets przemawia ładny trend, który w ciągu ostatnich 5 sezonów wyśrubował wynik 114-28, przy czym dotyczy to zakładu na ML. Trochę nagnę ten bilans na potrzeby ATS. Czas wreszcie się przełamać, bo po efektownym początku i Hardenomanii, troszkę odpuścili. Hornets grają solidnie, mają niezły bilans, ale ostatnio grali z drużynami, które raczej ofensywą nie grzeszą. Rockets -6.

Bobcats @ Wolves
Wilki wracają po road tripach na własne śmieci, a to z reguły nie wpływa korzystnie na drużyny. Za Bobcast poza kolejnym ładnym trendem (41-15) przemawia także inna reguła - grania przeciwko domowemu faworytowi, który wcześniej jako dog wygrał na wyjeździe. Poza tym Bobcats są teamem, który ciężko rozgryźć - raz ogień, raz woda. Mam przeczucie, że będą w stanie powalczyć w Minneapolis. Bobacts +8
 
L 181

lorak

Użytkownik
NOH-HOU
3,3 (pinnacle) na hornets
⛔ bylo ryzykownie i nie weszlo, ale bylo blisko 96-100; szkoda że Monty ciagle oszczedza Davisa - zagral niecale 30 minut, a ja liczylem na wiecej (i z nim na parkiecie NOH byli do przodu +7)
typ z rodzaju ryzykownych, ale jest to nie byle jaka okazja, gdyż hornets są niedoszacowaną drużyną. grają bardzo dobry defense i wyraźnie przegrali tylko jedno spotkanie gdy zabraklo ostoi tej defensywy. dziś Davis wystąpi i myślę, że po raz kolejny pokaże jak wielkim jest graczem. jedyne co mnie martwi to obrona p&amp;r hornets, bo niestety Rivers jest bardzo słaby w tym elemencie (jak w i w ogóle w D), więc jeśli będzie pilnował Hardena, to zostanie zajechany i nawet super defensywne skills AD nie pomgą.
w związku z tym warto też zagrać over 22,5 pts Hardena (1,75 na bwin). ✅ktoś może powiedzieć, że on ostatnio jest w słabej dyspozycji, ale to dlatego, że grał przeciw wybitnym obwodowym defensorom: AI, T. Allen czy ostatnio Wade z LeBronem. teraz na pewno się odbije i zagra lepiej, bo jak mówiłem Rivers (który najprawdopodobniej będzie go krył), to słaby obrońca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
easy 3,1K

easy

Forum VIP
vs

Analiza : Bostonowi daleko jeszcze do optymalnej formy, ale na pewno prezentuja sie zdecydowanie lepiej nie na poczatku sezonu [ nie wliczajac spotkania z Heat, ktore mimo wszystko bylo przyzwoite]. Koniczynki wracaja po dwoch spotkaniach na stare smieci do TD Garden, w tym czasie zrewanzowali sie Bucks za porazke na wlasnym terenie oraz odprawili z kwitkiem Chicago BUlls w united center. Na wlasnym parkiecie Celtics jeszcze nie odniesli w tym sezonie przekonywujacego zwyciestwa. Dwie porazki : z Bucks i Philadelphia oraz zwyciestwo po dogrywce z Washingtonem. Czas najwyzszy na naprawe dobre spotkanie, poniewaz rywal bardzo odpowiedni, a mianowicie druzyna troche poobijana po ostatnim spotkaniu z Raptors zakonczonym dopiero po trzech dogrywkach. Jazz to nie jest mocny rywal gdy nie gra na wlasnym parkiecie. Gdyby mecz odbywal sie w Energy Solution o takim typie nawet bym nie myslal, lecz gdzy przychodzi graczom Jazz rozegrac spotkanie na wyjezdzie automatycznie traca czesc swojej wartosci. O tym mowia rowniez statystyki, na 5 spotkan- cztery przegrane i ostatnie zwyciestwo po ciezkich bojach ze slabymi Raptors. Boston bez kontuzji, w coraz lepszej formie, Rondo w ostatnim spotkaniu prawie triple double[zabraklo 1 zbiorki] Terry trafia rzuty, jednym slowem OKEJ. Handi nie jakies wysokie dlatego pobieram z pocalowaniem raczki.
Boston -5.5 2.00 Pinnacle ⛔ 93-98 1pkt..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom